Ei pea? Olen aru saanud, et dlc ja mäng peavad olema ühes regioonis, mitte konto millega mängitakse. Muidugi pead ei anna, kui järgi proovisid, siis hea teada.
Aktiveerinud koodi siis eu kontoga ja edasi mänginud omaga.
Aktiveerinud koodi siis eu kontoga ja edasi mänginud omaga.
Sa ajad sassi DLC ja downloadable contenti.
EU DLC-sid ma saaks küll nii kasutada, et aktiveerin oma EU kontol ja mängin pärast US kontoga. Mängusisese contentiga see süsteem ei tööta. See läheks lihtsalt EU konto all oleva mängu arvele ja US konto mängus sinna ligi ei pääse.
Aktiveerinud koodi siis eu kontoga ja edasi mänginud omaga.
Sa ajad sassi DLC ja downloadable contenti.
EU DLC-sid ma saaks küll nii kasutada, et aktiveerin oma EU kontol ja mängin pärast US kontoga. Mängusisese contentiga see süsteem ei tööta. See läheks lihtsalt EU konto all oleva mängu arvele ja US konto mängus sinna ligi ei pääse.
Mis on downloadble contenti akronüüm?
Koodi registreerimise hetkel võib tõesti olla vajalik vastav regioon, aga hiljem mängimisel on kõik installitud lisad kõigile kättesaadavad sõltumata kontost.
Et ma udu ei ajaks, siis just proovisin UK-st võetud gta5 special edition-it usa kontoga, kõik varem koodiga lisatud olid sees.
Mis on downloadble contenti akronüüm?
Koodi registreerimise hetkel võib tõesti olla vajalik vastav regioon, aga hiljem mängimisel on kõik installitud lisad kõigile kättesaadavad sõltumata kontost.
Et ma udu ei ajaks, siis just proovisin UK-st võetud gta5 special edition-it usa kontoga, kõik varem koodiga lisatud olid sees.
No mis sa siin ikka nüüd võitled? Ma ju proovisin koode kasutada.
Sama teema oli Gran turismo sport-iga.
Üldiselt on mäng olnud ikka vapustav - pole sellist detailsust maailmas, animatsioone jms kunagi varem näinud. Mis aga pika peale üle viskab on see, et peaagu iga missioon lõpeb sellega, et pead 30 jorssi maha laskma lambist.
Sain ka lõpuks mängu, paar päeva striime vaadanud ja mõelnud, et kas osta või mitte.. lõpuks otsustasin laenata enne kui ostan ei mängi konsooliga pea kunagi anyway.. ja pigem ostaks PC peale selle kunagi hiljem.
Aga muidu jah tundub igati kümpis western olema.. paremat tahta sellest vist raske.
Tiba imelik on aga tõesti kuidas PS4 PRO ei suuda 4K-d välja anda tunnen kaasa inimestele, kes selle ostnud on omale.. promoti suurelt 4K ja 4K aga siis tegelt hoopis mingi QuadHD, mis omakorda upscaled to 4K.. mõnus udukogu. XBOX ONE X teeb comebacki true 4K gaming. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kindlasti oleks tahtnud proovida ka 60fps mode-i, tomb raideris töötas see suurepäraselt. RDR2 on tiba uimane oma gameplay poolest, sixty oleks ehk aidanud siinkohal.
Tiba imelik on aga tõesti kuidas PS4 PRO ei suuda 4K-d välja anda tunnen kaasa inimestele, kes selle ostnud on omale..
Jep. Iga õhtu nutan patja...pohlad et exclusivid (god of war4, uncharted, last of us) näevad super head välja ja nüüd siis üks mäng jääb resolt tiba alla endast oluliselt võimekamale masinale.
Plätu sul vahest häbi ka on, et sellist jama genereerid?
Tundub siiani, et tegu graafiliselt ilusa ratsutamissimulaatoriga.
Mõnes missioonis ajab see pikk ratsutamine kopa ette, aga muidu ikka väga ilus mäng _________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Tore, sest hetkel on see päris häiriv. Madala kaadrisagedusega harjub teatud aja jooksul mingil määral ära, sest mäng pole just väga kiiretemopoline, aga see siil-udus-efekt karjub pidevalt näkku.
Mul on boxi peal ainult korra mäng tala pannud ja siis ka ei jooksnud otseselt kokku, lihtsalt peale filmiklippi Arthur ei liikunud enam kuskile ja pidin load game'i võtma. _________________ Geek it til it MHz
Eks see uduprobleem on võrdeline joodud viski kogusega... _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Mul on boxi peal ainult korra mäng tala pannud ja siis ka ei jooksnud otseselt kokku, lihtsalt peale filmiklippi Arthur ei liikunud enam kuskile ja pidin load game'i võtma.
No mul ikka hangub täiesti ära ja viskab mängust välja lõpuks.
Suht mage kui pean nullist alustama selle jama pärast.
Jah olen nõus, et on kohati tõesti toredad, aga tihti peale tassi lihtsalt kedagi kuskile linna või punkti ja kogu lugu. _________________ Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Mul on boxi peal ainult korra mäng tala pannud ja siis ka ei jooksnud otseselt kokku, lihtsalt peale filmiklippi Arthur ei liikunud enam kuskile ja pidin load game'i võtma.
No mul ikka hangub täiesti ära ja viskab mängust välja lõpuks.
Suht mage kui pean nullist alustama selle jama pärast.
Paistab, et pean siiski maha installima kogu asja. Neli korda proovinud ja täpselt samas kohas on täielik crash.
Mingisugust varianti kogu stoorit peale reinstallimist samast kohas jätkata on olemas?
Mul on boxi peal ainult korra mäng tala pannud ja siis ka ei jooksnud otseselt kokku, lihtsalt peale filmiklippi Arthur ei liikunud enam kuskile ja pidin load game'i võtma.
No mul ikka hangub täiesti ära ja viskab mängust välja lõpuks.
Suht mage kui pean nullist alustama selle jama pärast.
Paistab, et pean siiski maha installima kogu asja. Neli korda proovinud ja täpselt samas kohas on täielik crash.
Mingisugust varianti kogu stoorit peale reinstallimist samast kohas jätkata on olemas?
Mul on boxi peal ainult korra mäng tala pannud ja siis ka ei jooksnud otseselt kokku, lihtsalt peale filmiklippi Arthur ei liikunud enam kuskile ja pidin load game'i võtma.
No mul ikka hangub täiesti ära ja viskab mängust välja lõpuks.
Suht mage kui pean nullist alustama selle jama pärast.
Paistab, et pean siiski maha installima kogu asja. Neli korda proovinud ja täpselt samas kohas on täielik crash.
Mingisugust varianti kogu stoorit peale reinstallimist samast kohas jätkata on olemas?
Save game pilve ei talletata?
Ei tea jah, see oleks idaalne.
Mingeid viiteid sellele on ka raske leida.
E: Vist isegi läheb pilve Xboxi puhul.
viimati muutis Xen0n 06.11.2018 13:34:51, muudetud 1 kord
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.