Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2018 21:58:35 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Olukorda arvestades, siis Telia ei tohiks kodulehel kellaaega lubada. Sellega on ta võtnud kliendi suhtes vastutuse.
Tuleb muuta kellaaeg "päeva jooksul" või miski muu lahendus, et ei oleks seda lubadust seal kirjas, ehk kellaaega.

Telia tagasiside ka äkki sellise suhtumisega, et kuller eraldi alltöövõtja ja Telia ei vastuta selle eest.
Klient saab omniva või dpd dispetšeri numbri sealt tagasisidelt, et uurige sealt oma asja ise. icon_razz.gif


Olen ka ise sellele mõelnud.
Näiteks kuller toob kauba 10 päeva jooksul.
Näiteks tehnik helistab ja tuleb paigaldab teenuse 14 päeva jooksul.

See oleks rohkem põhjamaade moodi.. kui eesti moodi, üritatakse ikka kliendi heaolu ja täpse informeerimisega paremad olla.
Paraku see püüdmine feilib mõnes tasandis ja mõne kliendiga..seda märgatakse...seda kui toimib, ei märgata.
Nii lihtne ongi..
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 25.10.2018 22:22:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Ma näen jeesuse pildil omniva ja dpd logosid siis ma ei eeldaks, et telia neid aegu kontrollib nagu jumal. Kui pakk ei tule tolles vahemikus, siis ma viskaks kivi kullerfirma kapsaaeda. Kui seal oleks telia logo, siis oleks vähe teine tera.

Mis mõttes, kui kellaajalist teenust pakutakse, siis peab sellest kinni hoidma. Muul juhul on see tarbija petmine. Võtku kellaajad sealt tagant siis ära ja kõik oleks ok

Jällegi eeldan, aga võiks arvata, et enamus ajast siiski mahuvad saadetised nendesse aegadesse. Digebeni on tellinud, tema pole rahule jäänud. Kes on rahule jäänud, ei kirjuta sellest tavaliselt.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 09:55:16 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Ma näen jeesuse pildil omniva ja dpd logosid siis ma ei eeldaks, et telia neid aegu kontrollib nagu jumal. Kui pakk ei tule tolles vahemikus, siis ma viskaks kivi kullerfirma kapsaaeda. Kui seal oleks telia logo, siis oleks vähe teine tera.

Mis mõttes, kui kellaajalist teenust pakutakse, siis peab sellest kinni hoidma. Muul juhul on see tarbija petmine. Võtku kellaajad sealt tagant siis ära ja kõik oleks ok

Jällegi eeldan, aga võiks arvata, et enamus ajast siiski mahuvad saadetised nendesse aegadesse. Digebeni on tellinud, tema pole rahule jäänud. Kes on rahule jäänud, ei kirjuta sellest tavaliselt.


Uuringud näitavad, et väga positiivse kogemuse saanud inimene jagab seda keskmiselt 2-3 inimesega, negatiivse kogemuse saanud inimene aga keskmiselt 8 inimesega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 10:04:35 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ja selleni me jõudsimegi, et kui kuller lubab kaupa Telia laost ajavahemikus kell 8.00-10.00 siis see peakski sel ajal laekuma.
Sellega nõustuvad siin kõik kommenteerijad.
Küsimus oli, mida teha kui see kaup ei laekunud õigeaegselt.
Kas minna delfisse, kiruda Teliat foorumis... või anda tagasiside iga kauba tellimuse korral, kui meilile tuleb vastav küsitlus.
Tegelik tarnija oli ikkagi kuller aga siin on lihtsalt raske mõista, mis tööd keegi teeb.

... ära aja puru sima, klient ostab kaupa Telialt, mitte kullerfirmalt! Kullerfirmaga pole kliendil mingit lepingut ega seost. Tore on, et pood laseb valida kullerfirmat ja ajaperioodi, kuid seda tehes loob endale lisavastutuse. Tundub, et sa pole vist väljamaa poodidega üldse kaupa teinud või taaskord, üritad puru silma ajada. Mujal maailmas saadakse sellest üsna hästi aru, kui kaup ei jõua lubatud ajaga kliendini, siis see kompenseeritakse. Me ilmselt ei jõua kunagi selleni, kui klient on raha ära andnud, siis pärast seda tulgu või veeuputus ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 19:07:04 vasta tsitaadiga

Lootusetu on seda indrpo'le seletada
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 20:24:13 vasta tsitaadiga

DigeBeni, Nõua õigust ja anna teada kuidas läks. Sellegipoolest soovitan tagasiside iga paki saamisel anda, see on ainus asi mis jõuab õigesse kohta..kullerini.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 22:53:40 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
DigeBeni, Nõua õigust ja anna teada kuidas läks. Sellegipoolest soovitan tagasiside iga paki saamisel anda, see on ainus asi mis jõuab õigesse kohta..kullerini.

eusa_wall.gif doh.gif
mida teil seal kraanist ruleb? puhas vesi, nope...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon10362
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2013




sõnum 30.10.2018 21:11:03 vasta tsitaadiga

Küsimus suurele ringile.

Mille pärast täpselt ma selle Inteno ruuteri teenuse tellimiseks võtma pean?

Ma üritan praegu koduinterneti tellida aga mul pole nende (Inteno) ruuteri jurakaid vaja ning nende valikutest ei saa ma valida seda et mul on oma custom ruuter. Selle asemel ma saan valida "Minu seadet ei ole valikutes" ja selle all on ainult järgmine 169 eurot maksev Inteno... irw.

Et siis, ma ei saa nendest menüüdest mööda ilma et ma peaksin valima ühe suvalise Inteno ja ütlema et ma oman seda.

Küsimus on, et kas ma pean mingisuguseks konkreetseks põhjuseks ostma nende Inteno või saan ma ilma.

Ma pole kogu selle auth. protokollide kõikidega veel sina peal. Ainuke põhjus miks ma ise arvan on et trackida subscriberit vms.
Viimati ma mäletan tho et otse ONTi toppides oma juhtme sai lihtsalt DHCP broadcastiga ka oma võrgu kätte ja kogu lugu. Mis viitaks sellele et pole midagi specialit vahel.

Oskab keegi konkreetselt kinnitada et ma võin valida suvalise Inteno listist ja olla probleemivaba? (Selleks et tollest menüüst edasi pääseda)

Ise plaanin oma vanast arvutist 2 NICiga ruuteri teha kasutades pfSense'i. See on i5-3570k z77a-g45 8GB RAMi jurakas mis on maa ja ilm üle kõikidest nendest valitavatest seal. WiFi mind hetkel ei huvita ja kui, siis ilmselt saab expansion slotiga üle PCI-E selle kätte palju odavamalt ja/või kallimalt ja paremalt. (Plaan on nii ehk naa static IP-ga korralik müür ette teha ning mini enterprise selle taha luua)

Tänan.


viimati muutis simon10362 30.10.2018 21:13:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 21:13:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Et siis, ma ei saa nendest menüüdest mööda ilma et ma peaksin valima ühe suvalise Inteno ja ütlema et ma oman seda.

no selle validki, hea et üldse lubavad muid lahendusi kasutada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 22:32:18 vasta tsitaadiga

simon10362, see "lapselukk" seal menüüs ongi seal selleks, et klient pärast "oma" ruuteriga ei küsiks, miks digiboks ei tööta.
Kui sa tead mida teed, siis "luiska" et sul on see inteno ja pane otsa mida soovid.
Kui link on püsti ja "midagi" ei tööta, siis on valik, too inteno või pusi ise.

Ehk jah, positiivne on see, et ruuterivalik reaalselt piiratud pole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2018 18:28:42 vasta tsitaadiga

Mobiilsest elust annab mingit soodukat ka välja imeda? Aasta tagasi läksin Tele2, aga koolis ja kodus pole levi icon_lol.gif .
Sellel ajal ei suutnud Telia paremat pakkumist teha. Teenindaja ütles, et ma valetan talle selle kohta, et nii hea pakkumise sain ja üritan neilt välja pressida.
Tele2 MULTI PIIRAMATU siis 6.99 hetkel
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2018 19:22:44 vasta tsitaadiga

Snaztastic, parem pakkumine ise ongi see, et su ON levi.
Ma usun, et ka sinu jaoks, ei muuda 10 eurot siia sinna rahakotis midagi, raha kulub niikuinii ära.

mELU on suhteliselt paindumatu pakett, soodukat vaja siis dIIL.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.11.2018 23:23:11 vasta tsitaadiga

Diil aitab, aga Telia oma nime alt ka 20+a kliendile mõttetu soodustuste osas.
Mul tele2 varsti juba aasta jagu ja mingeid suuri levijamasid pole. Liigun väga palju.
Telial katkeb ka 2G kõne thumbs_down.gif
Mul kõned Telias ja nett tele2
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 10:54:00 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Diil aitab, aga Telia oma nime alt ka 20+a kliendile mõttetu soodustuste osas.
Mul tele2 varsti juba aasta jagu ja mingeid suuri levijamasid pole. Liigun väga palju.
Telial katkeb ka 2G kõne thumbs_down.gif
Mul kõned Telias ja nett tele2


Kas 2G kõne kvaliteeti on objektiivne tänapäeval näitajaks võtta? Huvitav oleks teada statistikat tavakõnede osas 2G vs 3G, kuidas jagunevad.
Ei usu, et ükski operaator 2G enam väga panustab (taset vast püütakse hoida, prioriteedid on mujal).

Panustatakse pigem VoLTE ja 3G võrgu kõnedele.

2G on 900MHz ja 1800MHz
3G on 900MHz ja 2100MHz
4G on 800MHz, 1800MHz ja 2600MHz

Seega loogiliselt peaks olema levi mõttes kõige parem kõnesid teha VoLTE ehk 4G kasutades - madalam sagedus levib paremini. 2G ja 3G ei tohiks olla suurt vahet.
2G oli levi mõttes tegija kuniks 3G 900MHz ja 4G 800MHz kasutusele võeti.

Viimased 2a olen VoLTE kasutanud ja pole kõnedega probleeme olnud - ka mööda soid ja rabasid käidud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 10:59:59 vasta tsitaadiga

3G ei panusta kindlasti keegi midagi. See sureb lähiaastatel anyway ära. 2G jääb aegade lõpuni.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.11.2018 11:19:26 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
3G ei panusta kindlasti keegi midagi. See sureb lähiaastatel anyway ära. 2G jääb aegade lõpuni.
eestimaal seni kuni seadmed veel töötavad, välisomanike ahnus ei luba "tarbetuid" kulutusi icon_wink.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 12:07:23 vasta tsitaadiga

oeh, no ei taha digiboksi, kohe üldse ei taha.
mis telial selle samsung/lg koostööga siis nüüd juhtus?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 12:13:37 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
oeh, no ei taha digiboksi, kohe üldse ei taha.
mis telial selle samsung/lg koostööga siis nüüd juhtus?

Nüüd?
See sai juba ammu läbi, lihtsalt nüüd kustutatakse telia nende sõbralistist jäädavalt icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 12:24:00 vasta tsitaadiga

Mulle tuli ka täna kiri, et mine too endale esindusest kolmeks aastaks digiboks thumbs_down.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 09.11.2018 12:37:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
londiste kirjutas:
oeh, no ei taha digiboksi, kohe üldse ei taha.
mis telial selle samsung/lg koostööga siis nüüd juhtus?

Nüüd?
See sai juba ammu läbi, lihtsalt nüüd kustutatakse telia nende sõbralistist jäädavalt icon_biggrin.gif

Juhtus? Sa ei viinud veel piisavalt raha neile...
Mulle ka ei meeldi see.

Sold OUT kirjutas:
Mulle tuli ka täna kiri, et mine too endale esindusest kolmeks aastaks digiboks thumbs_down.gif

No kolmeks aastaks on alternatiiv olemas aga mis edasi? Kas peale kolme aastat saan boksi omale või pean pappi välja käima hakkama?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 12:43:24 vasta tsitaadiga

24 euri eest saad omale kui vähemalt 2a on täis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 12:44:57 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
24 euri eest saad omale kui vähemalt 2a on täis.
mis ajast? viimati kui sel teemal suhtlesin, siis mingit sellist juttu küll ei olnud. osta välja või rendi, kõik (ja rendilepingus sellist väljaostu juttu polnud).
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 13:14:28 vasta tsitaadiga

Lepingus kirjas, aastaid juba, et kolmandal aastal väljaostmine maksab 24€ sentidega.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 13:45:18 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Lepingus kirjas, aastaid juba, et kolmandal aastal väljaostmine maksab 24€ sentidega.
Aga kui lepingut ei olegi? icon_eek.gif

Digiboksi järel käies mulle ei antud seda paberil. Arvasin, et saan iseteenindusest pärast selle. Ja seal ei ole ka midagi ...

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 13:52:16 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Lepingus kirjas, aastaid juba, et kolmandal aastal väljaostmine maksab 24€ sentidega.
Aga kui lepingut ei olegi? icon_eek.gif

Digiboksi järel käies mulle ei antud seda paberil. Arvasin, et saan iseteenindusest pärast selle. Ja seal ei ole ka midagi ...


Mulle küll anti, isegi konksu pidin alla viskama.

Mille alusel nad sult seda 1.99€ kuumaksu peale 3 aastat küsima hakkavad siis?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 13:53:48 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Renka kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Lepingus kirjas, aastaid juba, et kolmandal aastal väljaostmine maksab 24€ sentidega.
Aga kui lepingut ei olegi? icon_eek.gif

Digiboksi järel käies mulle ei antud seda paberil. Arvasin, et saan iseteenindusest pärast selle. Ja seal ei ole ka midagi ...


Mulle küll anti, isegi konksu pidin alla viskama.

Mille alusel nad sult seda 1.99€ kuumaksu peale 3 aastat küsima hakkavad siis?
Küsivad praegugi - mitte peale 3a. Aga ma ei tea miks. Tõenäoliselt andsin ka allkirja kusagile. Aga otsima hakates mul seda lepingut ei ole. Ja ma nagu mäletan ka, et jalutasin sealt ära ainult karp käes - mingit paberit ei saanud.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 13:58:39 vasta tsitaadiga

No vahet pole, see leping on standardne, kirjas on 3 rida, palju maksb väljaostmine esimesel, teisel ja kolmandal aastal.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 14:05:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:


Mille alusel nad sult seda 1.99€ kuumaksu peale 3 aastat küsima hakkavad siis?


Rendileping on tähtajatu, kui sa rendiseadme välja ostad siis lõppeb rendileping ära kopp.gif

https://www.telia.ee/images/pages/etc/lepingud_ja_tingimused/seadmete%20kasut.pdf
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 14:08:40 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:


Mille alusel nad sult seda 1.99€ kuumaksu peale 3 aastat küsima hakkavad siis?


Rendileping on tähtajatu, kui sa rendiseadme välja ostad siis lõppeb rendileping ära kopp.gif


Jep, ise oled loll kui peale 24 kuud seda edasi üürid, mitte välja ei osta.

Et segadust vältida, siis 3 aasta jutt tuli sellest, et telia annab praegu äpi kasutajatele 3ks aastaks tasuta digiboksi, peale 3a peaks maksma hakkama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 14:10:19 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Inspiro kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:


Mille alusel nad sult seda 1.99€ kuumaksu peale 3 aastat küsima hakkavad siis?


Rendileping on tähtajatu, kui sa rendiseadme välja ostad siis lõppeb rendileping ära kopp.gif


Jep, ise oled loll kui peale 24 kuud seda edasi üürid, mitte välja ei osta.


Mis teeb seadme rentijat lolliks? icon_question.gif icon_eek.gif

Rendil on omad eelised väljaostu ees (garantii, uue seadme tuleku korral lihtne seadme vahetus, lepingust loobumise korral lihtne seadme tagastamine)
Mina ei näe isiklikult mõtet ruutereid ega digibokse välja osta, rendin ise ning soovitan ka teistel rentida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 14:25:27 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Inspiro kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:


Mille alusel nad sult seda 1.99€ kuumaksu peale 3 aastat küsima hakkavad siis?


Rendileping on tähtajatu, kui sa rendiseadme välja ostad siis lõppeb rendileping ära kopp.gif


Jep, ise oled loll kui peale 24 kuud seda edasi üürid, mitte välja ei osta.


Mis teeb seadme rentijat lolliks? icon_question.gif icon_eek.gif

Rendil on omad eelised väljaostu ees (garantii, uue seadme tuleku korral lihtne seadme vahetus, lepingust loobumise korral lihtne seadme tagastamine)
Mina ei näe isiklikult mõtet ruutereid ega digibokse välja osta, rendin ise ning soovitan ka teistel rentida.


Peale 2a renti saad omale kogukuluga 75€ digiboksi välja osta, see on umbes 3,1a rent. Aeg on näidanud, et peavad väga hästi vastu, seega lisa 1 aasta garantiid pole mingi argument.
Uued seadmed tulevad nii pika intervalliga, et see pole samuti mingi argument.
Kui lepingust loobud enne 2a, viid sama moodi tagasi.
Kui lepingust peale 2a loobud ja oled välja ostnud, siis viskad minema või müüd maha. Saab veel 50-75% rahast tagasi.

Ma ei näe isiklikult mõtet digibokse välja rentida üle 25kuu, ei rendi ise pikdemalt, ega soovita ka teistel rentida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.11.2018 18:41:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ma ei näe isiklikult mõtet digibokse välja rentida üle 25kuu, ei rendi ise pikdemalt, ega soovita ka teistel rentida.

Lihtsalt huvi pärast küsin, kuidas see protsess tehniliselt välja näeb?
Helistad Teliasse ja ütled, et edasi ei taha rentida ja nemad saadavad boksi jääkväärtuse arve?

Endal pole olnud vajadust bokse rentida, sest kõik saadud tasuta või 19 euri eest.
Rent kui selline mulle põhimõtteliselt ei meeldi ka.
Kõige lahedam on muidugi järelmaks, siis tuleb boksi hinnaks mingi 150 euri.
beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 18:47:00 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Ma ei näe isiklikult mõtet digibokse välja rentida üle 25kuu, ei rendi ise pikdemalt, ega soovita ka teistel rentida.

Lihtsalt huvi pärast küsin, kuidas see protsess tehniliselt välja näeb?
Helistad Teliasse ja ütled, et edasi ei taha rentida ja nemad saadavad boksi jääkväärtuse arve?


Jah. Võid avalduse maili ka saata.
Jäägil 3 varianti, nagu ennist mainitud.
Kuni 12 kuud, kuni 24 ja üle 24 kuu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 23:27:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tere, xxx!

Täname Teid, et olete Telia koduste teenuste kasutaja!

Loodame, et olete teenustega rahul. Tuletame Teile meelde, et koduste teenuste põhiteenuse ja seadmete 1-kuuline tasuta periood lõppeb 3 päeva pärast. Seejärel hakkab kehtima kuutasu vastavalt koduste ja äriteenuste hinnakirjale.
No kes saab sellisest e-mailist aru et tegemist on kõigest "Telia Leheriiul" proovikuu lõppemisega!? icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 00:41:25 vasta tsitaadiga

Kõige haigem on, et Teliast helistati ja pakuti, et ma oma telefoni ja interneti liidaks et saada kiirem pakett jne, samas kui küsisin, et kuulsin mingit juttu, et WebOSi tugi kaob ära ja peab digiboksi võtma siis öeldi nii: "Meie teada ei kao telekasisese digiboksi tugi ära, pigem arendatakse seda edasi" ja siis waboom järgmine päev tuleb Telialt email, enam ei saa si**agi webOS omaga vaadata ja võta 3 aasta kohustuseks uus digiboks... icon_evil.gif thumbs_down.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 00:52:54 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
võta 3 aasta kohustuseks uus digiboks... icon_evil.gif thumbs_down.gif


3 aastaks saad tasuta boksi, igakell võid loobuda ja tagasi viia.
Kui ise segi ei peksa seda või äike sisse ei löö siis pole ka mingit rahalist kulu 3 aastat.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 22:05:35 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
UnknowFunk kirjutas:
võta 3 aasta kohustuseks uus digiboks... icon_evil.gif thumbs_down.gif


3 aastaks saad tasuta boksi, igakell võid loobuda ja tagasi viia.
Kui ise segi ei peksa seda või äike sisse ei löö siis pole ka mingit rahalist kulu 3 aastat.


Tundub, et sul on täitsa õigus thumbs_up.gif

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 20.11.2018 22:31:01 vasta tsitaadiga

Olen nüüd mõnda aega proovinud telia minu tv lahendust ja tundub täitsa mõnus. Kuna aga soov on teleka taha digibokside jms asemel üks väike meedia pc panna mis mängiks kõike vajalikku, siis kas keegi on proovinud näiteks Kodiga telia minu tvd sõbraks teha? Või on mõni muu sobiv soft selleks?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:08:19 vasta tsitaadiga

Minutv pilt on ju topelt sõnnik võrreldes nutitv'ga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:16:49 vasta tsitaadiga

720p peaks olema
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:17:36 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
720p peaks olema
kindel, et mitte 720i?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:18:50 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
olafsand kirjutas:
720p peaks olema
kindel, et mitte 720i?
Äpinduses vaevalt interlaced kraam liigub. Iseasi, mis selle "720p" bitrate on.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:23:16 vasta tsitaadiga

seda küll jah
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:27:20 vasta tsitaadiga



8,2 Mbps piike viskab task manageris.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:44:44 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:


8,2 Mbps piike viskab task manageris.


icon_rolleyes.gif

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:50:53 vasta tsitaadiga

Ma usun, et tegelikult bufferdatakse ette striimi. Saated on nagunii mõni minut reaalsest ajast maas.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 12:49:47 vasta tsitaadiga

Päris "hea" pakkumine tuli e-maili teel...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 13:07:01 vasta tsitaadiga

Oompa, ma olen ka selliseid saanud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.11.2018 13:47:21 vasta tsitaadiga

Eriline koom on see, et sellise "pakkumise" sai ka Telia enda mobiilsete teenuste tarbija, kes pruugib juba üht eelmist, suht head pakkumist. Need uued tingimused tähendaksid siis letihindade puhul min 21€ kuutasu, mis 24-kuulise tähtajalise lepingu puhul läheks sellele kliendile kokku kõvasti üle 200€ euro kallimaks, kõik see 100€ sooduskoodi eest. Turundusgeeniused, tramaeivõi... ei, mitte keegi ei oska arvutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 18:22:58 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Eriline koom on see, et sellise "pakkumise" sai ka Telia enda mobiilsete teenuste tarbija, kes pruugib juba üht eelmist, suht head pakkumist. Need uued tingimused tähendaksid siis letihindade puhul min 21€ kuutasu, mis 24-kuulise tähtajalise lepingu puhul läheks sellele kliendile kokku kõvasti üle 200€ euro kallimaks, kõik see 100€ sooduskoodi eest. Turundusgeeniused, tramaeivõi... ei, mitte keegi ei oska arvutada icon_biggrin.gif

Arvutada oskavad kõik aga su arvutused sobiks pigem autopoodi, ka maastur või sedaan, kas lisavarustusega või ilma.
Arvuta parem niipidi, et kui vajadused nõuavad mELU paketti saab selle 100 raha võrra soodsamalt.
Alati on võimalus kasutada dIILi kui küsimus on rahas, samas ka neile võib mElu pakkumisi saata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.