Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM Eternal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 19:27:23 vasta tsitaadiga

Keegi pole maininud laadimisaegu. Need on tunduvalt kiirremad kui Doom 2016. Eriti kui surma saad, siis ainult paar sekundit ja retry. Doom 2016 oli julgelt mitukümmend sekundit mis käis pinda. Mõlemal juhul sama süsteem, sama SSD. Teleport tagasi leveli algusesse on jah hea asi aga lisaks sellele ma oleks eelistanud, et oleks saanud ka ise leveli algusesse minna nagu eelmises osas. Siin see pole paraku võimalik, kuna mõnes kohas on nö cut off punktid kust sa ilma teleportita tagasi ei saa. Lisaks see, et teleport avaneb alles leveli lõpus ja vist ka baasist levelit valides. Vahel tahaks enne leveli lõppu jõudmist kõik asjad kokku korjata, et boss fightile keskenduda.

Paar bugi on kah avaldunud. Ühe Slayer Gate challenge peal oli mul jäänud veel 2x Tyrant ja 1x Doom Hunter aga mingil x põhjusel surid nad enne kui ma jõudsin neile korralikult tuld hakata andma. Ma üritasin väiksemad tegelased enne jalust saada. Eriti Whiplashid mis on jõle tõõtud. Siis mingi hetk avastasin üllatusena, et Challenge Complete kui ma polnud suurimaid veel tapnud omateada. Ma ei tea. Vb Friendy Fire vms icon_lol.gif

Korra olen ka nähtamatu seina vastu põrkunud Gore Nest levelit tehes. Ei õnnestunud saada Extra Life ja Praetor Suit Token mis kohe leveli alguses. Peab tagasi minema mingi aeg ja uuesti üritama. Vb üritasin valesti kasutudes jump padi, double jumpi ja dashi.

Teine bug oli hetkel Arc Complexi lõpuosas kus liftiuksed sulgusid minu ees enne kui ma jõudsin liftist väljuda. Seega pidin korra alla sõitma ja uuesti üles sõitma, et samad 2 venda ära killida jälle kes üleval kaklesid omavahel.
Hetkel olen Marauderi boss fightis. Seni kõige tüütum boss fight. Doom 2016 oli neid täis.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 23.03.2020 20:04:57 vasta tsitaadiga

marauderile super shotguniga näkku kui rohelised silmad on. teist korda jõuab staggered ajal ka. ~10 laksu nii.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2020 07:45:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kui sa mõtled seda elu mis postiotsas ninaees üles tõuseb siis see pole "mõeldud" niisama hüpates kätte saamiseks vaid pead sealt paremalt uksekohalt ülevalt katkilöödava seina juurest hüppama - siis nö. on nähtamatu sein removed. Siuke asi on kehv mängudisain kus nö. mängja ei saa aru kas asi on tema oskustes kuna visuaalselt peaks saama aga pole ette nähtud.

londiste, Marauderi vastu kasutasin ka ise supa shotguni - ta ju nii speshul, et BFG'd või unmaykr blokib aga tongipüssist saab pihta. Toimib ka tavaline whutgon full auto. Enamvähem strafed mõne sammu kaugusel, et melees ei äsaks ja samas ka mitte liialt eemal - neid rohelisi silmi ma ei jälgind vaid kuulasin seda kilks heli mis samal ajal on kui silmad vilguvad, tundus vähe parem reageerimine.

Huvipärast vist ka ultra nightmare ette võtma icon_confused.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2020 08:05:02 vasta tsitaadiga

Auron, Jep tegin leveli uuesti läbi ja sain kätte. Polnud märganud mõra seinas. Jõle nõme on see, et isegi kui level on varasemalt completed, siis fast travel on võimalik ikka ainult leveli lõpus. Eriti mõnus kui lähed otsima ühte vahelejäänud saladust mis on leveli lõpus.
Muidugi kui oled korra juba läbinud, siis läheb kiiremini aga paraku osad uksed jms ei avane enne, kui oled ruumitäie deemoneid maha killinud. Hea meelega jookseks lihtsalt mööda.

Võtsin nõu kuulda ja sai üsna kergesti Marauderist jagu. Hetkel olen sealmaal kus kasutasin BFG-10000 ja pean Marsile minema.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.03.2020 10:23:50 vasta tsitaadiga

kivikääridpaber. liiga paljude vastaste efektiivseks mõrvimiseks on üks konkreetne viis.
muide, raskusastmed on nad õigesti teinud. ainukene erinev asi tundub olema, et nightmares oled ise paberist ja lihtsamatega järjest rohkem space marine. ja nagu kirjeldus ütleb, vastased ei ole nii agressiivsed. vastaste tugevus ja maha võtmise võtted on täpselt samad.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2020 13:34:13 vasta tsitaadiga

londiste, Nii, et raskematel raskusastmetel pole tegu klassikaliste bullet spongedega nagu tavaliselt?

Ausaltöelda ma ei tunne hetkel vajadust ei kõvemaks ega madalamaks keerata. Hurt me plenty on hetkel valitud. Pole vaja mingit Dark Eternal Souls kah korraldada. Siis muutuks asi liiga grindiks. Ühe leveli võin ära proovida raskemal tasemel nagu Doom 2016 oli esimene UAC tase Ultra Nightmare peal aga päris massohist kah pole, et hakkaks kogu kampaaniat nii läbi tegema.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2020 13:33:12 vasta tsitaadiga

Üllatavalt hästi jookseb 2500k + 2070 Super ja 2K + muud settingud max. Stabiilselt monitori max 144 Hz, vahel kui mölluks läheb siis langeb 120 fps peale. Asjalik coroona-viide! thumbs_up.gif
See on kehva et ammo kogus on liiga väike mida kaasas lubatakse kanda ... alati jääb üle, kui vaja tuleb puudu .. eks sunnivad saega rappima.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 25.03.2020 14:24:58 vasta tsitaadiga

LOL sellest sitast tehti ikka totaalne diablo 3. Mingid vittud oma hologrammidega koguaeg ähvardavad, et mina nagunii kaotan ja pole m6ted v6idelda. Selline multika pahalaste pask rsk.
Lisaks v6itlus on hullem härplemine. Jookse ringi ratast ümber areeni ja notti neid ühe kaupa maha. Relvad nii n6rgad ja vähe laskemoona, mida kanda saab. Ainuke toimiv viis on piisavalt palju dämmi teha et vilkuma hakkaksid ja fisti neid. ID pedrod tahtsid mortal kombatid teha mitte doomi.
Ei meeldi üldse. Seda saan ma aint väga väikestes toosides taluda 30 minutid max. Tahaks veel viimaseid relvi näha kui lahjad nood on.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.03.2020 16:55:36 vasta tsitaadiga

Ma olen aru saanud, et esimesed paar levelit pidid olema pinata-peksmiste poolest olulised, hiljemalt peaks paremaks minema. Samas, mõnda tüüpi ei muuda miski.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.03.2020 16:56:47 vasta tsitaadiga

softis, pinata-peksmiste?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.03.2020 17:07:52 vasta tsitaadiga

londiste, glory killid, et elusid-armorit-laskemoona saada.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.03.2020 17:43:36 vasta tsitaadiga

hiljem läheb ainult hullemaks.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.03.2020 18:16:37 vasta tsitaadiga

Sai veel pelatud. Kindlasti sitem kui 2016 aasta Doom. Platvorming, areenid ja no ammo. Oleks saanud palju paremini.
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 193
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.03.2020 20:24:11 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
ID pedrod tahtsid mortal kombatid teha mitte doomi.


Arendaja on Bethesda, mitte iD Software.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2020 20:43:37 vasta tsitaadiga

Arendaja on ikka ID, turustaja on Bethesda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2020 21:05:08 vasta tsitaadiga

Panen siia igaks juhuks lingi. Taras Nabad leveli viimane saladus on paras PITA kätte saada. Minul läheks küll ainult 5 katset aga artikli autoril läks mitu tosinat: https://www.rockpapershotgun.com/2020/03/24/doom-eternal-taras-nabad-collectables-all-secrets-in-the-ninth-mission/ (Toy #3)
Nägin küll mapilt, et seal on saladus aga, et selle kättesaamiseks tuleb kasutada nii täpset ajastust ja palju õnne oli küll tüütu.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2020 22:20:04 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ei viitsind linki klikata aga eeldan, et tegu tollega kus kukud suht pimedas sellest ümmargusest august ja vaja läbi seina õige kohapeal dashida 😁😁😁 Seal mingi pull, et teatud piirist mööda kukud siis double jumpi ei lase enam teha.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2020 23:31:40 vasta tsitaadiga

Auron, Seesama jah.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.03.2020 13:13:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2020 16:44:08 vasta tsitaadiga

Tundub kohati nagu liiga positiivne a'la paid off vms. Aga no ilmselt märgatavalt parem, kui v6.
Eriti impressive on väiksem suurus. 40GB AAA mängu kohta on väga väike tänapäeval kui CoD jms on 200GB+ vms.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 28.03.2020 17:52:50 vasta tsitaadiga

Nalja kah siia vahele:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 30.03.2020 15:41:00 vasta tsitaadiga

History of BFG:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2020 15:49:24 vasta tsitaadiga

Ise nüüd niipalju toksind, et campaign milestone kõik käes. Niisama lammutamise mõttes on ikka chillim kui D2016.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 30.03.2020 17:55:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Tundub kohati nagu liiga positiivne a'la paid off vms. Aga no ilmselt märgatavalt parem, kui v6.
Eriti impressive on väiksem suurus. 40GB AAA mängu kohta on väga väike tänapäeval kui CoD jms on 200GB+ vms.


Põhiliselt oli ju id7 mootori ülevaade kõigi platvormide peal, graafika koha pealt oleks nagu parim. (Control nägi ka konsoolidel hea välja vist).
Lõpetuseks mainis, et meeldis ka mängitavus, see ka paljuski subjektiivne ma arvan. Lõpulauset võis ka paljuski mõjutada see kui palju ta sai näpud külge mootorile ja idtech meeskonnaga tsillida.

Igaljuhul huvitav ja õpetlik video oli, 30min mõnusalt sisustatud thumbs_up.gif


Ma ei saa Hardware Unboxed vs Kitguru 5700xt tulemustele pihta, 1 asetab 2060Superiga ühele pulgale, teine 2070S ettepoole?!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 30.03.2020 18:03:09 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Ma ei saa Hardware Unboxed vs Kitguru 5700xt tulemustele pihta, 1 asetab 2060Superiga ühele pulgale, teine 2070S ettepoole?!
Vael, ultra vs ultra nightmare?
edit: aa, techspot lasi uuemate nvidia draiveritega
edit2: aga neil üleüldse ei lähe tulemused kuidagi kokku. väga erinev test, ma pakun

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM Eternal mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.