Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Täna õhtul langevad Telia e-poes tipptelefonide hinnad mitusada eurot märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 12:49:14 Täna õhtul langevad Telia e-poes tipptelefonide hinnad mitusada eurot vasta tsitaadiga


TELIA EESTI PRESSITEADE - 8.-10. oktoobrini toimub Telia e-poes järjekordne Ostuöö, mille raames langeb märkimisväärselt erinevate nutitelefonide hind.

Ostuööl maksab Samsung Galaxy S9 tavapärase 849 euro asemel 549 eurot, eelmise aasta mudeli Galaxy S8 saab aga 679 euro asemel kätte 449 euroga. Galaxy Note 9 hind on endise 999 euro asemel 799 eurot.

Väga head pakkumised kehtivad ka Huawei telefonidele: Huawei P20 maksab 449 eurot (tavahind 649€), Huawei P20 Pro maksab 599 eurot (tavahind 849€) ning Huawei P Smart saab kätte 149 euroga (tavahind 279€).

Häid pakkumisi on teisigi. Näiteks 40-tollise Sharp teleri hind on 199 eurot ning 55-tollise Samsungi LED-teleri hind on tavapärasest enam kui 300 eurot soodsam. 69 eurose bluetooth kõlari saab aga kätte pea poolmuidu ehk vähem kui kümne euro eest.

Kokku tuleb Ostuöö raames soodushinnaga müüki ligi 350 toodet ning hinnalangused ulatuvad tavapärasega võrreldes kuni 70%-ni.

Ostuöö pakkumised on avatud 8.-10. oktoobrini vahemikus kell 21.00-09.00 ning nendega saab tutvuda Telia e-poes. Sooduspakkumised lõpevad 11. oktoobri hommikul kell 9.00.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 12:59:45 vasta tsitaadiga

Iseasi kas Telia serverid sellele ka vastu peavad...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 13:05:36 vasta tsitaadiga

Telial ikka päris hästi reklaamitud seda soodukat. Telefoni hinnavõit 70 eurot. Tavahind 149 eurot, soodushind 149 eurot. Ei tea, kas keegi läheb sellise lolluse peale õnge ka.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 13:07:14 vasta tsitaadiga

Needless to say, sellised tavahinnad on ainult Telias.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 13:08:10 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Ei tea, kas keegi läheb sellise lolluse peale õnge ka.

Alati on ju õnge mindud, miks peaks seekord teistmoodi minema.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 13:09:50 vasta tsitaadiga

lol, saksa amazonis S8/S9 ja arvatavasti kõik muu ikka odavama hinnaga. Pühade ajal S8 üldse 299.- või 349.- ma pakun.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.10.2018 13:11:45 vasta tsitaadiga

Amazonist ei saa järelmaksuga. Või ei saa ostuööl Teliast ka?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 13:16:29 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Amazonist ei saa järelmaksuga. Või ei saa ostuööl Teliast ka?


Ei tea, pole elu sees ostnud järelmaksuga miskit.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 13:43:26 vasta tsitaadiga

Ma ei saa väga aru, miks HinnaVaatluses sellist asja uudisena kajastatakse. Kui meie oma otsingusse Samsung S9 kirjutada, siis näeme, et mõnes Eesti poes on S9 tavahind madalam, kui Telias väidetavalt generatsioon vanema S8 tavahind: https://www.smartech.ee/et/products/mobiiltelefonid/1172485-samsung-g960-galaxy-s9-4g-64gb-dual-sim-black
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 08.10.2018 13:53:13 vasta tsitaadiga

No S9 hind tuleb juba päris ok, 549€, ei tea kas jõuludeks ka langeb või vara veel. Samas P20PRO ka hea hind, kes seda telef. plaanib osta
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 13:59:36 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
lol, saksa amazonis S8/S9 ja arvatavasti kõik muu ikka odavama hinnaga. Pühade ajal S8 üldse 299.- või 349.- ma pakun.

S8 oli paar nädalat tagasi seal (koos Samsung Evo Plus 128 GB mälukaardiga) 375-ga müügis. Eelmisel nädalal märkasin seda seal veel odavamalt. Nii et loota on, et järgmisel kuul, musta reede käigus, algab hind ehk numbriga "2".

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 08.10.2018 14:13:45 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
lol, saksa amazonis S8/S9 ja arvatavasti kõik muu ikka odavama hinnaga. Pühade ajal S8 üldse 299.- või 349.- ma pakun.


Kuidas see amazonist ostmine käib, kes seal müün firma/eraisik ? Jutt on ikka uuest telefonist ,saab ametliku ostuarve ka kaasa, lisaks siis transp kulu ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 14:17:42 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Iseasi kas Telia serverid sellele ka vastu peavad...


Arvatavasti peavad, see pole neil esimene kord kui sarnase ostuöö korraldavad.
Aga nagu varem öeldud, osaliselt on see kindlasti Eesti moodi ale ehk enne ostma tormamist tasub näiteks HinnaVaatlusest vaadata, palju sama toode mujal maksab ehk kas üldse on nii soodne kui väidetakse.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 14:27:04 vasta tsitaadiga

Loodetavasti on õhtul meeles netti tulla. Äkki saab soodushinnaga televiisori. Alates 55tolli vaja, pigem 60
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 14:32:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Alates 55tolli vaja, pigem 60

60" normaalseid väga ei tehta enam, praegu 55" või 65" norm.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 15:18:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Alates 55tolli vaja, pigem 60

60" normaalseid väga ei tehta enam, praegu 55" või 65" norm.

Raske uskuda, et nii suuri telefone müüki tuleb. Eriti veel soodushinnaga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 15:23:49 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

Alates 55tolli vaja, pigem 60

60" normaalseid väga ei tehta enam, praegu 55" või 65" norm.

Raske uskuda, et nii suuri telefone müüki tuleb. Eriti veel soodushinnaga.

Telia müüb telereid ka
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/554cc47bd1ea5ee2eaf55657b55dc7c7/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 16:41:17 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Loodetavasti on õhtul meeles netti tulla. Äkki saab soodushinnaga televiisori. Alates 55tolli vaja, pigem 60


Samsung UE58MU6192 58" Stockmanni Euronics kaupluses 499 € (kolmapäev - pühapäev)
HV hind 570 € https://www.hinnavaatlus.ee/1203307/samsung-58-ue58mu6192/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 08.10.2018 17:56:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
CommandsRef kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

Alates 55tolli vaja, pigem 60

60" normaalseid väga ei tehta enam, praegu 55" või 65" norm.

Raske uskuda, et nii suuri telefone müüki tuleb. Eriti veel soodushinnaga.

Telia müüb telereid ka
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/554cc47bd1ea5ee2eaf55657b55dc7c7/



Hea võrdlus Telia vs Turuliider Teler Samsung 55" UE55NU7172 799€ vs 470
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 08.10.2018 18:09:36 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Amazonist ei saa järelmaksuga. Või ei saa ostuööl Teliast ka?


Krediitkaardiga ostes. icon_smile.gif

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 18:13:25 vasta tsitaadiga

Krediitkaart on igal juhul etem, esiteks ei saa sellega mingit tähtajalist kohustust kaela ja teiseks saab krediidi esimesel võimalusel tagastada mitte ei pea 2 aastat jupitama(vähemalt vaba tagasimaksega kaardi puhul, teisi ei tea).
See on muidugi omaette teema, kas üldse peab kalli teleka või telefoni ostma, kui pole raha see kohe välja maksta icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 18:32:54 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Tanel kirjutas:
CommandsRef kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

Alates 55tolli vaja, pigem 60

60" normaalseid väga ei tehta enam, praegu 55" või 65" norm.

Raske uskuda, et nii suuri telefone müüki tuleb. Eriti veel soodushinnaga.

Telia müüb telereid ka
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/554cc47bd1ea5ee2eaf55657b55dc7c7/



Hea võrdlus Telia vs Turuliider Teler Samsung 55" UE55NU7172 799€ vs 470


Kurat see turuliider on kahtlane firma. Isa tellis sealtkaudu pesumasina või külmkapi. Esmalt ootasid 3-4 päeva ja uurisid millal jõuab. Lubati teada anda siis enam ei tyydanud. Vahepeal oli vaikus siis lopuks helistasin, tuli välja, et see kaup juba 2 päeva kohal. No siis kohapeale minnes oli tegu mingi laohoonega ilma igasuguste kirjade ja juhisteta. Peale kolmandat kõnet tuli mingi vend kuskilt nurgatagant ja avas laoukse ning sai peale võtta kauba. No johhaidii

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.10.2018 18:40:03 vasta tsitaadiga

Aga see eest kui odav, või miks sa (isa) veebipoest ostsid.
Oodanud Telia ostuöö ära.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 18:43:06 vasta tsitaadiga

nüüd õppis aliexpressist ja amazonist tellimise ära thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 19:02:43 vasta tsitaadiga

https://track.adform.net/C/?bn=25258403

Mis värk sellega on?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 19:05:37 vasta tsitaadiga

LKits, trackime kui palju liiklust tuleb
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 19:18:36 vasta tsitaadiga

Tanel, nüüd siis said minu kliki ka icon_biggrin.gif Kui enne uudist lugesin, avasin manuaalselt Telia lehe, ei tulnud selle pealegi, et peaks pildil klikkima icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.10.2018 20:28:19 vasta tsitaadiga

Kas telia e-poes enam audio+videotehnikat (telerid va.) ei pakutagi? Ei leia kusagilt sellist kohtagi enam.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 20:30:07 vasta tsitaadiga

jägaja, just andsin enne lingi icon_rolleyes.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/554cc47bd1ea5ee2eaf55657b55dc7c7/

Aga tõsi ta on, et Telia fookus on muutunud, vanasti oli tunduvalt rohkem telereid valikus (hetkel 34 mudelit).

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.10.2018 20:30:37 vasta tsitaadiga

Tanel, ma pidasin silmas muud kodutehnikat, kõlarid, ressiiverid jmt. mida Telia lehelt vahel üllatava hinnaga on leitud.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 20:33:44 vasta tsitaadiga

jägaja, vähem on ka seda ka jah
HV hinnakirjas neil 1203 toodet, Telia hinnapakkumised (300 kaupa)
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/search/index/?dealer_id=252&per-page=300

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 20:57:09 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Krediitkaart on igal juhul etem, esiteks ei saa sellega mingit tähtajalist kohustust kaela ja teiseks saab krediidi esimesel võimalusel tagastada mitte ei pea 2 aastat jupitama(vähemalt vaba tagasimaksega kaardi puhul, teisi ei tea).
See on muidugi omaette teema, kas üldse peab kalli teleka või telefoni ostma, kui pole raha see kohe välja maksta icon_wink.gif

Avada omal vastutusel:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:02:59 vasta tsitaadiga

E-Pood maas icon_lol.gif (või noh aeglane kui magav tigu)

tsitaat:
VIGA RAKENDUSES
Tekkis viga teie päringu töötlemisel, veateade on administraatoritele edastatud.


viimati muutis maddog 08.10.2018 21:04:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:03:38 vasta tsitaadiga

Déjà vu icon_neutral.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:05:03 vasta tsitaadiga

Ei saa jah midagi vaadata seal. Viga rakenduses teade ees ainult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.10.2018 21:05:11 vasta tsitaadiga

Jah, nigu kell kukkus, langes telia.. thumbs_down.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:06:21 vasta tsitaadiga

Ühes tabis



teises



Krt, nii ei saa rallit sõita.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:07:00 vasta tsitaadiga

HAHA

KODULEHEL ON HOOLDUSTÖÖD!!
Seoses hooldustöödega veebileht ei tööta.
Ootame Sind aga juba õige pea tagasi!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:07:14 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Osiris kirjutas:
Iseasi kas Telia serverid sellele ka vastu peavad...


Arvatavasti peavad, see pole neil esimene kord kui sarnase ostuöö korraldavad.
Aga nagu varem öeldud, osaliselt on see kindlasti Eesti moodi ale ehk enne ostma tormamist tasub näiteks HinnaVaatlusest vaadata, palju sama toode mujal maksab ehk kas üldse on nii soodne kui väidetakse.

Millegipärast ma nagu ennustasin seda ja nii ka läks. Nagu ka eelmisel aastal ja ka enne seda... icon_biggrin.gif

Hullult head pakkumised mida keegi osta ei saa.... icon_lol.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimzu
HV kasutaja
raimzu

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:07:26 vasta tsitaadiga

KODULEHEL ON HOOLDUSTÖÖD!!
Seoses hooldustöödega veebileht ei tööta.
Ootame Sind aga juba õige pea tagasi!

hakkab pihta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 08.10.2018 21:07:42 vasta tsitaadiga

peale mõningast jokutamist, annab mul ka

tsitaat:

KODULEHEL ON HOOLDUSTÖÖD!!

Seoses hooldustöödega veebileht ei tööta.
Ootame Sind aga juba õige pea tagasi!


leidsid ikka aja, millal “hooldustöid” teha ...


viimati muutis netmaster 08.10.2018 21:08:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanza
HV vaatleja
Tanza

liitunud: 10.03.2003




sõnum 08.10.2018 21:08:00 vasta tsitaadiga

Täna õhtul langes Telia e-pood icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:08:42 vasta tsitaadiga

See jooksis korralikult umbe ikka. Sms teavitust isegi ei saanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:10:10 vasta tsitaadiga

21.09 tuli sms's
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:10:36 vasta tsitaadiga

Telia iga aasta üritab hindasid tõsta, et kliente ära peletada ,et saaks ühe öömüügi teha väheste klientidega, aga näe krt ikka ronivad liiga paljud sinna lehele icon_redface.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:11:10 vasta tsitaadiga

Millegi ostmine sellise uimerdamise ja pideva maasolekuga on ilmselt võimatu.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.10.2018 21:12:08 vasta tsitaadiga

kas tuli SMS-viide ka töötavale e-poele?
tsitaat:
VIGA RAKENDUSES
Tekkis viga teie päringu töötlemisel, veateade on administraatoritele edastatud.


see on kogu aeg ees, nagu eelnevalt kirjutati

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:12:23 vasta tsitaadiga

Ja kui e-pood üles tuleb on parem ja odavam kraam juba otsas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.10.2018 21:27:40 vasta tsitaadiga

ot:
Sorry, kogemata valet postitust muutsin icon_redface.gif

See on kummaline jah, et mingi tund-poolteist hiljem on ainult kirje, et kaup on otsa lõppenud, varem pole lootustki ligi pääseda millelegi..

Ega polegi soov niiväga osta siis enam, on ainult hasart, et kas saab e-poele ligi icon_biggrin.gif

Edit. Ikka ei saa ligi, töö käib icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 08.10.2018 21:38:53 vasta tsitaadiga

Nonii seltsimehed, tänane tsäkpot seisneb selles, kes esimesena poodi saab!
Kodanikud, ärge trügige, saage nüüd aru, et kaupluse uksed avanevad väljapoole...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Täna õhtul langevad Telia e-poes tipptelefonide hinnad mitusada eurot mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.