Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 17:22:32 vasta tsitaadiga

"Kaks aastat tagasi tellis majandus- ja kommunikatsiooniministeerium Gonsiori tänava esialgsele projektile ekspertiisi, kus Taani firma COWI palus sisuliselt kõik jalgratta liiklust puudutava ümber teha. Geenius käis täna Gonsiori tänava rattaga läbi ning veendus, et 20 punktist on arvestatud vaid 6."
link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 17:31:30 vasta tsitaadiga

Eks peab hakkama seal sõiduteed kasutama, kui piisavalt paljud ratturid nii teevad, siis tulevikus ehk mõeldakse ka ratturite infra läbi.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 17:43:55 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Eks peab hakkama seal sõiduteed kasutama, kui piisavalt paljud ratturid nii teevad, siis tulevikus ehk mõeldakse ka ratturite infra läbi.


Ei tea kas tasuks enne 3 aastat oodata ja siis massiga peale lennata, sest on jäänud mulje, et igal 4ndal aastal digimuutuvad poliitikud ja hakkavad huvituma probleemidest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2018 18:26:01 vasta tsitaadiga

mulle meeldib see, kuidas eesti autojuht oma auto gabariite hindab
Spoiler Spoiler Spoiler

rehviga vastu äärekivi, siis on õigesti pargitud. eriti lahe, kui sedasi mõni dodge ram 1500 veel pargib

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 19:43:04 vasta tsitaadiga

Veel enam Mitshubishi kastikas L200 vms mis iganes need on. Neil kasti ju 600000 meetrit peale tagasilda veel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 19:49:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi on suurte poiste akuga rattalampi ostnud? Mõtlen 18650 siis. Neid mudeleid on igasuguseid, hiinlased kirjutavad igalepoole, kuidas luumeneid on rohkem kui tähesõdade valgusmõõkades. Huvitaks kui oskate soovitada mõnda, mis on ka hea koostekvaliteediga ja üldse mõistlik tundunud...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 21:36:56 vasta tsitaadiga

mul nii esi- kui tagatuli käivad 18650 pealt. senini oli esituli kahe akuga isend (XML T6 led) aga kuna üks aku otsustas kooleda, siis sai välja vahetatud ühe akuga isendi vastu (XML L2 led), vedeles niisama kapil. täitsa tavalised zoomitavad metallkorpusega taskulambid (tagatuli siiski rattale ikka ette nähtud, suunatuledega ja puha icon_razz1.gif ).
praegune esituli: link
iseenesest veits valgem nagu tundub kui eelmine. mulle igatahes kõlbab küll ja veel.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 21:41:04 vasta tsitaadiga

Liiklusesse ärge nendega palun tulge.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2018 22:43:15 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Liiklusesse ärge nendega palun tulge.
thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 22:48:49 vasta tsitaadiga

Rääkige lähemalt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 01:07:13 vasta tsitaadiga

Neil puudub igasugune valgusvihu juhtimine või piiramine, ehk siis kõik vastutulijad saavad kenasti pimestatud. Normaalsed rattatuled on piiratud vihuga, valgustavad teed, mitte puudelatvu (ja teiste silmi). Analoogselt autotuledele.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 05:26:45 vasta tsitaadiga

ei pea max välja zoomima ja taevasse suunama doh.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2018 07:41:22 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ei pea max välja zoomima ja taevasse suunama doh.gif
neid võid maha suunata, sellest pole tolku
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 14:47:12 vasta tsitaadiga

vaatasin hommikul tööle jõudes, puhta kotikas - mis seal pattu salata, üsna erk, 15m pealt otse tulle vaadates ehk isegi kriipsu pimestab. aga võrdlusena autod pimestavad mind märksa enam.
ühesõnaga, kui minu tuli autojuhti pimestab, siis see autojuht peaks roolist suure kaarega mööda käima...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 14:53:09 vasta tsitaadiga

Eks mingi hetk tekivad Eestis ka normaalsed nõuded tuledele, loodetavasti Saksamaa eeskujul. Siis lõppeb taoliste tulede kasutamine ära.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 15:11:20 vasta tsitaadiga

Tore muidugi kui see paremal kõnniteel vastu tuleb ja kerge kurv vasakule ka on. Kui tuleb vastu täistuledega auto siis teel paiknemise ja kahe tule järgi saad aru millega tegemist, aga kui selline ehitusprozhektor eiteakust pimestab siis esimese asjana see rattaga küll ei seostu.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2018 19:19:12 vasta tsitaadiga

pane veel lisaks stroborežiim ka tööle ikka, et epilepsiahoo ka käima tõmbaks thumbs_up.gif
autodel tuled madalamal ja lähituled ei pimesta tuhkagi, samas rattur, kellel led kõrgemal ja põleb sirge vihuga.
Teinekord tahaks kohe sellisele otse kümpi sõita, vaadata, kumb enne ära pöörab

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 19:47:38 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
aga võrdlusena autod pimestavad mind märksa enam.
ühesõnaga, kui minu tuli autojuhti pimestab, siis see autojuht peaks roolist suure kaarega mööda käima...
Täpselt, nii see on.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 21:42:38 vasta tsitaadiga

elukaz, libe, äkki keeraks veel vinti peale - see pisike LED on kui ratastel majakas mis lööb paugust jäädavalt pimedaks! hullem kui minut aega 50mW laserit otse pupilli!
FFS, idioot-teised-autojuhid, kes ei oska täistulesid maha võtta (nii vähe kui ma olen autoga sõitnud kaasreisijana, olen ka mina neid näinud!), pole probleem. aga ratturid tra oma "ehitusprozhektor"-itega, need on kogu meie liikluse kurjajuur!

paljud teist kirujatest üldse on sellist lampi kasutanud, kasvõi käes hoidnud pimedas? selline tunne jääb, et teil pole tegelikult halli aimugi millega üldse tegu. ainult paari idioodi valgusvihku sattunud ja nüüd on kõik selle kasutajad sellised. sama loogika alusel oleme me kõik üht või teistpidi m-tähega unnid keda ei tohiks liiklusesse lubada...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 21:45:49 vasta tsitaadiga

Kaugeltki mitte, endalgi selline tuli kasutusel, maastikul sõitmiseks asendamatu, valgustab ka puuoksad ära, mis muidu märkamata jääks.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2018 22:04:00 vasta tsitaadiga

arm2004, see, et sul seal kohalikud ei oska täistulesid maha võtta, on teil kohalik probleem
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 23:28:31 vasta tsitaadiga

libe, ei ole probleem, aga on üksikuid lollakaid ja neid olen kohanud vaid Kuivastu-Kuressare mnt-l praamilainel. ning selles pole point.
sakinaga, näita milline tuli icon_exclaim.gif see kui sa ise ei suuda sisse välja suumida valgusvihku vastavalt olustikule (tänav/mets) ega valgusvihu nurka seada, ei tähenda, et teised seda ei suuda...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2018 00:19:32 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
libe, ei ole probleem, aga on üksikuid lollakaid ja neid olen kohanud vaid Kuivastu-Kuressare mnt-l praamilainel. ning selles pole point.
sakinaga, näita milline tuli icon_exclaim.gif see kui sa ise ei suuda sisse välja suumida valgusvihku vastavalt olustikule (tänav/mets) ega valgusvihu nurka seada, ei tähenda, et teised seda ei suuda...
korralikud rattatuled, isegi hiinakad sealhulgas, piiravad reflektoritega ja ka raamiga tuld sedasi, et ka otse 15-30m ette suunatud valgusvihuga on ~110cm kõrguselt valgusvihk pime
ehk vastutulev rattu ei ole sellest vihust kahjustatud
see, palju sa zoomid või ei zoomi, ei blokeeri seda vastusõitva inimese silmade eest

juhul, kui leiad, et pime olukord ja zoomid selle endale meeldivaks ja siis tuleb pime jalgrattur sulle vastu

põhiline nende rattalampidega ongi see, et teine rattur liigub samal kergliiklusteel otse vastu, samas kui autod liiguvad kõrvalt

Ilmselt oled sa seal väheseid selliseid rattureid ja kokkupuuteid kaasliiklejatega vähe.
Pealinnas on neid aga iga hommik 6st 9ni näha

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 00:37:10 vasta tsitaadiga

Kui puudub valgusvihu suunamine siis on kaks varianti, kas pimestad teisi või ei näe ise midagi. Ja sinna vahele mahub veel muidugi see et juhtuvad mõlemad. Nagu näiteks autoga kui tuled matistunud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 00:55:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
see, palju sa zoomid või ei zoomi, ei blokeeri seda vastusõitva inimese silmade eest

ilmselgelt pole ühtki sellist lampi käes hoidnud ja näinud mis punktiks nad suumida suudavad.

ok, ütleme et ma olen siis valgusterrorist. käin ja värban isegi teisi.
aga libe, kes oled sa targutama kui valgel ajal nähtamatult lendad 50km/h?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 01:09:51 vasta tsitaadiga

Palun linki korraliku valgusjõuga mittepimestavale rattalambile.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 01:17:03 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Palun linki korraliku valgusjõuga mittepimestavale rattalambile.
https://www.bike24.com/p267793.html?q=IXON
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 11:27:11 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Palun linki korraliku valgusjõuga mittepimestavale rattalambile.
https://www.bike24.com/p267793.html?q=IXON

jutt algas ju päris akudest, 18650-st icon_rolleyes.gif
ja see ei pimesta sellepärast, et selle kasutajad suunavad selle alati maha, onju! icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 11:45:23 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Palun linki korraliku valgusjõuga mittepimestavale rattalambile.
https://www.bike24.com/p267793.html?q=IXON

jutt algas ju päris akudest, 18650-st :roll:
ja see ei pimesta sellepärast, et selle kasutajad suunavad selle alati maha, onju! :lol:
Eks maha suunatakse ikka sellepärast, et muidu ta ei valgusta ju teed, vaid taevast.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 12:24:26 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Palun linki korraliku valgusjõuga mittepimestavale rattalambile.
https://www.bike24.com/p267793.html?q=IXON
Kas need on sama hea ja tugeva valgusvihuga kui 18650? Mul on neid AA ja AAA'dega rattalampe olnud küll ja no nadid seasilmad on. Hea meelega valgustaks teed mitte teiste silmi.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 12:35:04 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
arm2004 kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Palun linki korraliku valgusjõuga mittepimestavale rattalambile.
https://www.bike24.com/p267793.html?q=IXON

jutt algas ju päris akudest, 18650-st icon_rolleyes.gif
ja see ei pimesta sellepärast, et selle kasutajad suunavad selle alati maha, onju! icon_lol.gif
Eks maha suunatakse ikka sellepärast, et muidu ta ei valgusta ju teed, vaid taevast.

et siis ainult minusugused suunavad taevasse, need kes saavad valgusvihku ühel lisateljel sätiida. aga kuna sa ei saa siis ei tohi teised ka saada, maksku mis maksab?
kui see kunagi tõestatud saab, et mu tuli reaalselt kedagi pimestab minu kasutuses, tõmban jupi teipi ette ja piiran valgusvihku. kuidas sa põhjendad Mark0-le, et su soovitatud faking 60 eurone 4xAA lamp teeb peaaegu sama, aga igast asendist veits kehvemini kui mu oma?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 13:04:56 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Palun linki korraliku valgusjõuga mittepimestavale rattalambile.
https://www.bike24.com/p267793.html?q=IXON
Kas need on sama hea ja tugeva valgusvihuga kui 18650? Mul on neid AA ja AAA'dega rattalampe olnud küll ja no nadid seasilmad on. Hea meelega valgustaks teed mitte teiste silmi.
Mingi ettekujutuse saab ehk siit: https://www.youtube.com/watch?v=WwM7vDvvGhU

Premiumi video algab ca 3:30 kandist.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 17:53:29 vasta tsitaadiga

ja need ei ole "ehitusprozhektor"-id? icon_lol.gif

selline tunne, et tuleb esmaspäeval meelega "pilt taevasse" tõmmata, max välja suumida ja strobo-režiimi panna. annaks siinsetele virinatele vähemalt ühe reaalse põhjuse, et "näe, see lollakas pimestab!"...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2018 18:02:15 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:
see, palju sa zoomid või ei zoomi, ei blokeeri seda vastusõitva inimese silmade eest

ilmselgelt pole ühtki sellist lampi käes hoidnud ja näinud mis punktiks nad suumida suudavad.

ok, ütleme et ma olen siis valgusterrorist. käin ja värban isegi teisi.
aga libe, kes oled sa targutama kui valgel ajal nähtamatult lendad 50km/h?
mida sa kurat pasundad?
ma sõidan sõiduteel, koos autodega - 50km/h või mitte

sa võta oma lamp ratta küljes ja justeeri see sedasi, et valgusvihk ~3m seina suunas ei ületaks 130cm kõrgust thumbs_up.gif

lamp, mida mina kasutan, lõikab valgusvihu päris tugevalt ära , seda isegi, kui olen tolle otse suunanud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 18:32:24 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ja need ei ole "ehitusprozhektor"-id? icon_lol.gif

selline tunne, et tuleb esmaspäeval meelega "pilt taevasse" tõmmata, max välja suumida ja strobo-režiimi panna. annaks siinsetele virinatele vähemalt ühe reaalse põhjuse, et "näe, see lollakas pimestab!"...
Töötavad sarnasel tööpõhimõttel nagu auto tuled. Valgust näitavad sinna, kus seda vaja on.

Alles mõni postitus tagasi mõnitasid neid tulesid, et nad "päris" akusid ei kasuta AA akude asemel, nüüd on probleem, et liiga hästi valgustavad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.11.2018 00:21:06 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Palun linki korraliku valgusjõuga mittepimestavale rattalambile.
https://www.bike24.com/p267793.html?q=IXON


Seal seda ikka müüakse eestisse? bike-discount.de ei võimalda tellida.

bike-discount.de kirjutas:
Due to legal restrictions this product can't be send to your chosen delivery country
tagasi üles
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 00:46:15 vasta tsitaadiga

bike-discount.de on jah kummalise saatmispoliitikaga. Sealt ei saa Eestise tellida ühtki määret/õli/vedelikku ega ühtki toodet, kus on akud. bike24.com's seda probleemi ei ole esinenud thumbs_up.gif

Kusjuures bike-discount saadab samasid tooteid Lätti ja Soome, mis on veel kummalisem. Kunagi kirjutasin ja küsisin, öeldi, et nii on ja nii jääb. Seejärel hakkasingi bike24.com'st ostma.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.12.2018 16:03:01 vasta tsitaadiga

kätte sain voki thumbs_up.gif
tuli oluliselt soodsam, kui arvestasin, kuna kõrvust läks mööda -20% soodustust ettetellimisel icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 16:11:06 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Mark0 kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Palun linki korraliku valgusjõuga mittepimestavale rattalambile.
https://www.bike24.com/p267793.html?q=IXON
Kas need on sama hea ja tugeva valgusvihuga kui 18650? Mul on neid AA ja AAA'dega rattalampe olnud küll ja no nadid seasilmad on. Hea meelega valgustaks teed mitte teiste silmi.
Mingi ettekujutuse saab ehk siit: https://www.youtube.com/watch?v=WwM7vDvvGhU

Premiumi video algab ca 3:30 kandist.
Soojendan vana teema üles. Jäin vaatama, et saab ka Eestist osta (mis praktikas tähendab, et ju tellivad samast kohast) - https://www.hobisport.ee/index.php/poodi/lisatarvikud/esituled/busch-m%C3%BCller-ixon-iq-premium-set-detail . Hind on mõlemal juhul sama (Bike24'jas on saatmine üsna kirves, 15€).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 16:22:26 vasta tsitaadiga

Mu Fenixi esituli siiani truult teeninud. Ja olgugi sel mingid kulmu moodi asjad klaasil, tuleb ikka üsna maha suunata, et vastutulijaid mitte pimestada. Aga nüüd on lumi maas, kannatab vabalt ka kahe kõige lahjema režiimiga sõita. Maksimumvõimsusel olen kasutanud ainult nende viletsate pimedate ja märgade sügisilmadega ja kui keegi vastu ei tule. Autod kaasa arvatud.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 16:34:14 vasta tsitaadiga

... need miljon luxised prožektorid on juba paras probleem, iga teine pimestab vastu tulles thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 16:38:23 vasta tsitaadiga

Ilma tuledeta rattureid on paraku rohkem, k.a. need, kes pole oma vokile ühtegi helkuritki raatsinud panna. Aga õnneks paljud neist loobuvad lume ja libedaga pedaalimast thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.12.2018 21:05:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ilma tuledeta rattureid on paraku rohkem, k.a. need, kes pole oma vokile ühtegi helkuritki raatsinud panna.



ilma tuledeta võibolla küll, aga ilma helkuriteta ratast pole näinud. Ainuke häda, neil jalgratta standard helkuritel helgib vaid 2 x 3 cm suurune osa korraga. Kui kauget te märkate postmargi suurust helkivat ala?

ise selliseid hekureid enam ei kasuta.
tagasi üles
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 23:37:04 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Tore muidugi kui see paremal kõnniteel vastu tuleb ja kerge kurv vasakule ka on. Kui tuleb vastu täistuledega auto siis teel paiknemise ja kahe tule järgi saad aru millega tegemist, aga kui selline ehitusprozhektor eiteakust pimestab siis esimese asjana see rattaga küll ei seostu.

Mulle tuli paar nädalat tagasi jalakäija maanteel vastu mingi kantava LED prožektoriga. Ma ei tea, kas see oli enam-vähem mulle näkku suunatud ja mitte tema ette maha või milles asi oli, aga ~800m pealt tundus esialgu, et ühe laternaga auto tuleb vastu. Kuskil 400 pealt sain aru, et see ei ole auto, arvasin et on jalgratas. 300 pealt sain aru, et ta on paremas teeservas ja käib jala, ühtlasi on tuli kõvasti eredam ja rohkem mulle näkku paistev kui ühegi auto lähituled. Hoidsin siis kaugtuled peal, et natukegi midagi peale tema lambi ka näha ja läksin temast ikka vasakult poolt mööda, kuigi esialgse tunde järgi oleks pigem paremalt üritanud. icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.12.2018 03:03:02 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jaank kirjutas:
dcrainmaker üleb käib siis teab midagi täpsemalt öelda. selliseid projekte on vist varemgi olnud.
ta mingi preview juba tegi millalgi kevadel, seda siin jagasin ka - kommentaarid on aktiivsed sel samal artiklil
https://www.dcrainmaker.com/2018/04/iq2-149eur-first-power-meter.html

aga anduri mõttest endast
https://www.dcrainmaker.com/2009/08/power-primer-cycling-with-power-101.html


Spoiler Spoiler Spoiler



tähtajast üle poole aasta ehk üle, kuid numbrid on lootustandvad
link

iseasi on kestvus

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.12.2018 03:15:12 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kätte sain voki thumbs_up.gif
tuli oluliselt soodsam, kui arvestasin, kuna kõrvust läks mööda -20% soodustust ettetellimisel icon_lol.gif thumbs_up.gif

panin naelad alla
https://www.prismamarket.ee/entry/naastrehv-rattale-28--35-622-240-naela/4026495674911

soodsamad, kui mujal

lisaks läksid porikad ka peale, ehk hoiab sitta riietest ja rattast eemal thumbs_up.gif



eile sai tallinn-hark-laagri-saku-tallinn väike sõit tehtud ja seda ilma naelteta - kohati ikka päris hirmutav oli sõita - ligi 30km oli konarlikku jäidet kergliiklusteedel ja ikka kümneid kordi andis libisemine tunda ning korra olin juba alla andmas, kuid suutsin siiski püsti jääda.
25-35km/h oli sirgel tempo, aga eilne sõit viis naastudeni
kitsa rehviga ikka hoopis teine sõit, kui maastikurattaga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 10:07:05 vasta tsitaadiga

Mis ratas/kust tellisid? Tundub huvitav pill.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.12.2018 14:47:46 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Mis ratas/kust tellisid? Tundub huvitav pill.

www.proshop.ee
www.stevensbikes.de
ettetellimisega 1600€ ja tarneaeg oli üle 3 kuu icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
pedaalid ja porikad läksid veel eraldi juurde

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.12.2018 17:11:53 vasta tsitaadiga

sai kunagi jalgratta koostamist alustatud...

Spoiler Spoiler Spoiler


mis vahepeal juurde tekkis...

XT 2/3x11-speed Rapidfire PLUS SL-M8000 Set
XT 11-speed Rear Derailleur RD-M8000 GS Shadow+
XT 3x11 Front Derailleur FD-M8000 Low Side-Swing
Platform-/Click Pedals incl. Cleats
GP5-L Performance Comfort (GC3-L) - 2015

lenks, sadul ja miskid porilauad olid juba enne olemas. esimesed sõidudki tehtud. sadula peab ikka kitsama hankima...

missugust pulliketti julgete soovitada?
tagasi üles
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 20:52:23 vasta tsitaadiga

Endal on see kasutusel: https://www.bike-discount.de/en/buy/abus-bordo-granit-x-plus-6500-85-53759

Veidi mugavam kui U-lukk, samas trossist veidi kangem. Kaal 1.6kg. Hoidja kinnitub pudelihoidja kohapeale ja ei loksu ringi sõitmise ajal. Kui kahte pudelihoidjat vaja, siis saab top tube külge ka kinnitada, aga see pole enam nii stabiilne.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.