Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 468, 469, 470 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 14:30:22 vasta tsitaadiga

Küllap varsti sügistormidega Estonia hukk tuleb teemaks.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 15:16:55 vasta tsitaadiga

Võiks.surnud rahule jätta. Vaikne mälestamine on omal kohal.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 15:25:03 vasta tsitaadiga

Tavaline tugevam tuul.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 15:51:58 vasta tsitaadiga

eile oli külmem
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 15:53:59 vasta tsitaadiga

Täna on soe tuul jah, eile oli külmem, aga ilm oli soojem.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 16:17:05 vasta tsitaadiga

https://parnu.postimees.ee/6414348/video-ja-galerii-tousuvesi-on-joudnud-rannahooneni-ja-paiguti-ujutanud-ule-jaansoni-raja
Pärnus kisub uputuseks?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 17:17:38 vasta tsitaadiga

Pirita sadam
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 26.09.2018 17:19:51 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
eile oli külmem


Jap vaatasin ka just, et eile oli mingi 3-4 kraadi külmem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 18:48:28 vasta tsitaadiga

jeesus188, rannapark on juba veeall. Pool jaansoni rada on ka vee all. Jõgi on kesklinna kaiga tasa.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.09.2018 19:03:03 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Suht tavaline, isegi ma olen suurema tuulega Harilaid-iga hiiumaale sõitnud.
Ropsivaid inimesi oli muidugi omajagu aga muidu suht tavaline icon_lol.gif
sõltub tuulesuunast, kuid külgsuunaline, siis 16m/s peaks olema juba kriitiline
http://on-line.msi.ttu.ee/rohukyla/det.php?n=tuul
http://on-line.msi.ttu.ee/heltermaa/det.php?n=tuul
http://on-line.msi.ttu.ee/virtsu/det.php?n=tuul
http://on-line.msi.ttu.ee/kuivastu/det.php?n=tuul

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 21:21:31 vasta tsitaadiga

Mida vihma kallab kohati thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 11:06:47 vasta tsitaadiga

midagi ei kalla, täitsa selge on. icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 11:21:40 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
midagi ei kalla, täitsa selge on. icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 27.09.2018 11:48:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 11:24:45 vasta tsitaadiga

Su pildil on kell vale
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 17:52:14 vasta tsitaadiga

Tallinnamadala tuulemõõtja laagrid on peale eilset tuult vähe kulunud icon_exclaim.gif Nüüd enam üle 18m/s ei lähe
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.09.2018 22:43:56 vasta tsitaadiga

Täname tähelepanu juhtimise eest!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.09.2018 04:18:27 vasta tsitaadiga

Sajab juba maeiteakaua ja ei lase magada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.09.2018 07:20:40 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Sajab juba maeiteakaua ja ei lase magada. icon_rolleyes.gif

Elad kirikutornis, et plekkkatus ajab hulluks?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 11:16:55 vasta tsitaadiga

kussu oleks pidand ostma.
Sry, vale teema icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 07:28:46 vasta tsitaadiga

Tallinn: 1,0°C; Tartu: 3,0°C; Pärnu: 2,9°C; Rakvere: -1°C; Võru: 4,7°C

deem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 07:41:24 vasta tsitaadiga

ohsa, mul näitab ka rõdul 4,4C, kaamera 5,7C.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 10:40:19 vasta tsitaadiga

Akna küljes oli -1c kella 5 ajal, juriinid võttis igatahes ära, osad ei hakanudki õitsema sel aastal icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.09.2018 11:23:20 vasta tsitaadiga

auto aknad olid jääs korralikult thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 11:28:14 vasta tsitaadiga

Keerasin ka toas radikate termostaati veidi peale. Ehk alustasin küttehooaega
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 13:22:31 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Magic kirjutas:
auto aknad olid jääs korralikult thumbs_down.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 14:07:46 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
icon_eek.gif
Magic kirjutas:
auto aknad olid jääs korralikult thumbs_down.gif


Tallinnas (Nõmmel) sama. Pidi veidike kraapima isegi. Õnneks 0900 paiku oli päike juba suurema posa ära sulatanud.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 15:19:23 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Sajab juba maeiteakaua ja ei lase magada. icon_rolleyes.gif

Vihma krabin katusel on üks parimaid mittekeemilisi uinuteid icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 17:18:58 vasta tsitaadiga

Mina panen lihtsalt silmad kinni ja uni on varsti kohal.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 18:33:10 vasta tsitaadiga

Käisin hommikul väljas ca 8 kraadises basseinis ja poole tunni pärast vaatasin, et kurat, sõita ei saa, autol aknad jääs icon_lol.gif Aga basseini ilmselt ronin nii kaua, kuni vesi kõvaks läheb.
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 11:32:15 vasta tsitaadiga

Ehk siis detsembrini thumbs_up.gif

E krt sel aastal nii palju igasugu linde, et söövad vaeseks.
Eriti lollid on puukoristajad kes aina päevalille seemneid mineva veavad.
Pärast unstavad ära kuhu peitsid ja siis kevadel vaatad jälle et igalpool lambi kohtades päevalilled kasvavad
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 14:30:48 vasta tsitaadiga

Vihm on järgi jäänud, taevas on näha selgemaid kohti. 15 kraadi. Päris hea vaheldus põhjakaare tuultele ja 6 kraadile keset päeva.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 14:57:05 vasta tsitaadiga

10 oktoobri kohta pole 16c üldse paha tulemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 15:41:47 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

Kui praegu on lehtede riisumine, mis siis okt lõpus peab hakkama edasi muru niitma ve? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 15:44:14 vasta tsitaadiga

'murica saab kõvasti pihta kohe ühe tormiga.

https://www.washingtonpost.com/weather/2018/10/10/hurricane-michael-could-become-strongest-record-strike-florida-panhandle-wednesday/?noredirect=on&utm_term=.50b4eadd441d
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 18:31:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
10 oktoobri kohta pole 16c üldse paha tulemus thumbs_up.gif


Jup, käisin lühkarite ja sandaalidega poes, vastu tuli talvemantlis mammi...15°, ära ei sula või?
Aga ilusad ilmad on olnud muidu. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 19:01:28 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
icon_biggrin.gif
Kui praegu on lehtede riisumine, mis siis okt lõpus peab hakkama edasi muru niitma ve? icon_razz1.gif

On detsembri alguses muru niidetud.
Aastanumbri jään võlgu, no ei ole mul mälus ruumi nendele. icon_biggrin.gif
No umbes 2000+ midagi. Vist.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 19:22:55 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:

Aga ilusad ilmad on olnud muidu. thumbs_up.gif


Ei ole.

Järjest on sadanud ja külm tuul puhunud, midagi ilusat ei ole selles.

Täna peale lõuant läks ilm ilusaks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.10.2018 19:26:34 vasta tsitaadiga

3 kraadi ei soojene 100 aasta jooksul siin midagi.
Islandil on üks vulkaan mis on juba hiljaks jäänud oma graafikus pursata, siis see lähima 100 aasta jooksul peaks mõneks aastaks päikese ära kaotama.
See toob korraliku kliima jahenemise kaasa ja pole siin soojenemisest midagi kasu.
Pealegi jääaeg ei kesta mõni aasta vaid see mingi enamvähem milenium või mitmuses.

Samas jääaeg on mingi alates 10% maakerast. Kui jää ära kaob siis on järjekordne normaalne kliima meie planeedil, kuni järgmiseks jääajaks.
Kliima soojeneb ja jaheneb pidevalt ja seda on ju uuritud läbi igasugu puurimistest.
Me ei ole veel nii arenenud rass, et suudaks kliima muutumist kontrollida.
Samas meie suund on ikkagi maailma säästa ja teha kampaaniaid nagu clean the world vms.
See kliima soojenemine on kliima muutus mis on normaalne planeedile.

Selleks mingi maks on lihtsalt absurd. Inimesed peavad õppima lihtsalt vähem saastama ja muud midagi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 19:55:26 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Märt. kirjutas:

Aga ilusad ilmad on olnud muidu. thumbs_up.gif


Ei ole.

Järjest on sadanud ja külm tuul puhunud, midagi ilusat ei ole selles.

Täna peale lõuant läks ilm ilusaks.


Sa seal, mina siin, muidugi on erinev.
Sadanud on jah, aga niipalju, kui õues olen olnud, on soe ja peaaegu vihmatu. Ja iga päev ikka mitu head kilomeetrit käidud, ei saa kurta üldse ilma üle. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 21:09:49 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
3 kraadi ei soojene 100 aasta jooksul siin midagi.
Islandil on üks vulkaan mis on juba hiljaks jäänud oma graafikus pursata, siis see lähima 100 aasta jooksul peaks mõneks aastaks päikese ära kaotama.
See toob korraliku kliima jahenemise kaasa ja pole siin soojenemisest midagi kasu.
Pealegi jääaeg ei kesta mõni aasta vaid see mingi enamvähem milenium või mitmuses.

Samas jääaeg on mingi alates 10% maakerast. Kui jää ära kaob siis on järjekordne normaalne kliima meie planeedil, kuni järgmiseks jääajaks.
Kliima soojeneb ja jaheneb pidevalt ja seda on ju uuritud läbi igasugu puurimistest.
Me ei ole veel nii arenenud rass, et suudaks kliima muutumist kontrollida.
Samas meie suund on ikkagi maailma säästa ja teha kampaaniaid nagu clean the world vms.
See kliima soojenemine on kliima muutus mis on normaalne planeedile.

Selleks mingi maks on lihtsalt absurd. Inimesed peavad õppima lihtsalt vähem saastama ja muud midagi.


Uskumatud Toomased
vs
Statistika
Faktid
Kliimamudelid
Teaduslik konsensus

Hmmm, mida uskuda..
http://www.un.org/en/sections/issues-depth/climate-change/
https://science2017.globalchange.gov
https://www.theguardian.com/environment/2018/oct/08/global-warming-must-not-exceed-15c-warns-landmark-un-report
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 21:29:55 vasta tsitaadiga

Hullemaks läheb, öelgu teadlased mida tahes. See on reaalsus.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 21:33:09 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Hullemaks läheb, öelgu teadlased mida tahes. See on reaalsus.
kus perses saa elad, meie regioonis vaid paremaks läheb icon_idea.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 21:38:36 vasta tsitaadiga

Jah, soe suvi rannaspeesitamiseks, kuid saagid ikalduvad. Toetused toetusteks, kuid raha lõpuks süüa ei kõlba.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 10.10.2018 21:49:15 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
3 kraadi ei soojene 100 aasta jooksul siin midagi.
Islandil on üks vulkaan mis on juba hiljaks jäänud oma graafikus pursata, siis see lähima 100 aasta jooksul peaks mõneks aastaks päikese ära kaotama.
See toob korraliku kliima jahenemise kaasa ja pole siin soojenemisest midagi kasu.
Pealegi jääaeg ei kesta mõni aasta vaid see mingi enamvähem milenium või mitmuses.

Samas jääaeg on mingi alates 10% maakerast. Kui jää ära kaob siis on järjekordne normaalne kliima meie planeedil, kuni järgmiseks jääajaks.
Kliima soojeneb ja jaheneb pidevalt ja seda on ju uuritud läbi igasugu puurimistest.
Me ei ole veel nii arenenud rass, et suudaks kliima muutumist kontrollida.
Samas meie suund on ikkagi maailma säästa ja teha kampaaniaid nagu clean the world vms.
See kliima soojenemine on kliima muutus mis on normaalne planeedile.

Selleks mingi maks on lihtsalt absurd. Inimesed peavad õppima lihtsalt vähem saastama ja muud midagi.


Ignorence is a bliss..

Mõtle korraks kui palju on maakeral autosid ja muid seadmeid, mis tarbivad naftat ja nüüd mõtle mitu liitrit päevas läheb korstnasse ja nüüd võrrdle seda tuumapommi energiaga, kunagi tegin arvutusi ja sain 2tuuma pommi minutis (720 päevas). nüüd kindlasti on suurem energia kasutusel.
Inimkond on piisavalt andekas, et saagida oksa millel Ta ise istub.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 22:04:54 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Jah, soe suvi rannaspeesitamiseks, kuid saagid ikalduvad. Toetused toetusteks, kuid raha lõpuks süüa ei kõlba.

Ära plära, me saame rohkem saaki, lõuna vähem.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 00:00:32 vasta tsitaadiga

Kena 4. kategooria orkaan mööllab Floridas. Päris karmid pildid CNNis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 00:10:32 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kena 4. kategooria orkaan mööllab Floridas. Päris karmid pildid CNNis.

Kurdame, vingume, piixume...aga meie SITT suusailm on ok.
Kui kliima soojeneb, siis oleks veel parem. F*** trump

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 00:29:35 vasta tsitaadiga

Nüüd juba pea 5. kategooria orkaan. Viimati oli nii tugev orkaan USAs aastal 1992.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 00:50:32 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Nüüd juba pea 5. kategooria orkaan. Viimati oli nii tugev orkaan USAs aastal 1992.

edu.ee

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 12:21:26 vasta tsitaadiga

Ah ära vingu, järgmise teisipäevani(või pikemalt) lubab ilusat ilma, temp päeval 15+
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 468, 469, 470 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.