Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1877, 1878, 1879 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 18.10.2018 19:37:21 vasta tsitaadiga

Mul tundub, et Eesti energia on kogemata reklaamis uue Telia puldi juba avalikustanud. icon_razz.gif icon_smile.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.10.2018 19:37:32 vasta tsitaadiga

Häälkäsklused thumbs_up.gif

Tere Telia, näita mulle vapraid ja ilusaid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.10.2018 20:09:31 vasta tsitaadiga

Keegi ei üllata enam oma ideedega pultide osas, laual on käinud vist paarkümmend erinevat puldiversiooni.
Samas tulevik on vaba sest nii mõnigi idee jäi vaka alla sellepärast, et liiga vara on uuenduslike mõtetega välja tulla. Seda näitab vähemalt siin teemas ajalugu. (minu isiklik arvmus)
Palju on arvestatud kogemustega laiast maailmast ja seal on rohkem infot kui eestis.
Küll on mõledud häälkäsklustele ja sõrmejäljelugejaga pultidele, ideed peaks Ruwido pildivalikus näha olema..ja ma ei mõtle neid "klaviatuure" mida mõned telerid või digiboksid kasutavad.
link
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.10.2018 20:49:47 vasta tsitaadiga

Mäletate, Reikop oma saates kunagi demonstreeris neid viipamisi ja häälkäsklusi... kui kellelgi see lahe tundus, siis oma asi.
Surnud nagu 3D.
Natuke kummaline on, et Sony oma mõningatesse uutesse pultidesse häälkäsklused on monteerinud aga eks see rohkem nagu invaabi korras ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 18.10.2018 20:52:48 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
acer kirjutas:
Mina olen selle kõige uuema digiboksiga märganud, et keset saadet ilmub ekraani ülemisse ossa nii 5 sekundiks must riba, kus on kirjas HDMI 1, stereo 720p, kuid seejuures telepilt käib edasi. Võib olla kuidagi telekaga seotud. Pole märganud, et keegi varem oleks sellest foorumis rääkinud. Olukord tekib siiski suht harva, oma kasutuse korral nii kord nädalas. Otseselt ei häiri selle sageduse juures, kuid lollus ikkagi.


hdmi kaabli panid pakendist või kasutasid vana?
mitmed vanad kaablid ei suuda signaali korralikult telerisse viia ning viskavad nö signaali korraks maha ja teler näitab saadetavat signaali hetkeks uuesti.
ps kas sul on hd ready teler, et 720p seadistustes valitud, kui fhd siis vali digiboksis 1080

telekas on sony 4k muidu. hdmi kaabli panin pakendist küll uue. ühendasin hdmi1 pesast ümber hdmi2 pessa. nüüd näitab 3840 × 2160. hdmi1 pesa annab välja max 720p. ma nüüd ei saagi aru, kas pilt peaks paremaks muutuma. loodan, et seda musta riba enam nädalas korras ekraani ülaserve ei loobi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.10.2018 21:00:02 vasta tsitaadiga

acer, kui sul on 4K teler siis ilmselt viimane tegevus oli õige. Nurgas reso andmete blinkimine viitas kõige õigemini kas vigasele HDMI kaablile või pesale.
Pildi kvaliteet on võrreldes 720p'ga kindlasti parem aga ära oota ETV FHD pildist mingit erilist innovatsiooni 4K teleril, see on mõistlikus kauguses lihtsalt palju parem kui SD pilt.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DiilFM
HV vaatleja
DiilFM

liitunud: 17.08.2014




sõnum 18.10.2018 21:31:19 vasta tsitaadiga

Pole suurem asjatundja : Teler 4k Samsung 9 seeria, aga pilt veetud telerisse üle Yamaha ressiivri, boksil (Arris 5. Seeria) boksil videoväljund 1080 p50, kas otse telerisse boksi ühendades peaksin veel parema tulemuse kätte saama. Juba praegu kiidan tulemuse oluliselt paremaks versus Motorolga. Kasutajaliidese kiirusest rääkimata, puhas rôôm, ei ole veel mingeid kôrvalekaldeid, mis häiriksid. Oli mida oodata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 18.10.2018 21:48:55 vasta tsitaadiga

DiilFM kirjutas:
Pole suurem asjatundja : Teler 4k Samsung 9 seeria, aga pilt veetud telerisse üle Yamaha ressiivri, boksil (Arris 5. Seeria) boksil videoväljund 1080 p50, kas otse telerisse boksi ühendades peaksin veel parema tulemuse kätte saama. Juba praegu kiidan tulemuse oluliselt paremaks versus Motorolga. Kasutajaliidese kiirusest rääkimata, puhas rôôm, ei ole veel mingeid kôrvalekaldeid, mis häiriksid. Oli mida oodata


4K teleri olemasolul saad VIP5305-ga otse teleri järgi ühendades valida videoväljundiks kuni 2160P50. Pane tähele seda, et olenevalt telerist, ei pruugi kōik HDMI pesad olla UHD resolutsiooni toega, kontrolli teleri manuaali ning aktiveeri teleri menüüst ka HDMI UltraHD 4:2:0 vōi 4:4:4/4:2:2 (Erinevatel tootjatel on see erinevalt kirjeldatud. LG teleritel UHD Color, Philipsil HDMI UltraHD)


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 19.10.2018 06:38:04 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Mul naine pidevalt annab teada, et tal salvetus ei lase kerida. Ise ei vaata väga telekat, aga see hädaldamine hakkab ära tüütama. icon_biggrin.gif
Täna õnnestus väike klipp filmida. Ei viitsinud pikalt filmida, aga reaalselt ei mõju vahepeal kiiruse valimine. Vahet ei ole, kas hoida x16 1 minut või mis iganes aeg.
Samas, lähed välja ja järgmine kord hakkab kenasti kerima.

https://streamable.com/3l425

Ilmselt ma ainukene, teistel toimib kõik ju kenasti? icon_biggrin.gif


Toimib, aga mitte päris nii nagu vanema Arrisega. Mul on uue boksiga selline probleem: peale kerimise lõpetamist jääb pilt seisma 2-3sekundit ja alles siis hakkab salvestus tööle. Vana Arrise boksiga käivitus salvestus hetkega.
Igatahes tänane ajaline viivitus on ka väga häiriv.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 19.10.2018 08:41:21 vasta tsitaadiga

santiim kirjutas:
Mirc kirjutas:
Mul naine pidevalt annab teada, et tal salvetus ei lase kerida. Ise ei vaata väga telekat, aga see hädaldamine hakkab ära tüütama. icon_biggrin.gif
Täna õnnestus väike klipp filmida. Ei viitsinud pikalt filmida, aga reaalselt ei mõju vahepeal kiiruse valimine. Vahet ei ole, kas hoida x16 1 minut või mis iganes aeg.
Samas, lähed välja ja järgmine kord hakkab kenasti kerima.

https://streamable.com/3l425

Ilmselt ma ainukene, teistel toimib kõik ju kenasti? icon_biggrin.gif


Toimib, aga mitte päris nii nagu vanema Arrisega. Mul on uue boksiga selline probleem: peale kerimise lõpetamist jääb pilt seisma 2-3sekundit ja alles siis hakkab salvestus tööle. Vana Arrise boksiga käivitus salvestus hetkega.
Igatahes tänane ajaline viivitus on ka väga häiriv.

Kerimise lõpetamisel (16x režiimis) tõepoolest jääb pilt veel nii 3 sekundiks seisma, enne kui mängima hakkab.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004




sõnum 19.10.2018 10:04:05 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Küll on mõledud häälkäsklustele ja sõrmejäljelugejaga pultidele, ideed peaks Ruwido pildivalikus näha olema..ja ma ei mõtle neid "klaviatuure" mida mõned telerid või digiboksid kasutavad.
link

Disaini mõttes on selline ikka väga kena! Palume arvestada uue puldi disaini valikul:
Spoiler Spoiler Spoiler


acer kirjutas:
Kerimise lõpetamisel (16x režiimis) tõepoolest jääb pilt veel nii 3 sekundiks seisma, enne kui mängima hakkab.

+1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 19.10.2018 10:04:12 vasta tsitaadiga

Tundub, et enne uuele boksil üle minemist, peab veel aastakese ootama, kuni sellised vead ära parandatakse. Kuigi testperiood on juba siiani pikk olnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2018 13:23:15 vasta tsitaadiga

BLE ei taha uue puldi ja boksi vahel töötada. Paaritan puldi boksiga, siis paar korda vilgub roheliselt ja läheb sujuvalt IR-le üle, led plingib punaselt. Kui pult kinni katta, siis ükski käsk boksini ei jõua. Lisaks unustab aegajalt ära, et on õpetatud ja juhib teleka vol asemel boksi oma. Praak ja poodi tagasi?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 19.10.2018 15:39:33 vasta tsitaadiga

Panin uue arrise ja teleril minu.tv loo konto pilt ees ja taustal kanali heli. Mul pole minu.tv ja eest ära ka ei saa.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 19.10.2018 15:43:13 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Panin uue arrise ja teleril minu.tv loo konto pilt ees ja taustal kanali heli. Mul pole minu.tv ja eest ära ka ei saa.


Digiboks ei tuvasta VLAN4 peal aktiivset TeliaTV teenust, helista 123.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mnsr
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2009




sõnum 19.10.2018 15:43:48 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Panin uue arrise ja teleril minu.tv loo konto pilt ees ja taustal kanali heli. Mul pole minu.tv ja eest ära ka ei saa.


Kasutad ikka mõnda Telia poolt pakutud ruuterit?
Aga ei muud kui kõne 123 või 165
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 19.10.2018 16:11:05 vasta tsitaadiga

Olin samal ajal 123 ootel kui siia kirjutasin. Paraku suunati probleem kuhugi menetlemiseks. Sai uus DG400 ruuter ka toodud. Nüüd uurivad puurivad kaugelt. icon_razz.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 19.10.2018 18:40:27 vasta tsitaadiga

Mingi kala on Salvestustega ka vana Arrisega. Soome kella 18.00 uudised olid juba peal, tahtsin algusest alates vaadata. Hakkas mängima mitte 5. minutil vaid nullist. Edasi kerida pole võimalik. Päevaseid YLE1 uudiseid (15.00 ja 17.00) ei näita üldse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 19.10.2018 18:58:47 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:

Disaini mõttes on selline ikka väga kena! Palume arvestada uue puldi disaini valikul:
Spoiler Spoiler Spoiler


Pisut vildakas mõtlemine, imho. Pult peab olema ergonoomiline, mitte kena. Pult peab istuma mugavalt pihku ja vajalik nupp peab olema pimesi leitav, nii et mööda või valesti ei vajuta. Telekat vahtides vaatad ju ikka ekraanile, mitte pulti, et oi kui kena pult on icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2018 20:33:43 vasta tsitaadiga

Tehnikavidinad on tihtipeale liiga futuristlikud ja üle disainitud. Uus Arrise digiboks tundub päris ok. Vana Arrisega oli üle pingutatud. Telia puldi disain on minumeelest lihtne ja ilus.

viimati muutis -parun- 19.10.2018 22:00:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.10.2018 21:32:35 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Zuumbox, -parun-, mis jutt see siis nüüd on?
Kuus aastat olen raiunud, et pult peab olema mugav näpu all ja sllmad ekraanil. Kuus+ aastat on teemas olnud jutt, et ikka vana paljude nuppudega pult Elioni S2 oli parim.
saag käima, kas uus digibks koos uue puldiga on siiski parim?

Ehh-ehh icon_lol.gif
Kanalite vahetus võiks ka ikka olla eraldi plussi ja miinuse all nagu vol on ja õigetpidi peaks olema.
Aga noh, sellest ei aitaks, et kasutama hakkaks. icon_smile.gif

P.S.
Isiklikult pole kunagi kartnud puldile pilku heita ja kui juba kanalit vahetama hakkan, ju seal ekraanil midagi nii huvitavat pole, et korraks pilku ekraanilt pöörata ei saa...
icon_lol.gif
P.P.S.
S2 pulti pole endal vaja vaadata, ikka pimesi.
S5 peab ikka vaatama, kus see õige rõnga äär ...
beer_yum.gif
Tegelt üks rats ettepanek on veel uuematele S pultidele

Nagu kanali vahetus käib rõnga pealt ülemise-alumise nupuga, siis võiks samad nupud teha volüümi kõvemaks-vaiksemaks.
Näiteks kui näppu natuke kauem vastava noole nupu peal hoida.

Siis saaks default vol nuppude alla progeda näit Mute, AV, või mida vaja kellelgi on
icon_lol.gif
On ju lahe ja väga mugav.


viimati muutis seeru 19.10.2018 21:44:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 19.10.2018 21:44:27 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Olin samal ajal 123 ootel kui siia kirjutasin. Paraku suunati probleem kuhugi menetlemiseks. Sai uus DG400 ruuter ka toodud. Nüüd uurivad puurivad kaugelt. icon_razz.gif

Õhtuks siis tulid pildid ette. Kirjas ka vabandati, et uued asjad ja jamasid ikka juhtub. Vale soft tuli alguses peale, sellest see minu.tv jura.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2018 21:57:32 vasta tsitaadiga

indrpo, ma hindasin puldi juures ainult disaini, mitte funktsionaalsust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.10.2018 08:03:12 vasta tsitaadiga

Täna Telia Live TV kanalil:
http://sport.delfi.ee/news/esport/uudised/homme-delfi-tv-s-saku-suurhallis-toimub-baltimaade-uks-suurimaid-e-spordi-uritusi-hypertown?id=84047236

Kellel näha pole siis pwr off on refresh.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 20.10.2018 09:37:48 vasta tsitaadiga

Miks see Telia Live kanal noppekanalite hulgas on? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1877, 1878, 1879 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.