|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
24.09.2018 07:13:53
|
|
|
Pekki,
tahtsin ühele eemal elavale sõbrale telefoni teel selgitada, milliseid kanaleid Elioni TV-s näeb.
Et mine telia.ee, vaata TV ... ja siis tuli error:
põhipakett
lisapakett
muu psk
aga kus on igasugu muud paketid incl. noppekanalid??
Aadressi sisestamata ei näe? Mis krdima loogika see on? Nigu sõltuks noppekanalite valik aadressist?
Lillaks keeramisest saadik käib veebileht pidevalt alla, vähemalt minu silmis. Puhtalt müügisuunitlusega, infot järjest vähem. Siis helistad 123 ja saad teada et kõike saab mugavalt teha veebis.
(Indrekul pole vaja selle koha pealt sõna võtta - Sa pole ju webmaster, onju)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.09.2018 07:25:22
|
|
|
p2ep, Hmm, minumeelest on parem kui varem.
Erakliendi... kodused.. ja tv.
https://www.telia.ee/era/kodu/tv/tv-paketid
Siin peab muidugi teadma kas kliendil on TeliaTV kaabliga või saab 4G ja minuTV.
Edasi juba lihtme, põhikanalid kuvatakse vastava teenuse all ja lisakanalid teenused oma valiku all.
Üldse oleks ma sõbrale ütelnud, et kõikidel opekatel on sarnased põhi ja lisapaketid ning teenused.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
24.09.2018 07:36:05
|
|
|
indrpo, Telia lehel on kirjas
Telia TV põhipaketis sisaldub:
Üle 25 põhikanali
Spoiler 
Küsimus: mitu kanalit sisaldub Telia põhipaketis?
| indrpo kirjutas: |
p2ep, Hmm, minumeelest on parem kui varem.
Erakliendi... kodused.. ja tv.
https://www.telia.ee/era/kodu/tv/tv-paketid
Siin peab muidugi teadma kas kliendil on TeliaTV kaabliga või saab 4G ja minuTV.
Edasi juba lihtme, põhikanalid kuvatakse vastava teenuse all ja lisakanalid teenused oma valiku all.
Üldse oleks ma sõbrale ütelnud, et kõikidel opekatel on sarnased põhi ja lisapaketid ning teenused. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.09.2018 07:42:19
|
|
|
Six, Vastan sama lollilt, mina seda "küsimust" seal ei näe aga põhipaketis sisaldub üle 25 kanali. Sõltub palju vahepeal tasuta lisatud on. Olgu siis Telia poolt või lisa nopped mis põhipaketi hinnaga saab.
Mul kiilub enne kinni kui see Telia leht, üks küsib millised kanalid, teine mitu kanalit ja kogu info on detailides kodulehel ja mõlemal ka tv ekraanil.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
24.09.2018 10:30:32
|
|
|
| Six kirjutas: |
indrpo, Telia lehel on kirjas
Telia TV põhipaketis sisaldub:
Üle 25 põhikanali
Spoiler 
Küsimus: mitu kanalit sisaldub Telia põhipaketis?
| indrpo kirjutas: |
p2ep, Hmm, minumeelest on parem kui varem.
Erakliendi... kodused.. ja tv.
https://www.telia.ee/era/kodu/tv/tv-paketid
Siin peab muidugi teadma kas kliendil on TeliaTV kaabliga või saab 4G ja minuTV.
Edasi juba lihtme, põhikanalid kuvatakse vastava teenuse all ja lisakanalid teenused oma valiku all.
Üldse oleks ma sõbrale ütelnud, et kõikidel opekatel on sarnased põhi ja lisapaketid ning teenused. |
|
Kuskil oli vahepeal ka konkreetsem arv. Et põhipakett sisaldab 27 kanalit.
Noppest oli Eesti põhipaketti juurde tõstetud Dom Kino ja NTV (HTB).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
25.09.2018 21:24:30
|
|
|
Vaata: ma tean, misasi on lisakanalite pakett. Seepärast ma ei hakanud teemapakette ja noppekanaleid selle alt otsima.
Oleks selle lingi nimi "Lisakanalid", oleks korrektne.
Mingi Telia loogika - klõpsi igaks juhuks igale poole ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.09.2018 22:25:26
|
|
|
| tsitaat: |
TVPlay Sports+ omab mitmete rahvusvaheliste tippvõistluste ja –liigade näitamise õigusi ning programm täieneb regulaarselt. Kanal keskendub eestlaste seas populaarsele jalgpallile ja korvpallile, samuti on programmis jäähoki ja muud talialad ning hulgaliselt motosporti.
|
Pm lihtsalt see maht ei mahu hetkel 1 kanali peale ära
Loodetavast hinda juurde ei tule?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.09.2018 22:38:16
|
|
|
Eks see -50% soodustus saab siis 01.10 läbi lihtsalt.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
26.09.2018 22:47:40
|
|
|
| Lätis ja Leedus on hetkel alla 4€ ilma soodustusteta.. eks näeb, kas oktoobris tõuseb ka neilgi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.09.2018 22:54:04
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
| Lätis ja Leedus on hetkel alla 4€ ilma soodustusteta.. eks näeb, kas oktoobris tõuseb ka neilgi. |
Neil alati asjad odavamad, me oleme see rikas põhjamaa baltimaa ju neile
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.09.2018 22:56:48
|
|
|
Asi on pigem vaatajate arvus ja neile müüdava reklaami mahus.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.09.2018 22:59:53
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Asi on pigem vaatajate arvus ja neile müüdava reklaami mahus. |
Indeed....palju seal kodumaises keeles reklaami üldse on....suht 0. Oly,uni ja muud betid kõik läti/leedu keeles
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
27.09.2018 00:24:34
|
|
|
Või näiteks Fox 17.09 kell 04.15 Kurjuse kannul: juhtumid võõrsil, mitte kuidagi pole võimalik vaatamist jätkata, alati alustab algusest. Kas ma nüüd peaks selle info sinna infotelefonile edastama? Selline viga ei ole mingi haruldus.
Nat Geo Wildi kava ebatäpsust olen viidanud mingi pool aastat, aga kasu ei midagi, siiani vale. Kuigi Armjan rääkis, et nad tegelevad sellega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
27.09.2018 10:49:28
|
|
|
Igav
Kus uus digiboks on?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
27.09.2018 11:18:15
|
|
|
| Alan kirjutas: |
Igav
Kus uus digiboks on?  |
Televiisori taga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
27.09.2018 12:16:57
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
TVPlay Sports+ omab mitmete rahvusvaheliste tippvõistluste ja –liigade näitamise õigusi ning programm täieneb regulaarselt. Kanal keskendub eestlaste seas populaarsele jalgpallile ja korvpallile, samuti on programmis jäähoki ja muud talialad ning hulgaliselt motosporti.
|
Pm lihtsalt see maht ei mahu hetkel 1 kanali peale ära
Loodetavast hinda juurde ei tule? |
Hea uudis! Seda lisa kanalit ma lootsingi. Laupäeviti kell 17 algavad Inglise liiga mängud kattuvad, nii saab valida kahe erineva mängu vahel. Mäletan ka seda, et eelmine aasta kattus KHL ja PL. Mind see KHL apsaluutselt ei huvita, siis vähematl ei jää PL selle Riga Dinamo pärast ära.
Hind jääb ilmselt samaks, st 7€
viimati muutis Tompa 28.09.2018 15:26:35, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
27.09.2018 14:29:19
|
|
|
| Alan kirjutas: |
Igav
Kus uus digiboks on?  |
Pigem, et kus AppleTV äpp on, et saaks ühest klotsist üldse loobuda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
27.09.2018 15:23:17
|
|
|
| alpha kirjutas: |
Või näiteks Fox 17.09 kell 04.15 Kurjuse kannul: juhtumid võõrsil, mitte kuidagi pole võimalik vaatamist jätkata, alati alustab algusest. Kas ma nüüd peaks selle info sinna infotelefonile edastama? Selline viga ei ole mingi haruldus.
Nat Geo Wildi kava ebatäpsust olen viidanud mingi pool aastat, aga kasu ei midagi, siiani vale. Kuigi Armjan rääkis, et nad tegelevad sellega. |
Minuarust on see oluliselt kauem katki olnud kui pool aastat.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.09.2018 15:36:04
|
|
|
Jep, alustuseks võiks MINU.TV äppi tvOS peale portida. Ei tohiks eriti keeruline olla, iseasi kas poliitilist tahet selleks on.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
27.09.2018 15:46:38
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
Või näiteks Fox 17.09 kell 04.15 Kurjuse kannul: juhtumid võõrsil, mitte kuidagi pole võimalik vaatamist jätkata, alati alustab algusest. Kas ma nüüd peaks selle info sinna infotelefonile edastama? Selline viga ei ole mingi haruldus.
Nat Geo Wildi kava ebatäpsust olen viidanud mingi pool aastat, aga kasu ei midagi, siiani vale. Kuigi Armjan rääkis, et nad tegelevad sellega. |
Minuarust on see oluliselt kauem katki olnud kui pool aastat. |
võib-olla küll
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
27.09.2018 15:51:38
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Jep, alustuseks võiks MINU.TV äppi tvOS peale portida. Ei tohiks eriti keeruline olla, iseasi kas poliitilist tahet selleks on. |
Sooviks ka Minutv äppi tvOS peale. Kindlasti saab seda teha iseasi kas seda tahetakse teha. Samas miks ei taheta? Emafirmal Rootsis on Apple TV äpp. See tooks ka kindlasti kasutajaid juurde.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.09.2018 15:55:58
|
|
|
Peate helistama teliasse ja sealt seda küsima. Seni pole keegi arvatavasti helistanud, sest ei tea mis elukas see apple tv on ja kuna pole nõudlust, pole ka pakkumist
Telia kliendid tunnevad vaid apple tv pulti telia nimega, millel pole numbrinuppe
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
27.09.2018 16:08:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Peate helistama teliasse ja sealt seda küsima. Seni pole keegi arvatavasti helistanud, sest ei tea mis elukas see apple tv on ja kuna pole nõudlust, pole ka pakkumist
Telia kliendid tunnevad vaid apple tv pulti telia nimega, millel pole numbrinuppe  |
Jah, kuidas te julgete AppleTV suhu endale võtta, selle puldil on poole vähem nuppe kui TeliaTV puldil
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
28.09.2018 08:05:42
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Peate helistama teliasse ja sealt seda küsima. Seni pole keegi arvatavasti helistanud, sest ei tea mis elukas see apple tv on ja kuna pole nõudlust, pole ka pakkumist
Telia kliendid tunnevad vaid apple tv pulti telia nimega, millel pole numbrinuppe  |
Apple tv on ammu turul ja teatakse küll, mis asi see on.
Minu TV äpp võiks tõesti apple tv'sse tulla, ma vaataks hea meelega vanemate juues läbi selle Telia sisu ja ei peaks telefoni äppi kasutama selleks.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.09.2018 10:31:35
|
|
|
Küsimus ja vastus on tõesti, "võiks"
Olen ise ka ATV kasutaja.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
28.09.2018 15:20:36
|
|
|
parandus: 01.10 -> 04.10
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
28.09.2018 15:37:32
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Küsimus ja vastus on tõesti, "võiks"
Olen ise ka ATV kasutaja. |
No loodame, et käid siis oma kolleegidele peale. Võid ka mainida, et soovijaid on palju.
| armjan kirjutas: |
parandus: 01.10 -> 04.10 |
Ai pekki küll, loodsin juba et näen sealt kanalilt Napoli - Liverpooli mängu, aga peab ilmselt kuskilt neti striimi otsima.
TV6 HD-d põhimõteliselt ei telli ja TV6 SD-d ka ei vaata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
28.09.2018 21:25:46
|
|
|
| tsitaat: |
Jah, kuidas te julgete AppleTV suhu endale võtta, selle puldil on poole vähem nuppe kui TeliaTV puldil
|
Täiesti ükskõik mitu nuppu Telia puldil on. Ootan ikka veel täiemahulist HDMI-CEC funktsionaalsust. Mõistlik on omada laual ainult 1 pulti. Ja mõistlik on et selleks on televiisori pult.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.09.2018 21:42:46
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| tsitaat: |
Jah, kuidas te julgete AppleTV suhu endale võtta, selle puldil on poole vähem nuppe kui TeliaTV puldil
|
Täiesti ükskõik mitu nuppu Telia puldil on. Ootan ikka veel täiemahulist HDMI-CEC funktsionaalsust. Mõistlik on omada laual ainult 1 pulti. Ja mõistlik on et selleks on televiisori pult. |
No pm kasutangi 1 pulti....natuke nikerdamist on ressi sisendi vahetamistel, aga saab hakkama. Lg c8 pult ja juhib telekat, boksi ja denoni ressi probleemivabalt.
Telia juhtimine on üsna suure viitega lappamise seisukohalt. Kapi peal ka telia pult olemas kui on kõvem spordipäev mitme kanali peal.
Boks on otse teleka taga, ressi taga ma ei saanud motorola boksiga pulti tööle. Nii need kaablid hetkel jäid, vb arris funkab sealtkaudu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
28.09.2018 21:49:50
|
|
|
jeesus188, ma pole uuemate arengutega kursis. Kuidas see C8 pult sul digiboksi juhib, kuidas need käsud digiboksi jõuavad?
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.09.2018 21:50:37
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| tsitaat: |
Jah, kuidas te julgete AppleTV suhu endale võtta, selle puldil on poole vähem nuppe kui TeliaTV puldil
|
Täiesti ükskõik mitu nuppu Telia puldil on. Ootan ikka veel täiemahulist HDMI-CEC funktsionaalsust. Mõistlik on omada laual ainult 1 pulti. Ja mõistlik on et selleks on televiisori pult. |
1. isegi AppleTVl pole CECi, veel vähem Arrisel, samas ei keela keegi nende poole pöörduda CEC saamiseks. Telia on Arrise boksi jaoks sisuliselt menüü ekraanil.
2. Teleri pult pole enam ammu mõistlik nutikodu juhtimiseks, seda nii spetsialisti kui "vanamemme" jaoks. esimene kasutab universaali ja teine just lihtsat digiboksi pulti mis käivitab nii teleri, juhib sisu digiboksis kui ka vajadusel annab vol käsud edasi helivõimendisse.
Teleri pult oleks asine ainult siis kui sul on smart tv ja digiboks ning oleks soov youtube sirvida, mis ei ole keelatud, võid vabalt kahte pulti laual hoida. Kui tahad ühte, hangi see üks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.09.2018 21:57:30
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| jeesus188, ma pole uuemate arengutega kursis. Kuidas see C8 pult sul digiboksi juhib, kuidas need käsud digiboksi jõuavad? |
Kasutan motorola seadeid arrise boksiga
Läbi teleka vast. Otse, siis liigutaks kiiremini
Teleka seadetest set top box, sealt valid boksi tootja, vastav seade ja voilaa.
Universaalset pulti jällegi ei taha, magic remot on ikka tegija
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
28.09.2018 22:07:31
|
|
|
| tsitaat: |
Läbi teleka vast. Otse, siis liigutaks kiiremini
Teleka seadetest set top box, sealt valid boksi tootja, vastav seade ja voila
|
Saan nii aru et uus telekas on võimeline digiboksile otse RF või IR signaale saatma? Minu vana telekas seda ei suuda
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.09.2018 22:08:04
|
|
|
| jeesus188, samsa ja lg saavad hakkama, ämbi ja muu sõbrad peavad leiutama abivahenditega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.09.2018 22:09:38
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| tsitaat: |
Läbi teleka vast. Otse, siis liigutaks kiiremini
Teleka seadetest set top box, sealt valid boksi tootja, vastav seade ja voila
|
Saan nii aru et uus telekas on võimeline digiboksile otse RF või IR signaale saatma? Minu vana telekas seda ei suuda  |
Jah. Kuigi kui ma peitsin telekakapi taha alguses arrise, siis hästi ei funkanud. Pidin telekalaua peale tagasi tõstma.
Indrek äkki seletab täpsemini kust kaudu juhitakse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
28.09.2018 22:11:28
|
|
|
jeesus188, IRiga juhib Samsa pult vähemalt digiboksi.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.09.2018 22:16:26
|
|
|
teleri universaalpuldi funktsionaalsus võtab netist seadme ir koodid ja väljastab neid teleri nurgast ir saatjast digiboksile, boks peab olema telerile nähtavas kohas.
Samsa puhul tuleb universaalpuldi seadistuses otsida tootjaks Telia Eesti (muu ei pruugi sobida). lg puhul tuleb sisendite all valida sisendi seadme valikust motorola ja siis universaalpult 8 või 15, enam ei mäleta, saab jooksvalt proovida, mis toimib.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.09.2018 22:17:06
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| jeesus188, IRiga juhib Samsa pult vähemalt digiboksi. |
Ok, siis selge miks peidus ei tahtnud hästi töötada.
Võiks vähe kiirem olla, aga noh, töötab iseenesest
Motorola 15
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.09.2018 22:34:11
|
|
|
jeesus188, IR puhul pole küll mingit vahet, kuhu sul see boks ühendatud on. Kui sa seda muidugi sõna otseses mõttes "ressi taha" ei paigutanud. Sinna tõesti IR signaal ei levi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
28.09.2018 22:37:37
|
|
|
bladerunner, ajad IR ja RF segi?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.09.2018 22:40:40
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
jeesus188, IR puhul pole küll mingit vahet, kuhu sul see boks ühendatud on. Kui sa seda muidugi sõna otseses mõttes "ressi taha" ei paigutanud. Sinna tõesti IR signaal ei levi.  |
Vb arrisega funkab. Aga motorolaga ei hakanud tööle. Ma ei viitsinud pärast seda õhukest telekat seina pealt pooleldi maha võtta, et juhtmed vahetada.
Käsi vahele ei mahu niisama.
Lisaks see, et denonit ja set top box ei anna ühe sisendi alla panna nii, et saaks mõlemit juhtida.
Ausalt öeldes, ma väga süvenenud pole. See pole suur vahe, et boks pole ressi taga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.09.2018 22:50:28
|
|
|
Mõttes? Motorolal ainult IR ongi. Arrisel on RF ja tolle võid kuhugi kappi peitu pista. IR on senini ikka otsenähtavust vajanud.
| jeesus188 kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
jeesus188, IR puhul pole küll mingit vahet, kuhu sul see boks ühendatud on. Kui sa seda muidugi sõna otseses mõttes "ressi taha" ei paigutanud. Sinna tõesti IR signaal ei levi.  |
Vb arrisega funkab. Aga motorolaga ei hakanud tööle. |
Pigem oli siiski asi sul lihtsalt paigutuses. Aga noh, peaasi et ise rahul oled.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.09.2018 22:54:54
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Mõttes? Motorolal ainult IR ongi. Arrisel on RF ja tolle võid kuhugi kappi peitu pista. IR on senini ikka otsenähtavust vajanud.
| jeesus188 kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
jeesus188, IR puhul pole küll mingit vahet, kuhu sul see boks ühendatud on. Kui sa seda muidugi sõna otseses mõttes "ressi taha" ei paigutanud. Sinna tõesti IR signaal ei levi.  |
Vb arrisega funkab. Aga motorolaga ei hakanud tööle. |
Pigem oli siiski asi sul lihtsalt paigutuses. Aga noh, peaasi et ise rahul oled.  |
Mis mõttes paigutusest....lihtsalt ükski motorola seade ei võtnud käsku omaks ehk sidumine oli mõtteti 1-18 variandiga
Asukoht sama kogu aeg.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
28.09.2018 22:54:58
|
|
|
bladerunner, no mis sa siis kirjutad, et vahet ei ole kus boks on kui IR'iga juhtida. On ikka küll vahet - otsenähtavust on ju vaja. Jeesusel oli aga kapi taha ära pandud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.09.2018 22:59:50
|
|
|
IR infra red on vilkuv silmale nähtamatu tuluke mis edastab telerist tulukese välja, mingitpidigi nähtavale digiboksile, universaalpuldi funktsioon teleri tootjal ainult nii töötab.
RF radio frequency on arrise ja telia puldi vaheline suhtlus raadio teel, ei vaja nähtavust. seda teleri universaalpuldi rakendus ei oska.
kisub segaseks. aga kui google ei aita, tuleb kuidagi sotid selgeks saada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.09.2018 23:03:29
|
|
|
Kapi taha panin vaid korra. See ei puutu teemasse. Kui viitsimist on, siis tõstan arrise denoni taha (külge).
Vaja nats läbi mõelda teleka liigutamine
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.09.2018 23:04:31
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| bladerunner, no mis sa siis kirjutad, et vahet ei ole kus boks on kui IR'iga juhtida. On ikka küll vahet - otsenähtavust on ju vaja. Jeesusel oli aga kapi taha ära pandud. |
Jeerum, äkki loed mõttega? jeesus kirjutas, et Denoni ressi taga tal boks ei töötanud, küll aga otse teleka taga (ühendatuna).
Minu lause käis selle kohta, et IR puhul pole küll mingit vahet kuhu see boks on ÜHENDATUD.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.09.2018 23:08:10
|
|
|
| tsitaat: |
Minu lause käis selle kohta, et IR puhul pole küll mingit vahet kuhu see boks on ÜHENDATUD.
_________________
|
Annan teada kas on vahet ...mingi päev
Või kellelgi telia boks ressi taga olemas ja juhib teleka puldiga?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|