|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
08.06.2018 20:57:10
|
|
|
| Kas S8 on veel mõtet osta või juba S9 pigem ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.06.2018 21:13:52
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Kas S8 on veel mõtet osta või juba S9 pigem ? |
Uuem aparaat saab kauem uuendusi ja S9 sõrmejäljelugeja on vähem debiilses kohas.
Kas need asjad sinu jaoks hinnavahet õigustavad, pead ise otsustama.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.06.2018 23:18:40
|
|
|
| S9 parem kaamera on asi, mis mind isiklikult S7 pealt kolima ahvatleks. S8-l paraku sama mis S7-l.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
09.06.2018 21:16:24
|
|
|
| rex kirjutas: |
| S9 parem kaamera on asi, mis mind isiklikult S7 pealt kolima ahvatleks. S8-l paraku sama mis S7-l. |
Sa pead silmas kaamera fookuseava f 1.7 ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.06.2018 23:48:58
|
|
|
| Uuem sensor, uuem optika, muutuv ava (F1.5-F2.4).
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
10.06.2018 23:56:19
|
|
|
| Kas on normaalne, valin numbri, siis päris pikalt ootab, alles siis hakkab kutsuma? Ei mäleta varasemate telefonidega, et see ootamine nii pikk on.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
11.06.2018 08:07:05
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Kas on normaalne, valin numbri, siis päris pikalt ootab, alles siis hakkab kutsuma? Ei mäleta varasemate telefonidega, et see ootamine nii pikk on. |
Mis teenusepakkuja on?
Mul Tele2 ja teeb ka vahest nii, aga mitte koguaeg.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
11.06.2018 08:34:54
|
|
|
| Sama siin. Elisa, vahel ikka tuleb ette.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.06.2018 09:31:17
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Kas on normaalne, valin numbri, siis päris pikalt ootab, alles siis hakkab kutsuma? Ei mäleta varasemate telefonidega, et see ootamine nii pikk on. |
Seda on erinevate telefonidega esinenud - mina olen võrgu veaks pidanud seni.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
11.06.2018 10:19:50
|
|
|
Elisa mul ka. Vaja kiirelt kõne teha, jääd ootama ennem kui kutsub. Aga okei, kui teistel ka, siis vist pole telefoni viga
Lihtsalt ei mäleta, et alguses ja varasemate telefonidega sellist asja olnud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
11.06.2018 17:06:35
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Uuem sensor, uuem optika, muutuv ava (F1.5-F2.4). |
See on siiski (F1.5-F2.4) S9 spets näidud, S8 ikkagi 1.7 nagu S7-l
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.06.2018 17:19:36
|
|
|
| rex kirjutas: |
| S9 parem kaamera on asi, mis mind isiklikult S7 pealt kolima ahvatleks. S8-l paraku sama mis S7-l. |
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
11.06.2018 20:20:57
|
|
|
| rex kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| S9 parem kaamera on asi, mis mind isiklikult S7 pealt kolima ahvatleks. S8-l paraku sama mis S7-l. |
|
sry, jäi kuidagi kahe silma vahele
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
26.06.2018 23:22:00
|
|
|
| Mida teha ekraanile sissepõlenud kujutistega? Ülemine osa on õrnalt triibuline, all on navigation bar sisse sööbinud. Olen kuulnud äppidest, mis need "ära pleegitavad" kuid olen skeptiline. Kui lasta garantiis ekraan välja vahetada, kui suur on tõenäosus, et veekindlus alles jääb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.06.2018 23:24:34
|
|
|
No kui tehakse ametlikus kohas, siis peaks alles vast jääma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
26.06.2018 23:25:51
|
|
|
Uus ekraan, muud varianti polegi. Ametlikus kohas peaks ikka veekindlus alles jääma.
Kui kaua kasutanud, et tekkis sissepõlemine?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
27.06.2018 04:31:37
|
|
|
| Augustist saati. Kolmas OLED ekraaniga telefon ning kõigil umbes sellise ajaga sissepõlemine tekkinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.06.2018 09:47:27
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| Augustist saati. Kolmas OLED ekraaniga telefon ning kõigil umbes sellise ajaga sissepõlemine tekkinud. |
See peaks ju garantii alla minema?
Üldiselt sellised olukorrad selgitavad, miks on Waze'i tekkinud "akusäästja", mis teeb ekraani tumedamaks väidetavalt pikkadel sirgetel lõikudel vms.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.07.2018 13:59:12
|
|
|
| Lol, garantiisse. Pool aastat ja ekraanil burn in normaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
15.07.2018 00:57:25
|
|
|
S8-ga on tore ka wifit edasi jagada Ehk siis kasutad wifi internetti ja jagad üle wifi hotspoti edasi. Eet miks seda vaja on? Minul läks seda vaja välismaal hotellis, et kasutada Elisa Binge boxi. Nimelt oli vaja hotelli wifi internetti sisse logida personalse koodiga ja see kood tuli sisestada veebilehel. Seda Binge boxiga teha ei saa ja oma hotspoti kaudu toimis perfektselt! Täitsa built-in funktsioon.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.07.2018 01:09:27
|
|
|
Kindlasti loll küsimus, aga kuidas sa wifit hotspotiga edastasid?
Hotspoti aktiveerimine lülitab wifi välja vähemalt s6 alates ja siiani s9-ga
Lisaks see binge võrk ei funka anyway kui sa mobiilset netti ei kasuta.....midagi su pusles on mäda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
15.07.2018 19:43:51
|
|
|
Ma ei kirjutaks, kui poleks seda juhtunud. Ise ka imestasin, aga töötab selline kombinatsioon. Kõigepealt lülita S8 mobiilne andmeside välja, ühenda telefon WIFI võrku ja lülita sisse kuumkoht - töötab. Tegin tracert abil liikluse kindlaks.
Binge töötab suvalise võrgu otsas EU piires. Konkreetselt kasutasin seda Scandic Aulanko hotellis Hämeenlinnas.
Väike kinnitus wifi edasijagamise kohta ka siit: https://www.reddit.com/r/GalaxyS8/comments/6axr0b/tricks_the_galaxy_s8_can_do_wifi_sharing_sharing/
Väidetavalt oskab seda ka S7 EDGE.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.07.2018 10:19:20
|
|
|
| mega kirjutas: |
Ma ei kirjutaks, kui poleks seda juhtunud. Ise ka imestasin, aga töötab selline kombinatsioon. Kõigepealt lülita S8 mobiilne andmeside välja, ühenda telefon WIFI võrku ja lülita sisse kuumkoht - töötab. Tegin tracert abil liikluse kindlaks.
Binge töötab suvalise võrgu otsas EU piires. Konkreetselt kasutasin seda Scandic Aulanko hotellis Hämeenlinnas.
Väike kinnitus wifi edasijagamise kohta ka siit: https://www.reddit.com/r/GalaxyS8/comments/6axr0b/tricks_the_galaxy_s8_can_do_wifi_sharing_sharing/
Väidetavalt oskab seda ka S7 EDGE. |
Tänud!
Just vaatasin oma S7 EDGE ja menüüs on vähemalt see koht täiesti olemas, nagu seal lingil kirjeldatud!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
17.07.2018 22:53:58
|
|
|
Olen ka nüüd paar nädalat S8 õnnelik omanik. Siiamaani pole millegi üle nuriseda - S9 kõrgem hind ei õigustanud ennast minu jaoks, kuna nagu review'dest lugeda saab, siis tegu sisuliselt väga sarnase telefoniga. Sõrmejäljelugejat pole pärast kolmandat kasutuspäeva ka kordagi kaameraga enam sassi ajanud.
Keegi siin mainis, et tal on burn-in tekkinud. Täitsa huvitav, mis kasutamisharjumusega see tekib. Mul üle-eelmine telefon oli S Plus, kus oli ka OLED ekraan (arvatavasti vanem generatsioon) ja ei juhtunud temaga midagi. Telefonipoodides on muidugi päris koledalt seda näha. Eeldan, et pikalt ekraan lahti ja mingi sama äpp - a'la Taxify juhid vms.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
17.07.2018 23:01:47
|
|
|
| 1h järjest ekraan lahti, paus jne jälle. Sisuliselt asendab telefon läpakat seega saab kõvat kasutust. Aga korra üks app, siis teine app. Üks sama pilt pole pikalt ees. Sellepärast ongi imelik, et tuli. Hetkel näiteks burn in: chrome browser ja alumised ekraani klahvid valgel taustal.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
17.07.2018 23:10:47
|
|
|
Kui Androidi uuendust tegin, siis märkasin, et seal üks uus "feature" oli, et erinevatel äppidel alumine ja ülemine riba muudavad nüüd värvi koos äpiga. Väidetavalt pidi vähendama burn-ini tõenäosust.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
27.07.2018 13:58:54
|
|
|
| Vaatasin, et elisa mttc ei saatnudki enam. Uus firma LMT eesti.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
02.08.2018 17:11:20
|
|
|
Kiidan uut garantii teostajat. Väga kiire. Telefon nagu uus, ekraan, raam, tagus kõik vist välja vahetatud peale emaplaadi.
Pilt ka kui tühi telefon, ei saa aru nendest kes räägib samsung bloati täis. Pean isegi kalkulaatori ja muu kraami eraldi alla tõmbama....
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
10.08.2018 17:26:48
|
|
|
Bljät, suutsin oma ekraani kahest kohast katki purustada aga Mati juurest sain uue ja kõik superluks. Elisa kindlustus tahtis kaks nädalat oodata ja uurida et kas ikka käib selle alla. Perse nendega. Matis pidin muidugi ise maksma a järgmine päev sain juba telefoni kätte ja nagu uus aga see selleks.
Kas keegi oskab soovitada kaablit, et telefonist otse pilt telekasse saada? Mul on küll Chromecast ka olemas a see tahab alati ühes wifi võrgus olemist ja tööl on sellega nii palju jebla. Soovitavalt võiks olla kaabel, mis saaks meite maal minna ja lihtsalt poest ära võtta, muidugi võib ka linkida mingeid väljamaa omi.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
10.08.2018 17:51:31
|
|
|
| Renq kirjutas: |
Bljät, suutsin oma ekraani kahest kohast katki purustada aga Mati juurest sain uue ja kõik superluks. Elisa kindlustus tahtis kaks nädalat oodata ja uurida et kas ikka käib selle alla. <b>piix</b> nendega. Matis pidin muidugi ise maksma a järgmine päev sain juba telefoni kätte ja nagu uus aga see selleks.
Kas keegi oskab soovitada kaablit, et telefonist otse pilt telekasse saada? Mul on küll Chromecast ka olemas a see tahab alati ühes wifi võrgus olemist ja tööl on sellega nii palju jebla. Soovitavalt võiks olla kaabel, mis saaks meite maal minna ja lihtsalt poest ära võtta, muidugi võib ka linkida mingeid väljamaa omi. |
USB-C -> HDMI adapter peaks töötama. Adapter, millel ei ole USB pesasid, kaardilugejaid ega midagi peale HDMI.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
10.08.2018 22:03:43
|
|
|
| Peale garantiis käiku maal levi väga halb. Pidevalt pendeldab 2g ja 4g vahel.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
10.08.2018 23:53:35
|
|
|
hkurujo88r, vaevalt, et telefonis asi. Suvekuumus Opeka mastides "kummitamas" käinud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.08.2018 13:10:25
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Kiidan uut garantii teostajat. Väga kiire. Telefon nagu uus, ekraan, raam, tagus kõik vist välja vahetatud peale emaplaadi.
Pilt ka kui tühi telefon, ei saa aru nendest kes räägib samsung bloati täis. Pean isegi kalkulaatori ja muu kraami eraldi alla tõmbama....
Spoiler 
|
Pixel on veel plangim, kalkulaator, korralik failihaldur, MS Office, FB tuleb lisaks tõmmata selle pildiga võrreldes.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
11.08.2018 13:35:41
|
|
|
| No täiesti mõttetu see veel rohkem plank ju. Nkn vaja alla tõmmata need asjad.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.08.2018 20:55:19
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| No täiesti mõttetu see veel rohkem plank ju. Nkn vaja alla tõmmata need asjad. |
See just ongi asja võlu, tõmbad just selle, mida reaalselt kasutad, mitte et tirid samasuguse rakenduse ja kasutad seda, aga sisseehitatu jääb ikkagi sisse, päriselt ilma ruutimata ju selliseid ei eemalda.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.10.2018 11:07:43
|
|
|
| 10 kuud S8 kasutanud, läheb teist korda ekraani burn in-ga garantiisse. Huvitav, et pole eriline waze ja google mapsi kasutaja. Ühte kindlat pilti pole väga ees, et burn in tekiks.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.10.2018 12:16:28
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| 10 kuud S8 kasutanud, läheb teist korda ekraani burn in-ga garantiisse. Huvitav, et pole eriline waze ja google mapsi kasutaja. Ühte kindlat pilti pole väga ees, et burn in tekiks. |
Kahjustuse kuju järgi ei ole võimalik hinnata, et mis pilt või vaate osa see sisse põleb/põles?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.10.2018 13:45:16
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| 10 kuud S8 kasutanud, läheb teist korda ekraani burn in-ga garantiisse. Huvitav, et pole eriline waze ja google mapsi kasutaja. Ühte kindlat pilti pole väga ees, et burn in tekiks. |
Kahjustuse kuju järgi ei ole võimalik hinnata, et mis pilt või vaate osa see sisse põleb/põles? |
Home nupud ja üleval väike raam. Täpselt sama nagu eelmine kord.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.10.2018 16:50:22
|
|
|
| endal 12 kuud S8+ ja pole veel miskit sisse põlenud, ju on vedanud siis lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
22.10.2018 17:33:54
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| endal 12 kuud S8+ ja pole veel miskit sisse põlenud, ju on vedanud siis lihtsalt. |
Pigem nendel kellel sisse põleb ei ole vedanud. Vaevalt suur osa S8/S8+ selle jama käes kannatab. Endal S8 poolteist aastat vana ja pole ka midagi sisse põlenud.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
31.10.2018 16:44:13
|
|
|
Ütles ka, et väga ebatavaline viga teeninduses. Ei kasuta nüüd nii räigelt ka telefoni, ala nagu taksojuhid, koguaeg ekraan valge. Ja juulis alles pandi uus display
+ 24/7 telefon säästu reziimil ja täis ekraani valgust ei kasuta.
Vahetati siis jälle ekraan koos raamiga, uus aku. Nagu uus telefon jälle
E: peab vist uuesti viima, laadimis pesa ära rikutud. Absul juhtmed sees püsida ei taha. Võetakse sellise asjaga vastu?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
03.11.2018 11:00:57
|
|
|
hkurujo88r, proovida võib aga üldiselt saadetakse tuimalt pikalt laadimispesa muredega.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
05.11.2018 22:33:56
|
|
|
| Oskab keegi nõu anda, milles probleem. Antud telefonil kasutan Samsung internet browserit. Nimelt osad saidid jooksevad kokku. Näiteks okidoki.ee, soov.ee
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
06.11.2018 08:35:30
|
|
|
Kasuta teist brauserit.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.11.2018 10:30:07
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Kasuta teist brauserit. |
x2
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
06.11.2018 11:32:53
|
|
|
| Shaqx kirjutas: |
| Oskab keegi nõu anda, milles probleem. Antud telefonil kasutan Samsung internet browserit. Nimelt osad saidid jooksevad kokku. Näiteks okidoki.ee, soov.ee |
Ei tea, enda S9 m.okidoki.ee , soov kõik ok. Ise samsungi browseriga harjunud ,Chrome ei kasuta üldse, pigem häirib.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|