|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
03.10.2018 13:46:08
Teema -:Garantiiga 2017 13.3" MacBook AIR:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Garantiiga 2017 13.3" MacBook AIR
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->"Ei tea mille alusel!?
Tegin pakkumise, tegin. Põhjendasin pakkumist, põhjendasin."
Kuulutus tuleks eemaldada kui valesti vormistatu.
Hinna puhul pole selge on see AH või OK.
Mõlemil juhul on foorumi reeglite järgi igasuguse muu hinnaga pakkumised *lubatud*!
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
03.10.2018 13:49:12
|
|
|
Kirjas on ju konkreetne müügihind
| tsitaat: |
| viiteid odavamale hinnale võib anda vaid Eesti füüsilistele poodidele, kus on kaup reaalselt füüsiliselt laos olemas (st. saab hiljemalt järgmisel päeval kätte) |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
03.10.2018 13:54:53
|
|
|
Early Access, omapoolse pakkumise tegemine pole kusagil ega kunagi keelatud olnud.
Aga eks ma siis ootan järgmise nädalani kuniks hullar hakkab ja "kaup reaalselt füüsiliselt laos olemas".
Kas siis on viide poehinnale lubatud?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Risu
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2012
|
04.10.2018 00:11:57
Teema -:RX 580 / GTX 1070 Ti / Z270H / i7-6700 / CX 650M / U28D590D UHD 4k:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : RX 580 / GTX 1070 Ti / Z270H / i7-6700 / CX 650M / U28D590D UHD 4k
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Müüs videokaardi ilma avaliku pakkumiseta.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.10.2018 22:19:35
Teema -:lenovo x61 ja dell latitude varuosi:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Teema : lenovo x61 ja dell latitude varuosi
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost"->" kinni "
loeb ammendatuks aga kinni panna ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svema
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2015
|
07.10.2018 15:43:10
Teema -:Pentax K-5:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Pentax K-5
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dima!
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2014
|
09.10.2018 13:02:26
Teema -:Lenovo ThinkPad T440p-le dokki:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Teema : Lenovo ThinkPad T440p-le dokki
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost"->" "
Suur tänu abi eest. Leidsin endale docki, aga ei oska teemat ära kustutada.
Parimat,
D.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
09.10.2018 20:52:42
Teema -:Telia digiboks ja ruuter:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Telia digiboks ja ruuter
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Üks vend arvas, et minu teema on suur ja lai. Kustutada teine post.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
11.10.2018 22:19:31
Teema -: Samsung Galaxy S7 32GB Dual Sim (garantii kuni 04.12.2019):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Samsung Galaxy S7 32GB Dual Sim (garantii kuni 04.12.2019)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
Soovin muuta oma kulutuses olevad hinnad, aga see kuidagi ei õnnestu.
Sooviks et Alghind oleks nüüd 225eur ning OstaKohe hind oleks 250eur.
Tänan.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
14.10.2018 04:57:04
Teema -:Rool ning joystick:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Teema : Rool ning joystick
Selgitus : Teema staatus vaja ära muuta, asjad on ära antud!
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svema
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2015
|
14.10.2018 16:38:38
Teema -:Pentax K-5:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Pentax K-5
Selgitus : Soovin kuulutust muuta!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
14.10.2018 16:40:51
|
|
|
| Rääk lähemalt
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirka
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2007
|
15.10.2018 12:54:13
Teema -:NOCO GB40 booster/käivitusabi/akupank:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : NOCO GB40 booster/käivitusabi/akupank
Selgitus : Sooviks kuulutust muuta
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svema
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2015
|
16.10.2018 12:51:49
Teema -:Pentax K-5:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Pentax K-5
Selgitus : Soovin muuta hinda ning lisada fotod.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
17.10.2018 09:20:09
Teema -: Canon EOS 750D + Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 DI II VC:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Canon EOS 750D + Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 DI II VC
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
Topelt teema
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
21.10.2018 19:39:10
Teema -:Xiaomi Mi Band 3 uued 5tk:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Xiaomi Mi Band 3 uued 5tk
Selgitus : Muuta OK hind: 25€ peale!
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
22.10.2018 13:51:47
Teema -:Arvuti uuendus:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Arvuti uuendus
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" ostuabi "
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
22.10.2018 15:03:36
Teema -:MSI ARMOR RADEON RX580 4GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : MSI ARMOR RADEON RX580 4GB
Selgitus : Soovin kuulutust muuta.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.10.2018 11:22:19
Teema -:ZOTAC GeForce® GTX 1070 AMP Extreme:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : ZOTAC GeForce® GTX 1070 AMP Extreme
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
sooviks teemale UP-i hinna muutmist OK:280 olemas oelvad AH ja OK eemaldada.
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
26.10.2018 22:08:54
Teema -:MSI ARMOR RADEON RX580 4GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : MSI ARMOR RADEON RX580 4GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Soovin kuulutusele uut hinda: AH: 125, OK: 135
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
count6
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2004
|
26.10.2018 23:21:25
Teema -:ASUS GTX 970 STRIX DC2OC (vahetus 1080+):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : ASUS GTX 970 STRIX DC2OC (vahetus 1080+)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Soovin kuulutusele uut alghinda: AH: 110 ja eemaldada postituse lõpust sulgudes olev lause"(kiiret ei ole)"
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
28.10.2018 20:17:13
Teema -:2x minerit: 4x MSI Rx 480, 6x Sapphire RX480:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : 2x minerit: 4x MSI Rx 480, 6x Sapphire RX480
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
ei osata kinni panna teemat
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
28.10.2018 22:54:54
Teema -:HP EliteBook 2570p Emaplaadi veaga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : HP EliteBook 2570p Emaplaadi veaga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" varuosad... "
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
29.10.2018 21:45:01
Teema -:Don't Starve Together:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Don't Starve Together
Selgitus : see ei ole paraku õige koht
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coley
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2008
|
31.10.2018 11:07:51
Teema -:Crucial Ballistix Sport LT 8GB 2400MHz DDR4 CL16 KIT OF 2:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Crucial Ballistix Sport LT 8GB 2400MHz DDR4 CL16 KIT OF 2
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
SO-DIMM'id vist peaks läpakate teemasse pigem minema?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=72
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coley
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2008
|
01.11.2018 15:49:10
Teema -:CEAG Seadmekapp:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : CEAG Seadmekapp
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Arvutitehnika?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svema
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2015
|
01.11.2018 20:47:37
Teema -:Garmin Fenix 2 Special Edition:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Garmin Fenix 2 Special Edition
Selgitus : Palun tõsta teemat seoses hinna muutmisega!
AH: 80.-
OK: 100.-
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.11.2018 17:42:14
Teema -:Aorus GTX 1080 Gaming box:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Aorus GTX 1080 Gaming box
Selgitus : Reeglite teemaline arutelu ei ole mingist hetkest vast enam mõistlik selles teemas, võiks kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
04.11.2018 18:14:38
Teema -:Logo/autograafika konkurss:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Töövahendus
Teema : Logo/autograafika konkurss
Selgitus : Tõsta Foorumist "Töövahendus"->" "
Sooviks lisada juurde, et
"Logos peaks kajastuma MINI CMPRVANS" Hiljem võibolla muudame antud nimevarianti aga midagi taolist peaks jääma. Hetkel pole paremat välja mõelnud"
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lampisjalg
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2008
|
05.11.2018 09:38:50
Teema -:Lenovo SSD 256GB NVMe M.2:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele
Teema : Lenovo SSD 256GB NVMe M.2
Selgitus : Palun muuta hinnad. Uus AH: 65 ja OK: 100
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
varjasm
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TutsMuts
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2016
|
06.11.2018 09:11:58
Teema -:JBL Charge 3 - sinine:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : JBL Charge 3 - sinine
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Tere, miks ma ei saa teemasse enam postitada ega muuta esimest postitust?
AH: 90€
OK: 100€
Virko
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lampisjalg
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2008
|
06.11.2018 12:18:39
Teema -:Lenovo SSD 256GB NVMe M.2:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele
Teema : Lenovo SSD 256GB NVMe M.2
Selgitus : Palun lisada FRU: 00UP470 P/N: SSS0L25089
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The RED
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2015
|
06.11.2018 19:32:11
Teema -:Lauaarvuti Xeon, X99, R9 390, 16Gb DDR4, 250GB SSD, 500Gb HDD, 850w toide:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Lauaarvuti Xeon, X99, R9 390, 16Gb DDR4, 250GB SSD, 500Gb HDD, 850w toide
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Muuta:
AH 400€
OK 500€
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.11.2018 01:59:52
Teema -:Black Ops 4 PS4:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : Black Ops 4 PS4
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->"kast"
Pakkuge hinda
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.11.2018 19:06:27
|
|
|
Muudaks hea meelega teemat.
Pealkirjaks:
"O: 14" FHD läppar Intel 6XXX alates, pigem i7 ja 16GB RAM, >=250GB SSD, garantii, kuni 450€"
"Kuulutuse tekst:
Oleks vaja üht korralikku läpparit, mis oleks:
- 14" FullHD displeiga (pigem IPS ja anti-glare).
- Intel 6XXX alates ja pigem i7, ent hea hinnaga kaalun ka i5 masinat.
- Võiks olla 2x8GB, ehk 16GB RAM (2x4GB ei sobi, kui siis 1x8GB).
- >=250GB SSD (korralik ja korras SSDLife screeniga).
- Skandinaavia klaviatuuriga, ideaalis valgustusega.
- ID-kaardi lugejaga.
- Win litsentsiga.
- Kehtiva (tehase)garantiiga, mida ostudokumendi puudumisel ka selleta teostatakse. Kehtivusega vähemalt aasta.
- Korraliku ja vastupidava ehitusega
- Korraliku akuga
Hind max. 450€ ja eelistatud DELL E7440/E7470"
Ehk sisuliselt otsin natukene teistmoodi, ehk näkkab.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
09.11.2018 12:32:06
Teema -:32GB DDR4 (2x16) ja 8GB (2x4) Sulearvuti Mälud SO-DIMM:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : 32GB DDR4 (2x16) ja 8GB (2x4) Sulearvuti Mälud SO-DIMM
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" läpakate nurka "
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.11.2018 15:50:26
Teema -:PS4 Gamepad Dualshock v2 Black + FIFA18 + PS Plus (3m.) (RU Region):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : PS4 Gamepad Dualshock v2 Black + FIFA18 + PS Plus (3m.) (RU Region)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" kast "
Tasumata hulgiteema
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
11.11.2018 22:06:52
Teema -:BT Kõlarid ja Kõrvaklapid( Urbanista Melbourne, JBL GO, VerveOnes, Defunc BT Plus ):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : BT Kõlarid ja Kõrvaklapid( Urbanista Melbourne, JBL GO, VerveOnes, Defunc BT Plus )
Selgitus : müüb läbi PSi :O
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
11.11.2018 22:11:32
Re: Teema -:32GB DDR4 (2x16) ja 8GB (2x4) Sulearvuti Mälud SO-DIMM:- vajaks tähelepanu |
|
|
| attrs kirjutas: |
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : 32GB DDR4 (2x16) ja 8GB (2x4) Sulearvuti Mälud SO-DIMM
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" läpakate nurka " |
Võtab aega see tõstmine
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mooker
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2004
|
12.11.2018 23:13:39
Teema -:PowerEdge R300:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : PowerEdge R300
Selgitus :
Uus AH: 100
Uus OK: 125
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rotation
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2004
|
14.11.2018 09:32:49
Teema -: Samsung S32D850T:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Samsung S32D850T
Selgitus :
Soovin postitust muuta, aga Muuda nupp puudu. Lisaks ei saa uut postitust lisada, kuna ütleb, et muuda eelmist. Mis tegema peaksin?
Soovin hinda langetada 180.- peale.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
15.11.2018 09:53:09
Teema -:DIY 3D printer kit:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : DIY 3D printer kit
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" kast "
Tasumata hulgiteema?
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rotation
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2004
|
16.11.2018 16:31:48
Teema -: Samsung S32D850T:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Samsung S32D850T
Selgitus : Uus hind: 170.-
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svema
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2015
|
18.11.2018 00:31:43
Teema -:Pentax K-5; Pentax DA* 55mm f/1.4 SDM:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Pentax K-5; Pentax DA* 55mm f/1.4 SDM
Selgitus : Tõsta Foorumist ja muuta hinda: Pentax K-5 + Pentax DA* 55mm f/1.4 SDM koos 550.-
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
19.11.2018 12:24:50
|
|
|
| arvutitehnika
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
22.11.2018 10:39:43
Teema -:Osoneerin riideid ja teisi esemeid (lõhnade eemaldus, koitõrje, orgaaniliste jääkide eemaldus):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Osoneerin riideid ja teisi esemeid (lõhnade eemaldus, koitõrje, orgaaniliste jääkide eemaldus)
Selgitus : " See ei sobi sellesse rubriiki "
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RobbieEst
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2014
|
24.11.2018 19:56:40
Teema -:Bang & Olufsen Beoplay A1 kaasaskantav kõlar (roheline):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Bang & Olufsen Beoplay A1 kaasaskantav kõlar (roheline)
Selgitus : Muudaks hinna 125€ peale.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|