Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 14:07:02 vasta tsitaadiga

https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Lian-Li-PC-O11DX-Dynamic-Midi-Tower-Tempered-Glass-schwarz-348014

täna peaks mõned neist lattu saama.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 16:58:39 vasta tsitaadiga

kas minu kasti ventilatsioon on okey või peaks radika ikakgi kuidagi välja tõstma ? Või peaks vendid ringi tõstma ja hakkaks läbi radika välja puhuma eest ?

Hetkel on radikas sees ja väljast vendid puhuvad läbi radika kasti. kahjuks radikas ettte ei mahtunud :/
kas on nii õige või peaksin midagi muutma ?

nooled täihstavad vente ja nende suunda







Küsin kuna vesijahutuse kohta kergelt kuum (ide- 45c ja max load 62 mängides i5 3570)
Video ides 40-45c ja mängides 87c (290 video)

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 17:43:38 vasta tsitaadiga

Wusses, Optimaalne oleks radikas korpuse lakke paigaldada nii, et torud jooksevad alla. Lisaks praegu võetakse eest külm õhk ja puhutakse läbi sooja radika kasti sisse. Samas kui jätta radikas ette ja panna kastist sooja läbi puhuma, siis CPU temp tõuseb ilmselt veelgi kuigi video temp võib mõnevõrra langeda.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 17:50:31 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Wusses, Optimaalne oleks radikas korpuse lakke paigaldada nii, et torud jooksevad alla. Lisaks praegu võetakse eest külm õhk ja puhutakse läbi sooja radika kasti sisse. Samas kui jätta radikas ette ja panna kastist sooja läbi puhuma, siis CPU temp tõuseb ilmselt veelgi kuigi video temp võib mõnevõrra langeda.


Ülesse panns kahjuks ei saa( ostsin läbi põhjalikuma kaalumiseta sita korpuse)

Ette saab ainult panna 240mm-340mm radika.


Siis hetkel nagu vist muuta pointi polegi.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 19:14:33 vasta tsitaadiga

Wusses, Äkki panna ventikad"pull" asendisse ehk peale radikat - rohkem ruumi õhku võtta.
Võimalik ju, et piirab ka esipaneel seda õhuvoolu ventidel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2018 08:42:22 vasta tsitaadiga

USA vs Hiina metalli ja tariifide sõja esimene ohver. Case Closed: https://www.tomshardware.com/news/caselabs-closing-tariffs,37592.html
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2018 09:25:06 vasta tsitaadiga

Hea on muidugi seda süüdistada, nende hindu, tarneprobleeme ja muidu huiiamist vaadata siis need tariifid küll need polnud mis asjale kabelimatsu panid, inimesed ootasid oma kaste mitu kuud, caselabs ei raatsinud isegi meilidele vastata, suht joke of a business.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 08:16:40 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/247598/raijintek-announces-the-ophion-and-ophion-evo-cases
dan a4 kloon aga suurem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 22:42:48 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/247344/be-quiet-intros-silent-base-601-chassis

Veidike vana uudis aga vaikusearmastajatele midagi. Endal Dark Base Pro 900 rev2. Väga rahul kvaliteediga thumbs_up.gif

EDIT: Speaking of:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 10:31:00 vasta tsitaadiga

Kas CD/DVD lugejate aeg on lõplikult läbi?
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 11:11:53 vasta tsitaadiga

See oli juba 10 aastat tagasi läbi
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 11:45:03 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Kas CD/DVD lugejate aeg on lõplikult läbi?
Ei ole 100% läbi aga sellejaoks küll vajadus puudub, et mingi suur kobakas 24/7 masinas ruumi võtab - niiharva kui vaja on palju mõistlikum omada mingit slim USB lugejat mille pistad külge kui vaja.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 21:49:41 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Kas CD/DVD lugejate aeg on lõplikult läbi?

Igasugu sisemiste optilise meedia lugejate aeg on läbi PC peal. Kui tõesti väga on vaja, siis väline Blu-Ray lugeja mis sööb ka vanemaid formaate.
Konsoolidel elavad sisemised lugejad veel mõnda aega edasi, kuna kõik ei saa endale kiiret internetti isegi kui nad tahaks, et 50GB+ mänge alla laadida.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 15.09.2018 22:07:32 vasta tsitaadiga

Kodudes on läbi, koolides mitte. Võimalik, et mõnd muud tüüpi asustes ka veel aktiivses kasutuses.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 11:55:28 vasta tsitaadiga

Mul riiulitäis CD muusikat ja tuleb aina juurde - ei saagi vist korpust välja vahetada kunagi icon_lol.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 12:12:53 vasta tsitaadiga

Nagu reaalselt tahad midagi kuulata siis otsid plaadi ja kuulad ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 12:15:29 vasta tsitaadiga

Äkki nagu reaalselt kuulab neid CD tavamängijas ja teeb ka omale PC peal koopia autos kuulamiseks ja üksiti ka digikoopia nutiseadmete jaoks? Raske on veidi laiemalt mõelda? icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 12:43:22 vasta tsitaadiga

Aasta on 1995 ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 12:45:20 vasta tsitaadiga

nagu täna keegi vinüüli ei kasutaks, pots4t4j4
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 12:52:40 vasta tsitaadiga

ot:
Vähe OT juba ei lähe selle optilise meedia teemaga siin?
Pole mingit põhjust hoida vana korpust 5,25" optilise seadme jaoks kui välised on igati asjalikumad ja väiksemad (lisaks portatiivsed). Näiteks: https://geizhals.eu/pioneer-bdr-xd05t-black-a1024907.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 13:04:10 vasta tsitaadiga

Ma isiklikult ei tahaks loobuda 5,25" seadmest, ent olen valmis seda tegema kui saabub korpus, mis ideaalne ja saab selle ohvriks tuua. Põhjuseks see, et kui vajadus tekib, siis ei viitsi hakata vidinat otsima ja mugav kui kohe kasutada saab. SAMAS ei oleks see vidina otsimine niivõrd ebamugav, kuivõrd seda läheb väga harva vaja, ent siiski kasutuses. 100€ optilist seadet kuidagi õigustada ei suudaks, though. Ideeliselt on aru saada, et ruumi saab selle arvelt juurde, ent muarust võiks korpustes olla tugi alles siiski, kasvõi eemaldatav sahtel, kuhu seade libistada või mingid üksikud kinnituskohad, vm. Ideaalis võiks slimline pesa lihtsalt olla.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 14:18:06 vasta tsitaadiga

rmc, On korpuseid millel on 5,25" caddy aga eemaldatav ehk tahad - kasutad, tahad - ei kasuta. Kõige jamam on kui see on külge keevitatud. Vot see on küll BS ja eilne päev. Sama lugu HDD boksiga.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 18:00:45 vasta tsitaadiga

rmc, kui sul just hädasti pole blu ray isendit vaja siis prosta välise DVD lugeja/kribaja saab 18 euraga. Samuti on nood niiväiksed ja õhuksed, et ei võta mingit ruumi. Kellel ei ole tungivat vajadust plaatide järele ja ei tegele ka mingite megagiga failide hoiustamisega ehk tavaline hõumjuuser/gamer puuduv vajadus nii sisese lugeja kui ka kümne 3,5HDD räki järele korpuse eesotsas elik korpus saab olla kompaktsem ja sellevõrra lühem.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 07:26:42 vasta tsitaadiga

Kui kasti ehitasin, soetasin samamoodi "just in case" sisese DVD/CD-RW kirjutaja, et vajadusel teha nt muusika plaate autosse vms. Kuid nüüd hiljaaegu, võtsin välja, kole kobakas ning ei sobinud kasti sisuga kokku. Alternatiivina soetasin välise kirjutaja, mis ei maksa palju ~20eur sinna-tänna. Kui vaja kirjutada, võtad sahtlipõhjast välja, ühendad USB auku ja kirjuta plaate palju tahad icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Õnneks minu kast toetas seda varianti, et sai eemaldada selle raami, mis hoidis kirjutajat ning polnud ühes tükis kastiga.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2018 21:40:02 vasta tsitaadiga

Define R6 koos stock 3x140mm ventukatega, Kraken X52 AIO ja ASUS ROG Crosshair VI Hero emaplaat.
Kuidas oleks siis kõige õigem antud juhul kõik ventukad ühendada? Korpuse manual soovitab kõik ventukad hubi külge ühendada ning hub omakorda CPU_FAN.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 16:17:38 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/248139/cooler-master-announces-the-release-of-the-cosmos-c700m

Väiksed uuendused aga hind on palju kõrgem vs C700P.

https://www.techpowerup.com/248141/be-quiet-announces-the-silent-base-801-chassis

Suurem versioon 601'st. Saadaval nii kinniste külgedega kui ka aknaga variandina. Hind on üsna ok thumbs_up.gif . Üle 100€ odavam vs nt Dark Base Pro 900 v2.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 20:36:30 vasta tsitaadiga

Raijintekil suht huvitav mITX korpus Ophion EVO, review
Tegelikult kaks versiooni, väiksem non-EVO variant on madalam ja ei toeta nende specide järgi full radikat üleval.
Spoiler Spoiler Spoiler

Hinnad 125€ ja 130€
Ei tea, kas spacerita klaasi ka panna saab või hakkab plärisema-puruneb? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 18:14:02 vasta tsitaadiga

miks ilma spacerita klaasi? kuidas õhu liikumine nii välja näeks?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 19:14:57 vasta tsitaadiga

Nagu ikka, eest-tagant-alt-ülevalt. Tahaks teste näha.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 09:25:06 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/248408/monsterlabo-the-first-promises-to-cool-passively-a-core-i7-8700k-and-a-gtx-1080
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 09:27:54 vasta tsitaadiga

Mulle paluks üks.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 09:45:26 vasta tsitaadiga

nsg s0-ga võrreldes on hind küll hea icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 11:16:52 vasta tsitaadiga

No 100% pasiivkastil näen pointi tänapäev aint siis kui vaja, et masin ka öösel voodikõrval lammutaks midagi ja ka siis olen skeptiline kas täielikus vaikuses ikkagi ei hakka muud kerged pininad ja voolu liikumisest tingitud helid kastis häält tegema.

Prosejahutus pole ju tänapäev eriti teema - suur radikas või asjalikum AIO ja vendid võivadki käia seal max 700rpm. Kaart on oluliselt suurem häda ja ka sellepuhul olen veendund, et AIO lahendus konkreetsele kaardile on kõvasti odavam kui osta mingi üüberkallis kast.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 11.10.2018 12:01:34 vasta tsitaadiga

Nagu seal all üks kommenteeris. "Mul ka GPU passiivis, vendid ju seisavad idles" Vaevalt keegi voodikõrvale mängima arvutiga tuleb.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 12:15:05 vasta tsitaadiga

mul on aastat 10-15 olnud mängumasin voodi kõrval, suur osa sellest ajast ka muid kodanikke samas toas askeldamas või magamas. see ei ole päris olematu use case.

"gpu passiivis, vendid seisavad idles" on juba olemuselt bullshit väide. keera sinna koormus peale ja need vendid on kõike muud kui idles. või siis see vaene gpu sureb kui ei ole. jah, mingi 75w gpu võib hädapärast mingi suure radika või low rpm ventidega hakkama saada. 100w, 150w või mingid high end 250w gpu-d... no faking way.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 11.10.2018 12:50:12 vasta tsitaadiga

londiste, Miks peab mängumasin voodi kõrval olema? Ühetoalistes elavad inimesed või?.
Idles on ju fanless, või ei? Minul profiil tehtud nii kuni 75 kraadi vendid seisavad, nii mõnigi mäng saab mängitud fanlessina.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 13:06:38 vasta tsitaadiga

SilQ, ilmselt ei pea, vaid võib - miks ei või? Ühtlasi võivad inimesed ju eladagi ühetoalistes, mis siis? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 15:03:48 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mul on aastat 10-15 olnud mängumasin voodi kõrval, suur osa sellest ajast ka muid kodanikke samas toas askeldamas või magamas. see ei ole päris olematu use case.
Kuule ära hakka ajama icon_lol.gif Vaikse profiili ja kvaliteetsete ventidega kast häirib kohe kindlasti magajat vähem kui see, et üks mees seal kõrval lisaks hiire ja mingi gaymer klaviatuuriga möllab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 16:46:06 vasta tsitaadiga

https://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=System76-Thelio-Specs
Päris viisakas
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 17:04:35 vasta tsitaadiga

et siis 300-400 usd selle korpuse eest 2400g näite põhjal.... päris krõbe hind....
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 17:06:01 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
https://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=System76-Thelio-Specs
Päris viisakas


Hinnad on ka päris viisakad beer_yum.gif
https://system76.com/desktops -> lähemalt neist
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 13:06:40 vasta tsitaadiga


Link


Ise suvest saati Dark Base Pro rev2 omanik. Ei saa eriti kurta. Kuigi ma ei ostnud seda korpust vaikuse pärast.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 13:09:29 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
Early Access kirjutas:
https://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=System76-Thelio-Specs
Päris viisakas


Hinnad on ka päris viisakad beer_yum.gif
https://system76.com/desktops -> lähemalt neist
ilusad/head asjad maksavadki palju
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 11:16:55 vasta tsitaadiga

https://smallformfactor.net/forum/threads/velka-m-high-airflow-dust-filtration-internal-psu-4l-and-expandable-fast-shipping.9681/
krt, see on isegi minu jaoks liiga ekstreemne icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 12:30:07 vasta tsitaadiga

londiste, Täitsa lõpp icon_biggrin.gif Ja hind ei olegi niivõrd ulmeline nagu Dan a4 ja ncase m1 on icon_biggrin.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 12:36:37 vasta tsitaadiga

hinna osas, 100 raha. + pci-e extender.
it's in the ballpark icon_smile.gif
flexatx psu lugu sinna otsa icon_sad.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 12:38:47 vasta tsitaadiga

Lõpuks sai keegi aru, et pole vaja kaste kinni müürida, see mesh on väga ok lahendus.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 12:43:17 vasta tsitaadiga

londiste, shipping on 26 euri euroopasse, vägagi normaalne hind thumbs_up.gif
Ma tahaks sinna sisse custom loop'i ehitada, quick disconnectidega väline radikas külge ja peaks päris vinge pill olema icon_biggrin.gif

pots4t4j4, Just

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 15:24:54 vasta tsitaadiga

Ostsin Thermaltake Core V21 lootusega, et 200mm front intake = automaatne võit ehk 0db ja madalad temperatuurid.
Tegelikult on nii, et kast on liiga suur. Pool õhku puhub 200mm alla korusele kus midagi pole ja ühegi exhaust lahendusega (näiteks 2x120mm top rear) ei saa õhku sama otse ja efektiivselt liikuma kui tavalise 2x120 intake tower kastiga.
Eriti suur vahe on GPU jaoks - tower kastil bottom front intake puhub täpselt GPU intake peale, aga nüüd ei jõua hästi kohale. Plussiks on küll, et GPU külm õhk saab läbi mesh paneeli küljelt sisse ja ülevalt välja.
Samuti on 200mm intake kõvasti piiratud - esipaneeli tolmufilter on väga tihke, võib andeks anda kuna filteerib hästi. Aga esipaneel ise on täis kõikvõimalikke võresid, et oleks võimalikult palju auke kuhu kõikvõimalikke muid jahutussüsteeme lisada. See tähendab, et umbes 50% 200mm ventilaatori pinnast on blokeeritud, ainult äärtest pääseb natuke õhku läbi. Arvan, et 1x140mm front top intake teeks palju parema töö ära. Ei taha nii noorele korpusele relakat ka anda.

Ühesõnaga ostke see korpus endale ainult siis, kui tahate päriselt korralikku watercooled süsteem teha. Siis on äss toode. Väga hea sees kõpitseda ja kõik muu positiivne mida thermaltake juba ise reklaamib on tõsi.

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.12.2018 16:07:43 vasta tsitaadiga

Mispidi emaplaat on? Piltide järgi peaks väga hästi peale puhuma alumine sissevõtt.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.