|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
01.11.2018 10:53:48
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Kas teil viimasel ajal Omniva paki venimisega pole kogemusi? Mul eelmise nädala algusest näitab, et pakk on Eesti saabunud, kuid edasist liikumist pole näha. Varem pole sellist venimist kohanud  |
Täpselt sama siin. saatjamaa tracking näitab, et on Eestisse saabunud eelmisest nädalast. Omniva tracking näitab aga alles väljumist saatjamaa riigist. Mis veel jõulute aeg toimuma hakkab kui nad juba täna ei suuda pakke liigutada.
Aina rohkem siin Eestis pakid venima hakkavad. 2-3 päevaga euroopast pakid Eestis, edasi hakkab miski tigupost peale.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.11.2018 11:17:04
|
|
|
| IQzero kirjutas: |
| Jaanus kirjutas: |
Kas teil viimasel ajal Omniva paki venimisega pole kogemusi? Mul eelmise nädala algusest näitab, et pakk on Eesti saabunud, kuid edasist liikumist pole näha. Varem pole sellist venimist kohanud  |
Täpselt sama siin. saatjamaa tracking näitab, et on Eestisse saabunud eelmisest nädalast. Omniva tracking näitab aga alles väljumist saatjamaa riigist. Mis veel jõulute aeg toimuma hakkab kui nad juba täna ei suuda pakke liigutada.
Aina rohkem siin Eestis pakid venima hakkavad. 2-3 päevaga euroopast pakid Eestis, edasi hakkab miski tigupost peale. |
Näita trackingut.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
01.11.2018 12:35:47
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Näita trackingut. |
Oled Omniva palgal ?
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
01.11.2018 12:42:42
|
|
|
| IQzero kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Näita trackingut. |
Oled Omniva palgal ? |
Tracking on avalik. Info vaatamiseks ei pea palgal olema.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
01.11.2018 12:44:40
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| IQzero kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Näita trackingut. |
Oled Omniva palgal ? |
Tracking on avalik. Info vaatamiseks ei pea palgal olema. |
Sinult küsisin või ?
Mina oma trackingut kolmandate osapooltega ei jaga.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
01.11.2018 12:52:47
|
|
|
| Ega selle jagamisega erilist riski pole, paki saab ju ikka kätte dokumendi alusel või automaadi puhul SMS-ga saadetud koodiga. Natuke privaatsuse teema ainult, et omniva tracking näitab saaja täisnime
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.11.2018 12:59:27
|
|
|
mul Omniva näitab, et laupäeval jõudis pakk Eestisse ja sellest ajast saati seisab...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
01.11.2018 13:55:47
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| mul Omniva näitab, et laupäeval jõudis pakk Eestisse ja sellest ajast saati seisab... |
Paistab, et miski error seal on. Saatsin päringu ka, aga vaevalt keegi vastata suvatseb.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
01.11.2018 14:50:03
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 23:00:01, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
01.11.2018 14:54:05
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Ega selle jagamisega erilist riski pole, paki saab ju ikka kätte dokumendi alusel või automaadi puhul SMS-ga saadetud koodiga. Natuke privaatsuse teema ainult, et omniva tracking näitab saaja täisnime |
Vahel on klienditeenindus telefoni teel päris vastutulelik. Selle trackingu numbri ja nimega saab tegelikult päris palju mängida. Hea tahtmise korral õnnestuks tellida kojukanne ja pakk kaaperdada. |
Nii on. Oli pakk tellitud DPDga. Tracking näitas, et on kohal ja helistasin neile, et nad Omnivale üle ei annaks (vahel annavad). Lisaks palusin, et tooksid tööle ära, mitte koju. Toodigi ja dokumente siinkohal keegi ei küsinud, ainult allkiri.
Naise pakke nt Omnivast olen isekirjutatud volikirja alusel küll ja küll ära toonud.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.11.2018 15:04:57
|
|
|
| IQzero kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Näita trackingut. |
Oled Omniva palgal ? |
Ei ole, pole kunagi olnud ega ilmsalt ei hakka ka olema.
Lihtsalt vahepeal iganädal keegi ulgus, et tema hiinast tellitud prügi on trackingu järgi eestis, sest hiina prügi trackingust lugesid nad nii oma arust välja, ja omniva on paha paha, venitab. Kuigi tegelikult oli see prügi ikka veel hiinas.
Ega siis trackinugt numbrit andma ei pea, teinud screenshot tulemusest nii et numbrit näha pole
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
01.11.2018 20:28:17
|
|
|
Mul juba teist korda, see tel nr vale/puudu. Kuu aega tagasi oli täpselt sama lugu. Siis sain ise postkontorist kätte, toodi kohe kuskilt pakk välja. Lihtsam juba ise kinni püüda see kulleriauto vist...
_________________ BMW |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
02.11.2018 00:34:00
|
|
|
| Noh, mul juba viimased ca 5 pakki on viimaste teadetega, et "Saajale saadetud teatis e-mailiga". Mina muidugi aru ei saa, et millisele mailile (jah, ali on regatud) ja number on ka pakil kenasti alati olemas olnud. Pole kahjuks kohale minnes meeles olnud tädide käest küsida, et mis mailile nad mulle siis neid teavitusi saadavad..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mac9
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2014
|
02.11.2018 05:34:05
|
|
|
Minu paki mille sai Omniva süül(vale sms) vale inimene ja kes tõi paki ausalt Omniva postipunkti tagasi ja mis saadeti jälle Omniva
kullerteenusesse tagasi on nüüd vadelenud alates 25. kuupäevast seal.Klienditeenindus on väga viisakas ja nagu saab ka aru , et
nende viga ja peaks kiiresti uuest tooma , aga mingit abi pole neist siiski . Lubatakse midagi uurida ja sinna see jääbki ja ise ka sealt kätte ei saa .
Isegi jälgimises on näha , et pakk on uuesti kullerteenustes . Teavitusi viimasel ajal pole paljudele trackitavatele pakkidele koju ega meilile-sms tulnud . Ainult kui ise pidevalt monitoorid oma pakkide teekonda , siis on võimalik näha , et jõudis postipunkti ja minna järgi .
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.11.2018 06:14:18
|
|
|
sain eile huvitavat nõu kuidas seisva paki sündroomi ravida, mõju avaldub (või ei avaldu) ilmselt esmaspäeval.
kui töötab, siis:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
03.11.2018 06:27:12
|
|
|
| Väga informatiivne postitus...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.11.2018 07:16:18
|
|
|
informatiivsem kui su oma vähemalt teemaga seotud, kuigi detaile ei saa veel avaldada.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
03.11.2018 14:16:31
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
informatiivsem kui su oma vähemalt teemaga seotud, kuigi detaile ei saa veel avaldada. |
Tahaks küll teada miks pakid ei liigu. Siiani mu pakk seisab ja omniva kirjadele ei vasta. Esmaspäeval helistan neile rsk
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
03.11.2018 15:45:14
|
|
|
Naljakas on isegi see, et viisin tallinnas paki pakiautomaati ja pakk seisis seal kaks päeva. Kolmapäev panin ja reede õhtul võeti välja. Alati on sama päeva õhtul või hommikul välja võetud. Tekkis tunne, et pakk on automaadist jalutama läinud ja pole midagi välja võtta
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
04.11.2018 01:38:10
|
|
|
ommniivää suutis tavalist kirja, Tallinnas ühe asutuse käest linna teise otsa, tavavurle postkasti transportida 8 tööpäeva .. esmaklassiline
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
05.11.2018 10:58:44
|
|
|
| Minu pakk on nüüd kodukoha postis. Kõigest ~2 nädalat võttis aega Eestis liigutamine.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
07.11.2018 06:02:09
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
informatiivsem kui su oma vähemalt teemaga seotud, kuigi detaile ei saa veel avaldada. |
Nagu arvata oligi.. Tühi jutt ja mõttetu möla.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
07.11.2018 06:40:54
|
|
|
| SiMka kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
informatiivsem kui su oma vähemalt teemaga seotud, kuigi detaile ei saa veel avaldada. |
Nagu arvata oligi.. Tühi jutt ja mõttetu möla. |
ema on sul möla. Omniva vastas esmaspäeval, et tõepoolest on pakk kuskile toppama jäänud ja lubasid paari tööpäeva jooksul teada anda mis värk on.
kui tänase jooksul miskit ei toimu, siis vaatab edasi...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
07.11.2018 06:47:19
|
|
|
Siiski, kordan: Nagu arvata oligi.. Tühi jutt ja mõttetu möla.
Ja loe nüüd enda vastuseid: sain eile huvitavat nõu kuidas seisva paki sündroomi ravida, mõju avaldub (või ei avaldu) ilmselt esmaspäeval NING tõepoolest on pakk kuskile toppama jäänud ja lubasid paari tööpäeva jooksul teada anda mis värk on.
EHK, uuesti: Nagu arvata oligi.. Tühi jutt ja mõttetu möla.
Ja, et minul ema möla on, noh vahva.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
07.11.2018 09:58:05
|
|
|
Saksast jõudis pakk meie sorteerimiskeskusesse 1.11.
Siiani pole see liikunud, "tore" teenusepakkuja
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
08.11.2018 10:36:39
|
|
|
Mul nüüd jookseb 8´s päev juba, kus pakk pole liikunud......
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.11.2018 14:50:01
|
|
|
Mul seisab 27. oktoobrist. Täna lõpuks vastati, et andmed pakil puudulikud Kui ükskord kätte saan, siis saab näha mis seal siis puudulik on...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
09.11.2018 14:31:31
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
Mul seisab 27. oktoobrist. Täna lõpuks vastati, et andmed pakil puudulikud Kui ükskord kätte saan, siis saab näha mis seal siis puudulik on... |
Päris hea siin sama seis "27.10.2018 08:55 Eesti" ja edasi mitte midagi. Esimene kord hämasid, et andmed puudulikud ja on tagasi saadetud VIST.... Täna pole pakk UK süsteemi tagasi tekkinud ja ilmselt ikka siin riiulite vahel kadunud. Klienditeenindus ei oska muud öelda, et neil ühendus ja päringud sorteeerimiskeskusega ei toimi ja nad ei saa vastust anda.
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
09.11.2018 18:46:55
|
|
|
Tõepoolest!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.11.2018 18:54:00
|
|
|
Selle tõttu esineb tavapärases pakkide liikumises ja protsesside kiiruses kõrvalekaldeid.
mis asi on tavapärane liikumises ja kiiruses , Tartust TLN pakk liigub 5 päeva...
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.11.2018 19:33:53
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
Mul seisab 27. oktoobrist. Täna lõpuks vastati, et andmed pakil puudulikud Kui ükskord kätte saan, siis saab näha mis seal siis puudulik on... |
Päris hea siin sama seis "27.10.2018 08:55 Eesti" ja edasi mitte midagi. Esimene kord hämasid, et andmed puudulikud ja on tagasi saadetud VIST.... Täna pole pakk UK süsteemi tagasi tekkinud ja ilmselt ikka siin riiulite vahel kadunud. Klienditeenindus ei oska muud öelda, et neil ühendus ja päringud sorteeerimiskeskusega ei toimi ja nad ei saa vastust anda. |
ma sain enda oma täna kätte
ja tõele au andes - andmed olidki puudulikud, hiinlane kuramus oli tel nr-i ülis!talt välja printinud. ja kuna pakk oli automaati tellitud, siis ega neil polnudki võimalust kontakti saada.
ühe teise paki sain ka mis alles eile Eestisse jõudis.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.11.2018 18:35:15
|
|
|
Isegi kaua vaikus olnud meedias sel teemal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
11.11.2018 18:51:16
|
|
|
Ja ajastus kolimiseks on neil tohmanitel ka viimase peal.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
11.11.2018 19:25:39
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
Ja ajastus kolimiseks on neil tohmanitel ka viimase peal.  |
Pigem oli lootus, et suudavad enne jõulupalavikku asja tööle saada. Vanas logistikakeskuses oleks need jõulud võinud väga täbaralt minna.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.11.2018 15:36:12
|
|
|
Hea, et jõulude peale oma kolimist ei jätnud
link
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
13.11.2018 00:13:57
|
|
|
oli vajadus pakiautomaatide paki suuruste tabeli järgi. ilus unistus, sest omniva lehelt ma seda leida ei suuda.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.11.2018 00:18:19
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| oli vajadus pakiautomaatide paki suuruste tabeli järgi. ilus unistus, sest omniva lehelt ma seda leida ei suuda. |
https://www.omniva.ee/era/pakk/kuidas_pakki_saata_eestisse kliki tähtede peale , näitab suurusi
| tsitaat: |
Maksimaalsed mõõtmed (cm)
S- 9 x 38 x 64
(vähemalt 2 x 9 x 14)
M- 19 x 38 x 64
L- 39 x 38 x 64 |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
13.11.2018 00:25:47
|
|
|
kusjuures, vaatamata sellele, et smartpostil on kohe olemas otselink HINNAKIRI, on neilgi paki mõõtmed absurdsed. milleks tekitada paki kõrguseks 64cm, kui suurima paki laius on ikka vaid 36cm.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.11.2018 00:29:44
|
|
|
Pakid pole ju kõik võrdkülgsed.....tõstad teisipidi või kasutad kullerit. Saad seda ku enda juurde tellida.
60x60x60 jaoks oleks uusi kappe ju vaja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
13.11.2018 00:53:01
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| kusjuures, vaatamata sellele, et smartpostil on kohe olemas otselink HINNAKIRI, on neilgi paki mõõtmed absurdsed. milleks tekitada paki kõrguseks 64cm, kui suurima paki laius on ikka vaid 36cm. |
Äkki on smartposti 60*36*60 siis parem? Või DPD 37*40*60.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Will91
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2007
|
15.11.2018 12:39:23
|
|
|
Tellin sageli suures koguses raamatuid Suurbritannia veebipoodidest. Sel sügisel on tekkinud kummaline trend.
Alla 250g raamatutest 5/6-st jõudsid kohale kauem kui 45 päeva, samas kui kõik kogukamad raamatud on stabiilselt kuni 20 päevaga kohale jõudnud.
Kah mingi logistikakeskuse avamisega seotud kala?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.11.2018 13:23:25
|
|
|
| Trackingu koodid on olemas, siis vaata millal lahkus uk ja millal eestisse jõudis.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Will91
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2007
|
15.11.2018 14:11:01
|
|
|
Odavad raamatud tulevad alati ikka ilma trackinguta, sest selle arvelt saavutatakse hinnavõit. Sel sügisel on tekkinud väga selge probleem kergekaaluliste pakkide saabumisel normaalse ajakavaga.
Tahtsin foorumlastelt küsida, kas ka neil on GBR/Euroopast just alla 250g-ste pakkide kättesaamisega esinenud viivitusi. Kas Omniva sorteerib Euroopast tulnud pakke eraldi kaalu alusel, sest just nt 250g on Eestis kirja ja maksikirja vaheline piirjoon.
edit: Nt tellin ka väikeseid pakke Hiina kaubakatest ja sealt pole teele panemise hetkest kuni kohalejõudmiseni ilma trackinguta kordagi üle 20 päeva läinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.11.2018 14:14:39
|
|
|
Alla 2kg asjad tulevad tavaliselt lennukiga, üle 2kg kuidas juhtub.
Ei ole täheldandud erilisi viivitusti, 45 päeva on ebanormaalne. Kui trackingut pole, siis ei saa ka kindel olla millal asi üldse reaalselt posti pandi.
Kust sa neid raamatud tellid, amazon?
Eesti 250g on mingi omniva väljamõeldis ja ei puutu asjasse.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|