Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 23:50:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Samas see on mu amazoni ajaloo esmakordne juhus kus pakk tuleb 2-3 nädalat peale tähtaega.


Hoiavad vist 2 nädalat? Ehk siis 1,5kuud peale lubatud aega, viimasel päeval said kätte veel?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 00:04:41 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Samas see on mu amazoni ajaloo esmakordne juhus kus pakk tuleb 2-3 nädalat peale tähtaega.


Hoiavad vist 2 nädalat? Ehk siis 1,5kuud peale lubatud aega, viimasel päeval said kätte veel?

Ca kuu. Amazonil oli 2 nädalat tarne märgitud (üldjuhul saabub kiiremini ikka). 2 nädalat vist hoiavad omnivas, ma ei tea, sest esimest märget polnud peal teatisel. Viimasel tunnil otseses mõttes sain kätte.
Ma ei viitsi hetkel kuupäevi otsima hakata, aga fakt see, et amazoni pakid normaalse transa ja teavituse puhul alati õigel ajal kohal.
Nii uk kui de puhul.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 00:51:37 vasta tsitaadiga

Mul ka kunagi mõned korrad juhtunud, et ilmub alles kordusteade, aga peale seda kui sms hakati saatma numbri olemasolul, pole ettetulnd.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 07:28:45 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mul ka kunagi mõned korrad juhtunud, et ilmub alles kordusteade, aga peale seda kui sms hakati saatma numbri olemasolul, pole ettetulnd.

tsitaat:
Kui koju tellin paki, siis alati tuleb sms, kui tööle tellin, siis üldjuhul ei tule

Tööle ma enam ilma kullerita ei telli

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 18.09.2018 00:17:49 vasta tsitaadiga

Kas Amazonist nii saab osta, et tellimuse kinnitamisel koostatakse arve, mille saab maksta ülekandega?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2018 00:32:08 vasta tsitaadiga

nope
tsitaat:
We don't accept:

Cheques or postal orders.
Cash in any currency.
Book tokens.
Purchase orders.
International wire transfers.
Direct debits or standing orders.
PayPal.
Bank transfers.
Pay Monthly
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 00:16:41 vasta tsitaadiga

Kui palju umbes tagastus Amazon.de-le maksma läheks läbi Omniva?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 00:18:32 vasta tsitaadiga

Vastuse leiad omniva hinnakirjast...suurus, kaal jne. Dpd jne ka võimalus, aga need kallimad üldjuhul
Kindlasti träkinguga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 21:44:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vastuse leiad omniva hinnakirjast...suurus, kaal jne. Dpd jne ka võimalus, aga need kallimad üldjuhul
Kindlasti träkinguga

Tähitud pakke saab saata vaid postkontorist?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2018 08:58:19 vasta tsitaadiga

IconByte, jah - tähitud maksikiri või pakk.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 10:11:41 vasta tsitaadiga

IconByte kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Vastuse leiad omniva hinnakirjast...suurus, kaal jne. Dpd jne ka võimalus, aga need kallimad üldjuhul
Kindlasti träkinguga

Tähitud pakke saab saata vaid postkontorist?


Kindlasti võta tsekk saatekulude kohta postkontorist - võib vaja minna, kui mingi saatekulude vaidlus peaks tekkima.
Ma mäletan, et mulle hüvitati selle alusel vist isegi rohkem kui neil lubatud limiit oli.
Ise saatsin träkitava Fedex pakiga kuna tegemist oli suht väärtusliku esemega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 11:05:10 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
IconByte, jah - tähitud maksikiri või pakk.

Draqula kirjutas:
IconByte kirjutas:
Tähitud pakke saab saata vaid postkontorist?


Kindlasti võta tsekk saatekulude kohta postkontorist - võib vaja minna, kui mingi saatekulude vaidlus peaks tekkima.
Ma mäletan, et mulle hüvitati selle alusel vist isegi rohkem kui neil lubatud limiit oli.
Ise saatsin träkitava Fedex pakiga kuna tegemist oli suht väärtusliku esemega.

Selge, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mortiir
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 20:03:47 vasta tsitaadiga

Jätan siia ka infoks, et kuidas kujunes amazon.de garantiijuhtum koos raha tagasiküsimisega.

Tellisin koos muude asjadega Samsung 970 EVO 500gb, mis oli juba karbist välja võttes surnud, st kahe arvuti bios ära ei tundud, tee või tina. Ainult kuumaks läks. Jõudsin enne arvutisse panekut muidugi juba kleepsu maha tõmmata heatsinki jaoks. Kleepu peal oli seerianumber jms, mida mujal pulgal ei täheldanud. Mõtlesin, et nüüd võib minema visata, sest garantiist ei saa rääkida ilma seerianumbrita. Küsisin siiski refundi ja saatsin Omniva tavapakiga 24.10.18 Saksamaale tagasi. Ilma träkinguta tavapost, 3,50 eur, sest kandsin juba mõttes koolitusrahaks selle teema.

12.11.18 siiski tuli vastus meilile, et refund approved ja kannavad soetushinna + 8.50 paki saatmise eest järgneva 2-3 tööpäeva jooksul arvele thumbs_up.gif . Nii, et lõpuks sujus üpris hästi, nüüd kleepse ei julge enam ära võtta.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 21:58:35 vasta tsitaadiga

Soovitaks asju siiski tähitult tagasi saata. Kui nüüd kuskil pakk peaks kaduma minema ja Amazon seda kätte ei saa siis tõesta, et just neile paki saatsid. Minul nad alati öelnud, et kasutada tähitud posti ning saadad neile tšekist pildi siis kantakse isegi rohkem posti eest veel tagasi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 03:19:50 vasta tsitaadiga

Amazon Eesti klientidele ei paku oma kuludega tagasisaatmist veel, juhul kui Amazoni enda käest ostetud kaup ?
Kurtsin muret teisel maa, kuulati ära, saadeti emailile nii öelda makstud "label" ja tagasi see müüjani toode läks, refund oli nii öelda insta ...
Aga eks see viimane sõltub ka vast usaldusest juba, pole kindel ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 08:28:21 vasta tsitaadiga

Ma olen paaril korral saanud prepaid return, aga üldiselt tuleb ise maksta ja siis hiljem refundivad.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 13:16:54 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Soovitaks asju siiski tähitult tagasi saata. Kui nüüd kuskil pakk peaks kaduma minema ja Amazon seda kätte ei saa siis tõesta, et just neile paki saatsid. Minul nad alati öelnud, et kasutada tähitud posti ning saadad neile tšekist pildi siis kantakse isegi rohkem posti eest veel tagasi.


Igati nõus - sõltuvalt asja väärtusest tasub ikka tähitult saata.
Mul ka korra juhus olnud, kus paarisajaeurone ese tuli tagastada. Saatsin oma kuludega tähitult ning lõpuks hüvitati mulle: eseme maksumus + standardsaatekulu + tegelik saatekulu tšeki alusel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 16:57:46 vasta tsitaadiga

Tellisin .de lehelt colourworks silikoonspaatlid kuna olid väga odavad, marketplace mitte Amazoni kaup. Trackingut vaadates selgus, et kaup pandud Hiinast teele, jõudis kuu ajase hilinemisega kohale ning selgus, et suvaline hiina noname asi, mida ali-s soodsamalt saab ja transat maksma ei pea. Esitasin pretensiooni, esialgu oldi nõus ainult hinnavahe kinni maksma, ütlesin, et noname sikikooni oma kööki ei soovi. Eks näis. Võin nende kulul need tagasi piludele saata. Igatahes, ei osanud amazonist tellides seda oodata.

Maksti kogu raha tagasi, kaupa millegipärast ei pidanud hiina tagasi saatma icon_razz.gif


viimati muutis pluto 15.11.2018 15:31:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 16:59:33 vasta tsitaadiga

Jah, seda järjest rohkem juhtub. Peab ennem natukene otsima müüja kohta.
Teine võimalus on marketplace, aga kaup asub amazoni laos.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 19.11.2018 17:49:39 vasta tsitaadiga

Kas kõiki pakke Amazonist toimetab Eestis Smartpost? Kas/kuidas valida, et soovin pakki automaati?
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 20:25:38 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 22:55:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 19.11.2018 20:39:50 vasta tsitaadiga

Minu tellimus tuli .de lehelt Itella kaudu kappi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 20:45:57 vasta tsitaadiga

IconByte kirjutas:
Selge, tänud thumbs_up.gif

Sain paki mõni aeg tagasi tagastatud, tähitult läks maksma 16,8€, aga maksti kogu saatmiskulu tagasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 09:36:26 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
Kas kõiki pakke Amazonist toimetab Eestis Smartpost? Kas/kuidas valida, et soovin pakki automaati?


Ise olen pakki jälginud ja siis ühendust võtnud kohaliku transporditeenuse osutajaga, et tuleks sobivasse kohta sobival ajal.
Kui tracking puudub siis see muidugi keerulisem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 19:10:14 vasta tsitaadiga

Endal senimaani amazoniga ainult head kogemused olnud. Spigeni kest sai galaxy S6-le tellitud kunagi. Üle aasta oli kasutuses, siis ilmusid nurkadese mõrad. Maha ei kukkunud kordagi telefon. Saatsin Amazoni müüjale kirja pildiga. Ilma kobinata kanti raha tagasi. Kuigi kest oli juba üle aasta kasutuses olnud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 11:22:33 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel amazon topelt taha võtnud on? icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler



Peaks neile kirjutama?

E:

Helistasin neile, süsteem balalaika, mida iga loll ei taipa icon_lol.gif
Ongi nii, et topelt bronn tehakse kuna tellimus läheb pooleks. Loogikast ma igatahes aru ei saanud, sest eraldi võeti ennem raha ja pärast broneeriti kogu summa.
Kusjuures seda on tehtud mõlema tellimuse puhul. Et siis ostsin 260€ eest ja raha on 400€+ eest lambist bronnitud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 12:19:55 vasta tsitaadiga

Kui eelmine kuu tellisin, siis võeti ikka ühekordselt. Ning kui tellimus on mitmeks läinud siis on võetud ainult selle konkreetse paki summa mida parasjagu pakkima hakatakse. Mingi viga neil vist seal.

Kunagi vaidlesin nendega nädal aega, et arvel on arve saaja aadress vale. Nemad saadavad vastu, et ei nemad näevad, et arvel on see mis mina ütlen, et ei ole. Saatsin siis screenshotid ning siis lõpuks, et ja nemad ka nüüd näevad, et on valesti, aga nemad ei tea kust see tuleb, sest mul kontol pole seda aadressi kirjas. Peale mitut kirja ja kõnet, et uurigu ja parandandagu arve ära, siis lõpuks öeldi, et ei nemad ei saa arvet muuta, sest siis oleks samadele asjadel kaks arvet ringluses icon_eek.gif

Ehk senimaani on olnud kogemus, et kui sul on stamp mure, siis aitavad ilusti ja kiiresti. Kui, aga selline millega neil igapäevaselt tegeleda ei tule siis võtab neil ikka korralikult aega, et nad aru saaksid mida sa üldse tahad ning tulemus ei pruugi üldse positiivne olla.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 12:58:26 vasta tsitaadiga

No eks varsti paista, mis summad on vabastatud või arvelt maha võetud. Väidetavalt nende süsteemis on pooled broneerigud tühistatud.
Pangas pidi kuni 7 päeva minema (nende jutu järgi)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 21:06:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No eks varsti paista, mis summad on vabastatud või arvelt maha võetud. Väidetavalt nende süsteemis on pooled broneerigud tühistatud.
Pangas pidi kuni 7 päeva minema (nende jutu järgi)


Iiri ja UK pankade tavaline rutiin Aeglasemalt toimib see süsteem.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 21:10:07 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
No eks varsti paista, mis summad on vabastatud või arvelt maha võetud. Väidetavalt nende süsteemis on pooled broneerigud tühistatud.
Pangas pidi kuni 7 päeva minema (nende jutu järgi)


Iiri ja UK pankade tavaline rutiin Aeglasemalt toimib see süsteem.

1pakk läks pooleks, teine pakk tuleb ühes tükis, millele on lisatud esimese paki teine pool (4p vahedega tellitud )icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Tegu oli amazon.de lehega , pankade asukohast ei tea midagi.
Raha update teen hiljem kui mingi muutus tuleb

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2018 22:05:46 vasta tsitaadiga

jeesus188, mõned nädalad tagasi tellisin saksa Amazon'ist (1 tellimus - 8 eset, 3 eraldi pakina); raha võeti kaardilt vastavalt pakkide maksumusele (kogusumma oli tellimuse kogumaksumus).
Aga seekord "sai nalja" pakkide koodide/jälgimisega - nt. kui Itella kuller märkis, et saadetist ei saanud üle anda kuna kedagi polnud kodus; siis Amazon'i keskkonnas näitas, et saadetis vigane ja saadetakse tagasi icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 05.12.2018 10:46:30 vasta tsitaadiga

Amazonist siis...
Võrdlesin hindasi de ja co.uk vahel.
de €95, post "tasuta", co.uk £59.
Ok, hakkasin siis £59 eest tellima, lisati post mingi £19 eest.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 19:25:57 vasta tsitaadiga

Henry, nii? Vaevalt Saksamaaltki ilma postikuluta Eestisse teele pandaks.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 05.12.2018 20:40:10 vasta tsitaadiga

jah, my bad. sry.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.12.2018 09:40:36 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Henry, nii? Vaevalt Saksamaaltki ilma postikuluta Eestisse teele pandaks.

Reklaamivad küll, aga neil see auto system vigane.
Prime meil siin täiesti kasutu.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 16:35:32 vasta tsitaadiga

Amazonist ostetud saadetis by default jälgimiskoodi ei saagi? Tracking näitab ainult " Arriving 13 December - 20 December. Your package was shipped Wednesday, 5 December."
Mingi Lithuanian post on kohaletoimetaja.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 16:40:00 vasta tsitaadiga

ivokas, odava transaga üldjuhul mitte
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shushlik
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 16:43:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No eks varsti paista, mis summad on vabastatud või arvelt maha võetud. Väidetavalt nende süsteemis on pooled broneerigud tühistatud.
Pangas pidi kuni 7 päeva minema (nende jutu järgi)

Nad broneerivad summa ülepäeviti, samas eelnev bronn tagastatakse. See kestab niikaua kui kaup teele pannakse. Hiljuti selline juhus, et ühel tellimusel broneeriti ülepäeviti summa 5x, samas eelnev summa jäi broneerituks. Kui 3 bronni sama makse eest oli juba üleval, siis helistasin panka ja nad vabastasid esimese summa. Ütlesid, et järgmiste summade bronni tühistamiseks peab neil müüja nõusolek olema. Pärast paki välja saatmist läks üle nädala, enne kui 3 üleliigset bronni vabastati. Kusjuures teise ostu puhul käis broneerimine ja vabastamine sujuvalt, enne summa vabastati ja siis broneeriti uuesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 17:24:07 vasta tsitaadiga

shushlik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
No eks varsti paista, mis summad on vabastatud või arvelt maha võetud. Väidetavalt nende süsteemis on pooled broneerigud tühistatud.
Pangas pidi kuni 7 päeva minema (nende jutu järgi)

Nad broneerivad summa ülepäeviti, samas eelnev bronn tagastatakse. See kestab niikaua kui kaup teele pannakse. Hiljuti selline juhus, et ühel tellimusel broneeriti ülepäeviti summa 5x, samas eelnev summa jäi broneerituks. Kui 3 bronni sama makse eest oli juba üleval, siis helistasin panka ja nad vabastasid esimese summa. Ütlesid, et järgmiste summade bronni tühistamiseks peab neil müüja nõusolek olema. Pärast paki välja saatmist läks üle nädala, enne kui 3 üleliigset bronni vabastati. Kusjuures teise ostu puhul käis broneerimine ja vabastamine sujuvalt, enne summa vabastati ja siis broneeriti uuesti.

Õiged summad on maha võetud, üleliigsed on bronnis veel. Pakk tuleb esmaspäeval.
Ses suhtes, see mingi uus stateegia neil lambist üleliigset raha bronnida?
200€ lambist kinni icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 19:06:04 vasta tsitaadiga

See siin soigumine ei aita, võta customer suppordiga ühendust sõima nägu täis ja küsi mis nad välja pakuvad, et su raha kinni hoiavad.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 19:06:55 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
See siin soigumine ei aita, võta customer suppordiga ühendust sõima nägu täis ja küsi mis nad välja pakuvad, et su raha kinni hoiavad.

no ma juba helistasin ennem. Nende poolt on bronnile cancel pandud. Eks järgmine nädal vaata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 17:19:18 vasta tsitaadiga

Mida teha kui kullerid (fulfilled by Amazon, DPD andis Hermesele, Hermes deliverdas) on paki kurat-teab-kellele andnud? Sai UK amazonist eshopwedroppi tellitud, aga kohale kaup ei jõudnud... Esmaspäeva õhtuni ootaks vast veel, äkki kuskil droppide nurgas, aga siis tahaks hoobasid liigutama hakata (neljapäeval deliverid, reedel skänniti droppide juures muud pakid sisse peale selle ühe).
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 17:23:21 vasta tsitaadiga

Võta eshopiga ühendust või dpd-ga.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 17:32:16 vasta tsitaadiga

eshopwedropiga sai reedel suheldud... Lubasid uurida, kas on neil nurka jäänud... Aga reede õhtu tuli peale...
Kas olen pime või kus Amazonil mingi nende toega kontakteerumise võimalus on? icon_rolleyes.gif No ei näe kuskil...

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 17:35:29 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
eshopwedropiga sai reedel suheldud... Lubasid uurida, kas on neil nurka jäänud... Aga reede õhtu tuli peale...
Kas olen pime või kus Amazonil mingi nende toega kontakteerumise võimalus on? icon_rolleyes.gif No ei näe kuskil...

Viska guuglisse contact vms, sealt kaudu leiad ennem kui amazoni lehelt icon_lol.gif
Aga ses suhtes , mis mõtet nendega suhelda on. Pakk jõudis ju adressaadini. Neid enam ei peaks kottima, et edasi saatmisel pakk haitus icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 18:37:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Aga ses suhtes , mis mõtet nendega suhelda on. Pakk jõudis ju adressaadini. Neid enam ei peaks kottima, et edasi saatmisel pakk haitus icon_rolleyes.gif

Nii see asi päris ei käi. Arvestatakse ka kohalike kulleritest huiaritega ja uuritakse asi lõpuni. Reeglina kliendi kasuks.

Juhul muidugi, kui algne tellija ise pole allkirja alla visand.

Samas ei soovita jätkuvalt Amazoni klienditoega ülbitseda, tegemist on lihtsate töölistega, kelle ülesanne on probleem lahendada. Ülbitsed korra, sinu koht on seal automaatselt "mittesõbraliku kliendi" andmebaasis ja tulevikus keerulisem probleeme lahendada. Mitte et lahendatud ei saaks, aga kindlasti mitte nii kiirelt, kui "närvihaige" sooviks !

Amazoni probleemidele peaks lahenduse leidma selliselt lingilt, kui UK kaudu asju ajada, vastavalt Amazoni lehe asukohariigile sarnane
https://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/contact-us
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 19:11:05 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Ülbitsed korra, sinu koht on seal automaatselt "mittesõbraliku kliendi" andmebaasis ja tulevikus keerulisem probleeme lahendada.


Kust selline info pärit on?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 19:30:29 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
OPollo kirjutas:
Ülbitsed korra, sinu koht on seal automaatselt "mittesõbraliku kliendi" andmebaasis ja tulevikus keerulisem probleeme lahendada.


Kust selline info pärit on?

Mul sõbraanje veidi kõrgemal pulgal Amazonis, kui tavaline klienditeenindaja.

Kontole klikitakse lihtsalt märk külge, "aega on temaga" vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 20:29:08 vasta tsitaadiga

Ei taha seda usukuda, et Sellisel suurel firmal nagu Amazon on mingi list, kus on Närvihaiged kliendid.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 20:43:59 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Ei taha seda usukuda, et Sellisel suurel firmal nagu Amazon on mingi list, kus on Närvihaiged kliendid.

Sa ei peagi. Suurfirmad teevad ka oma elu odavamaks ja lihtsamaks, aga seda osa on paljudel raske aru saada ...

Ega huawei ega intel ka su järgi nuhi, nad on ju lihtsalt "nii suured firmad" selleks icon_biggrin.gif

Ei ütlegi, et LIST on, aga märge on küljes. Sinuga tegeleb mõni pika närvikavaga teenindaja, kui selleks aega leitakse.
Jõulud on kiire aeg, nii et valmistu ajakuluks, kui närvid korras pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.