Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 381 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 158 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 33 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 580

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 22:20:13 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
laurx kirjutas:
suures plaanis ma ei heida inimestele sellist toimimist ette, sest antud juhul on ikka hirmus kui sellise tööriistaga peab igapäevaselt tööd tegema.. see, et pehme arvab ennast teadvata, mis tarkvara sulle hea on, olen siit varem ka näinud, nüüd juhtus kasutajal lihtsalt see, et pehme leidis, et inimesel pole seda töövahendit vaja. mesnager ja muu jurr, mis seal "poes" on, peaks ju asja ära ajama..
püsivalt võrku ka neid klikiaegseid ühendad


NAT taga võib ju olla kui tihend töötab. Avalikult netti ei paneks ma win10-t ka või kui see hädavajalik on, siis on mingi väline tulemüür mis lubab väljast ainult sinna kuhu vaja must have.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.11.2018 22:27:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nüüd juhtus kasutajal lihtsalt see, et pehme leidis, et inimesel pole seda töövahendit vaja.


sama nali, mis mul enda helikaardi ja draiveritega juhtus.

ega pole teada kui vanad need installikad olid mis kaotsi läksid?
tagasi üles
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 22:30:00 vasta tsitaadiga

ei ole uurinud. atris technik lendas, installikas pidi olemas olema kaustas, mille ära kopeerisin. korra olen seda varem ka talle käima ajanud teises masinas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.11.2018 22:47:00 vasta tsitaadiga

noh jah, hetkel tean seda, et aastatast 2014 pärinev draiver on win10 arvates vana ja see kustutatakse.

mida ta siis samast ajastust pärilt rakendustarkvaraga teeb?
tagasi üles
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 23:04:21 vasta tsitaadiga

temameelest pole see enam vajalik..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 12:36:19 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüd üldse sattunud arvuti otsa mis keeldub win10-ga töötamast. icon_sad.gif
Andmed siin: https://www.upload.ee/image/9177136/45803820_494762237684581_4777278130337349632_n.jpg
Enne seda oli siin peal 8.1 - tegin puhta installika ära.
Kuidagi hädadega töötas, jubedalt jooksis kinni pidevalt.
Tegin restardi ära - siis mingi aeg viskas pildi mustaks ja ei liikunud enam kuhugi.
Peale teist restarti ütles, et midagi on valesti...

https://www.youtube.com/watch?v=3za5fsfYftQ

Suht see teema.

_________________
Need to hear louder!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 12:53:50 vasta tsitaadiga

helpless, Kui peaks lambist pakkuma, siis Intel VGA jamab ilmselt. Kuigi läpaka puhul pole sinna ka suurt midagi parata. Parim mis sa teha saad on kõigile komponentidele uusimad draiverid otsida ja uusim BIOS peale panna läpakale kui veel pole.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 13:00:22 vasta tsitaadiga

uus bios, uued draiverid..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 13:02:39 vasta tsitaadiga

Tegemist on läpakaga jah.
Arvasin ise sama teemat - aga tänud. Panen hetkel 8.1 peale tagasi, et saaksin õige biose üles leida.
Pole dellidel varem biost uuendanud. icon_biggrin.gif

_________________
Need to hear louder!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 13:03:13 vasta tsitaadiga

aku peab täis olema. exe teeb selle windowsi all ise ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 13:12:05 vasta tsitaadiga

Voolujuhe peab lahti ühendatud olema?
_________________
Need to hear louder!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 13:17:01 vasta tsitaadiga

ei aga ta tahab, et aku oleks vähemalt mingi tasemeni laetud. kui sul kaob vool poole pealt ära, oled veits kollase ja haisva vedeliku sees..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 13:44:53 vasta tsitaadiga

Nii enamasti BIOS uuendamise utiliidid käituvad jah, et ei lase tühja akuga uuendada. Samas lauakal polegi akut ja kui vool poole pealt kaob oled samamoodi selle kollase vedeliku sees, aga lauakal ju laseb uuendada icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 13:47:50 vasta tsitaadiga

Okei, huvitav miks ma ei leia delli kodukalt selle mudeli kohta infot....
_________________
Need to hear louder!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 13:51:26 vasta tsitaadiga

ilmselt otsid valesti. vaata kõhu alla ja otsi üles service tag. biosis on ka olemas see. selle järgi saad täpselt õige mudeli.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 14:26:14 vasta tsitaadiga

Leitud. Viimane bios uuendus 2018, praegune on aastast 2013..... uhhh!
Ega mingeid vahepealseid uuendusi pole vaja võtta ju? Kohe kõige uuem...

_________________
Need to hear louder!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 14:37:47 vasta tsitaadiga

paaril hapeel on olnud vaja, sa saad kohe teada kui ekse käima läheb.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 15:22:34 vasta tsitaadiga

Üks jama ajab teist taga. Peale uuendust ei tööta enam F2 - Biosse minekuks icon_sad.gif
Ei näita ka enam, et mis nupp töötab...

// Tööle hakkas.

_________________
Need to hear louder!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 15:31:37 vasta tsitaadiga

arvutis anomaalia, desktopilt ei lase faile ega otseteid kustutada, mitte mingit veateadet, lihtsalt ei kustuta. Ka windows explorerit kasutades. Mõnda aega juba see. Admin õigustega sees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 11.11.2018 16:41:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõnda aega juba see. Admin õigustega sees.



Kontrolli ikka üle. Minul oli sama probleem, kui miski uuendusega tekitati juurde Home Users grupp ja otseloomulikult olin lisatud sinna gruppi. Nii et olin korraga kahes grupis Administrators ja Home Users. Too Home users ei lasknud praktiliselt mitte La peedki teha.

seda siis win7 ultimate peal.
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 16:55:08 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Windows millenium edition töötas mul kulda, miskit võrreldes win 98ga oli vast juures, kuid kogu see nt teema ja vistad seitsmed ja muu huinjaa vajab eredat tuld thumbs_up.gif


Huvitav, mul ME ikaldas, aga 98 SE töötas kenasti.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 12:38:22 vasta tsitaadiga

https://blogs.windows.com/windowsexperience/2018/11/13/windows-10-quality-approach-for-a-complex-ecosystem

TL;DR: Palju testimist on automatiseeritud (mis on ka loogiline kui sa koondad enamuse oma QA inimestest) mis seletab ka miks niivõrd tobedad bugid on lõppversiooni jõudnud. Kui inimene neid näeks oleks need parandatud. Jutus küll märgib, et töötajad kasutavad ise uusimaid builde aga mul pole sellese palju usku eriti kui jutt käib firmasisesest võrgust kus stabiilsus on tähtsam kui uusima buildi jooksutamine. Lisaks räägib, et eesmärk on kvaliteetne kood vs laialijagamise kiirus - jah umbes nii nagu 1809 millega skipiti mitu kriitilist release ringi sammu ja tulemused ei lasknud ennast kaua oodata. Lisaks ligi kahekuuline delay lõppversiooni väljalaskel.

See ka äärmiselt tobe, et "me peame 2x aastat uue feature update väljastama". Mis krt seal nii uuenduslikku peale tuleb, et 2x aastas peab major feature update tulema? Vanasti oli Service Pack-idega palju vähem muret ja need olid palju põhjalikumalt testitud päris inimeste poolt. Polnud sellist jama, et kaks kuud lükatakse asju edasi ja parandatakse tagantjärgi buge nagu nüüd.

Enamus inimesi kasutavad Win10 mitte seepärast, et see neile meeldib vaid seetõttu, et neil pole valikut kui seda surutakse peale söögi alla ja söögi peale. Kindlasti ka nooremad kelle meelest on kõik peale viimase versiooni antiikaeg. Ja siis lisaks veel need kes on õppinud pidevate bugide ja OS iseotsustamisega elama uues normaalsuses.

Quality Code my ass...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 12:45:42 vasta tsitaadiga

firmasiseses võrgus viimase buildi kasutamine on täiesti normaalne.
see 2x aastas uus feature update iseenesest ei olegi nii saatanast, service packid eelmistele versioonidele tulid vist umbes kord aastas ja sealt edasi updateda oli tüütus.
küll aga on see mingi kaasaegne software developmenti kiiks, et kui juba uus regulaarne servicepack/featureupdate/releaseupdate/rollup on, siis peab seal ikka mõni uus feature olema, et asi klientidele maha müüa. isegi siis kui featurete lisamine ei oma mingit loogilist mõtet.

windowsi koha pealt tundub, et microsoft nüüd ikkagi üritab kvaliteediga tegeleda aga kui vahepeal pall ikka nii põhjalikult maha on pillatud, on see väga raske.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 17:22:02 vasta tsitaadiga

Teab keegi äkki Edge-st midagi?
Õde kasutab, tahtsin harjumusest uues tabis linki avada-tutkit.
Lingil pikalt sõrme hoides ei viska kontekstimenüüd lahti.
Ei tunne seda jurakat. Vaikselt susin, ehk soostub Chromega, aga seni...

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.11.2018 19:19:28 vasta tsitaadiga

Kell peaks olema automaatne. Manuaalselt vahetada aega ei saa kuidagi või mis teema on.
Mul näitab kellaks praegu 09:43 kuigi peaks olema 18:12

Ma ei saa aru sellest pehmest nagu mismoodi nad selle kella jälle käkki keerasid. Mäletan et mõni aasta tagasi oli sama jama.

Edit: sain selle korda, aga keema ajab see windowsi kalamine isegi väiksemate asjadega nagu kell.
Kuidas nad ikka suudavad selle koguaeg katki teha. Samas kalkuleeris algul ikka tund aeg mööda ja siis ikka vaheta manuaalselt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 00:41:18 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel Onedrive-i ja Outlooki kontod peale restarti välja loginud? Pidevalt mingi jama sellega.
Lisaks peale hibernate-i tuleb windows (Home) is not activated watermark ette. Viimasel ajal koguaeg mingid kalad...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 01:16:21 vasta tsitaadiga

edu.ee Win10 ketta kloonimisega, kui seal on tootja poolt eelpaigaldatud OS.
Lähiajal juba teine juhtum, kus EFI boot asus viimasel, tootja pardil ning väiksemale kettale seetõttu kloonida ei anna. Saab küll Win10 kokku suruda (shrink), aga viimast parti liigutada ei kannata, läheb katki.

Soovitus: uus arvut, lase ketas täielikult tühjaks ning pane "toores" Win10 peale

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 08:21:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Soovitus: uus arvut, lase ketas täielikult tühjaks ning pane "toores" Win10 peale

Mina vähemalt nii teengi. Kõik nulli, 2 parti (OS, kasutaja failid) ja elu lill.

Nõu endiselt vaja:

Märt. kirjutas:
Teab keegi äkki Edge-st midagi?
Õde kasutab, tahtsin harjumusest uues tabis linki avada-tutkit.
Lingil pikalt sõrme hoides ei viska kontekstimenüüd lahti.
Ei tunne seda jurakat. Vaikselt susin, ehk soostub Chromega, aga seni...

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 16.11.2018 09:18:58 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
tsitaat:

Soovitus: uus arvut, lase ketas täielikult tühjaks ning pane "toores" Win10 peale

Mina vähemalt nii teengi. Kõik nulli, 2 parti (OS, kasutaja failid) ja elu lill.

Nõu endiselt vaja:

Märt. kirjutas:
Teab keegi äkki Edge-st midagi?
Õde kasutab, tahtsin harjumusest uues tabis linki avada-tutkit.
Lingil pikalt sõrme hoides ei viska kontekstimenüüd lahti.
Ei tunne seda jurakat. Vaikselt susin, ehk soostub Chromega, aga seni...


dumb the edge ..
aga reaalselt FF ja chrome on paremad, milleks edge'i kasutada ?
ma proovisin seda algul.. aga ikka ei läinud peale. Lisaks chrome'is maru mugav sync ja extensions. Ilma enam ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 09:38:20 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Märt. kirjutas:
tsitaat:

Soovitus: uus arvut, lase ketas täielikult tühjaks ning pane "toores" Win10 peale

Mina vähemalt nii teengi. Kõik nulli, 2 parti (OS, kasutaja failid) ja elu lill.

Nõu endiselt vaja:

Märt. kirjutas:
Teab keegi äkki Edge-st midagi?
Õde kasutab, tahtsin harjumusest uues tabis linki avada-tutkit.
Lingil pikalt sõrme hoides ei viska kontekstimenüüd lahti.
Ei tunne seda jurakat. Vaikselt susin, ehk soostub Chromega, aga seni...


dumb the edge ..
aga reaalselt FF ja chrome on paremad, milleks edge'i kasutada ?
ma proovisin seda algul.. aga ikka ei läinud peale. Lisaks chrome'is maru mugav sync ja extensions. Ilma enam ei saa.


Kõik õige, aga väimees kinkis oma ämmale elu esimese tahvli, Win ka veel ja ennegi arvutit ei kasutanud. Paraku sätiti teda just Edge kasutama. Ma siis nüüd proovin vaikselt teda arendada. icon_biggrin.gif
Chrome on mõttes panna, aga 61-aastast on veidi raske pöörata. Aga tean, et see õnnestub, sest kodus 77-ne ja 68-ne on hakkama saanud.
Aga hetkel ikkagi, hüva nõu tarvis.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 11:01:21 vasta tsitaadiga

Lihtsalt omast kogemusest. Olen ka ise vahepeal jonni (või kogemuse saamise) pärast Edge'i pruukinud. Annan mõnele natuke vanemale arvutile "uue võimaluse" ja püüan võimalikult "õhukeselt" W10-t kasutada. Edge on nagunii olemas ja lisades FF või Chrome'i saad niigi vähesest ram-ist lahti, ka siis kui reaalseid neid brausereid ei kasuta hetkel. Võib rahustuseks öelda, et Edge on läinud järjest paremaks. isegi ID-kaardiga saab juba hakkama. Teades MS-i, ilmselt kui Edge lõpuks "valmis" saab, visatakse see minema, ehk siis surutakse järgmine üllitis peale, mida tarbija, kui odavaima testija abil parendama hakatakse...
_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 16.11.2018 13:18:51 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Ertai kirjutas:
Märt. kirjutas:
tsitaat:

Soovitus: uus arvut, lase ketas täielikult tühjaks ning pane "toores" Win10 peale

Mina vähemalt nii teengi. Kõik nulli, 2 parti (OS, kasutaja failid) ja elu lill.

Nõu endiselt vaja:

Märt. kirjutas:
Teab keegi äkki Edge-st midagi?
Õde kasutab, tahtsin harjumusest uues tabis linki avada-tutkit.
Lingil pikalt sõrme hoides ei viska kontekstimenüüd lahti.
Ei tunne seda jurakat. Vaikselt susin, ehk soostub Chromega, aga seni...


dumb the edge ..
aga reaalselt FF ja chrome on paremad, milleks edge'i kasutada ?
ma proovisin seda algul.. aga ikka ei läinud peale. Lisaks chrome'is maru mugav sync ja extensions. Ilma enam ei saa.


Kõik õige, aga väimees kinkis oma ämmale elu esimese tahvli, Win ka veel ja ennegi arvutit ei kasutanud. Paraku sätiti teda just Edge kasutama. Ma siis nüüd proovin vaikselt teda arendada. icon_biggrin.gif
Chrome on mõttes panna, aga 61-aastast on veidi raske pöörata. Aga tean, et see õnnestub, sest kodus 77-ne ja 68-ne on hakkama saanud.
Aga hetkel ikkagi, hüva nõu tarvis.
https://www.tenforums.com/browsers-email/9385-how-do-you-automatically-switch-new-tab-when-opened-edge.html

selles kohas soovitatakse seadete kaudu alati uue tabi avada....ja neid näpunäiteid on internetis nagu kirjuid koeri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 13:22:26 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Ertai kirjutas:
Märt. kirjutas:
tsitaat:

Soovitus: uus arvut, lase ketas täielikult tühjaks ning pane "toores" Win10 peale

Mina vähemalt nii teengi. Kõik nulli, 2 parti (OS, kasutaja failid) ja elu lill.

Nõu endiselt vaja:

Märt. kirjutas:
Teab keegi äkki Edge-st midagi?
Õde kasutab, tahtsin harjumusest uues tabis linki avada-tutkit.
Lingil pikalt sõrme hoides ei viska kontekstimenüüd lahti.
Ei tunne seda jurakat. Vaikselt susin, ehk soostub Chromega, aga seni...


dumb the edge ..
aga reaalselt FF ja chrome on paremad, milleks edge'i kasutada ?
ma proovisin seda algul.. aga ikka ei läinud peale. Lisaks chrome'is maru mugav sync ja extensions. Ilma enam ei saa.


Kõik õige, aga väimees kinkis oma ämmale elu esimese tahvli, Win ka veel ja ennegi arvutit ei kasutanud. Paraku sätiti teda just Edge kasutama. Ma siis nüüd proovin vaikselt teda arendada. icon_biggrin.gif
Chrome on mõttes panna, aga 61-aastast on veidi raske pöörata. Aga tean, et see õnnestub, sest kodus 77-ne ja 68-ne on hakkama saanud.
Aga hetkel ikkagi, hüva nõu tarvis.

Mul ema oli kunagi harjunud IE kasutama. Panin FF aga IE skinniga. Profit icon_lol.gif thumbs_up.gif

Nüüd kasutab kogu pere FF.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 17:27:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Märt. kirjutas:
Ertai kirjutas:
Märt. kirjutas:
tsitaat:

Soovitus: uus arvut, lase ketas täielikult tühjaks ning pane "toores" Win10 peale

Mina vähemalt nii teengi. Kõik nulli, 2 parti (OS, kasutaja failid) ja elu lill.

Nõu endiselt vaja:

Märt. kirjutas:
Teab keegi äkki Edge-st midagi?
Õde kasutab, tahtsin harjumusest uues tabis linki avada-tutkit.
Lingil pikalt sõrme hoides ei viska kontekstimenüüd lahti.
Ei tunne seda jurakat. Vaikselt susin, ehk soostub Chromega, aga seni...


dumb the edge ..
aga reaalselt FF ja chrome on paremad, milleks edge'i kasutada ?
ma proovisin seda algul.. aga ikka ei läinud peale. Lisaks chrome'is maru mugav sync ja extensions. Ilma enam ei saa.


Kõik õige, aga väimees kinkis oma ämmale elu esimese tahvli, Win ka veel ja ennegi arvutit ei kasutanud. Paraku sätiti teda just Edge kasutama. Ma siis nüüd proovin vaikselt teda arendada. icon_biggrin.gif
Chrome on mõttes panna, aga 61-aastast on veidi raske pöörata. Aga tean, et see õnnestub, sest kodus 77-ne ja 68-ne on hakkama saanud.
Aga hetkel ikkagi, hüva nõu tarvis.

Mul ema oli kunagi harjunud IE kasutama. Panin FF aga IE skinniga. Profit icon_lol.gif thumbs_up.gif

Nüüd kasutab kogu pere FF.


Mul kasutavad edukalt seda,.mida panen. Vanahärra masinas Lubuntu 18.04 ja Chromium,.enne oli Winni all FF
Aga too masin läks loojakarja ja praegusel Win oli tigu. FF aga Lubuntus kerimisriba hästi näha pole.
Saigi Chromium. Nüüd jookseb tal ka Elisa Elamus kui kulda.
Sõnaga,.kui soovitud asjad jooksevad, siis olgu või Lynx.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 07:52:23 vasta tsitaadiga

Win10 more bugs edition: https://wccftech.com/microsoft-known-windows-10-1809-bugs/

Ühtlasi blast from the past:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 08:49:42 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Win10 more bugs edition: https://wccftech.com/microsoft-known-windows-10-1809-bugs/
seal nimekirjas on üks windowsi bug.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 19.11.2018 10:10:07 vasta tsitaadiga

Peab need update'id ära keelama ikka ja siis kuu ootama enne. Paistab, et neil ei tule ned bugid QAs enne välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 19.11.2018 12:22:07 vasta tsitaadiga

1809
Network connections freeze. Those who depend on establishing remote desktop connections to other computers should save the program file mstsc.exe from version 1803 and overwrite the new mstsc.exe with the old one after the upgrade.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libu
Aeg Maha 1k

liitunud: 15.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 13:59:56 vasta tsitaadiga

Leidsin tore windows 10 juhendi:
http://lepo.it.da.ut.ee/~riina/kursus/juhendid/Windows_10_kasutamine.pdf

Muidu tore, kuid üks rida häiris:
https://www.anonfiles.cc/uploads/5420f80fc7953e0d440ec9035b632b52.png

Mul ei ole GNU/Linux kordagi kinni jooksnud. Ja imestasin, et win10 jookseb kinni..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 14:04:32 vasta tsitaadiga

nii kinni et midagi teha ei saa ei jookse win10 ka kui just riistvara tuksis pole ,aga antud juhendist jäi vähe segaseks , et kuidas see tegumihaldur tulema peaks kui arvuti ühelegi nupule ei reageeri enam?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 14:09:50 vasta tsitaadiga

ctrl+alt+del reageeritakse vist siiani veidi teistmoodi kui muudele nupukombinatsioonidele. pealegi on "mitte ühelegi nupule reageerimine" pigem piltlik väljend. päris kokku windowsit ennast jooksutada on juba aastaid väga raske. rauahädad või veel enam draiver ajab hanguma või sinisele ekraanile küll aga windows ja soft reeglina mitte.

klaviatuuri otsetee task manageri on muide ctrl+shift+esc icon_wink.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 16:01:04 vasta tsitaadiga

libu kirjutas:
Leidsin tore windows 10 juhendi:
http://lepo.it.da.ut.ee/~riina/kursus/juhendid/Windows_10_kasutamine.pdf

Muidu tore, kuid üks rida häiris:
https://www.anonfiles.cc/uploads/5420f80fc7953e0d440ec9035b632b52.png

Mul ei ole GNU/Linux kordagi kinni jooksnud. Ja imestasin, et win10 jookseb kinni..


Herr note1, ehk aitab oma asjade promost?
See ristiretk on mõttetu, kuna igaüks kasutab seda, mida tahab või tarvis on.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 18:49:26 vasta tsitaadiga

libu kirjutas:
londiste kirjutas:
ctrl+alt+del reageeritakse vist siiani veidi teistmoodi kui muudele nupukombinatsioonidele. pealegi on "mitte ühelegi nupule reageerimine" pigem piltlik väljend. päris kokku windowsit ennast jooksutada on juba aastaid väga raske. rauahädad või veel enam draiver ajab hanguma või sinisele ekraanile küll aga windows ja soft reeglina mitte.

klaviatuuri otsetee task manageri on muide ctrl+shift+esc icon_wink.gif

Ilmselt siis kirjutati see "kokkujooksmise värk" vanade aegade mälestuse tulemusena.
Muideks, mul on vana raud aga GNU/Linux ei lase ka seda kokku jooksutada.


Üks võimalus windows kokku jooksutada on see, et keelad swapi ära või määrad selle manuaalselt liiga väikse. Kui mälu otsa saab, hakkab igasuguseid huvitavaid asju juhtuma. Nii nagu win95 ajal, et üks vigane proge suutis terve OS pangestada jah juba win2k-st alates eriti ei juhtu.
LLinux muutub suhteliselt õnnetuks, kui partitsioonid on valesti konfitud st. logid pole eraldi partitsiooni peal ja mingi asi nii palju logisse p_sandab, et juurikas täis saab. Kui mälu otsa saab, siis käib ka tõenäoliselt miskit külili.
Ühesõnaga OS kokkujooksutamine on teatud tingimustel võimalik küll olenemata sellest kas kasutada windowsi või linuxit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 18:52:22 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
libu kirjutas:
Leidsin tore windows 10 juhendi:
http://lepo.it.da.ut.ee/~riina/kursus/juhendid/Windows_10_kasutamine.pdf

Muidu tore, kuid üks rida häiris:
https://www.anonfiles.cc/uploads/5420f80fc7953e0d440ec9035b632b52.png

Mul ei ole GNU/Linux kordagi kinni jooksnud. Ja imestasin, et win10 jookseb kinni..


Herr note1, ehk aitab oma asjade promost?
See ristiretk on mõttetu, kuna igaüks kasutab seda, mida tahab või tarvis on.

Ta terve linuxi foorumi täis kirjutanud igasugu jama. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 19:34:27 vasta tsitaadiga

Ma jälgin jah, vajadusel puhastan kah ja lillatäpitan. icon_smile.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 10:48:59 vasta tsitaadiga

libu kirjutas:
Märt. kirjutas:
Ma jälgin jah, vajadusel puhastan kah ja lillatäpitan. icon_smile.gif

Tõde on valus. Omanduslik tarkvara on halb.
Üks ilus lapselik argument sinu argumentide vastu.

Kui see nii halb tarkvara on, siis miks see maailmas levinuim on? (v.a mobiilsed seadmed)

EDIT: On veel mingeid suuremaid muresid 1809 versiooniga? Siis on teada, kas lükata pulgale ja hakata paigaldama seda või mitte. Hetkel jäänud ootele 1803 peale, kuid ei sooviks seda väga pikalt venitada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.11.2018 11:30:46 vasta tsitaadiga

LKits, vana rauda tahetakse kõrvale lükata, ametlik toetus vanadele graafikakaartidele on ära jäetud ja tore on seejuures installeri küündimatus sellest aru saada ja installist keelduda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 11:47:13 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
LKits, vana rauda tahetakse kõrvale lükata, ametlik toetus vanadele graafikakaartidele on ära jäetud ja tore on seejuures installeri küündimatus sellest aru saada ja installist keelduda
amd-d tuleb hd2000/hd4000 teemal peksta. viimased draiverid on win8 jaoks ja hea, et niigi kaua win10 all töötasid.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 11:55:28 vasta tsitaadiga

Lihtne küsimus. Kas w10 kohaliku admin kontot saab enableda ja parooli resettida mingi vabavaralise booditava vahendiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 20.11.2018 13:29:01 vasta tsitaadiga

Microsoft DART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.