Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2018 10:35:06 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:

https://osmc.tv/vero/
Kas see või analoogne setup Netflixi(või muud DRMiga sisu) kah näitab? St läbi brauseri peaks see võimalik olema aga kas praktikas ka 4k maha mängib?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2018 17:39:18 vasta tsitaadiga

Hetkel ei. Kodi 18 versiooniga on lootust.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2018 15:42:15 vasta tsitaadiga

"We had a surge of B2B orders and ran out of stock, so it's a good time to take a holiday as well. Some of our resellers still have units in stock." - Tsitaat Kodi foorumist Vero 4K saadavuse kohta. Eks britid on ka valged inimesed, tahavad puhata ja värki. Kõik, kes tellisid 4K versiooni ja veel pole kaupa välja saadetud, saavad automaatselt 4K+ versiooni endale. Nii olen mina asjast aru saanud. Hetkel ale ka seetõttu, et tuleb oodata, hiljem kui lattu jälle tekib, kerkib ka hind kõrgemale.

Mis DRMi puutub, siis ka tänasel Raspberry kasutajal ei ole neid võimalusi, sestap ma just mainisingi et Vero 4K+ on parim ugprade just Raspberry kasutajale. Kui DRM on vajalik ja olemasolev teler vastavaid äppe veel ei toeta, siis vast mõistlikum mingi muu boks ligi võtta tõesti. Mis Vero opsüsteemi puutub, siis ma ei näe Kodi kasutamise seisukohalt suurt vahet, kui avatud või kinnine süsteem kasutusel on.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2018 15:49:44 vasta tsitaadiga

Kas nendel boksidel n. desktopi-režiimi või võimalust Firefoxi kasutada pole? Sest on täiesti olemas juhised, kuidas brauseriga linuxis Netflixi vaadata - https://itsfoss.com/netflix-firefox-linux/

Küll aga on siis küsimus, kas see kasutab ikka riistvaralist kiirendust. CPU peal videot vaadates kaugele ei purjeta nende karpidega.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2018 16:11:50 vasta tsitaadiga

Mõnel kindlasti on, Verol minu teada puudub - mõeldud ikkagi Kodi jooksutavaks boksiks. Tavakasutajale jääb see niikuinii selline brauserikäivitus hoomamatult raskeks tegevuseks.

Mõtled brauseri riistvaralist kiirendust? CPU peale seal tõesti loota ei tasu.

Ideaalset boksi ei ole siiani tehtud, kuskilt jääb ikka midagi puudu või midagi töötab poolikult. Küsida võib ju kõike - 3D MVC, 4K HDR, Atmos, Netflix, Prime, iTunes jne, aga ükski boks ei toeta kõike korraga. Siis tahaks veel korraliku pulti, mõni tahab hoopis kvaliteetset kümme miljonit bitti DACi ja mõned unistavad juba 8Kst icon_smile.gif Kusagil tuleb kompriss teha või oma vajadused üle vaadata.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2018 18:57:35 vasta tsitaadiga

Verol USB auku polegi?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2018 18:59:31 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Verol USB auku polegi?
https://osmc.tv/vero/ - kas siia vaatasid?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2018 19:35:31 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
pois11 kirjutas:
Verol USB auku polegi?
https://osmc.tv/vero/ - kas siia vaatasid?

Nüüd vaatasin... 2x USB on olemas.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2018 15:03:20 vasta tsitaadiga

Kui eesmärgiks oleks ainult bingetv (elisa elamus?) Äppi jooksutada, millisest boksist piisaks?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 13:09:06 vasta tsitaadiga

mitu aastat olen kasutanud Kodit suvalise 2Gb/8Gb, S905 hiina mboxiga. Ega ei kurda ka aga tehnika ju areneb - oskab keegi ehk pakkuda, kas on miskist tõsiselt asisemat väljas, et kannataks vahetada?
4K ei huvita, BT ja WiFi peaks olema... Heliga on nagu Kodil on, läheb läbi Sony ressiiveri.

Tänud ette.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 13:42:44 vasta tsitaadiga

Amlogicul ei ole küll midagi asisemat välja pakkuda, S912 ja S905x on ainult marginaalse performance vahega. Võid rahulikult seda S905 edasi kasutada. Muidu Apple TV või Nvidia Shield on oluliselt kõvema arvutusjõudlusega ja on ka hea Wifi ning sinihambaga.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 17:35:56 vasta tsitaadiga

asi selge, tänud.
ega kurdagi aga peale uue alfa pealt 17 juurde tagasi tulles ei saa enam heledust/kontrasti muuta.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 10.09.2018 21:53:59 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Vero 4k+ ka?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 22:43:17 vasta tsitaadiga

On. Palju näppinud ei ole. Esimesed 15min proovisin pulti tööle saada ja mõistsin lõpuks patarei alt pisikese kile ära võtta. icon_confused.gif Võin kohe öelda, et mingit (põhjalikku) juhendit temaga ei tule ja kui kodi keskkond võõras (nagu minule) vajab parajalt õppimist-katsetamist. Wifi käimalükkamine oli samamoodi 15min menüüdes surfamist... Tahtsin lihtsalt WDTV'st kiiremat boksi koduserverist striimimiseks. See seoses win10 SMB uuendustega paras peavalu, mida veel lahendanud ei ole. Mul ei ole 4K/HDR'd tv ega võimu, nende osas midagi öelda pole.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 22:47:34 vasta tsitaadiga

Minu oma saabus ka täna. Pole ka jõudnud palju tegeleda, seadistamist paistab palju olevat, et asjad normaalselt tööle saada.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 22:36:10 vasta tsitaadiga

Vero 4k+ esmamulje thumbs_up.gif
Skännitud kraami vahel navigeerimine mõnusalt naksakas, UI ka kena. Homseks vast kaustad skännitud ja saab midagi vaadata proovida (toimetab väga aeglaselt).

Source tuleb käsitsi SMB ://IP järgi lisada, siis kõik OK.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 22:37:18 vasta tsitaadiga

Miskipärast mul 4K filme librarysse ei lae. 1080p resoga filmid kõik ilusti olemas, samas kaustas asuvaid 2160p faile ei näita... icon_neutral.gif
Samas laadimise ajal näitab nagu loeks neid, aga hiljem librarys neid ikkagi pole.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.09.2018 22:24:33 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemusi ka Rii uuemate klaviaruuride ja õhkhiirtega? Mul siiani vana, see kõige esimene Rii klaviatuur siiani kasutusel. Hiire osa peaks kõvasti partem olema, puuteplaadil sõrme libistamine on suht tüütu.

Selline http://www.riitek.com/product/i25v02.html võiks olla mugavam, kui saad viibutamise käppa, peaks töötama palude meediamängijate ja ka NASis jooksva kodiga. Kasutuskogemused on lihtsalt seinast seina. Väidetakse, et LG teleri pult olevat palju täpsem kasutada.


Link


Et kas tasuks ostmist?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 22:30:37 vasta tsitaadiga

Selee video järgi ütleks, et see õhuvärk on totaalselt shit.
Lg magic pult on 10 korda parem ja täpsem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.09.2018 22:52:34 vasta tsitaadiga

nojah, LG maagiline pulk võib olla parem, mida mõni laias maailmas ka väidab, kuid oma meediamängijaga ma seda ei ühenda ju.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 22:54:29 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
nojah, LG maagiline pulk võib olla parem, mida mõni laias maailmas ka väidab, kuid oma meediamängijaga ma seda ei ühenda ju.

Jup, seda küll

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 10:03:43 vasta tsitaadiga

Nende viibutamise asjadega läheb vaimustus kiirelt üle (oma kogemuse põhjal), aga kui tõesti tahad, proovi (mittekirves) logitechi mx air leida. Sellel ei hakka kursor värisema nagu videos näidatuga ja funkab ka lihtsalt ninaga keerutades, ei pea kogu käega vehkima nagu mängiks wii bowlingut.

Touchpad tundub igatahes praktilisem.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.09.2018 10:34:30 vasta tsitaadiga

Samas jälle kaugjuhtimispuldiga on palju mugavam seadmeid juhtida, kui klaviatuuri käes hoida ja nooltega või ka puuteplaadiga kerida. Klaviatuuriga on jälle teksti mugavam sisestada, kui seda puldi numbri klahvidega teostada.
Nokk kinni, saba lahti..

Need Rii puldilaadsed klaviatuuriga tooted võiksid olla lahendus sellele murele

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 12:01:30 vasta tsitaadiga

Mis on hea soft videode mahamängimiseks 4k puhul Win10'ga? Pole ise varem sellega kokku puutunud aga nüüd on võimalus, vaikselt uurin. NUC6CAYSAJ muidu kasutuses, polegi hästi aru saanud, millest mahamängimine oleneb, mõned 4k "vanaema koduvideod" mängib muretult, teistega hakib. MPC-HQ kohati pädeb aga Microsofti enda Movies & TV tundub kõige muretum olevat (samas ta UI on natuke liiga minimalistlik, just klaveriga juhtimine imeb).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2018 23:25:09 vasta tsitaadiga

PotPlayer, kaasaegne mpc-hc
Eelnevalt tee arvuti eraldi lisatud koodekitest puhtaks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2018 23:26:56 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
PotPlayer, kaasaegne mpc-hc
Eelnevalt tee arvuti eraldi lisatud koodekitest puhtaks.
4k hdr ja dolby true hd tugi olemas (atmos)?
Kodulehel pole mingit infot

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 00:29:19 vasta tsitaadiga

Heli bitstreamib kenasti, HDRi kohta pead googeldama, madvr tugi on olemas.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 16:35:40 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
PotPlayer, kaasaegne mpc-hc
Eelnevalt tee arvuti eraldi lisatud koodekitest puhtaks.
Seni on Kodi ainus, mis muretult kõik maha mängib, ei saagi aru, milles kühvel. Kokkuvõttes pole väga ka vahet kuna Kodi on ju täiesti hea ja sobiv.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2002




sõnum 16.10.2018 18:46:42 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Kodi-t juba aastaid... enne seda Freevo, kui keegi veel mäletab.
Eraldi MMB-xina... pole veel probleemi olnud; peale riistvara vananemise.
https://github.com/OpenBricks/openbricks

Aga noh... iga li.s kiidab oma vi..u.

JanQ

_________________
Pistikupesas on ikka pinge, mitte vool.
Ja asi, mis muudab voolu, ei ole teps mitte toiteplokk (n. voolutrafo, voolumuundur.. )!!!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.10.2018 20:11:18 vasta tsitaadiga

Ma kasutasin Mediaportal`it, mingis kolakas ja siiski undavas HTPCs ajast, kui veel XBMC mingeid esimesi samme tegi, aga aeg on edasi läinud ja puhtatõuline meediamängija on ikka lemmikuks jäänud. Mis sest, et Kodi jookseb NASis, meediamängijas valikuna jmt.
Need lahendused, mida kodi pakub, pole lisandväärtus minu jaoks.
Nink kõiki faile ei hakka ükski meediamängija kunagi mängima. Ei vanu ega ka uusi pealetulevaid. Kodi pole selles erand.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2018 20:15:54 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
tofay kirjutas:
PotPlayer, kaasaegne mpc-hc
Eelnevalt tee arvuti eraldi lisatud koodekitest puhtaks.
Seni on Kodi ainus, mis muretult kõik maha mängib, ei saagi aru, milles kühvel. Kokkuvõttes pole väga ka vahet kuna Kodi on ju täiesti hea ja sobiv.
Selgus, et ilmselt mingi Win10 uuendusega läks palju asju katki - h265 valikuline muretu mahamängimine oli vaid üks paljudest asjadest. Näiteks Edge ei läinud enam netti (IE läks), sama mure oli Netflixi Win10 native äpi ja Windows Storega, netiühendus puudus neis. Kokkuvõttes erinevad lihtsamad võrguresetid ei aidanud, Win10 enda reset aitas.

Igaljuhul lühidalt - NUC6CAYSAJ peal mängib MPC-HC kenasti 4k h265 maha.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 22:27:00 vasta tsitaadiga

Huvipärast uurin, et kas keegi ARMi peal 4k meediapleierit ka jooksutab? St S905X on vist seni üsna turvaline valik?

Vero 4k+ tüüpi asjad võiks ilmselt olla muidu okei aga see hind... S905X põhjaga Androidi hiina karpe on kusagil seal 20-30 raha eest justkui saada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 23:18:57 vasta tsitaadiga

Vero hinna sees on soft ja kasutajatugi. Hiinakate hädadega oled üksi.

Olen Vero4K+'i mõnda aega kasutanud rahule jäänud. Ainus mure see, et üle wifi kipub puhverdama. Kõik teised seadmed saavad norm ühenduse, seega usun, et häda torbikus.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 01:11:21 vasta tsitaadiga

https://www.zidoo.tv/Product/index/model/X8/target/WhrwiBL1anZKKmVViAFMcQ%3D%3D.html Tip top. Üks parimaid, mis kätte sattunud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 01:41:36 vasta tsitaadiga

-Margus-, üks kallimaid ka.

Kirjas on Netflixi tugi. Kas see tegelikult ka töötab? 4k ja puha?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 10:58:36 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Vero hinna sees on soft ja kasutajatugi. Hiinakate hädadega oled üksi.
Seda muidugi, hea kui üldse updaati tuleb peale karbist väljavõtmist. :)

Aga rohkem mõtlen, et kas nii väikse raha eest saab muidu okei raua? S905 puhul näiteks Odroid C2 plaat ise maksab Eestis 65 eurot (sinna veel toide ja karp juurde), samal ajal hiinakad hakkavad 3x odavamalt peale ning kõik on kohe olemas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 10:59:26 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
-Margus-, üks kallimaid ka.

Kirjas on Netflixi tugi. Kas see tegelikult ka töötab? 4k ja puha?
Ei kasuta seda. Kunagi oli konto aga panin kinni selle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.11.2018 15:38:16 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Mark0 kirjutas:
-Margus-, üks kallimaid ka.

Kirjas on Netflixi tugi. Kas see tegelikult ka töötab? 4k ja puha?
Ei kasuta seda. Kunagi oli konto aga panin kinni selle icon_biggrin.gif


Ma selle Zidoo kohta ei tea, kas on sertifitseeritud sellel Netflixi tugi, sama riistvaraline karp on ka Dune-HD tooteportfellis ja sellel on Netflix küll peal, aga 4K pole kuuldavasti toetatud, kuna rakendus ise on ka sertifitseerimata.
Kontrollida ei saa, kuna pole Netflix kasutusel.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 12.11.2018 16:30:11 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
sooty kirjutas:
Vero hinna sees on soft ja kasutajatugi. Hiinakate hädadega oled üksi.
Seda muidugi, hea kui üldse updaati tuleb peale karbist väljavõtmist. icon_smile.gif

Aga rohkem mõtlen, et kas nii väikse raha eest saab muidu okei raua? S905 puhul näiteks Odroid C2 plaat ise maksab Eestis 65 eurot (sinna veel toide ja karp juurde), samal ajal hiinakad hakkavad 3x odavamalt peale ning kõik on kohe olemas.


Et siis millistel 3x odavamatel hiinakatel tasub otsida H.265, töötavat (Libre)ELEC (mitte-Android) KODI lahendust CEC funktsiooniga?
Pole veel suutnud leida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.11.2018 16:53:30 vasta tsitaadiga

see nn. haalvustav termin "hiinakas" ei päde tegelikult üldse mitte.
Suurim meediamängijate turg on tegelikult idas (The current population of Asia is 4,559,827,496 as of Monday, November 12, 2018, based on the latest United Nations estimates.) ja seal tehakse ikka ka korralikke asju, neid brände seal ikka on (Ülaltoodud Zidoo on üks neist.), millest siin pole kuuldudki. Aga töötavad, softi tehakse ja mis veel tahta oskad.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 17:38:48 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

Ma selle Zidoo kohta ei tea, kas on sertifitseeritud sellel Netflixi tugi, sama riistvaraline karp on ka Dune-HD tooteportfellis ja sellel on Netflix küll peal, aga 4K pole kuuldavasti toetatud, kuna rakendus ise on ka sertifitseerimata.
Netflixi ja eriti 4k'ga on päris palju nüansse. Pikemalt on kirjas siin - https://www.iptvinsider.com/netflix-4k-android-box/

Lühidalt - võrrandis on palju komponente ning ühel või teisel moel langevad "hiinakad" välja kuna pole kas Google või Netflixi sertifitseeringut. Xiaomi’s Mi Box on üks odavaimaid aga selle puhul on netist arvustused ikka väga vastukäivad. St fullHD - kõik hästi. 4k - osa kiidavad aga detailselt ei lähene ülevaadetes. Need, kes on 4k järgi proovinud, paljud aga kiruvad, ei ole framerate väidetavalt stabiilne ja sujuv.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 19:29:38 vasta tsitaadiga

KODI bokside puhul ma lingiks jälle selle teema siia https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=252916

Odavatel hiinakatel ei pruugi olla eMMC mälu, HD bitstreamingu tuge. 4K Netflixist võib unistada vaid. Ise müüsin kõik hiinakad maha ja kasutan Apple TVd nüüd, mõnedest miinustest hoolimata üsna rahul. Eriti meeldib see, et 99% kordadest käivitab Apple TV nii teleka kui ressiivri korrektselt. MiBoxi puhul oli selline 50-60 kogu aeg.

Mi Box oli enne kasutusel, aga 4K puhul hakkas interface läägima ja Kodi ei jooksnud korralikult. Full HD puhul töötas suht siidiselt ja oli tegelikult põhiboks ca 2 aastat.
Wetek HUBile lasin LIbreEleci NAND mälule, oli päris kabe pill (omas HD bitstreamingu tuge näiteks), aga kuna Netflixi kasutamine oli juba käe sees ja nutiteleka Netflixi äppi käivitamine tundus tülikas, jäi Weteki kasutus poolikuks. Pigem selline häkkimise teema rohkem.

Amlogic kuulutas hiljuti uued kiibid välja, oodake mõni uus boks ära nendega, vanad seeriad on juba lihtsalt ... vanad. Ehk siis hoidke silma peal boksidel mis jooksevad S905X2/Y2 ja S922X kiibistikel.

Siin pisut infot https://www.cnx-software.com/2018/10/21/comparison-s905x-s905x2-s905x2-processors/

https://www.neogaf.com/threads/amlogic-officially-presents-its-new-soc%E2%80%99s-found-in-android-boxes-also-for-gaming.1466067/
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 22:39:10 vasta tsitaadiga

S905 Y2 bokse on jah juba päris mitmeid müügil, olin juba isegi eile 11.11 puhul ühte ostmas 41 raha eest aga sinna see jäi.

McCoffin, äkki räägid Apple TV'st sutsu rohkem, peamiselt just miinustest? Endal on erinevaid iSeadmeid läbi aja olnud igasuguseid ning ökosüsteemi võlud ja valud on väljaspool Apple TV'd hästi teada. Kuna hetkel on telefoniks iPhone siis see võiks ilmselt hästi võrrandisse sobida.

Igasuguste vanaema koduvideode jaoks on tvOS peal ilmselt MrMc see, mille suunas vaadata?

Ning kuidas Netflixiga on HDRi poolest? Täpsemalt - endal on odav 4k telekas, mis teoorias on HDRi märgistusega. Praktikas näeb teleka enda Netflixi rakendusega HDR ikka uskumatult jube välja (nagu vaataks läbi udu) ja seda kuidagipidi ei saa ka konfida (st välja lülitada). Kas Apple TV ning just Netflixi puhul saab HDR välja lülitada ehk?

EDIT: https://www.cnet.com/news/apple-tv-4k-no-longer-forces-you-to-watch-everything-in-hdr/ - see vist vastab mu küsimustele HDRi osas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 11:54:13 vasta tsitaadiga

Apple TV halvad küljed on rohkem sellised isikliku maitse küsimused - suurim miinus on minu jaoks Apple TV pult, pole selle touchi-feely-hõõrumisega veel siiani ära harjunud. Samas teleka pult üle CECi töötab ka, pluss saab veel oma IR puldi ka boksile selgeks õpetada, seega pulditeema on ületatav, variante on mitu ja laseb mitut IR puldiprofiili korraga kasutada.

Teine miinus on seotud HD bitstreaminguga, aga ka see pole päris lõplik miinus, pigem selline +- icon_smile.gif Apple TV konverdib kõik nimelt kõik helid multichannel PCMi, kvaliteedi kaota, sest tal on vaja Siri pärast oma helisid vahele süstida, bitstreamingu puhul ei ole ju helide lisamise võimalust. Seega ainus viimane suurem asi, millest puudust tunda, on Atmose tugi "koduvideode" maha mängimisel. Samas täna pole ma Atmose süsteemi laste pärast mööda tuba laiali laotanud, seega otseselt puudust ei tunne, rohkem selline perfektsionisti probleem, et kui Atmose värgid olemas, võiks ju Atmos ka toimida. Reaalsuses tegelikult ju mingeid etteheiteid ei ole - heli jookseb alati ilusti, ei haki ega lähe süngist välja.

Mul endal ei ole ühtegi teist Apple asja, seega ökosüsteemist ei tea ma midagi, eriti ei kisu ka sinnapoole, aga see pole point, multimeediamängijana on tegu väga võimeka ja kiire riistaga. Ise kasutan võrgukettalt maha mängimiseks põhiliselt Infuse Pro programmi, sest esialgu mulle MrMC skinid ei meeldinud (seal on ainult mingi 4-5 sisseehitatud skini). Nüüd MrMC uue versiooniga tuli ka Apple TVga hästi kohanduv Ariana skin, peaaegu olen valmis juba MrMC täisversiooni ka ostma ja kasutama hakkama icon_smile.gif Siiani Infuse on kõigega hakkama saanud, pigem on küsimus kehvemas libarary halduses. MrMC/Kodi on selles osas palju võimekamad. HDR telekat mul veel ei ole, küll aga on LG Deep color funktsioon aktiveeritud (4:4:4), pilt näeb päris ilus välja sellega. Aga niipalju kui ma aru saan, siis HDRi sisse-välja lülitamine on reguleeritav, saad panna automaatseks vastavalt sisule, saab ka ära keelata. Lisaks saab lubada resolutsioonide ja kaadrisageduste kombinatsioone ilma ja koos HDRiga. Seega nagu valikuid jagub. Endal jookseb Apple TV kogu aeg 4k50Hz SDR reziimis, st ka Netflix vaatab, et ahaa SDR, järelikult HDRi ei näita. Peaks teoorias vähemalt nii toimima.

Igatahes soovitan soojalt, täpselt selline asi, mis töötab ja ei pea häkkima kogu aeg mingeid resolutsioone ega heliväljundeid ega kottijooksnud CECi (Amlogicu bokside puhul on CEC mu meelest täielik peavalu). Täiesti piisab 32GB versioonist, kuna sinna salvestatakse ainult äppid ja nende data. Kui sa just ei taha kõiki Apple TV mänge ära proovida, siis peaks ruumi jaguma igavesti. Kuus kuud tagasi ostsin ja kohe ka vanad boksid nurka viskasin.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 12:54:46 vasta tsitaadiga

McCoffin, thumbs_up.gif sama jutt minu poolt, kõik puudused ja plussid olid kirjas.
Peaks ka ise seda MrMC asja uurima, ise olen ka seni Infuse peal olnud.

Võibolla lisaks siia ka veel plusse Apple seadmete kasutajatele, kui vajad kergemat nutikodu, siis ATV on ka lisaks Homekiti seadmetele keskuseks, mõned osrami RGB pirnid ja led ribad on kasutuses Elgato suitsuandur ja "nupp" ning temp andurid. Veel paar fibaro nutipistikut ning CO andur küljes. Lahendab lihtsamad asjad ära.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 14:04:40 vasta tsitaadiga

indrpo, McCoffin, aitäh info eest.

MrMC versus Infuse Pro - eks pean mõtlema, pole probleem hea tarkvara eest maksta aga tahaks enne ostmist kuidagi aru saada, kas tegelikult meeldib/sobib ka.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 14:08:49 vasta tsitaadiga

MrMC lite versiooni saad ju testida nii palju kui jaksad. Ainus takistus on see, et igas nimekirjas kuvatakse ainult 8t esimest faili või kataloogi. Testimiseks piisab vast.
Infuse tasuta või testiversiooni saad ka katseda päris pikalt.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 14:35:23 vasta tsitaadiga

Tänud veelkord.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grizz
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 14:48:05 vasta tsitaadiga

Kas selle apple tv jaoks on eraldi vaja nt. plex serverit arvutis jooksutada või saab otse NASist mahamängimisega hakkama?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 22:56:23 vasta tsitaadiga

Infuse Pro ja MrMc mängivad NASist otse maha. Lisaks veel VLC ja Plex toimivad ka Apple TV peal. Osad NASid oskavad PLEXi serverit ka jooksutada.

Edit: Tegin VLCga loomkatseid, kui ainult võrgust mahamängimine huvitab ja üldse raha ei taha maksta, siis täiesti töötav alternatiiv. 140mpbs 4K jellyfish jooksis kaunisti, audio ja subtiitri tracke saab valida, mida sa enam tahad. Pool aastat tagasi nii head muljet ei jätnud.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.