Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 12:08:28 vasta tsitaadiga

SEB netipank on kujundust koos värvilahendusega muutnud. Harjumatu.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 12:19:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
SEB netipank on kujundust koos värvilahendusega muutnud. Harjumatu.

Vahepeal juba natuke muudeti. Täna vaatasin, et veel rohkem on muudetud.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 13:04:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
SEB netipank on kujundust koos värvilahendusega muutnud. Harjumatu.


Ei ole, nüüd on parem SEB enda arvates icon_razz.gif
SEB kodulehekülg sai uue kujunduse juba 2018. aasta algul.
Klientidel, kes kasutavad nii era- kui ärikliendi internetipanka on edaspidi lihtsam jälgida, kummas internetipangas nad parasjagu toimetavad – erakliendi internetipanga päis on sinine ja ärikliendil lilla.

Teade selle kohta oli mõni nädal tagasi panga postkastis ka.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.08.2018 06:49:13 vasta tsitaadiga

Varsti käib kõik värvide alusel kuna inimesed ei viitsi lugeda icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 01:13:40 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Teade selle kohta oli mõni nädal tagasi panga postkastis ka.

Nojah, ma olen äpi kaudu viimastel nädalatel toimetanud. Ei teagi, kas seal on postkast olemas või mitte.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 21:12:17 vasta tsitaadiga

Mul endal hekel käsil kodulaenu tegemine ja end pank (swed) on teinud kehvema pakkumise kui seb. Küsimus - kas kellelgi on kogemusi sellega ,et kui hakkan vihjama panga vahetusele siis kas tullakse tingimustes alla? Lihtsalt tundub, et swedis, kes vaatas üle taotluse polnud just kõige teravam pliiats ja seb poolt polnud mingeid “agasi” võrreldes swediga.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 21:44:39 vasta tsitaadiga

Ramm, swed on üldiselt suht jäik oma tingimustes. Mul oli sama teema, et juba üle 20 aasta on konto swedis olnud, maksehäireid pole kunagi olnud ja kindel korralik sissetulek on ka kogu aeg olemas olnud. Aga SEB tegi parema pakkumise ja seda ilma igasuguse kauplemiseta. Kui swedile seda ütlesin, ütles kliendihaldur midagi sellist, et võib ju laenukomisjonist küsida, kas tohib sama pakkumise teha, aga no nii suur kodupanga patrioot ma nüüd pole, et oleks viitsinud oodata kas nad sama pakkumise teevad kui SEB oma oli juba käes ja puudu oli sealt vaid minu jah sõna.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 21:47:03 vasta tsitaadiga

ma panin lihtsalt ajama. seda unustasin öelda, et nad piixud on icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 22:10:50 vasta tsitaadiga

Lihtsalt imestama paneb, et kliendihalduriga saime tingimustes kokkuleppele ja kôigile sobis kuid laenukomisjonis tuli viimasel hetkel tingimuste muutus ja hakati eraelu lisaküsimusi esitama,mis viis natuke kettasse ja lisaks sularaha päritolu ja paluti kontole panna...eks peab homseks ära otsustama midagi aga kahtlane et samad pangad pôhimôtteliselt aga eks seal vist oleneb , kes parajalt taotlust üle vaatab ja mängib inimest, kes arvab olema “olen sinust vôimam ja suurem”.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 22:13:45 vasta tsitaadiga

Hääleta jalgadega - tuimalt. Neil on tegelikkuses sinu raha palju rohkem vaja, kui sinul neid. Nad lihtsalt üritavad manipulatiivselt sulle seda kõike müüa, nagu nad teeksid oma laenu andmisega sulle mingisuguse isikliku teene. Tegemist on äriga - äri taga on kasuminumbrid ja kõik. Rahal puudub rahvus ja emotsioon. On vaid numbrid ja kasum. Nii lihtne ongi.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 22:15:26 vasta tsitaadiga

Mul Swedbankis olev haldur ütles suht konkreetselt, et ei soovita hetkel laenu näppida. Tingimused lähevad kehvemaks. Plaan oli üks tagatis vabastada, aga noh... sain ka teisiti.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.08.2018 08:44:08 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Rahal puudub rahvus ja emotsioon. On vaid numbrid ja kasum. Nii lihtne ongi.

Päris nii see siiski pole, küll kehtib see kõigi suurpankade kohta. Ehk võime loota, et mingite jamade korral ollakse "üllad", aga tegelikult lajatatakse kirves selga.
Nende eesmärk on kasum maksimeerida ja see siit välja viia või siis äärmisel juhul aidata mõnda enda skandinaavia suurklienti. Ehk selles suhtes kapitalil on rahvus.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 10:51:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
SEB netipank on kujundust koos värvilahendusega muutnud. Harjumatu.

Oh jessas. Määratud maksete lehel kõik pea peale pööratud. Kui enne oli kaardikonto osa üleval, siis nüüd on see teise arvelduskonto alla viidud. Lisaks on osad määratud maksed ühe konto alt teise alla viidud ja vastupidi... vist sellepärast, et viimati kasutasin muud kontot. Kui enne oli valdav osa määratud maksetest kaardikonto all, siis nüüd on 50:60 tavalise arveldusarve kontoga.
Läks natuke aega, et uuele loogikale pihta saada - muudetud värvid, kujundus ja asjade ümbertõstmine kõik korraga icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.08.2018 13:23:01 vasta tsitaadiga

Kui mul näiteks vaja 10k sulas välja võtta aga üle 2000€ on tasuline. Siis saab ju nii, et kannan 5le sõbrale 2000€ üle ja siis lasen neil sulas välja võtta ja mulle anda?

Ja palju on maksimum ülekande limiit netipangas või ostulimiit poes? Näiteks 3 milline maja osta ülekandega pole probleem?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 13:27:50 vasta tsitaadiga

Sõbrale üle kanda ja lasta tal sula võtta muidugi saad kui sõber usaldusväärne on.
Limiidid on personaalsed. Pangakaardi ostulimiiti saad ise netipangas muuta, ülekande limiidi muutmiseks pead pangakontorisse minema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.08.2018 13:38:52 vasta tsitaadiga

Valida saab max 6400€/päev ostulimiit. Aga kui vaja rohkem? 3 miljonit näiteks.

Miks peaks SEB panga valima kui sellel saab sula välja võtta ainult kuni 1000€/kuu vs swed 2000€/kuu?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 13:52:03 vasta tsitaadiga

No võtad välja palju tahad ja maksad teenustasu veidikene. Või milles mure seisneb?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 13:52:39 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Valida saab max 6400€/päev ostulimiit. Aga kui vaja rohkem? 3 miljonit näiteks.

Miks peaks SEB panga valima kui sellel saab sula välja võtta ainult kuni 1000€/kuu vs swed 2000€/kuu?


Tõenäoliselt pead pangakontorisse minema kui veel suuremat ostulimiiti tahad.
Aga mis sula limiiti puudutab, siis eks igaüks valibki panga vastavalt sellele, millise panga tingimused talle sobivamad on. Arvan et suurem osa kliente ei võta kuus nii palju sula välja, et see sula limiit argument oleks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 13:53:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks peaks SEB panga valima kui sellel saab sula välja võtta ainult kuni 1000€/kuu vs swed 2000€/kuu?

Saad ju rohkem ka võtta, lihtsalt maksad nats juurde icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 13:54:47 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kui mul näiteks vaja 10k sulas välja võtta aga üle 2000€ on tasuline. Siis saab ju nii, et kannan 5le sõbrale 2000€ üle ja siis lasen neil sulas välja võtta ja mulle anda?

Kas kõikides pankades on sularaha väljavõtmisel samad reeglid-tingimused? Kui ei, siis võib juhtuda, et sõpradel teistes pankades on madalamad limiidid ja peavad selle eest maksma icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 13:58:03 vasta tsitaadiga

Ahjaa, automaadist sula võttes on veel üks puht tehniline limiit.... vist 20 kupüüri korraga. Ehk suurema summa puhul peab mitu korda järjest võtma kuna automaat puht füüsiliselt ei suuda korraga rohkem välja anda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 14:48:19 vasta tsitaadiga

10a tagasi ehitajale sula viia oli tõesti tüütu, 10k kaupa 200-300k EEK välja võtta oli paras nuppude klõbistamine ATM-i ees.
PIN->Summa->PIN->Summa->PIN->Summa jne. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.08.2018 14:49:45 vasta tsitaadiga

Mingi automaat kuskil väljastas 100seid ka? siis olekski 2k korraga
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 14:56:22 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
10a tagasi ehitajale sula viia oli tõesti tüütu, 10k kaupa 200-300k EEK välja võtta oli paras nuppude klõbistamine ATM-i ees.
PIN->Summa->PIN->Summa->PIN->Summa jne. icon_lol.gif

Ümbrikupalk vä? icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 15:21:38 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mingi automaat kuskil väljastas 100seid ka? siis olekski 2k korraga


Ma olen ühe korra SEB automaadist sajaseid saanud. Aga seda ei tea kas kõik automaadid sajaseid annavad kuna tavaliselt võtan sula vähem kui 100€ korraga.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.08.2018 20:20:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
bladerunner kirjutas:
10a tagasi ehitajale sula viia oli tõesti tüütu, 10k kaupa 200-300k EEK välja võtta oli paras nuppude klõbistamine ATM-i ees.
PIN->Summa->PIN->Summa->PIN->Summa jne. icon_lol.gif

Ümbrikupalk vä? icon_lol.gif


Ära nüüd nii kohe...
Inimene lihtsalt ei usalda seda automaati. Võtab välja ja viib pangakontorisse. Seal seifis on ikka kindlam hoida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 07:41:05 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Sõbrale üle kanda ja lasta tal sula võtta muidugi saad kui sõber usaldusväärne on.
Limiidid on personaalsed. Pangakaardi ostulimiiti saad ise netipangas muuta, ülekande limiidi muutmiseks pead pangakontorisse minema.
mul oli ülekande limiit 1k€/kuu. Vaja oli korraks natuke suuremat. Näitas, et saab kuni 4k€'ni muuta. Pärast muutmist tuli kiri, et kui muutjaks poolnud mina, siis võtaks kohe pangaga ühendust
SEB pangast siis jutt.

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.08.2018 10:24:31 vasta tsitaadiga

LHVs on tasuta väljavõtt kuni 10 000€/kuu.
Mitte et ma seda kasutaks aga asi on põhimõttes. Seega goodbye swed!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 10:49:52 vasta tsitaadiga

Dno, mul on lhv, swed ja seb kontod, vahel on vaja mingile teise panga omale kiirelt üle kanda mingi summa, siis hea, et on igal pool olemas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 11:20:03 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Dno, mul on lhv, swed ja seb kontod, vahel on vaja mingile teise panga omale kiirelt üle kanda mingi summa, siis hea, et on igal pool olemas

x2
Konto omamine ei kohusta millekski, seega misk mitte.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.08.2018 11:23:47 vasta tsitaadiga

lhv arve vist jäi kõik muu mille eest raha küsiti sai kinni pandud.
nordea läks ise, seb oleks vaid äriliselt vajalik, aga kuna ma suurte rahadega otseselt ei tegele, siis savi.
Ehk üle 3-4.a tuleb mõni üle 1000.- asi arvele kanda.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 13:46:10 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
LHVs on tasuta väljavõtt kuni 10 000€/kuu.
Mitte et ma seda kasutaks aga asi on põhimõttes. Seega goodbye swed!
Just tuli email, et 1. novembrist langetatakse limiit 3000 peale
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 13:50:27 vasta tsitaadiga

Swedbank laseb korraga masinast 750 € välja võtta. Ehk siis juba 2k välja võtmine on tüütu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 14:20:56 vasta tsitaadiga

SEB kuni 1000€, 20 kupüüri korraga. 3 500€ väljavõtmine oli neljakordne väljavõtt, tüütu oli küll.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.08.2018 15:45:09 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
DVDRW kirjutas:
LHVs on tasuta väljavõtt kuni 10 000€/kuu.
Mitte et ma seda kasutaks aga asi on põhimõttes. Seega goodbye swed!
Just tuli email, et 1. novembrist langetatakse limiit 3000 peale

Krt LHV pank on lugenud seda foorumit icon_razz1.gif
Riik võib igahetk meie konto arestida kui soov tekib onju. Milline oleks parim koht raha hoiustamiseks kuhu riik ligi ei saa?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 15:46:30 vasta tsitaadiga

Offshore Šveitsi pank
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 15:54:00 vasta tsitaadiga

DVDRW, parem on elada oma elu nii, et kontot ei arestita. Mul näiteks pole kunagi arestitud, see juhtub ikka siis kui kellelegi võlgu jääd.
Aga koht kuhu niisama lihtsalt ligi ei saa on mõni väljaspool EU-d asuv pank. Samas pead arvestama, et Rahapesu andmebüroo võib hakata su tegemiste vastu huvi tundma kui sinna regulaarselt suuremaid summasid kannad.
Bitcoine osta ja bitcoini pangakaart teha on ka variant. Aga selle puhul pead arvestama suht suurte hinnakõikumistega ehk kui kogu täna sissepandud raha homme välja tahad võtta, siis võib summa mille kätte saad olla pisem kui see mis sisse panid.
Sulas madratsi vahel ei soovitaks raha hoida. See võib sealt kergesti jalutama minna kui peale sinu veel keegi teab, et kodus suuremat summat sula hoiad.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.08.2018 15:58:21 vasta tsitaadiga

Hirm lihtsalt, et mingi valearusaama tõttu juhtub midagi mida tõestada pole võimalik.
Bitcoini pangakaardil Tetherit hoida ei saa? icon_razz.gif

Igaksjuhuks mõtlen valmis kui peaks Lotoga Jackpoti võitma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 31.08.2018 16:49:34 vasta tsitaadiga

Lhv saatis jah meili. Lisaks rakendub lhv kaartidega teise panga ATMi kasutamisel lisaks tavalisele teenustasule, mingi % võetavast summast. :S
Varem olid neil kaardid kuutasuta, nüüd kuutasuga.
Varsti on netimaksed ka tasulised? icon_smile.gif

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 15:12:10 vasta tsitaadiga

siis jälle LHVst minema icon_mad.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 15:19:23 vasta tsitaadiga

No mis te lootsite et igavesti tasuta jääb? see oli vaid lollide püüdmiseks et kliendibaas luua. Kliendid olemas pannakse tasud otsa sest et kes see ikka viitsib panka vahetada taas.

Ma juba seda mainisin siin kuskil hea mitu aastat tagasi a siis naerdi välja

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 16:11:50 vasta tsitaadiga

Panga vahetamine on ju suht lihtne, käid korra teise panga kontorist läbi ja avad konto, annad tööandjale uue konto numbri ning e-arve püsimaksed jms. saab juba netipangas ära muuta. Ei pea vanas pangas isegi kontot sulgema, konto omamise eest ei võta vist ükski pank Eestis raha.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 16:14:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei pea vanas pangas isegi kontot sulgema, konto omamise eest ei võta vist ükski pank Eestis raha.


äriklientidel Danske ja Seb võtavad.
Esimese Danske ise sulges möödunud aastal.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 01.09.2018 16:40:33 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ei pea vanas pangas isegi kontot sulgema, konto omamise eest ei võta vist ükski pank Eestis raha.


Võtavad. SEBs, kui paketti ei ole valinud, siis on a/a tasu 0,30 ja kui on kaart, siis selle selle eest ka nagu ma aru olen saanud.
Koopis e krediidipangas peaks samalugu olema.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 17:25:14 vasta tsitaadiga

Henry, no ei võta.
Mul puudub igasugune pakett kui ka kaart. Pole sealt mingit teenustasu võetud kahe aasta jooksul. Ülekanded eesti siseselt kui ka soome ning norrasse on olnud tasuta.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 01.09.2018 17:47:36 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
Henry, no ei võta.
Mul puudub igasugune pakett kui ka kaart. Pole sealt mingit teenustasu võetud kahe aasta jooksul. Ülekanded eesti siseselt kui ka soome ning norrasse on olnud tasuta.


No vabandage tõesti... icon_biggrin.gif Noored ja pensionärid on vabastatud sellest koorimisest, vähemalt sebs.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 18:12:41 vasta tsitaadiga

32 on noor või pensionär?
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 18:16:16 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
32 on noor või pensionär?


teismelise jaoks pensionär ja 40 aastase jaoks noor icon_wink.gif Panga arvamust selles osas ei viitsi hetkel googeldada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2018 18:33:09 vasta tsitaadiga

LHV konto avamiseks ei pea pangakontorisse minemagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 18:39:16 vasta tsitaadiga

Siuke pseudoprobleem. Kui tihti seda vaja on?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.