Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 952, 953, 954 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 13:24:23 vasta tsitaadiga

Inspiro, ära ise uduta. icon_lol.gif

HDMI versioonil pole mingit seost KAABLI versiooniga. Kaablitel pole versioone. icon_lol.gif

Sinu enda antud lingilt:
>> Can existing HDMI cables support the higher bandwidths of HDMI 2.0 Specification?
- Yes, existing High Speed HDMI Cables (wire only) will support the new higher bandwidths (up to 18Gbps).

>> Does HDMI 2.0 require new connectors?
- No, HDMI 2.0 uses the existing connectors.

>> Does HDMI 2.0 require new cables?
- No, HDMI 2.0 features will work with existing HDMI cables. Higher bandwidth features, such as 4K@50/60 (2160p) video formats, will require existing High Speed HDMI cables (Category 2 cables).

"High Speed HDMI Cables" on defineeritud juba HDMI 1.4 jaoks ja ajal.
Järelikult eelmise Arrisega oli kaasas "Standard" taseme kaabel. Või midagi mis väitis end "High Speed HDMI Cable" olema aga seda tegelikult polnud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 22.11.2018 13:24:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 13:34:23 vasta tsitaadiga

arvestades, et eelmise arrise spec räägib ka 1080p väljundi võimalusest, siis sellega standard kaabli kaasa panemiseks peaks ikka päris rumal olema.

hdcp-l pole kaablitega mitte mingit pistmist.

kaablil ja kaablil on muidugi vahe.
ka hdmi on sellest aru saanud ja kaablite jaoks on nüüdseks sertifitseerimise programm olemas: https://www.hdmi.org/manufacturer/premiumcable/faq.aspx
see on siiski natukene teine asi kui hdmi versiooni jaoks vajalike kaablite nõuded.

tegelikult peaks siis siinsete väljaütlemiste valguses oma uue arrisega premium high speed sertifitseeritud kaabli kaasa nõutama? icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 15:34:49 vasta tsitaadiga

Sai siis lõunast jälle lülitud asja ja ikka jebis mitu mintsa enne kui pilt tuli. See kas CEC sees või väljas ei muuda midagi - mul see ei toimi ka - ükskõik kas panna siis sõltuma boks telekast või vastupidi.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 17:39:33 vasta tsitaadiga

Auron, CEC mul toimib ilusti. Hetkel on siis korra jamanud. Eks ma kisendan jälle kui uuesti jamab. Kõige kummmalisem oligi see, et VIP1113 järgipanek ei lahendanud minu puhul probleemi.
Võimalik ka, et minu puhul oli tegu hoopis mingi teise bugiga aga kahtlen selles. Kõige naljakam on asja juures see, et kui uut boksi võttes ütlesin teenindajale, et testin nädalakese, siis ta ütles, et see on meil juba testitud ja kasutusvalmis. Tuletasin siis meelde, et telekaid on turul mustmiljon ja see mis toimib ühega ei pruugi toimida kõigiga icon_wink.gif . Telia ei saagi puhtfüüsiliselt testida kõiki kombinatsioone. Ega see pole näritud õun sul, et on teatud kindel hulk seadmeid ainult.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 19:21:11 vasta tsitaadiga

Noh - ütleme nii, et kui väga konkreetset konkreetset probleemi ilmneb mitmetel inimesel siis mingi tark tegelane peaks suht hästi suutma välja raalida milles jama.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 19:36:25 vasta tsitaadiga

Auron, google "sinu teleka mudel hdcp 2.2 error" ei anna mingeid vasteid? Ehk on ka teistel mõne seadmega probleeme olnud?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 22.11.2018 20:03:46 vasta tsitaadiga

Ei tea kas olen ōnnelik inimene vōi on mul lihtsalt vedanud.Olen omanud kōike digibokse mida Elion nüüdne Telia on pakkunud isegi salvestavat.Kōik on siiani töötanud normalselt,millegiüle siiani kurta ei saa mōlemad arrised on ja olid ühendatud läbi Sony kodukino Täpset kodukino marki ei mäleta aga maksis üle 900 euro,niiet kallima otsa oma.Kōik puldid mis boksidega kaasas on olnud on lülitanud korraga tööle nii kodukino, teleka (mis on Samuti Sony kuskil 5 aastat vana)Samuti lülituvad ühe nuppule vajutusega välja.Sisse lülitades kasutan nuppu Telia Tv välja
Lülitades Tv nuppu Isegi digiboks lülitub sisse välja koos teleka ja kodukinoga.Vōibolla Kellel ei tööta korralikult on asi neti ühenduses ise oman 200 alla 200 üles internet kiirust.See on muidugi minu arvamus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 22.11.2018 22:09:30 vasta tsitaadiga

Päris üllatav lugeda, et nii palju Sonysid. Reaalselt klientide juures käies on Sony telekaid umbes 5% või vähem, ja needki on kõik LCD algusaegadest pärit mudelid.
(Mul endal on ka ca 8a vana Sony, siiamaani kõik boksid ideaalselt toiminud. CEC toimib uue boksiga veel kõige paremini, alati lülitab nii nagu peab).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 22:18:11 vasta tsitaadiga

DamienDK, probleeme pildiga kipub olema vist ennekõike 4K võimelistel seadmetel. "LCD algusaegadest pärit mudelid" ja su "8a vana Sony" vaevalt seda on.
Neil kel probleem 4K telekaga võiksid võimalusel proovida ka mõnda muud 4K signaaliallikat et mismoodi nood käituvad.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 23.11.2018 00:53:24 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
Päris üllatav lugeda, et nii palju Sonysid. Reaalselt klientide juures käies on Sony telekaid umbes 5% või vähem, ja needki on kõik LCD algusaegadest pärit mudelid.

Igatahes on hea lugeda, et need LCD "algusaegade" kümmekond aastat vanad Sony telekad on kõik heas töökorras.
Vähem neid osteti jah võrreldes tolleaegsete GoldStaaridega, mis reeglina on prügimäel.
Huvitava faktina võib välja tuua, et esimene värviline LCD teler toodeti Sharpi pool 1988 ja ekraan oli 14".
LCD telekate põhitootjad alguses olidki Sharp ja Sony.
2009 olid kuni 42" LCD ekraanid juba domineerivad telekaturul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 03:20:08 vasta tsitaadiga

Esimest korda nägin ilma kineskoobita telerit eestis müügil kusagil 90-ndate keskel. Tõenäoliselt oli see plasma, suuruselt nii umbes 32", aga võib olla ka palju väiksem. Täpselt enam ei mäleta. Hind oli sellel üsna utoopiline ja jäi kuhugi 200 000 EEK kanti icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.11.2018 10:47:57 vasta tsitaadiga

Olen kolmel päeval järjest katsetanud oma Motorolale uut menüüd peale lasta kahe puldiga vehkides - "praegast ei saa" ja kogu lugu.
123 teenindab kah ainult tööpäeviti, ilmselt on vana menüü kasutajaid jube vähe järgi jäänud? Või olen ma blacklistis :-p
tsitaat:
Digiboks Motorola VIP1003 (MB*********): diagnostika ebaõnnestus.
Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse.

Taaskäivitatud korduvalt. Tuhkagi.
Pilt on ees.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 10:48:20 vasta tsitaadiga

hard reset vms ka ei aita?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.11.2018 11:00:41 vasta tsitaadiga

Ei
Vaatab peale lõunat, ehk viitsib esindusse kõmpida. Kuigi ma ei tea, mis volitused neil on näiteks hokilitri tasuta rendile andmiseks vms
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 11:01:37 vasta tsitaadiga

Las lükkavad esinduses juhtme taha laadivad uue peale. Kui ei saa, siis küsi tasuta arris icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 11:13:25 vasta tsitaadiga

p2ep, 123 on tegelikult ka nädalavahetusel täiesti olemas, kodulehel ka kirjas, et 10-21 laupäeval ja pühapäeval thumbs_up.gif
Pakun huupi, et äkki on sul thomsoni ruuter? Kui jah, siis thomsonile reset(külje peal on reses nupp, seda vaja 10 sekundit all hoida), digiboksile restart, ootad kuni vana menüü tuleb ette ja proovi uuesti vana puldi peal tagasi nuppu vajutada.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 12:02:55 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Olen kolmel päeval järjest katsetanud oma Motorolale uut menüüd peale lasta kahe puldiga vehkides - "praegast ei saa" ja kogu lugu.
123 teenindab kah ainult tööpäeviti, ilmselt on vana menüü kasutajaid jube vähe järgi jäänud? Või olen ma blacklistis :-p
tsitaat:
Digiboks Motorola VIP1003 (MB*********): diagnostika ebaõnnestus.
Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse.

Taaskäivitatud korduvalt. Tuhkagi.
Pilt on ees.


Mul digiboks ka kogu aeg sama errorit andud, kui diagnostikat teha. Ise ei hakka uuele menüüle minema, äkki ei panda ikka kinni veel icon_biggrin.gif. Eks esmaspäeval paistab.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 12:52:35 vasta tsitaadiga

Nagu enne mainiti 99% ruuteri sätete keiss.
Kindluse mõttes katsetasin viimastel päevadel klientide juures ja kahe puldiga sai kenasti uue menüü peale.

Teie puhul on lihtsam järgida foorumlaste juhendit vana puldiga digiboksi tühjaks tegemise osas ja siis saabub uus menüü.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.11.2018 15:21:43 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:


1. mida tavaklient teeb, helistab 123 ja konsultant tallab nuppu ja uus menüü 5min jooksul ees.
2. mida spets kohapeal teeb, võtab vana puldi ja hoiab MENU nuppu ning ühendab boksi vooluvõrku, kustutab seadmest softi ja laetakse peale TeliaTV menüü.


Kui kaua seda MENU nuppu peaks muljuma?
Proovitud paar sekundit, 10 sekundit, pool minutit, minut - kõik lõpeb mummude lugemise, vana menüü ja pildiga (vahepeal promotakse uut nutit).
Ruuter? - teine boks - Arris - töötab uue menüüga
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 15:43:11 vasta tsitaadiga

p2ep, kindluse mõttes vajuta vana pult ka enne "stb" reziimi mida ta üldiselt on ja siis järgi juhendit, hoiad menu nuppu ja ühendad boksi vooluvõrku, avaneb sinine menüü.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.11.2018 17:07:12 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
p2ep, kindluse mõttes vajuta vana pult ka enne "stb" reziimi mida ta üldiselt on ja siis järgi juhendit, hoiad menu nuppu ja ühendad boksi vooluvõrku, avaneb sinine menüü.

Enesest mõistetavalt on pult STB režiimis.
Sain helpdeski kätte, lugesin ette mis teinud olin. Lubas teha kaugelt ruuterile reseti ja boksile uue menüü peale ajada.
Panin ise kodust ajama. Tagasi tulles ikka vana menüü.
Proovisin MENU nuppu litsuda - ikka ei mingit tulemust. Järgmisena katsetasin kahe puldiga vehkimist ja ennäe - õnnestus.

/ ja nagu teada - boks uimane kui sügisene kärbes.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 18:45:38 vasta tsitaadiga

kellelgi minutv-ga hetkel probleeme pole, mul ei liigu üldse miskit enam. Saated käima ei hakka, nagu oleks stop koguaeg peal.

Kui üldist juttu veel ajada siis siiani käis telekas pilt läbi samsungi ja telia äppi, aga lõpuks pressiti digiboks peale, kuna äppi enam ei uuendata vms, mingi jama. Kuramus sellep sai üldse telia võetud, et ei peaks mingi digiboksiga maadlema.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 18:52:56 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Kui üldist juttu veel ajada siis siiani käis telekas pilt läbi samsungi ja telia äppi, aga lõpuks pressiti digiboks peale, kuna äppi enam ei uuendata vms, mingi jama. Kuramus sellep sai üldse telia võetud, et ei peaks mingi digiboksiga maadlema.

Selle vastu on ju veel hetkel rohtu, mingid alternatiivsed coax lahendused hetkel veel toimivad..kauaks ei tea.. kui sa just Teliaga eluaegset lepingut ei sõlminud.
Samas ütle otse, et äpiga maadlemine oli hullem kui uue digiboksiga mis vaikselt omaette teleri taga tiksub.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riiks
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 24.11.2018 20:18:00 vasta tsitaadiga

Mul siis siuke mure, et telia puldist (ilma numbriteta) digipoxi (Motorola 1003) käivitades, käivitub ilusti telekas LG ja Yamaha kodukino. Aga ainukene probleem on, et kodukino ei võta kõlareid taha - heli on puudu. Kas mingit kavalat rohtu on selle vastu?
Tundub nagu koos avanedes digipox ja kodukino ei suuda andmeid vahetada - muidu kui üks nendest on eelnevalt avatud, siis probleemi ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 24.11.2018 20:23:52 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Samas ütle otse, et äpiga maadlemine oli hullem kui uue digiboksiga mis vaikselt omaette teleri taga tiksub.


Sul endal ju ka äpiga teler, millega sa seal siis päevast päeva maadlesid ? icon_rolleyes.gif
Mul pole samsaga kordagi äpiga maadlemist olnud, selle aja mis minu käes olnud, on kõik ilusti töötanud. Samas tõele au andes sain ma selle teleka siis, kui Telia oli juba äpi arendamise ära lõpetanud. Selles võib ka põhjus peituda. icon_cool.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 20:34:16 vasta tsitaadiga

Huvitav, et mul VIP5305 keeldub siiani teleka HDMI3 pordi taga pilti näitamast. Heli on.
Samas HDMI 1 & 2 toimivad. Panin isegi neile sisenditele kõik HDMI3 seaded, et äkki Arrisele ei meeldi HDMI Deep Color mis mul HDMI3 peal on sisselülitatud aga teistel sisenditel pole. Proovisin Deep Color sees/väljas ja digiboksi ja teleka vooluvõrgust eemaldamist - ei midagi.

Tundub, et selles asi siiski pole. HDMI2 taga hetkel boks ja ka seal nüüd Deep Color kasutusel ja jookseb ilusti. Kummaline. Peab veel proovima teleka seadete resetti. Vb siis hakkab ka üle HDMI3 näitama. Suurt vahet pole minul aga lihtsalt huvitab miks see nii on.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 20:59:34 vasta tsitaadiga

2 porti saad veel p..i, p..e või kuhu iganes, siis saad uut telekat otsida. Visamad viivad teleka remonti. Veel visamad esperimenteerivad selle arrisega edasi.

Kas teeme uue teema, kus hakkame arvet pidama, mis kõik selle poksi taga on ära koolenud?


viimati muutis sass24 24.11.2018 21:02:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 21:00:16 vasta tsitaadiga

Jänes, minu äpiga teleri vaatamine sisaldas vastavates tubades enamasti mõne kanali otse vaatamist, samas naine ja laps vastavalt samsung ja lg ikka kurtsid paari asja..just järelvaatamise osas. tv playeri mured.
Üks asi on äpi arendamine, teine asi on vahevara mis siis menüüd kuvab ning kolmas asi, et see pidi samsa puhul puhtalt läbi nende serveri jooksma kuhu uuenduste saamine oli liiga aeganõudev protsess, lg pisiprobleemid ehk oleks isegi talutavad aga siiski.
Küllap on pikas plaanis vaja ka sellest niikuinii lahti saada...erinevate platvormide muudatusega ja teha siis kõik korraga..plats puhtaks.

Tomorrow, mis pesade juures kirjas on...on nähtud telereid mille hdmi pesade võimekus on erinev, mõnel isegi paar 4K toimivat pesa ja teised mingid juustumad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 21:05:14 vasta tsitaadiga

Teistel portidel peab siis olema kirjas: JUUST HDMI Dont use with Arris SUPERBOX.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 21:24:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow, just, teleka manuaal ei ütle midagi et HDMI-3 kuidagi teistmoodi käituks kui ülejäänud? Mõnel telekal on ARC ainult kindlas pordiga, mõnel ei toeta kõik pesad 4K jne. Tasuks üle kontrollida.

sass24, joo vähem Alexander-t. Tuleb arukamat juttu.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 21:28:01 vasta tsitaadiga

indrpo, Kõik on 4K pesad. Üks on siiski ARC toega (HDMI2 mida ma hetkel ei kasuta). Manuaalis on kirjas, et tavaline on 4K 4:2:0 ja Deep Color sisse lülitada on siis kuni 4:4:4.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 23:49:27 vasta tsitaadiga

Võtsin ka ühe uue boxi. Hetkel kõik kena ja kiire. Eks näha kauaks.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 01:01:04 vasta tsitaadiga

sass24, joo vähem Alexander-t. Tuleb arukamat juttu.[/quote]

Mis jutt see on? Seda, et karu ei söö vaid mett ja maasikaid, peaks igaüks teadma. Kuigi lastelaul nii väidab. Jätke tunded kõrvale ja tunnistage fakti, et Telia peaks oma Arrise superboksi kohta ütlema, et toppige seda vaid nende telekate taha, mis seda kindlalt toetavad (siis ka riskige HDCP 2.2 juba fikseeritud jamadega) ja muude järel riskige jamadega. See on kõik eespool juba ääri-veeri üle käidud, ma panin vaid sirgelt koondiks kokku.
Siit Teliale sirge küsimus: Kas töötatakse valja lõppkasutaja jaoks reglement, milliste telekate taha seda toppida, kas silutakse ära tema softi bugid või jääbki lõppkasutaja lollekperimentaatori rolli, kes riskib portide/ telekate blokeerumisega, boksist tulenevate anomaaliatega jne ja kui ta siis oma arvamuse välja ütleb, soovitatakse talle vähem Alexandrit lakkuda?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 01:18:48 vasta tsitaadiga

sass24, esiteks aitab sellest, teiseks see pole telia support, helista 123

Postita veel midagi mõttetut ja ja siis on piir ületatud icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 01:23:17 vasta tsitaadiga

Äkki vaatad siis muud teemat, siin on neid palju? See, et iga kokkuvõtva loendi või fakti esitamise peale hale kiun tuleb, muutub juba kummaliseks. Probleemide lahendus algab probleemi jaatamisest. senini on valdavalt eitamine. Kui keegi seda boxi tarkvaraliselt lappida ei suuda, siis tuleks selle pakkumine lõpetada. Lõppkasutajaid ei tohi nii lollitada ja riski ette seada.

Ja mida tähendab: piir ületatud? Kavatsed mu vaikima panna? Mul savi, mõnel jääb siis mõni jupp müümata, ei muud. Majanduslikult loll otsus.


viimati muutis sass24 25.11.2018 01:28:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 01:27:55 vasta tsitaadiga

sass24, SEE POLE TELIA SUPPORT icon_idea.gif
pelgalt foorum. Viimane hoiatus!

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 01:46:04 vasta tsitaadiga

Võta parem 1 Alexander ja joo see box ilusaks/ probleemivabaks Nagu ütlesin, teemasid on palju. beer_yum.gif Teema siin on Telia TV. Sulle ka viimane hoiatus. Palun lõpeta probleemide eitamine ja jäärapäine probleemiesitajate halvustamine! Kui seda ei suuda, vaata teisi teemasid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 01:48:41 vasta tsitaadiga

Päris hea komöödia on see teema icon_lol.gif Ise väga rahul nii uue Arrisega (kõik toimib 100%) kui ka teenusega, enne kasutasin Elisa't.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 25.11.2018 01:50:21 vasta tsitaadiga

Miks seda ilusaks juua?
Asi käib peidus, olgu see seinal teleka taga või kuskil kapis. Ei pea see olema mingi kaunistus kuskil tv-laual.
Tähtis on see, et see toimib, välimus on teisejärguline.

Mõnedel on boksiga probleem, teisel mitte. Enamasti võib olla süüdi seadmete mitte ühilduvus või siis tihend(inimene) seal seadmete vahel.
Kui uue boksiga jamad on, siis võimalik minna ja see vana arrise vastu vahetada, kui eeldavasti renti võetud.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 02:15:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Enamasti võib olla süüdi seadmete mitte ühilduvus

Esitan viimase tuvastatud fakti. LG 55UG870V puhul ei püsi 2160p50 peal, vaid telekas läheb 2160p36 peale. Kõi ultrad sisse lülitatud. Deep color tundub määrima pildi rohekas- siniseks või tuleb sellega värvi küllastust juurde. Keerasin sellega seoses värviküllastust tugevalt vähemaks. Pean veel võrdlema ja mõtlema.

tsitaat:
Mõnedel on boksiga probleem, teisel mitte.

MInu nägemuses laiatarbe jaoks lubamatu mööndus.

tsitaat:

Kui uue boksiga jamad on, siis võimalik minna ja see vana arrise vastu vahetada, kui eeldavasti renti võetud.


Tänud hea mõtte eest, tõenäoliselt homme teen ära. Ma olen tehnika toimimise osas perfektsionist ja ei suuda mingit toorest ja tõrkuvat käkki taluda. Seda enam, et suure tõenäosusega pani see box mu Sony KDL W2000 magama, mida muidugi siinnne publik suure hirnumisega vastu võttis, kuid remondist väideti, et suure tõenäosusega selle boxi temp- tarkvara crashimine.

Kuid mind hämmastab jäärapäine probleemide eitamine ja eelnev katse oli juba probleemi esitamise või järelduste tegemise keelamine. See on midagi fantastilist. Nüüd üritan natuke vait olla, vb olla tuleb välja, kui Teliaga seoses jälle mingit uut ja huvitavat ei teki.


viimati muutis sass24 25.11.2018 02:40:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 02:18:05 vasta tsitaadiga

Uus arrise vms boks näeb isegi suht vinge välja, pole veel poole päevase kasutamise järgi lollusi teinud, isegi seadistamist ei vajanud, lülitab telekat ka välja.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 06:11:17 vasta tsitaadiga

sass24, Mul on LG 49UK6470PLC seega odavam mudel. Õnneks sinu kirjeldatud probleemi ei esine. Samas huvitav, et samuti mul LG. Mingi ühilduvusjama LG telekatega?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 25.11.2018 11:50:15 vasta tsitaadiga

Ma ei mõista seda, et miks VIP5305 ei keri osasid saateid, aga kui lähen teise tuppa, siis VIP1113 kerib kenasti.

Hetkel tahtis naine vaadata komöödiat, mis oli reede õhtul. 23.11.18 TV3 kell 23:00 "suur aasta".
Midagi ta oli sellest näinud ja tahtis niiöelda edasi kerida.

VIP5305 ei keri lihtsalt.
VIP1113 pidin kerima teatud kohta, et naine saaks VIP5305 salvestusest lahti võtta ja "jätka" vajutada.

Kui ma ise mingi aeg mõtlesin, et see äkki mingisugune üldine salvestuse probleem, ehk miskit teatud serveriga, aga tundub, et uuel boksil miskid sätted teised vist.
Neid saateid on nädalas mitmeid kordi, kus naine vingub, et jälle ei saa vaadata.

Ma kannatan kõik ära. Olgu selleks ebaloogiline ja ebavajalikke nuppudega telekapult või ufo kujuga digiboks, aga kui naine vinguma hakkab, siis seda eriti ei kannata. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Uus digiboks mingisugune poolteist kuud vist olnud kodus ja see probleem on algusest peale olnud.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 12:36:30 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:

Ma kannatan kõik ära. Olgu selleks ebaloogiline ja ebavajalikke nuppudega telekapult või ufo kujuga digiboks, aga kui naine vinguma hakkab, siis seda eriti ei kannata. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Uus digiboks mingisugune poolteist kuud vist olnud kodus ja see probleem on algusest peale olnud.

Naisele ikka ütlesid, et esialgu prooviks hea sõnaga ta firmwares seda vinguprobleemi fiksida, aga kui ei parane, siis tuleb uuem mudel hankida, millel seda probleemi pole icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 25.11.2018 12:44:54 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
Mirc kirjutas:

Ma kannatan kõik ära. Olgu selleks ebaloogiline ja ebavajalikke nuppudega telekapult või ufo kujuga digiboks, aga kui naine vinguma hakkab, siis seda eriti ei kannata. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Uus digiboks mingisugune poolteist kuud vist olnud kodus ja see probleem on algusest peale olnud.

Naisele ikka ütlesid, et esialgu prooviks hea sõnaga ta firmwares seda vinguprobleemi fiksida, aga kui ei parane, siis tuleb uuem mudel hankida, millel seda probleemi pole icon_wink.gif

See juhe, mis mul kaasas on, sellega uuendusi ei lase teha. Võib-olla tegu vanema juhtmega ja sellel läbilaske võime pole enam nii hea, kui 10 aastat tagasi. icon_biggrin.gif

Aga jah, kuskil see kala on, et teatud salvestusi ei lase edasi kerida. Väga ebamugav on teenust kasutada nii.
Kusjuures ma ise väga telekat ei vaata, aga see asi meeldib küll, et kui lisan saate salvestusse, siis ilmub sinna kausta hunnik asju.

Varsti detsember tulemas, kas tuleb ikka jõulumüts või miskit uhkemat see aasta? Ja kaminakanalit ma ootan ka. icon_razz.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 12:54:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Varsti detsember tulemas, kas tuleb ikka jõulumüts või miskit uhkemat see aasta? Ja kaminakanalit ma ootan ka.

Juba eile oli kamin olemas. Vähemalt minu boksil icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 13:16:26 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
tsitaat:

Varsti detsember tulemas, kas tuleb ikka jõulumüts või miskit uhkemat see aasta? Ja kaminakanalit ma ootan ka.

Juba eile oli kamin olemas. Vähemalt minu boksil icon_razz.gif

4K kaminakanal teeks digibokside väljavahetamisele, telekate müügile ja naiste vingufeatuuride parendamisele head.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 25.11.2018 14:14:58 vasta tsitaadiga

Jah minul ka naine kodus protestib, et osade saadetega ei keri. Aitab kui saade kavast üles otsida ja sealt vaadata - siis kerib. Lubasin, et küll korda tehakse aga Telia nüüd midagi korda teeb... Sellest siin varemalt ka juba märku antud.




Mirc kirjutas:
Ma ei mõista seda, et miks VIP5305 ei keri osasid saateid, aga kui lähen teise tuppa, siis VIP1113 kerib kenasti.

Hetkel tahtis naine vaadata komöödiat, mis oli reede õhtul. 23.11.18 TV3 kell 23:00 "suur aasta".
Midagi ta oli sellest näinud ja tahtis niiöelda edasi kerida.

VIP5305 ei keri lihtsalt.
VIP1113 pidin kerima teatud kohta, et naine saaks VIP5305 salvestusest lahti võtta ja "jätka" vajutada.

Kui ma ise mingi aeg mõtlesin, et see äkki mingisugune üldine salvestuse probleem, ehk miskit teatud serveriga, aga tundub, et uuel boksil miskid sätted teised vist.
Neid saateid on nädalas mitmeid kordi, kus naine vingub, et jälle ei saa vaadata.

Ma kannatan kõik ära. Olgu selleks ebaloogiline ja ebavajalikke nuppudega telekapult või ufo kujuga digiboks, aga kui naine vinguma hakkab, siis seda eriti ei kannata. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Uus digiboks mingisugune poolteist kuud vist olnud kodus ja see probleem on algusest peale olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 15:07:43 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
-parun- kirjutas:
tsitaat:

Varsti detsember tulemas, kas tuleb ikka jõulumüts või miskit uhkemat see aasta? Ja kaminakanalit ma ootan ka.

Juba eile oli kamin olemas. Vähemalt minu boksil icon_razz.gif

4K kaminakanal teeks digibokside väljavahetamisele, telekate müügile ja naiste vingufeatuuride parendamisele head.


4K kamin hakkaks ADSL-ühenduse taga streikima ja põhjustaks veel suurema vingu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 25.11.2018 16:17:01 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Jah minul ka naine kodus protestib, et osade saadetega ei keri. Aitab kui saade kavast üles otsida ja sealt vaadata - siis kerib. Lubasin, et küll korda tehakse aga Telia nüüd midagi korda teeb... Sellest siin varemalt ka juba märku antud.
Proovisin kavast üles otsida ja seda reede õhtust tv3 filmi kerida, aga ei keri seal ka miskit... ekraanil 2,4....16x.
Probleem on, aga mulle tundub, et Teliast ei suudeta seda viga tuvastada. Kahjuks see jääbki senimaani katki.

Peaks tegema lisavideod, et asi ei toimi ja kliendina nõudma mingisuguseid soodustusi või tasuta salvestust. icon_razz.gif
Suht jama maksta 5 eurot teenuse eest, kui see ei toimi nii nagu peaks.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 952, 953, 954 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.