Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
5245jah
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 14:26:58 vasta tsitaadiga

Ilus edit, obsidian

Tore ka, et uusi masinaid juurde tuleb, samas ise siiani kritiseerin seda, et War thunderis saab kergelt WW2 ja külma sõja aegseid tanke vastamisi toppida, kus uuemate mudelitega sõidetakse teistest tuimalt üle.
Ise mängin peamiselt tanke RB mode'is, meeldivad vene ja Saksa masinad.

Lisaks grindimise leevendamisele soovitan hankida enim mängitavale masinale Talisman peale, see tõstab Research pointe korralikult.

Kõrgetesse tier'idesse ei roni, kuna korralikke oskusi veel pole ellu jäämiseks ja hakkama saamiseks seal, niisamuti ajaloolises keskkonnas moodsamaid masinaid on ka imelik näha.

_________________
[link]
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2018 16:28:10 vasta tsitaadiga

Mind võttis igatahes muigama:
https://imgur.com/P9yH7SB

Endal sai GF-ist pisut villand ning kolisin üle mitme aasta lennukite peale.
On mingeid must-have premium lennukeid ka? Eile sai USSR Thunderbolt ligi võetud, see igatahes täitsa hea minusuguse amatööri jaoks.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 12.03.2018 20:19:01 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 14.03.2018 20:01:35 vasta tsitaadiga

8gb uuendus völjas
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 21:39:15 vasta tsitaadiga

Kõigest 840k rp veel grindida vaja ning saabki uut T6 tanki proovida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.03.2018 08:54:18 vasta tsitaadiga

200-400 kb sekis tirib alla icon_sad.gif Homsed rõõmud.

Heli on küll väga hea nüüd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2002




sõnum 17.03.2018 11:13:03 vasta tsitaadiga

Nojah... uuendused on küll ilusad, aga mis sellest ikka kasu on, kui üle BR 6 ( olenevalt riigist ) mängid... sõidetakse 90% mängudest sinust lihtsalt üle.
Idiootlikuks läks pärast seda, kui BR pandi 1.0 peale. Punktiarvestusüsteem/remondikulud on tihtipeale arusaamatud, eelistatud olukorras on loomulikult teatud maad.
Mis mulle eriti närvidele käib, on see, et mängu stabiilsus on jubedalt alla kukkunud ( viimane patch/vers on asja parandanud, pole veel jõudnud pikalt testida ).
Asi läks hapuks, kui mu mälu ei peta, kuskil eelmise aasta keskel, äkki v1.68-1.69 aegadel?
Alates kuskil sealtmaalt keeldus WT ka Linuxis ( Gentoo ) töötamast ja Winis kukkus stabiilsus järsult, tuli uus vers. ja paugupealt jama hakkas,
vaatamata erinevate draiverite proovimistest /WT settingute allalaskmistest ( sai isegi puhas uus Win installida ).
Saad vahel norm 2 tundi mängida, vahel mängid 3-10 min ja WT crash.
Pole WOT peale ka kolinud, WT kasutajaliides/mängu enda ülesehitus istub mulle rohkem, WOT meenutas pigem lasteaia haiget närvilist tõmblemist, kui mängu.
Vähemasti nende astmete osas, kuhu suutsin ennast välja vedada.

janq

_________________
Pistikupesas on ikka pinge, mitte vool.
Ja asi, mis muudab voolu, ei ole teps mitte toiteplokk (n. voolutrafo, voolumuundur.. )!!!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2018 12:19:49 vasta tsitaadiga

Pole aastate jooksul eri raual ning eri opsüsteemidega (w7, w10) küll mingeid stabiilsuseprobleeme olnud.
Sul viga rauas ehk?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2018 19:12:15 vasta tsitaadiga

mängus endas on ka mingi kala ikka olemas, mul tihtipeale packet loss kolistab sisse.
Üks lahing oli isegi selline kus oma tiimist oli ainult 3 inimest pelas sees ja vastastest 2 kes spawnisid hiljem sisse- ülejäänud playerid said packet loss kicki.


Vaatasin ka neid ilusaid kaasaegseid tanke, aga kuna gayjin pole core probleemi lahendama hakanud (380000 expi high tier tankid) ei viitsi hetkel pelada. tihti tulevad mitme kuulised augud sisse, kuna see grind on ikka unreal selles mängus- isegi premium pakiga. Lisaks GF lennukite probleem, kus võid hard carry teha ja 10 vastast maha võtta ja cappida nagu loom ja siis on sul tiimis 1 vant kes lendas terve matchi peale AA cappimist ning tal on 2x rohkem expi kui sul.
mul saab kohe poolteistaastane subscription otsa (ostetud eelmine aasta jõulud ja 9 mai soodukatega) olen lasknud erinevate pausidega arvan et mingi 3 aastat ja olen ikka ainult osade riikidega 7,7 peal (vene saksa)
burgerid on 7,3 ja brittidel on kohe kolmas chieftain ka researchitud. ja see ka kõik... lennukeid ei mängi.

niipalju jäi silma, et kes tahavad SL kokku hoida, siis 3-4 korda aastas on soodukad ka tech tree'dele. ehk saab lahti researchitud asju 50% soodukaga osta. st et kui ei plaani pelada kohe asjadega siis ei tasu ka lahti osta vaid võtta siis kui soodukad on.
arvestades et mul chiefainid tahavad 3 milli saada siis plaanin oodata ja mai alguses nad lahti osta.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2002




sõnum 25.03.2018 14:15:53 vasta tsitaadiga

to Killer85:

Mäng on tõesti stabiilseks muutunud... Linuxis aga ikka ei tööta....
Nüüd kannatab Winis rahulikult ( Nvidia ) üsna kõrgele ülesaetud settingutega mängida; pole enam probleeme.
Mäng ise on nii nägu ta on.... br 1.0 üle, mis keeras asjad üsna p.....e, on nii palju jahutud, aga midagi pole ikka ette võetud.

janq

_________________
Pistikupesas on ikka pinge, mitte vool.
Ja asi, mis muudab voolu, ei ole teps mitte toiteplokk (n. voolutrafo, voolumuundur.. )!!!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.03.2018 13:44:44 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/WarThunder/videos/1839333679433920/
thumbs_up.gif thumbs_up.gif Aprillis näeb mida tulevik toob

https://warthunder.com/en/news/5419-silent-thunder-the-first-test-of-the-new-game-en

Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 31.03.2018 23:06:32 vasta tsitaadiga

See allveelaevade teema küll väga random imho icon_biggrin.gif
Selle energia oleks võinud panna olemasoleva mängu parendamise alla..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 02:40:52 vasta tsitaadiga

nagu kogu nende laevade teema thumbs_down.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.04.2018 06:59:55 vasta tsitaadiga

obsidian kirjutas:
See allveelaevade teema küll väga random imho icon_biggrin.gif
Selle energia oleks võinud panna olemasoleva mängu parendamise alla..

Pole hullu. Varsti saad omale allveelaeva osta st pre orderi teha 30 euriga ja 3 aasta pärast mängida icon_lol.gif Siiani kahetsen oma paadi ostu icon_lol.gif
Eks see tuleb koos laevadega välja. Osadel ju süvaveepommid täitsa olemas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 07:52:00 vasta tsitaadiga

praegu on event saab endale premium tiger 1 lahti grindida või osta
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 11:28:34 vasta tsitaadiga

Grind on ainult nii karmiks tehtud, et allveelaevadega polegi mahti jännata icon_lol.gif
Seda siis "ainult" tiigrit taga ajades, Aircobra peale ei hakka mõtlemagi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 13:29:41 vasta tsitaadiga

alati on võimalik oma tengelpungaga lehvitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 13:48:59 vasta tsitaadiga

PS4 accounti puhul paraku marketit kasutada ei saa :/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2018 18:35:20 vasta tsitaadiga

sattus üks hea lahing kätte
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 18:34:09 vasta tsitaadiga

Suur patch väljas "Project X"
Lisati uusi masinaid jpm. muudatusi + laevad! (US ja Saksamaa ainult hetkel)
https://warthunder.com/en/game/changelog/current/830 icon_cool.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 18:49:44 vasta tsitaadiga

kellelgi XM-1 ka juba soetatud?
Mõtlen, kas tasub osta või mitte.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 20:24:47 vasta tsitaadiga

Ei jõua ühte tier5+ masinadki ära grindida ilma premiumita
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 08:10:45 vasta tsitaadiga

tegelikult on see ikka räige moneygrab.... olen üle kolme aasta lasknud tanke ja ei ole pooledki masinad lahti........
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tossupomm
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2011




sõnum 13.06.2018 19:44:20 vasta tsitaadiga

Nii on kahjuks küll. Samas lohutuseks võin öelda, et minu arust keskmised tierid kõige lõbusamad ongi beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 13:23:07 vasta tsitaadiga

Grind isegi lihtsamaks läinud võrreldes möödunud aastaga icon_lol.gif
Pigem on suurem probleem SL kulu - isegi premiumiga mängides võib kõrgemates tierides mõnusat miinus tiksutada.

Ise võtsin igatahes XM-1 ära. Paras glass cannon on, aga oi kurat, kui kiire.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 14:08:35 vasta tsitaadiga

top tieris ei ole glass cannon oluline. kes enne teist tulistab pigem võidab....... ja erandid kinnitavad reeglit
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 21.08.2018 19:22:47 vasta tsitaadiga

kopterid tulemas

https://warthunder.com/en/news/5709-development-mi-24-and-ah-1f-rotorcraft-icons-en

https://warthunder.com/en/news/5708-development-uh-1-and-mi-4-early-birds-en
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 04.10.2018 02:44:19 vasta tsitaadiga

Teema kuidagi vaikne. Reklaamin siis oma videot... icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis obsidian 21.11.2018 14:04:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tossupomm
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2011




sõnum 04.10.2018 12:17:42 vasta tsitaadiga

Mõnus video! kohe lust pärast kahurite buffi vaadata, kuidas vastased aurustuvad beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 26.10.2018 23:19:29 vasta tsitaadiga

Paadid tulid välja. Isegi arcades saab kasutada lennukeid. Oma 1.7 tasemel patrullpaadiga saan kasutada 4.7 taseme lennukit. nii et kui teised paadid sind ei tapa, siis vastase pommitajad jmt kindlasti.
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.10.2018 10:16:10 vasta tsitaadiga

Tier 2 paatidega tehakse elu valusamaks lennukitele. Paatidel olev AA on vägagi tõhus nende mahaniitmiseks. Destoryer sind sihikule võtab siis päris raske ligi pääseda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 08.11.2018 04:25:14 vasta tsitaadiga

Jälle video

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis obsidian 21.11.2018 14:04:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 08.11.2018 17:18:52 vasta tsitaadiga

obsidian kirjutas:
Jälle video


Link


Mille peal mängid?
Mis rig ja setup on ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 08.11.2018 20:31:25 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:

Mille peal mängid?
Mis rig ja setup on ?


Läpakas ja juhtmevaba hiir icon_biggrin.gif

Lenovo Legion Y520, GTX 1060, i7-7700HQ
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 11.11.2018 17:31:58 vasta tsitaadiga

Paadid vajaksid natukene parandamist. Ise mängin realisticus. Häirib, et AI, kui küngas ja vaenlane on tema vahel, laseb täiesti külma närviga küngast, nii et laastud lendavad. Kohati on sihtimine kehv, seda eriti suuremakaliibriliste relvadega. Crosshair on paigas, kuid laskurid lasevad tavaliselt rämedalt üle ja ei taha kaasa tulla. Kui kusagilt rahnu tagant vaenlane välja ilmub, siis on tükk tegemist, et talle pihta saada, kuigi sihik on õige.
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 20.11.2018 21:24:43 vasta tsitaadiga

Vaikselt harjutan editimist. Üks random video jälle.
Kui kedagi need siin segavad, siis võin ära lõpetada postitamise icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis obsidian 21.11.2018 14:03:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 13:11:54 vasta tsitaadiga

pane spoileri alla, äkki kedagi tõesti segavad. siis saavad huvilised ise lahti klikata video. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 14:38:50 vasta tsitaadiga

Olen peale OP SUMMER grindi pikalt eemal olnud ning närve puhanud.
Selle ajaga mäng ikka kõvasti muutunud, eriti uudne on minu jaoks kogu see kopterimajandus.

Ega keegi mõnda head FAQ't oska viidata, mis asja "n00bile" kokku võtaks?
Ametlikul kodulehel küll midagi on, ent mitte niiväga mängija perspektiivist.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 18:50:08 vasta tsitaadiga

ma võtaks selle asja niimoodi kokku:

olles mänginud seda asja 3 aastat premium accoundiga ja grindinud nagu metslane, on mul lahti top tier tankides saksamaa ja britid. tree ei ole 100% neil lahti.
burger ja sssr on lahti 8.0'ni. prantslased ja jaapan 3,3.
kogu aeg on SL puudus, grind on meeletu, tiim tavaliselt saepurusasse täis.
peale suvist is7 grindi viskas sellise sajoobi ette et enam eriti ei ole näppinud.

samas nagu eriti halb player ka ei ole....

Spoiler Spoiler Spoiler


nii et ma arvan et see mäng on hea- aga vägakatki oma corelt.
3 aastaga võiks nagu content lahti olla mängus 90-95% ju..... tunde on nagu korralikult sisse pandud.
aga võta näpust.
minu 5 kopikat uutele huvilistele, kes hakkavad oma aega sinna raiskama.....
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 21.11.2018 18:58:18 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
ma võtaks selle asja niimoodi kokku:

olles mänginud seda asja 3 aastat premium accoundiga ja grindinud nagu metslane, on mul lahti top tier tankides saksamaa ja britid. tree ei ole 100% neil lahti.
burger ja sssr on lahti 8.0'ni. prantslased ja jaapan 3,3.
kogu aeg on SL puudus, grind on meeletu, tiim tavaliselt saepurusasse täis.
peale suvist is7 grindi viskas sellise sajoobi ette et enam eriti ei ole näppinud.

samas nagu eriti halb player ka ei ole....

Spoiler Spoiler Spoiler


nii et ma arvan et see mäng on hea- aga vägakatki oma corelt.
3 aastaga võiks nagu content lahti olla mängus 90-95% ju..... tunde on nagu korralikult sisse pandud.
aga võta näpust.
minu 5 kopikat uutele huvilistele, kes hakkavad oma aega sinna raiskama.....


Ilmekas näide, miks ma kunagi tanke puutunud ei ole. Õnneks tegelikult ei huvita ka need niiväga.
Kasutan küll premium kasutajat ja ka premium lennukeid, aga näiteks Itaalia tree välja tulles oli see mul järgmise päeva õhtuks 100% lahti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 19:01:01 vasta tsitaadiga

mind kahjuks ei ole see lennukite asi võlunud jah. aga seal on veidi lihtsam jah see progress olnud....
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 21.11.2018 19:09:00 vasta tsitaadiga

Nüüd ju kaotati RP cap ka ära. Ei tea kuidas tankidega on, aga mina olen suht keskmiste, aga pikale veninud matchide eest saanud 100k RP. Kokku siis mods+vehicle. Tuleb ainult activity % üleval hoida ja punkte voolab nagu muda. Isegi ilma igasuguste premiumiteta on 40-50k tehtav..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 19:27:42 vasta tsitaadiga

tankides on RP gain ka veidi tuntavam olnud ja osad SP muudatused olid ka bueno. Nüüd aga seoses sellega muutub SL defitsiit veelgi tuntavamaks, kui natuke kiiremini modse ja tanke lahti saab.....
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 21.11.2018 20:54:17 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
tankides on RP gain ka veidi tuntavam olnud ja osad SP muudatused olid ka bueno. Nüüd aga seoses sellega muutub SL defitsiit veelgi tuntavamaks, kui natuke kiiremini modse ja tanke lahti saab.....


Selle vastu vist jah muud ei aita kui premium masinatesse investeerida. Eks enda efektiivsus muidugi mõjutab ka. Ma ostsin kunagi omale ca 10 euri eest saksa P-47. On nii mõnigi kord 1M lionit saadud matchi eest.
Kui aeg rahasse panna siis säärane ost tasub juba paari tunniga ära. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 22:26:39 vasta tsitaadiga

tanke premiume kõvasti olemas aga GF SL gain ikka väga väike
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 12:59:45 vasta tsitaadiga

Tänud Kristocfc, ent ma ka veteran, "Faithful Warrior" kui õigesti mäletan.
Pidasin silmas, et ehk oskab keegi mingit kokkuvõtet viidata, mis viimased patchid kokku võtab. Just selle kopterivärgi.

Ma pole ka eriline õhufänn, ent vahepeal lihtsalt tuleb air AB grindida. Top-tier GB on SL suhtes must auk. Küll aga saab nii tier 3 kandis korraliku pleki kokku ajada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 23.11.2018 23:43:01 vasta tsitaadiga

Lennuki huvilistele üks keskmisest pingelisem duell

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 11:12:56 vasta tsitaadiga

obsidian kirjutas:
Lennuki huvilistele üks keskmisest pingelisem duell

Spoiler Spoiler Spoiler



nauditav vaatamine, meenus kohe üks muusikavideo icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 24.11.2018 22:38:52 vasta tsitaadiga

Viimane ausalt! icon_biggrin.gif

Kellele huvi pakuvad mu videod, pange palun subscribe. icon_smile.gif Ei hakka siin rohkem nendega teemat risustama.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.12.2018 10:23:17 vasta tsitaadiga

5000 kg pomm on ikka väga overkill laevades icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.