Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  Eestis langetati tähtis otsus: 5G ei tapa märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2021 01:33:55 vasta tsitaadiga

Nii on, selle asemel et küsimuste-vastustega pilti natuke selgust tuua, et ka kahtlejad kes lugema satuvad mingi pildi ette saaks, kukutakse kohe debiilikuks sõimama. Nõrk.

Võiks nagu tehnika poole kaldu foorum olla mitte tatipritsimise koht.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.06.2021 06:59:36 vasta tsitaadiga

Ma ei võrrelnud raadiolaineid radioaktiivsusega, vaid tõin utreeritud näite, illustreerimaks, kuidas looduses esineva asja konsentreeritud esitamine mõjub siiski veidi teisiti. Hakata selle juurde ioniseerivast ja mitteioniseerivast kiirgusest rääkima... Nojah.
Nüüd. Teeme Googles kaks otsingut:
"4g frequency" annab meile tulemuseks 4G LTE technologies brought it additional spectrum and frequency bands, namely around 600 MHz, 700 MHz, 1.7/2.1 GHz, 2.3 GHz, and 2.5 GHz.
"5g frequency" aga järgneva: 5G Ultra Wideband, Verizon's millimeter wavelength (mmWave)-based 5G, operates at frequencies of about 28 GHz and 39GHz. This is considerably higher than 4G networks
Televisioonisaatjaga ei saa võrrelda vahetult kõrva ääres töötavat seadet.

Kes siin uuris, kas mul häbi ei ole, siis ei ole. Mul oleks pigem häbi prõõkava teismelise kombel karjalamba kombel lällutada.


Ja lõpuks ka veidi harivat lugemist 5g kohta: https://www.aph.gov.au/DocumentStore.ashx?id=d038a736-ceb1-4287-b6bb-d13dcadc1fb4&subId=672825

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.06.2021 07:05:55 vasta tsitaadiga

perenoel, telekapult kiirgab välja elektromagnetlainet sagedusega 320000GHz. ega sa jumalaeest nii ohtlikku kiirgusega seadelist ei kasuta? kuna see on 10000 korda suurem, kui 5G, siis tekitab see ka 10000 kiiremini vähki ja mõjutab aju ning dna'd selliselt, et kohe väga ohtlik on. selleks, et saada ööpäevase 5G kiirituskoguse, piisab vaid 8 sekundit telekapuldi kasutamiseks. mõtle selle peale.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.06.2021 07:36:41 vasta tsitaadiga

NATAS999, Nice try icon_biggrin.gif Esiteks muidugi, mõelda pole mul selle peale midagi, sest juba 15 aastat ei raiska ma oma kallihinnalist aega väljariputatud pesuna teleka taga kuivamisele. Teiseks, kuna infrapunakiirgus on naha poolt täielikult takistatud, ei kujuta see ohtu, sest ei sisene organismi. Pealegi on see suunatud kasutajast eemale. Ja ilmaaegu zhonglöörid siin elektromagnetlaine nimetusega LOL
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2021 08:01:05 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:

"5g frequency" aga järgneva: 5G Ultra Wideband, Verizon's millimeter wavelength (mmWave)-based 5G, operates at frequencies of about 28 GHz and 39GHz. This is considerably higher than 4G networks
Ja sa tõsimeeli usud, et 5G töötab vaid nendel sagedustel? icon_eek.gif
Selline sagedus eeldaks, et peale igat puud oleks uus saatja icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.06.2021 08:04:26 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
NATAS999, Nice try icon_biggrin.gif Esiteks muidugi, mõelda pole mul selle peale midagi, sest juba 15 aastat ei raiska ma oma kallihinnalist aega väljariputatud pesuna teleka taga kuivamisele. Teiseks, kuna infrapunakiirgus on naha poolt täielikult takistatud, ei kujuta see ohtu, sest ei sisene organismi. Pealegi on see suunatud kasutajast eemale. Ja ilmaaegu zhonglöörid siin elektromagnetlaine nimetusega LOL
nice try, uv on samuti naha poolt täielikult takistatud., milleks päikesekreemid väljamõeldud ja miks neid peale sunnitakse? vandenõu päiksekreemide tootjate poolt?
telekapuldi infrapunakiirgus peegeldub teleka ekraani pinnalt kasutaja poole tagasi.
ei zhonglööri ma mingi nimetusega. see on teaduslikult tõestatud fakt, et nii 5g, kui infrapuna kiirgus on sama nähtus, ainult erinevate sagedustega. LOL

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 08.06.2021 09:33:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"5g frequency" aga järgneva: 5G Ultra Wideband, Verizon's millimeter wavelength (mmWave)-based 5G, operates at frequencies of about 28 GHz and 39GHz. This is considerably higher than 4G networks


See ei tähenda, et ainult neid sagedusi kasutatakse või et neid üldse laialt kasutama hakatakse, eriti veel "kõrva ääres". Millimeeter laineala leviomadused sarnanevad valgusele, mis tähendab, et nad jäävad sisuliselt iga tahke objekti taha kinni. Nende praktiline kasutatavus tuleb kõne alla ainult kas väga teravalt suunates või väga lühikestel distantsidel. Umbes nagu klassikaline WiFi. Praktikas kasutatakse selliseid väikese võimsusega 5G tugijaamu kuskil kaubanduskeskuses, või kontserdil. Kohtades, kus on palju rahvast ja suured avatud ruumid. On jabur väita, et iga mobiilimasti või lambiposti otsast hakatakse mm lainetega linde küpsetama.

Kõrge sagedus ise enesest ei ole kuidagi ohtlikum. Lihtsalt tema võimsustihedus (sama võimsuse juures edasikantav energia) on suurem. Samas pole mingit vajadust sellisel sagedusel suurt võimsust kasutada, kuna ta ei levi nagunii esimesest tahkest objektist kaugemale. Piltliku näitena võid sa taskulambiga kasvõi KW pirniga valgust vastu kipsplaati paugutada, läbi ei lähe sealt midagi ja see oleks lihtsalt energia raiskamine. Samamoodi pole mingit vajadust kuskil kaubanduskeskuses 28Ghz peal 100W välja paugutada. Sadakond meetrit, sinna kuhu tal on võimalik levida, levib ta ka 100mW'ga, mis ei ole kellegi tervisele ohtlik. Telefon ei suuda nagunii mm lainealas mingit arvestatavat väljatugevust tekitada ja suhtleb tugijaamaga pigem mõnel madalamal sagedusel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.06.2021 10:06:04 vasta tsitaadiga

netmaster, Just nendel sagedustel ja otsenähtavusega suuri kiirusi saavutatakse. Olen näinud Youtube'is vastavaid teste, kus lubatud kiirus on saavutatav posti all seistes. Kui põõsas jääb vahele, pole enam 4g-ga suurt vahet. Küll aga on vahe selles, mida kõrva ääres hoitav telefon sealt põõsa tagant tugijaama poole välja kiirgab. Sul ei pruugi momendil mingit erilist kiirust vaja ollagi, kuid telefon lülitub automaatselt ikka parima peale. Kas ma peaksin siis hakkama meeles pidama, milliste kaubanduskeskuste ligiduses telefon lennurezhiimi tuleks panna?! Pealegi ei avaldu see info ju kusagil.

NATAS999, UV siseneb naha sügavatesse kihtidesse küll. Eelnevale täpsustuseks, seda teeb IR muidugi ka, kuid siin on küsimus selles, millise keskkonnaga on inimese organism sadade milleeniumite vältel ära harjunud: millise soojusvahemikuga, millise UV tasemega jne. Olulised muudatused selles kutsuvad esile adapteerumisprotsessi, mis vältab hulk põlvkondi ning mille käigus toimub tugevamate ellujäämine ja nõrgemate väljasuremine. Küsimus oleks aga kõigepealt selles, kas tehnoloogiaga, mida kasutatakse näiteks järgmised 20 aastat, on üldse vaja adapteeruda? Arvatavasti mitte.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.06.2021 10:25:37 vasta tsitaadiga

Eestis ja euroopas ei tule Millimeter Wave kasutusele nende kõrgete sagedustega niiehknaa, ameerikas suurlinnades on ja seal peab iga teise maja katusele saatja panema. See ei tähenda aga siiski, et see kuidagi ohtlik oleks.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.06.2021 10:32:57 vasta tsitaadiga

indrpo, Siis pole 5g-st ka suurt kasu. Aga see pole usutav. Hetkel veel pole lihtsalt sagedused riigi poolt müüdud. Mis põhjusel ta selle tegemata peaks jätma, kui üldiselt - erinevalt plajudele maadele - on 5g-le roheline tuli antud?
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 08.06.2021 11:36:14 vasta tsitaadiga

12 gigahertsiga on rahvast pidevalt juba aastakümneid kiiritatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.06.2021 11:52:25 vasta tsitaadiga

ahoioi, See jääb 5g võtmekiiruse sagedustele siiski alla, peamine aga: geostatsionaarsel orbiidil olev satelliit asub oma saatjaga ju kümnete tuhandete km kaugusel. Ilmselt on kahjulik seista ka 5g masti vahetus läheduses, kuid mina näen põhiprobleemina siiski telefoni ennast.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2021 12:46:33 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
ahoioi, See jääb 5g võtmekiiruse sagedustele siiski alla, peamine aga: geostatsionaarsel orbiidil olev satelliit asub oma saatjaga ju kümnete tuhandete km kaugusel. Ilmselt on kahjulik seista ka 5g masti vahetus läheduses, kuid mina näen põhiprobleemina siiski telefoni ennast.
ära osta siis 5g telefoni ja 0 probleemi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.06.2021 12:53:54 vasta tsitaadiga

salatoimik, Hea öelda. Aga ma just nimelt ostsin kuu aega tagasi uue iPhone'i, mis toetab 5g-d ja üks numbritest selles on Telia oma, mis ka juba paharetti pakub. Õnneks on sellel küll ainult 1 GB datat, millega nad täna veel 5g-d ei suru, aga need asjad on kiired muutuma.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2021 13:06:13 vasta tsitaadiga

perenoel, tahad täpsemalt viidata kus need uurimused on ja mis sageduste kohta ja mis saatja võimsuste või väljatugevuste juures? Ja kuidas see tänase 5g-ga seotd on. Ei leia su jutust pidepunkti mille pealt kartma hakata.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 08.06.2021 13:42:53 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
salatoimik, Hea öelda. Aga ma just nimelt ostsin kuu aega tagasi uue iPhone'i, mis toetab 5g-d ja üks numbritest selles on Telia oma, mis ka juba paharetti pakub. Õnneks on sellel küll ainult 1 GB datat, millega nad täna veel 5g-d ei suru, aga need asjad on kiired muutuma.

Lülita siis 5G välja, ja oled sa kindel, et sul 5G pakett?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.06.2021 13:52:29 vasta tsitaadiga

elukaz, Suur hulk materjali ei ole mul hetkel kohe käepärast viidata, sest uurisin seda mõni aeg tagasi. Seni oli see natukene kauge teema, kuid Telia eilne uudis tõstis ta minu jaoks fookusesse.

Aga esiteks vaata seda PDF-i, mis esitati Austraalia senatikomiteele ja mille link on siin lehel minu kõige pealmises postituses. Ja siis võiksid veel vaadata ära video selle artikli allosas: https://www.organicconsumers.org/news/scientific-american-warns-5g-unsafe

Ma möönan, et 5g kohta on palju ogaraid väiteid a la seostades seda koroonavaktsineerimistega. Aga kas pole tõenäoline, et nende algseks alllikaks on asjast huvitatud tööstusharud, mis seeläbi soovivad naeruvääristamise läbi vaigistada igasuguse kriitika. Lugedes seda kommentaariumigi, on see neil päris hästi korda läinud. See ei tähenda, et kui akadeemislises maailmas hinnatud teadlane ütleb oma arvamuse (eelpoollingitud video), siis see sellepärast kuidagi vähem tõene oleks.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
norman6
Aeg Maha 1k

liitunud: 23.05.2021




sõnum 08.06.2021 14:11:47 vasta tsitaadiga

5G on nagu Wifi-l elektromagneetiline reostus.
Pigem on 8 korrulistes ja rohkem kortermajades wifi kanalite üleküllus, mis hakkab elektromagneetiliselt õhku reostama.

Selle vastu aitab ionisaator. Või kes muidugi tahab kogu korteri ära varjestada ja maandada. ionisaator on odavam.

5G posti ümber tuleks vast rohkem parke rajada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2021 14:31:49 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Aga esiteks vaata seda PDF-i, mis esitati Austraalia senatikomiteele ja mille link on siin lehel minu kõige pealmises postituses.


Vaatasin, ei leidnud midagi väljatugevuste kohta. Ilmselt midagi pigem mikrolaineahju kui mobiililevi kanti. Mõlemad on sarnases sagedusalas.

Rääkisid et neeldumine on probleem. Ongi kui võimsused on suured, kui 800W lasta pitsatüki sisse siis sureb seal kiirelt kõik mis elas. Telefoni saatevõimsus on veidi väiksem ja kiirgab selle ruumis laiali.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2021 16:04:24 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Ilmselt on see väga individuaalne, kuidas 5G-ga tulistamine näiteks ajurakkudele mõjub. Aga et selle mõju on ilmselt ikkagi erinev senistest mobiilsagedustest, annab märku lihtne tõsiasi, et füüsilised objektid teda hoopis tõhusamalt takistavad. Jõud, mis takistust mitte ei läbi, vaid seal vaibub, tekitab seal kohe probleemi. Näiteks liiga suure takistuse puhul elektrijuhtmes läheb juhe kuumaks ning võib ka süttida. Inimese aju on kahtlemata palju delikaatsem instrument, kui vasest voolujuhe ning see erinevus, mis on eelnevate mobiilisageduste ja 5G takistuste vahel, võib täiesti vabalt olla piisavaks mõjuriks, et halba teha. Kui see 5G on kolm meetrit eemal ja tekitab läpakale WIFI-t, pole ilmselt probleemi.

Ühe korra kuuma dušši all käimine mõjutab su aju temperatuuri rohkem kui 5G suudaks terve su eluaja jooksul icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.06.2021 17:25:33 vasta tsitaadiga

elukaz, Mikrolaineahi on hea võrdlus, vist oli sellest kusagil isegi juttu. Aga mna ei mäleta, kui koššer allikas see oli. Mul on praegu natukene kiire, et hakata neid vanu allikaid üles tuulama. Katsun sel nädalal. icon_wink.gif

hkurujo88r, Mul on õnneks Telialt praegu küll mitte-5g pakett (vaid 1 GB datat), kuid asjad arenevad ja pole välistatud, et aastakese pärast on uuendused kõigile lahkesti avatud. Ka ei mõtle ainult enda peale.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2021 19:33:00 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
salatoimik, Hea öelda. Aga ma just nimelt ostsin kuu aega tagasi uue iPhone'i, mis toetab 5g-d ja üks numbritest selles on Telia oma, mis ka juba paharetti pakub. Õnneks on sellel küll ainult 1 GB datat, millega nad täna veel 5g-d ei suru, aga need asjad on kiired muutuma.
Vihkad 5G-d aga samal ajal ostad 5G telefoni... midagi ei klapi siin
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 08.06.2021 20:41:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Küll aga on vahe selles, mida kõrva ääres hoitav telefon sealt põõsa tagant tugijaama poole välja kiirgab.


Telefon ei kiirga 5G tugijaama poole midagi sellist, mis erineks 4G sagedustest. Isegi kui kasutatav 5G tugijaam töötab millimeeterlainealas, kasutab telefon temaga suhtlemiseks ikkagi sagedusi alla 5Ghz. Osalt selle tõttu, et telefon ei suuda oma imetillukese peopessa peidetud antenniga kõrgetel sagedustel kuhugi levida, et tugijaam teda kuuleks. Ja teisalt selle tõttu, et mobiilne internet on väga downloadi poole kaldu. Tugijaam saadab telefonile väga kõrgetel sagedustel, sest seal on kasutada väga laiad ribad ja suured kiirused. Telefon vastab tugijaamale tavalistel 4G sagedustel, sest sest gigabitise uploadi järele pole telefoni puhul mingit praktilist vajadust ja kõrgemad sagedused ei suuda peapesast kuhugi levida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2021 21:36:52 vasta tsitaadiga

4G/5G võrdlemine mikroahjuga on umbes sama kui võrrelda radiaatorit ja krematooriumi. Mõlemad annavad ju sooja, aga....
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.06.2021 21:58:49 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
perenoel kirjutas:
salatoimik, Hea öelda. Aga ma just nimelt ostsin kuu aega tagasi uue iPhone'i, mis toetab 5g-d ja üks numbritest selles on Telia oma, mis ka juba paharetti pakub. Õnneks on sellel küll ainult 1 GB datat, millega nad täna veel 5g-d ei suru, aga need asjad on kiired muutuma.
Vihkad 5G-d aga samal ajal ostad 5G telefoni... midagi ei klapi siin


Mida siis pakud? Et tegelikult armastan pööraselt 5g-d, kuid et telefon seda ei võimalda, mõtlesin rohelised viinamarjad välja? Nii võib vist ka icon_biggrin.gif
Tegelikult ostsin ma endale lihtsalt uue, kiire ja hea kaameraga telefoni, mis ühildub Appleõi keskkonnaga ja millele nad on turu sõgeduse tõttu on pidanud 5g kiibi juurde pookima ning mida mina nüüd kaasas pean tassima. Muide, sul on kenad fotod.


netmaster kirjutas:
tsitaat:
Küll aga on vahe selles, mida kõrva ääres hoitav telefon sealt põõsa tagant tugijaama poole välja kiirgab.


Telefon ei kiirga 5G tugijaama poole midagi sellist, mis erineks 4G sagedustest. Isegi kui kasutatav 5G tugijaam töötab millimeeterlainealas, kasutab telefon temaga suhtlemiseks ikkagi sagedusi alla 5Ghz. Osalt selle tõttu, et telefon ei suuda oma imetillukese peopessa peidetud antenniga kõrgetel sagedustel kuhugi levida, et tugijaam teda kuuleks. Ja teisalt selle tõttu, et mobiilne internet on väga downloadi poole kaldu. Tugijaam saadab telefonile väga kõrgetel sagedustel, sest seal on kasutada väga laiad ribad ja suured kiirused. Telefon vastab tugijaamale tavalistel 4G sagedustel, sest sest gigabitise uploadi järele pole telefoni puhul mingit praktilist vajadust ja kõrgemad sagedused ei suuda peapesast kuhugi levida.


Seda peab veel uurima, kuid kui see nii on, muudab see halva asja veidi talutavamaks. Kaubanduskeskuses antenni alla sattumine on jätkuvalt kahjulik, kuid telefonist siis ilmselt väga ohtu pole.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  Eestis langetati tähtis otsus: 5G ei tapa mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.