Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.11.2018 21:23:08 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Kuidas aasta premieri @ 50 saab?
vene vpniga oli väidetavalt 50€
ma rumal ostsin koreast 80€'ga icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.11.2018 00:24:16 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Flab kirjutas:
Kuidas aasta premieri @ 50 saab?
vene vpniga oli väidetavalt 50€
ma rumal ostsin koreast 80€'ga icon_lol.gif


Ma ei viitsinud vpnidega jamada ja jukerdada. Võtsin premieri 15 euri kuu. teen mängule uninstall ja järgmine kuu võtan full mängu ligi

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 11.11.2018 04:12:57 vasta tsitaadiga


Link


icon_cry.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.11.2018 10:19:11 vasta tsitaadiga

Annan siis natule tagasisidet. Mäng on tõsiselt toores veel. Eile õhtul tegin uninstalli mängule ja tirisin uuesti. Regin introd asjad ära ja panin quit. Ja hakkab otsast pihta keberiit, pane heledused ja asjad paika ja tee intro läbi, et jõuaks sinna kuhu vaja, ehk siis algusmenüüsse icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 11.11.2018 10:26:02 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
simo5555 kirjutas:
Kuidas siis tundub? Kas 45€ eest on sisu ka?
endiselt, aasta 50€ origin access premier'i eest on asisem, kui 45€ bf5 eest välja käia
accessiga saab veel deluxe uute linade ja kleitidega

kevadel tuleb mäng anthem, see on sama 50€ raha sees thumbs_up.gif

accessiga on ka kõik varasemad prügid täies mahus pelatavad nagu battlefrontid jne mida võibolla muidu osta ei oleks raatsinud icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif


Access on ilus ja tore, aga kuidagi ei taha veel osta seda icon_biggrin.gif Tundub nagu üüri maksmisena - maksad ja maksad, aga päris omale midagi ikkagi ei saa. Anthem esialgu jätab ka külmaks. Tõenäoliselt jätan selle üldse vahele. Kui premieri tuleb hunnik mänge mis huvitaks - siis võtan kindlasti. Ostsin ka kinguinist omale battlefield v pre-orderi, aga krt ei pannud tähele, et alles 20ndal saab kätte. Vene VPN-i kohta lugesin alles hiljem icon_biggrin.gif Ehk nüüd siis pean ootama enne kui mängida saan. Või kui keegi tahab kinguinist 50€-st mängu 45€-ga osta siis saame äkki kaubale icon_biggrin.gif


viimati muutis simo5555 11.11.2018 10:39:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013



Online

sõnum 11.11.2018 10:33:50 vasta tsitaadiga

Kui vaadata üldse viimase aja MP ajalugu, siis Fortnite ja PUBG vist hoiavad mingil määral mängijatebaasi. BF ja Titanfallide hinnad kukuvad aasta peale väljalaset nagu mängijatebaaski ehk 75%-90%. Ses mõttes on Access jah mõttekas, aasta pärast pannakse MP mäng nagunii lukku, siis hea üksikosasid pelada "tasuta" icon_wink.gif
Minu meelest on tänapäeval just mitmikosasid väljalaskel täisraha eest bugfestina osta kahtlane.

Teaks, et mäng peaks vastu nagu Enemy Territory või varajased COD-d, mida ikka veel üleval peetakse ja isegi anti-cheat ja muid lisasid arendatakse, siis julgeks ka MultiPlayereid osta täis raha eest...

BF 1 üritati siin kuu aja eest veel ostma meelitada, et lisaks saad Premiumi jms, uus BFV ukse taga, kes enam BF 1 teeb siis...

Tehku 1 korralik mäng, millele anti-cheat saab iga nädala-paari taga töötavaid uuendusi ning map-e tuleb ka välja mitme aasta lõikes. Natuke siit sealt pätsida ja oleks 5+ aastaks korralik mäng olemas. Hetkel käib 1 suur rahalüpsmine, iga paari aasta tagant uus mäng 60.- + Premiumid ja lisad.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 11.11.2018 11:48:24 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Kui vaadata üldse viimase aja MP ajalugu, siis Fortnite ja PUBG vist hoiavad mingil määral mängijatebaasi. BF ja Titanfallide hinnad kukuvad aasta peale väljalaset nagu mängijatebaaski ehk 75%-90%. Ses mõttes on Access jah mõttekas, aasta pärast pannakse MP mäng nagunii lukku, siis hea üksikosasid pelada "tasuta" icon_wink.gif
Minu meelest on tänapäeval just mitmikosasid väljalaskel täisraha eest bugfestina osta kahtlane.

Teaks, et mäng peaks vastu nagu Enemy Territory või varajased COD-d, mida ikka veel üleval peetakse ja isegi anti-cheat ja muid lisasid arendatakse, siis julgeks ka MultiPlayereid osta täis raha eest...

BF 1 üritati siin kuu aja eest veel ostma meelitada, et lisaks saad Premiumi jms, uus BFV ukse taga, kes enam BF 1 teeb siis...

Tehku 1 korralik mäng, millele anti-cheat saab iga nädala-paari taga töötavaid uuendusi ning map-e tuleb ka välja mitme aasta lõikes. Natuke siit sealt pätsida ja oleks 5+ aastaks korralik mäng olemas. Hetkel käib 1 suur rahalüpsmine, iga paari aasta tagant uus mäng 60.- + Premiumid ja lisad.


BF1 24H peak oli 30000 mängijat. Seega on neid seal praegugi ja kes mängida tahab, siis saab seda teha.

BF V kohta võib öelda nii, et gameplay on väga mõnus. Mõned väiksemad kalad on sees, aga mitte midagi hullu. Pealegi peaks Day 1 patch tulema järgmisel nädalal, kui mäng kõigile välja lastakse.

Ainuke asi on see, et mängule peaks panema reaalse vanusepiirangu, et alaealised mängima ei pääseks. Kuidas seda teostada ei tea, aga väga jama on mängida kui keegi ei mängi nii nagu ette nähtud.

Operationit ei ole võimalik mängida kui tiim on lambaid täis. Seda saab mängida ainult siis kui pool tiimi on oma kaaslasi. Siis on võimalik muidu aga mitte. Conquestis veidi asi parem, siis piisab kahest squadist, kes teavad mida teha vaja.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 11.11.2018 12:27:56 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:


Ainuke asi on see, et mängule peaks panema reaalse vanusepiirangu, et alaealised mängima ei pääseks. Kuidas seda teostada ei tea, aga väga jama on mängida kui keegi ei mängi nii nagu ette nähtud.

Operationit ei ole võimalik mängida kui tiim on lambaid täis. Seda saab mängida ainult siis kui pool tiimi on oma kaaslasi. Siis on võimalik muidu aga mitte. Conquestis veidi asi parem, siis piisab kahest squadist, kes teavad mida teha vaja.


Pidavat ju nii kõva pela olema, mis ellimineerib lammaste võidujooksu ? icon_biggrin.gif

Helge unistus, aga sinu mõttekäiku ei jaga mitte ükski ärimees mängu loovas otsas...

Competive pela on aastaid juba suurusjärgus 5 vs 5. Ei maksa casual pelast nii palju isegi mitte unistada icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2018 12:36:48 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Annan siis natule tagasisidet. Mäng on tõsiselt toores veel. Eile õhtul tegin uninstalli mängule ja tirisin uuesti. Regin introd asjad ära ja panin quit. Ja hakkab otsast pihta keberiit, pane heledused ja asjad paika ja tee intro läbi, et jõuaks sinna kuhu vaja, ehk siis algusmenüüsse icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Kui reinstalli teed siis kustuta ikka kõik pask ka documents kaustast ära

_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.11.2018 13:38:17 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
PJT kirjutas:
Annan siis natule tagasisidet. Mäng on tõsiselt toores veel. Eile õhtul tegin uninstalli mängule ja tirisin uuesti. Regin introd asjad ära ja panin quit. Ja hakkab otsast pihta keberiit, pane heledused ja asjad paika ja tee intro läbi, et jõuaks sinna kuhu vaja, ehk siis algusmenüüsse icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Kui reinstalli teed siis kustuta ikka kõik piix ka documents kaustast ära


Kustutasin my-doc kausta ära enne kui uuesti laadima panin kuid ei miksit

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 11.11.2018 14:33:36 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
kala1 kirjutas:
PJT kirjutas:
Annan siis natule tagasisidet. Mäng on tõsiselt toores veel. Eile õhtul tegin uninstalli mängule ja tirisin uuesti. Regin introd asjad ära ja panin quit. Ja hakkab otsast pihta keberiit, pane heledused ja asjad paika ja tee intro läbi, et jõuaks sinna kuhu vaja, ehk siis algusmenüüsse icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Kui reinstalli teed siis kustuta ikka kõik piix ka documents kaustast ära


Kustutasin my-doc kausta ära enne kui uuesti laadima panin kuid ei miksit


Miks introd teed? Niipea kui esimesse missiooni jouad vajutad quit ja oledki mangumenuus, kuid jah eitea miks ta sul uuesti tahab teha . Teed sa ikka taiesti lopuni kus sa lopus saad valida mis story't teha? Inimesed vinguvad rohkem kui asi vaart, endal pole mitte uhtegi kala veel olnud mille parast vinguda .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.11.2018 14:41:48 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
PJT kirjutas:
kala1 kirjutas:
PJT kirjutas:
Annan siis natule tagasisidet. Mäng on tõsiselt toores veel. Eile õhtul tegin uninstalli mängule ja tirisin uuesti. Regin introd asjad ära ja panin quit. Ja hakkab otsast pihta keberiit, pane heledused ja asjad paika ja tee intro läbi, et jõuaks sinna kuhu vaja, ehk siis algusmenüüsse icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Kui reinstalli teed siis kustuta ikka kõik piix ka documents kaustast ära


Kustutasin my-doc kausta ära enne kui uuesti laadima panin kuid ei miksit


Miks introd teed? Niipea kui esimesse missiooni jouad vajutad quit ja oledki mangumenuus, kuid jah eitea miks ta sul uuesti tahab teha . Teed sa ikka taiesti lopuni kus sa lopus saad valida mis story't teha? Inimesed vinguvad rohkem kui asi vaart, endal pole mitte uhtegi kala veel olnud mille parast vinguda .


Sellest probleemist on mujal ka juttu ma ei vingu, aga see selleks. Aitäh näpunäite eest. Proovin seda quit teemat thumbs_up.gif Sellest on mujal ka kirjutanud, et selline häiriv asi eksisteerib

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2018 15:14:38 vasta tsitaadiga

Viimane võimalus on teha veel teine sp missioon ära.
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.11.2018 15:29:53 vasta tsitaadiga

@vihmauss kas sa ise lähed samamoodi mängu või sul seda probleemi ei esine kus pead paika panema klapi helid ja ekraani heleduse? Ma kogu aeg arvasib, et kui quit panna siis viskab mängust välja, aga su näpunäide vähendas selle jama aega. Igatahes sai selle natuke kiiremaks et ei ole nii tüütu enam see mitmikmängu ootamine ja minemine kuid videosätted lööb ikka paigast. Seega siiski mingi kala eksisteerib kuid tänud igaljuhul vähaemalt ei pea huinjaaga tegelema enne kui mängima saab. Ootame ja loodame, et see patch tuleb lähiajal.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 11.11.2018 15:34:43 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
@vihmauss kas sa ise lähed samamoodi mängu või sul seda probleemi ei esine kus pead paika panema klapi helid ja ekraani heleduse? Ma kogu aeg arvasib, et kui quit panna siis viskab mängust välja, aga su näpunäide vähendas selle jama aega. Igatahes sai selle natuke kiiremaks et ei ole nii tüütu enam see mitmikmängu ootamine ja minemine kuid videosätted lööb ikka paigast. Seega siiski mingi kala eksisteerib kuid tänud igaljuhul vähaemalt ei pea huinjaaga tegelema enne kui mängima saab. Ootame ja loodame, et see patch tuleb lähiajal.


Mina mangisin ainult alguses ara proloogi ja peale seda mang tootab ja videosatted ara ei reseti.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.11.2018 16:07:19 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
PJT kirjutas:
@vihmauss kas sa ise lähed samamoodi mängu või sul seda probleemi ei esine kus pead paika panema klapi helid ja ekraani heleduse? Ma kogu aeg arvasib, et kui quit panna siis viskab mängust välja, aga su näpunäide vähendas selle jama aega. Igatahes sai selle natuke kiiremaks et ei ole nii tüütu enam see mitmikmängu ootamine ja minemine kuid videosätted lööb ikka paigast. Seega siiski mingi kala eksisteerib kuid tänud igaljuhul vähaemalt ei pea huinjaaga tegelema enne kui mängima saab. Ootame ja loodame, et see patch tuleb lähiajal.


Mina mangisin ainult alguses ara proloogi ja peale seda mang tootab ja videosatted ara ei reseti.


Ma tegin ka läbi selle sissejuhatuse ja natuke tegin missiooni ka kuid probleem eksisteerib. Sinu antud lahendus toimib kenasti. Abiks ikka. Kuna teema sellest ka tehtud on ju parandatakse lähiajal ära. Huvitav on see, et resetib seaded ka ära.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2018 18:03:59 vasta tsitaadiga

Kas teil ka crashib ala iga 5-10 minuti tagant?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2018 18:06:44 vasta tsitaadiga

Mehikene kirjutas:
Kas teil ka crashib ala iga 5-10 minuti tagant?

3 päeva peale kokku 1 crash
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2018 18:12:44 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Mehikene kirjutas:
Kas teil ka crashib ala iga 5-10 minuti tagant?

3 päeva peale kokku 1 crash


Veateadet ei anna.. Lihtsalt mängust välja ja kõik...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.11.2018 18:59:49 vasta tsitaadiga

Nii lahendus olemas sellele probleemile, et pidevalt pead mängu nullist alustama. Mine documents/Battlefield V/Settings ja nimeta PROFSAVE_tmp in PROFSAVE
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2018 19:25:40 vasta tsitaadiga

4 päevaga 0 crashi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.11.2018 20:15:02 vasta tsitaadiga

keegi mängu viitsib teha, olen hetkel aktiivne
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2018 21:08:50 vasta tsitaadiga

Pole mul ka crashe olnud, 20h gameplay time.

See brittide mosquito on ka päris ulme lennuk, 1 kohaline pommitaja mis on nii kiire icon_biggrin.gif
Vastaste Antiair paugutab siis lihtsalt mööda maad ligi suure kiirusega üllatad pommirahega.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2018 23:33:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Juba teine kord kui selline asi juhtub icon_lol.gif Väga hea, et nad tiimi vahetuse ära kaotasid icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 11.11.2018 23:51:31 vasta tsitaadiga

Karl P. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler



No on ikka mõni mees endale nime pannud:) Kuidas sinuga kamraadid mängus suhtlevad ""kuule k..i mis sa siristad lase sorinal" icon_smile.gif)

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.