Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 09:26:29 vasta tsitaadiga

realcobra kirjutas:
Täna kell 21 (12.12.2017)
CEVO Main Season 13 Europe
Eesti WASD versus Poola Pompa
FINAAL!
Parim 3-mest kaardist.

LIVE icon_arrow.gif https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
VOD: icon_arrow.gif https://www.twitch.tv/videos/208975366?t=22m37s

edit:
TÄNA! kell 21 (19.12.2017)

CEVO Main Season 13 Europe
(eesti) WASD Sports vs (poola) Pompa Team
FINAAL mäng nr. 2 (kuna WASD tuli tabeli madalamalt poolelt siis tuleb neil võita 2xBO3) eelmise nädala mängu järelevaatamine: https://www.twitch.tv/videos/208975366?t=22m37s
Ikka parim kolmest kaardist. Seekord võitjale $6,000 ja teine koht saab $2,500

live nagu ikka icon_arrow.gif https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming


Tänase finaali järelevaatamine: https://www.twitch.tv/videos/210894594?t=30m04s


Need VOD ja järelvaatamise lingid ei tööta.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2018 09:44:24 vasta tsitaadiga

Vaikus.. Keegi veel mängib seda?
Olen kohanud üksikuid eestlasi paari nädala jooksul ainult icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.03.2018 09:50:29 vasta tsitaadiga

Plugy, küsi parem, kes ei mängi seda? Enda tutvusringkonnas 100+ inimest igapäev lasevad, ise k.a. 6k tundi tiksub vaikselt täis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2018 09:58:46 vasta tsitaadiga

Väga hea, kui keegi soovib mängu teha, poleks mul selle vastu midagi, kui lisate Steamis sõbrakasse : MrPlugy / profiili nimi: Plugy
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.03.2018 14:59:58 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
Väga hea, kui keegi soovib mängu teha, poleks mul selle vastu midagi, kui lisate Steamis sõbrakasse : MrPlugy / profiili nimi: Plugy
palju eestlasi veedab aega faceiti eesti hubis: https://www.faceit.com/en/inv/cBTcDBR ning samuti eesti csgo.ee discordis:[url] https://csgo.ee/disc[/url] . Sealt leiad kindlasti endale mängukaaslasi
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2018 15:40:08 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Plugy kirjutas:
Väga hea, kui keegi soovib mängu teha, poleks mul selle vastu midagi, kui lisate Steamis sõbrakasse : MrPlugy / profiili nimi: Plugy
palju eestlasi veedab aega faceiti eesti hubis: https://www.faceit.com/en/inv/cBTcDBR ning samuti eesti csgo.ee discordis:[url] https://csgo.ee/disc[/url] . Sealt leiad kindlasti endale mängukaaslasi


Tänud, joinitud! beer_yum.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 13.04.2018 19:40:02 vasta tsitaadiga

Tulge homme MängudeÖÖ'd vaatama! Tegin ka video sügisese CSi turna highlightidest.

https://www.facebook.com/soits17/posts/2105130733080703
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2018 11:54:16 vasta tsitaadiga

realcobra, kus WASD vs North stream on? icon_eek.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 25.05.2018 11:58:08 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
realcobra, kus WASD vs North stream on? icon_eek.gif
ESL lubab vist ainult oma partneritel striimida, väga enam ei taheta, et väljaspool facebooki mänge näidatakse
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2018 12:06:31 vasta tsitaadiga

ertr2, SS ja HR mängul on meeletult palju striime, WASD ja North palju põnevam mäng. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2018 12:11:23 vasta tsitaadiga

Evil14, Oleneb... Üks on top 15 vs top 19 tiim, teine on top 13 vs top 51 tiim, arvata on kumb mäng põnevam saab olema.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 25.05.2018 12:56:23 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
ertr2, SS ja HR mängul on meeletult palju striime, WASD ja North palju põnevam mäng. icon_rolleyes.gif
mhm, ise jälgin ka hltv scoreboardi vahendusel icon_sad.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2018 16:32:29 vasta tsitaadiga

Ja nagu arvata oligi, 2-0.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.06.2018 21:02:05 vasta tsitaadiga

Keegi siin seda VRis ka mängib?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 18:04:20 vasta tsitaadiga

Mingi selline kala on, et mängu helid kaovad ära. Kui minna seadetesse ja panna klapid os default siis tuleb heli tagasi. Natuke aega saab teha ja siis kaob heli uuesti. On mingisugust lahendust sellele. Olgu öeldud, et headset on Logitech G633
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 18:07:36 vasta tsitaadiga

RTFM vms keera kinni
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 18:55:32 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
RTFM vms keera kinni


Palun täpsusta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 20:07:11 vasta tsitaadiga

HRTF mitte RTFM icon_biggrin.gif

Vaata ingame audio settingute alla.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 20:21:26 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
HRTF mitte RTFM icon_biggrin.gif

Vaata ingame audio settingute alla.


Aga kus juures mul pole seal midagi sellist :p Lappasin kogu menüü läbi icon_eek.gif
üritasin seda käsklust konsoolis kasutada snd_use_hrtf 0 kuid ütles, et tundmatu käsklus
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 21:39:45 vasta tsitaadiga

Kui heliseadetest uuesti klappe valima pead, siis arvatavasti kaovad tagant ära vahepeal ja ei muuda end defaultiks uuesti...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 21:42:05 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kui heliseadetest uuesti klappe valima pead, siis arvatavasti kaovad tagant ära vahepeal ja ei muuda end defaultiks uuesti...


Kui ära kaob siis valin lihtsal os deffault ja toimib jälle
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.07.2018 13:21:33 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
rmc kirjutas:
Kui heliseadetest uuesti klappe valima pead, siis arvatavasti kaovad tagant ära vahepeal ja ei muuda end defaultiks uuesti...


Kui ära kaob siis valin lihtsal os deffault ja toimib jälle
see ongi et sul klapid disconnectivad arvuti küljest, proovi normaalsete klappidega üks mäng teha ja vaata, kas on sama error
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 17:44:03 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
rmc kirjutas:
Kui heliseadetest uuesti klappe valima pead, siis arvatavasti kaovad tagant ära vahepeal ja ei muuda end defaultiks uuesti...


Kui ära kaob siis valin lihtsal os deffault ja toimib jälle
see ongi et sul klapid disconnectivad arvuti küljest, proovi normaalsete klappidega üks mäng teha ja vaata, kas on sama error


Ma arvan, et G633 peaks piisavalt norm olema. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.07.2018 17:47:17 vasta tsitaadiga

Sessuhtes normaalsete, et klappidega mis ei ole usbga. Äkki on sellega mingi teema ä.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 21:26:38 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Sessuhtes normaalsete, et klappidega mis ei ole usbga. Äkki on sellega mingi teema ä.


Selge, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 12:38:45 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab, siis CS:GO on tasuta Steamis. (Panin alles tähele, viimati kui vaatasin oli ikka tasu eest)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 12:42:53 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
Kui kedagi huvitab, siis CS:GO on tasuta Steamis. (Panin alles tähele, viimati kui vaatasin oli ikka tasu eest)

https://store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Global_Offensive/ kirjutas:
Free for offline play against bots and spectating matches through GOTV.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 12:55:32 vasta tsitaadiga

Ja ma juba imestasin (kui oleks tasuta olnud), et nii palju vene lapsi mängib seal viimase aasta jooksul ning aina hullemaks läheb. Venemaal on see mäng vist väga väga populaarne.

Kuid jah, tasuta versioon kahjuks offline versioon. Samas jumal tänatud, et online versioon pole tasuta - vähem solki ja nõmedaid mängijaid beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 00:59:26 vasta tsitaadiga

Hei.


Olen suhteliselt uus ja algaja mängija. Compis on silver1. Nimelt viimaselajal hâirib see, et kui ma põhimõtteliselt vean tervet tiimi, me oleme võule paari raundi kaugusel ja siis mu oma tiim kikib mind. Nagu miks? Ja just kui oma tiiimis on venelased....
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 02:20:20 vasta tsitaadiga

Harju ära, sellises rankis on see okei.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 30.09.2018 05:57:26 vasta tsitaadiga

janno89 kirjutas:
Hei.


Olen suhteliselt uus ja algaja mängija. Compis on silver1. Nimelt viimaselajal hâirib see, et kui ma põhimõtteliselt vean tervet tiimi, me oleme võule paari raundi kaugusel ja siis mu oma tiim kikib mind. Nagu miks? Ja just kui oma tiiimis on venelased....


Millal venelane on kunagi tarkasid otsuseid teinud? "Võimalik vaid Venemaal" oled kunagi vaadanud?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 10:53:02 vasta tsitaadiga

janno89 kirjutas:
Hei.


Olen suhteliselt uus ja algaja mängija. Compis on silver1. Nimelt viimaselajal hâirib see, et kui ma põhimõtteliselt vean tervet tiimi, me oleme võule paari raundi kaugusel ja siis mu oma tiim kikib mind. Nagu miks? Ja just kui oma tiiimis on venelased....


See võis vabalt olla tingitud ka sellest, et sa ei kõnelenud nende emakeeles.
CS:GO's mängib 98% venelasi, millest 38% on sõbralikud ja toredad, aga ülejäänud on küll kiviga visata ülbust täis.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 30.09.2018 11:51:52 vasta tsitaadiga

Plugy, praktiliselt põhjus miks mina lõpetasin CS:GO mängimise.
Kui kunagi Valve peaks tegema mingisuguse süsteemi, mis eraldab kolmanda maailma riigid arenenud riikidest, siis ehk tirin tagasi. Päris kiiresti viskas see teema üle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 14:53:30 vasta tsitaadiga

See häirib eriti, kui kaks venelast terve aja omavahel räägivad. Pmst võimatu mängus toimuvat kuulda
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 15:11:46 vasta tsitaadiga

Mute on olemas ju
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 15:31:06 vasta tsitaadiga

Mängude konstuktiivset olemust abistavad mõned asjad:
-kohe mute maxjaburatele vendadele
-maxjaburate vendade puhul aitab ka tuimalt korrutada "satknis, suka" icon_biggrin.gif
-paluda kohe kui vene keeles rääkima hakatakse, et nad inglise keeles räägiksid, soovitavalt vene keeles

Türklastega on sama "lõbusad" kogemused. Eks see on iga matchmakingu mänguga nii, et paljud on seal "niisama funnimas", paljud "solovad" või "partyvad" - team tervikuna kaotab.
Üldiselt aitab grindimine kõrgematesse rankidesse, raske, ent tehtav.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 01.10.2018 10:43:00 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Plugy, praktiliselt põhjus miks mina lõpetasin CS:GO mängimise.
Kui kunagi Valve peaks tegema mingisuguse süsteemi, mis eraldab kolmanda maailma riigid arenenud riikidest, siis ehk tirin tagasi. Päris kiiresti viskas see teema üle.


Www.faceit.com saad rahulikult seal toksida ning serverid ka paremad kui MMis
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 10:47:03 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Üldiselt aitab grindimine kõrgematesse rankidesse, raske, ent tehtav.
thumbs_up.gif
raske ei ole, kõrgele pole vaja. kullas saab juba mõistlikult mängida.
master guardianidest edasi tuleb see kisamise competitive pool tagasi kui hakkama ei saa.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 13:12:48 vasta tsitaadiga

Noh, endal ei olnud ka raske, kuigi mängin sporiaadiliselt mingisuguse kuu-kahe kaupa grindides ja siis pool aastat või kauem mitte mängides (viimase perioodi olin MG1), ent ei välista ka siin matchmakingu lõksu jäämist, mis tähendab, et matchitakse jaburate tegelastega ja ei saagi rankupi. Kuigi viimased 2 perioodi oli matchmaking kõvasti parem.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.10.2018 13:18:20 vasta tsitaadiga

Pole ammu matchmakingut puutunud, faceit v esea only.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 13:20:35 vasta tsitaadiga

Mingi hetk oli ju mingi programm millega sai russi servud ära blokkida ja otsis ainult põhja või lääneeuroopa servust matchmakingut. See enam ei toimi?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 13:21:26 vasta tsitaadiga

Ma vahepeal mänging MM'i, viimasel ajal pole asi nii hull olnud, obvious koodereid ainult paar näinud, ja kui sõpradega mängida, pole ka probleemi tiimikaaslastega.

Oliverk, mmpicker oli nimi tollel, ja enam ei tööta jah.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 22:43:32 vasta tsitaadiga

Ma eriline cs-i fänn ei ole kuna skill täiesti null, aga huvi pärast küsiks mis nuppude kombinatsioone te kasutate mängus, et asi mugavam mängida oleks? Vaatasin, et mängusisene menüü on päris kõva uuenduse üle elanud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 23:00:02 vasta tsitaadiga

numpad on buy bindide all mul
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2018 10:21:17 vasta tsitaadiga

WASD nuppe kasutan, siis saab liikuda ja ei pea baasis cämpima. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 11:26:15 vasta tsitaadiga

Default, v.a PTT, selleks left Alt
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 12:37:12 vasta tsitaadiga

Mul on sihtimiseks hiir kasutusel, ja fire on LMB.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 05.11.2018 22:16:52 vasta tsitaadiga

Hei. Teen ühe järjekordse võrgupeo CS:GO-s icon_wink.gif
Võimalik rentida ka arvuteid!

https://www.facebook.com/events/2305734426327466/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 23:07:02 vasta tsitaadiga

sinna tuleb tulla üksikult või võistkonniti? mingi tase peab ka olema või võib ka n00b olla? icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2018 23:08:25 vasta tsitaadiga

Ma ei saa üldse aru, miks Tallinn.. Antsla võrgupeod olid ikka üleprahi omal ajal. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.