Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 950, 951, 952 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 22:18:02 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
aga nüüd on kiirus tõusnud lausa 2'ni icon_lol.gif

Vaata mõnd SD kanalit, tõuseb veel veidi.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 23:31:55 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:


"Tagasi liikumise nupule" vajutamisel tuleb ekraanile jooksva saate info.
Milline uus pult olema peab, S5 või S6 ?


Motorola puhul S3,S4 vōi S5.

S6 on Arris VIP5305 pult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kamma
HV kasutaja
Kamma

liitunud: 19.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 01:16:15 vasta tsitaadiga

Nüüd siis kerimine ei tööta. 07 Nov, TV6 SD, kella 19:00ne saade.
Tundub isoleeritud juhtum olevat, teised salvestuses olevad asjad kerivad. Ja kavast sain hilisema korduse võtta milles jälle töötab keriminine aga selline asi ikka normaalne ei ole. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2018 01:22:07 vasta tsitaadiga

5 klikki, et häält vahetada "arendus" 2 kliki asemel thumbs_up.gif
kusjuures oleks vaja manuali, et nuppude kombinatsioone teada (jajah, see puldi manual ammu prügikastis)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 10:09:42 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Kindlasti läbi käinud, kuid küsin ikka.

Kui mul on tasuta digiboks rendiga antud vana Arris (põhjuseks vigane äpp ja Samsung), siis kas Telia vahetab soovi korral vana Arrise ka uue vastu ja tasuta rent jätkub?
?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 10:17:44 vasta tsitaadiga

Et kui oled juba korra midagi tasuta saanud, siis pead elu lõpuni kõiki asju tasuta saama? Kurb, aga nii see siiski pole, järgmise boksi rendid juba raha eest. Ülejärgmise samuti.
Või kui on alles garantii, võid ju sealtkaudu proovida, viisakas see küll poleks.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 10:18:53 vasta tsitaadiga

Saad küll uue Arrise. Vana leping lõpetatakse ja saad tasuta uue ning rendi periood hakkab ka uuesti 3 aastat tiksuma.
Küsi Telia esindusest.

Olaf kirjutas:
Olaf kirjutas:
Kindlasti läbi käinud, kuid küsin ikka.

Kui mul on tasuta digiboks rendiga antud vana Arris (põhjuseks vigane äpp ja Samsung), siis kas Telia vahetab soovi korral vana Arrise ka uue vastu ja tasuta rent jätkub?
?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 10:24:03 vasta tsitaadiga

Ongi Telia nii lahkeks muutunud? Hea teada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 10:30:54 vasta tsitaadiga

Lahked jah.
Kui on veel mitu Samsa või LG äpiga telerit, saad samapalju Arriseid tasuta 3 a rendile.

A.S. kirjutas:
Ongi Telia nii lahkeks muutunud? Hea teada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.11.2018 12:17:16 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Ongi Telia nii lahkeks muutunud? Hea teada.

Mõtle pigem niipidi, et kas Teliale on tähtsam müüa oma teenust (ja mida pikema perioodiga seda parem)
või hästi tähtis müüa digibokse, millega ilma Telia teenuseta mitte prsetki teha ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 15.11.2018 22:04:37 vasta tsitaadiga

Ise küsin, ise vastan.

a1 kirjutas:
Mitte ei saa aru, millise valemiga see Motorola omale uue menüü peaks laadima?


Motorola + S2 pult.
Puldil "Menu" nupp alla (hoiad pikalt) ja seejärel boxile toide taha.
Avanevast Firmware Configuration Menu lehelt tarkvara eemaldus.
Siis lähed käid ..., pesed käed, teed võileivad ja kohvi.
Seejärel keeldud (või mitte) andmete kogumisest ja lõpuks kinnitad oma toimingud "back" nupuga, mida S2 puldil esindab "hold/pause".
Valmis.
Helitugevust reguleerib "Pg Up" - "Pg Down".
Nõrganärvilised panevad lauanurgale enne uue boxi raha.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.11.2018 22:58:22 vasta tsitaadiga

Vana menüü kasutajaid ja nüüd uuele üleminejaid on vist ropult palju.
Kaks päeva olen proovinud 123 helistada, koguaeg pannakse ootele.
Samas ega ma üle 5 min järest oodata ka pole viitsinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 16.11.2018 08:13:29 vasta tsitaadiga

Ei viitsi hakata tagasi kerima. Kindlasti see jutt siit läbi käinud aga eile helistati Teliast ja anti teada et Telia äpp lõpetab töötamise minu kodus olevates Samsung telerites. Ja et teenust edasi kasutada saadetakse digiboksid. Tasuta küll aga 3-aastase siduva lepinguga. No selle elab ehk üle kuid tekkis üks küsimus. Kas digiboks on võimeline üle HDMI ka netti edastama (oleks nagu miskit kuulnud kunagi)? Või pean Smart TV teenuste kasutamiseks organiseerima lisanetikaabli ka teleka taha (senine kaabel läheb ju digiboksi taha nüüd). See viimane eeldab täiendavaid kulutusi switchi ja kaabelduse hankimise osas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2018 08:28:13 vasta tsitaadiga

lisakaabel
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 11:43:24 vasta tsitaadiga

Kuidas see 3 aastane tasuta üürileping siduv on?
See on tähtajatu seadme kasutusleping, mille maksumus esimesed 36 kuud on 0€
Lõpetad ju ära millal tahad.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 14:07:08 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Ei viitsi hakata tagasi kerima. Kindlasti see jutt siit läbi käinud aga eile helistati Teliast ja anti teada et Telia äpp lõpetab töötamise minu kodus olevates Samsung telerites. Ja et teenust edasi kasutada saadetakse digiboksid. Tasuta küll aga 3-aastase siduva lepinguga. No selle elab ehk üle kuid tekkis üks küsimus. Kas digiboks on võimeline üle HDMI ka netti edastama (oleks nagu miskit kuulnud kunagi)? Või pean Smart TV teenuste kasutamiseks organiseerima lisanetikaabli ka teleka taha (senine kaabel läheb ju digiboksi taha nüüd). See viimane eeldab täiendavaid kulutusi switchi ja kaabelduse hankimise osas.


Kasutad teleris wifit, poolitad võrgukaabli kaheks, kasutad switchi..valikuid on mitmeid.
Ps. Leping pole siduv, saad 36 kuud tasuta rendile digiboksi(d)
Peale seda aega saad otsustada kuidas jätkata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 17.11.2018 14:19:18 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
A.S. kirjutas:
Ongi Telia nii lahkeks muutunud? Hea teada.

Mõtle pigem niipidi, et kas Teliale on tähtsam müüa oma teenust (ja mida pikema perioodiga seda parem)
või hästi tähtis müüa digibokse, millega ilma Telia teenuseta mitte prsetki teha ei ole.


Mnjah, ma sooviks kah niipidi mõelda.
Aga tegelikkus:
0. Enne uuendamist jooksis Moto VIP aastaid ilma mingite (tehniliste) tõrgeteta, Ainuke pisiasi, et viimase poole aasta jooksul muutus jooksvate saadete info uuendamine kanalivahetuse inforibal kohati puudulikuks (ehk siis Telia on mingid serverid/ühendused vaikselt maha juba keeranud vist). Ehk siis raud on korras, ilmselgelt. Ühendus fiibri otsas, infoks.
1. Motorola sai pisukese vaevaga vana puldiga uuendatud (boot menüüst->remove software). Enne sai konf nullitud. Jooksis üles, sai konfitud, lemmiklist püsti.
2. Kiirus on masendav. Kanalite listi avamine võtab ca 3sek. Telekava menüü samuti, edasi info manamine sinna lisaks veel umbes sama kaua.
3. Boks on 2 korda 5 tunni jooksul kokku jooksnud nii, et pidi IT Crowdi soovitusi järgima ("Have you tried turning it off and on again"). Ja veel mõned korrad jäänud pikalt (minuteid paar kuni kümme) "umbe". Kuidagi liig palju jamasid kohe peale nullist alustamist...
4. Menüürägastikes liikumine on liiga aeglane. Kui ikka nupuvajutusele (menüüs olles) reageerib seade ca 500 ms, siis tekib tunne, et justkui unustasin nuppu vajutada. Lisaks on paljude operatsioonide teostamiseks vaja liikuda päris sügavuti, pikalt.

Reklaam kiirema ja parema kasutajakogemuse kohta on naeruväärne, solvav. Kaalun tõsiselt teenusest loobumisest. Tasuta bokse oleks pidanud jagama kõikidele jõuga uuendatavatele.
Antud juhul on Telia teinud uue lahenduse pehmelt öeldes koonerdades (tarkvaraarendusel optimeeriti ilmselgelt hinda, mitte kvaliteeti). Ja paraku seda siis klientide arvelt. Ning poolel teel loomulikult hobuseid ei vahetata. Ehk siis piltlikult, vana kooli "embedded" seadmetel mingi tänapäevase veebibauseri jooksutamine ei saagi olla kiire. Kindlasti on võimalik ka aeglasele rauale teha kasutuskõlbulikku tarkvara. Lihtsalt tuleb valida õiged vahendid.

Ettepanekud (juhuks, kui keegi Teliast huvitub):
1. Vana menüüga sai kanalite infot näha kiirelt ilma kanalit vahetamata (noolega üles-alla). Samasugune kiire lappamise funktsioon praegu puudub. Aga võiks olla sarnaselt vanaga. Vanal puldil on ju kanalite vahetamiseks eraldi nupud ju olemas. Ei pea üles-alla nuppe selleks dubleerima. "Vanade-heade" pultidega saaks kasutajakogemust parandada, lihtsalt mäppida mõned vanade pultide koodid kiirfunktsioonideks.
2. Vaikimisi peaks ikkagi olema HD kanalid valitud. Kas tõesti ei tea Telia seda, kes istuvad aeglase ühenduse otsas.
3. Lemmiklisti täitmine enamuse tellitud kanalitega on paras jama, seda eriti tatiselt aeglase menüüga. Soovitaks seda, et lemmiklist täidetakse tellitud kanalitega automaatselt. Eemaldatakse ju üldjuhul vähemust kanalites (eeldatavalt). Või siis alternatiivelt lubada teistes listides kanalite ümberjärjestamine.
4. Korjata ära menüüst teenuse-reklaami-maigulised valikud, et telli salvestus, kui tahad kasutada. Kurjam, tellin kui tahan. Aga ära paina ja koorma seda niigi tatiselt aeglast menüüd.

Andkem andeks, et veel klient olen ja sooviksin kasutuskõlbulikku teenust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.11.2018 14:55:55 vasta tsitaadiga

Sellepärast minu mõte oligi see, et müüge oma teenust kuidas jõuate aga selle tarbimiseks andke klientidele (vanade aeglaste bokside kasutajatele) normaalne digiboks, mitte ärge äritsege nendega. Boksiga, millega midagi muud teha ei ole võimalik kui ainult Telia teenust tarbida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 15:12:18 vasta tsitaadiga

Eks see omamoodi kentsakas on, et asju peab hakkama välja vahetama ainult "vilede" pärast. Põhifunktsioon - HD-striimide näitamine toimib ju võrdselt hästi kõigil boksidel alates Motorolast. Huvitav, kui palju gigabaite operatiivmälu vajatakse 10 aasta pärast lihtsalt kanalite vahetamiseks? Kuhu see hullus e. ebaefektiivse koodi produtseerimine lõpuks välja jõuab?
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 20:01:08 vasta tsitaadiga

pppd, on sel vahet kummat nuppu ülevalt mammi tallab?
kui cec juhuslikult mõlemas seadmes häälestatud kõike juhtima, siis paneb tv nupp tv kinni ja annab info ka digiboksile.
sama tegevus käib ka teliatv nupuga, käsk boksile ja läheb edasi ka telerile.
sisuliselt pole vahet, kui enne olid nupud üleval ja all siis näpuga on need tuntavad nüüd vasakul ja paremal.
ma saan aru, et ka lihtsad asjad on vahel rasked ja et kõige raskemad asjad on vanad harjumused aga inimene ikka oma loomult õpib kuni surmani.

kinnistamaks uusi oskusi, olen sättinud uue boksi teleri paremasse serva, ehk aitab see peas hoida ka kõlli, et vasakul on tv nupp ja paremal on digiboksi oma.. juhul kui on vaja üldse eristada.

pole piisavalt hea põhjus arendajate poole vaadata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 22:34:07 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
indrpo, sa oled ikka paras juut küll, ühele seletad üht, teisele teist. Mulle siin mõnda aega tagasi just üritasid õpetada, kuidas digiboks ei tohiks telekat välja lülitada, et kuidas sa muidu teisi seadmeid kasutad. icon_lol.gif

see on ju digiboksi cec all seadistatav? mammil pole ehk nutiteleriga youtube asja ja mõlemad nupud võiksid mõlemat teha.


Ülesande keerukusest ikkagi aru ei saa, kas punane suur nupp aitaks?
ilmselt oli punane rubber siis tõesti kulukas aga kui kasutaja seda vajab, ehk punane teip aitab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 03:05:35 vasta tsitaadiga

Kõik seaded on vaadatud, tuunitud jne. Äkki Telia vaataks lõpuks oma poksi üle? Mh? Ok, ma rohkem ei viitsi siin jahuda, käkistanile mu 5 senti ja asi tahe, sipelgu oma jamaga.

Muideks, LG Elioni äpi sisselülitamisjärgne hangumine on ära kadunud, mille üle oli pidev kaebus ja Telia väide, et korda ei saa?!
Krt, 2 puldi kasutamine ajab närvi, rsk!


viimati muutis sass24 18.11.2018 03:08:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 18.11.2018 03:05:49 vasta tsitaadiga

Vahest võivad olla mingid halvad kokkusattumused kus seadmed oma vahel ei sobi või midagi kolmandat. Mul tutikas poest toodud telekas ei hoidnud motorola digiboksi iga kord HDMI mälus vaid pidi vahest telekat sisse lülitades käsitsi teleka menüüst puldiga sättima uuesti HDMI digivastuvõtja digiboksi peale, sest boksi ja teleka vahel ühendust ei olnud. 3 HDMid telekal. Üllatus, üllatus. Läksin üle uuele menüüle ning see anomaalia kadus.

Samuti kippus selle teleka pilt vahete-vahel hanguma ja digitaalselt paukuma selle käigus. Sai ruutereid vahetatud seal tükki 3 prooviks. Ei midagi. Lõpuks vahetasin teise teleka tagant vip 1003 selle teleka vip 1003-ga ära ja hangumised lõppesid. Igaks juhuks vahetasin ka võrgujuhtmed ringi ning siiani kogu telekamajandus kõikide telekatega töötab tõrgeteta. Ainuke keiss on see, et sellel kapriissel telekal selle ümber tõstetud digiboksiga tuleb pilt ette ainult HDMI ARC taga. Teise kahe HDMI taga hääl on aga pilti ei ole. Kõige lihtsam ja loogilisem on alguses kohe asjad ringi tõsta ja proovida-katsetada kui võimalus on. Digiajastu värk. Kui saad vangerdades tööle, siis rohkem ära näpi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 03:13:53 vasta tsitaadiga

Nojah, ma ostsin poest auto ja prooviks vahetasin mootori, rattad, istmed ja keremooduli tõstsin teiselt. Krt, käigukast ka ei meeldi, peaksin salongist teiselt autolt võtma.

Huumor.

Üldiselt, mulle on koolis teistlaadi inseneri lähenemist ja asjade töökindlust ja konstrueerimise põhimõtteid õpetatud. Selliseid poisikesi ma ei laseks 1.-lt kursuselt kaugemale, kes selliseid ideesid laietarbe seadmete kasutamisel soovitavad. Olgu, nüüd panen selle jututoa kinni, sest lootust konstruktiivsele mõtlemisele on vähe ja asjade normaliseerimisele 0.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 18.11.2018 03:14:48 vasta tsitaadiga

Ei ole siin mingit huumorit. Digiajastu värk. Analoogajastu oli hea, kindel ja turvaline, virutasid telekale rusikaga küljele teatud kohta matsu ja pilt jälle ees icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 03:20:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muideks, LG Elioni äpi sisselülitamisjärgne hangumine on ära kadunud, mille üle oli pidev kaebus ja Telia väide, et korda ei saa?!

Minul iga kord ei hangunudki, nii umbes 60/40. Aga mis sest äpist ikka enam heietada, kui niikuinii surmale määratud teine icon_razz.gif
tsitaat:

Krt, 2 puldi kasutamine ajab närvi, rsk!

Kas su LG telekal Magic remote pole? Mul on Telia pult sahtlis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 03:45:04 vasta tsitaadiga

Kas LG pult AN-MR600 on mingi tõeliselt magic? Müügijutuks võib ju igasugust jura ajada. Telial ja LG-l ei tundu küll mingit kavalat infot olema https://pood.telia.ee/productInfo/57/pult-lg-magic-remote-an-mr600/AN-MR600.AEU
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.11.2018 04:45:19 vasta tsitaadiga

Mul on seda kõige uuemat ufo boksi vanemate sonyde (2008 ja 2009) peal võimalik proovida dets alguses.
Juba huvi pärast kuna ise tarbin sony telekaid.
Vip1113 ja Vip1903 küll CEC problet pole nendega sisse-välja lülitamistel.
Ette ei usu, et ufo teistmoodi käitub aga proovin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 12:35:26 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Kas LG pult AN-MR600 on mingi tõeliselt magic? Müügijutuks võib ju igasugust jura ajada. Telial ja LG-l ei tundu küll mingit kavalat infot olema https://pood.telia.ee/productInfo/57/pult-lg-magic-remote-an-mr600/AN-MR600.AEU

Universaalpuldi omadused sellel on ja Arrist suudab juhtida. Universal remote seadistustest valida Motorola ja tüüp 15. Ütlen kohe ära et see on aeglasem kui originaalpult, sest juhtimine käib üle IR. Seega ei pruugi kõigile meeldida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 13:49:33 vasta tsitaadiga

Ega me siin segi aja Arrise seebikarpi ja hokilitrit- st viimast boksi, algusega 5?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 14:12:31 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Ega me siin segi aja Arrise seebikarpi ja hokilitrit- st viimast boksi, algusega 5?

Ei. Aga mõlemaga peaks töötama vist. Minul on see uus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 14:37:53 vasta tsitaadiga

Kust ma Universal remote seadistused saan sisestada? Mingeid vastavaid juhendeid ma ei leidnud kummagi kohta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 14:53:06 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Kust ma Universal remote seadistused saan sisestada? Mingeid vastavaid juhendeid ma ei leidnud kummagi kohta.


Valid puldilt Inputs/All inputs/Valid oma HDMI sisendi/Set Up Universal control
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 15:29:42 vasta tsitaadiga

Tänud, sain tööle. Kuid puldil ratast vajutades ei tule Telia menüüd ette. Arusaamatuks jääb ka see, miks peab järjekordselt valetama, sest boxide valikus on ka Arris olemas? Kuid liigse moraalsuse pärast ma ei põe.
Ja telekas on Arrise 5 algusega boxiga 720p50 peal ja box ise väidab mulle 2160p50.

Edit. Puldi ratta käsud töötavad ilusti ratast pöörates, kuid ratast vajutades vahel harva.


viimati muutis sass24 18.11.2018 15:38:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 15:33:08 vasta tsitaadiga

Kuna kristallkuuli pole parasjagu käepärast on raske nõu anda teleka täpset marki teadmata.

Aga prooviks võiksid mõnda teist HDMI sisendit ja/või kaablit proovida.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 16:01:04 vasta tsitaadiga

Teleka mudel LG 55UG870V. Korraks Telia ja Elioni tüüpilist remondi meetodit ehk PWR off/on Reset-i kasutades näitas 2160p telekal, kuid seda vaid mõneks ajaks. Puldi käsud toimivad ratast vajutes nii nagu Jumal juhatab. Kui teler välja lülitada, siis pärast uuesti sisselülitamist on 720p. Proovitud ka 3. HDMI pordis.

Edit. Nüüd keeras telekas ennast hoopis 720p36 Hz peale!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 16:02:50 vasta tsitaadiga

"HDMI ULTRA Deep Colour", kuidas sellega on?
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 16:10:37 vasta tsitaadiga

Oli väljas, nüüd lülitasin sisse, paistab püsivat 2160 peal ka pärast PWR off/on. Tänud selle soovituse eest. Kuid puldi kala jätkub.

Edit, puldi rullik hakkab vajutades ka MINGI AJA PÄRAST tööle.
Edit 2. Lülitus jälle välja.

Kas mõnda teist digiboxi käsustikku pole, millega rulli vajtus stabiilselt töötaks ja miks Arrise käsustikku Arris ise ei implementeeri?


viimati muutis sass24 18.11.2018 16:17:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 16:16:35 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Oli väljas, nüüd lülitasin sisse, paistab püsivat 2160 peal ka pärast PWR off/on. Tänud selle soovituse eest. Kuid puldi kala jätkub.

Edit, puldi rullik hakkab vajutades ka MINGI AJA PÄRAST tööle.

Siinjuures ei tohi unustada, et pult juhib telekat raadiosignaaliga, kuid boksi IR abil. IR vajab boksi ja puldi vahel head nähtavust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 17:10:40 vasta tsitaadiga

Nähtavus teiste käskude osas toimib nii laest kui tagaseinast, st sellega teemat pole ja puldile reageerimise kiirus on ka täiesti ok.
Edit. Kanali numbrit vajutades 1. kord ei reageeri, 2.-l korral vahetab kanali ja siis hakkab rullik vajutades menüüd avama.
Edit 2. Kui manan ekraanile rullikut pöörates kursori ja viin selle teisele "kastile", siis rullikut vajutades ei toimu midagi- sellega saab veel leppida ja on isegi arusaadav, sest box ei tea tõenäoliselt kursorist midagi.
Edit 3. Nüüd kanali numbrile reageerib kohe ja menüü saab rullikut vajutades ette. Kerge "kala" siiski.
Edit 4. Teleka välja/ sisselülitamise järel rullikut vajutades menüüd ei saa kuni korraks ei vajuta kanali numbrit.
Edit 5. Mulle tundub, et Telia tehniline tugi loeb onlines seda foorumit, sest boxi videoseadetesse tekkisid ka 1080p, 720p jne, icon_smile.gif.

Edit6. Simplingi (CEC) kaudu PWR-i juhtimist lubada ei saa, sest pult otse ei lülita boxi sisse välja ja teleka kaudu lülitab AINULT välja. Seega box LG puldi toitenupust aru ei saa, kuigi boxi menüüs väidab, et see pult on õpetatud (kordasin ka LG puldi õpetamist Telia seadetes).


viimati muutis sass24 18.11.2018 17:20:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 17:15:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Edit 5. Mulle tundub, et Telia tehniline tugi loeb onlines seda foorumit, sest boxi videoseadetesse tekkisid ka 1080p, 720p jne, .

"HDMI ULTRA Deep Colour" on "süüdlane" icon_wink.gif

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 17:28:00 vasta tsitaadiga

Siis peaks nende telekate taha boxide seadistusjuhendis olema see selgelt välja öeldud, sest teleka antud seades see ei ütle tavakasutajale midagi ja vaikimisi on minuteada väljas. Kusjuures boxi seadetest 1080p50 peale pannes tundub kogu kupatus stabiilsemalt toimetama.

Kasutusjuhendis peaks ka see olema välja toodud, et mõningate telekate (soovitav mudelid esitada) puldid on suutelised ka boxi juhtima. Kuigi vale boxi mudeli käsustiku kasutamine jääb veidi arusaamatuks.

Hetkel sain tänu siinsele foorumile asja enam vähem aktsepteeritavalt toimima. Kuid selline asi ei tohiks olla reegel. Tänud eelkõige Mr Parunile!
jooma.gif banana_dance.gif


viimati muutis sass24 18.11.2018 17:39:02, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 17:36:48 vasta tsitaadiga

Ja teised samasugused koovad süsteeme laiatarbesse ja eeldavad kõike vaikimisi. Tere talv! Oluliste teleka seadete muutmine tuleb instruktsioonis välja tuua, siin pole midagi vastu kobiseda. Vastasel koral asi lihtsalt viisakalt ei toimi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 17:47:38 vasta tsitaadiga

Ega Telial polegi muud teha kui kõik telekad läbi testida ja selle põhjal kasutusjuhendit kirjutada. Ja loomulikult peaks seda vastavalt uutele mudelitele uuendama ja vanadele klientidele tasuta koju saatma.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 18:14:52 vasta tsitaadiga

Mõttetu sarkasm (milleks sellist jahu üldse produtseerida, mis kuhugi ei vii?), asja võiks end useri kohapealt siiski võtta. Tädi Maalid ei saa isegi "eelista hd-d" sisse lülitatud, muust rääkimata.

-parun- kirjutas:
tsitaat:

Edit 5. Mulle tundub, et Telia tehniline tugi loeb onlines seda foorumit, sest boxi videoseadetesse tekkisid ka 1080p, 720p jne, .

"HDMI ULTRA Deep Colour" on "süüdlane" icon_wink.gif


Vastava optsiooni dokus pole sõnagagi mainitud, et porti ühendatud seade ei saaks serveerida teisi resosid ja resodega on ebakõla https://www.lg.com/ca_en/support/product-help/CT20098005-1437131182045-menu-settings

Foorumi arvamus: https://www.avforums.com/threads/hdmi-deep-colour-on-or-off.1376483/

Olgu, minu poolt hetkel kõik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 18:43:12 vasta tsitaadiga

Pole mitu kuud teemat jälginud aga vaatan, et 5305 digiboks on nüüd saadaval. Rääkige nüüd mis buge keegi kohanud on juba sellega seoses? Plaanin LG telekaga kasutada. Magic Remote kah kasutusel. Hetkel veel 1113 Digiboks.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2018 18:57:15 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Pole mitu kuud teemat jälginud aga vaatan, et 5305 digiboks on nüüd saadaval. Rääkige nüüd mis buge keegi kohanud on juba sellega seoses? Plaanin LG telekaga kasutada. Magic Remote kah kasutusel. Hetkel veel 1113 Digiboks.

Sass võib sulle lõputöö sulle teha sel teemal thumbs_up.gif
Mul putukaid pole

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 19:07:02 vasta tsitaadiga

On siis kiirem kah? Kuidas pildikvaliteet on 4K teleka taga vs 1113?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 19:17:19 vasta tsitaadiga

Kiirus on normaalne. Ehk selline et sellele mõtlema ei pea.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 18.11.2018 19:32:45 vasta tsitaadiga

Tegelikult kiirusevahe on ainukene asi, mis nagu muutus.
Ühes toas on uus ja teises on vana. Vahel lastetuppa, ehk vana taha satun, siis tekib tahtmine sinna ka uus muretseda.

Eks seal omad agad ole.
Kasutajate soovitusi ei kuulata.
Ei ole vajalikke nuppe nagu mute, selle asemel mingi mõttetu luup ja mitte töötav nupp. Kas tõesti need on vajalikud? Esimest korda vajutasin sinna, kui uue koju tõin 11.10.18 ja nüüd. Seega minu jaoks võiks olla see nupp "õpetatav", ehk vajadusel mõni telerile vajalik nupp sinna õpetada.
Lisaks tuleb võibolla teleril vastavad sätted paika panna, et saaks reso valida. Muidu võib pilt olla hullem, kui vana arrisega.
Mul siiani osad salvestused ei hakka üldse kerimagi. Ei teagi, kelle süü. (Telia süü, aga kas mingi serveri või boksi süü)
Lisapulti ka siiani neil pole. Mul kodus väiksed lapsed ja siis puldid ei ole päris keset lauda. Natukene ära peidetud, aga kui mitu pulti, siis kergem see üles leida ja kanalit vahetada. icon_biggrin.gif
Voolu võtab tõesti vähem, kui eelnev arris. Säästab oma 1-2W icon_razz.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 950, 951, 952 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.