|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
26.11.2018 19:13:10
|
|
|
| Smith kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Smith kirjutas: |
| Seal lehel ei esine terminit non-legally binding. |
Siin on kohati nagu lasteaed. Tited ju veerivadki märk märgi haaval sõnu kokku.
Täiskasvanud inimene peaks väljendi mõttest aru saama, mitte nokkima märkide kallal. Aga kui millegi kallal võtta pole ja tahaks näidata kui kõva mees Smith on, siis tuleb näidata kui madalale ollakse valmis laskuma. Aga kui sa keelt ei oska, siis ütle kohe. Aga lolli pole mõtet mängida. Sisulisi vastuseid sul ka ei ole siiani ühtegi olnud. Miks sa üldse eksisteerid? |
Nii et non-binding ja binding tähendavad sinu arvates täpselt sama asja ja kes seda ei arva, see võiks üldse ennast ära tappa.
Kas ma sain õieti aru? |
Jah, ma sain õigesti aru, et sul puudub igasugune lugemisoskus või ei oska sa inglise keelt.
Proovi uuesti.
https://www.state.gov/s/l/treaty/guidance/
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.11.2018 19:17:20
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
Mehhiko näitel on tegemist ASÜÜLITAOTLEJATEGA.
See raamistik ei muuda nendeosas mitte kui midagi.
Ma jätkuvalt suunan inimesi dokumenti mõttega lugema. Kuigi tegemist on täiesti mõttetu soovitusega nagu enamasti tõestatud.
Ma võin kasvõi kümme korda viidata, lugeda minumeelest ei taha seda keegi.
https://vm.ee/et/uro-globaalne-randeraamistik-kkk |
Oot mis. Alles sa ju kirjutasid vastupidist:
| anubis kirjutas: |
Rahvusvahelised kokkulepped annavad võimaluse probleemiga süsteemselt tegeleda.
Justnimelt selliste olukordade süsteemse lahendamise jaoks ongi vaja põhimõtetes kokku leppida (inimeste dokumendid, info liikumine, piirikontrolli tõhustamine, logistika mõlemas suunas jne), mitte kätepeal istuda ja vinguda või lihtsalt FUDi levitada.
Keegi sisuliselt lõpuks selle dokumendiga ka tutvub või jääbki selliseid näiteid tulema, mis tegelikult raamistikus näidatud kui probleemid millega tegelema saab hakata?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9982610#9982610 |
Sellepeale minu küsimus tekkiski, et kuidas see lepe seda Tijuana olukorda aitaks parandada. Nüüd siis väidad, et ega tegelikult ei aitakski?
Ja samal teemal jätkates siis on mulle endiselt selgusetu, et kuidas see rahvamass Mehhikosse sai. Kas seal piirivalve ei tööta? Hetkel peaks nagu puhtalt siseprobleemiga olema kuna piirilt lasti need inimesed riiki? |
Vabandust, et ma täpsemalt ei öelnud.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9996318#9996318
Selle lause mõte oli, et käesolev dokument ja raamistik ei tegele selle konkreetse olukorraga üleüldse.
Vastasin siin
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9997569#9997569
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.11.2018 19:17:32
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Ja samal teemal jätkates siis on mulle endiselt selgusetu, et kuidas see rahvamass Mehhikosse sai. Kas seal piirivalve ei tööta? Hetkel peaks nagu puhtalt siseprobleemiga olema kuna piirilt lasti need inimesed riiki? |
No sotsid siin taovad ju seda trummi, et piiri ei tohi kinni panna. Mina ka aru ei saa miks ei tohi - neid ju tagasi ei saadetaks, kes legaalselt riiki soovivad pääseda. Selleks pole vaja midagi kokku leppida, legaalse immigratsiooniga pole ju kuskil suuremaid probleeme ja küll illegaalsetega ka mure iseenesest laheneks, kui nad saavad aru, et uks on lukus ja sisse ei pääse.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.11.2018 19:21:32
|
|
|
Sotsid-natsid-ekreiidid-populistid-moskoviidid.
Apoliitiline patrioot on sellises seltskonnas keeruline olla, kus kõik kõigi kõride kallal koguaeg.
Aastaid õnnestus täitsa muretult kuid siis tuli selline p*salaine mida praegu igapäevaselt näeme. Ei saa kõrval seista vaikides.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
26.11.2018 19:23:38
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 23:17:30, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.11.2018 19:24:35
|
|
|
Kui naljakas on siis inimene võib naerda.
Ma olen üle kahe aasta mingite meeste kajakambrisse lastud kehva lõhnaga s*tt-väiteid ümber lükanud. Faktiliselt.
Tead kus neile see ei meeldi?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
26.11.2018 19:27:24
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| küll illegaalsetega ka mure iseenesest laheneks, kui nad saavad aru, et uks on lukus ja sisse ei pääse. |
Sinu arvates on piir nagu laudauks lammastele, et paneme lukku ja kõik?!
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
26.11.2018 19:32:06
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Apoliitiline patrioot |
Kui meil on sellised apoliitilised patrioodid, siis pole enam vaenlasi vajagi.
_________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
26.11.2018 19:34:29
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 23:17:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.11.2018 19:37:07
|
|
|
Paiguta kuhu tahad, vaba riik.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.11.2018 19:41:43
|
|
|
| ykshuntka kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| küll illegaalsetega ka mure iseenesest laheneks, kui nad saavad aru, et uks on lukus ja sisse ei pääse. |
Sinu arvates on piir nagu laudauks lammastele, et paneme lukku ja kõik?!
 |
Põhimõtteliselt küll, tänapäeval on igasuguseid elektroonilisi abimehi, mis piiri valvamise lihtsamaks muudavad. Jah, mõni üksik nutikas võib läbi lipsata, aga kui 1000 pealine pagulantide jõuk kuskilt teele asub, siis ei õnnestu neil märkamatuks jääda. Teiseks see, et kui piiri ületamise reeglid on paika pandud ja seda valest kohast ületada proovitakse, siis on täiesti reaalne võimalus tina saada kui korraldusele tagasi pöörata ei allu. Ida pool on meil piiriga ju suhteliselt hästi, pole kuulda olnud et sealt poolt illegaale hordide viisi tuleks kuigi tõenäoliselt teisel pool piiri neid ikka jagub, kes tahaks EU-sse pääseda.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
26.11.2018 19:54:59
|
|
|
Ooo hirm õud ja vägivald, nüüd on Eesti riigiga kõik
Aasta pärast ei nämmuta keegi selle teema kallal ja elu läheb samamoodi edasi.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
26.11.2018 19:55:00
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
| tsitaat: |
Reformierakond jättis hääletamata
Reformierakonna saadikud jätsid avalduse lõpphääletusel hääletamata. Hääletuse ajal oli kohal 98 saadikut, avalduse poolt hääletas 41, vastu 27 ja hääletamata jättis 30 saadikut. |
Kusikud. Ütlevad üht kui teist, otsustada aga ei taha bcuz of reiting. |
Pole nende otsustada, nad on seda pidevalt öelnud. Kui midagi on valitsuse ülesanne, siis tehku oma tööd.
Mitte hääletamine oli ainuõige - ei hakka teiste eest tööd tegema.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
26.11.2018 20:02:07
|
|
|
napoleon
Kahjuks oled asjast valesti aru saanud.
Sina ei ole selles süüdi, aga raske on sellist rumalust lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumaru
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2018
|
26.11.2018 20:25:57
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
| tsitaat: |
Reformierakond jättis hääletamata
Reformierakonna saadikud jätsid avalduse lõpphääletusel hääletamata. Hääletuse ajal oli kohal 98 saadikut, avalduse poolt hääletas 41, vastu 27 ja hääletamata jättis 30 saadikut. |
Kusikud. Ütlevad üht kui teist, otsustada aga ei taha bcuz of reiting. |
Seda oli arvata, ma juba mitu lk tagasi arvasin, et nii ka läheb. Lubadused on üks ja hääletamine alati teine asi.
bugbrake: tavaliselt nii ta lähebki, aga 39 aastal baaside lepinguga lõpp oli siiski teine. siis ju arvati ka, et läheb mööda. 9 korda läheb mööda, üks kord läheb täkkesse, aga see täke on nagu kirvega jalga löömine.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.11.2018 20:35:13
|
|
|
| ykshuntka kirjutas: |
napoleon
Kahjuks oled asjast valesti aru saanud.
Sina ei ole selles süüdi, aga raske on sellist rumalust lugeda. |
No hari siis mind rumalat, millest ma valesti aru olen saanud. Sajandeid on ju riigid oma välispiiri kaitsnud, kes edukamalt kes vähem edukamalt. Antud juhul peaks muidugi kaitsma EU välispiiri ja selle vastu ma ei oleks, kui Eesti peab ka sellele oma panuse andma, et pagulandid Kreeka ega Itaalia kaudu illegaalselt või poolillegaalselt sisse tungida ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.11.2018 21:06:26
|
|
|
Tuima järjekindlusega tuleb fakte eirata, palju lihtsam elada kui saab lihtsalt puusalt tulistada väljamõeldisi.
| tsitaat: |
18:30
Riigikogu ei saada ränderaamistiku üle otsustamist tagasi valitsusse
Kõige olulisem muudatusettepanek number 12 ei läinud samuti läbi. See tähendab, et riigikogu ei saada ränderaamistiku üle otsustamist tagasi valitsusse.
Muudatusettepanek täismahus: Asendada avalduse teksti lõik „Eesti Vabariigi Riigikogu toetab ÜRO Globaalse Ränderaamistiku vastuvõtmist“ lõiguga:
„Riigikogu peab vajalikuks, et Vabariigi Valitsus otsustaks globaalse ränderaamistikuga liitumise üle arvestades käesolevas avalduses kirjeldatud põhimõtteid ning Vabariigi Valitsuse 22. märtsil 2018. aastal võetud seisukohti globaalse ränderaamistiku läbirääkimistel.“.
Selgitus: Raamistiku üle otsustamise kohustus on valitsusel, kes ühtlasi on olnud ka selle dokumendi läbirääkija ja saanud seda piisavalt kaua analüüsida. |
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.11.2018 21:53:56
|
|
|
Just. Täpselt.
Koalitsioon kukkus Riigikogus kokku täna. Ratas kaotas mitmekordselt. Reformierakond säilitas näo justnimelt tänu sellele ettepanekule mis tagasi lükati.
Nad ei pidanud isegi midagi populistlikku tegema selleks, KE mängiti üle.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumaru
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2018
|
26.11.2018 21:59:37
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Just. Täpselt.
Koalitsioon kukkus Riigikogus kokku täna. Ratas kaotas mitmekordselt. Reformierakond säilitas näo justnimelt tänu sellele ettepanekule mis tagasi lükati.
Nad ei pidanud isegi midagi populistlikku tegema selleks, KE mängiti üle. |
bolševiku rõõm
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.11.2018 22:18:16
|
|
|
| karumaru kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
Just. Täpselt.
Koalitsioon kukkus Riigikogus kokku täna. Ratas kaotas mitmekordselt. Reformierakond säilitas näo justnimelt tänu sellele ettepanekule mis tagasi lükati.
Nad ei pidanud isegi midagi populistlikku tegema selleks, KE mängiti üle. |
bolševiku rõõm |
Lihtne maailm.
Hea lihtne elada niimoodi vist.
Igav, aga lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumaru
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2018
|
26.11.2018 23:04:42
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| karumaru kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
Just. Täpselt.
Koalitsioon kukkus Riigikogus kokku täna. Ratas kaotas mitmekordselt. Reformierakond säilitas näo justnimelt tänu sellele ettepanekule mis tagasi lükati.
Nad ei pidanud isegi midagi populistlikku tegema selleks, KE mängiti üle. |
bolševiku rõõm |
Lihtne maailm.
Hea lihtne elada niimoodi vist.
Igav, aga lihtne. |
elu peabki olema lihtne ja selge. sotsid on alati eestile häda kaela toonud. tegelikult tänapäeval ei saagi aru kas sotsid on kommunistlikud sotsialistid või natsionalistlikud sotsialistid.
ometi just need inimesed on külvanud maailmasse kõige rohkem jubedusi. kunagi kui mihkel raud liitus sotsidega, siis ma mõtlesin mis puugihaigus teda tabas. mingil moel sai mihkel aru, et sots talle olla ei meeldi ja lahkus sotside klubist.
vähemalt leidis ennast üles.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
27.11.2018 03:29:15
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| Selles mõttes ei tea enam kuhu ennast sellisel poliitilisel skaalal paigutadagi. Muidu pidasin ennast tiba konservatiiviks, aga ju ma siis olen NAZI. |
Selle peale meenub üks George Lincoln Rockwelli ütlemine:
"A National Socialist is someone who wants to save his race. A conservative is someone who wants to save his money."
Mine tea, ehk on tal õigus.
_________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002
|
27.11.2018 09:42:19
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Mehhiko näitel on tegemist ASÜÜLITAOTLEJATEGA.
See raamistik ei muuda nendeosas mitte kui midagi.
Ma jätkuvalt suunan inimesi dokumenti mõttega lugema. Kuigi tegemist on täiesti mõttetu soovitusega nagu enamasti tõestatud.
Ma võin kasvõi kümme korda viidata, lugeda minumeelest ei taha seda keegi. Punkt neli, esmajoones, soovitan.
https://vm.ee/et/uro-globaalne-randeraamistik-kkk |
Väga hea, tõmbame sae taas käima
Lugesin ka siis, sinu suurel soovitusel ja hirnusin nagu haige hobune.
Ma pole nii lolli ja vastuolulist teksti ammu lugenud.
See lepe haiseb ja lekib igast nurgast.
Ma ei viitsi kõike absurdi välja tuua, aga tooks osa - kuskil oli mainitud, et lisakulusid see kaasa ei too. Lol, kuigi oleme juba enne seda lepet Aafrikale toetusteks andnud 4,7 milj Euri vms. Räme papp, arvestades kui vähe seda reaalselt sihtotstarbeks kulub ja kui palju kõrvale lükatakse. Arvata et see lepe ei too veel rohkem selliseid kulusid meile kaasa, hahahaa..
Igal pool mainitakse et kohustusi ei tule. Arvestades et nii suur hulk on leppe pikalt saatnud, siis seda enam peavad muud riigid neid migrante omavahel jagama.
Jutt sellest et Põhja-Aafrika maades ehk lähteriikides üritatakse takistada illegaalse rände algpõhjuseid ja aidata neid seal, on jällegi täielik BS. Seni on see põhjuste "ravi" olnud selline - Frontexi laevad korjanud kõik soovijad peale ja viinud kohe Euroopasse.
Lisaks jah igasugused punktid, mis kaitsevad migrante, ilma mingite kohustusteta sealjuures!
Kuskilt nägin ka naiste ja laste kaitset
Tuues hulganisti muslimi ekstremiste ja noori neegrimehi, yeah right... That will do
Ei viitsinud seda ila päris ära lõpuni lugeda aga suurema osa siiski.
Inglise keelne variant on veel hullem, eestikeelne on sihilikult valesti tõlgitud, alustades sellest et "compact" on "lepe", mitte raamistik.
Eestlased said valusalt vastu pükse. Ratas on idioot ja reetur.
Varsti tulevad peavoolumeedias artiklid "Lepe osutus siiski siduvaks", "eestlased, olge valmis - lähinädalatel võtame riiki 5000 pagulast juurde" jne
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.11.2018 10:38:53
|
|
|
| Kui sa haige oled siis tuleks rohtu võtta.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002
|
27.11.2018 10:47:31
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Kui sa haige oled siis tuleks rohtu võtta. |
Sel juhul peaks enamus eestlasi medikamente võtma, kuna enamus olid leppe vastu ja argumendid laias laastus samad.
Aga äkki sul ongi õigus ja eestlased ongi haiged rassistid nt
Kas sa juba häbened eestlane olemist?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
27.11.2018 11:12:10
|
|
|
| Maagid h00s kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
| Kui sa haige oled siis tuleks rohtu võtta. |
Sel juhul peaks enamus eestlasi medikamente võtma, kuna enamus olid leppe vastu ja argumendid laias laastus samad.
Aga äkki sul ongi õigus ja eestlased ongi haiged rassistid nt
Kas sa juba häbened eestlane olemist?  |
Kus kohast sa võtad, et enamus olid? On sul mingit statistikat tuua või arvad seda, kuna ise olid vastu?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixk
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.11.2018 11:26:16
|
|
|
| anubis kirjutas: |
(liberastidega läbi käies ja vaid nende seisukohti kuuldes on väärarusaam reaalpoliitilisest olukorrast kerge tekkima) |
Ehk siis nii vast ikka? Konservatiivsed vaated domineerivad reaalselt kõigis ühiskondades ja ainus põhjus, miks punased ja lillajuukselised saavad üldse eetriaega, on nende käes olev ajakirjandus ja moodne meedia.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
27.11.2018 11:29:11
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
(liberastidega läbi käies ja vaid nende seisukohti kuuldes on väärarusaam reaalpoliitilisest olukorrast kerge tekkima) |
Ehk siis nii vast ikka? Konservatiivsed vaated domineerivad reaalselt kõigis ühiskondades ja ainus põhjus, miks punased ja lillajuukselised saavad üldse eetriaega, on nende käes olev ajakirjandus ja moodne meedia. |
Sõnavabadus on ikka õudne asi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.11.2018 11:51:03
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
(liberastidega läbi käies ja vaid nende seisukohti kuuldes on väärarusaam reaalpoliitilisest olukorrast kerge tekkima) |
Ehk siis nii vast ikka? Konservatiivsed vaated domineerivad reaalselt kõigis ühiskondades ja ainus põhjus, miks punased ja lillajuukselised saavad üldse eetriaega, on nende käes olev ajakirjandus ja moodne meedia. |
Ehh..Scart.
Sinu varjamatut erutust igasuguste seksuaalvähemuste ja vasakpoolsuse vastu võiks mõni psühholoog kindlasti päris huvitavaks allikmaterjaliks pidada millele midagi ehitada.
Ja kui sa veel minu sõnu muudad siis ma pean paluma kellelgi midagi sinu osas ette võtta.
edit: ja mitte enamus pole leppe vastu vaid enamus ei ole võtnud vaevaks selle sisuga tutvuda. Kui foorumikasutajad võrdlusaluseks võtta siis "vastu" olijad ei ole sisuliselt teemaga tutvunud vaid kordavad edasi kellegi populistlikku sooja õhku. Isegi Reinsalu tunnistas lõpuks, et tegemist ei ole siduva dokumendiga. Tema torm veeklaasis sai läbi ja valimisteks on sulg kübaral.
Reinsalu kõne täistekst on hetkel kättesaadav
https://eestiuudised.ee/justiitsminister-urmas-reinsalu-kone-riigikogus-randeleppe-arutelul/
| tsitaat: |
Niisiis, mis on selle leppe mõju? Kas sel pole mingit tähendust, tegemist on vaid retoorikaga, mille rakendamist riigid ei plaani või ei kohustu plaanima?
Reedel sain oma käsutusse ülemaailmse kaaluga õiguseksperdi hinnangu, mis ma loodan, annab Riigikogule otsustamiseks täiendavat selgust. Dr Anne Peters on Saksamaa kõige mõjukama rahvusvahelise õiguse instituudi, Heidelbergi Max Plancki võrdleva õiguse ja rahvusvahelise õiguse instituudi direktor.
[..]
Niisiis, lähtekohana professor Peters toob esile, et rändekokkulepe ei ole rahvusvaheline leping ning tegemist on õiguslikult mittesiduva kokkuleppega.
|
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002
|
27.11.2018 13:43:37
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
(liberastidega läbi käies ja vaid nende seisukohti kuuldes on väärarusaam reaalpoliitilisest olukorrast kerge tekkima) |
Ehk siis nii vast ikka? Konservatiivsed vaated domineerivad reaalselt kõigis ühiskondades ja ainus põhjus, miks punased ja lillajuukselised saavad üldse eetriaega, on nende käes olev ajakirjandus ja moodne meedia. |
Täpselt nii see kahjuks on.
Halenaljakas on meie sopaajakirjandust lugeda, kus on reegliks, et peavool on ALATI Ekre jms parteide vastu. Nt Saksamaal Afd vastu jne.
Reporterus oli küsitlus ja 1000-st inimesest oli u 90% selle leppe vastu.
"soovunelma" jutt anubiselt on täitsa tõene, kui see 180 kraadi vastupidi pöörata.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.11.2018 13:47:07
|
|
|
| Lumehelbekesed on alati olnud olematu kriitikataluvusega, seda kõikjal.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
27.11.2018 13:51:00
|
|
|
Mitte ainult meedia
Juhtivatel kohtadel üks pedekari ongi. makroonid, trudood. Kapikad on kõige rõvedam seltskond. Salakavalad.
Muidu sellist jama meile pähe ei määritaks jõuga.
Kõige hullem on see et upitavad ükseist kuhu aint saab. Ning eriti tülgastavaks teeb asja see kui mõni agendavastane julgeb sõna võtta siis nõuame "meie" ise tema vallandamist.
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
27.11.2018 14:10:03
|
|
|
ma pole küll aru saanud, et keegi sunniks mul orientatsiooni muutma.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
27.11.2018 15:11:37
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
Mitte ainult meedia
Juhtivatel kohtadel üks pedekari ongi. makroonid, trudood. Kapikad on kõige rõvedam seltskond. Salakavalad.
Muidu sellist jama meile pähe ei määritaks jõuga.
Kõige hullem on see et upitavad ükseist kuhu aint saab. Ning eriti tülgastavaks teeb asja see kui mõni agendavastane julgeb sõna võtta siis nõuame "meie" ise tema vallandamist. |
Iseenesest ju imetlusväärne, et sa nii mures oled teiste inimeste eraelu üle.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.11.2018 16:35:51
|
|
|
| See kuulub vandenõuteooriate teemasse.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
27.11.2018 16:43:41
|
|
|
Palun tõstke teemasse mittupuutuv praht mujale. Küllalt on seesuguseid, kes endale reaalseid fakte selgeks teha ei taha, aga nõustuvad kõikide alternatiivsete faktidega. Nagu me EKRE meeleavalduselgi näha saime...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
27.11.2018 17:19:53
|
|
|
| raxz, see ei ole teemasse mittepuutuv praht. Fakt on see, et nende pagulantidega on probleeme. See, et üks äärmus neid probleeme eitab või demagoogitseb "aga kohalikud teevad ju ka" ja teine äärmus üle dramatiseerib, on juba teine teema, eks tõde ole kuskil nende kahe vahel.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.11.2018 17:25:29
|
|
|
Tõde ei ole faktilise materjali ja vandenõuteooriate vahel.
Tõde on faktidele suurusjärkude võrra lähemal kui ta kunagi ühelegi vandenõuteooriale olnud on. Mõni vandenõuteooria on täppi läinud kuid selletõttu ei saa igasugust ajup**retust kohe tõsiselt võtta.
Keegi ikka pani tähele, et Reinsalu oma algsest seisukohast taganes? Või ebamugav detail mida pigem sobilik ignoda oma seebimullireaalsuse säilitamiseks?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002
|
27.11.2018 18:48:59
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Tõde ei ole faktilise materjali ja vandenõuteooriate vahel.
Tõde on faktidele suurusjärkude võrra lähemal kui ta kunagi ühelegi vandenõuteooriale olnud on. Mõni vandenõuteooria on täppi läinud kuid selletõttu ei saa igasugust ajup**retust kohe tõsiselt võtta.
Keegi ikka pani tähele, et Reinsalu oma algsest seisukohast taganes? Või ebamugav detail mida pigem sobilik ignoda oma seebimullireaalsuse säilitamiseks? |
Sulle nii hirmsasti meeldib kõike faktidena võtta. Samas maailm ei ole nii mustvalge. Riigid kipuvad ikka ajalugu enda kasuks väänama. Tegelikku tõde teab vaid jumal taevas. Muidugi arvad end teadvat tõde ja sulle meeldib korrutada neid fakte. Need põhinevad millel? Let me guess, ametlik statistika, seadused, wikipedias ja entsüklopeedias olevad andmed, statistika. Kes neid andmeid ja fakte sisestab ja kontrollib? Mingid ametnikud, kes on saanud need andmed omakorsa kõrgemalt, riigisaladused ja organisatsioonid. Kes neid kontrollib omakorda? Kas kõik mida me lääne meedias, internetist wikis ja teatmikest loeme, on puhas tõde? Päriselt ka?
Ma ei vihja otseselt mingitele filmidele a la "Kaardimaja" jm krimi jms filmid, kus käivad vangerdused ja sahkerdamised riikide, valitsuste, suurte organisatsioonide vahel, aga lihtsalt arvata, et kõik mis kuskil ametlikes kanalites, on puhas kuld - see on naiivsuse tipp.
Globalistid kontrollivad maailma suures osas ja neile on pinnuks silmas Trump, Putini Venemaa, muud rahvusriigid Ida-Euroopas, Austraalia jne.
Selles valguses võib vabalt olla, et nt Rootsis ja võibolla ka mujalgi varjatakse ja mätsitakse kinni nende nn. "pagulaste" kuritegusid.
Fine. Kui see on vandenõuteooria ja väga mööda, siis väga tore, tuleb välja et Rootsi on sel juhul turvaline suht ja nogo zone'sid ei eksisteeri.
Selleks on vaja omada seal riigis palju tuttavaid kes seal elavad püsivalt ja neilt uurida, kuidas seal elu on. Olen saanud nii üht kui teistpidist infot. Seega nagu ma algul ütlesin, teab vaid jumal taevas tõde. Need ametlikud andmed ei pruugi tõele vastata. Ei pruugi, rõhutan, aga võivad.
Kuidas see ütlus oligi - kes maksab, see tellib muusika...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.11.2018 18:49:14
|
|
|
Jep, vandenõuteoreetik.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002
|
27.11.2018 18:56:10
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Jep, vandenõuteoreetik.  |
Lihtsalt suht lühike arutlus ja mõttekäik. Aga pole mõtet läbi lugeda ja parem kohe vandenõuteoreetiku silt külge kleepida
PS - ei usu nt 911 inside job'i. Ei usu ka Kuul käimise võltsimist. Ma pole ka vaktsiinide otsene vastane, lameda Maa teooria on sulaselge lollus, David Icke ajab suures osas jama suust välja jne jne.
Aga see üks mõttekäik teeb kindlasti mind vandenõuteoreetikuks
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|