|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
23.11.2018 18:56:45
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
Eriline koom on see, et sellise "pakkumise" sai ka Telia enda mobiilsete teenuste tarbija, kes pruugib juba üht eelmist, suht head pakkumist. Need uued tingimused tähendaksid siis letihindade puhul min 21€ kuutasu, mis 24-kuulise tähtajalise lepingu puhul läheks sellele kliendile kokku kõvasti üle 200€ euro kallimaks, kõik see 100€ sooduskoodi eest. Turundusgeeniused, tramaeivõi... ei, mitte keegi ei oska arvutada  |
Arvutada oskavad kõik aga su arvutused sobiks pigem autopoodi, ka maastur või sedaan, kas lisavarustusega või ilma.
Arvuta parem niipidi, et kui vajadused nõuavad mELU paketti saab selle 100 raha võrra soodsamalt.
Alati on võimalus kasutada dIILi kui küsimus on rahas, samas ka neile võib mElu pakkumisi saata. |
Sedaan või pikap on nüüd maitse küsimus ja neile tehakse omakorda "soodukaid" 2-7000€ mingi lisaväärtuse kohta autole juurde, see 100€ soodus aga peale asja kaalumist ei ole soodus enam kusagilt otsast, kuna olemasolev lahendus oleks siiski soodsam tollest melu -100€ paketist.
Se on aga tarbijale kaalumiskoht, mida ta eelistab (mitte et ta seda reaalselt vaja oleks)
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puhv2
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2011
|
23.11.2018 23:46:31
|
|
|
Küsisin sel nädalal e-maili teel Diililt natuke paremat pakkumist uuele numbrile, sest valisin kodulehelt mingi standardpaketi (ilma tähtajalise kohustuseta), aga need on alati pisut kallimad võrreldes enda teiste olemasolevate Diili lepingute hinnaga. Varem olen niimoodi käitudes parema pakkumise saanud ja lootsin jälle samale. Pärast kolme päeva tuli e-kirjaga pakkumine - teeme nii, et muudame teenust natuke siit-sealt (kuigi ma seda ei soovinud ega vaja) ja maksku ma rohkem, esimesed 12 kuud natuke rohkem ja pärast seda ikka kohe 2,5 korda rohkem võrreldes kuu tagasi võetud standardpaketiga. Saan aru, et personaalsete pakkumiste jaoks on sobivam, et on vähem kliente - lihtsam hallata, loogiliselt võttes personaalsem teenus - aga et nii jõuliselt hirmutatakse pikaajalisi kliente lahkuma, see on küll midagi uut.
_________________ mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
viimati muutis Puhv2 23.11.2018 23:56:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
23.11.2018 23:51:58
|
|
|
| Viimane kõne, mis Telia/Diili poolt tuli, siis öeldi et on jah kallima aga kvaliteet on parem, see maksab.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.11.2018 11:03:16
|
|
|
Telia 4G märk ka ikka kino kuubis. Tele2 - pole üldse (vähemalt aus) Telia vilgutab 4G, aga läbi ei tule midagi. Üle pikka aja proovisin enda hädist 3GB Telia mahtu kasutada vs 30GB Tele2 .
Panin Tele2 tagasi ja tegin levisse väljasõidu - aia teises nurgas oli 15 mega kiirus. Telia 4G oli ikka olematu...2G küll ok.
//
Samas hinnad Diilis tõusnud jah. Uue kasutajana ei pakutud midagi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
26.11.2018 16:46:39
|
|
|
| Kas Telia MinuTV'd saab kuidagi ka linuxi baasil MediaPC lahendusega toimima? Nt Kodi vms? Telekaekraanil brauserit kasutada ei ole just kõige mugavam.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2018 21:09:04
|
|
|
| raitl kirjutas: |
| Kas Telia MinuTV'd saab kuidagi ka linuxi baasil MediaPC lahendusega toimima? Nt Kodi vms? Telekaekraanil brauserit kasutada ei ole just kõige mugavam. |
Ametikud teleteenused on krüpteeritud erinevate lahendustega seega igasugune not supported lahendus ei ole kasutatav.
MinuTV toimib iOS, android rakendustega ning brauseris ja digiboksis, kui sa suudad neid portida kuidagi mediaPCsse, siis on see teostatav.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
26.11.2018 22:08:53
|
|
|
Liitusin ka nüüd uuesti Telia gängiga. 30gb netti, 1000min ja 100? sõnumit 10€, pakkus ka 60gb 2€ kallimalt. EUs oli vist 3gb aga elab üle. Tele2 ei hakanud isegi midagi paremat pakkuma, küsis lihtsalt tehniku jaoks, et kui sitt see seis siis selle leviga on
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.11.2018 23:42:18
|
|
|
võtan prooviks diili netti maale. hetkel T2 smart kõnekaardiga ja 15gb mahtu mingi 9.49€ kuus. Diil pakub 60gb piiramatu kiirust 9.50€ eest... Õnneks tähtajatu, et yolo.
Diiliga torrent toimib?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oompa
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2009
|
27.11.2018 12:59:33
|
|
|
Tulevikuinternet leht maha võetud neil, kõik arendused tehtud?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.11.2018 13:43:34
|
|
|
| Tänu Telia1 komplektile saan 40/10 kiiruse 20/5 hinnaga. Kas optika taga oleks samamoodi edasidi mu (jaanuarist 2019), et 500/500 on näiteks 300/300 hinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.11.2018 13:55:26
|
|
|
| Vahur, ehk siis ei saa, sest 500/500 pole 2x kiirem 300-st?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.11.2018 14:30:39
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Vahur, ehk siis ei saa, sest 500/500 pole 2x kiirem 300-st? |
Saab küll, mulgi nii hetkel.
Ma seda kaotsi läinud 100/100 nõudma ei hakka
Ja tingimustes on ära kaotatud 2x....eks see oli õige ka
| tsitaat: |
4.1. kasutada oma olemasolevat Lisas 1 toodud Internetiteenust kas:
- sama ehk tavahinnaga, kuid vastavalt Lisas 1 toodule suurema kiirusega või;
- sama ehk tavakiirusega, kuid vastavalt Lisas 1 toodule rakenduva
hinnasoodustusega ning; |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.11.2018 15:00:46
|
|
|
jeesus188, oh, väga hea, tänud! Täna helistas Connectost tädi ja küsisi, et kas toru paigas ja nad tuleksid kohe valgust paigaldama. Kuna mul toru polnud ka keset suve (siis käidi esimest korda koha peal), siis jäi jutt, et võtavad uuesti ühendust ja teevad kraavi ja toru ka ära. Nüüd hakkan siiski ise kaevama. Õnneks pole vist maa veel väga külmunud. Oleks seda teadnud, oleks palavate ilmadega ju õlle kõrvale selle kraavi ammu ära visanud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.12.2018 18:19:08
|
|
|
>> Telia Leheriiul - 1 tk - 2,16 €
>> Soodustus: Telia Leheriiuliga liitumine, kuutasu 1 kuu -100% - 1 tk - −2,12 €
Kuidagi suutis Telia 4 senti omale arvestada kuigi ma lõpetasin netis tellimuse ära viimasel päeval, nii mõned minutid enne südaööd.
Huvitav kas see lõpetamise avaldus "roomas" mööda süsteeme nii aeglaselt et lõppkohta jõudes oli juba uus kuupäev ees?
1 päeva tasu konta on see 4 senti ka kuidagi vähe, kuutasu on 4.99€.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.12.2018 22:04:21
|
|
|
Mu valguskaabli saaga on peaaegu läbi. Punkthaaval siis selliselt:
1) Connecto "tädi" sai teada ,et ma ei saa kaevatud kraavi, kuna töötan päevati Raplas ja maa on ka külmunud
2) Iseteeninduses muutus kuupäev valguse saamiseks 04.01.2019 pealt hoobilt 31.03.2019 peale
3) Kõne Teliasse ja sealt kõne tagasi kuskilt kõrgemalt. Maa külmunud ja kevadel tehakse ära. Minu pakkumine, et pangu siis õhukaabel (post aia taga ja majani ca 5m). Sobis
4) Kõne Connectosse, et õhuliin sobib. Ok, tuleme neljapäeval.
5) Mehed kohal hommikul. Kuna ma tööl, siis kõne peale mulle. "Me näeme ,et sa oled kaevamist alustanud, me teeme selle lõpuni ja paneme kõri ja kaabli ikka maasse, ei hakka seda õhuliini asja vedama" (müts maha, tõsiselt!!! Jalgraja paekivi lahmaka alt uuristasid koha, et kivi mitte ära võtta :O )
6) Kõne Connectosse reedel, et mis edasi. "Vaja otsad keevitada, tuleb eraldi brigaad". Millal? "Reede õhtul kell 16 või 18, kumb sobib?" 18 sobib! Neljapäeval kell 16:45 tehnikult otse kõne, et kas võin laup kell 9 tulla? Muidugi võid!
7) 8:50 tüübid ukse taga ja 20 minuti pärast "valgus keevitatud" ja Telia logoga valge karp ilusti seina peal.
8) 13:00 kõne Teliasse, et kõik olemas ja äkki saaks tehniku saata? "Teie tulevikuvõrk saab valmis ju 31.03.2019!"
indrpo, kas äkki saaks ikkagi see aasta valguse külge oma rahutud seadmed ühendada?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
08.12.2018 23:17:45
|
|
|
See uudis on selle uudise https://www.telia.ee/uudised/lasnamael-avati-uue-kontseptsiooniga-telia-esindus järellainetuses tulnud, kuid see uus kontseptsioon pole mittemidgi huvitavat ja asjalikku kliendile, steriilne ruum, tooteid väga väljas pole (loe: demotelerite stendi pole enam, nagu varasemalt suuremates esindustes väljas oli) ja hologrammi ka tegelikult ikka ei näe.
Ilmselt peab kusagilt küsima, et sisse kliendi jaoks lülitataks, abrakadabra, hologrammmehike ilmugu
Ma isegi ei sa aru, et milleks neid esindusi üldse peaks üleval pidama, kui seal peale teenindajate midagi huvitavat kliendile näha pole.
Paraku iseteeninduses tihti asju aetud ei saa ja tuleb ise kohale minna, sestap neid seal ilmselt ka lahti hoitakse.
Pressiteated ja uudised on huvi tekitavad aga kohapealne tegelikkus ei vasta tihti ootustele. Viimati oli Tele2 sellise uue kontseptsiooniga poodide üle uhke reklaamteksti valmis treinud, tegelikkuses aga mingid pisikesed kioskid, kuhu klient ja üks teenindaja mahuvad.
Samas Lasnamäe keskuses olev Elisa teenindus on ka väga srteriilne, hiiglaslik suur ja peaaegu tühi ruum, paar vitriini 4+4 seadet katsumiseks väljas, kus kliendid saavad karjakaupa oma järjekorranumbri kuvamist oodata.
Telekomidel on vaimuvaesed ajad, või ostetakse kõikidel see teenus ühest ühisest "disainibüroost sisse"
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.12.2018 23:56:02
|
|
|
| olafsand, kõik on võimalik kui torust ikka valgus kohale tuleb. saada ps andmetega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simon10362
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2013
|
10.12.2018 11:21:45
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| 720p peaks olema |
kindel, et mitte 720i? |
Äpinduses vaevalt interlaced kraam liigub. Iseasi, mis selle "720p" bitrate on. |
~770 pps, ~ 5-6 Mbps SD kvaliteet digiboksiga.
HD kvaliteet ~7-8 Mbps.
Stabiilsed multicast streamid. Kanalid saadavad erinevalt väikese vahega, aga suures pildis SD ja HD bitrate on praktiliselt ühesugune.
See on siis see mida mu queued korjavad ülesse pfSense'is.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
10.12.2018 20:09:05
|
|
|
Tuli ära
| tsitaat: |
Hea klient! Sulgesime tänasest Teie Telia TV vana menüü. Et jätkata Telia TV vaatamist uue menüüga, järgige varasemalt saadetud juhiseid.
Lisaks saate abi lähimast Telia esindusest vòi telefonil 123. |
Huvitav, milliseid varasemaid juhiseid ma järgima peaks? Pole tulnud ei vanu, uusi ega varasemalt mingeid juhiseid.
No mis sellisest pildist arvata, ma võin selle "tagasi" nupu läbi puldi kasvõi pressida, ei muutu midagi
KUi mina veel googeldades sellest probleemist üle saaksin vast, siis paljud kliendid ummistaksid usinasti 123 selle peale
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.12.2018 22:38:36
|
|
|
jägaja, kindel, et ei tulnud varem infot? Ma sain meili novembri alguses, et alates 26.11.2018 mu amino enam pilti ei näita...
Sul on vaja uue puldiga "tagasi nuppu" vajutada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.12.2018 23:25:56
|
|
|
| jägaja, viimased paar kuud sellest tv teemas jauratud. Kui sul on motorola box ja s2 pult, vajuta pause puldil.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
11.12.2018 00:30:09
|
|
|
KillFrenzy, olafsand, te loete ka, või ainult lahmite?
On olemas nii S2, S4 kui ka S6 pult, millel võib selle Back või Tagasi või Hold nupu tagakaanest vaat et välja vajutada, digiboksil sellest suva.
Mingit menüüd alla laadima ei hakata. Vaja ilmselt service menüüst susida
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.12.2018 00:45:13
|
|
|
jägaja, kes su halast aru saab. Kuskil pole sa kirjutanud mis boks sul on, mis pult sul on. Paned "tagasi" jutumärkidesse, kes seda teab mida sellega silmas pead.
14a foorumi kasutaja ja ei oska õigesse teemase ka postida
Vajuta siis MENU käivitamise hetkel ja kustuta ära fw boksist.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
11.12.2018 09:17:26
|
|
|
jägaja 123 valik 3 lahendab su mure ja uuendab digiboksi tarkvara ühe klikiga, ära karda helistada oma sideoperaatorile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
11.12.2018 10:04:42
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
jägaja 123 valik 3 lahendab su mure ja uuendab digiboksi tarkvara ühe klikiga, ära karda helistada oma sideoperaatorile.  |
Tõsi, kuid novembris helistasin sinna mõnelgi korral, ja kuna ootejärjekorrad olid pikad ja tagasihelistamist jäingi ootama siis läks paraku kaks päeva, et uue VIP5305 probleemidega, mis ka keeldus käivitumast, abi saada. Pakun, et seal 123 tehnikutel on hetkel töised ajad, eks minuga sarnaseid hädalisi ole teisigi, kui kasvõi siinset foorumit lugeda.
Õnneks laupäevasel
päeval oli vähem helistajaid. Ma arvan, et see helistamine tuleb ette võtta, kui MENU nupuga firmwaret ei saa kustutatud ja uuendamist ei alustata. Aga selleks peab mul aega tekkima kodus olles.
| KillFrenzy kirjutas: |
jägaja, kes su halast aru saab. Kuskil pole sa kirjutanud mis boks sul on, mis pult sul on. Paned "tagasi" jutumärkidesse, kes seda teab mida sellega silmas pead.
14a foorumi kasutaja ja ei oska õigesse teemase ka postida
Vajuta siis MENU käivitamise hetkel ja kustuta ära fw boksist. |
No anna halastust.
Kas mul võib olla Arris, VIP1113 sellise teatega?
Kas mul võib olla Arris VIP 5305 sellise teatega?
Ilmselt mitte, kuna neile ei ole mulle teadaolevalt kunagi vana menüüd pakutudki. On ju nii
Kas tegu võib olla Amino 110 digiboksiga, mis sellist teadet kuvab? Ilmselt ta midagi kuvab, paraku ei saa seda uuendada uuele nutiTV tarkvarale ja seega sellist teadet sinna ei kuvata (aga mine sa Teliat tea )
Mis järgi jääb?
Ilmselt Motorola VIP1103 või VIP1903, millede erinevused seisnevad põhiliselt sisendite-väljundite erinevuses.
Kui ma nüüd kirjutan, et kuvatakse selline veateade, ning Telia juhendatud "tagasi" (Või S2 puldil HOLD/PAUSE nupp) ei alusta mingeid toiminguid, siis millest ma küll võiksin rääkida?
Et tahan Arris5305 peale vana menüüd lasta?
PS. Jutumärkidesse pandud "tagasi" on täpselt selline nupp, nagu juurdelisatud pildil ehk Telia poolt ekraanile kuvatavas juhendis kirjeldatud "tagasi" nupp
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
11.12.2018 10:15:05
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Tuli ära
| tsitaat: |
Hea klient! Sulgesime tänasest Teie Telia TV vana menüü. Et jätkata Telia TV vaatamist uue menüüga, järgige varasemalt saadetud juhiseid.
Lisaks saate abi lähimast Telia esindusest vòi telefonil 123. |
Huvitav, milliseid varasemaid juhiseid ma järgima peaks? Pole tulnud ei vanu, uusi ega varasemalt mingeid juhiseid.
No mis sellisest pildist arvata, ma võin selle "tagasi" nupu läbi puldi kasvõi pressida, ei muutu midagi
KUi mina veel googeldades sellest probleemist üle saaksin vast, siis paljud kliendid ummistaksid usinasti 123 selle peale |
Tee uuele puldile enne reset ja siis hakkab tööle, ma eeldan et sa juba varem proovisid uut menüüd millalgi, aga loobused selle kasutamisest, nagu mul oli.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.12.2018 11:36:07
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Ilmselt, ilmselt, ilmselt anna halastust |
Öelnud kohe et sul on lihtsalt jonnimise tuju, iga soovituse või lisainfo küsimuse peale hakkab plärtsuma lihtsalt.
Valeses suunas kahjuks, ela oma pahameelt telia suunas välja, kui tunned et sulle on liiga tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
11.12.2018 12:39:52
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
Spoiler 
| jägaja kirjutas: |
Tuli ära
| tsitaat: |
Hea klient! Sulgesime tänasest Teie Telia TV vana menüü. Et jätkata Telia TV vaatamist uue menüüga, järgige varasemalt saadetud juhiseid.
Lisaks saate abi lähimast Telia esindusest vòi telefonil 123. |
Huvitav, milliseid varasemaid juhiseid ma järgima peaks? Pole tulnud ei vanu, uusi ega varasemalt mingeid juhiseid.
No mis sellisest pildist arvata, ma võin selle "tagasi" nupu läbi puldi kasvõi pressida, ei muutu midagi
KUi mina veel googeldades sellest probleemist üle saaksin vast, siis paljud kliendid ummistaksid usinasti 123 selle peale |
Tee uuele puldile enne reset ja siis hakkab tööle, ma eeldan et sa juba varem proovisid uut menüüd millalgi, aga loobused selle kasutamisest, nagu mul oli. |
Kusjuures sai ka puldi resetti proovitud. Too motorola on aga alati vana menüüd omanud (uut pole see ka proovimise eesmärgil näinud), ma seda põhiliselt kasutasingi teenuse tarbimiseks.
Eks õhtul proovin vaadata, mis sellega saab.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
11.12.2018 16:46:24
|
|
|
Liitun ka Elisa elamusega aasta lõpus.
Kahjuks Telia ei jätnud mulle mingit valikut. Interneti kuumakse soodustus saab läbi ja seda nad ei pikenda. Pakuti mingit mõttetut asja nüüd a la paar kuud tasuta salvestamist ja seadmete üüri soodukaga. Ja seda siis pikalt aastaid olnud kliendile, kes on isegi soetanud muudki kraami nende e-poest. Noh ju siis klient on nende jaoks poogen ja käibe saab mujalt tagasi
Minu jaoks ei ole suurt vahet kelle TV ma kasutan (nagunii käib tv juhtimine mul läbi teleka puldi ning heli ressiiver) ja kas kiirus on 150 või 200. Kusjuures Telia 1 200mbit kiirus ei anna ka eelist võttes täishinda arvesse.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.12.2018 17:34:19
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
Liitun ka Elisa elamusega aasta lõpus.
Kahjuks Telia ei jätnud mulle mingit valikut. Interneti kuumakse soodustus saab läbi ja seda nad ei pikenda. Pakuti mingit mõttetut asja nüüd a la paar kuud tasuta salvestamist ja seadmete üüri soodukaga. Ja seda siis pikalt aastaid olnud kliendile, kes on isegi soetanud muudki kraami nende e-poest. Noh ju siis klient on nende jaoks poogen ja käibe saab mujalt tagasi
Minu jaoks ei ole suurt vahet kelle TV ma kasutan (nagunii käib tv juhtimine mul läbi teleka puldi ning heli ressiiver) ja kas kiirus on 150 või 200. Kusjuures Telia 1 200mbit kiirus ei anna ka eelist võttes täishinda arvesse. |
Lause algust lugedes arvasin, et loengi Elisa teemat.
Lugesid sa kõik numbrid kokku, palju sul üleminekul soodsam tuleb. Paigaldus Coax kaablitele jms.
Selles mõttes kirjutad, et Telia ei jätnud valikut, kuid sul siiski ju on valik
Telias on mingid korduvad soodustused olemasolevatele klientidele, küll on kuu kiiremat netti olemasoleva hinnaga, siis kuu erinevaid teenuseid tasuta prooviks jms.
Püsiv soodustus on Telia1 kliendile. Kiiremate nettide omanikud saavad tasuta HD kanaleid, ruuteri üüri jms.
Ei oskagi kohe öelda, kui suur peaks üks soodukas olema pikaajalisele kliendile.
Ehk siis kui uue plaani teoks teed, kirjuta Elisa teemasse, palju liitumine maksis, kuidas läks ja palju soodustusi said ning mis hiljem kuumakse ja teenuste valik olema hakkab. Toimimisest samuti.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.12.2018 17:51:55
|
|
|
Üldiselt kui vahepeal oli tõesti vanadest klientidest Telial kama 3, siis viimased aastad on nendest rohkem hoolima hakatud.
Kasvõi telia1, hd kanalite ja 0 rendi näol.
Kogu kuumaksu summast annab see suht suure "kopika" soodustust.
Telia1 9€
HD kanalaid 7€
Ruuter 4.99€
Ses suhtes pole selle kohapealt kurta midagi.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
11.12.2018 18:19:45
|
|
|
Ehh, tänane päev oli eilsest targem.
Tulin koju, ja vana S2 puldiga vajutasin HOLD/Pause nuppu ning ootasin. Ei muhvigi.
Seejärel eile lähtestatud S4 puldi "tagasi" nupp ja ennäe imet, viskas uue ekraanikuva ette, et palun oodake, uuendatakse. Nüüd pilt ees, maks 5 minutit vist läks selle protsessi peale, kui süsteem uue menüü tellimise juba ära tunneb.
Ainult pilt oli esialgu hirmus kole ja sakiline. No muidugi, 1080i videoreziim kasutusel. Kust arhiivist see küll leiti
Huvitav, et eelistaHDd pidin ka veel valima, alles seejärel HDMI valikutes muutus 1080 interlaced progressiveks ümber.
Ju ma siis ei pidanudki eile telerit vaatama, et uuendamine ei käivitunud
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
11.12.2018 19:53:51
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Üldiselt kui vahepeal oli tõesti vanadest klientidest Telial kama 3, siis viimased aastad on nendest rohkem hoolima hakatud.
Kasvõi telia1, hd kanalite ja 0 rendi näol.
Kogu kuumaksu summast annab see suht suure "kopika" soodustust.
Telia1 9€
HD kanalaid 7€
Ruuter 4.99€
Ses suhtes pole selle kohapealt kurta midagi. |
Viimase Telia1 pakkumisega ei tule midagi kaasa enam (VA. 2 filmilaenutust kuus, mis ei ole mingi pakkumine).
Ainult see päris esimene Telia1 pakkumine oli mõistlik, järgmised on järjest nõrgemaks nuditud.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
11.12.2018 20:21:55
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Zonerman kirjutas: |
Liitun ka Elisa elamusega aasta lõpus.
Kahjuks Telia ei jätnud mulle mingit valikut. Interneti kuumakse soodustus saab läbi ja seda nad ei pikenda. Pakuti mingit mõttetut asja nüüd a la paar kuud tasuta salvestamist ja seadmete üüri soodukaga. Ja seda siis pikalt aastaid olnud kliendile, kes on isegi soetanud muudki kraami nende e-poest. Noh ju siis klient on nende jaoks poogen ja käibe saab mujalt tagasi
Minu jaoks ei ole suurt vahet kelle TV ma kasutan (nagunii käib tv juhtimine mul läbi teleka puldi ning heli ressiiver) ja kas kiirus on 150 või 200. Kusjuures Telia 1 200mbit kiirus ei anna ka eelist võttes täishinda arvesse. |
Lause algust lugedes arvasin, et loengi Elisa teemat.
Lugesid sa kõik numbrid kokku, palju sul üleminekul soodsam tuleb. Paigaldus Coax kaablitele jms.
Selles mõttes kirjutad, et Telia ei jätnud valikut, kuid sul siiski ju on valik
Telias on mingid korduvad soodustused olemasolevatele klientidele, küll on kuu kiiremat netti olemasoleva hinnaga, siis kuu erinevaid teenuseid tasuta prooviks jms.
Püsiv soodustus on Telia1 kliendile. Kiiremate nettide omanikud saavad tasuta HD kanaleid, ruuteri üüri jms.
Ei oskagi kohe öelda, kui suur peaks üks soodukas olema pikaajalisele kliendile.
Ehk siis kui uue plaani teoks teed, kirjuta Elisa teemasse, palju liitumine maksis, kuidas läks ja palju soodustusi said ning mis hiljem kuumakse ja teenuste valik olema hakkab. Toimimisest samuti. |
Mul on varem Elisa olnud juba samas kohas ja kõik on optilise peal. Naljaga pooleks vist isegi samad augud lähevad sidekapis kodus käiku kus enne oli box. Jah kalkuleerisin üle mitu korda Telia1 tuleb kallim kui ilma soodukateta Elisa lahendus. TV kanalite arv ka suht sama ainus vahe ongi 150/200 neti kiirus aga isegi kui ma võtaks 500 Elisalt, siis oleks vist 1€ kallim kui Telia1 täishinnnaga pakkumine.
Kusjuures mul oligi 200mbit, sest se tuli Telia1 pakkumise pealt, muidu oleks vabsee 100mbit olnud selle raha eest nüüd (soodukata hind 25.- ainult neti eest juba).
Telia1 püsivat soodustust ei paku ütles klienditeenindaja. Pakuvad mingit a la 1-2 kuud soodukat millegi pealt ja oligi kõik. Paar HD kanalit tasuta küll pole määrav eriti kui ma vaatan tv vähe ja rohkem Netflixi või enda filme.
MInd hämmastaski see, et praktiliselt mitte midagi nad ei paku vanale kliendile. Saad soodukat mingi ruuteri pealt veidi aga see ka nadised paar kuud ja siis 1 kuu lisaks tasuta salvestamist. No tõesti?
Liitumine ei lähe mulle midagi lisaks eraldi, sest ma olen korra prooviks klient olnud tasuta proovimise ajal. Lisaks on mul kuumakse ka ette teada, kuna avaldus on tehtud tehnikule. Selle paari kuu pärast mis Telia soodukat pakkus teeks Elisas sama hinna välja kuid peale seda peaks ikkagi rohkem maksma. Maksaks isegi kui oleks ka miskit tunduvalt rohkem püsikliendile boonusena.
| jeesus188 kirjutas: |
Üldiselt kui vahepeal oli tõesti vanadest klientidest Telial kama 3, siis viimased aastad on nendest rohkem hoolima hakatud.
Kasvõi telia1, hd kanalite ja 0 rendi näol.
Kogu kuumaksu summast annab see suht suure "kopika" soodustust.
Telia1 9€
HD kanalaid 7€
Ruuter 4.99€
Ses suhtes pole selle kohapealt kurta midagi. |
Lisa sinna ka internet ikka sõltuvalt paketist, mis ongi suurem kuumakse osa. Mingi ruuteri või boxi pealt paar kuud soodustust on ikka väga lahja.
viimati muutis Zonerman 11.12.2018 20:25:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.12.2018 20:24:56
|
|
|
sixkiller, 300/300 netiga saad hd kanalid kaasa. Sealt teed telia 1 ja kolid 500/500 peale.
Zonerman, kui 20€ on väike raha, siis milleks üldse mingit soodustus taga ajada
Ilma soodustusta maksaks ma teliale 70€
Tee nüüd arvutus ise, mitu % alet saab
| tsitaat: |
| Lisa sinna ka internet ikka sõltuvalt paketist, mis ongi suurem kuumakse osa. Mingi ruuteri või boxi pealt paar kuud soodustust on ikka väga lahja. |
Mis suurem pakett, mis paar kuud soodustust?
Maksan 300/300 ühenduse hinda 500/500 ühenduse puhul. Ruuter on tasuta nii kaua kuni seda paketti kasutan
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
11.12.2018 20:30:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
sixkiller, 300/300 netiga saad hd kanalid kaasa. Sealt teed telia 1 ja kolid 500/500 peale.
Zonerman, kui 20€ on väike raha, siis milleks üldse mingit soodustus taga ajada
Ilma soodustusta maksaks ma teliale 70€
Tee nüüd arvutus ise, mitu % alet saab
| tsitaat: |
| Lisa sinna ka internet ikka sõltuvalt paketist, mis ongi suurem kuumakse osa. Mingi ruuteri või boxi pealt paar kuud soodustust on ikka väga lahja. |
Mis suurem pakett, mis paar kuud soodustust?
Maksan 300/300 ühenduse hinda 500/500 ühenduse puhul. Ruuter on tasuta nii kaua kuni seda paketti kasutan |
Mina ei manininud, et 20€ on väike raha. Aga sinu jutu point on selles, et võta 300mbit nett ja siis saad 500 maksad rohkem ning saad ka muid asju juurde tasuta. Kokkuvõttes pleki rohkem aga kui mul pole vaja kiiremat netti jne, siis ei saa essugi lisaks tasuta.
Ehk siis pole mõtet vaielda selle üle mida üks või teine pakett annab, vaid mina võrdlen enda praegust ja samaväärset teisest teenusepakkujalt. Loogiliselt peaks vana pakkumine olema soodsam aga kuna soodustus kaob ära, siis lihtsalt ei tule enam odavam vaid ikkagi kallim. See oligi mu point. Kui ma tahaks rohkem maksta, siis võiks juba 1gbit võtta jne aga see ei ole ju asja iva.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.12.2018 20:32:34
|
|
|
| Zonerman, sa ei maininud, mis erisooduka sa Elisast siis kätte said? või võtsidki tavahinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
11.12.2018 20:56:22
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Zonerman, sa ei maininud, mis erisooduka sa Elisast siis kätte said? või võtsidki tavahinnaga? |
Sellest ma räägingi, et mingit erisoodukat ka plnud Elisast. Võtsin Elisa lehe lahti ja panin oma soovid seal sisse, mis mul on Telia1'ga väga sarnane nii TV pakett, kui neti kiirus. Elisa tegi "alet" automaatselt kodukal kuskil 1€ aga kui tõsiselt võetav see on ei oska kommenteerida pole nende klient olnud enne (makstes kuumaksu). Telial vist oli mul paar tasuta noppe kanalit aga ma pole neid vist pea üldse vaadanud.
See tuli ikka omajagu odavam kui mul Telia1 oleks uuest aastast. Kuskil 6€ tuli isegi vahe iga kuu. Küll pakkus Telia tasuta 1 kuu lisaks salvestaust ja vist seadme rent oli ka paar kuud soodukaga. Kuid peale paari kuud oleks ikkagi tagasi seal kus ma oleks peale eelmise sooduka lõppu Teliast. Ehk siis Elisast ma mingit eri soodukat ei saanud. Selle elan ma üle, et on veits aeglasem nett kui hetkel on. Vahe on üsna väike.
Kui rääkida konkreetselt, siis kaob ära interneti soodukas 50% ning pool aastat oli tasuta seadmete rent (arris, ruuter). Asemele pakuti 1 kuu tasuta salvestamist ja paar kuud seadmete renti soodukaga. Puhas kalkulatsioon näitas, et koos uute soodukatega oleks Telia1 kallim kui Elisa täishinnaga uus pakkumine. Suurim vahe on neti kiirusel kuna tastuta noppekanalite arv on üsna tühine minu jaoks, et seda arvestada. Nagunii on erinevused sees teenusepakkujate TV nimekirjas, mida keegi mingis paketis näitab.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.12.2018 20:57:36
|
|
|
| tsitaat: |
Aga sinu jutu point on selles, et võta 300mbit nett ja siis saad 500 maksad rohkem ning saad ka muid asju juurde tasuta
|
Loe uuesti--->Ei maksa rohkem
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
11.12.2018 21:01:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Aga sinu jutu point on selles, et võta 300mbit nett ja siis saad 500 maksad rohkem ning saad ka muid asju juurde tasuta
|
Loe uuesti--->Ei maksa rohkem  |
no kui ma 50/50 pealt 300/300 läheksin.. siis maksaks 11.- rohkem...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.12.2018 21:04:05
|
|
|
tõsi, foorum on HinnaVaatlus aga teenisepakkumiste vaates võib olla oluline mitte ainult hind.
ma arvan, et klient peab lihtsalt proovima ja oma soovidele vastavalt katsetama, selge on see, et kui odavamalt saab sama asja, siis tasubki odavamalt võtta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
11.12.2018 21:13:09
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Aga sinu jutu point on selles, et võta 300mbit nett ja siis saad 500 maksad rohkem ning saad ka muid asju juurde tasuta
|
Loe uuesti--->Ei maksa rohkem  |
Vb sõnastasin kehvasti. Mõte oligi, et ma pean võtma 300mbit neti, et saada see 500 ja tasuta muid asju kuid maksma ka suuremat kuumaksu selle pealt võrreldes 200 peal. Seda aga mul vaja pole, et saada poole gigast netti ja tasuta veel kanaleid juurde, mida ma nagunii harva vaatan. Mul on nagunii miinimum tv pakett, sest ma ei vahi enamus kanaleid üldse, enamasti eesti kanaleid.
indrpo see ongi kogu asja point. Oleks lihtsalt oodanud veidi asisemat pakkumist Telialt, et vana klienti alles hoida aga ju siis pole neil klientide puudust, et tehti mannetu pakkumine uuest aastast va kui ma ise vel rohkem ei ole nõus maksma, et boonuseid saada juurde...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
11.12.2018 21:20:17
|
|
|
Ma ei saa üldse aru, miks peaks Teliat kasutama, kui on majas võimalik ka Elisat kasutada.
nt
Elisa Elamus 10M/2M internet + põhipakett (29 kanalit) + kordusTV 7 päeva (kõik saated) = 20 EUR
Telia 10M/2M internet + põhipakett (27 kanalit) + kordusTV 7 päeva (ainult Eesti omatoodang) = 27 EUR
või nt
Elisa Elamus 50M/10M internet + põhipakett (29 kanalit) + kordusTV 7 päeva (kõik saated) = 25 EUR
Telia 40M/10M internet + põhipakett (27 kanalit) + kordusTV 7 päeva (ainult Eesti omatoodang) = 37 EUR
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.12.2018 21:30:32
|
|
|
Mul näitab elisa hinnaks 48.97
Vähem kanaleid ei saa võtta, sest eurosporte tahaks hd (siis tuleks 45€)
Ja leppima peab 500/50 netiga.
Seadmeteni ma ei jõudnud, sest nende koduleht on hullem kui telia oma
Pm siis sama hind, 1€ samas võib suur raha olla, kuigi 500/500 vs 500/50 ei kannata võrrelda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.12.2018 21:42:35
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| kuigi 500/500 vs 500/50 ei kannata võrrelda |
Miks ei anna? 99.5% kodukasutajatest on täiesti kama kas 50 üles või 500.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
11.12.2018 21:46:36
|
|
|
No aga seda ma mainisingi, et sõltub paketist. Sinul on suuremad nõudmised TV kanalite osas. Minul jälle pole. Võiksin hea meelega kogu tv valikud kärpida ja jätta ainult Eesti põhikanalid aga kuna vabalevis enam osad pole, siis peab tv paketi võtma
Mina sain 150 kiirusega ja põhipakett kuskil 30€ ringis koos tillukese alega, sest seadmete rent on seal juba tasuta sees. Mulle pole neid eraldi mahuga saate salvestamisi ka vaja ehk kõik kellad viled maas mis vähegi võimalik need lisateenused.
Telia pakub 100->200 ja põhipaketiga koos seadmete rent kokku 36€. No minu jaoks ole ole see veidi kiirem nett argument. Kunagi proovisin ka Telia 300mbit ära ning enamus ajast ei kasuta selle võimalusi ära nagunii vaid hetkeliselt kui miskit filmi tõmbasin.
Üles laadimist pole ma reaalselt ära kasutanud, et mul oleks vaja asünkroonselt sama mis allalaadimisel.
See miks ma Teliat seni kasutasingi oligi hea diil vanale kliendile pool aastat ja aasta soodukat. Nüüd ime näppu.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.12.2018 21:46:48
|
|
|
_marek, elisa elamuse majas on üldjuhul ka telia fiiber või kmi. eks muidugi on ka erandeid aga võrdlusesse panid just kallimad või aeglasemad vase hinnad.
faktina võib kindlasti väita, et Telia tuleb gramm kallim kõikidest teistest.
soodsam tuleb üldiselt suuremat ja sisulamat paketti kasutades kus soodused kaasa saab.
st Telia polegi pretendeerinud soodsaima operaatori kohale.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
11.12.2018 21:52:15
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
_marek, elisa elamuse majas on üldjuhul ka telia fiiber või kmi. eks muidugi on ka erandeid aga võrdlusesse panid just kallimad või aeglasemad vase hinnad.
faktina võib kindlasti väita, et Telia tuleb gramm kallim kõikidest teistest.
soodsam tuleb üldiselt suuremat ja sisulamat paketti kasutades kus soodused kaasa saab.
st Telia polegi pretendeerinud soodsaima operaatori kohale. |
See on täitsa normaalne ja eanmus teavad, et Telia on veidi kallim operaator aga minu mõte miks ma sellest üldse kirjutasingi oligi see, et Telia koos nende soodukatega ei oleks ikkagi soodsam kui Elisa uue kliendi täislaks põhimõtteliselt. VOt see hämmastas. Ise eeldasin, et Telia suudab vanale kliendile ikka kuskil pikema aja peale midagi pakkuda soodsamalt, et ei tasuks uue operaatori poole vaadata.
Kõige naljakas osa oli klienditeenindaja vastus pärast vestlust, et neil kahju kui ma kaalun teist operaatorit? Et nagu wtf ma siis peaks leppima Teliaga...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|