|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.09.2018 23:50:38
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Samas see on mu amazoni ajaloo esmakordne juhus kus pakk tuleb 2-3 nädalat peale tähtaega.
|
Hoiavad vist 2 nädalat? Ehk siis 1,5kuud peale lubatud aega, viimasel päeval said kätte veel?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.09.2018 00:04:41
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Samas see on mu amazoni ajaloo esmakordne juhus kus pakk tuleb 2-3 nädalat peale tähtaega.
|
Hoiavad vist 2 nädalat? Ehk siis 1,5kuud peale lubatud aega, viimasel päeval said kätte veel? |
Ca kuu. Amazonil oli 2 nädalat tarne märgitud (üldjuhul saabub kiiremini ikka). 2 nädalat vist hoiavad omnivas, ma ei tea, sest esimest märget polnud peal teatisel. Viimasel tunnil otseses mõttes sain kätte.
Ma ei viitsi hetkel kuupäevi otsima hakata, aga fakt see, et amazoni pakid normaalse transa ja teavituse puhul alati õigel ajal kohal.
Nii uk kui de puhul.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.09.2018 00:51:37
|
|
|
| Mul ka kunagi mõned korrad juhtunud, et ilmub alles kordusteade, aga peale seda kui sms hakati saatma numbri olemasolul, pole ettetulnd.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.09.2018 07:28:45
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Mul ka kunagi mõned korrad juhtunud, et ilmub alles kordusteade, aga peale seda kui sms hakati saatma numbri olemasolul, pole ettetulnd. |
| tsitaat: |
| Kui koju tellin paki, siis alati tuleb sms, kui tööle tellin, siis üldjuhul ei tule |
Tööle ma enam ilma kullerita ei telli
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
18.09.2018 00:17:49
|
|
|
Kas Amazonist nii saab osta, et tellimuse kinnitamisel koostatakse arve, mille saab maksta ülekandega?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
18.09.2018 00:32:08
|
|
|
nope
| tsitaat: |
We don't accept:
Cheques or postal orders.
Cash in any currency.
Book tokens.
Purchase orders.
International wire transfers.
Direct debits or standing orders.
PayPal.
Bank transfers.
Pay Monthly |
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
21.10.2018 00:16:41
|
|
|
| Kui palju umbes tagastus Amazon.de-le maksma läheks läbi Omniva?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.10.2018 00:18:32
|
|
|
Vastuse leiad omniva hinnakirjast...suurus, kaal jne. Dpd jne ka võimalus, aga need kallimad üldjuhul
Kindlasti träkinguga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
21.10.2018 21:44:52
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Vastuse leiad omniva hinnakirjast...suurus, kaal jne. Dpd jne ka võimalus, aga need kallimad üldjuhul
Kindlasti träkinguga |
Tähitud pakke saab saata vaid postkontorist?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
22.10.2018 08:58:19
|
|
|
IconByte, jah - tähitud maksikiri või pakk.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.10.2018 10:11:41
|
|
|
| IconByte kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Vastuse leiad omniva hinnakirjast...suurus, kaal jne. Dpd jne ka võimalus, aga need kallimad üldjuhul
Kindlasti träkinguga |
Tähitud pakke saab saata vaid postkontorist? |
Kindlasti võta tsekk saatekulude kohta postkontorist - võib vaja minna, kui mingi saatekulude vaidlus peaks tekkima.
Ma mäletan, et mulle hüvitati selle alusel vist isegi rohkem kui neil lubatud limiit oli.
Ise saatsin träkitava Fedex pakiga kuna tegemist oli suht väärtusliku esemega.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
22.10.2018 11:05:10
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| IconByte, jah - tähitud maksikiri või pakk. |
| Draqula kirjutas: |
| IconByte kirjutas: |
| Tähitud pakke saab saata vaid postkontorist? |
Kindlasti võta tsekk saatekulude kohta postkontorist - võib vaja minna, kui mingi saatekulude vaidlus peaks tekkima.
Ma mäletan, et mulle hüvitati selle alusel vist isegi rohkem kui neil lubatud limiit oli.
Ise saatsin träkitava Fedex pakiga kuna tegemist oli suht väärtusliku esemega. |
Selge, tänud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mortiir
HV vaatleja
liitunud: 10.09.2008
|
13.11.2018 20:03:47
|
|
|
Jätan siia ka infoks, et kuidas kujunes amazon.de garantiijuhtum koos raha tagasiküsimisega.
Tellisin koos muude asjadega Samsung 970 EVO 500gb, mis oli juba karbist välja võttes surnud, st kahe arvuti bios ära ei tundud, tee või tina. Ainult kuumaks läks. Jõudsin enne arvutisse panekut muidugi juba kleepsu maha tõmmata heatsinki jaoks. Kleepu peal oli seerianumber jms, mida mujal pulgal ei täheldanud. Mõtlesin, et nüüd võib minema visata, sest garantiist ei saa rääkida ilma seerianumbrita. Küsisin siiski refundi ja saatsin Omniva tavapakiga 24.10.18 Saksamaale tagasi. Ilma träkinguta tavapost, 3,50 eur, sest kandsin juba mõttes koolitusrahaks selle teema.
12.11.18 siiski tuli vastus meilile, et refund approved ja kannavad soetushinna + 8.50 paki saatmise eest järgneva 2-3 tööpäeva jooksul arvele . Nii, et lõpuks sujus üpris hästi, nüüd kleepse ei julge enam ära võtta.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
13.11.2018 21:58:35
|
|
|
| Soovitaks asju siiski tähitult tagasi saata. Kui nüüd kuskil pakk peaks kaduma minema ja Amazon seda kätte ei saa siis tõesta, et just neile paki saatsid. Minul nad alati öelnud, et kasutada tähitud posti ning saadad neile tšekist pildi siis kantakse isegi rohkem posti eest veel tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
14.11.2018 03:19:50
|
|
|
Amazon Eesti klientidele ei paku oma kuludega tagasisaatmist veel, juhul kui Amazoni enda käest ostetud kaup ?
Kurtsin muret teisel maa, kuulati ära, saadeti emailile nii öelda makstud "label" ja tagasi see müüjani toode läks, refund oli nii öelda insta ...
Aga eks see viimane sõltub ka vast usaldusest juba, pole kindel ...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
14.11.2018 08:28:21
|
|
|
| Ma olen paaril korral saanud prepaid return, aga üldiselt tuleb ise maksta ja siis hiljem refundivad.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.11.2018 13:16:54
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| Soovitaks asju siiski tähitult tagasi saata. Kui nüüd kuskil pakk peaks kaduma minema ja Amazon seda kätte ei saa siis tõesta, et just neile paki saatsid. Minul nad alati öelnud, et kasutada tähitud posti ning saadad neile tšekist pildi siis kantakse isegi rohkem posti eest veel tagasi. |
Igati nõus - sõltuvalt asja väärtusest tasub ikka tähitult saata.
Mul ka korra juhus olnud, kus paarisajaeurone ese tuli tagastada. Saatsin oma kuludega tähitult ning lõpuks hüvitati mulle: eseme maksumus + standardsaatekulu + tegelik saatekulu tšeki alusel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
14.11.2018 16:57:46
|
|
|
Tellisin .de lehelt colourworks silikoonspaatlid kuna olid väga odavad, marketplace mitte Amazoni kaup. Trackingut vaadates selgus, et kaup pandud Hiinast teele, jõudis kuu ajase hilinemisega kohale ning selgus, et suvaline hiina noname asi, mida ali-s soodsamalt saab ja transat maksma ei pea. Esitasin pretensiooni, esialgu oldi nõus ainult hinnavahe kinni maksma, ütlesin, et noname sikikooni oma kööki ei soovi. Eks näis. Võin nende kulul need tagasi piludele saata. Igatahes, ei osanud amazonist tellides seda oodata.
Maksti kogu raha tagasi, kaupa millegipärast ei pidanud hiina tagasi saatma
viimati muutis pluto 15.11.2018 15:31:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.11.2018 16:59:33
|
|
|
Jah, seda järjest rohkem juhtub. Peab ennem natukene otsima müüja kohta.
Teine võimalus on marketplace, aga kaup asub amazoni laos.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
19.11.2018 17:49:39
|
|
|
Kas kõiki pakke Amazonist toimetab Eestis Smartpost? Kas/kuidas valida, et soovin pakki automaati?
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
19.11.2018 20:25:38
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 22:55:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
19.11.2018 20:39:50
|
|
|
| Minu tellimus tuli .de lehelt Itella kaudu kappi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
19.11.2018 20:45:57
|
|
|
| IconByte kirjutas: |
Selge, tänud  |
Sain paki mõni aeg tagasi tagastatud, tähitult läks maksma 16,8€, aga maksti kogu saatmiskulu tagasi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.11.2018 09:36:26
|
|
|
| Henry kirjutas: |
| Kas kõiki pakke Amazonist toimetab Eestis Smartpost? Kas/kuidas valida, et soovin pakki automaati? |
Ise olen pakki jälginud ja siis ühendust võtnud kohaliku transporditeenuse osutajaga, et tuleks sobivasse kohta sobival ajal.
Kui tracking puudub siis see muidugi keerulisem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
20.11.2018 19:10:14
|
|
|
| Endal senimaani amazoniga ainult head kogemused olnud. Spigeni kest sai galaxy S6-le tellitud kunagi. Üle aasta oli kasutuses, siis ilmusid nurkadese mõrad. Maha ei kukkunud kordagi telefon. Saatsin Amazoni müüjale kirja pildiga. Ilma kobinata kanti raha tagasi. Kuigi kest oli juba üle aasta kasutuses olnud.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.12.2018 11:22:33
|
|
|
Kellelgi veel amazon topelt taha võtnud on?
Spoiler 
Peaks neile kirjutama?
E:
Helistasin neile, süsteem balalaika, mida iga loll ei taipa
Ongi nii, et topelt bronn tehakse kuna tellimus läheb pooleks. Loogikast ma igatahes aru ei saanud, sest eraldi võeti ennem raha ja pärast broneeriti kogu summa.
Kusjuures seda on tehtud mõlema tellimuse puhul. Et siis ostsin 260€ eest ja raha on 400€+ eest lambist bronnitud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
04.12.2018 12:19:55
|
|
|
Kui eelmine kuu tellisin, siis võeti ikka ühekordselt. Ning kui tellimus on mitmeks läinud siis on võetud ainult selle konkreetse paki summa mida parasjagu pakkima hakatakse. Mingi viga neil vist seal.
Kunagi vaidlesin nendega nädal aega, et arvel on arve saaja aadress vale. Nemad saadavad vastu, et ei nemad näevad, et arvel on see mis mina ütlen, et ei ole. Saatsin siis screenshotid ning siis lõpuks, et ja nemad ka nüüd näevad, et on valesti, aga nemad ei tea kust see tuleb, sest mul kontol pole seda aadressi kirjas. Peale mitut kirja ja kõnet, et uurigu ja parandandagu arve ära, siis lõpuks öeldi, et ei nemad ei saa arvet muuta, sest siis oleks samadele asjadel kaks arvet ringluses
Ehk senimaani on olnud kogemus, et kui sul on stamp mure, siis aitavad ilusti ja kiiresti. Kui, aga selline millega neil igapäevaselt tegeleda ei tule siis võtab neil ikka korralikult aega, et nad aru saaksid mida sa üldse tahad ning tulemus ei pruugi üldse positiivne olla.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.12.2018 12:58:26
|
|
|
No eks varsti paista, mis summad on vabastatud või arvelt maha võetud. Väidetavalt nende süsteemis on pooled broneerigud tühistatud.
Pangas pidi kuni 7 päeva minema (nende jutu järgi)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
04.12.2018 21:06:48
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
No eks varsti paista, mis summad on vabastatud või arvelt maha võetud. Väidetavalt nende süsteemis on pooled broneerigud tühistatud.
Pangas pidi kuni 7 päeva minema (nende jutu järgi) |
Iiri ja UK pankade tavaline rutiin Aeglasemalt toimib see süsteem.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.12.2018 21:10:07
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
No eks varsti paista, mis summad on vabastatud või arvelt maha võetud. Väidetavalt nende süsteemis on pooled broneerigud tühistatud.
Pangas pidi kuni 7 päeva minema (nende jutu järgi) |
Iiri ja UK pankade tavaline rutiin Aeglasemalt toimib see süsteem. |
1pakk läks pooleks, teine pakk tuleb ühes tükis, millele on lisatud esimese paki teine pool (4p vahedega tellitud )
Tegu oli amazon.de lehega , pankade asukohast ei tea midagi.
Raha update teen hiljem kui mingi muutus tuleb
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
04.12.2018 22:05:46
|
|
|
jeesus188, mõned nädalad tagasi tellisin saksa Amazon'ist (1 tellimus - 8 eset, 3 eraldi pakina); raha võeti kaardilt vastavalt pakkide maksumusele (kogusumma oli tellimuse kogumaksumus).
Aga seekord "sai nalja" pakkide koodide/jälgimisega - nt. kui Itella kuller märkis, et saadetist ei saanud üle anda kuna kedagi polnud kodus; siis Amazon'i keskkonnas näitas, et saadetis vigane ja saadetakse tagasi
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
05.12.2018 10:46:30
|
|
|
Amazonist siis...
Võrdlesin hindasi de ja co.uk vahel.
de €95, post "tasuta", co.uk £59.
Ok, hakkasin siis £59 eest tellima, lisati post mingi £19 eest.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
05.12.2018 19:25:57
|
|
|
| Henry, nii? Vaevalt Saksamaaltki ilma postikuluta Eestisse teele pandaks.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
05.12.2018 20:40:10
|
|
|
| jah, my bad. sry.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.12.2018 09:40:36
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| Henry, nii? Vaevalt Saksamaaltki ilma postikuluta Eestisse teele pandaks. |
Reklaamivad küll, aga neil see auto system vigane.
Prime meil siin täiesti kasutu.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
08.12.2018 16:35:32
|
|
|
Amazonist ostetud saadetis by default jälgimiskoodi ei saagi? Tracking näitab ainult " Arriving 13 December - 20 December. Your package was shipped Wednesday, 5 December."
Mingi Lithuanian post on kohaletoimetaja.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.12.2018 16:40:00
|
|
|
ivokas, odava transaga üldjuhul mitte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shushlik
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2014
|
08.12.2018 16:43:40
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
No eks varsti paista, mis summad on vabastatud või arvelt maha võetud. Väidetavalt nende süsteemis on pooled broneerigud tühistatud.
Pangas pidi kuni 7 päeva minema (nende jutu järgi) |
Nad broneerivad summa ülepäeviti, samas eelnev bronn tagastatakse. See kestab niikaua kui kaup teele pannakse. Hiljuti selline juhus, et ühel tellimusel broneeriti ülepäeviti summa 5x, samas eelnev summa jäi broneerituks. Kui 3 bronni sama makse eest oli juba üleval, siis helistasin panka ja nad vabastasid esimese summa. Ütlesid, et järgmiste summade bronni tühistamiseks peab neil müüja nõusolek olema. Pärast paki välja saatmist läks üle nädala, enne kui 3 üleliigset bronni vabastati. Kusjuures teise ostu puhul käis broneerimine ja vabastamine sujuvalt, enne summa vabastati ja siis broneeriti uuesti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.12.2018 17:24:07
|
|
|
| shushlik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
No eks varsti paista, mis summad on vabastatud või arvelt maha võetud. Väidetavalt nende süsteemis on pooled broneerigud tühistatud.
Pangas pidi kuni 7 päeva minema (nende jutu järgi) |
Nad broneerivad summa ülepäeviti, samas eelnev bronn tagastatakse. See kestab niikaua kui kaup teele pannakse. Hiljuti selline juhus, et ühel tellimusel broneeriti ülepäeviti summa 5x, samas eelnev summa jäi broneerituks. Kui 3 bronni sama makse eest oli juba üleval, siis helistasin panka ja nad vabastasid esimese summa. Ütlesid, et järgmiste summade bronni tühistamiseks peab neil müüja nõusolek olema. Pärast paki välja saatmist läks üle nädala, enne kui 3 üleliigset bronni vabastati. Kusjuures teise ostu puhul käis broneerimine ja vabastamine sujuvalt, enne summa vabastati ja siis broneeriti uuesti. |
Õiged summad on maha võetud, üleliigsed on bronnis veel. Pakk tuleb esmaspäeval.
Ses suhtes, see mingi uus stateegia neil lambist üleliigset raha bronnida?
200€ lambist kinni
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
08.12.2018 19:06:04
|
|
|
| See siin soigumine ei aita, võta customer suppordiga ühendust sõima nägu täis ja küsi mis nad välja pakuvad, et su raha kinni hoiavad.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.12.2018 19:06:55
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| See siin soigumine ei aita, võta customer suppordiga ühendust sõima nägu täis ja küsi mis nad välja pakuvad, et su raha kinni hoiavad. |
no ma juba helistasin ennem. Nende poolt on bronnile cancel pandud. Eks järgmine nädal vaata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
09.12.2018 17:19:18
|
|
|
Mida teha kui kullerid (fulfilled by Amazon, DPD andis Hermesele, Hermes deliverdas) on paki kurat-teab-kellele andnud? Sai UK amazonist eshopwedroppi tellitud, aga kohale kaup ei jõudnud... Esmaspäeva õhtuni ootaks vast veel, äkki kuskil droppide nurgas, aga siis tahaks hoobasid liigutama hakata (neljapäeval deliverid, reedel skänniti droppide juures muud pakid sisse peale selle ühe).
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.12.2018 17:23:21
|
|
|
Võta eshopiga ühendust või dpd-ga.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
09.12.2018 17:32:16
|
|
|
eshopwedropiga sai reedel suheldud... Lubasid uurida, kas on neil nurka jäänud... Aga reede õhtu tuli peale...
Kas olen pime või kus Amazonil mingi nende toega kontakteerumise võimalus on? No ei näe kuskil...
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.12.2018 17:35:29
|
|
|
| MaXakas kirjutas: |
eshopwedropiga sai reedel suheldud... Lubasid uurida, kas on neil nurka jäänud... Aga reede õhtu tuli peale...
Kas olen pime või kus Amazonil mingi nende toega kontakteerumise võimalus on? No ei näe kuskil... |
Viska guuglisse contact vms, sealt kaudu leiad ennem kui amazoni lehelt
Aga ses suhtes , mis mõtet nendega suhelda on. Pakk jõudis ju adressaadini. Neid enam ei peaks kottima, et edasi saatmisel pakk haitus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
09.12.2018 18:37:17
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Aga ses suhtes , mis mõtet nendega suhelda on. Pakk jõudis ju adressaadini. Neid enam ei peaks kottima, et edasi saatmisel pakk haitus  |
Nii see asi päris ei käi. Arvestatakse ka kohalike kulleritest huiaritega ja uuritakse asi lõpuni. Reeglina kliendi kasuks.
Juhul muidugi, kui algne tellija ise pole allkirja alla visand.
Samas ei soovita jätkuvalt Amazoni klienditoega ülbitseda, tegemist on lihtsate töölistega, kelle ülesanne on probleem lahendada. Ülbitsed korra, sinu koht on seal automaatselt "mittesõbraliku kliendi" andmebaasis ja tulevikus keerulisem probleeme lahendada. Mitte et lahendatud ei saaks, aga kindlasti mitte nii kiirelt, kui "närvihaige" sooviks !
Amazoni probleemidele peaks lahenduse leidma selliselt lingilt, kui UK kaudu asju ajada, vastavalt Amazoni lehe asukohariigile sarnane
https://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/contact-us
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.12.2018 19:11:05
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| Ülbitsed korra, sinu koht on seal automaatselt "mittesõbraliku kliendi" andmebaasis ja tulevikus keerulisem probleeme lahendada. |
Kust selline info pärit on?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
09.12.2018 19:30:29
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| OPollo kirjutas: |
| Ülbitsed korra, sinu koht on seal automaatselt "mittesõbraliku kliendi" andmebaasis ja tulevikus keerulisem probleeme lahendada. |
Kust selline info pärit on? |
Mul sõbraanje veidi kõrgemal pulgal Amazonis, kui tavaline klienditeenindaja.
Kontole klikitakse lihtsalt märk külge, "aega on temaga" vms
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
09.12.2018 20:29:08
|
|
|
| Ei taha seda usukuda, et Sellisel suurel firmal nagu Amazon on mingi list, kus on Närvihaiged kliendid.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
09.12.2018 20:43:59
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Ei taha seda usukuda, et Sellisel suurel firmal nagu Amazon on mingi list, kus on Närvihaiged kliendid. |
Sa ei peagi. Suurfirmad teevad ka oma elu odavamaks ja lihtsamaks, aga seda osa on paljudel raske aru saada ...
Ega huawei ega intel ka su järgi nuhi, nad on ju lihtsalt "nii suured firmad" selleks
Ei ütlegi, et LIST on, aga märge on küljes. Sinuga tegeleb mõni pika närvikavaga teenindaja, kui selleks aega leitakse.
Jõulud on kiire aeg, nii et valmistu ajakuluks, kui närvid korras pole
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|