Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 238, 239, 240 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.11.2018 10:14:45 vasta tsitaadiga

Kiire google, ei leidnud eestis paremat: http://www.soundshop.ee/?id=2074&toode=Heco%20Music%20Style%20900
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 14.11.2018 11:04:14 vasta tsitaadiga

400.- Tk saab juba Elac Debut 2.0 seeria F5/F6.

Lisaks oh hetkel valihelis vana debut seeria hinnasula. Küsima peab ainult. Kohapeal olevad F5-ed saab ~500.- paar kätte küll icon_smile.gif


SSD, suvaline plast karp ja kehva sw teeb kasutut lärmi ja segab naabrit rohkem, kui mõistlik süsteem. Ega kallis süsteem ei eelda ju, et sa kohe hullupõõra kõvasti pead kuulama icon_biggrin.gif
Huvitav mõttelaad. See on paljudel. Hea riiulikõlar+hea stereovõim ei sega kedagi, kuid nautida kannatab juba kõike.

Heli nautimiseks on tõesti mõnus, kui keerata pisut tava kõnest valjemaks. See aga ei tohiks veel tava olukorras küll kedagi segada. Minu enamus korrad, kus mõne hea plaadi peale panen ja diivanisse vajun, on ajal mil lapsed ja naine magavad. icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 14.11.2018 11:17:33 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
400.- Tk saab juba Elac Debut 2.0 seeria F5/F6.

Lisaks oh hetkel valihelis vana debut seeria hinnasula. Küsima peab ainult. Kohapeal olevad F5-ed saab ~500.- paar kätte küll icon_smile.gif


SSD, suvaline plast karp ja kehva sw teeb kasutut lärmi ja segab naabrit rohkem, kui mõistlik süsteem. Ega kallis süsteem ei eelda ju, et sa kohe hullupõõra kõvasti pead kuulama icon_biggrin.gif
Huvitav mõttelaad. See on paljudel. Hea riiulikõlar+hea stereovõim ei sega kedagi, kuid nautida kannatab juba kõike.

Heli nautimiseks on tõesti mõnus, kui keerata pisut tava kõnest valjemaks. See aga ei tohiks veel tava olukorras küll kedagi segada. Minu enamus korrad, kus mõne hea plaadi peale panen ja diivanisse vajun, on ajal mil lapsed ja naine magavad. icon_biggrin.gif


Sai küsitud ja tuli 580.- paar.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 11:22:50 vasta tsitaadiga

Ma vaidleks ka SSD-le vastu. Kui heli on suunatud korralikult MLP peale, siis ei pea normaalseks kuulamiseks asju põhja keerama.
Teises toas on suht vaikne, kuigi peamises kuulamiskohas on heli suht vali.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 17:51:17 vasta tsitaadiga

Cb4 tegi osa tööd minu eest ära, kui ma oleksin midagi konkreetset soovitada tahtnud siis hetkel vast just Elacit oleks soovitanud. Samas ma ei taha eriti hakata mingeid firmasid ja mudeleid välja tooma, siis tuleb järgmine diskussioon selle üle, et aga miks need ikka paremad on ja kuidas sa ikka täpselt tead, et need ikka just paremad on icon_biggrin.gif
Eks seda peabigaüks ise kuulama ja võrdlema, mis tema jaoks parem on, või ei ole. Kui keegi ütleb, et yamaha kõlar on parim, mis eestist saada on siis ma ei viitsi vaidlema hakata, kuna subjektiivne asi see helitehnika võrdlus on, seni kuni ei võrrelda ja mõõdeta seadmetega vaid mõõdab ja võrdleb kuulaja kõrv.

Mis puudutab igasuguseid suuri ja kalleid komplekte, suuri subwoofreid ja lasnaka kortereid siis see kõik jääb väljapoole sellest, mida mina üritasin siin selgitada. Rääkisin ekstra just keskkõlarist, ja justnimelt selle eesmärgiga, et keskkõlar on filme vaadates see kast, mis edastab dialoogi ning kõike seda nö. ekraani tsentris/fookuses olevat audio poolt. Kui see osa helist ei ole selge ja hästi defineeritud siis on kahjuks raske filmivaatamist nautida. Ja kui kõlar ei ole niipalju kvaliteetne, et ta mängiks oma sagedusriba korralikult välja nii vaiksemalt kui kõvemini kuulates siis võibki justnimelt tekkida selline efekt, et kuigi sa ehk tahaksid mitte naabreid segada ja vaiksemalt oma filmi vaadata, siis sa oled sunnitud keerama juurde, et näiteks dialoogist korralikult aru saada.

Ja SilQ, ma soovitaks seda spetsialisti rohkem mitte väga kuulata, kindlasti mitte tundide kaupa. Ega ma muidugi kogu tausta ei tea, aga sulle räägitud jutt kõlab küll just täpselt nagu ühe tõelise AUDIOFIILI muinasjutt icon_biggrin.gif Suurusehullustuse koha pealt, mina rääkisin sellest, et 50+ ruutu üks tuba eluruumina käib juba suurushullustuse alla. Mul on naine sisearhitekt, teeb päris palju ka igasuguseid eesti nö. rikkurite maju ja on kursis paljude vastavateprojektidega, mis neil büroos kõik tegemises on. Sealtkaudu ma olen umbes kursis, mis on tavapärased elutubade suurused näiteks sellistes projektides ja võin kinnitada, et 50 ja suurema põrandapinnaga üksikud toad on ikka pigem erand kui reegel. Seda siis sellistes eramajades, milles elab pigem väga väike protsent rahvastikust. Korteritest ja tavapärast eramutest rääkimata. 18 või 10 ruudused kuulamisruumid loomulikult ei ole mitte midagi erilis.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 18:23:48 vasta tsitaadiga

Ma arvan,et inimene ei peaks põdema oma ostu pärast,sest keegi foorumis ütles,et selle raha eest oleks võinud võtta mingi teise komplekti. Vb see yamaha sound meeldibki kasutajale rohkem kui Elac vms.Kuulmine on ju nii individuaalne.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 14.11.2018 18:48:57 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Ma arvan,et inimene ei peaks põdema oma ostu pärast,sest keegi foorumis ütles,et selle raha eest oleks võinud võtta mingi teise komplekti. Vb see yamaha sound meeldibki kasutajale rohkem kui Elac vms.Kuulmine on ju nii individuaalne.

Ei põegi. Valihelist võetud elaci hinnapakkumine oli päris tublisti over budget. Ainult Elaci 2.0 madalama otsa kõlardi koos elaci subiga oleks maksma läinud koos x3500 rohkem kui hetkel olev setup. Praegu sain aga ma arvan, et parema sub ja svs atmose kõlarid ka lisaks.


E: Muidugi pole veel kuulata saanud, pole veel pakistki välja võtnud icon_razz1.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 14.11.2018 19:37:30 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Ma arvan,et inimene ei peaks põdema oma ostu pärast,sest keegi foorumis ütles,et selle raha eest oleks võinud võtta mingi teise komplekti. Vb see yamaha sound meeldibki kasutajale rohkem kui Elac vms.Kuulmine on ju nii individuaalne.
+1. Ajuvaba kriitika. Olen ise ka kunagi neid Yamahasid omanud samaaegselt 777 mudeliga ja pole neil häda midagi. Kõlarid nii individuaalne teema mis kellele meeldib ja seetõttu vaid oma eelistusi ei tasuks peale suruda.
_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.11.2018 20:19:26 vasta tsitaadiga

Wiltz, Ohjah, sa saad minust täiesti valesti aru, ma ei räägi selle isikust kui kõikide audi isadest. Tegu oli ühe inimese nägemust, kes enda arust oli audiofiil. Jutuks tõin ma selle siia, et targutajaid on erinevaid, et kui millestki rääkida siis nii, et kõik ühtemoodi saaksid aru, mitte nii, et ühe inimese jaoks on 5ruutu suur teise jaoks 50. Nagu ma kirjutasin, siis tegu oli 10 aastat tagasi ja rohkem ma temast väga midagi ei tea. Toohetk otsisin ma lihtsalt natukene teadjama inimese käest JAH vastust. Ja nagu mainisin, siis nüüd ma olen vanem ja targem ja tahan rohkem asjadesse süüvida. Pigem oli see küsimus sulle toonil "räägi veel, ma kuulan sind", mitte ei vaielnud su teadmistele vastu.
Ruumisuurusest, üldiselt sise arhitektid ei saagi väikestel pindadel midagi disainida, sinna ei kutsutagi selliseid inimesi. Olen nõus, et 50 ruutu on suur. Seda väitiks ka antud isik, sinna on vaja teise kaliibriga seadmeid. Sellised seadmed nagu 777'med on natuitavad väiksemates ruumides. Kohe vahetan elupinda ja uues kohas on elutuba 30+ruutu umbes, kahjuks täpsemalt peast ei mäleta, hetkel plaanin 777'metega ja 333'edega sinna minna. Võimalik, et tuleb hakata vahetama, siis sellest ka mulle pakkus see jutt huvi ja tahtsin täpsemat informatsiooni.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 20:46:06 vasta tsitaadiga

Silq, sel juhul soovitan sul kõlarivaliku uuesti üle mõelda. 30 ruutu on juba väga suur ruum (basic, pisemate kõlarite jaoks) kui plaanid heli sinna üles panna kasutades kogu seda pinda. Satid vast juba vähe suuremad ja keskkõlar tasub vaadata selline, mis on suuteline ilma moonutamiseta mängima ka valjemalt. Seega lühidalt öeldes midagi kvaliteetsemat kui näiteks too yamu ns444

"Ma arvan,et inimene ei peaks põdema oma ostu pärast,sest keegi foorumis ütles,et selle raha eest oleks võinud võtta mingi teise komplekti. Vb see yamaha sound meeldibki kasutajale rohkem kui Elac vms.Kuulmine on ju nii individuaalne."

aga äkki loed mu jutu läbi. ma rõhutan, et äkki loed selle LÄBI!!! mitte 2 sõna siit ja 1 rida sealt...ja peale seda läbi lugemist jõuad mõistmisele, et täpselt seda ma inimesele ütlesingi?! ehk et üle mõelda pole mõtet ja individuaalsed eelistud ongi individuaalsed. see kõik oli SELGESÕNALISELT kirjas. lisaks, ma pole kuidagi õhutanud kedagi oma ostu pärast põdema, nentisin fakti, et MUUSIKA kuulamise jaoks - juhul kui see oleks peamine prioriteet - oleks leidnud ka paremad kõlarid umbes samas hinnaklassis (ei, mitte euro täpsusega sama hinnaga, vaid umbes samas hinnaklassis). siinsete kõrvalhüppavate trollidega ma mingeid asju arutama ei hakka. kui jutu mõttega läbi lugemine, või isegi üleüldse läbi lugemine on üle jõu käiv ülesanne siis lihtsalt võiksite ka oma sisutud ja mõttetud kommentaarid enda teada jätta okse.gif

Gokane, ma ei ole mitte ühtegi "oma eelistust" kellelegi kuskile surunud. Mercedes vs. ZAZ on samuti individuaalne teema kui õige nurga alt vaadata. See ei muuda fakti, et teatud asjad on teatud põhjustel paremad, mingi konkreetse ülesande täitmisel. Õnneks või kahjuks me ei ela maailmas, kus iga viimase kui tootja/müüja ainuke huvi on arendada välja võimalikult hea asi ja müüa seda klientidele teenimata mitte mingisugust kasumit. Tihtipeale kipub olema hoopis vastupidi, ja sellest tulenevalt on enamasti väga raske, mõnes valdkonnas suise praktiliselt võimatu lihtsalt võtta kätte ja leida kerge vaevaga seda parimat asja parima raha eest. Sellest väga loogilisest järeldusest tulenevalt ongi üsna selge, et täitsa mõttetu on tulla foorumisse ja väita, et toode x on 100% kindlasti parem kui toode y. Ja seepärast ma seda ei teegi. Aga teatavasti on täpselt sama mõttetu väita, et "ma leidsin x raha eest parimad võimalikud kõlarid ja need on tootja see ja mudel too". Muidugi võib igaüks alati väita, et see konkreetne toode on just tema jaoks see parim võimalik. Sel juhul aga oleks väga huvitav teada ja kuulda, et mil moel sellise tõdemuseni täpsemalt jõuti. Kas kõik ülejäänud võimalikud variandid kuulati blind testi korras läbi, täpselt võrdsetes tingimustes?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 14.11.2018 20:48:03 vasta tsitaadiga

Wiltz

Minu kommentaar polnud otseselt sinu suunas. icon_wink.gif

BTW, mina näteks ei ostaks endale üldse 6 oomiseid ja alla 90dB tundlikkusega kaste. Kuigi usun et Elac superlux heliga jne. Lihtsalt pseudoprobleem.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 21:23:38 vasta tsitaadiga

Wiltz, Minu eelnev sõnavõtt polnud ju üldse sinu pihta mõeldud vaid Cb4 rääkis mingitest Elacitest,ei teagi miks sa mulle turja kargasid. Chill beer_yum.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 23:20:24 vasta tsitaadiga

nojah, väga selline mulje jäi küll, et mina olengi see keegi foorumis, kes midagi ütles icon_biggrin.gif

aga elacid on tegelikult täitsa head kõlarid küll icon_wink.gif tasub uurida, kes iganes on omale uusi kõlareid parasjagu ostmas. suurte ruumide tarvis tasub vaadata selliseid, kus on 3 või 4 suuremat elementi sees. või siis lihtsalt suuremaid kaste, aga tänapäeval näiteks isegi 8" elementidega kõlarikaste kodukasutuseks just väga ei tehta.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.11.2018 23:39:05 vasta tsitaadiga

Wiltz, NS-777 on 8"'stega. Küll 2tk per post. icon_smile.gif
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 23:55:02 vasta tsitaadiga

Wiltz, Cb4, te üldse yamaha keskkõlarit kuulanud olete....nii just in case küsimus icon_rolleyes.gif
Vabandan kui see jäi mul märkamata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 03:57:08 vasta tsitaadiga

mismõttes märkamata? kas ma pidin seda eraldi märkima...mingi salapakti põhine kohustus? icon_biggrin.gif juhuslikult olen kuulnud jah, kuigi sa võiksid sellist küsimust esitades siis ikkagi täpsustada ka, et missugust yamaha kõlarit täpsemalt me kuulanud peame olema. neid on nimelt mitu

just in case ütlen ka ära, et ega väga pikalt ei kuulanud, paraku need kõlarid mulle erilise musikaalsuse ega ruumilisusega meelde ei jäänud. ja kõvemini kuulates ei saanud keerulise materjaliga hästi hakkama.

NS-777 on jah 8", 555 ju ei ole. Anyway, minu point oli tegelikult selles, et kvaliteetsete kõlarite tootjatel maailmas on tänasel päeval pigem line-upis suurem osa mudelid max 6.5" elementidega, palju kasutatakse isegi väiksemaid elemente tornides (muidugi on need siis mitmekaupa). Võta ja vaata, BW, Elac, Monitor Audio, KEF, Focal jne jne.
Üldiselt ei soovitaks 30 ruudusesse tuppa näiteks 2 x 5.midagi tolli elemendiga kõlarit. kvaliteet ilmselt on küll hea sest väiksemate elementide kasutamisel on omad selged eelised ja põhjused, aga kõvasti kuulates suurel helitugevusel võivad need eelised pöörduga puudujääkideks. NS-777 puhul küll ilmselt cone pindala puudumise pärast muretsema ei pea, aga seal on muud mured. need basic elemendid nimelt ei kannata just eriti märkimisväärset liikumist ja hakkavad korralikult moonutama. kuulates võib sellest aru saada või mitte aru saada, oleneb ilmselt kõrva treenitusest sellist asja kuulma.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 08:32:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

juhuslikult olen kuulnud jah, kuigi sa võiksid sellist küsimust esitades siis ikkagi täpsustada ka, et missugust yamaha kõlarit täpsemalt me kuulanud peame olema.

jutt on koguaeg olnud yamaha 444-st

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.11.2018 10:32:39 vasta tsitaadiga

Endal olid kunagi, riiuli omad on siiani, NS525 kõlarid Yamahalt. Erilist muljet ei jätnud, eriti see keskkõlari võimekus. Aga siiamaani on see NS-C525 mängimas, miski 15+ aastat juba icon_eek.gif
Tahaks paremat, aga rahakott ei taha icon_confused.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 15.11.2018 11:02:24 vasta tsitaadiga

jägaja, võimsuse vahe ju erineb 444 poole võrra. 50w vs 100w on vast päris suur erinevus juba icon_rolleyes.gif
Mul magnati keskkõlar 75w ja 4.6m kauguselt jääb vaikseks. Tegelikult tundub mulle magnati kompott natuke paigast üldse ära olema. Tornid teevad lihtsalt nii kõva häält, et karjuvad keskkõlarist üle ja selleks, et keskkõlarit jälle kuuleks peab tornid ikka väga maha keerama. Ega 50.- keskkõlarist väga ei saa midagi tahta ka.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.11.2018 12:45:24 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Kuidas sa üldse Magnatit kiidad? Olen kuulnud häid sõnu, aga kui hinnalipikuid vaadata, siis neil päris soodsaid asju.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 15.11.2018 13:56:00 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
xxlmaster, Kuidas sa üldse Magnatit kiidad? Olen kuulnud häid sõnu, aga kui hinnalipikuid vaadata, siis neil päris soodsaid asju.

monitor supreme 2002 on päris karmi litakaga. Sama seeria sub väga midagi juurde küll ei andnud enam icon_lol.gif
Ei oska tegelikult midagi arvata kuna pole olnud kokkupuuteid väga paljude kõlaritega, et üldse mingit võrdlus momenti tekiks (300.- eest mürtsu küll). Minul liiguvad nad nüüd elutoast sauna eesruumi. Ei istu väga kui elutuba on kõlarikaste jms nänni täis.
Uuel aastal vaatan mingi korraliku soundbari teleka alla.
Sellest ka siis see "kino ruumi" mõte, eraldi ruum mis mõeldud ainult teleka vaatamiseks/PS4 mängimiseks ja kus kõlarite sobiv paigutus ei häiriks absoluutselt. Täna enamus ajast vaatme me nkn õhtul uudiseid ja muud sellist jama, pole selle jaoks vaja elutuppa 5.2.2 setupi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.11.2018 14:13:49 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Neid supreme soovitati mulle ka. Aga kui hinnaklassi vaadata siis soodsam kui eelnevalt palju räägitud Yamaha NS seeria.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 15.11.2018 14:17:13 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
xxlmaster, Neid supreme soovitati mulle ka. Aga kui hinnaklassi vaadata siis soodsam kui eelnevalt palju räägitud Yamaha NS seeria.

Torne julgen soovitada. Sub ja center kahtlased. Riiuli puhul jään neutraalseks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 15.11.2018 14:28:28 vasta tsitaadiga

Ise väga erinevaid lahendusi ei kasutaks, sub ainsa variandina ehk teine tootja aga kõlaritega küll mixida ei tahaks. Kole ja ilmselt helipilt pole ka tervikuna nii hea kui sama seeriat kasutades.
_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 15.11.2018 15:11:08 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Ise väga erinevaid lahendusi ei kasutaks, sub ainsa variandina ehk teine tootja aga kõlaritega küll mixida ei tahaks. Kole ja ilmselt helipilt pole ka tervikuna nii hea kui sama seeriat kasutades.

Ma ise arvasin ka sama. Sellepärast ei hakanudki mingit kompotti tegema vaid proovin midagi uut. Yamaha seeria nüüd nii kõvasti valu saanud nüüd...loodan, et mingigi upgrade magnati ees on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 238, 239, 240 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.