Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1117, 1118, 1119 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.02.2020 21:47:55 vasta tsitaadiga

No profid andsid ammendava vastuse ära, lootsin et teised saavad ka veits pead vaevata icon_smile.gif

Meeskonna tapmine ekstra dämmi ei anna.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2020 22:04:04 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Küll aga ostsin väärtpaberite eest "innovaativse varustuse". Nüüd on meeskond 134%, camo 1146 ja wiewrange 524 meetrit - ideaalne kombinatsioon spottimiseks.
Midagi on sul seal mööda ikkagi, mul BiA + vent + toit + "Vent Purge" annab ka kokku 134% / 1146 (69.11%). Samas kui panna BiA + vent + toit + "Natural Cover" saab kokku 132% ja 1180 (71.05%). Ehk pmst samad numbrid aga ilma igasuguse "innovatiivsuseta". icon_rolleyes.gif
Vaatekaugus on mul ~500...509m sest kasutan Grille 15 meeskonda ning tolle komandörile ei saa mõlemat vaatekaugust suurendavat oskust arendada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 26.02.2020 22:30:57 vasta tsitaadiga

Üks asi veel, kui sõidad vastase tanki peale, saad küll ise sama palju dämmi sisse, samas dpm läheb päris heaks, ning päris rammimise alla vist ei lähe icon_biggrin.gif

Ennast hakkas ka passivkamo huvitama, kõik confid tehtud max'itud setup'is mis vähegi camo annavad (camonet, camo driective, lilla equipment, toit, tanki enda camo)



E25 ikka camonet'iga päris jõhker peab ütlema..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 27.02.2020 01:24:35 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Küll aga ostsin väärtpaberite eest "innovaativse varustuse". Nüüd on meeskond 134%, camo 1146 ja wiewrange 524 meetrit - ideaalne kombinatsioon spottimiseks.
Midagi on sul seal mööda ikkagi, mul BiA + vent + toit + "Vent Purge" annab ka kokku 134% / 1146 (69.11%). Samas kui panna BiA + vent + toit + "Natural Cover" saab kokku 132% ja 1180 (71.05%). Ehk pmst samad numbrid aga ilma igasuguse "innovatiivsuseta". icon_rolleyes.gif
Vaatekaugus on mul ~500...509m sest kasutan Grille 15 meeskonda ning tolle komandörile ei saa mõlemat vaatekaugust suurendavat oskust arendada.


Vaatekaugus on 524m, side 969m, camo 1146 ja meeskond 134%. Camovõrk, binokkel ja ventikas "innovatiivne", 7,5%. Kui kasutan ka lisana juhiste kohal "looduslik varje", siis on camo kokku 1190. Mis on ilmselt kogu WoT-i üks parimaid. Pane sinna juurde veel üks tihe põõsas - ja voilaa! Kuna E25 on ülimadal, siis sobib iga suvaline põõsas või isegi rohututt. Ütleme nii, et "õiges" kohas spottides ei avasta mu tanki enne 50 meetrit mitte keegi. Ja ma ei istu sealjuures kuskil tagalas, vaid lahingu keskel. Kollektsioneerin spotdämmi, see kõliseb nii ilusasti. Tõsiselt, selle heli on mõnus!

Kõik skillid/perkid on peal, nii et edasi pole enam kuhugi minna. Ainult vabakogemusi ja krediiti kogun ning ostan šokolaadi ja varustust kokku. Ei viitsi grindimiste ja uute tankidega vaeva näha, mulle meeldib see väike putukas, sest ta on lihtsalt nii ilus icon_smile.gif

Tegin täna ka vist oma parimad tulemused E25 peal, WoT rating 11611, kaks mängu (keskmine) 11441. Nunnu tank icon_smile.gif


viimati muutis FastPotty 27.02.2020 01:26:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemu
HV vaatleja
nemu

liitunud: 22.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2020 01:27:08 vasta tsitaadiga

Arvestades spawne ja definitsiooni DPMinute, siis kõige reaalsem võimalus saada garaažist suuremad numbrid on väike kaart ja kaks EBR sõidavad end sodiks icon_cool.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.02.2020 10:00:10 vasta tsitaadiga

FastPotty, 1190 on lihtsalt teoreetiline maksimum. Sa oleks üllatunud kui paljudel see nii on. Kas 3s gun mark juba paistab?
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 28.02.2020 23:34:21 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty, 1190 on lihtsalt teoreetiline maksimum. Sa oleks üllatunud kui paljudel see nii on. Kas 3s gun mark juba paistab?


Miks teoreetiline? See on mu tankil peal. Ja oleksin tõesti üllatunud, kui sa mulle veel "palju" tanke ette loeksid, mille teoreetiline camo 1190 on, rääkimata reaalsest.

Gunmarki ei paista ja ei hakkagi ei paistma, sest nagu sa tead, ma ei maksa ja sellised mängijad ei ole väga soositud. Tegelikult, täiesti ausalt, ma ei ole sellele isegi mõelnud. See pole minu jaoks kunagi mingi eesmärk olnud. Mis see triip seal kahuril minu jaoks muudab? Mitte midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.02.2020 00:24:33 vasta tsitaadiga

1190 camo väärtus tähendab E25 puhul 71,61%, samas UDES 03 puhul on 1122 73,41%.
Võta sa nüüd kinni kummal see camo tegelikult parem on. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 01.03.2020 23:56:31 vasta tsitaadiga

Kahtlemata üks kõige haledamaid woti nõrkuseid on see, kuidas ta manipuleeritud mängude puhul seda ilmsüüdimatult väljendab - 100% juhtumitest, kus saab viga minu tanki laadimine, on tegemist kaotusega. Pigem isegi nii, et kui mu ammo saab viga, siis võib pillid kotti panna.

Ja pole sealjuures üldse oluline, kust suunast see lask tuleb - eest, tagant, külje pealt. Lihtsalt, mürsud saavad pihta ja nii on. Täna said nad pihta nii, et seisin Cromwelliga nina vastu nina, tema laseb ja mina lasen ja hoplaa - teise lasuga on mürsuriiul on pihta saanud. Kuna just oli pihta saanud ka roomik, siis repair oli otsas. Sa võidki ootama jääda seda kahuri laadimist...

Kuidas on võimalik Cromwelli kõrguselt ja eestpoolt (nina-vastu-nina) tabada laskemoona, mis asub E25 puhul taga, teab ainult wot. Muidugi, kaotus 3-15 ainult kinnitab, kuidas wot manipuleeritud mänge mängib - süüdimatult.

Ja seda enam paneb mind imestama, kuidas te täiesti siiralt arutlete weakspottide üle.. Ja kuidas Erick avaldas arvamust, et prem tanke ei nerfita, sest siis peaks wot kompensatsiooni maksma icon_smile.gif Püha lihtsameelsus..Kes Ericku arvamusest hoolib seal? Annab kohtusse?
Aga kui wot homme kinni pannakse? Kuhu te siis kaebate? Kes te olete seal? Tühi koht.

Ja et selle eest veel maksate - ma täpselt ei mõista seda, aga see pole ka asi, mille üle arutleda..


viimati muutis FastPotty 02.03.2020 00:25:31, muudetud 6 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 02.03.2020 00:05:18 vasta tsitaadiga

Ole kuss ja ära mängi lihtsalt.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 02.03.2020 10:31:26 vasta tsitaadiga

See, et pihta saades mingi ime moodul läheb on jah vahva rng. Parim müstika on minu jaoks see kui type5 lasta küljepealt ette rattasse ja mootor saab pihta. Esimese ratta ja mootori vahe on mingi 5m. Aga nagu varemgi öeldud siis see on rng on venelaste arvutus tehnika ja seda muu maailm ei mõista. Samuti oli selle kohta hea näide clausi video kus peale lahingut neto teenistus oli 50000, kuludeks läks 65000 ja puhas kasum oli 15000, kõrgem matemaatika mida suudab arvutada ainult wg olev rng.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.03.2020 11:25:25 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
erick kirjutas:
FastPotty, 1190 on lihtsalt teoreetiline maksimum. Sa oleks üllatunud kui paljudel see nii on. Kas 3s gun mark juba paistab?


Miks teoreetiline? See on mu tankil peal. Ja oleksin tõesti üllatunud, kui sa mulle veel "palju" tanke ette loeksid, mille teoreetiline camo 1190 on, rääkimata reaalsest.

Gunmarki ei paista ja ei hakkagi ei paistma, sest nagu sa tead, ma ei maksa ja sellised mängijad ei ole väga soositud. Tegelikult, täiesti ausalt, ma ei ole sellele isegi mõelnud. See pole minu jaoks kunagi mingi eesmärk olnud. Mis see triip seal kahuril minu jaoks muudab? Mitte midagi.


Kui lugeda see omadus kõige määravama tähtsusega omaduseks E25-l, ja sul on see "põhjas", ja väidad et praktiliselt kellelgi peale sinu pole see number nii kõrge, aga ometi su tulemused lahingutes ei küündi isegi parima 5% mängijate sekka, vaid siiberdad seal 70-80% vahel, siis järeldus saab olla ainult see, et tegelikult sa mängid seda tanki halvasti. Eelis on sul ju numbrites nii suur, aga sa alarealiseerid seda. Kui tanki võimekus on parem kui 99% teistest E25test või rohkemgi, aga su tulemused on vaid 85% max. Isegi kui kokku tulevad viisakapoolsed numbrid WR ja WN8 mõttes, siis saab ju öelda, et enamus sellest on tanki enda ja selle meeskonna statsid, mitte sinu oskused icon_wink.gif

FastPotty kirjutas:
Kahtlemata üks kõige haledamaid woti nõrkuseid on see, kuidas ta manipuleeritud mängude puhul seda ilmsüüdimatult väljendab - 100% juhtumitest, kus saab viga minu tanki laadimine, on tegemist kaotusega. Pigem isegi nii, et kui mu ammo saab viga, siis võib pillid kotti panna.


Kahtlemata üks suurimaid su analüüsi nõrkuseid on see, et su aju ülevõimendab räigelt negatiivseid kogemusi võrreldes reaalsusega. Miks peaks laadimise viga saamine mingi faktor olema üldse? Sul on ju medkit laaduri tervendamiseks ja repair kit mürsuresti parandamiseks? Enamikule mängijatest see on hetkeline ebamugavus, ei muud. Ma võin 100% kindlusega väita, et sa ei kaota 100% neist mängudest, kus su laadimine viga saab. Isegi juhul kui sa mingeid samme selle parandamiseks ei astu, on tõenäosus võita katkise laadimisega kõvasti suurem kui 0%, sest mõni tiimikaaslane võib ära carryda ja spottimist ning cappimist katkine laadimine ka ei häiri.

PS - kuidas su inglise keele oskused on?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 02.03.2020 19:01:41 vasta tsitaadiga

Vot ma ei oska öelda milles asi, kuid juba kahtlaseid ja seletamatuid arenguid olen ennegi tähele pannud.
On tanke, millega ei saagi normaalset tulemust. Võimle kuidas tahad aga no ei!
Viimatine hea näide on inglise T IX Centu 7/1.
Võiduprotsent on hetkel 31. Ebareaalne!
42 lahingut tehtud, kuid päris kiiresti arendasin free expiga kõik välja, kuna masin on stockina paras ikaldus.
Vaadanud neid videoid ja püüdnud rakendada tarkusi, kuid kasu mitte muhvigi!
Tavapraktika on selline, et just selle masinaga satun halbadesse tiimidesse. Või siis on täielik ebajopp, kus tiim tundub olema enam-vähem, kuid tehakse mingi loll taktikaline viga ja kaotus tuleb nii või teisiti.

Jah, ei trügi sellega eesliinile ja istud kenasti hull downis aga see ei aita! Püüad küll hoida seda olematut keresoomust, kuid kasu sellest pole, kui üks flank reeglina ära kukub ja mingid elajad sulle selga vajuvad.
Kuidas on võimalik, et just selle tankiga on minu tulemused erakordselt kehvad?
Vähe on tanke, millel olen jälginud õpetusi vägagi püüdlikult, kuid see ei aita!
No ja muidugi on suur osa ka selles, et mõnel üksikul korral olen olnud topis. Ikka tavaliselt kümmnete vastu, ja natukene mõtlev olend suudab ka tornist läbi lasta.
Minu arust kohutavalt ebaõnnestunud tank!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal


viimati muutis pyroman11 03.03.2020 02:09:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2020 19:46:21 vasta tsitaadiga

Minu Centurion mk 7/1 stats on tiba parem.. aga kah suht sitt:
250 mängu ja win% 41,60%
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 02.03.2020 19:52:59 vasta tsitaadiga

Mulle väga meeldis 7/1.
133 mängu, wr 63.91%, wn8 3772 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.03.2020 20:42:10 vasta tsitaadiga

Mul oli 53TPga pikemalt 30% peal. Lõpuks on nüüd vist 45% peale tõusnud. Satuvad lihtsalt debiilsed tiimid ja no mis sa teed...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 03.03.2020 10:51:00 vasta tsitaadiga

mis kuradi moodi näitab wr tanki omadusi või kui hästi selletankiga saad mängida. WR on ju tiimi tulemus mitte tanki. Tanki tulemust vist saab vaadata saavutuste alt, et mis % wg andmetel on.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 03.03.2020 11:12:08 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
mis kuradi moodi näitab wr tanki omadusi või kui hästi selletankiga saad mängida. WR on ju tiimi tulemus mitte tanki. Tanki tulemust vist saab vaadata saavutuste alt, et mis % wg andmetel on.


Sel juhul peaks siis olema kõikidel tankidel sama WR? Aga tegelikult ju pole!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.03.2020 11:35:00 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
mis kuradi moodi näitab wr tanki omadusi või kui hästi selletankiga saad mängida. WR on ju tiimi tulemus mitte tanki. Tanki tulemust vist saab vaadata saavutuste alt, et mis % wg andmetel on.


Tegelikult seda, kui hea on mingit tanki üldse mängida, vaadataksegi selle alusel, et mis selle tanki keskmine WR on serveris. See näitab suht selgelt ära, kui mingi tank on teistest peajagu parem.

Palun väga, have fun: https://www.noobmeter.com/tankStats/eu

PS - sealt on ka näha, et Cent 7/1 peaks olema kõige parem tank Tier 9s just halbade mängijate jaoks icon_razz.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 03.03.2020 13:40:01 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:


Tegelikult seda, kui hea on mingit tanki üldse mängida, vaadataksegi selle alusel, et mis selle tanki keskmine WR on serveris. See näitab suht selgelt ära, kui mingi tank on teistest peajagu parem.


Tankide keskmine wr serveris ja selle kujunemine tegelikult omaette teadus, seal üsna palju tegureid, asi ei sõltu ainult tanki niieölda headusest.
Põhilised tegurid mis mõjutavad serveri wr'i:
- kas tank on kättesaadav tech trees kõigile või see on mingit sorti rewardtank või premium
- mis on tanki skillcap - mida lihtsam mängida, nagu näiteks omal ajal type5'te, seda kõrgem keskmine impact
- mis on tanki populaarsus serveris, üldjuhul teatud mass serverist ei hakka päris paljusid liine üldse kunagi grindima või siis harvadel juhtudel
- kas tegemist on uue tankiga, milleni põhimass pole jõudnud veel
- viimases tooks välja selle, et kui stats padditav / fun see tank on metas. Osad tankid on tugeva impactiga / OP'd ning funnid mängida. See loob pinnase kuhu taandub korralik hulk tugevaid mängijaid, kes lihtsalt paddivad teatud tanki tuhandeid mänge ja teatud määral moonutavad keskmist wr'i (üles poole) sellega mida keskmine mängija sellest suudaks välja pigistada.


Suurepärane näide sellest samas noobmeter keskmisest wr'ist on 'Manticore', serveri keskmine on 54%, selle järgi võiks arvata, et tank on hea. Tegelikus on hoopis vastupidi just ülal pool nimetatud põhjustel...
Või siis vastupidine näide - 'Caernarvon', mis on tier 8 heavydest alles 30. positsioonil. Tegemist samas kindlasti top 3 kuuluvad impact'iga masinaga. Aga kuna see liin populaanre, kuna viib S.Conq'ini. Siis seda läbib suur osa massist, ning see mõjutab selle tanki keskmist wr'i tugevalt alla poole..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.03.2020 17:42:22 vasta tsitaadiga

Selleks seal nimekirjas ongi seda recently mänginud mängijate arv. Mida suurem see on, seda keskmise või nõrga mängija sõbralikum see tank on.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 03.03.2020 20:29:08 vasta tsitaadiga

saan aru jah sellest aga ikkagi see kas sa selle tankiga mängides võidad või kaotad ei näita ju selle masina headust. Mõni tegelane mängib mingit x tanki iga päev paar korda ja mõlemal korralkaotab jarohkem ei mängi. Selle x tanki wr langeb aga on mingi osa mängijaid kes seda tanki fännavad ja neid ei huvita kas kaotus või võit. Kuigi ka neil võib ju laias laastus kaotusi rohkem tulla kui võite selle x tankiga sest lihtsalt tiimid on kehvad sattunud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.03.2020 11:54:28 vasta tsitaadiga

arny, Tier X Chieftaini on viimase aja jooksul mänginud 36 000 mängijat, selle tanki jooksev WR serveris on 60%, samas kui teda mängivate inimeste endi keskmine jooksev WR on 58%. 36 000 mängijat on nii suur valim, et see elimineerib igasugu äärmuslikud juhtumid (mängisin, kaotasin, ei meeldinud; mängisin, meedlis, aga aina kaotan). 36 000 mängija keskmised tulemused näitavad selgelt, et ainult seda tanki mängudes on võimalik saada 2% kõrgem winrate kui muidu...

kuidas sa seda siis muud moodi põhjendad, kui sellega, et tank on lihtsalt nii tugev võrreldes teistega?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 04.03.2020 13:53:06 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
arny, Tier X Chieftaini on viimase aja jooksul mänginud 36 000 mängijat, selle tanki jooksev WR serveris on 60%, samas kui teda mängivate inimeste endi keskmine jooksev WR on 58%. 36 000 mängijat on nii suur valim, et see elimineerib igasugu äärmuslikud juhtumid (mängisin, kaotasin, ei meeldinud; mängisin, meedlis, aga aina kaotan). 36 000 mängija keskmised tulemused näitavad selgelt, et ainult seda tanki mängudes on võimalik saada 2% kõrgem winrate kui muidu...

kuidas sa seda siis muud moodi põhjendad, kui sellega, et tank on lihtsalt nii tugev võrreldes teistega?


Samas, kui Chief'i mängiksid, wn8 500 / wr 46% mängijad, siis selle tankiga nad ei saaks paremaid tulemusi olulised kui näiteks s.conq'iga. Lisaks Chiefi puhul ära märkida, et selle setup enamasti on full purple ja full gold. Nii, et jah, jooksvad võrdlsues nende tankide perf'i vahe üüratu. Viimane kuu 54% vs 61%. Samas kui mängida mõllemat tanki sama setup'iga ja sama mängijaga, siis performance pole kaugeltki nii erinev Chief'i kasuks.

Sellega tahan öelda seda, et igasugu statsi osas tuleks äärmiselt ettevaatlik olla, sest kõik see võib petlik olla.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.03.2020 17:23:41 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Samas, kui Chief'i mängiksid, wn8 500 / wr 46% mängijad, siis selle tankiga nad ei saaks paremaid tulemusi olulised kui näiteks s.conq'iga.


See oleks väärt proovimist icon_biggrin.gif Ma pole nii kindel, et neil kahel tankil mingit vahet sisse ei tule isegi low skill mängijate puhul. Chief on kiirem, teatud olukordades see annab eelise küll.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1117, 1118, 1119 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.