Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hitman 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 07.06.2018 20:59:28 Hitman 2 vasta tsitaadiga

Hitman-i uued episoodid tulekul.


Link
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 08.06.2018 11:07:59 vasta tsitaadiga

Info põhjal sain, aru et enam episoodiline pole, vaid saadki kohe kõik full game kätte.
Lisaks on ka nüüd olemas co-op.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 08.06.2018 11:54:30 vasta tsitaadiga

Eelistan kogu kupatuse kohe kätte saada ja oma tuju järgi mängida. Puudub igasugune isu või tung iga kaart paaniliselt enne järgmist 100% rushida. Kummalisel kombel kurdavad portaalides paljud, et episoodide kaupa näpuotsaga sisu saada oli tarbijale parem. Kuskilt jäi silma, et juba on plaanis 40€ "expansion" kahe või nii täiendava kaardiga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 08.06.2018 18:05:54 vasta tsitaadiga

Episoodilise väljalaske eelis on see et on suurem isu igat nn. episoodi uuesti läbi mängida (proovides erinevaid võimalusi). Ütlen ausalt - kui Hitmani esimene hooaeg oleks korraga välja tulnud, poleks ma võibolla paljusid nn. leveleid üle ühe korra proovinud. Ma arvan et ma pole ainuke kes nii arvab, kõik ei püüa alati 100% saada. Mängid korra läbi ja kõik.

Ei tähenda et oleksin selle vastu et kõik korraga antakse, aga eks igal asjad ole mitu külge.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 14.06.2018 00:46:41 vasta tsitaadiga

Miami gameplay video ka, üldiselt pm sama nagu eelmine osa.. loodan lihtsalt tõesti, et pole mingi episoodiline jama enam.
Lisaks ei mõista, mis kuradi pärast on vaja tobedaid nimesi kasutada... Hitman 2.. nagu srsly... kuidas nüüd Hitman 2 kutsuda, mis varem välja tuli? Retarded.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 14.06.2018 02:56:26 vasta tsitaadiga

Nõus - oleks võinud nimetada lihtsalt Hitman season 2 või mis iganes. Nüüd vana hitman 2 tuleb nimetada ilmselt täis nimega Hitman 2: Silent Assassin, et vähem segadust.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2018 08:26:18 vasta tsitaadiga

Hitman 2 ei ole episoodiline, ta on vana hea Base game + expansion + expanison icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 14.06.2018 09:32:27 vasta tsitaadiga

Võiks olla veel rohkem open world stiilis kus saad autodega ringi sõita ja midagi, mis tõmbaks taas seda mängima. Ala Bourne stiilis, oma warehouse, metrood jne. Hetkel ei tõmba enam ja kahjuks on isud täis mängitud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 01.09.2018 22:34:10 vasta tsitaadiga

Kris1, nõustun. Üldiselt mulle ei meeldi seasonite teema, aga IO-Interactive suutis selle vägagi korralikuks teha. Mängisin esimest osa juba closed-alphast saati, aitasin buge leida ja lõppude lõpuks oli mängus ka minu soovil avaldatud relv. Tõsiselt kahju igatahes, et nüüd avalikustavad terve mängu kohe.

Ise olen Absolutionist saati teinud kohe pre-orderi ära ja kõik võimaliku nodi alla sikutanud. Tegin eilsest HITMAN 2 selle GOLD variandi pre-orderi ka ära, tänu sellele videole..
Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis.. Kes omavad HITMAN S1 (väidetavalt täis versiooni), saavad kogu selle teema ka HITMAN 2. Nii palju kui lugesin, siis väidetavalt HITMAN S1 progress üle ei tule, aga progressi süsteem pidi mängus erinema tunduvalt. Kes teab, äkki toodi Absolution/Blood Money sarnane süsteem üle, et missioonide eest saab nutsu ja selle eest saab varustust soetada? Samas jällegi ma olen tähele pannud, et nii HITMAN S1 kui ka HITMAN: Sniper Assassinile on tulnud optionsi mingi süsteem, kus saab ühendada mängu IO-I kontoga, ehk on ikka mingi progressi üle viimise süsteem?

Aga üldiselt ma ei imesta, et nad täiesti uue mängu pidid tegema. Enamus nende totakaid business decisione oli väidetavalt tänu Square Enixile, kes pärast kuulutas mängu veel suureks failiks ja tahtis tervet IO-Interactivet põhja lasta. Imekombel suutis IO-Interactive nende küünte vahelt lahti pääseda ja nüüd on Sqaure Enixi asemel neil Warner Bros, aga vähemasti HITMAN jäi IO-Interactive omandiks ja rohkem sellist debiilsust ei peaks tekkima. Seda oli kohe näha mis IO-Interactive tegi kui Square Enixi kuradile saatis, kadus mängust Denuvo ja lasi Feral Interactive mängu kallale, kes tegi sellele native Linuxi suppordi. Minu arust kadus mängust see always online süsteem ka pärast seda. Aga ma suht kindel, et kogu see süsteem oli juba nii keerukaks aetud Square Enixi poolt, et asjalikum oligi neil lihtsalt uus tiitel teha, mille peale kõik järgmised... ja varasemad seasonid tuua. thumbs_up.gif

Aga keegi siit Sniper Assassinit omab Steamis? Keegi co-opi soovib mängida?



// [01.09.2018] Kaks uut videot ka välja tulnud, üks neist on Stream eilsest PAX Westist. //
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Ise just eriti ei looda selle Kolumbia taseme peale, aga väidetavalt pidi olema seal ligidal ka mingi väike küla. Niiet pole vähemalt täielik flashback Codename 47'st.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 02.09.2018 12:28:15 vasta tsitaadiga

Tundub huvitav (kaasaarvatud uuendused mis nn. season 1 pandi).

Kaamera (lähem vaatenurk) natuke harjumatu, aga olen kindel et sellega harjub ära (kui juba natuke mänguvideosid vaadata on juba paremini harjunud).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 04.09.2018 23:00:31 vasta tsitaadiga

Tegin ka pre-orderi ära. Kui kedagi huvitab, siis Kinguinist saab 21.45€ Steami võtme kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 04.09.2018 23:59:11 vasta tsitaadiga

Daedroth, võtsin ka endale samast kohast ligi. Aga võtsin endale Gold variandi, sest see on nagunii üks selliseid mänge, mille alla ma panen lugematu arv tunde. icon_biggrin.gif
Kunagi ostsin vist HITMAN 2016 sama moodi mingi ~40€ eest, polnud ka see kord eriline ime seda välja käia.

Kes muidu väga spoilida tahab, siis üks soomlasest Hitman'i speedrunner, TheKotti pani oma YouTube kontole üles mingi ~3h sessiooni Miami mapist.
Kui väga spoilida ei taha, siis lükake see mängima. Räägib mis arvamusel tema on pärast Miami mängimist ja mainib ka mis uuendused tulevad.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.10.2018 01:19:39 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 04.11.2018 02:45:29 vasta tsitaadiga

Peale selle nägemist https://elusive-target.hitman.com/en-gb/ muutsin esialgset plaani Hitmaniga aasta pärast tegeleda ja tegin hoopis Goldi preorderi ära.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 25.11.2018 20:13:31 vasta tsitaadiga

Kuidas teistele meeldib?

Ise tegin kõigpealt soojenduseks (ja meeldetuletuseks) Hitman 2's esimese hooaja ülesanded läbi - endliselt Sapienza lemmik ja Marrakesh kõige nõrgem (ei istu see kaart). Praegu olen nn. teise hooajaga (ehk Hitman 2) jõudnud Mumbai just läbi teha, ja ütleks et seni on kaardid olnud isegi paremad 2016 aasta versioonist. Sama ka üldiste ülesannete kohta, ning vähemalt mulle tundub et nii Miami, Santa Fortuna kui Mumbai kõik olnud palju suuremad (isegi üllatavalt suured - nii kõrgust kui laiust). Kahju et kaartide vahel enam videoklippe pole, aga neid asendavad pildid ja jutud on päris hästi tehtud. Mulle meeldis 2016 versioon, ja vähemalt seni on seda isegi ületatud. Eks paistab mis ülejäänud 2 kaarti toovad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2018 09:43:56 vasta tsitaadiga

Intrigeeriv. Hitman Blood Money aegadest on positiivsed mälestused selle seeria kohta. Uuemaid pole jõudnud mängida, kuid mõningaid gameplay videosid vaadates vastaste AI tundub liiga leebe või siis on mängus raskusastmed ja kodanik mängis mõne kergema peal. Põhimõtteliselt võis üsna kiiresti joosta kükakil mõne stereotüüpse Lähis-Ida-ak47-veranda-patrulli selja taga ja too ei tea ööd ega mütsi, mis toimub. icon_neutral.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hitman 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.