Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 278, 279, 280 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 04.10.2018 17:49:27 vasta tsitaadiga

Mul on ka ööseks (00:30...07:25) wifi ja sünk väljas. Ennekõike siis igasugu notificationite tõrjumiseks.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 17:54:32 vasta tsitaadiga

Do not disturb selle jaoks, aga mõlemad variandid töötavad ofkoors. Kunagi lükkasin kah välja kõik, aga enam ei viitsi icon_smile.gif
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 18:25:35 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis ma sellest netist välja lükkan icon_rolleyes.gif Iga õhtu läheb telefon hääletuks automaatselt ja hommikul tagasi. Androidile lausa sisse ehitatud featuur...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.10.2018 20:39:50 vasta tsitaadiga

A miks telefoni öösel sisselülitatuna hoida?

Lüälitab ennast ise välja hommiku sisse. Veel lihtsam thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 04.10.2018 20:44:44 vasta tsitaadiga

Mõni inimene peab kõnedele öösel ka kättesaadav olema.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.10.2018 20:55:58 vasta tsitaadiga

bladerunner, no see, kes peab, hoiab sees ja/või ei pane hääletu peale icon_lol.gif

Milles probleem. icon_rolleyes.gif Enamik ju ei pea. Ma eeldan.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 05.10.2018 10:24:22 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Aga miks ööseks nett välja lülitada? Sul l2bukast, on öisel ajal lisatasu eest ?

Öösiti ma magan ja ei näe vajadust igasugusel liiklusel. Saan ka kogu info hommikul kätte, kui andmeside sisse lükkan.
Pole ju keeruline neti välja lülitamiseks nuppu vajutada, enne kui telfi laadima paned ja magama keerad?

Pealegi, kõnedele oled sa siis ka kättesaadav, kui andmeside väljas on. Kui peaks juhtuma mõni õnnetus vms, siis saab mu ikka kätte. Lihtsalt igasuguste notificationite kogumisel öösel ei näe mingit pointi. Mul ei ole mitte midagi peale hakata 12 erineva inimese kirjutisega keset ööd stiilis: "Ooo sa ei magagi, messenger näitab, et sa oled online."

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 11:07:56 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Aga miks ööseks nett välja lülitada? Sul l2bukast, on öisel ajal lisatasu eest ?

Öösiti ma magan ja ei näe vajadust igasugusel liiklusel. Saan ka kogu info hommikul kätte, kui andmeside sisse lükkan.
Pole ju keeruline neti välja lülitamiseks nuppu vajutada, enne kui telfi laadima paned ja magama keerad?

Pealegi, kõnedele oled sa siis ka kättesaadav, kui andmeside väljas on. Kui peaks juhtuma mõni õnnetus vms, siis saab mu ikka kätte. Lihtsalt igasuguste notificationite kogumisel öösel ei näe mingit pointi. Mul ei ole mitte midagi peale hakata 12 erineva inimese kirjutisega keset ööd stiilis: "Ooo sa ei magagi, messenger näitab, et sa oled online."


On sul vast veider tutvusringkond...

Ise kasutan samuti öösel DND prioriteetses režiimis ehk märku annavad ainult tärniga kontaktide kõned ja sõnumid - lähem perering.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 14:48:45 vasta tsitaadiga

Milline eelis on öösel neti sees hoidmisel selle hommikul sisselülitamise ees? Paarkümmend sekundit varem saad asjad kätte hommikul? icon_biggrin.gif
Ma ei hakka siin tinamütsi pähe panema, ent igaüks võiks mõista, et kui me ajupotentsiaalist väga väikest osa kasutame ning inimorganismist tillukest osa ka mõistame, siis võiks aru saada, et igasugune lisarisu eetris raskendab puhkamist-olemist. :]

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.10.2018 15:01:55 vasta tsitaadiga

Asi ei ole ajas icon_rolleyes.gif milleks nutitelefon on pigem küsimus kui igast asju "igaksjuhuks ja põhimõttelislet" välja lülitada või kinnikeerata. Mis selle mõte on aga eks igaüks teab mis hea on aga rääkida kui ägedast ja vajalikust asjast on suht .... icon_razz.gif
Nuputelefon võta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 15:49:16 vasta tsitaadiga

On alles probleemid mõnel icon_rolleyes.gif
Mobiilne andmeside 24/7 sees. Õhtul laed aku täis, ööseks keeran telefoni põhja üles et always on display kustuks, hommikuks vbl 1% läinud. Igasugu ebavajaliku info teavituste helid niikuinii maas ja kui ka öösel mõni email potsatab, siis seda ühte piiksu läbi une enivei ei kuule.

_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 16:30:49 vasta tsitaadiga

Mul ei ole probleeme. Probleemid tunduvad olevat neil, kes teiste sisse- ja väljalülitamises tonti näevad icon_biggrin.gif

Küsin uuesti: mis põhjusel peaks öösel nett sees olema? See oli ka algküsimus, ent keegi ei ole suutnud reaalset vastust anda. Miks mitte vast on vastus, st. reaalset põhjust seeshoidmiseks pole, ent ei leia ka enda jaoks põhjust välja lülitada?
Saage üle sellest teistele vajaduste ettedikteerimisest.. see jutt igalpool, kuidas keegi peaks mingist asjast üldse loobuma, sest kasutab asja teisiti (samas kategoorias jaur nagu see "miks te kondoome telefonidele ümber panete") on absurd.
Ise kasutan telefonis nutitelefoni featuure, ent ei hoia neid 24/7 sees, sest peamiselt on see mujaoks ikkagi telefon, samas ei suuda ükski nuputelefon teha korralikke pilte-videoid, hoida kaasas nii palju muusikat ja teha ka muid asju. Nutitelefon on mul, sest vajan seda, ent ma ei vaja seda 24/7.
Ma lülitan ebavajalikke featuure välja, et telefoni aku kuluks vähem (nii konkreetselt laetuse kui ka aku eluea mõttes on see positiivne) ja telefon ise oleks kiirem. Ei näe mõtet hoida töös asju, mida vaja ei ole ja ühtlasi ei näe ka mingit kasutusmugavuse kaotust oma käitumisega kaasnevat. Ma ei viitsi laadida ega telefone (või akusid) vahetada - naudin kolm päeva kestvat akut :]
Samas ei lähe ma teistele ette dikteerima, kuidas nad oma elu elama peaksid... mõistan, et paljudele on telefon käe külge sulanud ja neti sees hoidmine on sama loogiline kui õhu hingamine icon_biggrin.gif, ühtlasi mõistan, et teised ei hooli taolistest asjadest nagu ma. So be it!

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 16:35:50 vasta tsitaadiga

Mõned vist tõstsid omal ajal ööseks lauatelefoni toru ka hargilt maha...

No on ikka huumor! icon_biggrin.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 16:51:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Küsin uuesti: mis põhjusel peaks öösel nett sees olema? See oli ka algküsimus, ent keegi ei ole suutnud reaalset vastust anda. Miks mitte vast on vastus, st. reaalset põhjust seeshoidmiseks pole, ent ei leia ka enda jaoks põhjust välja lülitada?
why not?
Mind see ei sega ja võin rahulikult telefoni käest panna, kui hakata iga hommiku ning õhtul midagi sisse ja välja lülitama; mõttetud lisaliigutused

_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.10.2018 17:02:21 vasta tsitaadiga

Early Access, thumbs_up.gif ei näe isegi viitsimist ja NFC tag-i õpetamise põhjust, et kuidagi hääletu peale saada, rääkimata mingitest ajastatud profiilidest.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 05.10.2018 17:16:41 vasta tsitaadiga

Early Access, ega ma siis seda käsitsi ei tee (loodetavasti teised ka mitte).
Kasutan vastavat äppi. Seda juba enne kui DND võimalus Androidile üldse tuli.
Nüüd vaatasin DND võimalused üle, häda pärast ajab asja ära et helefoni ööseks vaigistada.

Samuti on mul tööajal telefon tavapärasest veidi vaiksema peale seadistatud ning ekraanil heledust maha tõmmatud.
Ma pole viitsinud peenhäälestust teha et need tegevused veel oma asukohaga kuidagi siduda.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 17:42:49 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

Küsin uuesti: mis põhjusel peaks öösel nett sees olema? See oli ka algküsimus, ent keegi ei ole suutnud reaalset vastust anda. Miks mitte vast on vastus, st. reaalset põhjust seeshoidmiseks pole, ent ei leia ka enda jaoks põhjust välja lülitada?
Mis põhjusel peaks see väljas olema? icon_rolleyes.gif See 1% akusäästu on seda väärt? Ekraan nagunii õgib kordades rohkem kui mingi nett.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 05.10.2018 20:12:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mis põhjusel peaks see väljas olema? icon_rolleyes.gif See 1% akusäästu on seda väärt? Ekraan nagunii õgib kordades rohkem kui mingi nett.


sõltub ilmselt asukohast. Mul paksus metsas plekist katuse all kulub poolteist kuud vana telefoni seest 4-6% öö jooksul. Kui nett on koguaeg väljas, peab aku täpselt nädala. Iga pühapäeva öösel vastu esmaspäeva laen. Nagu kellavärk. Kui nett on sees ja ma teda üldse ei kasulta, on reede lõunaks nii tühi, et lülitab ennast ise säästureziimile. Ma küsiks pigem, et milleks päeval netti sees hoida? icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 20:15:11 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Mõned vist tõstsid omal ajal ööseks lauatelefoni toru ka hargilt maha...
No on ikka huumor! icon_biggrin.gif

Kui öösel heli teinud oleks, siis oleksin sedagi teinud.
Kvaliteetne uni on oluline.

salatoimik, olen oma põhjendused siia juba lisanud ülalpool. Muarust on, teiste arust ei pruugi. Ma ei ütle, et te peaks välja lülima, ärge öelge, et ma ei peaks välja lülima. Lihtne.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 21:13:52 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
tsitaat:
Mis põhjusel peaks see väljas olema? icon_rolleyes.gif See 1% akusäästu on seda väärt? Ekraan nagunii õgib kordades rohkem kui mingi nett.


sõltub ilmselt asukohast. Mul paksus metsas plekist katuse all kulub poolteist kuud vana telefoni seest 4-6% öö jooksul. Kui nett on koguaeg väljas, peab aku täpselt nädala. Iga pühapäeva öösel vastu esmaspäeva laen. Nagu kellavärk. Kui nett on sees ja ma teda üldse ei kasulta, on reede lõunaks nii tühi, et lülitab ennast ise säästureziimile. Ma küsiks pigem, et milleks päeval netti sees hoida? icon_lol.gif
Nädal aega, mis rääägid 1 minut nädalas või?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 05.10.2018 21:34:21 vasta tsitaadiga

Kõik ei kannata mölapidamatuse all? Ja igat oma WC-s käiku pole ka vaja sotsiaalmeedias jagada.
Suhtlemiseks on ju ka muid viise peale telefoni... icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 06.10.2018 10:27:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Nädal aega, mis rääägid 1 minut nädalas või?


Kasutan täiesti normaalselt ja ei hoia end kuidagi tagasi. Nii puusalt arvates, tuleb nädalas ehk tunnike kõnesi. Praegu on laupäeva hommik ja ütleb, et 48% akut on alles. Laetud 5p. ja 29m. tagasi. Ekraani kasutus alates täislaadimisest 59 minutit. Minu jutu point on selles, et netiühenduse väljalülitamine mitte ainult ööseks, teeb imesi, nii akukasutuse, kui ilmselt ka vaimse tervise osas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005




sõnum 07.10.2018 00:35:33 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
tsitaat:
Nädal aega, mis rääägid 1 minut nädalas või?


Kasutan täiesti normaalselt ja ei hoia end kuidagi tagasi. Nii puusalt arvates, tuleb nädalas ehk tunnike kõnesi. Praegu on laupäeva hommik ja ütleb, et 48% akut on alles. Laetud 5p. ja 29m. tagasi. Ekraani kasutus alates täislaadimisest 59 minutit. Minu jutu point on selles, et netiühenduse väljalülitamine mitte ainult ööseks, teeb imesi, nii akukasutuse, kui ilmselt ka vaimse tervise osas.


ei tee
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 10.10.2018 18:20:19 vasta tsitaadiga

Keegi oma Redmi Note 5'l ekraani on vahetanud ja teaks kust saaks hea ekraani hankida? OEM ekraani vist ei saa, aga hea hinna/kvaliteedi suhtega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 12.10.2018 13:00:46 vasta tsitaadiga

Milles võib probleem olla,telefon on Xiaomi Mi Mix 2s ja kui telefoni kõrva äärde panna,peaks ekraan mustaks minema,aga ei lähe...
ja siis kui räägin telefoniga,võivad kõrva puudutusel teised asjad ette tulla,jne...
Kuidas teha nii et kui ekraan näo juurde hakkab jõudma,siis mustaks läheks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 278, 279, 280 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.