|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kasutad rattakiivrit? |
| Kasutan. |
|
44% |
[ 88 ] |
| Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas) |
|
8% |
[ 16 ] |
| Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe |
|
21% |
[ 42 ] |
| Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas) |
|
25% |
[ 50 ] |
|
| hääli kokku : 196 |
|
| autor |
|
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
15.11.2018 17:22:32
|
|
|
"Kaks aastat tagasi tellis majandus- ja kommunikatsiooniministeerium Gonsiori tänava esialgsele projektile ekspertiisi, kus Taani firma COWI palus sisuliselt kõik jalgratta liiklust puudutava ümber teha. Geenius käis täna Gonsiori tänava rattaga läbi ning veendus, et 20 punktist on arvestatud vaid 6."
link
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
15.11.2018 17:31:30
|
|
|
Eks peab hakkama seal sõiduteed kasutama, kui piisavalt paljud ratturid nii teevad, siis tulevikus ehk mõeldakse ka ratturite infra läbi.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
15.11.2018 17:43:55
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Eks peab hakkama seal sõiduteed kasutama, kui piisavalt paljud ratturid nii teevad, siis tulevikus ehk mõeldakse ka ratturite infra läbi. |
Ei tea kas tasuks enne 3 aastat oodata ja siis massiga peale lennata, sest on jäänud mulje, et igal 4ndal aastal digimuutuvad poliitikud ja hakkavad huvituma probleemidest.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2018 18:26:01
|
|
|
mulle meeldib see, kuidas eesti autojuht oma auto gabariite hindab
Spoiler 
rehviga vastu äärekivi, siis on õigesti pargitud. eriti lahe, kui sedasi mõni dodge ram 1500 veel pargib
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
15.11.2018 19:43:04
|
|
|
Veel enam Mitshubishi kastikas L200 vms mis iganes need on. Neil kasti ju 600000 meetrit peale tagasilda veel
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.11.2018 19:49:25
|
|
|
| Kas keegi on suurte poiste akuga rattalampi ostnud? Mõtlen 18650 siis. Neid mudeleid on igasuguseid, hiinlased kirjutavad igalepoole, kuidas luumeneid on rohkem kui tähesõdade valgusmõõkades. Huvitaks kui oskate soovitada mõnda, mis on ka hea koostekvaliteediga ja üldse mõistlik tundunud...
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
15.11.2018 21:36:56
|
|
|
mul nii esi- kui tagatuli käivad 18650 pealt. senini oli esituli kahe akuga isend (XML T6 led) aga kuna üks aku otsustas kooleda, siis sai välja vahetatud ühe akuga isendi vastu (XML L2 led), vedeles niisama kapil. täitsa tavalised zoomitavad metallkorpusega taskulambid (tagatuli siiski rattale ikka ette nähtud, suunatuledega ja puha ).
praegune esituli: link
iseenesest veits valgem nagu tundub kui eelmine. mulle igatahes kõlbab küll ja veel.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
15.11.2018 21:41:04
|
|
|
Liiklusesse ärge nendega palun tulge.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2018 22:43:15
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Liiklusesse ärge nendega palun tulge. |
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.11.2018 22:48:49
|
|
|
| Rääkige lähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
16.11.2018 01:07:13
|
|
|
| Neil puudub igasugune valgusvihu juhtimine või piiramine, ehk siis kõik vastutulijad saavad kenasti pimestatud. Normaalsed rattatuled on piiratud vihuga, valgustavad teed, mitte puudelatvu (ja teiste silmi). Analoogselt autotuledele.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.11.2018 05:26:45
|
|
|
ei pea max välja zoomima ja taevasse suunama
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.11.2018 07:41:22
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ei pea max välja zoomima ja taevasse suunama  |
neid võid maha suunata, sellest pole tolku
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.11.2018 14:47:12
|
|
|
vaatasin hommikul tööle jõudes, puhta kotikas - mis seal pattu salata, üsna erk, 15m pealt otse tulle vaadates ehk isegi kriipsu pimestab. aga võrdlusena autod pimestavad mind märksa enam.
ühesõnaga, kui minu tuli autojuhti pimestab, siis see autojuht peaks roolist suure kaarega mööda käima...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
16.11.2018 14:53:09
|
|
|
Eks mingi hetk tekivad Eestis ka normaalsed nõuded tuledele, loodetavasti Saksamaa eeskujul. Siis lõppeb taoliste tulede kasutamine ära.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
16.11.2018 15:11:20
|
|
|
Tore muidugi kui see paremal kõnniteel vastu tuleb ja kerge kurv vasakule ka on. Kui tuleb vastu täistuledega auto siis teel paiknemise ja kahe tule järgi saad aru millega tegemist, aga kui selline ehitusprozhektor eiteakust pimestab siis esimese asjana see rattaga küll ei seostu.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.11.2018 19:19:12
|
|
|
pane veel lisaks stroborežiim ka tööle ikka, et epilepsiahoo ka käima tõmbaks
autodel tuled madalamal ja lähituled ei pimesta tuhkagi, samas rattur, kellel led kõrgemal ja põleb sirge vihuga.
Teinekord tahaks kohe sellisele otse kümpi sõita, vaadata, kumb enne ära pöörab
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.11.2018 19:47:38
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
aga võrdlusena autod pimestavad mind märksa enam.
ühesõnaga, kui minu tuli autojuhti pimestab, siis see autojuht peaks roolist suure kaarega mööda käima... |
Täpselt, nii see on.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.11.2018 21:42:38
|
|
|
elukaz, libe, äkki keeraks veel vinti peale - see pisike LED on kui ratastel majakas mis lööb paugust jäädavalt pimedaks! hullem kui minut aega 50mW laserit otse pupilli!
FFS, idioot-teised-autojuhid, kes ei oska täistulesid maha võtta (nii vähe kui ma olen autoga sõitnud kaasreisijana, olen ka mina neid näinud!), pole probleem. aga ratturid tra oma "ehitusprozhektor"-itega, need on kogu meie liikluse kurjajuur!
paljud teist kirujatest üldse on sellist lampi kasutanud, kasvõi käes hoidnud pimedas? selline tunne jääb, et teil pole tegelikult halli aimugi millega üldse tegu. ainult paari idioodi valgusvihku sattunud ja nüüd on kõik selle kasutajad sellised. sama loogika alusel oleme me kõik üht või teistpidi m-tähega unnid keda ei tohiks liiklusesse lubada...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
16.11.2018 21:45:49
|
|
|
Kaugeltki mitte, endalgi selline tuli kasutusel, maastikul sõitmiseks asendamatu, valgustab ka puuoksad ära, mis muidu märkamata jääks.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.11.2018 22:04:00
|
|
|
arm2004, see, et sul seal kohalikud ei oska täistulesid maha võtta, on teil kohalik probleem
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.11.2018 23:28:31
|
|
|
libe, ei ole probleem, aga on üksikuid lollakaid ja neid olen kohanud vaid Kuivastu-Kuressare mnt-l praamilainel. ning selles pole point.
sakinaga, näita milline tuli see kui sa ise ei suuda sisse välja suumida valgusvihku vastavalt olustikule (tänav/mets) ega valgusvihu nurka seada, ei tähenda, et teised seda ei suuda...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.11.2018 00:19:32
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
libe, ei ole probleem, aga on üksikuid lollakaid ja neid olen kohanud vaid Kuivastu-Kuressare mnt-l praamilainel. ning selles pole point.
sakinaga, näita milline tuli see kui sa ise ei suuda sisse välja suumida valgusvihku vastavalt olustikule (tänav/mets) ega valgusvihu nurka seada, ei tähenda, et teised seda ei suuda... |
korralikud rattatuled, isegi hiinakad sealhulgas, piiravad reflektoritega ja ka raamiga tuld sedasi, et ka otse 15-30m ette suunatud valgusvihuga on ~110cm kõrguselt valgusvihk pime
ehk vastutulev rattu ei ole sellest vihust kahjustatud
see, palju sa zoomid või ei zoomi, ei blokeeri seda vastusõitva inimese silmade eest
juhul, kui leiad, et pime olukord ja zoomid selle endale meeldivaks ja siis tuleb pime jalgrattur sulle vastu
põhiline nende rattalampidega ongi see, et teine rattur liigub samal kergliiklusteel otse vastu, samas kui autod liiguvad kõrvalt
Ilmselt oled sa seal väheseid selliseid rattureid ja kokkupuuteid kaasliiklejatega vähe.
Pealinnas on neid aga iga hommik 6st 9ni näha
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
17.11.2018 00:37:10
|
|
|
Kui puudub valgusvihu suunamine siis on kaks varianti, kas pimestad teisi või ei näe ise midagi. Ja sinna vahele mahub veel muidugi see et juhtuvad mõlemad. Nagu näiteks autoga kui tuled matistunud.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.11.2018 00:55:33
|
|
|
| tsitaat: |
| see, palju sa zoomid või ei zoomi, ei blokeeri seda vastusõitva inimese silmade eest |
ilmselgelt pole ühtki sellist lampi käes hoidnud ja näinud mis punktiks nad suumida suudavad.
ok, ütleme et ma olen siis valgusterrorist. käin ja värban isegi teisi.
aga libe, kes oled sa targutama kui valgel ajal nähtamatult lendad 50km/h?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.11.2018 01:09:51
|
|
|
| Palun linki korraliku valgusjõuga mittepimestavale rattalambile.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.11.2018 11:27:11
|
|
|
jutt algas ju päris akudest, 18650-st
ja see ei pimesta sellepärast, et selle kasutajad suunavad selle alati maha, onju!
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
17.11.2018 11:45:23
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
jutt algas ju päris akudest, 18650-st :roll:
ja see ei pimesta sellepärast, et selle kasutajad suunavad selle alati maha, onju! :lol: |
Eks maha suunatakse ikka sellepärast, et muidu ta ei valgusta ju teed, vaid taevast.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.11.2018 12:24:26
|
|
|
|
Kas need on sama hea ja tugeva valgusvihuga kui 18650? Mul on neid AA ja AAA'dega rattalampe olnud küll ja no nadid seasilmad on. Hea meelega valgustaks teed mitte teiste silmi.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.11.2018 12:35:04
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
jutt algas ju päris akudest, 18650-st
ja see ei pimesta sellepärast, et selle kasutajad suunavad selle alati maha, onju!  |
Eks maha suunatakse ikka sellepärast, et muidu ta ei valgusta ju teed, vaid taevast. |
et siis ainult minusugused suunavad taevasse, need kes saavad valgusvihku ühel lisateljel sätiida. aga kuna sa ei saa siis ei tohi teised ka saada, maksku mis maksab?
kui see kunagi tõestatud saab, et mu tuli reaalselt kedagi pimestab minu kasutuses, tõmban jupi teipi ette ja piiran valgusvihku. kuidas sa põhjendad Mark0-le, et su soovitatud faking 60 eurone 4xAA lamp teeb peaaegu sama, aga igast asendist veits kehvemini kui mu oma?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
17.11.2018 13:04:56
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
|
Kas need on sama hea ja tugeva valgusvihuga kui 18650? Mul on neid AA ja AAA'dega rattalampe olnud küll ja no nadid seasilmad on. Hea meelega valgustaks teed mitte teiste silmi. |
Mingi ettekujutuse saab ehk siit: https://www.youtube.com/watch?v=WwM7vDvvGhU
Premiumi video algab ca 3:30 kandist.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.11.2018 17:53:29
|
|
|
ja need ei ole "ehitusprozhektor"-id?
selline tunne, et tuleb esmaspäeval meelega "pilt taevasse" tõmmata, max välja suumida ja strobo-režiimi panna. annaks siinsetele virinatele vähemalt ühe reaalse põhjuse, et "näe, see lollakas pimestab!"...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.11.2018 18:02:15
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| tsitaat: |
| see, palju sa zoomid või ei zoomi, ei blokeeri seda vastusõitva inimese silmade eest |
ilmselgelt pole ühtki sellist lampi käes hoidnud ja näinud mis punktiks nad suumida suudavad.
ok, ütleme et ma olen siis valgusterrorist. käin ja värban isegi teisi.
aga libe, kes oled sa targutama kui valgel ajal nähtamatult lendad 50km/h? |
mida sa kurat pasundad?
ma sõidan sõiduteel, koos autodega - 50km/h või mitte
sa võta oma lamp ratta küljes ja justeeri see sedasi, et valgusvihk ~3m seina suunas ei ületaks 130cm kõrgust
lamp, mida mina kasutan, lõikab valgusvihu päris tugevalt ära , seda isegi, kui olen tolle otse suunanud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
17.11.2018 18:32:24
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ja need ei ole "ehitusprozhektor"-id?
selline tunne, et tuleb esmaspäeval meelega "pilt taevasse" tõmmata, max välja suumida ja strobo-režiimi panna. annaks siinsetele virinatele vähemalt ühe reaalse põhjuse, et "näe, see lollakas pimestab!"... |
Töötavad sarnasel tööpõhimõttel nagu auto tuled. Valgust näitavad sinna, kus seda vaja on.
Alles mõni postitus tagasi mõnitasid neid tulesid, et nad "päris" akusid ei kasuta AA akude asemel, nüüd on probleem, et liiga hästi valgustavad?
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
18.11.2018 00:21:06
|
|
|
Seal seda ikka müüakse eestisse? bike-discount.de ei võimalda tellida.
| bike-discount.de kirjutas: |
| Due to legal restrictions this product can't be send to your chosen delivery country |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.11.2018 00:46:15
|
|
|
bike-discount.de on jah kummalise saatmispoliitikaga. Sealt ei saa Eestise tellida ühtki määret/õli/vedelikku ega ühtki toodet, kus on akud. bike24.com's seda probleemi ei ole esinenud
Kusjuures bike-discount saadab samasid tooteid Lätti ja Soome, mis on veel kummalisem. Kunagi kirjutasin ja küsisin, öeldi, et nii on ja nii jääb. Seejärel hakkasingi bike24.com'st ostma.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.12.2018 16:03:01
|
|
|
kätte sain voki
tuli oluliselt soodsam, kui arvestasin, kuna kõrvust läks mööda -20% soodustust ettetellimisel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
18.12.2018 16:22:26
|
|
|
Mu Fenixi esituli siiani truult teeninud. Ja olgugi sel mingid kulmu moodi asjad klaasil, tuleb ikka üsna maha suunata, et vastutulijaid mitte pimestada. Aga nüüd on lumi maas, kannatab vabalt ka kahe kõige lahjema režiimiga sõita. Maksimumvõimsusel olen kasutanud ainult nende viletsate pimedate ja märgade sügisilmadega ja kui keegi vastu ei tule. Autod kaasa arvatud.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.12.2018 16:34:14
|
|
|
... need miljon luxised prožektorid on juba paras probleem, iga teine pimestab vastu tulles
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
18.12.2018 16:38:23
|
|
|
Ilma tuledeta rattureid on paraku rohkem, k.a. need, kes pole oma vokile ühtegi helkuritki raatsinud panna. Aga õnneks paljud neist loobuvad lume ja libedaga pedaalimast
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
18.12.2018 21:05:21
|
|
|
| tsitaat: |
Ilma tuledeta rattureid on paraku rohkem, k.a. need, kes pole oma vokile ühtegi helkuritki raatsinud panna.
|
ilma tuledeta võibolla küll, aga ilma helkuriteta ratast pole näinud. Ainuke häda, neil jalgratta standard helkuritel helgib vaid 2 x 3 cm suurune osa korraga. Kui kauget te märkate postmargi suurust helkivat ala?
ise selliseid hekureid enam ei kasuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
18.12.2018 23:37:04
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Tore muidugi kui see paremal kõnniteel vastu tuleb ja kerge kurv vasakule ka on. Kui tuleb vastu täistuledega auto siis teel paiknemise ja kahe tule järgi saad aru millega tegemist, aga kui selline ehitusprozhektor eiteakust pimestab siis esimese asjana see rattaga küll ei seostu. |
Mulle tuli paar nädalat tagasi jalakäija maanteel vastu mingi kantava LED prožektoriga. Ma ei tea, kas see oli enam-vähem mulle näkku suunatud ja mitte tema ette maha või milles asi oli, aga ~800m pealt tundus esialgu, et ühe laternaga auto tuleb vastu. Kuskil 400 pealt sain aru, et see ei ole auto, arvasin et on jalgratas. 300 pealt sain aru, et ta on paremas teeservas ja käib jala, ühtlasi on tuli kõvasti eredam ja rohkem mulle näkku paistev kui ühegi auto lähituled. Hoidsin siis kaugtuled peal, et natukegi midagi peale tema lambi ka näha ja läksin temast ikka vasakult poolt mööda, kuigi esialgse tunde järgi oleks pigem paremalt üritanud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.12.2018 03:03:02
|
|
|
Spoiler 
tähtajast üle poole aasta ehk üle, kuid numbrid on lootustandvad
link
iseasi on kestvus
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.12.2018 03:15:12
|
|
|
| libe kirjutas: |
kätte sain voki
tuli oluliselt soodsam, kui arvestasin, kuna kõrvust läks mööda -20% soodustust ettetellimisel  |
panin naelad alla
https://www.prismamarket.ee/entry/naastrehv-rattale-28--35-622-240-naela/4026495674911
soodsamad, kui mujal
lisaks läksid porikad ka peale, ehk hoiab sitta riietest ja rattast eemal
eile sai tallinn-hark-laagri-saku-tallinn väike sõit tehtud ja seda ilma naelteta - kohati ikka päris hirmutav oli sõita - ligi 30km oli konarlikku jäidet kergliiklusteedel ja ikka kümneid kordi andis libisemine tunda ning korra olin juba alla andmas, kuid suutsin siiski püsti jääda.
25-35km/h oli sirgel tempo, aga eilne sõit viis naastudeni
kitsa rehviga ikka hoopis teine sõit, kui maastikurattaga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
31.12.2018 10:07:05
|
|
|
Mis ratas/kust tellisid? Tundub huvitav pill.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.12.2018 14:47:46
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Mis ratas/kust tellisid? Tundub huvitav pill. |
www.proshop.ee
www.stevensbikes.de
ettetellimisega 1600€ ja tarneaeg oli üle 3 kuu
pedaalid ja porikad läksid veel eraldi juurde
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|