|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
25.11.2018 16:22:33
|
|
|
| Kas nuppu all hoides ka ei keri?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
25.11.2018 16:59:11
|
|
|
| DamienDK kirjutas: |
| Kas nuppu all hoides ka ei keri? |
Uskumatul kombel see toimib.
Vähemalt osaliselt saab süsteemi kasutada.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
25.11.2018 18:14:51
|
|
|
S5 pulti öpetades oleks pidanud teleri puldil helinuppu all hoidma, mitte 1 korra vajutama.
| Tomorrow kirjutas: |
| Midagi positiivset kah: uue boksiga (või on see puldi teene) saab S6 puldiga teleka heli lisada ja maha võtta nuppu all hoides. S5'ga pidi nupu litsuma nii mitu korda kui mitu taset tahtsid muuta mis oli paras BS, sest kohati pidi nii oma paarkümmend korda nuppu vajutama. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
25.11.2018 19:15:07
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Midagi positiivset kah: uue boksiga (või on see puldi teene) saab S6 puldiga teleka heli lisada ja maha võtta nuppu all hoides. S5'ga pidi nupu litsuma nii mitu korda kui mitu taset tahtsid muuta mis oli paras BS, sest kohati pidi nii oma paarkümmend korda nuppu vajutama. |
Vabandust aga täitsa naerma ajab...
See on sul küll mingi huvitav feature, et "kohati pidi nii oma paarkümmend korda nuppu vajutama".
Endal ei ole õnnestunud sellses reziimis tööle saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
26.11.2018 00:00:00
|
|
|
Sattusin üle pika aja TeliaTV veebist kanalivalikut vaatama aga aru ei saa, kas olen pime, ei oska arvutada või ajab veeb kägu:
TV PAKETI KUUTASU 6 € SISALDAB
üle 30 populaarse põhikanali
Loe kuidas tahad, kokku saab ikka 28
Spoiler 
Lisakanalite paketis on tele-elamuse rikastamiseks 40+ kanalit
no ei tule 40 pluss mitte kuidagi kokku, 39 hoopis
Spoiler 
Ei saagi pihta, miks on algul kirjelduses välja toodud mingi ebamäärane kanalite arv - ja siis ikoonidena kindel valik, mis aga ei vasta kirjelduses olevale miinimumarvulegi. Sürr värk.
Las Telia targad nüüd valgustavad.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
26.11.2018 00:16:35
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
Sattusin üle pika aja TeliaTV veebist kanalivalikut vaatama aga aru ei saa, kas olen pime, ei oska arvutada või ajab veeb kägu:
TV PAKETI KUUTASU 6 € SISALDAB
üle 30 populaarse põhikanali
Loe kuidas tahad, kokku saab ikka 28
Spoiler 
Lisakanalite paketis on tele-elamuse rikastamiseks 40+ kanalit
no ei tule 40 pluss mitte kuidagi kokku, 39 hoopis
Spoiler 
Ei saagi pihta, miks on algul kirjelduses välja toodud mingi ebamäärane kanalite arv - ja siis ikoonidena kindel valik, mis aga ei vasta kirjelduses olevale miinimumarvulegi. Sürr värk.
Las Telia targad nüüd valgustavad.
 |
Nende arvestus on täiesti õige kuna Telia arvab et nt ETV ja ETV HD on kaks eraldi kanalit või nt Discovery Science ja Discovery Science HD on eri kanalid.
Kuna nad ise neid oma edastatavaid kanaleid nagunii ei vaata siis jummel nendega. Peaasi et diski peale kanali loend ära mahub. Isegi see on progress juba.
Kusjuures esita see kanalite arvestuse küsimus 123 ja vaata mis huvitavat matemaatilist selgitust sa saad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raul55
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
26.11.2018 00:49:52
|
|
|
| Six kirjutas: |
S5 pulti öpetades oleks pidanud teleri puldil helinuppu all hoidma, mitte 1 korra vajutama.
| Tomorrow kirjutas: |
| Midagi positiivset kah: uue boksiga (või on see puldi teene) saab S6 puldiga teleka heli lisada ja maha võtta nuppu all hoides. S5'ga pidi nupu litsuma nii mitu korda kui mitu taset tahtsid muuta mis oli paras BS, sest kohati pidi nii oma paarkümmend korda nuppu vajutama. |
|
Endal kasutuses 3 telekat, 1 sony ja 2 lg-d. 1 lg on umbes 7 aastat vana ja sellel ei saa s5 puldiga häält juhtida rohkem kui 1 pulk korraga. Olen proovinud pulte ka vahetada, ikka sama. Teistega töötab nii kuidas tahad, kas siis 1 vajutus või hoiad nuppu.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
26.11.2018 01:15:48
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Nende arvestus on täiesti õige kuna Telia arvab et nt ETV ja ETV HD on kaks eraldi kanalit või nt Discovery Science ja Discovery Science HD on eri kanalid.
|
Telia ikoonimeister teeb siis ikka kehva tööd. Nüüd mulle ka ilmutas, et ETV'd ja K2 ju tõesti HD's dubleeritud ja ju siis loetakse need eraldi kanaliks. Aga kui seal põhipaketis tõesti Diskoverid ja veel miskit muud lisaks HD's on, siis ikkagi paras feil, et seda välja pole toodud.
Ja lisakanalite ikoonidel on näituseks küll Food ja Travel dubleeritud.
Puder ja kapsad..
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2018 12:05:37
|
|
|
Erinevalt ühest konkurendist kus SD ja HD kanalid on eraldi loetelus välja toodud ja neid tõesti ka loetakse eraldi kanaliteks, Telias seda ei arvestata.
Küll aga on tasuta noppekanalid need mis on põhipaketiga kaasas ja nende aktiviseerimisel muutub list pikemaks.
Lisakanalite kohta ei tea, küllap on nende arv muutunud kuid veebis peaks eemaldama need ümardavad numbrid mis pole tegelikult üldse olulised, kogust ei osteta, vaid sisu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.11.2018 17:01:40
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| sass24, Mul on LG 49UK6470PLC seega odavam mudel. Õnneks sinu kirjeldatud probleemi ei esine. Samas huvitav, et samuti mul LG. Mingi ühilduvusjama LG telekatega? |
LG 55UJ701V UHD ja ka probleem puudub.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
26.11.2018 18:20:49
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Lisakanalite kohta ei tea, küllap on nende arv muutunud kuid veebis peaks eemaldama need ümardavad numbrid mis pole tegelikult üldse olulised, kogust ei osteta, vaid sisu. |
Jätke see meelde, juhuks kui jälle kanalitega malet mängima hakatakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2018 21:10:29
|
|
|
| MultiUser kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
Lisakanalite kohta ei tea, küllap on nende arv muutunud kuid veebis peaks eemaldama need ümardavad numbrid mis pole tegelikult üldse olulised, kogust ei osteta, vaid sisu. |
Jätke see meelde, juhuks kui jälle kanalitega malet mängima hakatakse.  |
See on pidev protsess ja pole üldiselt telemaailmas midagi harukordset.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.11.2018 23:23:32
|
|
|
täna vana menüüga kaputt ei pidanud olema?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
26.11.2018 23:29:12
|
|
|
See oli ju igaühele personaalne kuupäev.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.11.2018 23:42:47
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| See oli ju igaühele personaalne kuupäev. |
aa for real?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
27.11.2018 01:22:19
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| sass24, Mul on LG 49UK6470PLC seega odavam mudel. Õnneks sinu kirjeldatud probleemi ei esine. Samas huvitav, et samuti mul LG. Mingi ühilduvusjama LG telekatega? |
LG 55UJ701V UHD ja ka probleem puudub. |
LG 55UK7550 ja probleeme ei ole, kõik töötab, 2160p50 püsib, nupud-soundbarid-telerid kodustatud. Kui vaid source'i valimise suudaks sellele Telia puldile külge keevitada võiks olla täielikult rahul.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
27.11.2018 03:39:50
|
|
|
| Et siis hakkme hääletama ja kui saame tõrgete %-ks alla 50, on kõik ok? Uus normaalsus töökindluse teoorias. Väärib kohe ISO 2025-e.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.11.2018 06:48:04
|
|
|
| sass24 kirjutas: |
| Et siis hakkme hääletama ja kui saame tõrgete %-ks alla 50, on kõik ok? Uus normaalsus töökindluse teoorias. Väärib kohe ISO 2025-e. |
Kellel see pult oli? lülitage välja.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.11.2018 09:41:04
|
|
|
Mul on veel nii, et kui soovin 2160p pealt alla poole valida resolutsiooni, siis tuleb Deep Colour vms asi OFF panna. Kui ON peal on ,siis boksis ainus valik ongi 2160p
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.11.2018 10:09:56
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Mul on veel nii, et kui soovin 2160p pealt alla poole valida resolutsiooni, siis tuleb Deep Colour vms asi OFF panna. Kui ON peal on ,siis boksis ainus valik ongi 2160p  |
Nii peakski olema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
27.11.2018 11:17:43
|
|
|
Kuidas seadistada, et kanali nimekirjas "Vaata" valides kaoks automaatselt kanalite nimekiri?
Kuidas seadistada, et kanalite nimekiri ilmuks OK nuppu vajutades?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
27.11.2018 11:40:24
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Mul on veel nii, et kui soovin 2160p pealt alla poole valida resolutsiooni, siis tuleb Deep Colour vms asi OFF panna. Kui ON peal on ,siis boksis ainus valik ongi 2160p  |
Nii peakski olema |
Mul on LG-ga vastpidi. Kindlalt. Hägusloogika. Hääletame.
| indrpo kirjutas: |
| sass24 kirjutas: |
| Et siis hakkme hääletama ja kui saame tõrgete %-ks alla 50, on kõik ok? Uus normaalsus töökindluse teoorias. Väärib kohe ISO 2025-e. |
Kellel see pult oli? lülitage välja. |
Tee oma tööandjale või kes iganes ta sul on, etttepanek: kaebused välja lülitada ja rakendada meetodit: "Meil on Savi!"
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
27.11.2018 12:04:03
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
Kuidas seadistada, et kanali nimekirjas "Vaata" valides kaoks automaatselt kanalite nimekiri?
Kuidas seadistada, et kanalite nimekiri ilmuks OK nuppu vajutades?
 |
1. Vajuta "vaata" 2x. Esimene kord lülitab kanalile. Teine kord jätab meelde listi, millest kanali aktiveerisid ja edaspidi antud listi soovid kasutada. Kui niisama sirvid kanaleid listis, siis iga vaata vajutamise järel kanalilisti meelde jätmine tekitaks suurema vastukaja.
2. Milleks? 1x vasak nool vajutus täidab vajaduse. 1x parem nool avab telekava (ja saad valida kanali ja kuupäeva, kui soovid).
Abiks on "abi" sektsioon peamenüüs. Seal on ka puldi nuppude käitumine seletatud.
Sass24 - see on foorum, mitte Telia ametlik tugi.
Helista 123 või saada e-mail. Võid ka esindusse minna ja pretensiooni esitada. Sind ei võeta siin enam tõsiselt. Mõtle, miks (ajalugu vestlustest on foorumis saadaval). Ja see on minu isiklik seisukoht = ma ei saa sind tõsiselt võtta, kuna info, mida annad, pole tõsiselt võetav!
Minupoolne vaikiv ajastu siin foorumis nüüd jätkub. Tegin hetkelise erandi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.11.2018 12:06:10
|
|
|
| sass24 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Mul on veel nii, et kui soovin 2160p pealt alla poole valida resolutsiooni, siis tuleb Deep Colour vms asi OFF panna. Kui ON peal on ,siis boksis ainus valik ongi 2160p  |
Nii peakski olema |
Mul on LG-ga vastpidi. Kindlalt. Hägusloogika. Hääletame.
|
Nagu me kõik juba teame, siis sul üldse special riistvara kodus
www.telia.ee on kogu vajalik info olemas kuhu pöörduda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
27.11.2018 13:05:37
|
|
|
Ma olen siis õnnelik inime, et nagu lotovõidu saanud?
Kuid see pole suurt T poole pöördumise aines, lülitasin selle telku 1080p50 peale, UDC sees. Kui väljas oli, pakkus box (amino ufo) vaid 2160. Teeme selle virr varri puhul (järjekordse) järelduse, et asi on sassis kui Kört Pärtli särk ja paneme Tallele. Ei muud. Ja arusaamuks jääb siiani, miks on üldse antud Boxis seotud UDC ja edastatav Boxi poolt telekale signaaliformaat? Ja sedagi siis hägusloogiliselt.
Armjan
| tsitaat: |
Sass24 - see on foorum, mitte Telia ametlik tugi.
Helista 123 või saada e-mail. Võid ka esindusse minna ja pretensiooni esitada. Sind ei võeta siin enam tõsiselt. |
See on nagu mõrvari süüdistus ohvrile: Sa olid nii loll, et mu noa otsa komistasid, ma ei võta sind enam tõsiselt. Aga olgu, olge mõnusad ja poleerige oma asju siin hästi. Tundub, et tõeJÄRGNE ajastu on ka siia jõudnud. Aktsepteeritavad on vaid kiidulaulud, kui hästi mul on või pisiprobleemide esitamine- need on usutavad. Kui mass defekte tuvastud, siis on kõige efektiivsem persona rünnak. Nagu Probleemide lahendamise kunsti õpikunäide:
-esitage pisiprobleem- kõlab ilusti
-esitage suur probleem- kõlab sitasti ja lihtsam on probleemi esitaja elimineerida, .
Tase. Ja noh, T tehniline tugi.... Avaldus on sees see Sony remont kompenseerida, selle peale on vait nagu kuldid rukkis. Ja pisiprobleemide korral: tee millele iganes restart jne. Sellise jama peale pole mõtet oma aega raisata, seda enam, et need jurad otseselt ei koti. Invaliid saab ka kuidagi liigutud, kui kohaneb. Õndsad on ka need, kes EI TEA, et "kalad" on, kui pilt kuidagi ees on.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
27.11.2018 13:12:14
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| bitCON kirjutas: |
Kuidas seadistada, et kanali nimekirjas "Vaata" valides kaoks automaatselt kanalite nimekiri?
Kuidas seadistada, et kanalite nimekiri ilmuks OK nuppu vajutades?
 |
1. Vajuta "vaata" 2x. Esimene kord lülitab kanalile. Teine kord jätab meelde listi, millest kanali aktiveerisid ja edaspidi antud listi soovid kasutada. Kui niisama sirvid kanaleid listis, siis iga vaata vajutamise järel kanalilisti meelde jätmine tekitaks suurema vastukaja.
2. Milleks? 1x vasak nool vajutus täidab vajaduse. 1x parem nool avab telekava (ja saad valida kanali ja kuupäeva, kui soovid). |
1) Ok asi seegi, arvasin et back nupuga peab iga kord seda tegema, miks oleks väga kehv lahendus olnud. Siiski oleks hea kui saaks nii seadistada eraldi, et korra vaata vajutades vahetab kohe antud kanalile ja list kaoks automaatselt.
2) OK nupuga kanalite valimine on väga sisse juurdunud ja läheb mitu kuud aega enne kui uue süsteemiga ära peaks harjuma. Näen juba ette kuidas vanurid vajutavad OK nuppu, siis valivad sealt kanalite nimekirjast mingi suvalise nimekirja mis seal ette antud on, et paanikas mingigi nimekiri ette saada ja siis tuleb probleem, et pooled kanalid on" kadunud". Keerasin kõik kanalite "folderid" seadetest kinni, et seda ennetada.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
27.11.2018 15:10:48
|
|
|
Millest selline ülbitsemine?
Inimene küsis, kas saab seadistada, mitte seda, miks ta soovib seda teha. Ilmselgelt ta teab, kuidas vaikeseadistus töötab.
Esitatud küsimus ise on muidugi arusaadav, sest praeguse lahendusega saab küll hakkama, aga küsitud variant oleks intuitiivsem.
Vastus stiilis, et milleks seda vaja on, on lihtsalt teise inimese alavääristamise katse.
| armjan kirjutas: |
| bitCON kirjutas: |
Kuidas seadistada, et kanali nimekirjas "Vaata" valides kaoks automaatselt kanalite nimekiri?
Kuidas seadistada, et kanalite nimekiri ilmuks OK nuppu vajutades?
 |
1. Vajuta "vaata" 2x. Esimene kord lülitab kanalile. Teine kord jätab meelde listi, millest kanali aktiveerisid ja edaspidi antud listi soovid kasutada. Kui niisama sirvid kanaleid listis, siis iga vaata vajutamise järel kanalilisti meelde jätmine tekitaks suurema vastukaja.
2. Milleks? 1x vasak nool vajutus täidab vajaduse. 1x parem nool avab telekava (ja saad valida kanali ja kuupäeva, kui soovid).
Abiks on "abi" sektsioon peamenüüs. Seal on ka puldi nuppude käitumine seletatud.
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.11.2018 18:56:45
|
|
|
noh vana menüü pandi kinni, egas midagi, sai kapist pult üles otsitud ja no anna olla. Sitt on endiselt sitt ja saia sellest ei tee...
Sorry, aga see oldschuul menüü oli kenam
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisC
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2010
|
27.11.2018 22:49:09
|
|
|
Oman uut Arris boksi ja sellega mingi jama. Teeb pidevalt restarte. Vahepeal võib olla terve päev vaikus, teine hetk teeb 10 minuti jooksul 5 korda resa.
Olen proovinud toite ära võtmisi, kuid see ilmselgelt ei aita.
_________________ If karma doesn't hit you, I f**king will. |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
27.11.2018 22:55:09
|
|
|
minul jamas samamoodi ja vigaseks osutus toide. Selle vahega, et toiteplokk töötaski ainult 10 minutit. Lükkasin Arrisele Motorola toite sappa ja toimib
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
28.11.2018 13:02:05
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| täna vana menüüga kaputt ei pidanud olema? |
Tänasest tundub, et vanematel on vana menüüga asi ühelpool. Mingit lahendust vanat menüüd kasutada ei ole? Sunniviisilise ülemineku puhul võiks vähemalt puldi väljavahetamise kampaania olla.
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
28.11.2018 13:07:31
|
|
|
| KrisC kirjutas: |
Oman uut Arris boksi ja sellega mingi jama. Teeb pidevalt restarte. Vahepeal võib olla terve päev vaikus, teine hetk teeb 10 minuti jooksul 5 korda resa.
Olen proovinud toite ära võtmisi, kuid see ilmselgelt ei aita. |
Uuel boksil garantii, mine seindusse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.11.2018 13:09:49
|
|
|
| elka kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| täna vana menüüga kaputt ei pidanud olema? |
Tänasest tundub, et vanematel on vana menüüga asi ühelpool. Mingit lahendust vanat menüüd kasutada ei ole? Sunniviisilise ülemineku puhul võiks vähemalt puldi väljavahetamise kampaania olla. |
S2 pulti saad edasi kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
28.11.2018 13:37:33
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| elka kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| täna vana menüüga kaputt ei pidanud olema? |
Tänasest tundub, et vanematel on vana menüüga asi ühelpool. Mingit lahendust vanat menüüd kasutada ei ole? Sunniviisilise ülemineku puhul võiks vähemalt puldi väljavahetamise kampaania olla. |
S2 pulti saad edasi kasutada. |
Lähen õhtul proovin
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.11.2018 15:19:24
|
|
|
| elka kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| täna vana menüüga kaputt ei pidanud olema? |
Tänasest tundub, et vanematel on vana menüüga asi ühelpool. Mingit lahendust vanat menüüd kasutada ei ole? Sunniviisilise ülemineku puhul võiks vähemalt puldi väljavahetamise kampaania olla. |
kampaania ongi, helistati, pakuti. kui ei saanud siis esindusse vuttvutt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
28.11.2018 16:16:57
|
|
|
endale saadeti paar päeva tagasi uus pult postkasti, samas kuskil mingit nõusolekut andnud ei ole, et üldsegi uuega plaanis liituda...
aga siiski eile tegin uuenduse ka ära...endal veel see esimene motorola box VIP1903 https://pood.telia.ee/productInfo/58/motorola-vip1903-digiboks/575397-001-00
uuendus läks peale kiirelt, paar minutit ehk ainult, aga esimesed probleemid hakkasid kohe pihta...esimest korda hangus menüüdes ringi liikudes, voolu juhtme lahti ühendamine aitas.
teist korda kanali vahetusel jäi pilt ja heli hakkima(vahet polnud mis kanali valisin), jällegi toite lahti ühendamine aitas. kolmas kord kanali vahetusel pilt kadus, heli jäi, jällegi toitega sai probleem lahendatud.
muidu vanaga võrreldes on muidugi menüü aeglasem, aga hetkel kannatab veel ja kui ei kannata, tuleb uue boxi järgi minna, vb on siis parem...
mõned häirivad asjad mis veel silma jäid:
esiteks muidugi see, et järgmist eetrisse tulevat saadet ei näe, nagu juba eelmises postituses mainisin.
häirib ka see, et hetkel eetris oleva saate nimi ei mahu kuidagi sinna kasti ära ja menüüs pole valikut, et texti väiksemaks panna, ainult suuremaks.
siis tv kavast ei saa salvestatud saateid otse vaadata, on ainult valik "lõpeta salvestamine"..peab minema sinna veel aeglasemasse salvestuste nimekirja. vanas vajutasid aga play nuppu ja salvestus hakkas tööle.
puldil AV nupp puudu, pidin teleka puldi välja otsima, kuna telekas ei jäta meelde, et hdmi'st signaali otsida, alati otsib scart'ist peale tööle panemist(telekaks miskine panasonicu plasma).
muidu teleka puldi power nupu sai lihtsalt selgeks õpetatud ja ei pea enam stb/tv nuppu eraldi vajutama iga kord kui teleka tööle paned, mis täitsa mõnus...kui ainult see AV nupp ka oleks.
nii et jah, tagasiminek on kindlasti, kuna kõik on aeglasem, nii menüüd, kui kanali vahetused.. samuti menüüd suuremad, võtavad rohkem ekraanipinda, samas infot vähem.
üldiselt on asi kasutatav, aga siiski ei saa aru, miks on nii palju funktsionaalsust kaotatud võrreldes vanaga...selline tunne, et need arendajad polnud kordagi kasutanud vana telia tv'd või
vähemasti lasknud kellelgi testida uut kes enne vana peal oli, et siis tagasiside põhjal vajalikke muudatusi teha. tundub nagu taheti midagi uut ja ilusat, aga kasutusmugavus lükati tahaplaanile.
need muljed jäid esimesest õhtust..vb leian vigu veelgi ja sorry, kui ise lammas ja ei oska õigesti kasutada veel
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
28.11.2018 17:54:08
|
|
|
Nipi1000, sinu murekohad on olnud õhus sellest ajast saadik kui see uus UI tuli. See oli julgelt mingi 7 aastat tagasi äkki? Või oli rohkemgi? Ei ole siiani keegi kuulda võtnud, et neid korda tehtaks ja ei võeta ka tulevikus eeldatavasti. Minu UX mured kattuvad nendega kenasti.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
28.11.2018 18:04:06
|
|
|
| Nipi1000 kirjutas: |
endale saadeti paar päeva tagasi uus pult postkasti, samas kuskil mingit nõusolekut andnud ei ole, et üldsegi uuega plaanis liituda...
aga siiski eile tegin uuenduse ka ära...endal veel see esimene motorola box VIP1903 https://pood.telia.ee/productInfo/58/motorola-vip1903-digiboks/575397-001-00
uuendus läks peale kiirelt, paar minutit ehk ainult, aga esimesed probleemid hakkasid kohe pihta...esimest korda hangus menüüdes ringi liikudes, voolu juhtme lahti ühendamine aitas.
teist korda kanali vahetusel jäi pilt ja heli hakkima(vahet polnud mis kanali valisin), jällegi toite lahti ühendamine aitas. kolmas kord kanali vahetusel pilt kadus, heli jäi, jällegi toitega sai probleem lahendatud.
muidu vanaga võrreldes on muidugi menüü aeglasem, aga hetkel kannatab veel ja kui ei kannata, tuleb uue boxi järgi minna, vb on siis parem...
mõned häirivad asjad mis veel silma jäid:
esiteks muidugi see, et järgmist eetrisse tulevat saadet ei näe, nagu juba eelmises postituses mainisin.
häirib ka see, et hetkel eetris oleva saate nimi ei mahu kuidagi sinna kasti ära ja menüüs pole valikut, et texti väiksemaks panna, ainult suuremaks.
siis tv kavast ei saa salvestatud saateid otse vaadata, on ainult valik "lõpeta salvestamine"..peab minema sinna veel aeglasemasse salvestuste nimekirja. vanas vajutasid aga play nuppu ja salvestus hakkas tööle.
puldil AV nupp puudu, pidin teleka puldi välja otsima, kuna telekas ei jäta meelde, et hdmi'st signaali otsida, alati otsib scart'ist peale tööle panemist(telekaks miskine panasonicu plasma).
muidu teleka puldi power nupu sai lihtsalt selgeks õpetatud ja ei pea enam stb/tv nuppu eraldi vajutama iga kord kui teleka tööle paned, mis täitsa mõnus...kui ainult see AV nupp ka oleks.
nii et jah, tagasiminek on kindlasti, kuna kõik on aeglasem, nii menüüd, kui kanali vahetused.. samuti menüüd suuremad, võtavad rohkem ekraanipinda, samas infot vähem.
üldiselt on asi kasutatav, aga siiski ei saa aru, miks on nii palju funktsionaalsust kaotatud võrreldes vanaga...selline tunne, et need arendajad polnud kordagi kasutanud vana telia tv'd või
vähemasti lasknud kellelgi testida uut kes enne vana peal oli, et siis tagasiside põhjal vajalikke muudatusi teha. tundub nagu taheti midagi uut ja ilusat, aga kasutusmugavus lükati tahaplaanile.
need muljed jäid esimesest õhtust..vb leian vigu veelgi ja sorry, kui ise lammas ja ei oska õigesti kasutada veel  |
esiteks muidugi see, et järgmist eetrisse tulevat saadet ei näe, nagu juba eelmises postituses mainisin.
- Vaatad kanalit ja menüüd kuvatud ei ole. Vajuta 1x paremat noolt ning näed, mis oli eelmine, mis järgmine saade ja mis saade käib ning aegriba näitab, kaua saade veel kestab.
häirib ka see, et hetkel eetris oleva saate nimi ei mahu kuidagi sinna kasti ära ja menüüs pole valikut, et texti väiksemaks panna, ainult suuremaks.
- Samuti parem nool - sinna mahub rohkem infot ning ka saate info on kuvatud.
siis tv kavast ei saa salvestatud saateid otse vaadata, on ainult valik "lõpeta salvestamine"..peab minema sinna veel aeglasemasse salvestuste nimekirja. vanas vajutasid aga play nuppu ja salvestus hakkas tööle.
- Samuti parem nool. Leia saade ja vali "vaata salvestust" "Vaata KordusTV". Salvestuse vaatamiseks peab olema tellitud salvestusteenus.
puldil AV nupp puudu, pidin teleka puldi välja otsima, kuna telekas ei jäta meelde, et hdmi'st signaali otsida, alati otsib scart'ist peale tööle panemist(telekaks miskine panasonicu plasma).
- AV nupp puldil tõesti puudub ja tähelepanek on õigustatud.
Puldi nuppude käitumisega saad tutvuda digiboksi kasutusjuhendist või TeliaTV ekraanil: Vajuta OK, kuvatakse peamenüü -> liigu alla nupule "Abiinfo" ja vali Abiinfo -> Esimene vaade, mis kuvatakse, on "TeliaTV kasutamine" ja aktiivne on kuva "S6 puldi kasutamine". Selle kõrval on S3/4/5 puldi kasutamine nupp.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
28.11.2018 18:22:00
|
|
|
nojah, eks saatekavast vb tõesti näeb järgmist saadet...hetkel olemasoleva boxiga on see küll hirmaeglane, eks tuleb ikka uus box võtta
...aga eelkõige pean siis muutma kasutusharjumusi, kuna hetkel harjunud kanali listist otsima järgmist kanalit, et vaadata mis seal hetkel jooksmas ja mis järgmisena ja siis vajadusel vastavale kanalile OK'ga vahetama, jube tüütu oleks iga kanali peal saatekava eraldi vaadata
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
28.11.2018 18:36:18
|
|
|
Eks me tihti ostame samamoodi ka mingisuguse muu tehnika, sest vana on aeglane. Olgu selleks kodune arvuti vms.
Nüüd tuleb rahakotti kergitada lihtsalt, kas uus kohe välja osta või rentida. Uue boksiga lihtsam, kiirem ja selle loogikaga harjub ehk kunagi ära.
Huvitaval kombel telia e-poes on otsa lõppenud vana arris. Nõudlus oli ilmselt suur.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
28.11.2018 18:55:50
|
|
|
njah, proovisin seda paremale noolt, no pm. jah, saaks üldse seda kanali listina kasutada, kui see piisavalt kiire oleks, hetkel ootan mingi 3 sek, et see ette tuleks ja siis umb 2 sek, et vaadata mis järgmisest kanalist tuleb ja nii iga kanaliga...
loodetavasti uus box lahendab selle, siis täitsa kasutatav vb. tulevikus õpetatav AV nupp ka puldile lisaks ja ega rohkem ei soovikski
viimati muutis Nipi1000 28.11.2018 21:24:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
28.11.2018 21:03:44
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| elka kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| täna vana menüüga kaputt ei pidanud olema? |
Tänasest tundub, et vanematel on vana menüüga asi ühelpool. Mingit lahendust vanat menüüd kasutada ei ole? Sunniviisilise ülemineku puhul võiks vähemalt puldi väljavahetamise kampaania olla. |
kampaania ongi, helistati, pakuti. kui ei saanud siis esindusse vuttvutt. |
Kampaania käigus sai puldi 5€-ga, tasuta 1:1-le puldi ümber vahetamisest võis loomulikult unistada.
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
28.11.2018 22:48:38
|
|
|
Mulle täna saadeti Teliast ootuspäraselt Sony teleka kompenseerimise kohta äraütlev vastus. Põhipirn seal oli:
| tsitaat: |
Telia TV vaatamiseks kasutatav digiboks ei esita telerile mingeid käske TV toimimiseks
|
Nii, et jah,
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.11.2018 23:08:45
|
|
|
| sass24 kirjutas: |
Mulle täna saadeti Teliast ootuspäraselt Sony teleka kompenseerimise kohta äraütlev vastus. Põhipirn seal oli:
| tsitaat: |
Telia TV vaatamiseks kasutatav digiboks ei esita telerile mingeid käske TV toimimiseks
|
Nii, et jah,  |
oh seda üllatust...... tja-le ikka kirja saatsid?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
28.11.2018 23:57:15
|
|
|
Ah, on siis mõtet? Ma pole pika vihaga ja summa pole suur. Kuid irvitama ajab T argumentatsioon. Ma kirjutasin neile küll vastu:
Ma ei viitsi selle teemaga suurt rohkem jutustada, kuid kindlasti on vale Teie väide:
Telia TV vaatamiseks kasutatav digiboks ei esita telerile mingeid käske TV toimimiseks
HDMI CEC on selline protokoll ja süsteem, mis annab käske. Ja need käsud lähevad HDMI pordi 13.-lt klemmilt suht otse teleka kontrollerisse. Seega näib, et siin pole Teiepoolse spetsialisti vastust.
Samuti juhtitakse/ kooskõlastatakse boxiga boxilt TV-le antav videoformaat.
viimati muutis sass24 29.11.2018 00:02:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
29.11.2018 00:01:11
|
|
|
| sass24 kirjutas: |
| Ah, on siis mõtet? Ma pole pika vihaga ja summa pole suur. Kuid irvitama ajab T argumentatsioon. |
Suure suuga lubasid ju, kui ei mäleta siis vajadusel võin tsiteerida.....
Sama moodi ajavad irvitama s argumendid ilma tõestuseta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
29.11.2018 00:01:41
|
|
|
| sass24 kirjutas: |
| Ah, on siis mõtet? Ma pole pika vihaga ja summa pole suur. Kuid irvitama ajab T argumentatsioon. |
pigem ikka sinu väide ajab muigama
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|