Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 146, 147, 148  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.03.2021 15:04:02 vasta tsitaadiga

PTC kirjutas:
ok tänud - saadab selle telia käki (koos selle "suppordilaadse teenusega") pikalt ja uurib huavei varianti. nagunii 3 nummert tele2's.

Seda enam. Võta need teised "käkid" mida Tele2 ei supporti.
Sinna pole vaja ka 5x helistada sest vastust sealt ei saa.

PS. teema Telia koduinternet+supported ruuterid.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 21.03.2021 15:16:59 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
PTC kirjutas:
ok tänud - saadab selle telia käki (koos selle "suppordilaadse teenusega") pikalt ja uurib huavei varianti. nagunii 3 nummert tele2's.

Seda enam. Võta need teised "käkid" mida Tele2 ei supporti.
Sinna pole vaja ka 5x helistada sest vastust sealt ei saa.

PS. teema Telia koduinternet+supported ruuterid.


Telia koduinternet siis ei tööta teiste seadmetega või?

Teemaalgatajale, kui Sul juba Tele2 netiga SIM olemas, proovi kõigepealt sellega, eeldatavasti on see kiirem/odavam kui Telia koduinternet ja kui nii on, siis saada Telia koduinternet kus see ja teine ja koli üle Tele2 teemasse. :).

Just eile proovisin, B818, otsenähtavus mastideni, Elisa 30/12, Telia 16/9, Tele2 111/65, kommentaarid on vast liigsed.

P.S. No küll see Telia patriotismi eliksiir on ikka tõhus rüübe.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PTC
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 21.03.2021 15:31:27 vasta tsitaadiga

siiani kasutasin ühte iidvana huiavei e5172 ruuterit 20/5 interneti tarvis. aga viimasel ajal hakkas netiühendus hüplikult käituma - ühel hetkel nett kadus ja teisel jälle kõik normaalne. sain telia toelt soovituse ruuter ära vahetada - see protsess muutus sprindi asemel maratoniks. ega see telia esindaja plõksimine siin head kliendikogemust eriti ei kasvata kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.03.2021 15:59:42 vasta tsitaadiga

Alustagem sellest, et iga asja jaoks on oma teema olemas, see on ju ometigi HV Foorum.
Kui sul on küsimus mingi static.emt.ee APNiga, siis see ei puutu antud teemasse. Selleks on Telia mobiilne internet, sealt edasi on jutt juba seadmest millega seda kasutada.
Huawei või ka mõne muu seadmega võib alati mingeid "rikkeid" esineda ja siis tulebki läheneda probleemile õiges teemas.
Telia 123 support tegeleb täpselt antud raamides, alusta sellest, et mis teenus sul on, mis seade sul on, ja siis ehk saad ka õige vastuse.
Üldiselt supporti helista ikka siis kui sul on vastav operaator ja teenus, sul on supported seade ja siis edasi. Kui sa räägid mingist segasest kooslusest, siis võib vabalt igal inimesel juhtme kokku lasta, selleks ei pea support olema.

Mõnel kodanikul tekib ilmselt hetkega foobia mingist patriotistmist aga räägime siin ikka nii nagu asjad on.
Kiirus ja teenuse odavus ei võrdu kindlasti stabiilsus ja tugi ja vastupidi. See ei tähenda, et Tele2 ei võiks tagada kiirust, soodsat hinda ja head tuge teenustele ja seadmetele. See sõltub ilmselt asukohast, kliendist ja vastavast teenindajast.
Samas juhis oli õige, iga asjaga omas teemas, on konstruktiivsem tagasiside ja selgus.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PTC
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 21.03.2021 16:25:27 vasta tsitaadiga

ikka ei taibanud vait olla - ja on vaja mingit tühja jama kirjutada. icon_rolleyes.gif oled kindel et Telia de facto esindajana tuleb su plõksimine Telia mainele kasuks? Mis muu teema - kui kasuta(sin) justnimelt huavei ruuteriga sedasama Telia 4G piiramatut koduinterneti 20/5 paketti + staatilist ip'd, mille sai selles huaveis settida muutes APN'i static.emt.ee'ks - ja töötas. Mis segane kooslus kui küsin staatilise ip settimise kohta Telia poolt toetatud ruuteris? St su tühi demagoogiline lämin ei aita mitte kuidagi probleemi lahendada (tänu teistele kaasfoorumlastele saan asjaga edasi minna) ja mitte kuidagi ei ole kasuks ka su tööandja mainele.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.03.2021 16:51:15 vasta tsitaadiga

PTC, Ma loodan, et siis said vastuse. Telia Äri- ja Koduinterneti APN ON fix ja see töötab vastavate ruuteritega. Sul ei ole vaja seda üldse sättida, see on automaatselt töös vastavalt teenusele, nagu kirjutasin. Kui sul see ei toimi, siis 123 saadab sulle tasuta uue SIM kaardi millega töötab fix apn automaatselt staatilise IPga. Ei pea isiklikult võtma ja ma ei võta ka isiklikult, mu tööandja maine siia ei puutu, ma ei saa palka pühapäeval lõbusale ajaviitmisele foorumis ja näoraamatus. Kui minu vastus sind ei rahuldanud, siis pole probleemi, foorum ongi erinevate arvamuste avaldamiseks.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2021 17:38:21 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Betamax kirjutas:
See Zyxel 3316 on igas mõttes õnnetu isend. Võta mingi muu selle asemel ja rahu majas.

Mismõttes õnnetu, softibugid on kõik parandatud, Category6 ja kaks sagedust korraga, kliendiseadmed toimivad.
Kui mast lähedal pane aknalauale ja käib kõik. Ei jookse kokku, ei vaja restarti.
Koduneti puhul support olemas, mingi bugi leitakse, tuleb softiuuendus.

Tõsi on muidugi see, et kui kasutad mobiilset interneti teenust ja mingit APNi, siis võta see seade mis seda toetab.

No ei ole sellel asjal levi. Isegi väliantenniga. Ise seda kogenud ja samuti mitmed tuttavad. Asendati lõpuks Huaweiga Telia poolt, pandi samasse kohta akna all, kus viimati Zyxel seisis. Mitte midagi ei seadistanud peale WiFi nime ja parooli. Ilma väliantennita 4G kiirused püsivalt 4-5 korda suuremad. Zyxeliga sai igast asendist võimeldud - väliantenn, mingid erinevad kanalid või mis seal seadistada andiski, tõstetud isegi akna taha (kuigi puitmaja ilma pakettakendeta). Tulemus null. Kõrval Teliaga mobla saab samal ajal samamoodi 4-5 korda suuremad kiirused kätte.
Sorry, aga see 3316 on paras juust ja soovitan kõigil see välja vahetada, kui võimalik.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2021 19:15:14 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Miks nii? Sest need Zyxelid tehti spetsiaalselt nende teenuste jaoks kaughaldusega. Sinna pole vaja teiste operaatorite simme, mobiilset internetti mis on teiste seadmete jaoks tehtud jne. Seega APN muutmine nendel seadmetel pole võimalik ega ka vajalik.


Noh kui annad mulle seadme koos teenusega kasutada, siis võib nii olla. Samas kui olen seadme välja ostnud siis ei tohiks Telia asi olla mida ma sellega teen
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 21.03.2021 20:50:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Sorry, aga see 3316 on paras juust ja soovitan kõigil see välja vahetada, kui võimalik.


Kui Telia pakub, Zyxel -t kui aiunuõiget ja töötavat lahendust, siis kõlab see kui Telia poolne teadlk valik, mõni taiplikum ja kiunuv klient kasutab muid seadmeid aga selliste klientide osakaal on väike, samas ülejäänud kliendid arvavad, et see, kui data kuidagi tilgub, ongi tavapärane 4G ja on sellise olukorraga leppinud ning Telia on rahul, sest pole vaja mastide võimust tõsta.

Ma ei saa üldse aru, miks mõistusega kliendid kasutavad turu kõige kehvema kvaliteediga aga kõige kallimat teenust? Mingi Stockholm -i sündroom või?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 21.03.2021 21:43:28 vasta tsitaadiga

PTC kirjutas:
ikka ei taibanud vait olla - ja on vaja mingit tühja jama kirjutada. icon_rolleyes.gif oled kindel et Telia de facto esindajana tuleb su plõksimine Telia mainele kasuks? Mis muu teema - kui kasuta(sin) justnimelt huavei ruuteriga sedasama Telia 4G piiramatut koduinterneti 20/5 paketti + staatilist ip'd, mille sai selles huaveis settida muutes APN'i static.emt.ee'ks - ja töötas. Mis segane kooslus kui küsin staatilise ip settimise kohta Telia poolt toetatud ruuteris? St su tühi demagoogiline lämin ei aita mitte kuidagi probleemi lahendada (tänu teistele kaasfoorumlastele saan asjaga edasi minna) ja mitte kuidagi ei ole kasuks ka su tööandja mainele.


Ma habasin lahti, mis teenus Sul, vanade tingimustega Koduinternet, millel staatilise ip-ga kasutatakse APN: static.emt.ee

Kui klienditoest oleks taibanud uus sim saata oleks pöörduspunkt "fix" ja staatiline ip vastavalt kaasas.

Huawei B818 on igati asine seade, isegi Huawei B535 on parem kui Zyxel 3316, mis suudab 2 sagedusega CA teha. Esimene 4 sagedusega ja teine 3 sagedusega.

Lõunakeskuse taga ei aita aga midagi. Kõikidel opekatel on sujuvalt perseni koormatud. Telia venitab enamus ajast nõuete kohase 20/5 ära. Mõnikord näeb 8 Mbps alla ka ära. Tele2 on koomas oma 2 Mbps alla ja Elisast ma parem ei räägi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 21.03.2021 21:47:36 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

Lõunakeskuse taga ei aita aga midagi. Kõikidel opekatel on sujuvalt perseni koormatud. Telia venitab enamus ajast nõuete kohase 20/5 ära. Mõnikord näeb 8 Mbps alla ka ära. Tele2 on koomas oma 2 Mbps alla ja Elisast ma parem ei räägi.


Levikom? Või mitme peale Elisa garanteeritud P2P ühendus või Elon Musk -i Starlink https://www.starlink.com/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 21.03.2021 21:59:57 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Pailaps kirjutas:

Lõunakeskuse taga ei aita aga midagi. Kõikidel opekatel on sujuvalt perseni koormatud. Telia venitab enamus ajast nõuete kohase 20/5 ära. Mõnikord näeb 8 Mbps alla ka ära. Tele2 on koomas oma 2 Mbps alla ja Elisast ma parem ei räägi.


Levikom? Või mitme peale Elisa garanteeritud P2P ühendus või Elon Musk -i Starlink https://www.starlink.com/


Ma otsustasin KV.ee kasuks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 30.03.2021 20:30:18 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:


Ma otsustasin KV.ee kasuks.


Mnjah, kas linnisvara kuulutustes on juba netivõimaluse/kiiruse info objektidel juures?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 11:07:35 vasta tsitaadiga

PTC kirjutas:
ikka ei taibanud vait olla - ja on vaja mingit tühja jama kirjutada. icon_rolleyes.gif oled kindel et Telia de facto esindajana tuleb su plõksimine Telia mainele kasuks? /=/ (tänu teistele kaasfoorumlastele saan asjaga edasi minna) ja mitte kuidagi ei ole kasuks ka su tööandja mainele.


teliast väideti, et Indropro ei tööta enam ammu selles asutuses, seega jääb mulle selgutsetuks, miks ta telia nimel edasi kirjutab, seda ei osanud ka teine ots vastata. vbl on tegu sellega, et nii pikalt ühes kohas olles lastakse vanast harjumusest edasi. telial endal on humoristi maine, sest huumorit oskavad osad asutuse töötajad lausa filigraanselt - näiteks 80m sideühenduse ehitamine pidavat olema kallim, kui 2km oma.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 31.03.2021 11:11:39 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
elial endal on humoristi maine, sest huumorit oskavad osad asutuse töötajad lausa filigraanselt - näiteks 80m sideühenduse ehitamine pidavat olema kallim, kui 2km oma.


Telia käitumine, ehk sideühenduse loomise pakumised on meelga nii ülevõlli, sest nad ei taha sellega tegeleda. Minult küsiti 25k 3km trassi eest, kuigi liitumispunkt on 200m eemal ja selgitust, miks sinna ei võiks ühenduda, mulle ei esitatudki.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 31.03.2021 11:19:28 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Pailaps kirjutas:


Ma otsustasin KV.ee kasuks.


Mnjah, kas linnisvara kuulutustes on juba netivõimaluse/kiiruse info objektidel juures?


Leiad objekti ja siis vaatad operaatori lehelt, mida sinna pakutakse. Samas paljud lisavad selle info ka kuulutusse.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 31.03.2021 13:02:30 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
PTC kirjutas:
ikka ei taibanud vait olla - ja on vaja mingit tühja jama kirjutada. icon_rolleyes.gif oled kindel et Telia de facto esindajana tuleb su plõksimine Telia mainele kasuks? /=/ (tänu teistele kaasfoorumlastele saan asjaga edasi minna) ja mitte kuidagi ei ole kasuks ka su tööandja mainele.


teliast väideti, et Indropro ei tööta enam ammu selles asutuses...

Sest sa ajad mind kellegagi segamini. Ja ma ei tea, miks ma ei tohi vabas foorumis sõna võtta erinevatel tehnilistel teemadel. Mingi järelvalve oled? Sõnavabadus kehtib siin nagu näha sest mõned kommentaarid ei ole isegi sobilikud mitmetes teemades.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.04.2021 11:44:29 vasta tsitaadiga

Nii, minu kannatamine sai Telia otsas läbi. Elisa pani lähedusse masti ja sealt tuleb teenus kiiremalt ja stabiilsemalt... Nagu oleks kohe tsivilisatsiooni sattunud icon_cool.gif thumbs_up.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 16:50:48 vasta tsitaadiga

Delta, kui ei ole saladus siis mis mastiga tegu on?
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antz87
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2011




sõnum 15.04.2021 09:49:13 40/10 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
See kiirusetest on tõesti sel hetkel ja selles kohas. Ma sain siin koormatud mastide all ka 400/100 päeval aga õhtul on ilmselt teised lood.
40/10 on Telia1 kliendile tõesti olemas kui klient ja koht sobivad, võib küsida.

Ma ei julge kommenteerida seda teise operaatori kiiruse pakkumist, kui soovid, küsi sealt kindlasti 2 nädalat testimisvõimalust ja ära ennast siduva lepinguga poo, see siis mida väliruuteriga pakutakse.
Lepingus neil kindlasti seda kiiruse lubadust ei ole.


See maagiline 40/10 tundub ikka Väga Eriliste Väljavalitute lõbu olevat. Teenindajad ja tuttavad eitavad selle olemasolu. Sobivuse teema seoksin kaugusega lähimast mastist- kodust 1,6 km kaugusel on palja silmaga näha Telia ja Elisa mastid, kaksiktornid kõrvuti, peaks justkui küündima?
Kasvav kodukontori koormus nõuab aga paremat ühendust... Huvitav, et Telia on juba 5 aastat (2016 on esimene selle teema postitus?) püsinud sama 20/5 maksimaalse üleõhu kiiruse võimekusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 15.04.2021 11:33:26 vasta tsitaadiga

Ma võtaks pigem Mobiilse Elu piiramatu. Hinnakirja järgi 40€, kuid kiirus tuleb nagu toru ja kliendiseade võimaldab.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 15.04.2021 11:36:22 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Ma võtaks pigem Mobiilse Elu piiramatu. Hinnakirja järgi 40€, kuid kiirus tuleb nagu toru ja kliendiseade võimaldab.


Ehk siis tuleb 20/5 :)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005




sõnum 15.04.2021 11:43:29 Re: 40/10 vasta tsitaadiga

antz87 kirjutas:
See maagiline 40/10 tundub ikka Väga Eriliste Väljavalitute lõbu olevat. Teenindajad ja tuttavad eitavad selle olemasolu. Sobivuse teema seoksin kaugusega lähimast mastist- kodust 1,6 km kaugusel on palja silmaga näha Telia ja Elisa mastid, kaksiktornid kõrvuti, peaks justkui küündima?
Kasvav kodukontori koormus nõuab aga paremat ühendust... Huvitav, et Telia on juba 5 aastat (2016 on esimene selle teema postitus?) püsinud sama 20/5 maksimaalse üleõhu kiiruse võimekusel.


Kui õigesti aru sain teenindajast siis eeldus on selle kolmikpaketi olemasolu ja lisaks siis võrgu võimekus. Kui tuntavalt ülemüüdud mastid siis paketti ei aktiveerita.
Mõneti on aimatav, et tasuta lõunaid pole - selle raha eest võib ühineda mõne teise kaasmõtlejaga ja piiramatu pakett ~10€/sim eest võtta.
Iseasi, et mastist ei pruugi sedagi tulla. Siinkohal pole Telia teistest erinev, õhu kaudu pakutav on igal pool problemaatiline.
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 15.04.2021 11:44:28 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Ma võtaks pigem Mobiilse Elu piiramatu. Hinnakirja järgi 40€, kuid kiirus tuleb nagu toru ja kliendiseade võimaldab.


Ehk siis tuleb 20/5 icon_smile.gif


EI, tuleb isegi rohkem. Lihtsalt 20/5 maksab 21€ kuu, Telia1 soodustusega 16€ kuus.

https://www.telia.ee/era/mobiil/mobiilne-elu/

Mobiilse Elu kuumakse
Piiramatult internetimahtu Skandinaavias* ja 23 GB Euroopa Liidus
* Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Norras, Taanis.

40,00 €/kuu
1 seadme kõned, sõnumid ja interneti jagamine kokku:
5,00 €/kuu
1. seade: 5,00 €/kuu

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 15.04.2021 11:47:28 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:


EI, tuleb isegi rohkem.


Enne tuleks mingi piirangutevaba SIM kaart ruuterisse toppid ja nädalakese testida, sest omast kogemusest tean, et kuigi mast on 200 meetrit eemal, siis kiirused on 90% ajast aeglasemad kui ADSL2 omad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 146, 147, 148  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.