Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Race Driver: GRID märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 23.11.2012 00:29:55 vasta tsitaadiga

kõik käib läbi tunngle, 1.3 patch on ka vajalik. paned programmi tööle, valid sport, sealt GRID ja kõik inimesed üheskoos LANis. päeva ajal on ~30 inimest, õhtuti isegi 60. ühesõnaga servereid mida valida on piisavalt
siinus, sa mängid ka läbi tunngle ? pole eestlasi näinud seal eriti

ja muide Caspar08, palju lihtsam ja lõbusam on saada esimeseks ilma lõikamata ja rammimata icon_razz1.gif
http://www.youtube.com/watch?v=wHRqUo0EPng
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2012 09:15:27 vasta tsitaadiga

Ma tean, aga hetkel see aasta mingi tunnikese mänginud, ei oska veel eriti ja rammimine on südamelähedane icon_lol.gif

Gameranger ka miskit taolist, et loob võrgu, siis paned serveri peal join ja siis läheb ise pmst õige kohani ka, peab ainult mingi 2x enterit vajutama ja oledki lobbys icon_smile.gif.

Ja ise saab serveri hostida ka, üks nupuvajutus ja create server paned ingame ja ongi olemas thumbs_up.gif.

Tunngles on ka hetkel siis nii, et mitu serverit nimekirjas ? icon_smile.gif Eile gamerangeris oli 4-6... icon_smile.gif 2tk olid mingid EU serverid vist, ping oli 5+.

_________________
Pakun kõiki Steami mängusid/skine jms alla market hinna. https://steamcommunity.com/id/t0pfrags/
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 23.11.2012 11:37:14 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
siinus, sa mängid ka läbi tunngle ? pole eestlasi näinud seal eriti

eks vahel saab pelatud küll. Nimi on tavaliselt valitud midagi driftimisega seonduvat. Ükskord kohtusime ka.

Mulle lihtsalt niiväga meeldib klaveriga Okutamas drift ilma assistideta.

Unustamatu on see, kui millalgi sai tehtud Okutamas 3ringi drifti. Üks naissoost IRL-driftija (kelle isiklikuks transpordiks on 240SX) sõitis mängus silviaga 250M skoore välja. Ja seda G27'ga. icon_biggrin.gif

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2012 01:53:44 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab gamerangeris pelada, siis hetkel olen "Fast-Monsteri" serveris natuke aega icon_wink.gif kiman bemariga.
EDIT: mmm, suht hea race icon_biggrin.gif vältisin kokkupõrkeid nii palju kui võimalik, nagu soovitati. Hästi kukkus välja ;P
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Pakun kõiki Steami mängusid/skine jms alla market hinna. https://steamcommunity.com/id/t0pfrags/
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 24.11.2012 06:12:12 vasta tsitaadiga

proovisin just gamerangerit ja see on suht mõttetu. kui host paneb serveri kinni lendavad kõik desktopile ja mäng läbi
kui tunngles läheb host minema, valib mäng lihtsalt uue hosti ja sõit läheb edasi
pluss serverite valik on mängus sees, saab kiiresti nimekirjast valida sellise sõidu mis endale kõige rohkem meeldib.
on detailselt kirjas milline server, mitte ei pea iga kord mängu uuesti tööle panema ja siis 30s pärast nägema mis sõit milliste seadetega

gamerangeris kuidagi halvemalt kogu värk tehtud. cod4 sai selle kaudu palju lastud, aga GRID jaoks ta ei sobi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2012 14:32:34 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
proovisin just gamerangerit ja see on suht mõttetu. kui host paneb serveri kinni lendavad kõik desktopile ja mäng läbi
kui tunngles läheb host minema, valib mäng lihtsalt uue hosti ja sõit läheb edasi
pluss serverite valik on mängus sees, saab kiiresti nimekirjast valida sellise sõidu mis endale kõige rohkem meeldib.
on detailselt kirjas milline server, mitte ei pea iga kord mängu uuesti tööle panema ja siis 30s pärast nägema mis sõit milliste seadetega

gamerangeris kuidagi halvemalt kogu värk tehtud. cod4 sai selle kaudu palju lastud, aga GRID jaoks ta ei sobi
Aga skype või kuhugi viitsid? Võiks pela teha : ) Tõmban ka selle tunngle värgenduse.
EDIT: tunngles ütleb, et network joined successfully, aga mängus mp > lan > "no sessions found" icon_neutral.gif
EDIT2: no tegin siis natuke offline jälle icon_biggrin.gif suht hea race tuli imo, paar ilusat drifti icon_smile.gif.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Pakun kõiki Steami mängusid/skine jms alla market hinna. https://steamcommunity.com/id/t0pfrags/
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 25.11.2012 11:45:04 vasta tsitaadiga

Thomsoni tellise taga istudes võib "NAT Restriction" mäkra mängida.
_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2012 14:52:58 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Thomsoni tellise taga istudes võib "NAT Restriction" mäkra mängida.
Cisco(linksys) hetkel.
_________________
Pakun kõiki Steami mängusid/skine jms alla market hinna. https://steamcommunity.com/id/t0pfrags/
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 25.11.2012 15:17:23 vasta tsitaadiga

siis on mingi muu kala. GRID'i ruumis teisi kasutajaid näed ikka?
_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2012 16:11:37 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
siis on mingi muu kala. GRID'i ruumis teisi kasutajaid näed ikka?
Ma vist nüüd juba sain, aga ainult 2 serverit näen LANis :S. Mõlemad mingid drift värgid.
_________________
Pakun kõiki Steami mängusid/skine jms alla market hinna. https://steamcommunity.com/id/t0pfrags/
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 30.08.2013 00:05:18 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/app/12750/discussions/0/846960628298842164/

8-Ball Pack:
- McLaren F1 GTR
- TVR Cerbera Speed 12
- Mitsubishi 2.0 Turbo Lancer Evolution X
- Honda S2000
- Nissan GTR GT500
- VW Nardo
- Pontiac Firebird Trans AM
- Volvo C30 Green Racing

Prestige Pack:
- Mount Panorama Circuit in Bathurst, Australia
- Lamborghini Gallardo GT
- Lamborghini Gallardo LP560-4
- Mazda Furai
- Mercedes SLR McLaren 722
- Honda Integra Type-R (DC5)
- Lotus 2-Eleven
- Bugatti Veyron
- Jaguar XKR GT3
- Ferrari F430 GTC
- Ferrari F575 GTC
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 03.01.2014 02:30:31 vasta tsitaadiga

Mängib ka veel keegi seda?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 03.01.2014 14:50:01 vasta tsitaadiga

vahest õhtuti ikka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 04.01.2014 13:56:34 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
vahest õhtuti ikka.

Sai siis ka läbi tunngle eile proovitud. Lahe oli, vaatamata sellele, et sõidud piirdusid kaotuste ja puruks sõitmistega. Üks olevat seda kuus aastat juba mänginud.
Loodan, et varti saan endale logitechi puldi siis ehk parem sõita. Hetkel mul mingi teise firma pult ja mäng seda ei tunnista kahjuks.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.01.2014 15:32:15 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:

Üks olevat seda kuus aastat juba mänginud.


Seda mängu? icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.01.2014 01:13:55 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
El-Fuego kirjutas:

Üks olevat seda kuus aastat juba mänginud.


Seda mängu? icon_eek.gif


No vot näed... hea on rääkida inimesele asju kes midagi ei tea. Isegi väljalaske aegadest.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.01.2014 15:37:57 vasta tsitaadiga

El-Fuego, krt ma millegipärast vaatasin et see on Grid 2 teema doh.gif sry täitsa loll olen icon_lol.gif esimene grid oli küll hea mäng ,ütleks isegi et parem kui teine.sai seda mängitud küll.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.01.2014 16:40:25 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
El-Fuego, krt ma millegipärast vaatasin et see on Grid 2 teema doh.gif sry täitsa loll olen icon_lol.gif esimene grid oli küll hea mäng ,ütleks isegi et parem kui teine.sai seda mängitud küll.


Jep mulle meeldib ka Grid vaat, et isegi rohkem kui Dirt seeriad. Miks sinu arvates teine osa viletsam on Gridi-l?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.01.2014 17:05:55 vasta tsitaadiga

Ei taha öelda et ta nüüd päris käkk on,aga sellist GRID 1 elementi, mis hoidis mitmeid päevi arvuti taga,sellist tunnet nagu enam ei olnud.... osade masinatega on juhitavuse sens haigelt suur, mängin muidu x360 puldiga. Lisaks häirib see, et osad masinad lähevad kohe drifti kui kurvis vähegi gaasi annad või pidurdad.. pole mingit vahet, mis pann tagumiku all on, ikka liugleb ja laperdab tee peal samamoodi.Juhitavus koosneb ainult täiskiirusel kurvis driftimisest, kus piduripedaali peaaegu enam ei tunnistatagi. Ise ikka omajagu igast automänge mänginud arvuti peal alates nfs hot pursutist klaviatuuriga ja nüüd viimasel ajal isegi kõik PC peal välja tulevad on parem mängida puldi kui klaviatuuriga icon_razz.gif Rooli kahjuks pole.

Üheks miinuseks tooks veel selle vastase A.I kohutav rammimine ja nügimine mida minu mäletamist mööda esimeses gridis küll polnud icon_rolleyes.gif See on ikka võidusõidu mäng,mitte mingi destruction derby .. no ma saan aru et mõni võistlus võib olla selline mäng kus on vaja rammida jne .. vist isegi üks dlc on ka sellel grid2-el kus on mingi flatout stiilis rammimine sees.. aga kammoon kui on vaja sõita mingi pagani või koeniseggidega siis 300km/h tunnikiirusel sind keegi nügib thumbs_down.gif peale möödumist, tuleb eest ära ka kiiresti saada, tuimalt panevad tagant sisse ja punkti combo nulli! olen sellest grid 2 teemas ka rääkinud nii et jah selline 10 punkti süsteemis annaks 6 punkti.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.01.2014 18:06:14 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ei taha öelda et ta nüüd päris käkk on,aga sellist GRID 1 elementi, mis hoidis mitmeid päevi arvuti taga,sellist tunnet nagu enam ei olnud.... osade masinatega on juhitavuse sens haigelt suur, mängin muidu x360 puldiga. Lisaks häirib see, et osad masinad lähevad kohe drifti kui kurvis vähegi gaasi annad või pidurdad.. pole mingit vahet, mis pann tagumiku all on, ikka liugleb ja laperdab tee peal samamoodi.Juhitavus koosneb ainult täiskiirusel kurvis driftimisest, kus piduripedaali peaaegu enam ei tunnistatagi. Ise ikka omajagu igast automänge mänginud arvuti peal alates nfs hot pursutist klaviatuuriga ja nüüd viimasel ajal isegi kõik PC peal välja tulevad on parem mängida puldi kui klaviatuuriga icon_razz.gif Rooli kahjuks pole.

Üheks miinuseks tooks veel selle vastase A.I kohutav rammimine ja nügimine mida minu mäletamist mööda esimeses gridis küll polnud icon_rolleyes.gif See on ikka võidusõidu mäng,mitte mingi destruction derby .. no ma saan aru et mõni võistlus võib olla selline mäng kus on vaja rammida jne .. vist isegi üks dlc on ka sellel grid2-el kus on mingi flatout stiilis rammimine sees.. aga kammoon kui on vaja sõita mingi pagani või koeniseggidega siis 300km/h tunnikiirusel sind keegi nügib thumbs_down.gif peale möödumist, tuleb eest ära ka kiiresti saada, tuimalt panevad tagant sisse ja punkti combo nulli! olen sellest grid 2 teemas ka rääkinud nii et jah selline 10 punkti süsteemis annaks 6 punkti.


Aitäh sulle ülevaate eest thumbs_up.gif kuid kui sa juba jutuks tegid siis kas peale x360 puldi saab midagi muud ka kasutada. Ise oman Acme oma ja see igatahes ei toiminud ja endamisi saigi mõeldud, et niipalju kui silma on jäänud siis enamjaolt kas x360 või Logitech pulte toetatakse sõidumängudes. x360 oleks kindlapeale ost juid see ei meeldi mulle nii väga ja visuaalselt tundub kuidagi üsna ebamugav. Muljeta ka natuke sel teemal. Aitäh

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.01.2014 22:55:46 vasta tsitaadiga

http://www.codemasters.com/uk/grid-2/pc/faq/130/

Spoiler Spoiler Spoiler


Mitteametlikult on siis Logitech ka toetatud aga jah kui see iksboksi pult ei meeldi siis on raske ja pead midagi Logitechilt proovima icon_biggrin.gif aga alguses tundus mulle ka see x360 pult suur ja ebamugav aga nüüd päris mitu aastat sellega igast assasins creede ja automänge mängitud F1,need for speed shift jne... ja olen nagu harjunud ning ei oska nagu midagi halba öelda + ausalt öeldes on väga mugav käes hoida... eks sa pead ise proovima ja kui ehk on võimalik mõnes poes seda käes hoida siis tasuks proovida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.01.2014 23:15:50 vasta tsitaadiga

kellele kurat neid siis teisi pulte toodetakse, lihtsalt rahvalt raha välja petmiseks? Mul endal on üks acme oma ja kuna pideval sellega jama siis lapse mänguasjakast sai uue asja võrra täiendust.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2014 23:54:49 vasta tsitaadiga

Xbox 360 controller emulator või lihtsalt "x360ce" kasutades peaks enamus muud puldid ka ilusti tööle saama. Mul omal oli Speedlinki pult ja X360ce'ga töötasid, kui mitte kõik, siis enamus mängud mida puldiga mõnusam mängida. Paar mängu oli, mis vajas sättimist ja otsimist google's, et kuidas täpsemalt tööle saada, aga enamus, lihtsalt tõsta failid mängu kausta, võib olla vali kiirelt 3 settingu vahel ja töötab!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.01.2014 08:27:54 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Xbox 360 controller emulator või lihtsalt "x360ce" kasutades peaks enamus muud puldid ka ilusti tööle saama. Mul omal oli Speedlinki pult ja X360ce'ga töötasid, kui mitte kõik, siis enamus mängud mida puldiga mõnusam mängida. Paar mängu oli, mis vajas sättimist ja otsimist google's, et kuidas täpsemalt tööle saada, aga enamus, lihtsalt tõsta failid mängu kausta, võib olla vali kiirelt 3 settingu vahel ja töötab!

Aga mis neil vahet on ja kumb parem?

Ei aidanud see failide tõstmine midagi.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2014 14:32:06 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Xbox 360 controller emulator või lihtsalt "x360ce" kasutades peaks enamus muud puldid ka ilusti tööle saama. Mul omal oli Speedlinki pult ja X360ce'ga töötasid, kui mitte kõik, siis enamus mängud mida puldiga mõnusam mängida. Paar mängu oli, mis vajas sättimist ja otsimist google's, et kuidas täpsemalt tööle saada, aga enamus, lihtsalt tõsta failid mängu kausta, võib olla vali kiirelt 3 settingu vahel ja töötab!

Aga mis neil vahet on ja kumb parem?

Ei aidanud see failide tõstmine midagi.


Sama asi! icon_razz.gif


Tõmbad selle: https://code.google.com/p/x360ce/downloads/detail?name=x360ce.App-2.1.2.191.zip&can=2&q=
Käivitad, 2x yes, next ja siis ta peaks sul netist seaded tõmbama, kui ei ole, siis pane ise kõik nupud paika. Controller 1 peab olema roheline ja optionsist vaata et Hook Mode oleks Normal, kui ei tööta, siis proovi ka teisi hook mode, täpselt ei mäleta mis GRID'i puhul toimis.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Race Driver: GRID mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.