Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 19 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.09.2018 20:41:41 vasta tsitaadiga

Stanberg kirjutas:
Keegi on oma koodi juba kätte saanud? Standard edition mõtlen.
nood, kes vpniga ostsid, said ammu icon_lol.gif
aga siin neid pole näinud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2018 23:39:09 vasta tsitaadiga

Apollo2o15 kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Apollo2o15, offlines(single player) on OK?
Mul Teliaga pole mingeid probleeme kunagi olnud(v.a vanema ruuteriga pidi suunamisi tegema portidele)


offline jah täiesti okei nii telia kui ka elisaga. tegin isegi mingi ping utas.fut.ea.com cmd-sse mida soovitati ja seal ping 40-55 vahel mis peaks olema päris hea

Mängid muidu wireless netiga või juhe taga? Mul endal varem esinenud probleeme wifis mängimisega (mitte küll fifas, aga teiste mängudega)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 28.09.2018 20:37:07 vasta tsitaadiga

http://i63.tinypic.com/o7857q.png

algus on tehtud , nüüd saab mingit tiimi ehitada ( kui keegi muidugi ära ostab enam vähem hinnaga ) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 28.09.2018 21:02:39 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.09.2018 22:02:09 vasta tsitaadiga

keita beer_yum.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apollo2o15
HV kasutaja
Apollo2o15

liitunud: 15.11.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2018 00:17:23 vasta tsitaadiga

thanq kirjutas:
Apollo2o15 kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Apollo2o15, offlines(single player) on OK?
Mul Teliaga pole mingeid probleeme kunagi olnud(v.a vanema ruuteriga pidi suunamisi tegema portidele)


offline jah täiesti okei nii telia kui ka elisaga. tegin isegi mingi ping utas.fut.ea.com cmd-sse mida soovitati ja seal ping 40-55 vahel mis peaks olema päris hea

Mängid muidu wireless netiga või juhe taga? Mul endal varem esinenud probleeme wifis mängimisega (mitte küll fifas, aga teiste mängudega)


Kaabel kaabel...

Mulle tundub, et ma olen ainuke inimene kel see probleem... Kõiki keda ma tean, neil sellist probleemi ei esine.

_________________
Loodan, et keegi ei pea viha, kui viimasel minutil ümber mõtlen.
apollo


viimati muutis Apollo2o15 29.09.2018 00:21:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.09.2018 00:21:07 vasta tsitaadiga

Apollo2o15 kirjutas:
thanq kirjutas:
Apollo2o15 kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Apollo2o15, offlines(single player) on OK?
Mul Teliaga pole mingeid probleeme kunagi olnud(v.a vanema ruuteriga pidi suunamisi tegema portidele)


offline jah täiesti okei nii telia kui ka elisaga. tegin isegi mingi ping utas.fut.ea.com cmd-sse mida soovitati ja seal ping 40-55 vahel mis peaks olema päris hea

Mängid muidu wireless netiga või juhe taga? Mul endal varem esinenud probleeme wifis mängimisega (mitte küll fifas, aga teiste mängudega)


Kaabel kaabel...
tee ruuterile restart ja tee arvutile restart ja kui vaja, siis tõmba korgid välja icon_lol.gif
sinupoolne juhtum ei ole mänguteema ja telia võrgus töötab pela ilust

või sul on kaabel, aga 4g ruuter?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apollo2o15
HV kasutaja
Apollo2o15

liitunud: 15.11.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2018 00:25:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Apollo2o15 kirjutas:
thanq kirjutas:
Apollo2o15 kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Apollo2o15, offlines(single player) on OK?
Mul Teliaga pole mingeid probleeme kunagi olnud(v.a vanema ruuteriga pidi suunamisi tegema portidele)


offline jah täiesti okei nii telia kui ka elisaga. tegin isegi mingi ping utas.fut.ea.com cmd-sse mida soovitati ja seal ping 40-55 vahel mis peaks olema päris hea

Mängid muidu wireless netiga või juhe taga? Mul endal varem esinenud probleeme wifis mängimisega (mitte küll fifas, aga teiste mängudega)


Kaabel kaabel...
tee ruuterile restart ja tee arvutile restart ja kui vaja, siis tõmba korgid välja icon_lol.gif
sinupoolne juhtum ei ole mänguteema ja telia võrgus töötab pela ilust

või sul on kaabel, aga 4g ruuter?


elisas vaskkaabel,telias tavaline(mitte 4g) ja mõlemaga sama jama aga sul on õigus,see ei lähe siia teema alla. Teemast rääkides võin öelda, et avasin sbc paki ja sain hagi ikooni

_________________
Loodan, et keegi ei pea viha, kui viimasel minutil ümber mõtlen.
apollo
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.09.2018 00:29:44 vasta tsitaadiga

Apollo2o15 kirjutas:
Teemast rääkides võin öelda, et avasin sbc paki ja sain hagi ikooni
selle 85 rated?

aga chemistry on sellega hea thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apollo2o15
HV kasutaja
Apollo2o15

liitunud: 15.11.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2018 00:31:07 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Apollo2o15 kirjutas:
Teemast rääkides võin öelda, et avasin sbc paki ja sain hagi ikooni
selle 85 rated?

aga chemistry on sellega hea thumbs_up.gif


85 jah,ei tea kas alles hoida või maha müüa.praegu rahval veel vähe raha koos, ametlik mäng tuli eile välja

_________________
Loodan, et keegi ei pea viha, kui viimasel minutil ümber mõtlen.
apollo
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 29.09.2018 15:16:05 vasta tsitaadiga

Avasin enda pakid ka ära, ca 150 mängijat, parimateks: Kane ja Paulinho.
Suht pettumus, aga hea seegi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 29.09.2018 17:33:00 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Avasin enda pakid ka ära, ca 150 mängijat, parimateks: Kane ja Paulinho.
Suht pettumus, aga hea seegi icon_rolleyes.gif


Sai ka suht jurad pakist, 84 Gimenez parim pull...
Aga see eest täiesti tavalisest gold pakist kukkus OTW Richarlison icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2018 12:27:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi annaks nõu, kuidas parem mängida. Kas pidevalt 1 meeskond ja kasutada fitness kaarte või iga 1-2 mängu tagant terve meeskond välja vahetada? Raha just väga ei ole hetkel, 2 algset meeskonda koos.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 30.09.2018 13:20:50 vasta tsitaadiga

MMx, ma olen alati 2 tiimi teinud ning mängin nendega kordamööda - ei tule vigastusi ja pole fitness kaarte vaja. Kiiperi välja vahetamine pole kohustuslik kui 1 kiiper mõlemale tiimile sobib(neil fitness langeb harva ja iga 20 mängu tagant neile 1 fitness kaart panna pole hullu)
Mõni muidugi ütleb, et pole raha kahe tiimi jaoks, aga niipalju on odavaid häid mängijaid tegelikult, et selle fitness kaartide kulu võib paarikümne mänguga juba tasa teha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2018 15:43:48 vasta tsitaadiga

OK, siis kasutan ka 2 tiimi.

A mis point on sellel kui mõned hoiavad endal pingil ~50 ratinguga mehi, kas siis saab kuidagi nõrgemad vastased?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 01.10.2018 07:40:39 vasta tsitaadiga

Mingi õrn lootus on lahjema reitinguga tiim vastu saada võibolla, aga üldiselt on see mõttetu mu arust. See ja eelmine fifa pole küll proovinud, aga fifa 14-15 sai seda proovitud ja ei leidnud erinevust.

Tundub, et pakiõnn laseb sama rada edasi, kust eelmine fifa pooleli jäi. Uued Squad Battles(Elite 1) pakid avatud ja parim mees 83 rated Viviano.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 01.10.2018 10:51:50 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
MMx, ma olen alati 2 tiimi teinud ning mängin nendega kordamööda - ei tule vigastusi ja pole fitness kaarte vaja. Kiiperi välja vahetamine pole kohustuslik kui 1 kiiper mõlemale tiimile sobib(neil fitness langeb harva ja iga 20 mängu tagant neile 1 fitness kaart panna pole hullu)
Mõni muidugi ütleb, et pole raha kahe tiimi jaoks, aga niipalju on odavaid häid mängijaid tegelikult, et selle fitness kaartide kulu võib paarikümne mänguga juba tasa teha.


Tee jah 2 tiimi ja kordamööda. Kaks mängu kannatavad nad ära küll üldiselt. Siis saad ka aru, mis formatsioon ja mehed sulle meeldivad (ma üldiselt sama formatsioon ei kasuta)

Väidetavalt hoitakse nõrku mehi pingil sellepärast, et siis mäng enda kasuks veidi scriptida. A la oled palju nõrgem, siis koodis nii kirjutatud, et vastased saavad miinust ja sinu mehed plussi veidi. ma ei ole 100% selles kindel, aga kui kõik profid striimijad ka nii teevad, siis vb on tõsi taga.Mind samas pole kunagi see huvitanud. Mängin ikka oma lõbuks ja vahel hea pingilt mõni kõva mees tuua.


muud juttu ka :
kaks pakki avasin, mis anti laupäeval millegi eest.
Sain IF Cechi ja mingi poola liiga IF Kadzior RM 77 rated icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShatApp
HV vaatleja
ShatApp

liitunud: 05.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2018 16:28:03 vasta tsitaadiga

Ma avastasin enda jaoks mängus West Hami ründava pooliku Lanzini. Varasematel aastatel pole teda kasutanud, aga väga hea on temaga mängida. Iga mäng värav tuleb tavaliselt.
4-3-3 taktikat kasutan. Päris odav koosseis ka mul hetkel, täitsa sobib praegu. Algul tuli kaotuseid rohkem, nüüd juba 5-0 ja 6-0 võite ka esinenud rivalsis.
https://www.futhead.com/19/squads/171456/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 01.10.2018 18:44:49 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
OK, siis kasutan ka 2 tiimi.

A mis point on sellel kui mõned hoiavad endal pingil ~50 ratinguga mehi, kas siis saab kuidagi nõrgemad vastased?


miks mitte hoida 50 pingil kui ainult 3 vahetust saab teha nagunii icon_lol.gif

eks see trend ole et 3 reaalselt vahetust ja ülejäänud pink on pronks tuleb pro playerite pealt , EA ei ole kunagi oma algoritmi välja toonud kuidas vastaseid saab , nii et vahet pole väga kes sul pingil peale 3 reaalselt vahetust , isegi kui see tõele vastab siis ei ole mõtet ennast handicappida

MMx kirjutas:
Kas keegi annaks nõu, kuidas parem mängida. Kas pidevalt 1 meeskond ja kasutada fitness kaarte või iga 1-2 mängu tagant terve meeskond välja vahetada? Raha just väga ei ole hetkel, 2 algset meeskonda koos.


oleneb kuidas sul squad on . ja mida aeg edasi siis squad fitness on üsna odav kaart mida kasutada oma põhimeeste peal , 2 squadi on ikka väga alguse värk
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2018 19:11:21 vasta tsitaadiga

No see, et ainult 3tk saab vahetada on selge jah. Aga ei tea ju kunagi ette, et millist mängijat on vajadus selles mängus vahetada (keegi võib ju viga saada või mõni väga imelik punane kaart, vahel olen saanud ka kollaseid pärast seda kui ise värava löön ja pole enne mingeid vigu justkui teinud vastastele), ehk siis peaks ikkagi iga positsioon kaetud olema peale väravavahi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 01.10.2018 20:24:28 vasta tsitaadiga

rockbeach, 2 squadi pole mitte "alguse värk" vaid maitse värk. Ma olen kõik fifad algusest lõpuni 2+ squadiga lasknud, muidugi weekend leaguet on veidi mõistlikum oma maksimum squadiga teha, aga enam ei viitsi selle jama peale närve raisata ja kui kunagi isegi raiskasin siis ikka 2 squadiga icon_biggrin.gif
Aga võimalik, et see fifa isegi lähen 1 squadi peale välja kui nüüd hinnad tõusevad ja saan hunnik mehi heaks rahaks teha, pole viitsimist niiväga palju mängida nagunii.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2018 07:28:43 vasta tsitaadiga

See 50 reitinguga vendade hoidmine pingil on puhtalt scriptingu pärast. Tegin seda isegi varasemates FIFades ja tugevate TOTS/TOTY meeskondade vastu oli minul alati edu olemas.
Squad battlesi rewardidest ei saanud mitte kottigi, parim pull oli Mascherano icon_biggrin.gif ehitan endiselt laliga meeskonda. Pean tõdema, et dembele bossab paremas ääres, paugutab iga nurga pealt väravaid ja löök on super. Suutsin soetada ka marketis harvaesineva Kondogbia, see vend on täiesti OP. Suur üllatus on ka CL versioon Arthur, lükkab hästi söötu ja kauglöögid ka väga head.
Hetke squad: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=em4m7WJRnOjxl:FFA19PCC

Eile tulid välja ka League SBCd, huvitaval kombel on need repeatable?? See hoiab mängu lõpuni vist kõik hinnad laes ja nõudluse üleval
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2018 11:58:21 vasta tsitaadiga

Proovisin ka ära selle, et panin 47 ratinguga pronksid pingile ja jätsin 3 vahetuse meest. Tundus tõesti, et asi muutus lihtsamaks. Siiani mängisin Premier league koosseisuga võrdsete vastaste puhul Semi-Pro peal ja endast nõrgemate puhul Pro või World Class peal. Nüüd panin Itaalia liiga kokku ja 47 pronksid pingile, rating kukkus 82 pealt 77-le ja mängin 82 rating tiimide vastu ka Pro tasemega ning suudan võita. (katsetuseks sain eile küll ainult 4 Squad Battlet teha, rohkem pole aega olnud ja ma ei proovinud, mis saab siis, kui pingil ka Itaalia liiga kullad oleks)

E: viskaks oma squadi lingi ka, kui oskaks kuidagi "id" ka web appis saada
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 02.10.2018 12:29:38 vasta tsitaadiga

MMx, itaalia liigas on parem meeste valik ka(premmis on kõik kasutatavad vennad overpriced iga aasta). Pealegi see pronksi uskumus mu teada üldse online mängude suhtes.
Minu jaoks see pronkside pingil usk on umbes samaväärne, mis lapiku maa uskumine. Nii EA on öelnud, et see bullshit kui ka mõistlikud eksperimendid. Aga eks igaühel õigus uskuda seda, mida tahab.
http://futfacts.com/2018/05/24/fact-check-bronze-benching/

Fifa 14 aegadel kui veel roheline olin siis ise ka eksperimenteerisin ja jälgisin seda pronkside asja kõvasti, aga enne fifa 15 jõudmist oli kindel järeldus, et ei ole mingit loogikat seal taga. Kui 5'st mängust 1 läheb pekki vastase vastu, kel pronksid olid pingil see ei tähenda, et see toimib - lihtsalt jäääb hästi meelde kuna vastasel olid pronksid pingil.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2018 14:30:07 vasta tsitaadiga

Endal sai selline asi hetkel kokku pandud. Rui Patrico ütleks, et on parem, kui Kepa? Kepa'l kehvemad statsid ju.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=cihPMOzOnOjPC:FFA19PCC
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 19 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.