Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 12.11.2018 20:19:54 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
aga palun

Scart kirjutas:
Vaadates, kuidas Redditis ja peamistes mängufoorumites on juba honeymoon period tänasega läbi saamas, pakuks asjale sama "edukust" nagu sai omale osaks Battlefront 2.


Nii, milles täpselt peitub siin mingi müstiline trollimine? Redditi, Neogafi ja ResetEta suur kilkamine kestis neljapäevast laupäeva õhtupoolikuni. Eile juba olid teemad suhteliselt ühtlaselt kantud samast kriitikast, mida ma ka ise eile õhtul jagasin. Mäng on liiga kiire, TTK on absurdselt liiga madal ning soosib konkreetset üleveeremist kõigest, sest vastuhakk kui selline on välistatud kuna puudub klassikalises mõistes "Battlefield heal" ehk surma saab 0.1 - 0.3 sekundilise tule järel. TTK ja liigselt üle võlli damage reportiti ikka väga tõsiselt ka beeta ajal, aga sinna see jäi. Vaatab, kas kolmapäeval tulev launch patch midagi selles vallas muudab või mitte.

Klassid on täiesti katki, sest Medic ei tee näiteks avatud kaartidel oma SMG-tüübi relvadega mitte midagi, sest suvaline teine klass võtab Medicu paarisaja meetri pealt ühe burstiga maha. Seega näiteks Hamada-l istud kas kolmnurgas G-F-E ja oled kasulik või sured konstantselt A-B-C kolmnurgas, kus on avatud maastik. Tankid, mis peaks olema konkreetne lahingu kulgu mõjutav klass, on maha võetav kahe Assaulti poolt. Seega näiteks sakslaste õige klassivaliku puhul ei saa seal samas Hamadas britid oma tankidega huiatki teha, sest isegi A-lippu ei suuda need masinad võtta, kuna tõmmatakse kolmest suunast Assaultide poolt maha. Exciting gameplay, kutid! Samal ajal on tankide enda damage jalaväe vastu naeruväärne ehk ausalt, milleks need asjad üldse hetkel mängu pandi?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 21:18:30 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
aga palun

Scart kirjutas:
Vaadates, kuidas Redditis ja peamistes mängufoorumites on juba honeymoon period tänasega läbi saamas, pakuks asjale sama "edukust" nagu sai omale osaks Battlefront 2.


Nii, milles täpselt peitub siin mingi müstiline trollimine? Redditi, Neogafi ja ResetEta suur kilkamine kestis neljapäevast laupäeva õhtupoolikuni. Eile juba olid teemad suhteliselt ühtlaselt kantud samast kriitikast, mida ma ka ise eile õhtul jagasin. Mäng on liiga kiire, TTK on absurdselt liiga madal ning soosib konkreetset üleveeremist kõigest, sest vastuhakk kui selline on välistatud kuna puudub klassikalises mõistes "Battlefield heal" ehk surma saab 0.1 - 0.3 sekundilise tule järel. TTK ja liigselt üle võlli damage reportiti ikka väga tõsiselt ka beeta ajal, aga sinna see jäi. Vaatab, kas kolmapäeval tulev launch patch midagi selles vallas muudab või mitte.

Klassid on täiesti katki, sest Medic ei tee näiteks avatud kaartidel oma SMG-tüübi relvadega mitte midagi, sest suvaline teine klass võtab Medicu paarisaja meetri pealt ühe burstiga maha. Seega näiteks Hamada-l istud kas kolmnurgas G-F-E ja oled kasulik või sured konstantselt A-B-C kolmnurgas, kus on avatud maastik. Tankid, mis peaks olema konkreetne lahingu kulgu mõjutav klass, on maha võetav kahe Assaulti poolt. Seega näiteks sakslaste õige klassivaliku puhul ei saa seal samas Hamadas britid oma tankidega huiatki teha, sest isegi A-lippu ei suuda need masinad võtta, kuna tõmmatakse kolmest suunast Assaultide poolt maha. Exciting gameplay, kutid! Samal ajal on tankide enda damage jalaväe vastu naeruväärne ehk ausalt, milleks need asjad üldse hetkel mängu pandi?

Äkki on asi vales taktikas ja peata kanades, kes ajavad oma K/D taga? See, et sa äkki sattusid mingite daunidega kokku ei tähenda, et mäng sitt on kuna sul oli halb kogemus. Sa liialt toetud teiste arvamustele - kujundad nende järgi oma arvamust. See ei ole kõige õigem tee.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 12.11.2018 21:21:21 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Scart kirjutas:
libe kirjutas:
aga palun

Scart kirjutas:
Vaadates, kuidas Redditis ja peamistes mängufoorumites on juba honeymoon period tänasega läbi saamas, pakuks asjale sama "edukust" nagu sai omale osaks Battlefront 2.


Nii, milles täpselt peitub siin mingi müstiline trollimine? Redditi, Neogafi ja ResetEta suur kilkamine kestis neljapäevast laupäeva õhtupoolikuni. Eile juba olid teemad suhteliselt ühtlaselt kantud samast kriitikast, mida ma ka ise eile õhtul jagasin. Mäng on liiga kiire, TTK on absurdselt liiga madal ning soosib konkreetset üleveeremist kõigest, sest vastuhakk kui selline on välistatud kuna puudub klassikalises mõistes "Battlefield heal" ehk surma saab 0.1 - 0.3 sekundilise tule järel. TTK ja liigselt üle võlli damage reportiti ikka väga tõsiselt ka beeta ajal, aga sinna see jäi. Vaatab, kas kolmapäeval tulev launch patch midagi selles vallas muudab või mitte.

Klassid on täiesti katki, sest Medic ei tee näiteks avatud kaartidel oma SMG-tüübi relvadega mitte midagi, sest suvaline teine klass võtab Medicu paarisaja meetri pealt ühe burstiga maha. Seega näiteks Hamada-l istud kas kolmnurgas G-F-E ja oled kasulik või sured konstantselt A-B-C kolmnurgas, kus on avatud maastik. Tankid, mis peaks olema konkreetne lahingu kulgu mõjutav klass, on maha võetav kahe Assaulti poolt. Seega näiteks sakslaste õige klassivaliku puhul ei saa seal samas Hamadas britid oma tankidega huiatki teha, sest isegi A-lippu ei suuda need masinad võtta, kuna tõmmatakse kolmest suunast Assaultide poolt maha. Exciting gameplay, kutid! Samal ajal on tankide enda damage jalaväe vastu naeruväärne ehk ausalt, milleks need asjad üldse hetkel mängu pandi?

Äkki on asi vales taktikas ja peata kanades, kes ajavad oma K/D taga? See, et sa äkki sattusid mingite daunidega kokku ei tähenda, et mäng sitt on kuna sul oli halb kogemus. Sa liialt toetud teiste arvamustele - kujundad nende järgi oma arvamust. See ei ole kõige õigem tee.


I am about KD icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 12.11.2018 21:25:47 vasta tsitaadiga

Dj-E sa BFV ei viitsi teha üks paar tunnikest?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 12.11.2018 21:32:34 vasta tsitaadiga

Ma ei mõista väga, et miks üldse vaja Scartile nii tulihingeliselt selgeks teha, et ta on/ei ole eesel. Las heidib omaette. Teiste mängurõõmu see väga nagunii ei mõjuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 12.11.2018 21:38:03 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Ma ei mõista väga, et miks üldse vaja Scartile nii tulihingeliselt selgeks teha, et ta on/ei ole eesel. Las heidib omaette. Teiste mängurõõmu see väga nagunii ei mõjuta icon_biggrin.gif


milleks üldse midagi on vaja?



softis kirjutas:
Wtf3000 võib eriarvamusel olla aga ta eneseväljendus ja eelistus kohe isiklikuks minna on põhiprobleem.


No ju ta ei oska teisiti ja seda ei saa pahaks panna. Üks on üht moodi teine teisiti, mis seal ikka siis nii väga hullu on

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 21:46:51 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Dj-E sa BFV ei viitsi teha üks paar tunnikest?

Ma ei ole selles eriti hea ja need pikad BF V sessioonid ajavad lõpuks haigutama. Mulle meeldiks rohkem DM või TDM. Need igasugu conquestid ja muud capture asjad ei meeldi.

Vihmausss kirjutas:
I am about KD icon_biggrin.gif
Aga sa ei ole peata kana, kes unustaks team play ära. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 12.11.2018 21:59:02 vasta tsitaadiga

@ninjana, sa ka lõpeta siin teemas oma tõe ja faktide otsimine, valetad nagu tont teab mis, mind otsid ka juba aastaid taga, a nüüd pean FAKTE näitama ? icon_biggrin.gif

Kaido ja Ninjajana on kaks sellist tulihingelist fänni, kes kohe mitte üks raas ei luba teistel oma arvamust avaldada, FAKTE raisk FAKTE icon_biggrin.gif

Ausalt "mehed", suunake oma energia BF5te ja proovige leppida teadmisega, et on ja JÄÄB ka teie arvamustest ERINEVAID arvamusi, FAKT !
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 12.11.2018 22:07:09 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Ma ei mõista väga, et miks üldse vaja Scartile nii tulihingeliselt selgeks teha, et ta on/ei ole eesel. Las heidib omaette. Teiste mängurõõmu see väga nagunii ei mõjuta icon_biggrin.gif


Nii vahva, et paarile räuskajale vastupidise hinnangu omamine on "heitmine". Kohe näha, et HD Taneli peal kasvanud põlvkond on M-reitinguga mängude juurde jõudnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 12.11.2018 22:16:47 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
@ninjana, sa ka lõpeta siin teemas oma tõe ja faktide otsimine, valetad nagu tont teab mis, mind otsid ka juba aastaid taga, a nüüd pean FAKTE näitama ? icon_biggrin.gif

Kaido ja Ninjajana on kaks sellist tulihingelist fänni, kes kohe mitte üks raas ei luba teistel oma arvamust avaldada, FAKTE raisk FAKTE icon_biggrin.gif

Ausalt "mehed", suunake oma energia BF5te ja proovige leppida teadmisega, et on ja JÄÄB ka teie arvamustest ERINEVAID arvamusi, FAKT !



Kas opollo olen ma kunagi öelnud et ei tohi oma arvamusi avaldada? Sa ikka oskad pidevalt teistele sõnu suhu panna. Mida siis Scartile valesti ütlesin? Kas tõesti BF1, BF5 ja COD võrdlemine pole natukene ajast mööda ja võrreldakse erinevaid asju? Kui ikkagi ei viitsita selgeks teha ja infot koguda kas siis on tõesti mina süüdi? Pigem Opollo sa ikka oskad vana rauda peksta, ise oled ka tulihingeline vastane ja viskad alati viha ja pettumust teiste suunas teele. Miks sa seda jätkuvalt teed?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 12.11.2018 22:27:35 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
OPollo kirjutas:
@ninjana, sa ka lõpeta siin teemas oma tõe ja faktide otsimine, valetad nagu tont teab mis, mind otsid ka juba aastaid taga, a nüüd pean FAKTE näitama ? icon_biggrin.gif

Kaido ja Ninjajana on kaks sellist tulihingelist fänni, kes kohe mitte üks raas ei luba teistel oma arvamust avaldada, FAKTE raisk FAKTE icon_biggrin.gif

Ausalt "mehed", suunake oma energia BF5te ja proovige leppida teadmisega, et on ja JÄÄB ka teie arvamustest ERINEVAID arvamusi, FAKT !



Kas opollo olen ma kunagi öelnud et ei tohi oma arvamusi avaldada? Sa ikka oskad pidevalt teistele sõnu suhu panna. Mida siis Scartile valesti ütlesin? Kas tõesti BF1, BF5 ja COD võrdlemine pole natukene ajast mööda ja võrreldakse erinevaid asju? Kui ikkagi ei viitsita selgeks teha ja infot koguda kas siis on tõesti mina süüdi? Pigem Opollo sa ikka oskad vana rauda peksta, ise oled ka tulihingeline vastane ja viskad alati viha ja pettumust teiste suunas teele. Miks sa seda jätkuvalt teed?


FAKTE TOO FAKTE icon_biggrin.gif

Ma ikka iga nädal pelan BF3.me icon_wink.gif "vastane" icon_biggrin.gif

Hetkel ma BF5 juures midagi rõõmustavat ei näe, ootan veel, reaalne, et pelan, reaalne, et kui sama sitt, mis BF1, siis mitte, nii lihtne see ongi, ja ära hakka FAKTE otsima, nagu sa 3-4 viimast postitust seletad siin. See on MINU arvamus ja ei pretendeeri pühale tõele, küll aga on FAKT see, et sa valetasid mu peale ja pole mind siiani otsinud, et seletada icon_wink.gif

Peace ja andke tuld pelas, mitte foorumis krdi kadjakid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 12.11.2018 22:42:00 vasta tsitaadiga

Krt! Poisid ma ei teagi kumb on parem kas BF V või HAV, action käib. Kuna mängida ei saa siis jälgin siin mängu, verd tahaks näha. icon_smile.gif) Loodan, et BF V on actioni rohkem kui siin.icon_smile.gif)



Ärge mõistke kohut mu üle, olen kaugel ja üksi. icon_biggrin.gif

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 12.11.2018 22:43:52 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Krt! Poisid ma ei teagi kumb on parem kas BF V või HAV, action käib. Kuna mängida ei saa siis jälgin siin mängu, verd tahaks näha. icon_smile.gif) Loodan, et BF V on actioni rohkem kui siin.icon_smile.gif)



Ärge mõistke kohut mu üle, olen kaugel ja üksi. icon_biggrin.gif


bfv on igati oma raha väärt, etem kui bf1

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 12.11.2018 22:47:27 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
simo5555 kirjutas:
Ma ei mõista väga, et miks üldse vaja Scartile nii tulihingeliselt selgeks teha, et ta on/ei ole eesel. Las heidib omaette. Teiste mängurõõmu see väga nagunii ei mõjuta icon_biggrin.gif


Nii vahva, et paarile räuskajale vastupidise hinnangu omamine on "heitmine". Kohe näha, et HD Taneli peal kasvanud põlvkond on M-reitinguga mängude juurde jõudnud icon_rolleyes.gif


Pidasin heitimise all pigem seda silmas, et sulle ei meeldi mäng. See, et juhuslikult paarile räuskajale see väga meeldib, ei omanudki väga tähtsust. icon_biggrin.gif Ei pea ennast küll HDTaneli põlvkonnas kasvanuks (olen ise pea sama vana kui tema), aga mulle mäng meeldib. Polegi väga vahet, et palju K/D on või mis aja peale see mäng maha sureb vms ebaolulist.


viimati muutis simo5555 12.11.2018 22:49:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 22:47:55 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Ma ikka iga nädal pelan BF3.me icon_wink.gif "vastane" icon_biggrin.gif

BF3/4 on ju jubedad run and gun mängud. Tempo on ülikõrge. BF3/4 ei kannata üldse võrrelda BF1/5-ga. Pigem lähevad need juba sinna COD BO4 auku.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 12.11.2018 23:06:57 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
OPollo kirjutas:
Ma ikka iga nädal pelan BF3.me icon_wink.gif "vastane" icon_biggrin.gif

BF3/4 on ju jubedad run and gun mängud. Tempo on ülikõrge. BF3/4 ei kannata üldse võrrelda BF1/5-ga. Pigem lähevad need juba sinna COD BO4 auku.

Mul NII savi ka sellest icon_biggrin.gif, BF3 on lihtsalt üles ehitatud ja lihtne peale tööpäeva (kellel on, kel mitte),lihtsalt neljases squadis täristada lihtsate perkide ja ülesehitusega. Täna BF5 ootab ulme tiimitööd, hui enam aru saab casual playerina, mis perke kuhu vaja toppida ja panna jne,
Samas on ikkagi 90 % just casual playerid, kes ei viitsi seda just nii mängida, kui keegi "sõjafanaatik" arvab seda õigeks.

Taaskord, alustagu sniperlimiti seadest, tankil on, sniperil mitte ... ja siis saab pela ka juba mängitavaks ... (BF3 pelangi serverites, kus on see limiteeritud 3-5 sniperit per tiim)

Thats my cheap 2 cents !
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.11.2018 23:33:46 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Dj-E kirjutas:
OPollo kirjutas:
Ma ikka iga nädal pelan BF3.me icon_wink.gif "vastane" icon_biggrin.gif

BF3/4 on ju jubedad run and gun mängud. Tempo on ülikõrge. BF3/4 ei kannata üldse võrrelda BF1/5-ga. Pigem lähevad need juba sinna COD BO4 auku.

Mul NII savi ka sellest icon_biggrin.gif, BF3 on lihtsalt üles ehitatud ja lihtne peale tööpäeva (kellel on, kel mitte),lihtsalt neljases squadis täristada lihtsate perkide ja ülesehitusega. Täna BF5 ootab ulme tiimitööd, hui enam aru saab casual playerina, mis perke kuhu vaja toppida ja panna jne,
Samas on ikkagi 90 % just casual playerid, kes ei viitsi seda just nii mängida, kui keegi "sõjafanaatik" arvab seda õigeks.

Taaskord, alustagu sniperlimiti seadest, tankil on, sniperil mitte ... ja siis saab pela ka juba mängitavaks ... (BF3 pelangi serverites, kus on see limiteeritud 3-5 sniperit per tiim)

Thats my cheap 2 cents !
perkid wut
ma ei saanud bf3'st aru, kuid meeldis täristamine, bf4ni suuresti ei jõudnudki, premier ostetud, kui 15h max gameplay'd, bf 1 ka premier, kuid selles sai ehk pisut rohkem gametime, kui bf4, samas kindel ei ole. BFV on access premieriga, pole veel minutitki pelanud, peale beta, kuid too oli täitsa mängitav thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 01:30:51 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
OPollo kirjutas:
Ma ikka iga nädal pelan BF3.me icon_wink.gif "vastane" icon_biggrin.gif

BF3/4 on ju jubedad run and gun mängud. Tempo on ülikõrge. BF3/4 ei kannata üldse võrrelda BF1/5-ga. Pigem lähevad need juba sinna COD BO4 auku.


Ennast BF3's ei seganud see run and gun, edasi läks aina hullemaks muarust, BF1 mängitud mega vähe, sest meh. BFV oli BETAs seetõttu värske, et tempo nats maas, kuigi tundub, et ma ei osta seda seeriat enam kunagi, sest liiga Hollywoodilik tuim tamp. Pigem avastasin eile Post Scrirptum'i WW2 kohapealt...

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 13.11.2018 10:41:15 vasta tsitaadiga

Tegin ka eile 20 minutit pela. Radeon Relive pani 5x järjest mängu crashi peale 30-60 sekundit max, kui panin lindistama midagi.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 10:45:07 vasta tsitaadiga

Sain ka oma 5-10 min takka crashidele jälile, miskipärast ei meeldi DX12 mängule, dx11 peal pole crashi kordagi olnud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 13.11.2018 14:13:54 vasta tsitaadiga

Mehikene kirjutas:
Sain ka oma 5-10 min takka crashidele jälile, miskipärast ei meeldi DX12 mängule, dx11 peal pole crashi kordagi olnud.

See pidi jah üks põhipõhjuseid olema.
vaatan õhtul üle, korra panin dx12 peale, aga lugesin siis ka, et dx11 peaks ikka jooksutama. võibolla unustasin tagasi muuta.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 15:07:22 vasta tsitaadiga

Raytrace peaks homse updatega tulema. Kuna seal kindlasti DX12 vaja siis kardan et see dx12 stutterfest ei fixita ja on mängitamatu paljudele.

Redditist leidsin mingi info mis ilmselt seletab miks BFis (nii 1 kui V) see dx12 nii jura on:

tsitaat:

The game uses a "cache" folder on User/My Documents/Battlefield 1, exclusive to DX12, and creates some files with .db (Data base file) extension, doing this to every single map. The thing is, while creating these .db files on the current map, the game STUTTERS like crazy, it's simply unplayable. Things tend to take around 15 minutes to "smooth out" on the map itself, but then it happens again and again on the following map. Some people suggest sticking to DX12 for a extended period of time, and eventually it should remain smooth, because you would have filled all the cache necessary for the game to run well. But still, you'll face the same problems of DX11 vs DX12, with lower max GPU usage and higher input lag.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 18:34:41 vasta tsitaadiga

Karl P. kirjutas:
Lovvi kirjutas:
Karl P. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui keegi tahab 10h proovida siis: http://www.origin.com/store/origin-access/refer-a-friend/redeem/ak1HWjZoTT0jTSMxMDAwMDA2NzUxMTIw
Krediitkaarti/paypali ka selleks vaja aga raha võetakse alles siis kui 7 päeva läbi saab. Seega oleks mõistlik kohe automaatne iga kuine tellimus tühistada (7 päeva accessi jääb alles).

Ja mida sina selle referall lingi eest saad (eeldan, et sinu link)?

Mitte kui midagi, vähemalt kuskilt midagi välja ei loe. Endal Origin Access premier juba olemas ja pärast selle võtmist tekkis "Refer A Friend" valik Origin Accessi alla.

Edit:
Do I get anything for inviting my friends?
You get to play great games with your friends - and probably their undying gratitude too, we bet.

Tänud vastuse eest, kasutasin võimaluse ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 19:08:01 vasta tsitaadiga

Võtaks ka ühe refer-a-friend lingi, kui kellelgi on üle. beer_yum.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008




sõnum 13.11.2018 19:12:46 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Võtaks ka ühe refer-a-friend lingi, kui kellelgi on üle. beer_yum.gif icon_smile.gif


Aga palun:
http://www.origin.com/store/origin-access/refer-a-friend/redeem/ZWFxNURYbz0jTSMxMDAwMDAwMTg3NDE1
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.