|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.10.2018 07:24:06
|
|
|
raxz, Ükskõik kumba võrguga seadistusi teed, Apply tallamisel katkestatakse hetkeks mõlemad raadiod. Taastub ainult see, mida lubanud oled.
Kinni ära keera mitte raadiot vaid võrk, seal kus näed 2,4 võrgu nime, pane disable. 5Ghz võrgule võid 5 lõppu panna küll ja saab neid võrke kasutada ka erineva nimega üheaegselt.
Kui nii hakkama ei saa, teen õhtuks screenshoti.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
03.10.2018 10:02:07
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
raxz, Ükskõik kumba võrguga seadistusi teed, Apply tallamisel katkestatakse hetkeks mõlemad raadiod. Taastub ainult see, mida lubanud oled.
Kinni ära keera mitte raadiot vaid võrk, seal kus näed 2,4 võrgu nime, pane disable. 5Ghz võrgule võid 5 lõppu panna küll ja saab neid võrke kasutada ka erineva nimega üheaegselt.
Kui nii hakkama ei saa, teen õhtuks screenshoti. |
Jah, nii tegin. Ma esimest korda võrke ei seadista. Täna õhtul ehk proovin restarti ka ruuterile.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
03.10.2018 14:35:53
|
|
|
Nüüd sain ka VDSL tg789vn najal aga otsides mitu päeva sedasama HV teemat ei saanud õiget töötavat Telneti käsku mis lülitaks tg789vn-i sillaks. On kedagi siin veel kellel on see kiviaegne ruuter? ja sillas?
Näiteks: "eth bridge vlan ifadd name=vlanKmInet intf=ethport4" saab vastuseks "Bad value for parameter 'name vlanKmInet'" kui soovin port 4 teha sillaks et vana TP-Link panna sappa. TG784-ga töötas küll mingi .ini mis muutis sillaks ja oli palju palju aastaid muretu.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
03.10.2018 15:12:05
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Mis see vastus olema peaks, kui mitte selgitus?
mind hämmastab lihtsalt see, et isegi nutikad spetsialistid tulevad ise lolli küsimusega lagedale, et tüli norida või vähemalt leida põhjus, et kellegagi nokkida või paukuda.
Tahad osta endale kasvõi garanteeritud link puntist a punkti b, kodukasutaja ei näe selle kopika eest mingit garanteeritud kiirust olgu siis fiiber või vask. seni kuni ping eesti sees läbi käib, on oma raha eest saadud küll.
 |
Ma euroliidu rahasid päris kopikateks ei nimetaks. Eriti neid, mida praegu elasa tööde raames siiani maha on maetud. Sealt on saadud ikka päris hea baas käibe oluliseks suurendamiseks. Kusjuures mind hämmastab hoopis see, et ma siiamaani pole kohanud telias ainsatki spetsialisti.
| Etsike kirjutas: |
| bitCON, tule oma kivi alt välja ja vaata ringi. Konkurendid ju tegutsevad. |
Nimeta mulle ÜKS konkurent, kes tegutseb ÜLE EESTI pakkudes netti optikal?
| Inspiro kirjutas: |
Tahad? Milles probleem? Telli, maksa optika ehituse eest ja naudi kiiret internetti.  |
Inspiro tahtis kangesti et telliks töö ja maksaks. Tähendab, selleks, et saada kaabliots oma krundi piiri, peaks ma tellima töö teisest maakonnast ja selle eest maksma, aga teeme siis juba nii, et ma ostan sult maja aja auto - aga maksa sina nende eest, kuna mina maksan ju teiste töö eest jne jne.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cpuboy
HV kasutaja
liitunud: 16.09.2006
|
03.10.2018 17:42:41
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
Mis see vastus olema peaks, kui mitte selgitus?
mind hämmastab lihtsalt see, et isegi nutikad spetsialistid tulevad ise lolli küsimusega lagedale, et tüli norida või vähemalt leida põhjus, et kellegagi nokkida või paukuda.
Tahad osta endale kasvõi garanteeritud link puntist a punkti b, kodukasutaja ei näe selle kopika eest mingit garanteeritud kiirust olgu siis fiiber või vask. seni kuni ping eesti sees läbi käib, on oma raha eest saadud küll.
 |
Ma euroliidu rahasid päris kopikateks ei nimetaks. Eriti neid, mida praegu elasa tööde raames siiani maha on maetud. Sealt on saadud ikka päris hea baas käibe oluliseks suurendamiseks. Kusjuures mind hämmastab hoopis see, et ma siiamaani pole kohanud telias ainsatki spetsialisti.
| Etsike kirjutas: |
| bitCON, tule oma kivi alt välja ja vaata ringi. Konkurendid ju tegutsevad. |
Nimeta mulle ÜKS konkurent, kes tegutseb ÜLE EESTI pakkudes netti optikal?
| Inspiro kirjutas: |
Tahad? Milles probleem? Telli, maksa optika ehituse eest ja naudi kiiret internetti.  |
Inspiro tahtis kangesti et telliks töö ja maksaks. Tähendab, selleks, et saada kaabliots oma krundi piiri, peaks ma tellima töö teisest maakonnast ja selle eest maksma, aga teeme siis juba nii, et ma ostan sult maja aja auto - aga maksa sina nende eest, kuna mina maksan ju teiste töö eest jne jne. |
Sa ise ka aru saad mis jama sa vahutad? Tahad ühendust, telli, maksa ja kasuta.
Kui Telia on pahapaha ja röövib, kasuta teisi ettevõtteid, valikut ju on? Ja see, mis maakonnast või isegi riigist töö tellid ei puutu ju mitte kuidagi teemasse..
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
03.10.2018 18:25:07
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| Etsike kirjutas: |
| bitCON, tule oma kivi alt välja ja vaata ringi. Konkurendid ju tegutsevad. |
Nimeta mulle ÜKS konkurent, kes tegutseb ÜLE EESTI pakkudes netti optikal? |
Konkurenti kellele? Sest Telia ka ei paku optikat kaugeltki üle Eesti. Kiire interneti jaoks on ka muid tehnoloogiaid peale optika.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
03.10.2018 20:53:47
|
|
|
| medicopter kirjutas: |
Nüüd sain ka VDSL tg789vn najal aga otsides mitu päeva sedasama HV teemat ei saanud õiget töötavat Telneti käsku mis lülitaks tg789vn-i sillaks. On kedagi siin veel kellel on see kiviaegne ruuter? ja sillas?
Näiteks: "eth bridge vlan ifadd name=vlanKmInet intf=ethport4" saab vastuseks "Bad value for parameter 'name vlanKmInet'" kui soovin port 4 teha sillaks et vana TP-Link panna sappa. TG784-ga töötas küll mingi .ini mis muutis sillaks ja oli palju palju aastaid muretu. |
Pista oma ruuter WAN auku (punane) ja peaks möllma küll kui sul staatilist IP teenust ei ole. Ja vlanKmInet ei ole jah sul seal väärtuseks, see tavalislt korrusmaja neti otsas olevatel ruuteritel. Sul seal peak selleks olema VdslInet või midagi sellist. Täpse saad ka telnetis teada kui kolad veits
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
03.10.2018 22:55:50
|
|
|
| cpuboy kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
Mis see vastus olema peaks, kui mitte selgitus?
mind hämmastab lihtsalt see, et isegi nutikad spetsialistid tulevad ise lolli küsimusega lagedale, et tüli norida või vähemalt leida põhjus, et kellegagi nokkida või paukuda.
Tahad osta endale kasvõi garanteeritud link puntist a punkti b, kodukasutaja ei näe selle kopika eest mingit garanteeritud kiirust olgu siis fiiber või vask. seni kuni ping eesti sees läbi käib, on oma raha eest saadud küll.
 |
Ma euroliidu rahasid päris kopikateks ei nimetaks. Eriti neid, mida praegu elasa tööde raames siiani maha on maetud. Sealt on saadud ikka päris hea baas käibe oluliseks suurendamiseks. Kusjuures mind hämmastab hoopis see, et ma siiamaani pole kohanud telias ainsatki spetsialisti.
| Etsike kirjutas: |
| bitCON, tule oma kivi alt välja ja vaata ringi. Konkurendid ju tegutsevad. |
Nimeta mulle ÜKS konkurent, kes tegutseb ÜLE EESTI pakkudes netti optikal?
| Inspiro kirjutas: |
Tahad? Milles probleem? Telli, maksa optika ehituse eest ja naudi kiiret internetti.  |
Inspiro tahtis kangesti et telliks töö ja maksaks. Tähendab, selleks, et saada kaabliots oma krundi piiri, peaks ma tellima töö teisest maakonnast ja selle eest maksma, aga teeme siis juba nii, et ma ostan sult maja aja auto - aga maksa sina nende eest, kuna mina maksan ju teiste töö eest jne jne. |
Sa ise ka aru saad mis jama sa vahutad? Tahad ühendust, telli, maksa ja kasuta.
Kui Telia on pahapaha ja röövib, kasuta teisi ettevõtteid, valikut ju on? Ja see, mis maakonnast või isegi riigist töö tellid ei puutu ju mitte kuidagi teemasse.. |
Veelkord, minu probleem oli see, et kui ma oma raha eest tahtsin optikat tellida, siis nõudis Telia kogu tänava üles kaevamist. Õhukaablid ei olevat halal.
Nüüd kui Telia enda raha eest Nõmmel optikat veab, siis tehakse seda justnimelt õhukaablitega!
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.10.2018 22:56:58
|
|
|
Kui Telia ise veab siis on kosher...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
04.10.2018 00:26:09
|
|
|
Sealt võtsingi eelnimetatud käsu mis ei funkand aga eks testin enne selle WAN pordi ära ja vaatab mis saab kas on bridge ja siis proovin leida telnetis mis se õige interface on kui WAN variant ei funka. Eks katsetan aegamööda.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
04.10.2018 06:38:25
|
|
|
| madmel kirjutas: |
| medicopter kirjutas: |
Nüüd sain ka VDSL tg789vn najal aga otsides mitu päeva sedasama HV teemat ei saanud õiget töötavat Telneti käsku mis lülitaks tg789vn-i sillaks. On kedagi siin veel kellel on see kiviaegne ruuter? ja sillas?
Näiteks: "eth bridge vlan ifadd name=vlanKmInet intf=ethport4" saab vastuseks "Bad value for parameter 'name vlanKmInet'" kui soovin port 4 teha sillaks et vana TP-Link panna sappa. TG784-ga töötas küll mingi .ini mis muutis sillaks ja oli palju palju aastaid muretu. |
Pista oma ruuter WAN auku (punane) ja peaks möllma küll kui sul staatilist IP teenust ei ole. Ja vlanKmInet ei ole jah sul seal väärtuseks, see tavalislt korrusmaja neti otsas olevatel ruuteritel. Sul seal peak selleks olema VdslInet või midagi sellist. Täpse saad ka telnetis teada kui kolad veits  |
vlanKmInet oli täiesti VDSL2 otsas kasutatav VLAN nimi. Kahjuks endal pole enam seda ruuterit, ei saa vaadata mis uus nimi võiks olla.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.10.2018 08:55:10
|
|
|
Iga jumala kord, kui Telia veebilehel diagnostika teen, soovitatakse ruuterile tarkvarauuendus teha.
Veebist seda käivitades aga mitte midagi ei muutu ruuteris, ikka sama vanavesrsioon, mida uus test Telia lehel ka kinnitab ja uuesti soovitab uuendada.
Eile just oli jälle sama soovitus, ei aita seal ruuteri eelnev restart ega miskit.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oompa
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2009
|
04.10.2018 09:15:53
|
|
|
| Oompa kirjutas: |
| ax100 kirjutas: |
Mul lükkub tulevik järjest kaugemale, nagu kunagi kommunism.
Seal https://www.telia.ee/era/kodu/internet/tulevikuinternet aadressi sisestades sain talvel vastuseks - valmib 3.kvartali jooksul, kevadel muutus see - valmib 4.kvartali jooksul ja nüüd - on planeerimisel. |
Minu puhul oli samuti kirjas 3. kvartali jooksul, siis kuu viimastel päevadel muutus see, et on olemas 100/25 võimekus, aga tellida ei saanud. Teisest andmebaasist (tulevikuinternet-> telli) kaotati mu aadress üldse ära, nüüdseks on tagasi. Uurisin neilt, öeldi, et peaks olema võimekus, tegelevad ja annavad teada. Tänasest samuti "Kiirem internet on planeerimisel". |
Natuke selle jätkuks - eile võeti ühendust, et aadressidega segadus ja minu aadressil ei ole seda võimalust veel. Ütles, et see aasta ei luba ka midagi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.10.2018 09:19:16
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Iga jumala kord, kui Telia veebilehel diagnostika teen, soovitatakse ruuterile tarkvarauuendus teha.
Veebist seda käivitades aga mitte midagi ei muutu ruuteris, ikka sama vanavesrsioon, mida uus test Telia lehel ka kinnitab ja uuesti soovitab uuendada.
Eile just oli jälle sama soovitus, ei aita seal ruuteri eelnev restart ega miskit. |
Mul eelmise ruuteriga oli samamoodi. Mingi aeg helistasin tehnikule muu teemaga, siis tema nägi ka, et väga vana soft peal.
Kokkuvõttes ei õnnestunud temal uuendada, minul uuendada...üldiselt uuendamatu ruuter
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.10.2018 09:30:21
|
|
|
Kui mul veel rendiruuter oli siis esimesel ei õnnestunud ka mingil hetkel enam see uuendamine ja sai esinduses ringi vahetatud.
Aga jah, mul ka see "iseteenindus" pakub et uuendame! aga miskit ei juhtu...
Füüsilist reseti pole viitsinud veel teha, sain aru et ega seal mingeid väga olulisi uuendusi polnud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.10.2018 09:36:12
|
|
|
Füüsiline reset ka midagi ei teinud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
04.10.2018 09:37:19
|
|
|
Helista Telia toele ja palu su ruuteri settingud sealtpoolt üle vaadata.
Või vähemalt las proovivad sealt poolt uuendamist alustada ja kui ei õnnestu, siis saavad veateateid/logisi vaadata
Arvatavasti on kuskilt tulnud sisse kas mingi vigane pordisuunamine või Static Lease, mida sa ise ruuteri seadetest ei näe.
Mul oli sama jama.
| bladerunner kirjutas: |
Kui mul veel rendiruuter oli siis esimesel ei õnnestunud ka mingil hetkel enam see uuendamine ja sai esinduses ringi vahetatud.
Aga jah, mul ka see "iseteenindus" pakub et uuendame! aga miskit ei juhtu...
Füüsilist reseti pole viitsinud veel teha, sain aru et ega seal mingeid väga olulisi uuendusi polnud. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
04.10.2018 11:54:47
|
|
|
| madmel kirjutas: |
| medicopter kirjutas: |
Nüüd sain ka VDSL tg789vn najal aga otsides mitu päeva sedasama HV teemat ei saanud õiget töötavat Telneti käsku mis lülitaks tg789vn-i sillaks. On kedagi siin veel kellel on see kiviaegne ruuter? ja sillas?
Näiteks: "eth bridge vlan ifadd name=vlanKmInet intf=ethport4" saab vastuseks "Bad value for parameter 'name vlanKmInet'" kui soovin port 4 teha sillaks et vana TP-Link panna sappa. TG784-ga töötas küll mingi .ini mis muutis sillaks ja oli palju palju aastaid muretu. |
Pista oma ruuter WAN auku (punane) ja peaks möllma küll kui sul staatilist IP teenust ei ole. Ja vlanKmInet ei ole jah sul seal väärtuseks, see tavalislt korrusmaja neti otsas olevatel ruuteritel. Sul seal peak selleks olema VdslInet või midagi sellist. Täpse saad ka telnetis teada kui kolad veits  |
Tänud, ei uskunud et TG789vn nii lihtsalt käib et WAN pesa on sild, isegi vana TG784 polnud nii ja vajas eriliselt moditud .ini faili mille sain kuskilt Eesti netilehelt/foorumist eitea hetke enam.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.10.2018 22:04:56
|
|
|
| Administrator ja modem access code põhja alt.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
09.10.2018 13:04:54
|
|
|
| Oskab mõni Teliaga rohkem seotud olev inimene vihjata, kas Rae valda, Peetri alevikku Kopli tee 1, 3 jne on ka optikaga/vasega interneti lootust? Tegu siis uusarendusega.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.10.2018 14:05:45
|
|
|
| Superglue kirjutas: |
| Oskab mõni Teliaga rohkem seotud olev inimene vihjata, kas Rae valda, Peetri alevikku Kopli tee 1, 3 jne on ka optikaga/vasega interneti lootust? Tegu siis uusarendusega. |
Terve Peetri ainult fiiber ongi, kuna sinu nimetatud kruntidel on kaardil alles soo ja põld siis küllap arendaja rajab kõik kommunikatsioonid, tänava alguses Telia kanal ja fiiber olemas, ei tohiks probleemi olla.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.10.2018 14:44:59
|
|
|
Arendaja ei pruugi midagi arendada, kui kohustust just pole. Tuleb ise arendajalt uurida ja kasvõi lepingusse panna, et optika olgu veetud krundile.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.10.2018 15:07:49
|
|
|
Tänapäeval on arendajad juba pisut targemaks saanud ja loodetavasti on tegemist sama arendajaga kes ülejäänud piirkonda on kõik vajaliku rajanud.
Muidugi on ka erandeid sest võrk rajatakse koos teenusepakkujaga ning nii mõneski kohas on ainult Telia, ainult Elisa või ainult STV.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
09.10.2018 16:39:45
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Superglue kirjutas: |
| Oskab mõni Teliaga rohkem seotud olev inimene vihjata, kas Rae valda, Peetri alevikku Kopli tee 1, 3 jne on ka optikaga/vasega interneti lootust? Tegu siis uusarendusega. |
Terve Peetri ainult fiiber ongi, kuna sinu nimetatud kruntidel on kaardil alles soo ja põld siis küllap arendaja rajab kõik kommunikatsioonid, tänava alguses Telia kanal ja fiiber olemas, ei tohiks probleemi olla. |
Kahjuks ei ole igal pool fiibrit Peetris. Vägeva teel 3 kortermaja(17, 17/1, 17/2) 45 korteriga kokku, omavad ainult VDSL-i.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.10.2018 17:18:23
|
|
|
Pool aastat vana kirjutis
| tsitaat: |
For the curious, when you talked about how other countries infrastructure looks like.
In Sweden we generally pay 35$ per month for a 100up/100down MBit/s fiberoptic connection.
xDSL or copper phonelines is not commonly used anymore.
A Single house need to pay a first time installation cost for about 1500-3000$ to get the fiber drawn to your house as it is now.
In apartments the monthly fee is usually a bit cheaper and the attendents don't need to pay any first time cost if it's not a condominium. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
09.10.2018 19:39:35
|
|
|
"Terve Peetri ainult fiiber ongi, kuna sinu nimetatud kruntidel on kaardil alles soo ja põld" <-- Satikaardilt vaadates on juba majad valmis.
Aga jah, kõige õigem arendajalt küsida. Kui nemad kommunikatsioone ei paku, siis imed näppu.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.10.2018 19:57:21
|
|
|
| Reaper kirjutas: |
"Terve Peetri ainult fiiber ongi, kuna sinu nimetatud kruntidel on kaardil alles soo ja põld" <-- Satikaardilt vaadates on juba majad valmis.
Aga jah, kõige õigem arendajalt küsida. Kui nemad kommunikatsioone ei paku, siis imed näppu. |
http://kaart.delfi.ee//?bookmark=554b21c17958bd304f63c1fc079c17ba
juhindusin igasugustest eesti maakaartidest.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
09.10.2018 20:07:04
|
|
|
Proovi seal üleval nuppu "aerofoto"
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.10.2018 20:09:26
|
|
|
| Reaper kirjutas: |
Proovi seal üleval nuppu "aerofoto"  |
No sellel pildil ma näen ehituskrunte mitte haljastusega valmis maju.
Tõsi kaua ei tohiks minna aga ühtegi sidetrassi ma ühel teisel kaardil ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
09.10.2018 21:03:27
|
|
|
| Siis on kehv arendaja. Tuttav on sellises uusarenduses, kui kaablid ja torud olid kõik enne maja ehitamise alustamist valmis krundil ootamas. Ka optiline sidekaabel.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
10.10.2018 21:55:06
|
|
|
| Eks uurin arendajalt. Projektis olid igatahes Telia tehnilised tingimused võetud ja ehitusluba/ehituse alustamise teatis on ka sidekanalisatsiooni kohta vormistatud. Kasutusloa taotlust täna veel esitatud pole.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smily
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2010
|
11.10.2018 09:37:07
|
|
|
Kellelgi veel selline probleem olnud, et Inteno DG400 lihtsalt paneb pildi tasku?
Tuled kõik põlevad roheliselt/siniselt peal, pordi lingid põlevad aga ruuter ei vasta millelegi, isegi pingida pole võimalik.
Teist korda viimase 2 tunni jooksul juba.
Päästab ainult vool tagant restart.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.10.2018 12:31:35
|
|
|
DG301 pangestus omal ajal paljudel, miks siis ka mitte uuemad intenod.
Igtahes keeras nädalavahetusel tehtud uuendus (miski 18xxx; varasem oli 17xxx) mu Inteno täiesti tuksi, wifi ei ole enam kasutatav, kuna katkeb kogu aeg.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.10.2018 14:20:55
|
|
|
| smily kirjutas: |
Kellelgi veel selline probleem olnud, et Inteno DG400 lihtsalt paneb pildi tasku?
Tuled kõik põlevad roheliselt/siniselt peal, pordi lingid põlevad aga ruuter ei vasta millelegi, isegi pingida pole võimalik.
Teist korda viimase 2 tunni jooksul juba.
Päästab ainult vool tagant restart. |
surm tuleb alati ootamatult, paistab, et ka seekord, garantiivahetus aitab.
Endal nii tavaline DG400 kui Prime versioon töös, uptime'd täpselt niikaua kui elektrit jagub.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ax100
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2009
|
11.10.2018 15:08:24
|
|
|
| ax100 kirjutas: |
Mul lükkub tulevik järjest kaugemale, nagu kunagi kommunism.
Seal https://www.telia.ee/era/kodu/internet/tulevikuinternet aadressi sisestades sain talvel vastuseks - valmib 3.kvartali jooksul, kevadel muutus see - valmib 4.kvartali jooksul ja nüüd - on planeerimisel. |
Uued arengud - isteenindusse sisse logides näeb teadet: "1G/1G valmib 31.08.2019. Raha tahame 300.- Selle eest piisava pikkusega kaablikera krundi piirini."
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
11.10.2018 18:12:10
|
|
|
Telia tehnikud nädalavahetusel või pärast 17 ka tööd teevad?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.10.2018 19:50:04
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Telia tehnikud nädalavahetusel või pärast 17 ka tööd teevad? |
Ilusti küsid siis ikka...töödejuhid lepivad tellimusi kokku ja siis saab küsida, töö ise kahjuks pisut kallima tunnitasu eest, tehnik tuleb vabast ajast välja.
Kui lihtne töö siis ilmselt ei käi ka üle jõu, kuid maja kaabelduse tellimine on ületundidel ilmselt mujalt soodsam
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
11.10.2018 20:07:15
|
|
|
Ont vaja fiibri otsa lihtsalt. Seda tasuks siis vist ise teha kui töötundidel pole võimalik?!
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.10.2018 20:22:31
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Ont vaja fiibri otsa lihtsalt. Seda tasuks siis vist ise teha kui töötundidel pole võimalik?! |
Kõlab loogiliselt, kui OTS toas ja esindusest ONTi saad, on kõik hästi, kui PESA toas siis on sul vaja optika patchi mida esindusest ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
11.10.2018 20:25:34
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Ont vaja fiibri otsa lihtsalt. Seda tasuks siis vist ise teha kui töötundidel pole võimalik?! |
Kõlab loogiliselt, kui OTS toas ja esindusest ONTi saad, on kõik hästi, kui PESA toas siis on sul vaja optika patchi mida esindusest ei saa. |
Pesa siis tuleb vist üks vaba päev võtta?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.10.2018 20:29:04
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Ont vaja fiibri otsa lihtsalt. Seda tasuks siis vist ise teha kui töötundidel pole võimalik?! |
Kõlab loogiliselt, kui OTS toas ja esindusest ONTi saad, on kõik hästi, kui PESA toas siis on sul vaja optika patchi mida esindusest ei saa. |
Pesa siis tuleb vist üks vaba päev võtta?  |
Või minna kaablipoodi, leida tuttav tehnik ja teha muid võimlemisharjutusi, et saada see kaabel:
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
11.10.2018 21:51:13
|
|
|
| Ja vaata, et ikka roheline pistik oleks. Kuju paljudel sarnane, sisu erinev.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.10.2018 22:09:19
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Ja vaata, et ikka roheline pistik oleks. Kuju paljudel sarnane, sisu erinev. |
Kui need kaks omavahel kokku lükata, saavad ilmselt kõik aru mis juhtub...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.10.2018 22:39:07
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Ja vaata, et ikka roheline pistik oleks. Kuju paljudel sarnane, sisu erinev. |
Kui need kaks omavahel kokku lükata, saavad ilmselt kõik aru mis juhtub...  |
Nii vää?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.10.2018 22:59:27
|
|
|
Telia töö
Siiani töötab, ju siis ei läinud piisavalt katki.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
11.10.2018 23:14:08
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Telia töö
Siiani töötab, ju siis ei läinud piisavalt katki. |
Lühikesed osad töötavadki enamasti.
Samas mul on ühed seadmed, millel single mode SFP. Nende vahel liigub stabiilselt 3GBits läbi 100m multimode kaabli. Täna avastasin. Kokku on 4 ühenduskohta.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
12.10.2018 00:42:33
|
|
|
Mis standard see roheline nurga all veel on?
Ei ole sellist oma võrgunduse karjääri jooksul veel kuskil näinud...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|