Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2018 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kes võidab 2018 tiitli ?
Kimi Raikkonen
6%
 6%  [ 5 ]
Fernando Alonso
5%
 5%  [ 4 ]
Daniel Ricciardo
2%
 2%  [ 2 ]
Nico Hulkenberg
0%
 0%  [ 0 ]
Sebastian Vettel
32%
 32%  [ 25 ]
Valtteri Bottas
3%
 3%  [ 3 ]
Max Verstappen
15%
 15%  [ 12 ]
Sergio Perez
0%
 0%  [ 0 ]
Esteban Ocon
1%
 1%  [ 1 ]
Lewis Hamilton
23%
 23%  [ 18 ]
Carlos Sainz Jnr
2%
 2%  [ 2 ]
Black Horse X
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 76

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 22:21:46 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Siin ei ole midagi solvuda ega imestada, seda oli ju ammu teada et Hamilton on Mercedese meeskonnas esisõitja ja Bottas teine. Sama on ka ferraris Vettel esimene ja siis teised. Taktikaliselt tegi meeskond õigesti, samas olukorras oleks teinud sama ka ferrari või RedBull jne. ferraris toimus see ülemvõim ja kindlalt ühele mehele panustamine vähemalt seitse aastat Schumacheri ülemõimu ajal. Samas oleme kä näinud ka seda mis juhtub kui lasta kahel kõval kivil võrdslet sõita (Senna ja Prost omalajal kui veel keegi siin olijatest mäletab) oli küll väga kaasahaarav sellist võistlust vaadata aga tiimi kohapealt vaadates fustreeriv. Silmipööritada selle peale nagu see oleks esmakordne on silmakirjalik. Millises mootorspordi võistluses ei ole kasutatud meeskonna käsklusi?
Bottas hakkaku ennast ennast juba hooaja alguses tõestama, nii nagu seda tegi Rosberg siis tuleks vastupidised korraldused tiimi poolt.


+1
Siinne F1 teema on juba ammu delfikommentaariumi tasemel. Räägitakse kuidas Hamiltoni fanboyd pidevalt nutavad, samas tuled siia, vahet pole, mis lehekülje avad, üldine pilt on sama - andunud punaste fännide kiun igal pool.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 30.09.2018 22:44:45 vasta tsitaadiga

https://www.instagram.com/p/BoWlvMOlLqz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=16zq1s37b8vw2
Peaks nägema ka ilma kasutajat omamata
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 01.10.2018 07:31:50 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:

+1
Siinne F1 teema on juba ammu delfikommentaariumi tasemel. Räägitakse kuidas Hamiltoni fanboyd pidevalt nutavad, samas tuled siia, vahet pole, mis lehekülje avad, üldine pilt on sama - andunud punaste fännide kiun igal pool.


Aga palun ! Viita siis paadunud punaste fännide kiunule. Mina hämmi fännboy postile viitasin, sina tee oma väide ka tõeks ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 15:52:23 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
...

Sinu ettekujutused ei ole veel mingi viitamine millelegi mida pole!
Ma püüan mõista su kibestumisest aga mine ela enda ennast kuskil mujal välja ja siis tule tagasi ning loe kaine pilguga uuesti.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.


viimati muutis bugbrake 01.10.2018 16:57:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 16:46:21 vasta tsitaadiga

Sama soovitus kehtib ka siin teemas icon_biggrin.gif https://sport.ohtuleht.ee/899849/raikkoneni-soovitus-bottasele-vota-paar-olut
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 01.10.2018 18:46:43 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Jänes kirjutas:
...

Sinu ettekujutused ei ole veel mingi viitamine millelegi mida pole!
Ma püüan mõista su kibestumisest aga mine ela enda ennast kuskil mujal välja ja siis tule tagasi ning loe kaine pilguga uuesti.


Vaat kes räägib ! icon_lol.gif
Sa võiks seda soovitust enda puhul kõigepealt rakendada ja alles siis tulla teisi kritiseerima.

02.09.2018 17:43
bugbrake kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Italianode buu suht kõva hämile


Selle buu peaksid nad Vettelile ja ferraile tegema ... Õrna hingega need ferrari fännid.


04.09.2018 18:02
bugbrake kirjutas:
Õrna hingega need ferrari fännid seal Itaalias:
http://m.sport.delfi.ee/vormel1/article.php?id=83559827 selle vilekoori oleks pidanud tegeme oma meeksonnale ...


Kaks päeva hiljem veel kriipis hinge ja ei lasknud magada. Kui palju hämmi fännid nii teinud on ei ole üldse meeles? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 19:19:34 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
...


Sa oled ikka uskumatu frukt doh.gif Mõttetu on sinuga midagi argumenteerida, lihtsam, kuivem ja puhtam tunne on kui sind ignoreerida.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 19:42:08 vasta tsitaadiga

bugbrake, pole mõtet trolli toita.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 01.10.2018 21:09:02 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
bugbrake, pole mõtet trolli toita.


Just, kui argumendid otsa saavad siis tuleb ikka troll troll troll ...
Oma väiteid pole sa siiani suutnud tõestada, mis ütleb sinu kohta paljugi. Hämmi fännboy. thumbs_down.gif

mcmudakäkk kirjutas:

Räägitakse kuidas Hamiltoni fanboyd pidevalt nutavad, samas tuled siia, vahet pole, mis lehekülje avad, üldine pilt on sama - andunud punaste fännide kiun igal pool.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 21:09:37 vasta tsitaadiga

mulle meeldib kimi
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 22:37:05 vasta tsitaadiga

Jänes, sinule millegi selgeks tegemine on sama nagu tuviga malet mängida (soovitan selle väljendi tähenduse välja uurida), ehk et sulle pole mõtet ju mingeid argumente välja tuua, sa ei taju ju end ümbritsevat maailma kuigi adekvaatselt. Argumente tahad, siis loe enda soodat juttu mida sa siin genereerid. Näiteks kasvõi tõik, et nii kui Vetteli fännboy pole, siis oled kohe Hamiltoni fännboy, minu arust on hetkel F1'es sõitjaid kokku 20 või eksin?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 02.10.2018 07:27:30 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Jänes, sinule millegi selgeks tegemine on sama nagu tuviga malet mängida (soovitan selle väljendi tähenduse välja uurida), ehk et sulle pole mõtet ju mingeid argumente välja tuua, sa ei taju ju end ümbritsevat maailma kuigi adekvaatselt. Argumente tahad, siis loe enda soodat juttu mida sa siin genereerid. Näiteks kasvõi tõik, et nii kui Vetteli fännboy pole, siis oled kohe Hamiltoni fännboy, minu arust on hetkel F1'es sõitjaid kokku 20 või eksin?


Mida sa oled püüdnud selgeks teha ? Midagi ! Milliseid argumente ? Loobid siin väiteid, et terve teema on andunud punaste kuinu täis, ise ei suuda seda kuidagi tõestada ja tüüpilise trollina asud oponenti isilklikult ründama ja solvama.
Hämiltoni fännboy tunneb lihtsalt ära sellest, et kui julged tema kohta midagi kobiseda saad kohe vastuseks. Teised selle peale ei triggerdu.
Oma lolli väidet eelnevast tekstist ei suuda sa samuti tõestada. Mina pole sellist asja kunagi väitnud. Ehtne Hämiltoni fännboy luul, mida oma peas genereerib.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 16:44:21 vasta tsitaadiga

E-vormel on päris kobedaks läinud, nüüd neil arenduses vabamad käed ka.
Meistritiitli meeskonna masin sai välja
Spoiler Spoiler Spoiler

https://twitter.com/DSTECHEETAH
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 17:19:24 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Jänes, sinule millegi selgeks tegemine on sama nagu tuviga malet mängida (soovitan selle väljendi tähenduse välja uurida), ehk et sulle pole mõtet ju mingeid argumente välja tuua, sa ei taju ju end ümbritsevat maailma kuigi adekvaatselt. Argumente tahad, siis loe enda soodat juttu mida sa siin genereerid. Näiteks kasvõi tõik, et nii kui Vetteli fännboy pole, siis oled kohe Hamiltoni fännboy, minu arust on hetkel F1'es sõitjaid kokku 20 või eksin?


Mida sa oled püüdnud selgeks teha ? Midagi ! Milliseid argumente ? Loobid siin väiteid, et terve teema on andunud punaste kuinu täis, ise ei suuda seda kuidagi tõestada ja tüüpilise trollina asud oponenti isilklikult ründama ja solvama.
Hämiltoni fännboy tunneb lihtsalt ära sellest, et kui julged tema kohta midagi kobiseda saad kohe vastuseks. Teised selle peale ei triggerdu.
Oma lolli väidet eelnevast tekstist ei suuda sa samuti tõestada. Mina pole sellist asja kunagi väitnud. Ehtne Hämiltoni fännboy luul, mida oma peas genereerib.
Pea igas teemas, kus sa postitad, on tulemus samasugune lälin, pole Hamiltoni ega Vetteli fännidega siin miskit pistmist.

Huvitav:
https://www.reddit.com/r/formula1/comments/9kozjr/gps_data_from_singapore_sochi_shows_ferrari/
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 02.10.2018 17:57:49 vasta tsitaadiga

https://sport.postimees.ee/6418722/bottas-poleks-osanud-oodatagi-et-hamiltoni-mooda-laskma-pean?_ga=2.241357824.363701480.1538312358-1593364150.1521489165

tsitaat:
«Jah, see oli minu jaoks küllaltki üllatav. Meil polnud sellest sõidu alguses juttugi.Tavaliselt käime enne sõitu läbi kõik asjad, millest teadma peame. Samuti räägitakse meile ära kõik võimalikud stsenaariumid ja kuidas vastavalt olukorrale reageerima peab,» rääkis Bottas.

«Ma ei oleks kunagi osanud oodata seda, mis meil möödunud nädalavahetusel juhtus. See oli minu jaoks täiesti ootamatu, et mul sellist asja paluti teha. Selle tõttu oli ka pärast sõitu natuke häiritud ja segaduses,» selgitas Bottas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 17:58:45 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Huvitav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 11:28:34 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/ecclestone-ferrari-ei-suuda-mm-tiitlit-voita-sest-tiimi-juhivad-itaallased?id=83886163

Selles jutus on point olemas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2018 17:48:55 vasta tsitaadiga

mis morningstreamsiga juhtunud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2018 17:50:59 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
mis morningstreamsiga juhtunud?

icon_sad.gif

Kusjuures ma sisse logitud kui chati kirjutada icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2018 17:55:19 vasta tsitaadiga

Siin ka 5p tagasi viimane post
https://www.reddit.com/user/Goodmorningf1

Tundub et maha võeti icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 10:00:17 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Siin ka 5p tagasi viimane post
https://www.reddit.com/user/Goodmorningf1

Tundub et maha võeti icon_lol.gif

Ei ole naljakas icon_mad.gif

Oleks siis legaalset alternstiivi thumbs_down.gif
Krd f1 tegelinskid icon_evil.gif

tsitaat:
No, we did not get hacked by Russians.
No, im not in jail with Henno.
What happened then? I think Ericsson hit us.
Is this permanent? I don't know.
What can you do? Pay Respects.


Riccardol ikka pupu hooaeg, ebaõnn ebaõnne otsa thumbs_down.gif
Lol, ferrud ja strateegia.....vihmarehvidega, kõik ülejäänud slikkidega.
Vahetasid slikid alla ja kukub nüüd kallama icon_lol.gif
Pm vist stateegiaga said piixust.... eks paista.
Jup , oleks kohe slikiga läinud, oleks mersule vastu saanud...dziisas kraist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.10.2018 10:04:13 vasta tsitaadiga

Ferrari thumbs_up.gif kari idioote icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 10:05:39 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Ferrari thumbs_up.gif kari idioote icon_lol.gif


totaalselt thumbs_up.gif
Ema anna padruneid strateegidele.
Sellist faili annab ikka teha. Kui ennem oli teoorias tiitel võimalik, siis pm on see nüüd maha maetud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 10:09:47 vasta tsitaadiga

Ferrari ikka ja jälle tulistab endale näkku. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 11:09:10 vasta tsitaadiga

Jätan selle lihtsalt siia

Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 11:43:31 vasta tsitaadiga

Millega see Ferrari siis seekord hakkama sai?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 12:05:26 vasta tsitaadiga

saatis mehed interitega kuivale rajale, pärast slikkidele üleminekut mõlemad eksisid Spoonis, Kimi vähem, Vettel rohkem, järgmist ringi enam teha ei saanud, kuna hakkas sadama
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 12:07:52 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
saatis mehed interitega kuivale rajale, pärast slikkidele üleminekut mõlemad eksisid Spoonis, Kimi vähem, Vettel rohkem, järgmist ringi enam teha ei saanud, kuna hakkas sadama

No see eksimine on suhteline. Libe oli.
Eksisid need, kes käskisid interid alla panna.
Pm nad olid kiire ringiga 2 ring mersust maas tänu sellele, et interitega läksid AINUKESENA rajale.
Sp kõik pekki läkski

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 12:13:17 vasta tsitaadiga

suhteline või mitte, eksimus on eksimus. Tegin lihtsalt alphale kiire ülevaate Q3'est
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 12:14:48 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 14:17:41 vasta tsitaadiga

Mõlemad toro rossod q3s oli võimas icon_smile.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 16:04:02 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/ferrari-juht-meeskonna-eksimus-rehvivalikul-on-vastuvoetamatu?id=83919103
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 17:33:40 vasta tsitaadiga

Ferrari teine pool hooajast on vastuvõetamatu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 17:35:42 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Ferrari teine pool hooajast on vastuvõetamatu.

Viimased paar aastat on täpselt sama rada....esimene pool ok, peale pausi ...piixus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 19:50:59 vasta tsitaadiga

niii on thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 20:14:45 vasta tsitaadiga

ilmselt Vettel tõuseb homme kolmandaks või neljandaks, kõrgemale, siis peab ju teistel ebaõnne olema
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 22:24:03 vasta tsitaadiga

Mujalt, kui siit ka mõne normaalse streami leiab: http://livetv.sx/enx/eventinfo/711601_japanese_grand_prix/ ?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 22:54:36 vasta tsitaadiga

Homme on hea, peale ärkamist on tulemused suht teada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 23:01:44 vasta tsitaadiga

Mis kell nad juba alustavad?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 23:02:05 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Mis kell nad juba alustavad?

0810

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 08:08:44 vasta tsitaadiga

Sain sellega tööle kui keegi veel nii vara üleval on http://www.sportnews.to/sports/2018/formule-1-gp-van-japan-race-engels/
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.10.2018 08:09:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 08:16:09 vasta tsitaadiga

Arena vene steiim
botas võidab

Lol, max saab karistada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.10.2018 08:17:21 vasta tsitaadiga

tüüpiline max icon_lol.gif
mag icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 08:24:29 vasta tsitaadiga

5 sek boonust thumbs_up.gif

Vettel lammas thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 07.10.2018 08:30:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.10.2018 08:30:21 vasta tsitaadiga

oh issand icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 08:31:56 vasta tsitaadiga

Nii ei tulda maailmameistriks

Tyr oodanud boksi ära, aga kus sa sellega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.10.2018 08:34:04 vasta tsitaadiga

Ferraril oleks vaja Vettel ka nah saata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 08:36:43 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Ferraril oleks vaja Vettel ka nah saata.

Kisub sinna jah

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.10.2018 08:40:56 vasta tsitaadiga

Rosberg oleks suutnud vetteli asemel tiitli ära tuua icon_lol.gif Vettel nah Rosberg LecLec järgmine aasta sisse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2018 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.