|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
26.11.2018 20:24:29
|
|
|
| Cyberhero kirjutas: |
Kas keegi targem viitsiks äkki soovitada kus oleks Eestis endale mōistlik prebuilt desktop osta? Eesmark gaming ja budget 2000€.
Ise eriti neid asju ei jaga, google abil jäi see mudel silma, komponentide ja hinna suhe tundus minu harimatule silmale suht hea aga lugedes siin nende kohta teemat ei taha just eriti usaldada.
https://manguarvutid.ee/e-pood/manguarvutid/gaming-pc-special-3/
Paaris teises e-poodis ringi vaadates tunduvad vähemalt mulle paljud masinad väga overpriced olevat. Keegi vb oskaks soovitada kust oleks Eestis asudes endale mōistlik masin soetada? Tahaks lihtsalt enamvähem usaldusväärset kohta ja mitte hinnaga väga kohutavalt üle saada. |
Osta muidugi mänguarvutid.ee, parim koht ealses. /iroonia
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=672798 <-- mingi huiarite firma on.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.11.2018 20:29:57
|
|
|
Suvaline kiire stiilinäide ka:
Spoiler 
Videokaarti pole sest pole teada, mis monitoriga ja mis nõuetega läheks kasutusse. Aga üldiselt:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=3
tuleks videokaart eraldi vaadata sest poes on nad suti liiga kallid.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberhero
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2018
|
26.11.2018 20:56:53
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
Cyberhero, kas ainult kast? Hiir, klaver, monitor on kõik olemas?
|
Jah, ainult kast.
| ceemic kirjutas: |
| Cyberhero võiks ka monitori täpsustada, ehk siis mis resol mängimine toimuma hakkab. Kui 1440p ja üles, võib juba AMD platvormi poole vaadata. |
Mul endal 1080p monitor olemas mida plaanin kasutada, aga oleks tore kui saaks masina mis peaks ka 1440p enamvähem vastu kui tahan mingi hetk uue soetada.
Suured tänud kōigi vastuste eest, manguriarvutist siis targem eemale hoida. Vaadates arvutitargas ringi on 2k prebuilt masinad veel GTX 1070-ga, ise lootsin 2K eest saada vast 2070 vōi 1080 (vb väga optimistlikult äkki 2080), vōi on see Eestis ostes liiga optimistlik? Netist uurimine kōik olnud Ingliskeelne ja enamasti räägitakse US hindadest, see mul ilmselt ootused liiga kōrgele kruvinud, tean, et see Eestis kallim aga vb olen endiselt liiga optimistlik.
Ise jupid valiada ja lasta kokku panna vōiks proovida, kuid ise komponentidest peale selle kui vōimas umbes teatud GPU ja CPU on, ja mida RAM ja mälu annab eriti ei tea. Vōin natuke uurimistööd teha ja proovida, aga väike hirm sees, et ei teeks ilmselt eriti mōistlikud valikud emaplaadi, korpuse, jahutuse ja muu taolise osas.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.11.2018 21:15:04
|
|
|
Pigem poest kast + lisaks normaalne 1080ti järelturult, millel ka garantiid. Kui neid veel leidub. :]
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.11.2018 21:48:40
|
|
|
ATs on 850W Focus Gold Plus sama hinnaga, kui 1a-s 550W
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
26.11.2018 21:57:37
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
ATs on 850W Focus Gold Plus sama hinnaga, kui 1a-s 550W  |
Ahaa, võib ka ostu vormistada erinevatest e-poodidest
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
26.11.2018 21:58:32
|
|
|
"Sisestatud sooduskoodi ei ole võimalik kasutada antud tellimuses olevate toodetega!" tuleb enamik 1a asjadega.
Mõttetu koht petavad ja meelitavad.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
26.11.2018 22:05:56
|
|
|
Jõudsin ka nüüd selleni: "Sisestatud sooduskoodi ei ole võimalik kasutada antud tellimuses olevate toodetega!"
Eksitav promo tõesti!
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.11.2018 22:14:06
|
|
|
| puer kirjutas: |
Jõudsin ka nüüd selleni: "Sisestatud sooduskoodi ei ole võimalik kasutada antud tellimuses olevate toodetega!"
Eksitav promo tõesti! :evil: |
See sooduskood ei kehti kõigile toodetele, vaid väljavalitutele. Kasvõi "SEASONIC FOCUS PLUS 550W GOLD" ei lähe selle kampaania alla.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
27.11.2018 10:48:30
|
|
|
3200MHz CL16 on sama kiire kui 3000MHz CL15. Vali kumb odavam on. Hinna poolest minu jaoks tasub ära 3200MHz CL14. Väiksema latency või sama latency ja kõrgema hertsiga mälud on juba ajuvabalt kallid.
Edit: Paar posti redditis ja tomshardware foorumis väidavad, et Ryzen suudab stabiilselt ainult paarisarv latencyl toimetada. Ei tea seda tehnilist poolt seal taga ning see info vajab kinnitamist/ümber lükkamist, aga kui see peaks tõele vastama, siis tasub CL15-le eelistada CL16 mälu, kuna see on üldjuhul odavam, aga süsteemis käivad tõenäoliselt lõpuks samade timingutega.
"If DRAM Ratio is 2666 or higher TCL will be rounded to nearest even higher number (i.e. TCL=15 → 16)" - Elmor (Asus Motherboard BIOS Tech)
http://overclocking.guide/asus-rog-crosshair-vi-hero-extreme-overclocking-guide/
See on suht hea tabel suhtelise jõudluse võrdlemiseks.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.11.2018 10:54:17
|
|
|
Rauno266, Crosshair VI on ka esimese põlvkonna AM4 plaat. Teise põlvkonna plaatidel on parem mälude ühilduvus. Enamus küll tänu Zen+ mälukontrollerile aga ka tänu parematele platedele.
3200 CL14 on ja jääbki kalliks, kuna tegu on pmst binnitud kiipidega mis on välja valitud nii nende ülekelluvuse kui ka voolutaluvuse poolest.
Samamoodi on teistest kallim 3600 CL16 (ja üks kit mis eksisteerib on ka 3600 CL15). Binnitud on ka 4000 CL17.
Isiklikult ma ei muretseks 3200 CL14 vs CL16. Kui just ei ehita 2000€+ arvutit siis ma ei näe suurt põhjust juurde maksta. Kriitilisem on, et oleks 2x8GB mitte 1x8GB või 1x16GB ja neil kellel mälumahukamad asjad lahti, siis 32GB kokku.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
27.11.2018 20:18:02
|
|
|
Milline 3,5" kõvaketas praegu kõige vastupidavam on? 1-2TB suurusega.
Sama küsimus USB3 välise ketta kohta.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.11.2018 23:00:07
|
|
|
Kogemus ütleb WD RED ja väliste ketaste osas imekombel Seagate , backup plus slim.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
29.11.2018 16:54:14
|
|
|
Asrock B450/B450M Pro4 alternatiivi? 90-100€ ja RGB-header peaks olema.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.11.2018 17:02:19
|
|
|
xtr, siit saad infi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
legendary
HV vaatleja
liitunud: 15.11.2018
|
29.11.2018 18:00:27
|
|
|
| läks paar tundi aga psu paigas nüüd. hakkab ööläbi asju tegema nüüd xd
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
29.11.2018 19:24:30
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| Asrock B450/B450M Pro4 alternatiivi? 90-100€ ja RGB-header peaks olema. |
Ega see nüüd väga palju edasi ei aidanud. 2x M.2 tahaks ka, teine võib SATA olla. Valikusse võib vist lisada MSI B450M Mortar või ASRock B450 Gaming K4
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
05.12.2018 05:23:27
|
|
|
Hei hei!
Paistab et Asus H170M-plus ei toeta I7 8700K proset.
Milline mõistlik emaplaat toetaks?
Ülejäänud komponendid on: Gskillripjaws Red 32gb DDR4 3000mhz ja gtx1070ti, vajalik oleks ka 6 sata pesa.
Tänud neile kes asja jagavad!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
05.12.2018 10:25:25
|
|
|
| JediMihkel, mitu raha maksta tahad selle eest ja mis asjad on olulised (usb-c, m.2, RGB jne) peale 6 sata pordi? Kas plaanid OC-da (k-prose seda vöimaldab)?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
05.12.2018 14:04:00
|
|
|
Keegi asjalikku ja pommikindlat ning mõistliku hinnaga värviprinterit (laser) oskab soovitada?
Praeguse printeri (Kyocera ECOSYS P2040dn) koormus aastas ~6000lk mustvalget ja värvilist tuleks ehk 1000-2000 aastas.
Praegu vaid tindikas värvilisteks printimisteks ja see liiga kirves + liiga tihedalt tuleb vahetada tinti (praegu prinditakse värvilist minimaalselt).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
05.12.2018 21:19:14
|
|
|
rmc, Ma ise olen niikaua kui mäletan kasutanud Canoni tooteid. Tõsi küll esimene oli tindiprinter aga nagu sa ka välja tood on selle kulumaterjalid kallid tindiprinteril. Eelmine aasta ostsin uue ja oma esimese laserprinteri. Küll mustvalge aga mul oleks värvilist vaja haruharva.
Lisaks on mul palju väiiksem koormus sellel. Heal juhul 1000lk aastas. Hetkel pole suutnud isegi kaasatulnud tahmakassetti tühjaks saada kuigi kvaliteet on pandud parima peale. See mudel siis: https://www.canon.ee/for_home/product_finder/multifunctionals/laser/i-sensys_mf229dw/
Hetkel pole enam saadaval aga maksiis midagi 250€ ringis. Ostsin peamiselt seetõttu, et vajasin kahepoolset printimist, skännimist ja kopeerimist. Kui ma oleks rahuldunud puhtalt ühepoolse trükiga, siis oleks vast värvilaser kah valikus olnud.
Draiveritega pole kah probleemi olnud. Kuigi uuem seade, siis Win7 all toimetab kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
05.12.2018 21:32:03
|
|
|
Kui tint muidu sobib, siis EPSONil on isetäidetavate mahutitega printerid ja need tindid on odavad. https://www.hinnavaatlus.ee/277590/epson-tindikassett-tint-t6731-black-tindi-mahuti/
Ühe mustast tindipudelist jätkub 7100 lehe ja ühest värvilisest 5700 lehe jaoks. Ühegi laserprinteriga pole nii odav printida. Suure kontorimasinaga võib lehekülje hind küll madalam olla, aga masin ise maksab 10000€
Aga laser näiteks HP Color LaserJet Pro M477. Printer ise odav, aga originaaltoonerite komplekt on küll pea 600€. 6500lk saab printida (tehasest kaasas olevatega 1500-2000). Samas analoogtoonereid saab päris odavalt, HP ei hakka nendega nii hulle lollusi tegema nagu Canon (välja prinditud asjadel värvid valed, triibud sees jne).
E: sellel on skanner/koopiamasin ka küljes, ilma selleta mudeli saab odavamalt.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbyte
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2011
|
05.12.2018 23:24:48
|
|
|
Mida MSI GP73 Leopard 8RF sülearvutist arvate?
i7-8750h
GTX 1070
2x8GB DDR4
256GB SSD + 1TB HDD
17" 1080p 120hz
~1580€ amazon.de
Tahaksin Windowsi kõrval dual-bootida Arch Linux Plasmat 4K monitoriga. On see selleks sobilik arvuti või tekib driveritega probleeme?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
06.12.2018 00:22:38
|
|
|
Jätkan oma küsimust.
Mu hetke emaplaadi ASUS H170M-plus emaplaadiga võimsaim prose mis kokku istuks oleks i7 7700K?
https://www.hinnavaatlus.ee/825604/intel-core-i7-7700k-420ghz-lga1151-box/
Emaplaat: https://www.asus.com/Motherboards/H170M-PLUS/HelpDesk_CPU/
Paranoiliseks muutunud ja igaksjuhuks küsin paljudele ilmselgeid asju üle.
Edit:
Lisan juurde küsimuse, et kas soovitate emaplaadi välja vahetada ja minna i7 8700K teed või jätta emaplaat samaks (Oluliselt vähem vaeva ja ka vähem kulu) ja minna i7 7700K teed. Lisakulu rahaliselt oleks kuskil 200€. Palju see realistlik võimsuse vahe kujuneb? 3D joonised, videotöötlus ja mängimine prioriteedid. On väärt jamamist?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
06.12.2018 01:39:38
|
|
|
Ära osta hetkel midagi, oota kuu aega ja vaata siis.
Zen2 on tulemas, esimene x86 7nm protsessor.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
06.12.2018 01:58:18
|
|
|
| Userbencmark väidab et 12% vaid effective speed erinevus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
06.12.2018 15:07:57
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
| Userbencmark väidab et 12% vaid effective speed erinevus. |
Oleneb rakendusest, internet väidab, et 8700K suhe 7700K järgmistes testides on:
+7% Futuremark PCMark 10 Professional Edition 1.0.1275 Essentials
-2 % Futuremark PCMark 10 Professional Edition 1.0.1275 Productivity
+12 % Futuremark PCMark 10 Professional Edition 1.0.1275 Digital Content Creation
+7 % Futuremark 3DMark Professional Edition 2.2.3509 Time Spy 1.0
+30 % Futuremark 3DMark Professional Edition 2.2.3509 Time Spy 1.0 CPU
+24 % Adobe After Effects CC 2017
+5 % Adobe Photoshop CC 2017
+20 % Adobe Premiere Pro CC 2017
+30 % Blender 2.78c
+30 % Corona 1.3
+45 % VeraCrypt 1.19
+25 % Visual Studio 2017
+30 % V-Ray 3.57.01
+30 % x264 r2851
+25 % x265 2.4+14 8bpp
Võimsustarve toiteplokist:
7700K: 30-120 W
8700K: 28-184 W
Testimasin: Noctua NH-U14S, ASUS ROG Maximus IX Hero, ASUS ROG Strix Z370-F Gaming, G.Skill Trident Z RGB F4-3200C14D-16GTZR, NVIDIA Titan X, Kingston HyperX Savage 480 GB, Corsair RM850i, Microsoft Windows 10 Enterprise Build 15063, NVIDIA GeForce 385.69 Driver.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapuuts
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2004
|
10.12.2018 18:27:26
|
|
|
Gaming klaver+hiir kuni ~60€-80€?. Online shootereid ei mängi ja klaver võib olla mehaaniline (odavama otsa vist saaks) aga ei pea. RGB võiks ka olla ja jõuluks tahaks kindlasti kätte saada Tänud ette
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.12.2018 21:58:05
|
|
|
Huvitav ja teistmoodi ning teema kohane LTT:
Päris hästi näitab ära, kus traditsioonilisemad firmad on oma tööjõu vääääääga kaugele outsourcenud (DELL Indiasse ja kvaliteet täiesti absurdne) nii füüsiliselt kui ka sisuliselt.
Kokkuvõttes kaotavad kõik, sh. ka müüja.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.12.2018 20:43:12
|
|
|
Jep, Puget on impressive, samas üpris kallis ka. Ühtlasi on naljakas, et nad gameritele end ei marketi. Vaid "Solutions->More->Live Streaming" alt leiab Gamingu jutu ja sedagi Streaming+Gaming kontekstis.
Nad võiks eraldi "Puget Gaming" osa teha - käesoleval ajal, kus paljud räägivad pre-built masinate mõttetusest (lisaks praegu viidatule veel 1, 2, 3- neid peaks veel olema, respect @ Walmart, though for owning it up... see oli ka hea angle, mõtlesin sellele kohe), tunduks hea aeg massiliselt heade gamermasinate pakkumist alustada. Saaks ka premium raha küsida.
EDIT: 3 aastat vana Hyper 500 läheb 6700 ja Sapphire TRI-X R9 290 OC'ga liiga piirajasse? (Heavy use, renderdamine - kaks RAM'i hetkel, vb. läheb nelja peale ja SSD (850 Pro) + WD RED 2TB veel masinas) Sapphire lubab alla 300W ja prose pudinatega kokku alla 100W?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrekmartin
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2002
|
11.12.2018 21:14:46
arvuti |
|
|
Tere,
Oleks soov üks PC arvuti osta, peamiselt mängud jms kodune tarbimine. Hinnaklass 800-900 kast. Ühest kohast sain sellise pakkumise:
KFA2 GTX 1060 EXOC valge 6GB, DP 1.4HDMIDVI
MSI B450 TOMAHAWK AMD B450 Socket AM4 ATX
BitFenix Nova Midi-Tower - Must
CRUCIAL SSD SATA2.5" 250GB MX500CT250MX500SSD1
Toshiba P300 1TB 7200 RPM, HDD, 64 MB
KINGSTON HYPERX FURY 2933MHz DDR4 DIMM 8GB PC23400 CL17
HX429C17FB28 x2
XILENCE CASE PSU ATX2.3 500WXN052 XILENCE
AMD Ryzen 5 2600 3,4 GHz (Pinnacle Ridge) Sockel AM4 - boxed
kokku 869
Plussid miinused?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.12.2018 21:18:42
|
|
|
Parem toide ja 3200MHz mälu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
11.12.2018 23:20:44
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Lol jah ainus prebuilt mida ma üldse julgeks osta on Puget Systems kraam. |
See on ka hea: https://www.corsair.com/us/en/one
Osta jõuavad muidugi vähesed.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.12.2018 23:34:04
|
|
|
von Wu, point ikka bang for buckis ka. Corsair pole oma masinaid isegi RT peale viinud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
12.12.2018 10:13:52
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Lol jah ainus prebuilt mida ma üldse julgeks osta on Puget Systems kraam. |
See on ka hea: https://www.corsair.com/us/en/one
Osta jõuavad muidugi vähesed. |
kõige lihtsam pre-built on ikka nii, et küsid HV gurudelt nõu ja võtad poest lisaklotsi eest komplekteerimise teenuse ja asi ants.
Kes kiirustab ja kohe ja nüüd vaja, see kaotab rahas, aga see selleks.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
12.12.2018 23:31:57
|
|
|
Mis korpused on hetkel turul, mida HV omad soovitavad? Võiks olla tempered class asi, kuna RGB asjad on ju ägedad.
Mida arvata Corsair 460X korpusest? Ootan häid ideid.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.12.2018 00:02:50
|
|
|
| Ära jumalapärast suurust või hinnaklassi ette anna, äkki keegi soovitab miskit.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
13.12.2018 11:26:13
|
|
|
Asi natukene veninud siin kasti ostuga.
https://arvutitark.ee/est/tellimine/7uw287bqgh
Kas kiirem mälu oleks vaja kindlasti panna? Mäletan, et 1 gen Ryzen tahtis kiiret mälu.
Kas toidet võiks samas hinnaklassis vahetada 500W EVGA või TT vastu? Võimsuses alla ei ole mõtet minna vist, sest sääst on 2-3€
Kaart foorumist GTX1060 6GB.
E: Küsin üle, et kas GTX1060 või RX580 8gb? Budget on päris pingul, siit isegi 30€ säästu oleks hea.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrekmartin
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2002
|
13.12.2018 12:05:07
|
|
|
| Kui keegi viitsib 800-900 eest siin näidiskasti kokku panna, oleks väga tänulik.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|