|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
28.09.2018 23:14:14
|
|
|
Kas võib olla siis võimalik et 2015.a LG suudab ka Magic Remote abil Arrist juhtida? Ma pole seda kunagi proovinud. Vähemalt Motorolat laseb ta menüüst valida küll. Ainult Arrist pole, millega proovida.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
28.09.2018 23:18:10
|
|
|
jeesus188, on ressi taga, teleka pult ei juhi kolbigi...sest Arrises endas puudub vastav funktsionaalsus.
Mine nuta nüüd tootja juures jõgi...
Arris toetab minimaalset CEC'i funktsionaalsust, milleks on power on/power off, kanalite vahetamisest ja muust võid vaid und näha.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 28.09.2018 23:20:03, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.09.2018 23:19:51
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Minu lause käis selle kohta, et IR puhul pole küll mingit vahet kuhu see boks on ÜHENDATUD.
_________________
|
Annan teada kas on vahet ...mingi päev
Või kellelgi telia boks ressi taga olemas ja juhib teleka puldiga? |
Toimib aga ebaloogiline lihtsalt.
Teleri loogiline säte oleks see, et ress on teleri optilises või ARC hdmi pesas. Kui teleri universaalpuldi sätet seadistad, siis sa valid konkreetselt HDMI1 vms. mille taga on DIGIBOKS ja selle tootja on vastavalt Telia Eesti või Motorola vastava puldi sättega. Kui sa valid teleris menüüst (peale nutisisu) vaata digiboksi ehk vastavat hdmi sisendit siis teler teab, et ta võtab ja juhib digiboksi ning edastab häält automaatselt kas optikast või ARCist.
Kui sul on boks ressi taga ja teleris valid sisendi Digiboks (mille taga on tegelikult ressiiver), siis küllap IR ikkagi töötab ja digiboksi käske saadab sest see ei puuduta reaalselt HDMI juhtme taga olevat seadet. Küll aga on sul vaja ressiiver saada käsitsi ikkagi HDMIX peale mille taga on digiboks, seega muutub TV universaalpuldi kasutamine mõttetuks.
TV universaal on kohane ainult siis kui seda kasutada TV järel olevate seadmete sisendite abil.
| -parun- kirjutas: |
| Kas võib olla siis võimalik et 2015.a LG suudab ka Magic Remote abil Arrist juhtida? Ma pole seda kunagi proovinud. Vähemalt Motorolat laseb ta menüüst valida küll. Ainult Arrist pole, millega proovida. |
juhib nii motorolat kui arrist, sellesama motorola valikuga mille puldivalikute hulgast leiad töötava.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
28.09.2018 23:30:48
|
|
|
| tsitaat: |
| tsitaat: |
-parun- kirjutas:
Kas võib olla siis võimalik et 2015.a LG suudab ka Magic Remote abil Arrist juhtida? Ma pole seda kunagi proovinud. Vähemalt Motorolat laseb ta menüüst valida küll. Ainult Arrist pole, millega proovida.
|
juhib nii motorolat kui arrist, sellesama motorola valikuga mille puldivalikute hulgast leiad töötava.
|
Ok, aga kas siis minu telekal on ka see IR saatja või juhib Magic Remote otse?
viimati muutis -parun- 28.09.2018 23:34:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.09.2018 23:36:45
|
|
|
| tsitaat: |
Kui sul on boks ressi taga ja teleris valid sisendi Digiboks (mille taga on tegelikult ressiiver), siis küllap IR ikkagi töötab ja digiboksi käske saadab sest see ei puuduta reaalselt HDMI juhtme taga olevat seadet. Küll aga on sul vaja ressiiver saada käsitsi ikkagi HDMIX peale mille taga on digiboks, seega muutub TV universaalpuldi kasutamine mõttetuks.
|
Jup, seda ma ka ennem mainisin, et see probleem võib töötamise korral tekkida.
Ehk siis pole mõtet katsetada. 2 seadet ühe sisendi alla ei saa juhtima panna
Parun, vali motorola 15 ja vajuta nuppu mis ekraanil. Kui nupud funkavad, siis juhib. Võid teisi kanaleid ka proovida
Teleril on ka ir saatja.
Peida pult kusagile ära....kanaleid vahetab, saad menüüdes surfata. Aga telekat kinni ei saa panna
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.09.2018 23:39:25
|
|
|
-parun-, kõik käib läbi teleri ir väljundi, ja sealt tuleb ka viide. niipalju kui mina aru olen saanud.
see võib olla muutunud mingitel mudelitel mille puldid sisaldavad nii rfi kui iri, ehk õpetab teler koodid rf kaudu puldile ninf sealt antakse ir otse digiboksile.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
28.09.2018 23:49:17
|
|
|
Täna sain teie abiga jälle targemaks Ma ei teadnudki et minu telekas ka midagi sellist oskab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.09.2018 23:50:51
|
|
|
Magic remote töötab kusagil 2,4ghz sagedusel telekaga suheldes. Sisse/välja lülitab vaid üle infrapuna.
Läks ot-ks natuke
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
29.09.2018 11:45:08
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
1. isegi AppleTVl pole CECi, veel vähem Arrisel, samas ei keela keegi nende poole pöörduda CEC saamiseks. Telia on Arrise boksi jaoks sisuliselt menüü ekraanil. |
Indrek sa oled varem ka maininud, et Apple TVl pole CECi. Ma ei tea mis Apple TV versioon sul on? Võib-olla mingi vanem millel tõesti CEC ei tööta. Minu AppleTV 4 millele saab äppe osta ja laadida küll CEC töötab. Teleri puldiga saan ilusti Apple TVd juhtida. Nii et ma ei saa aru millest sa räägid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.09.2018 17:22:01
|
|
|
| tsitaat: |
| Tuletame Teile meelde, et Teie HBO teenuse soodusperiood lõppeb, pärast mida hakkab kehtima hinnakirjajärgne kuutasu (7 € kuus). |
Raske siis kirja panna et kuna see täpselt lõppeb?
>> Proovi esimene kuu tasuta!
Tähendab see siis Telia mõistes 30p või tähendab see tellimise kuud? a'la 25.09 tellisid ja 30.09 juba lõppeb? Või lõppeb alles 25.10?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
01.10.2018 10:15:06
|
|
|
| Mul esines eelmise nädala lõpp jälle see videoseade häda, mitu korda pani ise 720p peale. Ühest otsast parandatakse teisest otsast laguneb...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kauposss
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2005
|
01.10.2018 11:21:11
|
|
|
| Kas TVPlay Sports 2 on juba nähtav? 1.okt pidi olema avapauk.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.10.2018 11:36:45
|
|
|
| kauposss kirjutas: |
| 1.okt pidi olema avapauk. |
Vähemalt "motorsport.tv" kadus nimekirjast õigeaegselt, asi seegi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
01.10.2018 11:43:49
|
|
|
| Eile leidsin TeliaTV st sidumise MinuTV ga. MinuTV oli seni ainult lauaarvutis, nüüd tõmbasin ka mobiili äpi. TV ekraanil küsib sidumiskoodi. Kust ma selle võtan?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
01.10.2018 13:33:42
|
|
|
| bingo kirjutas: |
| Eile leidsin TeliaTV st sidumise MinuTV ga. MinuTV oli seni ainult lauaarvutis, nüüd tõmbasin ka mobiili äpi. TV ekraanil küsib sidumiskoodi. Kust ma selle võtan? |
Logi sisse http://www.minutv.ee/#/home
Ekraani paremas nurgas on Sinu nimi. Kliki sellele -> valid (kliki sellel) TV-seadmed -> "Sidumiskoodi saamiseks anna seadmele nimi ja vajuta "Lisa seade" Lisa seadmele nimi ja kliki "Lisa seade". Sellega saad koodi, mille TV ekraanil sisestad.
Sama saad teha ka läbi minu.tv äpi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
01.10.2018 13:46:16
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
 |
Mul mingi viimased kuu-paar vip 1003-ga heli vahest muutub selliseks arusaamatuks karuhääleks nagu õudusfilmis. Panin uue inteno ja tõmbasin uue menüü ning ikkagi on nädala jooksul ühe korra sama pulli teinud. On aidanud korraks digiboksi välja lülitamine. Samas vip 1903 pole sellist pulli teinud.
Ahjaa, veel. Ma ei saanudki puhtalt seda uut menüüd peale tõmmata vaid pidin tehnilisse tukke helistama sest pilt jäi selliseks hüplevaks ja plinkivaks. Tegelt mul ei olnudki alguses plaanis uut menüüd tõmmata vaid tahtsin vip 1003-le uuema tarkvara tõmmata 3.09 asemele. Aga uuenduse käigus tiris ka uue menüü peale ning selle siis vigaselt. Nüüd on peal tarkvara 6.....
Loo moraal selles, et töötavat asja pole mõtet näppida aga kuna paar korda helistatud et vana menüü läheb kinni siis hakkasin näppima.
viimati muutis itmynk 01.10.2018 16:33:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.10.2018 14:29:13
|
|
|
äkki on digiboksi vol maas või siis tv oma?
kui pult on juba õpetatud tv häält juhtima siis saab stb vol'i taastada ok, seaded teh seaded, heli seaded alt hääletugevus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
01.10.2018 14:54:33
|
|
|
| millal vana menüü kinni läheb?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
01.10.2018 15:08:26
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| millal vana menüü kinni läheb? |
Umb nädal tagasi helistati mulle, pakuti uut pulti 5.- euroga ja öeldi, et umb oktoobri lõpus läheb vana menüü kinni.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.10.2018 15:09:11
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| millal vana menüü kinni läheb? |
25 aasta pärast. Käsivad osta vanale motorala junnile uue puldi niisama, kuigi saaks vana pulti ka uue menüüga kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.10.2018 15:18:07
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| taavi kirjutas: |
| millal vana menüü kinni läheb? |
Umb nädal tagasi helistati mulle, pakuti uut pulti 5.- euroga ja öeldi, et umb oktoobri lõpus läheb vana menüü kinni. |
Neid kuupäevi on siin 100 erinevat olnud....
Telia infot infotelefonilt ei tasu tõepähe võtta.
Tundub, et pressiteated on vaid need, mis tõele vastavad. Ülejäänud on mõttetu plära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
01.10.2018 15:36:00
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| millal vana menüü kinni läheb? |
Selle aasta jooksul (miks kohe juhet ei tõmmata, sellest siin korduvalt räägitud).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.10.2018 16:20:06
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| taavi kirjutas: |
| millal vana menüü kinni läheb? |
Umb nädal tagasi helistati mulle, pakuti uut pulti 5.- euroga ja öeldi, et umb oktoobri lõpus läheb vana menüü kinni. |
Vana S2 pult töötab uue menüüga edasi. (kui selline pult kodus olemas on)
Parem oota uut boksi ja vaata siis mis puldiasjast saab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
01.10.2018 16:44:32
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| taavi kirjutas: |
| millal vana menüü kinni läheb? |
25 aasta pärast. Käsivad osta vanale motorala junnile uue puldi niisama, kuigi saaks vana pulti ka uue menüüga kasutada. |
Nii on, vana pult kärab küll. Ma jälgin Aminoga aeg-ajalt millal vana menüü kinni panevad. Super kiire kanalivahetus Aminoga. Sellist asja vist enam kunagi ei tule...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
01.10.2018 17:23:34
|
|
|
| Ma sain jälle suht kategoorilise tooniga kõne, et peaks vana menüü pealt ära kolima. Ühtegi kuupäeva ega põhjust ei tulnud. Palusin emaili teel suhelda, aga selles osas on ka vaikus...
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.10.2018 18:44:23
|
|
|
| No aga kui ühel heal päeval vana enam ei tööta, siis peaks ju saama samuti uue peale üle minna, ei võta see eriti aega midagi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.10.2018 19:49:43
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| No aga kui ühel heal päeval vana enam ei tööta, siis peaks ju saama samuti uue peale üle minna, ei võta see eriti aega midagi. |
Vist kardavad, et siis meeltesegaduses valid teise teenusepakkuja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.10.2018 20:13:02
|
|
|
| itmynk kirjutas: |
| Super kiire kanalivahetus Aminoga. |
No ma ei tea, ilmselt pole selles osas midagi mainida, tuleb igal ühel omad järeldused teha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
01.10.2018 20:27:03
|
|
|
Mul ka kaks korda helistatud vana menüü sulgemise kohta. Viimane kord taas mainiti oktoobri lõppu.
Pakuti ka lisakanaleid 30 päevaks tasuta.
Pole probleemi uuendada aga sportlikust huvist tahaks näha lausa mis peale maagilist kuupäeva juhtub.
Et kas uuendatakse kaugelt jõuga ära. (Mis oleks mõistlik kuna pult ju toimib)
Või tuleb kiri, et mine osta pult siis saad uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.10.2018 20:35:29
|
|
|
See maagline hetk ei saa midagi erilist olema, lihtsalt ei tööta ja kõik.
Isegi mulle helistati ja mainiti, et kodanik, teie amino hakkab oma tegevust lõpetama, pakuti võimalusi ja andsin samuti teada, et lasen kuni surmani, saunas muusikat mängib seni ikka.
Rolleritega ilmselt juhtub igasugu asju, oluline, et Telia on teavitanud, puldid saatnud ja seda poleks pidanud üldse 5 aastat tegema vaid kohe kirvega raiuma..isiklik arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.10.2018 20:36:35
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| itmynk kirjutas: |
| Super kiire kanalivahetus Aminoga. |
No ma ei tea, ilmselt pole selles osas midagi mainida, tuleb igal ühel omad järeldused teha. |
Aga proovi.
Ainult numbriklahve kasutades ongi superkiire.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.10.2018 20:39:50
|
|
|
| seeru, peaks vist youtuuberiks hakkama ja igasuguseid jobudusi filmima ja exploitima aga täiesti huvi tõttu peaks enne killimist ära proovima ja kõrvuti panema nagu mõni iPhone 7 ja Xsi
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.10.2018 20:41:29
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| seeru, peaks vist youtuuberiks hakkama ja igasuguseid jobudusi filmima ja exploitima aga täiesti huvi tõttu peaks enne killimist ära proovima ja kõrvuti panema nagu mõni iPhone 7 ja Xsi |
Hakka kui soovid. Minu jaoks pole vaja. Näen ise otse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
01.10.2018 22:13:48
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
See maagline hetk ei saa midagi erilist olema, lihtsalt ei tööta ja kõik.
Isegi mulle helistati ja mainiti, et kodanik, teie amino hakkab oma tegevust lõpetama, pakuti võimalusi ja andsin samuti teada, et lasen kuni surmani, saunas muusikat mängib seni ikka.
Rolleritega ilmselt juhtub igasugu asju, oluline, et Telia on teavitanud, puldid saatnud ja seda poleks pidanud üldse 5 aastat tegema vaid kohe kirvega raiuma..isiklik arvamus. |
Huvitav, huvitav.
Mulle helistati kunagi ja teatati, et augustist enam vana ei tööta. Läksin uuele üle. Tuttav samal ajal. Kunagi augustis tuttav helistas, et amino ei tööta enam, kas pandi kinni või amino pees. Proovisin, omal töötas. Kuni restardini, siis oli ka tumm. Mõlemad aminod. Nüüd tuleb välja, et mõnedel töötab siiamaani edasi ?
Praegu helistavad üle nädala, et tuleb uus pult osta, muidu varsti ei tööta (jälle ). Mul motorola vana menüüga. Kiire. Tundub, et ei tasu kiirustada .
Mingit pulti keegi saatnud ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
01.10.2018 22:31:07
|
|
|
Mul Amino vana menüü ja ühe teleka mudeliga jamas. Vajutasin mingit nuppu ja ta fikseeris selle nagu kahekordseks vajutuseks. Näiteks hääl läks ühe vajutusega kaks kriipsu edasi, ühe nupuvajutusega. Sama ka edasi-tagasi kanalinupp. Samas, vahest esimese vajutusega ei reageerinud üldse. Ei tea, ehk oli juhus ja patareid suremas. Peale mõningast seismist kapis olid puldi patareid nüüd küll täitsa surnud. Nüüd peale uue menüü tõmbamist jookseb Amino nagu siidi ja kanalivahetus tõesti kiirem kui motorolal.
Muidugist Aminoga ainult SD kanalid, vana menüü ja mittenähtavad mpeg4 kanalid - juhuks kui mõni patrioot tahab nokkida
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.10.2018 22:32:29
|
|
|
Panin Amino käima. Telia TV teenus.
Amino töötab vana menüüga ja kanalivahetus on kiire.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
02.10.2018 11:53:35
|
|
|
Issand, kus te võite seda vana Amino teemat ikka jahuda siin! No milleks? 95% selle foorumi mahust on, kui hea on vana ja kui halb on uus. No kasvage välja juba ja rääkige millestki muust. Ja kui pole rääkida, siis pole.
Ausalt - kopp on ees! Muud konstruktiivset infot otsi nagu tikutulega selle muu jama vahelt kogu aeg!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.10.2018 12:52:54
|
|
|
| anryo kirjutas: |
| Muud konstruktiivset infot |
Mille kohta on vaja kogu aeg otsida konstruktiivset infot?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
02.10.2018 13:04:52
|
|
|
Jälle üks konstruktiivne mees siin oma copy-pastega sajast samasugusest kommentaarist lahmimas.
Võiks ikka süveneda, miks seekord Aminost räägiti.
Teema on ikka see, et Telia ei suuda Aminot lõpetada.
Milleks kommentaatoreid süüdistada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
02.10.2018 14:52:20
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Jälle üks konstruktiivne mees siin oma copy-pastega sajast samasugusest kommentaarist lahmimas.
Võiks ikka süveneda, miks seekord Aminost räägiti.
Teema on ikka see, et Telia ei suuda Aminot lõpetada.
Milleks kommentaatoreid süüdistada? |
Ei suuda lõpetada? Kas oled või mängid rumalat? Põhjustest siin korduvalt räägitud. Juhet võime kohe tõmmata ja see on üks pool teemast. Kliendid (inimesed!) on teenuse taga ja siin arvestame kasutajatega ning toome nad uuele üle.
Suutmises pole küll mingit saagat (kui just kasutaja sinu jaoks digiboks pole).
Tasub enne sekund, kaks, mõelda ja siis kirjutada. Nagu sein, kellele jutt...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.10.2018 15:08:06
|
|
|
Aga mis kuupäeval uue digiboksi pressiteade tuleb?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.10.2018 15:12:53
|
|
|
Ja palju maksma hakkab? Ikka preemium hinda?
Leedus uus boks on odavam, kui praegune arris peale 50% hinnatõusu
Seal siis VIP 5305 rent 1€ kuus või välja ostes 89€
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.10.2018 15:23:19
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Ja palju maksma hakkab? Ikka preemium hinda?
Leedus uus boks on odavam, kui praegune arris peale 50% hinnatõusu
Seal siis VIP 5305 rent 1€ kuus või välja ostes 89€ |
Tuleb siis leedu palganumbrile minna, ehk saab asju odavamalt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.10.2018 15:26:11
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Ja palju maksma hakkab? Ikka preemium hinda?
Leedus uus boks on odavam, kui praegune arris peale 50% hinnatõusu
Seal siis VIP 5305 rent 1€ kuus või välja ostes 89€ |
Tuleb siis leedu palganumbrile minna, ehk saab asju odavamalt. |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.10.2018 15:27:34
|
|
|
Rootslased vaatavad kokkukorjatud raha hulka.
Populatsioonide vahe Leeduga on ~2.2x. Sellest ka meie kõrgem hind.
Arvatavasti juba sõna 4K digiboksi nimes määrab ära hinnaklassi. 4€/kuus.
Veidi OT aga - https://www.seb.ee/uudised/2018-10-02/eestlaste-autoeelistused-balti-naabritest-tunduvalt-kallimad
Eestlane ägiseb aga maksab. Uhkuse asi on ju näidata et me suudame ja saame hakkama.
Seega pole ka digiboksi eest rohkem maksmises mingit imet.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.10.2018 15:33:08
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Populatsioonide vahe Leeduga on ~2.2x. Sellest ka meie kõrgem hind.
|
Palun graafikut kuidas joonistub välja seos elektroonika hinna ja rahvaarvu vahel.
Käibekas on 1% leedukate kahjuks veel.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.10.2018 15:37:48
|
|
|
Tundub, et teemade ring on jälle täis, alustame otsast
Telia on igav, uusi asju tuleb vähe peale ja pole millegi kallal võtta, igaks juhuks ennetame ja võtame ette ära.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.10.2018 15:40:15
|
|
|
Seega mis kuupäeval uue digiboksi pressiteade tuleb?
Ja palju maksma hakkab? Ikka preemium hinda?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|