Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 08:47:50 vasta tsitaadiga

janno89 kirjutas:
Sai ostetud teiseks puldiks mac nemesis 750 pro. Sellega aga selline probleem, et pult lõpetab töö umbes 10 min pärast. Tuled jäävad põlema, aga ükski nupp ei tööta. Netist otsides leidsin sellist probleemi olevat osadel ka originaal puldiga, aga lahendust ei ole keegi pakkunud.


Pigem asi puldis. PS4 puhul eelistada originaali
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 09:03:15 vasta tsitaadiga

ps4 pult ju nii mugav, ma ei näe küll pointi mingeid muid mudeleid taga ajada?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 09:11:53 vasta tsitaadiga

Pigem võtsin selle puldi ligi hinna pärast. Teine pult leiab kasutust harva. Kuid sarnase mure leidsin netis sobrades ka ps originaal puldiga..
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 17:25:21 vasta tsitaadiga

Keegi viskas juba müüki icon_biggrin.gif
https://osta-ee.postimees.ee/playstation-4-pro-2tb-ps4-500-million-limited-edition-uus-112848948.html
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 17:32:12 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Keegi viskas juba müüki icon_biggrin.gif
https://osta-ee.postimees.ee/playstation-4-pro-2tb-ps4-500-million-limited-edition-uus-112848948.html


Vana info, eelmisel lehel postitus olemas.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 21:55:27 vasta tsitaadiga

Kus saab soome 12 kuud odavamalt kui siit:
https://www.press-start.com/en/1189-buy-key-playstation-playstation-plus-365-days-subscription-finland/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 13:16:04 vasta tsitaadiga

PS4 Pro Spider-Man'i erimudel Euronicsis müügil. Loodetavast jõuab lähiajal ka kauaoodatud 500 Million Limited erimudel.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 10:40:48 vasta tsitaadiga

Võttis aega natukene, kuid siin ta on
500 Miljoni mudeli soetamise info leiab siit: https://www.euronics.ee/playstation500

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 11:06:53 vasta tsitaadiga

Loterii? Lol
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 11:14:22 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Loterii? Lol

Kuna kogus on piiratud, siis milline oleks sinu arvates õiglane viis selle müügiks, et kõigil oleks võrdne võimlaus see saada?

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 11:24:31 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Loterii? Lol

Kuna kogus on piiratud, siis milline oleks sinu arvates õiglane viis selle müügiks, et kõigil oleks võrdne võimlaus see saada?


Palju kokku tuli neid siis?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 11:49:04 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
Võttis aega natukene, kuid siin ta on
500 Miljoni mudeli soetamise info leiab siit: https://www.euronics.ee/playstation500

Loterii on natuke "õiglasem" kui oksjon (nagu 20. juubeli mudeliga oli) - mis konsooli hind on õnnelikele, kellele loosiõnn naeratab?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 11:57:47 vasta tsitaadiga

PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Editioni müügihind on 499,99€
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 13:34:04 vasta tsitaadiga

klauskp kirjutas:
PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Editioni müügihind on 499,99€

Arvestades selle konsooli haruldust, siis täitsa mõistlik hind

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 13.09.2018 18:36:02 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Shade kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Loterii? Lol

Kuna kogus on piiratud, siis milline oleks sinu arvates õiglane viis selle müügiks, et kõigil oleks võrdne võimlaus see saada?


Palju kokku tuli neid siis?

See huvitaks mind ka.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 19:41:11 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei oska öelda kus võiks leida tühjasid ps4 mängu karpe?
_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 19:58:43 vasta tsitaadiga

eXceed, kasuta aastakümneid vana trikki - osta kõige odavam mäng (reeglina sportmäng) ja kasuta selle karpi icon_wink.gif
Vahel liigub karpe eraldi ka a’la okidoki jms.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul55
HV kasutaja
raul55

liitunud: 04.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 19:59:58 vasta tsitaadiga

eXceed kirjutas:
Ega keegi ei oska öelda kus võiks leida tühjasid ps4 mängu karpe?

Need on ju blue ray karbid. Müüakse paljudes poodides.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 20:02:26 vasta tsitaadiga

raul55, BR karbil on reeglina BR logo/tekst, mis PS4 karbil puudub...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul55
HV kasutaja
raul55

liitunud: 04.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 20:13:00 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
raul55, BR karbil on reeglina BR logo/tekst, mis PS4 karbil puudub...

Siis need kahjuks ei kõlba jah.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 20:15:50 vasta tsitaadiga

eXceed kirjutas:
Ega keegi ei oska öelda kus võiks leida tühjasid ps4 mängu karpe?

Palju vaja oleks?

_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 20:38:25 vasta tsitaadiga

eXceed kirjutas:
Ega keegi ei oska öelda kus võiks leida tühjasid ps4 mängu karpe?


Endalgi vedeleb neid nii mõnedki, kunagi psn kaardi ostes tuli karp kaasa. Ära visata ei raatsinud aga teha nendega ka midagi ei ole icon_neutral.gif
Võiks loovutada kui järgi tuled.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 22:59:22 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
eXceed kirjutas:
Ega keegi ei oska öelda kus võiks leida tühjasid ps4 mängu karpe?


Endalgi vedeleb neid nii mõnedki, kunagi psn kaardi ostes tuli karp kaasa. Ära visata ei raatsinud aga teha nendega ka midagi ei ole icon_neutral.gif
Võiks loovutada kui järgi tuled.

Kui eXceed ei ole huvitatud/saab mujalt, siis oleks ise huviline icon_smile.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2018 17:12:32 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
angel kirjutas:
eXceed kirjutas:
Ega keegi ei oska öelda kus võiks leida tühjasid ps4 mängu karpe?


Endalgi vedeleb neid nii mõnedki, kunagi psn kaardi ostes tuli karp kaasa. Ära visata ei raatsinud aga teha nendega ka midagi ei ole icon_neutral.gif
Võiks loovutada kui järgi tuled.

Kui eXceed ei ole huvitatud/saab mujalt, siis oleks ise huviline icon_smile.gif


saatsin ps'i

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2018 21:20:19 vasta tsitaadiga

zipzic, 2tk...,samas ise Trt inimene icon_rolleyes.gif
_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 23:37:35 vasta tsitaadiga

küsimus tarkade klubile...millegipärast ei taha konsool USB pulgalt tarkavara laadida -proovisin seda SAFE MODE all teha aga teavitab, et ei saa update file kasutada... icon_sad.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 21.09.2018 00:15:07 vasta tsitaadiga

Mälupulga formaat peab olema FAT32
Seal omakorda kaustad PS4 --> UPDATE ja sinna tõstad PS4UPDATE.PUP faili.

Kui teed täis reinstalli (näiteks peale kõvaketta väljavahetamist) siis pead tirima teise uuendusfaili, mille saab allolevalt lingilt.
https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/#newinstallation
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 11:44:28 vasta tsitaadiga

Raynor, suurepärane...just see mida vaja

tänud.. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 18:36:30 vasta tsitaadiga

Nett suht erinevat juttu täis nii siis küsin siit. Kas PS4 suudab ka dolby atmost filmides edastada?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poohui
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 10:06:39 vasta tsitaadiga

filmides suudab, mängudes mitte.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 27.09.2018 11:22:30 vasta tsitaadiga

...eeldusel, et BR plaadile on Atmos peale pressitud. (Mida tavaliselt ei tehta, käputäis on aga nadi on see valik)
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 21:19:16 vasta tsitaadiga

haha, sony saatis meili, et annavad mulle kolm kuud tasuta netflixi, kuna mul on pluss tellitud.
icon_biggrin.gif
Koos tasuta kuuga sain nüüd jaanuarini tasuta Netflixi.
Nägin jah, et mingi kampaania oli, kui ostad plussi saad mingi koodi. Aga ma ei ostnud siis, juba ammu ammu.
Päris hea ju niimoodi.
30 euri netflixi kontole.
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 22:01:43 vasta tsitaadiga

Kellel loteriiga joppas? Mina üks neist aga mötlen veel kas osta või mitte...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 01.10.2018 22:12:52 vasta tsitaadiga

Kui meilid on väljas siis võib järeldada et mul ei jopanud, ehkki ostuhuvi märksa suurem kui eelmisel kasutajal. icon_smile.gif
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 02:27:17 vasta tsitaadiga

Võtaksid reaalselt karbist välja ka või kollektsioneerimise mõttes? icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 02.10.2018 11:45:38 vasta tsitaadiga

Mängimiseks ikka. Mul pole Pro mudelit ja see tundus hea kandidaat. Soetasin anniversary toonides lisapuldi ka juba ette ära kuna too polnud nii limiteeritud.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 12:11:56 vasta tsitaadiga

Õnneks vist ei võitnud - moraalne kohustus oli osaleda, praktiline vajadus puudus (20th Anniversary Edition on liialt armas).
Aga õnnesoovid neile, kellele loosiõnn naeratas thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 17:02:58 vasta tsitaadiga

Huvitav, kui palju neid üldse koguseliselt loosi läks.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 18:28:20 vasta tsitaadiga

Mis siis saab kui ei osteta, kas loositakse järgmine või pannakse letile müüki?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 18:29:37 vasta tsitaadiga

klauskp kirjutas:
Mis siis saab kui ei osteta, kas loositakse järgmine või pannakse letile müüki?

Oli kirjas, et lähevad poodi müüki.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 04.10.2018 21:18:47 vasta tsitaadiga

Kas PS4 PRO on filmide vaatamiseks arvestatav player? 4K, HDR.
Või esineb mahamängimisel ka mingeid puudusi?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 16:45:14 vasta tsitaadiga

SSD sees ja vahe on päris suur. Juba menüüdes surfamine on tunduvalt sujuvam. Igatahes olen oma investeeringuga rahul
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 16:55:13 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
SSD sees ja vahe on päris suur. Juba menüüdes surfamine on tunduvalt sujuvam. Igatahes olen oma investeeringuga rahul


Sama siin.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 17:59:41 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
SSD sees ja vahe on päris suur. Juba menüüdes surfamine on tunduvalt sujuvam. Igatahes olen oma investeeringuga rahul

Kui suur ketas ja mis hind ka oli?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 21:28:18 vasta tsitaadiga

Ma panin 500gb kingstoni ja maksis 80€
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 21:36:29 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Ma panin 500gb kingstoni ja maksis 80€

Ma ei tulnud isegi 1TB-ga välja, viimase aja mängud liiga suureks läinud icon_smile.gif. Peres multikasutus ka, nii et mänge digitaalselt paras hunnik masinas.
Vahetasin sellise 2TB vastu:
https://www.hinnavaatlus.ee/794277/seagate-firecuda-st2000lx001-2tb/
https://www.ps4storage.com/best-ps4-internal-hdd-upgrades/
http://www.thatvideogameblog.com/best-hard-drive-for-ps4/

SSD 2TB või suurem hetkel veel (minu jaoks) liiga kallis, et konsooli sisse toppida.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 22:00:14 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
firemark kirjutas:
Ma panin 500gb kingstoni ja maksis 80€

Ma ei tulnud isegi 1TB-ga välja, viimase aja mängud liiga suureks läinud icon_smile.gif. Peres multikasutus ka, nii et mänge digitaalselt paras hunnik masinas.
Vahetasin sellise 2TB vastu:
https://www.hinnavaatlus.ee/794277/seagate-firecuda-st2000lx001-2tb/
https://www.ps4storage.com/best-ps4-internal-hdd-upgrades/
http://www.thatvideogameblog.com/best-hard-drive-for-ps4/

SSD 2TB või suurem hetkel veel (minu jaoks) liiga kallis, et konsooli sisse toppida.

96.- 2TB polegi nii hull. Arvasin ise et ikka mingi paar sotti juba.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 22:26:44 vasta tsitaadiga

Enamus 2TB 2.5" USB ketastel on Seagate sees. Saad natuke isegi odavamalt + välise korpuse
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Kõvakettad+-+välised/8bf6713835b7b79338d2c37d9887bbc4/?sort=-views
Okidokis ja HV foorumis liiguvad uutena ~50€ 2TB USB kettad.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 22:35:23 vasta tsitaadiga

Selle konkreetse ketta vahe on see, et ta on hübriidketas, mis oluliselt parandab mängude teistkordseid laadimisi või laadimisaegasid mängus sees.
https://www.seagate.com/gb/en/internal-hard-drives/hdd/firecuda/
Siin on testid: https://www.youtube.com/watch?v=hftHjOvcUtc
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 22:39:18 vasta tsitaadiga

Ai krt seda ma ei pannud tähelegi. Vanem 1TB Seagate XT on mul PS3 sees.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.