Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 20:45:47 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
Nojah, seda välkmakset serveeritakse nüüd nigu vinget uuendust. kopp.gif
Tegelikult on see aga normaalse olukorra, mis selle SEPA süsteemiga tuksi keerati, taastamine.

süüdista EU-d

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 20:57:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tcumen kirjutas:
Nojah, seda välkmakset serveeritakse nüüd nigu vinget uuendust. kopp.gif
Tegelikult on see aga normaalse olukorra, mis selle SEPA süsteemiga tuksi keerati, taastamine.

süüdista EU-d


Kuigi EU on palju jama kokku keeranud, pole see siin isegi otseselt süüdi. Pankadel oli valida, kas liituda SEPA-ga või jätkata Eesti Panga lahendusega. Otsustati SEPA kasuks. Aga nagu juba enne kirjutasin, ega varem see süsteem ka normaalne polnud, lihtsalt tööpäeva sees liikusid maksed Eesti pankade vahel natuke kiiremini, kuid muul ajal ikka puhkasid nii pankurid kui serverid.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 21:17:51 vasta tsitaadiga

No see ju puhtalt eu süü, pangad valisid EU variandi, sepa makse icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 21:21:34 vasta tsitaadiga

aga kui poleks valinud, oleks seis ikka sama, et reede õhtul tehtud ülekanne jõuab kohale esmaspäeval kui esmaspäev juhtub pangapäev olema. Ehk minu point on see, et SEPA asja veel kehvemaks ju muutis, aga ega see enne ka hea ei olnud, paras <piix> on see maksete pankade vahel liikumine kogu aeg olnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.10.2018 16:21:52 vasta tsitaadiga

Naljamehed seal sweedimajas
http://kasulik.delfi.ee/news/kasulikaitab/foto-swedbanki-kliendid-tagajalgadel-rapina-ainuke-pangaautomaat-upitati-nii-korgele-et-inimesed-ei-nae-ekraanigi?id=84035128

tsitaat:
Swedbank vabanab juhtunu eest oma Facebooki lehel. "Vabandame siiralt Räpina linnas ümberpaigutatud pangaautomaadiga seotud ebamugavuste pärast. Tegemist on meiepoolse möödalaskmisega ning teeme kõik endast oleneva, et masin saaks võimalikult kiirelt ja mõistlikult ümberpaigutatud."



tsitaat:
fotol on näha vanaema # Räpinas automaat liiga kõrgel

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 10:21:37 vasta tsitaadiga

SWED välkmaksed on tõsiasjaks saanud thumbs_up.gif
Tegin SEB >> SWED 5sek icon_eek.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 14:50:54 vasta tsitaadiga

Tundub et osaliselt ja selleks pole ka uudist olnud. Proovisin swed=>SEB ja ei lähe välkmaksena... vähemalt 5 minuti jooksul ei ole veel laekunud. Teistpidi ehk SEB=>swed tuli ja loetud sekunditega
Summa oli 10€ ja liigutasin seda oma seb ja swed kontode vahel st. ülimalt vähetõenäoline, et asi nüüd selles on, et swed poolt makse täiendavasse kontrolli suunati.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 14:52:13 vasta tsitaadiga

Alguses pidigi ühtepidi tulema swedi. Millalgi lisandub teistpidi. Ma ei viitsi uudist otsida
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 16:19:04 vasta tsitaadiga

Swed on nagu härra Maurus, raha on tema alati nõus 24/7 vastu võtma. Aga vot selle väljaandmisega on lood veidi kehvasti... icon_lol.gif

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kaua-oodatud-lahendus-eesti-pangakliendid-saavad-varajaseks-joulukingiks-valkmaksed?id=84041938

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2018 20:26:34 vasta tsitaadiga

SEB uuendas oma äpi katki thumbs_down.gif mõne sekundi käib ja siis crashib. või ainult mul?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2018 20:34:30 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
SEB uuendas oma äpi katki thumbs_down.gif mõne sekundi käib ja siis crashib. või ainult mul?
iPhone X, iOS 12.1 ja kõik töötab.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2018 21:23:22 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
SEB uuendas oma äpi katki thumbs_down.gif mõne sekundi käib ja siis crashib. või ainult mul?
jup, uuendasin praegu ära ja crashib täpselt samuti. Android

E:
Lasin maha/peale ja töötab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2018 21:28:22 vasta tsitaadiga

Viimsepäev ei ole vist kaugel enam.
Mu pangas selline kiri:
tsitaat:
Hetkel on häiritud panga kinnitusega maksekinnituse ja konto väljavõtte alla laadimine.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 04:30:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
SEB uuendas oma äpi katki thumbs_down.gif mõne sekundi käib ja siis crashib. või ainult mul?
jup, uuendasin praegu ära ja crashib täpselt samuti. Android

E:
Lasin maha/peale ja töötab

proovisin enne esimest korda siia kirjutamist samuti maha-peale, kuid ei aidanud. nüüd aga vaatasin, et uus update, lasin selle selga ja korras jälle.
kui vaadata, et sa kirjutasid tund peale mind, ning siis oli juba korras, tuleb öelda, et kuradi operatiivne fix thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2018 22:26:14 vasta tsitaadiga


_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.10.2018 10:07:06 vasta tsitaadiga

swedi rahatrepp, oleks võinud selle ikka ukseni ehitada icon_lol.gif

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/rahvahaal/lugeja-foto-rapina-rahaautomaadi-probleem-on-lahenduse-leidnud?id=84146242

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.10.2018 11:01:05 vasta tsitaadiga

Uks on raudselt evakuatsioonitee. Varsti tõmmatakse teine saag üles.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 29.10.2018 11:04:41 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

täielik inimeste mõnitamine ju.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 11:09:47 vasta tsitaadiga

Kõrvaloleva ukse hingede järgi arvaks et too käib väljapoole lahti ka. Hea väljudes mõnele automaadi juures seisjale kolakas anda...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 11:36:11 vasta tsitaadiga

See on tagauks
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.10.2018 13:55:15 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Uks on raudselt evakuatsioonitee. Varsti tõmmatakse teine saag üles.

Bingo. Varuväljapääsud on tegelikult suht tõsine teema, nii et sae käivitamine oleks siinkohal ka põhjendatud.

tsitaat:
Vallavalitsuse ja panga esindajad kohtusid uuesti, käisid mööda alevikku ringi ja valisid automaadi jaoks välja uue ning sobivama koha. Kuid siiani pole vallavanema sõnul midagi muutunud. Kui mitte arvestada seda, et kõrgele paigaldatud automaadini ronimiseks tõi keegi hea inimene esialgu kohale ämbri ning nüüdseks on ehitatud ja paigaldatud puust trepp.

Seda, kes trepi paigaldas, vallavanem arvata ei oska. „Tore, et keegi nii abivalmis on olnud, aga tegelikult ei tohi see trepp seal olla, sest asub täpselt hoone evakuatsiooniväljapääsu ees ja takistab ukse avanemist,“ selgitab Enel Liin.

http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/rapina-vallavanem-kaks-nadalat-olen-selle-onnetu-pangaautomaadi-parast-inimeste-kaest-soimata-saanud?id=84148130
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.10.2018 14:09:45 vasta tsitaadiga

no saagige kähku, kuna varsti viib swed oma pange minema ja automaat läheb-> «Kolmapäeval, 31. oktoobril paigaldame automaadi aadressile Kooli 19.

https://tarbija24.postimees.ee/6440401/swedbank-kolib-rapinas-asuva-ulikorge-automaadi-umber

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 17:06:07 vasta tsitaadiga

http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/kes-ehitas-rapina-pangaautomaadi-juurde-viiva-trepi-paigaldaja-on-teadmata?id=84151092
Kriminaalmenetlus, trahv ilma ehitusloata ebaseadusliku ehitise eest määrata! icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 19:09:21 vasta tsitaadiga

Nii väikese asja jaoks pole ehitusluba vaja, piisab ehitisteatisest icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.10.2018 19:17:06 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
softis kirjutas:
Uks on raudselt evakuatsioonitee. Varsti tõmmatakse teine saag üles.

Bingo. Varuväljapääsud on tegelikult suht tõsine teema, nii et sae käivitamine oleks siinkohal ka põhjendatud.


Noh...

tsitaat:
Kõrval olev uks, mis avaneb väljapoole, on siiski haldushoone evakuatsiooniväljapääs ja seda ei tohi turvalisuse kaalutlustel sulgeda,"

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 00:55:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 00:55:58 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 01:43:15 vasta tsitaadiga

Swedi logo aint puudu veel.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 01:47:54 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Swedi logo aint puudu veel.
Swedpange logo.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 12:29:16 vasta tsitaadiga

Kasum vist liiga väike
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/seb-kergitab-hindu-kukrut-peavad-rohkem-kergendama-nii-era-kui-ka-arikliendid?id=84163675
5 päeva vana uudis https://www.err.ee/871846/seb-baltimaade-uheksa-kuu-kasum-oli-187-4-miljonit-eurot

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.10.2018 12:29:49 vasta tsitaadiga

Jah, kas mitte alles möödunud novembris ei muudetud hinnakirja?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 12:40:10 vasta tsitaadiga

Varsti peame palka krüptorahas nõudma hakkama.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 21:07:29 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/872938/swedbanki-automaadist-rapinas-kujunes-omamoodi-turismiatraktsioon alates 1:34 icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.10.2018 22:13:03 vasta tsitaadiga

salatoimik, see oli ju eilses AKs, kas tahad öelda, et tunned elamusturisti? icon_razz1.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 12:59:11 vasta tsitaadiga

Kaua seda veel saab sinna vaatama minna? icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 13:07:40 vasta tsitaadiga

Eilseni
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 13:09:36 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kaua seda veel saab sinna vaatama minna? icon_razz.gif
hommikul olevat minema viidud icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 13:12:06 vasta tsitaadiga

Täna ehitatakse ringi see asi. Vist. Kui uskuda Swedbanki tädi kinnitust.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 13:15:07 vasta tsitaadiga

http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/video-ja-fotod-kurikuulus-rapina-sularahaautomaat-koliti-uude-kohta?id=84178459
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 14:12:07 vasta tsitaadiga

Tähtsündmusest otseülekanne thumbs_up.gif icon_razz.gif
https://tv.postimees.ee/6440813/otsepilt-rapinas-tostetakse-umber-swedbanki-lakke-paigutatud-pangaautomaat
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 14:53:44 vasta tsitaadiga

Turvarisk? GDPR?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.10.2018 15:05:51 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Tähtsündmusest otseülekanne thumbs_up.gif icon_razz.gif
https://tv.postimees.ee/6440813/otsepilt-rapinas-tostetakse-umber-swedbanki-lakke-paigutatud-pangaautomaat

tsirkust iga rubla eest thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Edit. Päris pika puuri pani ehitusmees akutrelli otsa, 1,5 meetrit tundus pikkus olevat icon_razz.gif
Hetkel otseülekanne lõppenud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.10.2018 17:21:47 vasta tsitaadiga

juba kõlab rahulolematuse noote Räpina pangaautomadi uue asukoha suhtes icon_lol.gif
http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/video-rapina-inimesed-pole-swedbanki-rahaautomaadi-uue-asukoha-ule-roomsad?id=84181957

tsitaat:
"Vallamaja juures oli parem koht," arvas kohalik elanik Leonhard. "Seal oli mu jaoks lähemal. Käin rulaatoriga ja kui talvel on libe, siis kuidas sa tuled teise alevi otsa."


tsitaat:
Täna võeti kurikuulsaks saanud sularahaautomaat Räpina vallamaja seina seest ära ja paigaldati pool kilomeetrit eemale, Konsumi vastas oleva maja seina sisse.



Räpina Leonhardi sõnul pisem koht kui Virtsu ja seal ka oma pangaautomaat icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 17:38:41 vasta tsitaadiga

See trepp tuleks osta.ee-sse müüki panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 18:33:52 vasta tsitaadiga

Arvestades palju see automaat kasvõi siin teemas tähelepanu on saanud, ei imestaks üldse kui kõik oli sihilik. Alguses natuke pekstakse, aga negatiivne reklaam on ka reklaam. Pärast parandatakse oma viga ära ja saab jälle meedia tähelepanu. Ja seda kõike täiesti tasuta icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 19:15:07 vasta tsitaadiga

Et skandaal on reklaam? Võibolla tõesti.
Mina selle kambaga tegemist enam ei tee, reklaamigu end või siis mitte.
Ja soovitan kõigil teistel ka kauges kaares mööda käia.


viimati muutis avrn 01.11.2018 12:03:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 09:57:54 vasta tsitaadiga

Kas Swedbank vajab sellist reklaami? Ilmselt mitte.

Samas äkki see on Räpina kaval turismiplaan icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 13:03:27 vasta tsitaadiga

Tallinnas käiakse miljonipeldikut vaatamas, Räpinas seda kurikuulsat kohta kus kättesaamatu sularahaautomaat asus.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 15:50:11 vasta tsitaadiga

Valitsus läheb ilmselt varsti ööpimeduses treppi eemaldama
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 16:11:28 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
Valitsus läheb ilmselt varsti ööpimeduses treppi eemaldama


Vastupidi, panevad pigem muinsuskaitse alla, et saaks ka tulevastele põlvedele näidata ja rääkida kuidas kõikides nende hädades pole süüdi mitte riik vaid hoopis üks kommertspank icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.