Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2023 12:29:25 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Krdi koomikud. Üheltpoolt räägite et kusagilt karup*rsest ostetud Win võtmed on täiesti legaalsed

Tegelikult on ka Win puhul lihtsam jooksutada
irm https://massgrave.dev/get | iex
kui hakata nende odavate võtmetega jamama mis tihtipeale on vanema Win versiooni omad.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




see post läheb kustutamisele sõnum 17.11.2023 13:58:17 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Odavam tuleb tavalilselt kõige kallim kätte, sest sööb sinu aega ja närve. Kõige mõistlikum ja seega ka kõige odavam on osta Apple silcon kiibiga arvuti ja unustada Windows icon_biggrin.gif
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




see post läheb kustutamisele sõnum 17.11.2023 14:46:33 vasta tsitaadiga

Hakkab pihta jälle! kopp.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




see post läheb kustutamisele sõnum 17.11.2023 15:09:19 vasta tsitaadiga

perenoel, nagu näha on, ei suuda sinagi Windowsit unustada. Apple asemel võiksid reklaamida hoopis vabavaralist Linuxit, sest Apple räigelt ülehinnatud ja piiratud kasutusvõimalustega bling-blingi reklaamides pole sa sa siin mitte aus AHV, vaid tüütu Apple müügimees.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




see post läheb kustutamisele sõnum 17.11.2023 15:30:42 vasta tsitaadiga

Vondur, Hah, kuidas ma siis reklaamin, kui mitte mingisugust minu isiklikku huvi siin ei ole (mul ei ole, muide, isegi mitte Apple'i aktsiaid icon_smile.gif ) Märkus oli puhtfilosoofiline odavate asjade kohta. Mis Linuxisse puutub, siis see nõuab ilmselt veelgi suuremat pühendumust arvutile ja tema tarkvarale kui Windows = veelgi suurem ajaröövel. Ja mõlema puhul võib unustada erinevate toodete kompleksse ühiluduvse, mis annab väga suure kasutusmugavuse ja kiiruse vjalike liigutuste tegemisel. Minu meelest on ideaalne arvuti selline, mille kasutamisel ei peagi temale üldse mõtlema, vaid võib täielikult pühenduda oma eesmärkidele. Ma ei taha teenindada tööriista, vaid tööriist peab teenindama mind. Apple on siin kindel liider.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 18.11.2023 08:20:24 vasta tsitaadiga

perenoel, sa ei pea Youtube teemas reklaamima Apple tooteid. Kui isiklikult sinule on vaja mänguasju, mis kujutavad endast pimedat ja halvatud organismi, mis enese mikromaailmast väljapoole ei näe, siis anna minna, aga toppida teistele asendamatu tööriista pähe kohitsetud süsteemi, kus isegi tavaliste muusikafailide transportimiseks väljaspoolt Apple süsteemi peab kasutama iTunesi nimelist "karku", siis ole nüüd... mida sa pakud? Miks sa üldse pead kogu aeg kõigile midagi kaela määrima? Sa vist saabusid siia ilma reklaamibanner otsa ees või millest see tung kogu aeg midagi reklaamida? icon_biggrin.gif Muide, ma ei ei räägi tühja koha pealt, sest olen proovinud Apple tooteid ja Apple infrastruktuuri. See oli kulukas, kuid kasutu eksperiment mis mind kuhugi ei viinud. Mul vedeleb siiani sahtlis iPad, millega pole mitte midagi teha, sest ta on nagu mingi buddha munk, kes imetleb oma naba ja välist maailma ei tunnista. Jüngrite jaoks ilus vaadata ja mugav kummardada, aga praktilisest küljest täiesti kasutu asi. icon_biggrin.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2023 08:29:25 vasta tsitaadiga

YouTube seemingly intentionally slow loading on Firefox while Google Chrome works fine
https://www.neowin.net/news/youtube-seemingly-intentionally-crippled-and-slow-on-firefox-while-google-chrome-works-fine/

Firefox+uBlock Origin on kah väidetavalt ok. Samuti UserAgeti lülitamine Chrome peale, et Youtube ära petta.

https://dearrow.ajay.app/
Uus lisa SponsorBlock loojalt.

tsitaat:
DeArrow is an open source browser extension for crowdsourcing better titles and thumbnails on YouTube. The goal is to make titles accurate and reduce sensationalism. No more arrows, ridiculous faces, and no more clickbait.

tsitaat:
There are currently 29,043 users who have submitted 68,569 titles and 37,469 thumbnails.

tsitaat:
DeArrow is a paid browser extension. You can purchase an unlimited-use license key for 1$.
However, if you cannot, or do not want to pay, click the button at the bottom to use DeArrow for free. No worries if you can't or don't want to pay icon_smile.gif

Kes tahab testida saab tunnikese kohe testida. Kes ei taha maksta peab kuni 24 tundi peale lisa paigaldust ootama ja peale seda saab vabalt kasutada ilma ajapiiranguta.
Juba on veidi kasu kah olnud. LTT armastab oma lollakaid clickbait pealkirju ja selles osas on DeArrow abiks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 21.11.2023 11:07:08 vasta tsitaadiga

Mul viimasel ajal kõik brauserid youtube võtab PC-l hinge kinni. 100% CPU. Kvaliteet ei loe. Olgu või 144p icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 21.11.2023 11:38:33 vasta tsitaadiga

DVDRW, See peab sul küll mingi omapoolne probleem olema. Näiteks minul töötab kõik nagu ennegi - kah olenemata kvaliteedist.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darud
HV kasutaja
darud

liitunud: 20.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2023 11:58:57 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mul viimasel ajal kõik brauserid youtube võtab PC-l hinge kinni. 100% CPU. Kvaliteet ei loe. Olgu või 144p icon_rolleyes.gif

Update on brauseril tehtud?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2023 13:44:23 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
100% CPU.

Et siis kõigil brauseritel niipalju või? Või millelgi muul?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.11.2023 13:46:15 vasta tsitaadiga

Youtube ja Soundcloud-i on firefoxiga parem kuulata. Olete tähele pannud. Heli kvaliteet on suht parem kui teistel, või mulle ainult tundub?
_________________
soome.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 27.11.2023 05:26:00 vasta tsitaadiga

Ei tea, ei kasuta brauserit, et youtubet kuulata
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 27.11.2023 06:49:57 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
LTT armastab oma lollakaid clickbait pealkirju ja selles osas on DeArrow abiks.
LTT ei armasta, kasutajad armastavad. Ega neid muidu ei kasutataks, kui need ei töötaks icon_lol.gif

LTT ju proovis "tavalisi" pealkirju ja konkreetselt kukkus viewership. Niiet don't hate the player, hate the game.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2023 10:39:43 vasta tsitaadiga

sakinaga, Kui kõik hakkavad neid kasutama, siis need enam ei tööta nii hästi. Pealegi kui juba on tehtud lisa sellest möödasaamiseks, siis see tähendab, et on piisav nõudlus nende poolt kes clickbait ei taha.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 27.11.2023 12:41:28 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
kes clickbait ei taha.

OT: Tahtmine ja toimimine on kaks eri asja siiski. Clickbaidid püüavad tähelepanu ja isegi sisus pettumisel peale sellel klikkimist on "linnuke" kirjas ja kasu saadud! Ilmselgelt nende efektiivsus väheneb, mida rohkem sisuloojaid neid kasutab aga see ongi igavene tasakaalu otsing ja ära ei kao see jama kunagi. St. Mida rohkem seda kasutatakse, seda vähem need toimivad, mistõttu kasutatakse neid vähem ja jälle tõstetakse nende efektiivsust kuni rohkem neid kasutama hakkavad.

Eks eraldi pluginad ongi ainus viis nende päriselt vähendamiseks.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 27.11.2023 12:45:44 vasta tsitaadiga

Mul jäävad enamus videoid vaatamata, sest pealkirjast ei saa mitte midagi aru icon_biggrin.gif
_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2023 13:10:18 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
isegi sisus pettumisel peale sellel klikkimist on "linnuke" kirjas ja kasu saadud!

Youtube algoritm arvestab ka vaatamise aega, like lisamist jms parameetrid. Ainult sensatsioonilise thumbnailiga kaugele ei purjeta.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 27.11.2023 13:17:38 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Mul jäävad enamus videoid vaatamata, sest pealkirjast ei saa mitte midagi aru icon_biggrin.gif

Ma hakkan juba immuunseks muutuma nende clickbaiti pealkirjade suhtes. St ei eelda, et sealt tuleb see mis pealkirjaga seoses mulle esimesena pähe kargab.
Nt:
Spoiler Spoiler Spoiler

Pähe kargab, et teda rööviti jõuga päise päeva ajal kodus tehnikast paljaks. icon_razz1.gif
Tegelt hoopis kopiti tema toodet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 27.11.2023 15:42:28 vasta tsitaadiga

Sellele ei ole mõelnud, et äkki jäi koolipingis midagi keele õppimisel puudu?
Mul küll jäi. Pidin täiendõpet tegema.

_________________
soome.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2023 16:52:58 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
woox2k kirjutas:
isegi sisus pettumisel peale sellel klikkimist on "linnuke" kirjas ja kasu saadud!

Youtube algoritm arvestab ka vaatamise aega, like lisamist jms parameetrid. Ainult sensatsioonilise thumbnailiga kaugele ei purjeta.


Aga sensatsiooniline thumb on ikka oluline. Kui füüsilise tootega võrrelda, siis ilmselt müüb poes pilkupüüdvas pakis keskpärane asi paremini kui igavas pakis hea asi.
Ilusas pakis päris s_taga jah kaugele ei jõua muidugi
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 27.11.2023 17:16:08 vasta tsitaadiga

Siin kõlab alailma "sisu" ja "sisulooja". Minu meelest on see mõiste täiesti devalveerunud. Igasugu jura genereerija tituleerib ennast sisuloojaks ja tirazeerib üllitisi, millel puudub igasugune sisu.
Või kuidas te seda nimetaksite?
https://www.youtube.com/watch?v=ipTYUDN9ryQ
See ei ole isegi naljakas enam.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 27.11.2023 18:25:22 vasta tsitaadiga

Si** sisu on ka sisu siiski! Tihti isegi asjad, mis meile täielik kõnts tundub on väga paljudele meeltmööda ja müüb hästi. Isegi sinu lingitud videol on ju 1.8M vaatamist. Pöidla kogus on küll kole tagasihoidlik aga keegi sellist kõdu siiski vaatab, kasvõi naljapärast aga vaatab siiski.
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2023 18:42:45 vasta tsitaadiga

Praegu saab see jura siitki hunniku vaatamisi. Ise te levitate seda ju. Samamoodi saavad need influentserid vaatamisi, sest ühed võtavad tõsiselt, teised ilguvad - aga vaatavad mõlemad.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 27.11.2023 19:11:10 vasta tsitaadiga

avrn, Päris hästi tehtud video, tegelikult. Ja keegi kommentaarides annab veel teada, et maaväliseid kanaleid pidi ka läbi tulema. thumbs_up.gif
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.