Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 12:21:03 vasta tsitaadiga

HZo kirjutas:
tsitaat:
"Dj-E"
Mul oli fullis see ragin aga ainult siis kui PC oli ühendatud 4K teleriga. Arvuti monitoriga raginat pole.
Abiks oli see kui muutsin helikaardi seadetest bitrate ja ragin kadus.


4k telekas kasutusel monitori asemel tõepoolest.
Bitrate vahetusest kasu pole olnud. Surfan veel.
Hetkel päris paljudel sama mure, vähemalt Turn10 foorumist jäi silma.
Mul oli bitrate millegipärast FM Raadio kvaliteedi peal. Kui valisin Stuudio kvaliteet siis läks asi korda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.10.2018 14:21:07 vasta tsitaadiga

see bitrate tuleks jah 48000Hz peale panna, ragises endal ka ennem.
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 01.10.2018 21:03:54 vasta tsitaadiga

Mul jäi kunagi FH2 peale demo pelamist ostmata ja nüüd tundub, et FH4-ga läheb samuti. Maastik on ikka sigaigav võrreldes FH3-ga. Mitte miski ei pane seda igavust ja keskpärasust tundide kaupa pelama. Eks näis, võibolla kui just kunagi tehakse meeletu ale. Ja need kintsukad mis kõigil näitlejatel jalas on, ma vist hakkan vanaks jääma icon_confused.gif
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 21:37:35 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Mul jäi kunagi FH2 peale demo pelamist ostmata ja nüüd tundub, et FH4-ga läheb samuti. Maastik on ikka sigaigav võrreldes FH3-ga. Mitte miski ei pane seda igavust ja keskpärasust tundide kaupa pelama. Eks näis, võibolla kui just kunagi tehakse meeletu ale. Ja need kintsukad mis kõigil näitlejatel jalas on, ma vist hakkan vanaks jääma icon_confused.gif


Lohutuseks võin öelda, et mängus on ka regular cut teksad. icon_lol.gif

Kaart on tegelikult mitmekesine - aastajad (ilmselgelt), vaheldusrikas loodus (muidugi pole FH3 stiilis vihmametsast kõrbesse minekut) ja kõige olulisem on Z-telje sisse toomine ehk kaart ei ole lihtsalt üks lame maa.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 01.10.2018 22:14:34 vasta tsitaadiga

Tundub, et sain heli tööle
7.1 peale panemine aitas. Lisaks veel bitrate muutmine.
Ajutine lahendus, aga hetkel hea küll. thumbs_up.gif

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst131754_-INVESTIGATING--Sound-issues---Crackle-Static.aspx
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 22:58:13 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Mul jäi kunagi FH2 peale demo pelamist ostmata ja nüüd tundub, et FH4-ga läheb samuti. Maastik on ikka sigaigav võrreldes FH3-ga. Mitte miski ei pane seda igavust ja keskpärasust tundide kaupa pelama. Eks näis, võibolla kui just kunagi tehakse meeletu ale. Ja need kintsukad mis kõigil näitlejatel jalas on, ma vist hakkan vanaks jääma icon_confused.gif

Seda maastiku osa ei olegi nii lihtne kõigi jaoks meeldivaks teha. Vaatan ja mõtlen ka ise, et niisama ringi paarutama ei kutsu. Campaign kiiresti läbi ja ega online ongi ja jääb edaspidi, kui seegi ei meeldi siis ega selline olukord käes ongi icon_smile.gif
Niisama free roami nautimine nõuab ikka meeletut silmailu, realismi ja autode mõlki minemist. Driftimine on samuti selline meh, kus mängu füüsika sinu eest kõik ära teeb. Sealt see arcade feeling ilmselt tulebki?
Nii, et saan härra probleemist täitsa aru. Mäng on küll hea tänapäeva standardite juures aga olen samuti valmis edasi liikuma..olulisel määral.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 23:27:24 vasta tsitaadiga

Do0MZzzorr, saate lisada
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 02.10.2018 11:53:19 vasta tsitaadiga

Maailm on ilusaid ja eksootilisi kohti täis, aga siis läheb mängu tootja, Playground, oma tagahoovi ja filmib mängu üles ühel maailma igavamal maastikul. Ilmselt taheti mängu arvelt raha kokku hoida. Muud põhjust siin pole.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.10.2018 11:59:58 vasta tsitaadiga

Mängisin eile ka päris mitu tundi ja maastik küll mind esialgu ei häiri... ainus mis häiris oli see et vahevideote heli on nagu hästi tugev ja mängu muusika on poole vaiksem ?? ma ei tea kas seda saab ka kuskilt helisettingutest sättida või peabki nii olema ? Teistes mängudes ei ole sellist probleemi ? ma mõtlesin alguses et mul on mingi 2 aastat vana steeseries klapid äkki need hakkavd väsima ja peab uute poole vaatama või mingid heli drivereid vaja ka uuendada v ? mäng küsis alguses kõige uuemaid nvidia drivereid ka aga õnneks sai neid ignoreerida ... ei ei viitsi küll momendil jälle drivereid uuendada... oskab keegi äkki öelda selle kohta midagi ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 12:28:21 vasta tsitaadiga

kellelgi käivitamisega probleeme on olnud? splash screen näidatakse ära, siis viskab mängu kinni.
esiotsa ei töötanud fh3 ka, see vana tuntud häda store mängudega. alustasin siis suvalise mängu sikutamist, canceldasin ära ja fh3 töötab. fh4 jätkuvalt mitte. nii et päris ainult see probleem ei ole.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.10.2018 12:34:56 vasta tsitaadiga

londiste, siin enne räägiti et igast klokkimise programmid ei meeldi forzale ... afterburnerid jne... pane igast X programmid kinni... mul jumal tänatud icon_biggrin.gif töötas eile öösel küll ilusti...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 12:48:32 vasta tsitaadiga

Hardi kirjutas:
võtsin ka ultimate ära, 86€, pole kunagi niipalju ühegi mängu eest maksnud, aga vast on seda väärt icon_biggrin.gif
horizon 3 siiani pooleli, 60% vist tehtud, jagub tegevust pikemaks ajaks.

EDIT: msi afterburner osd käib, siis käima mäng ei lähe, nice thumbs_down.gif


Kas Microsofti poest või kust Te seda ostate,
kuulnud, et sealt Eesti kaardiga osta ei saa ?

Demo toimis hästi ainut Fiio USB helikaardiga heli
mängus pole (videodes on), miski Creative Labs Play 2 usb jällegi on
(mille kvaliteet jääb soovida, demos oli ok).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RobbieEst
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 13:13:13 vasta tsitaadiga

terric, väga hästi saab Microsofti poest osta, viimased 3 Forzat sealt ostnud nii Eesti kaardi kui ka Paypaliga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 13:33:28 vasta tsitaadiga

Ma ostsin võtme USA amazonist. Tuli suts odavam. 100dollari amazoni kontole kandmise eest sai lisaks 5 dollarit boonust, nii et kasutasin selle ära.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 14:37:43 vasta tsitaadiga


Link



Lez go mah duuds

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 15:07:56 vasta tsitaadiga

Mul poe kordagi PayPal'iga õnnestunud MS Store-st osta, kuid kaardiga saab ilusti (sama kaart, mis PayPali kontoga seotud icon_confused.gif ).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2018 17:36:44 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kellelgi käivitamisega probleeme on olnud? splash screen näidatakse ära, siis viskab mängu kinni.
esiotsa ei töötanud fh3 ka, see vana tuntud häda store mängudega. alustasin siis suvalise mängu sikutamist, canceldasin ära ja fh3 töötab. fh4 jätkuvalt mitte. nii et päris ainult see probleem ei ole.
rivatuner pane kinni või msi afterburner, evga precision x whatnot
Mõttetu mees kirjutas:
Ma ostsin võtme USA amazonist. Tuli suts odavam. 100dollari amazoni kontole kandmise eest sai lisaks 5 dollarit boonust, nii et kasutasin selle ära.
trr selle peale ei tulnud, et raha sinna kantida
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 17:48:57 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel USA amazonist osta tahab, siis praegu saab maksuvabalt Oregoni aadressi kasutades. Panin mingi eesti maja vms. aadressi ja toimis kenasti. 17360 N.W. Bernard Place
Beaverton, Oregon 97006
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 18:03:39 vasta tsitaadiga

heh, niipea kui afterburneri kinni panin, mäng töötab. nõme :/
fh4 on oluliselt paremini optimeeritud kui fh3.

lasin benchi ka. 1440p, kõik põhjas, v.a. fxaa:

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 18:10:24 vasta tsitaadiga

lisage sivenEST saab koos kärutada:)
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 18:39:33 vasta tsitaadiga

kas hiirekursorist kuidagi lahti saab? iga kaadrivahetuse peale viskab keset ekraani ja ära kaduda ka ei suvatse. sama häda nagu fh3-s :/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 19:34:31 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kas hiirekursorist kuidagi lahti saab? iga kaadrivahetuse peale viskab keset ekraani ja ära kaduda ka ei suvatse. sama häda nagu fh3-s :/


See on mingi kroonline viga Forza mängudel PC peal. Minu meelest kaob see automaatselt ära, kui puldil mõnda nuppu vajutada. Forza 7-s jääb see alati ekraanile ja peab hiirega ekraani serva lükkama.

Update tõi tagasi vana hea kaardi vaatamise back/select nupust.


edit: OK, nüüd jälle ei funka see back nupust kaardi vaatamine. blink.gif


viimati muutis HPN 02.10.2018 20:55:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2018 20:02:22 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kas hiirekursorist kuidagi lahti saab? iga kaadrivahetuse peale viskab keset ekraani ja ära kaduda ka ei suvatse. sama häda nagu fh3-s :/
ei tea, mul istub kursor teisel monitoril paigal
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 20:26:00 vasta tsitaadiga

Päris huvitav uuendus konsoolidel, XB1-l mäng on maha lastud kettalt, tuleb uuesti alla sikutada 60GB+ thumbs_down.gif eusa_wall.gif no mida vttu.

Täna tuli update teatavasti ja lihtsalt annab teada, et mäng ei ole installitud icon_evil.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.10.2018 20:56:14 vasta tsitaadiga

kahju et neid challengeid ei ole kus pidid igast erinevate autodega jõudma teatud kohta ajapeale või siis driftima teatud skoori, v mingi teatud kiiruse autost välja pigistama ....nendega sai igast erinevaid autosi proovida,... aga muidu on mäng ikka sigavägev ei kahetse üldse... maastikul pole häda midagi,ega see austraalia ka teab mis väga erilist ei olnud,see blizzard mountain tõi jah veits vaheldust,aga siin on see aastaaegade värk küll hea vaheldus.... praegu sõidan ise alles sügises,nagu meilgi siin praegu icon_biggrin.gif aga huvitav kui need aastaajad on kõik nagu seal kätte saadud siis nad hakkavad ise vahelduma või saan ise seda reguleerida kuidagi ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 02.10.2018 22:33:32 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti mäletan siis on nii, et iga nädal on erinev aastaaeg ja järjest vahelduvad. Mängust oli näha, et vastavalt aastaajale on eri sõidud/barn find-id mis on vaid sel hooajal.

Mulle senini mäng meeldib, ei ütleks et loodusel miskit väga häda on. Ainus mis häirib on see, et xboxil pole G920'ga võimalik mängida. PC peal pole proovind seega ei tea kas seal on sama jama v mitte.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 00:04:27 vasta tsitaadiga

Gap, on küll sellised asjad, aga teisel kujul. Mängi edasi ja näed.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 11:08:58 vasta tsitaadiga





Ma eioska mitte midagi halba oelda selle mangu kohta kui vapustav only worth money auto mang .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 11:16:49 vasta tsitaadiga

Muidu on mäng väga hea, aga see liigne läbu moeröögatuste näol viskab küll üle. Milleks on vaja automängus mingeid tantse ja riideid? Ma sain eile terve õhtu wheelspinnidest ainult riideid, tantse ja signaale. icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 12:06:22 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Muidu on mäng väga hea, aga see liigne läbu moeröögatuste näol viskab küll üle. Milleks on vaja automängus mingeid tantse ja riideid? Ma sain eile terve õhtu wheelspinnidest ainult riideid, tantse ja signaale. icon_lol.gif
Fortnitest kopeeritud kuna Fortnite tantsud on ülemaailmne hullus. Endal nul poeg kah igal vabal hetkel tõmbleb oma tantse. FH4-s ma ei näe sellel pasal kohta/mõtet.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 12:10:49 vasta tsitaadiga

fortnite polnud esimene mäng, kus see kraam on ega jää viimaseks.
vähemalt hea, et forza pole nfs teed läinud ja autode tuuningujuppe wheelspini taha ajanud icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 12:15:20 vasta tsitaadiga

Järgmiseks osaks peab ka ju midagi jätma. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 15:33:00 vasta tsitaadiga

See on juba läbi käidud tee. Forza Motorsport 6-s olid mod kaardid a la grip +30%, weight -3%, power 6% jne, mida sai mod pakkidest (sisuliselt crates, sarnane FM7 kastidele). Õnneks küll ainult SP osas.

FH4 MP osa tundub hetkel küll kehvavõitu olevat. Lisaks see team drivatars vs team players värk on ikka täielik õudus. On hakatud uuesti ratast leiutama. FH3-s oli asi juba enam-vähem ja lihtsalt oleks vaja olnud sellest täiendatud versioon uude mängu lisada.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 19:38:16 vasta tsitaadiga

Kõik olete võtnud ligi MS Strorest või mujalt? Plaanin võtta CDKeys aga ei või hakata tööle?

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/forza-horizon-4-xbox-one-cd-key
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 19:41:28 vasta tsitaadiga

microsofti asjad soovitan ostan kõik otse...
ise ostsin ka kuskil key saidilt eelminekord forza 3. ja 2 kuupärast oli mäng kadund tekstiga ,et refunditud.
abi ei saand kuskil ja ostsin uuesti windows storist.
tundub ,et windows store on selline karmim koht kus ei tasu rotikatega jamada.
steami olen ostnud üle 400 mängu + lugematu arv mäng originis ja uplays. 95% nendest key saitidelt ühegagi pole probleeme olnud.
aga jah forza 3 oli esimest korda ja see aasta ei hakkand riskima võtsin kohe win stores. eks igaüks teeb omad järledused.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 19:44:41 vasta tsitaadiga

MS Store mänge müüakse ju kontodena ja kui on kõvasti odavam kui õiges poes, siis ilmselt on tegu varastatud krediitkaardiandmetega ostetud mänguga, st see konto läheb varem või hiljem lukku.

Samas 49.89€ on selline hind, et Ukraina poes vist on umbes sama või natuke odavam.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 22:03:52 vasta tsitaadiga

Võtsin ametlikust mängu ligi. Ei viitsinud 10€ pärast mujalt võtta kuna saan aru, et pärast pean äkki veel mängu ostma endale uuesti. icon_biggrin.gif

Nüüd laeb ja eks näis mis homme hakkab saama. Kuidas esmamuljed on kodanikud?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 00:19:22 vasta tsitaadiga

Noo nii raske on, et eisaa mangu kuidagi kinni panna icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 13:45:29 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
heh, niipea kui afterburneri kinni panin, mäng töötab. nõme :/
fh4 on oluliselt paremini optimeeritud kui fh3.

lasin benchi ka. 1440p, kõik põhjas, v.a. fxaa:


Võrdluseks siis Vega64 (undervolt).
Täpselt samad sätted ja 1440p.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 13:53:11 vasta tsitaadiga

fh4-s performivad amd gpu-d väga-väga hästi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 14:18:16 vasta tsitaadiga

Kas selle mängu puhul on see jama, et ostad mängu, aga siis järgneva aasta jooksul tuleb mingi 100 tasulist autopakki ja dlc-d?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 15:21:24 vasta tsitaadiga

100 ei tule:
http://forza.wikia.com/wiki/Forza_Horizon_4/Downloadable_Content

expansionid on seal vast olulised, muu on optional.
ultimate edition muidugi aitab icon_smile.gif

edit:
https://arstechnica.com/gaming/2018/10/my-confusing-10-day-journey-to-getting-a-uwp-game-to-work-on-windows-10/
icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 17:17:14 vasta tsitaadiga

Panen selle lingi siia, kui on veel keegi, kes pole kursis: https://www.reddit.com/r/forza/comments/9ktucm/a_list_of_all_the_forza_edition_cars_in_with/

Auction house's mingi hullem Miurade ja asjadega hangeldamine käib, et easy money teha. Paras loterii sealt auto saada, millel FE perk kasutamata. icon_lol.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.10.2018 15:56:10 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
londiste kirjutas:
kas hiirekursorist kuidagi lahti saab? iga kaadrivahetuse peale viskab keset ekraani ja ära kaduda ka ei suvatse. sama häda nagu fh3-s :/


See on mingi kroonline viga Forza mängudel PC peal. Minu meelest kaob see automaatselt ära, kui puldil mõnda nuppu vajutada. Forza 7-s jääb see alati ekraanile ja peab hiirega ekraani serva lükkama.

Update tõi tagasi vana hea kaardi vaatamise back/select nupust.


edit: OK, nüüd jälle ei funka see back nupust kaardi vaatamine. blink.gif
manuaalkastiga ei funka need nupud samamoodi, nagu nad automaadiga toimivad - isegi vihastasin selle peale icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 16:46:54 vasta tsitaadiga

Demo saab varsti alla laetud. Testib huviga ära. Ei tea kus kivi all ma olnud olen, et ei ole Forza sarjadele üldse tähelepanu pannud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.10.2018 22:46:37 vasta tsitaadiga

Naljakalt on see süsteem seal nagu ülesehitatud,minumeelest hoopis teistsugune kui oli Horizon 3-s ,seal oli kuidagi lihtsam see värk ja loogilisem icon_rolleyes.gif siin nagu pead ise otsima kaardil sõite mis on sul tegemata,kuna tehtud sõidud karika peale on ikka selgelt nähtavad,eelmises osas jäid nad nagu tuhmiks ja said aru et need on sul tehtud...sin nagu hakkad sõitu tegema ja vaata et krt see on ju tehtud.... ok see selleks et saab hakkama,aga nüüd sõitsin lõpuks mingi roster vms eventi lahti ja tuli mingi pikem klipp nagu nüüd alles mäng algab icon_lol.gif läksin siis mingisse eventisse kus oli vaja sellised asjad teha et average astmega tule 3-ndaks saad 5000cr siis highly skillled astmega pead tulema 1-ks ja unbetable ehks siis kõige raskemaga esimeseks saad super wheelspinni ja mingi teksa tagi icon_biggrin.gif omaarust tegin need siis mingi volvo junniga ära aga kas mul need tehtud on ja kas ma midagi sain siis seda ei näe ega saa kuskilt vaadata ??? icon_rolleyes.gif

need showcase eventid on lahedad.siiamaani on 3 tehtud. lennuki oma oli jama, aga meeldis see rongiga võidu kihutamine ja krossi tsiklitega võidu ajamine metsas.. neid evente võiks rohkem olla.hovercraft on veel ja mingi halo sõidukiga on veel tegemata. Mängisin mingi 5 tundi praegu.täiesti hull . võimatu on käest ära panna pulti icon_biggrin.gif minumeelest ikka mitu korda ägedam kui oli horizon 3 mis oli ka muidugi hea mäng.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 22:56:19 vasta tsitaadiga

Päris mäng hakkab pihta alles peale seda, kui sul kõik 4 aastaaega läbi mängitud on ja vist lvl 20 tuleb ka kätte saada (seda vaja, kui Mixeri abil influence'i kogud).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 22:57:49 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Naljakalt on see süsteem seal nagu ülesehitatud,minumeelest hoopis teistsugune kui oli Horizon 3-s ,seal oli kuidagi lihtsam see värk ja loogilisem icon_rolleyes.gif siin nagu pead ise otsima kaardil sõite mis on sul tegemata,kuna tehtud sõidud karika peale on ikka selgelt nähtavad,eelmises osas jäid nad nagu tuhmiks ja said aru et need on sul tehtud...sin nagu hakkad sõitu tegema ja vaata et krt see on ju tehtud.... ok see selleks et saab hakkama,aga nüüd sõitsin lõpuks mingi roster vms eventi lahti ja tuli mingi pikem klipp nagu nüüd alles mäng algab icon_lol.gif läksin siis mingisse eventisse kus oli vaja sellised asjad teha et average astmega tule 3-ndaks saad 5000cr siis highly skillled astmega pead tulema 1-ks ja unbetable ehks siis kõige raskemaga esimeseks saad super wheelspinni ja mingi teksa tagi icon_biggrin.gif omaarust tegin need siis mingi volvo junniga ära aga kas mul need tehtud on ja kas ma midagi sain siis seda ei näe ega saa kuskilt vaadata ??? icon_rolleyes.gif

need showcase eventid on lahedad.siiamaani on 3 tehtud. lennuki oma oli jama, aga meeldis see rongiga võidu kihutamine ja krossi tsiklitega võidu ajamine metsas.. neid evente võiks rohkem olla.hovercraft on veel ja mingi halo sõidukiga on veel tegemata. Mängisin mingi 5 tundi praegu.täiesti hull . võimatu on käest ära panna pulti icon_biggrin.gif minumeelest ikka mitu korda ägedam kui oli horizon 3 mis oli ka muidugi hea mäng.

Mina ei viitsi seda enam hetkel mängida. See kuradi tilu-lilu tüütas nii ära. Nagu mingitele lapsemeelsetele mõeldud arkaadikas. icon_razz.gif See mäng ei sunni ennast üldse tõsiselt võtma. Ehk mingi aja pärast lööb uuesti huvi üles. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.10.2018 23:03:56 vasta tsitaadiga

nendest riietest ja tantsu liigutustest ei saa ma ka aru, miks need peavad seal olema,aga mind need ei sega ja niisama kihutamiseks ja ajaviiteks see mäng mulle meeldib.ega horizon 3 viskas ka mul mingi aeg kopa ette aga siis läks aega mööda ja sai jälle vahepeal mängitud.just suve lõpus sain ka selle horizon 3 ka lõpuks peaaegu 100% peale tehtud mingi 94% näitab,osad driftid ja hüpped veel tegemata ja alustasin siis kui mäng välja tuli mingi 2 aastat seda mängind vahedega icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 23:10:07 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
nendest riietest ja tantsu liigutustest ei saa ma ka aru, miks need peavad seal olema,aga mind need ei sega ja niisama kihutamiseks ja ajaviiteks see mäng mulle meeldib.ega horizon 3 viskas ka mul mingi aeg kopa ette aga siis läks aega mööda ja sai jälle vahepeal mängitud.just suve lõpus sain ka selle horizon 3 ka lõpuks peaaegu 100% peale tehtud mingi 94% näitab,osad driftid ja hüpped veel tegemata ja alustasin siis kui mäng välja tuli mingi 2 aastat seda mängind vahedega icon_razz.gif

Niisama kihutamiseks ma mängin Gran Turismo Sport-i, mis on väheke tõsisem mäng. FH4 on lihtsalt siis hea mängida kui aju on end shut downinud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.