Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 918, 919, 920 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.08.2018 19:53:51 vasta tsitaadiga

agox57 kirjutas:
Telia pressiteates on üldud,et tuleb kuskil 1300 tundi põnevat vaatamist.Kui võtta,et ühe seeria pikkkus on kuskil tund siis tähendab on kuskil 1300 seeriat.Tavaliselt on ühel seerialil kolm hooaega,siis tundub,et tuleb ainult kuskil 30 kuni 40 seerialil.Mis on väga väike osa HBO toodangust. Seega üks väga nuditud värk.Aga ootame septemberi ära siis on nähe.

Aga kui sa iga päev suudaksid ühe osa ära vaadata, siis läheb mitu aastat kõige vaatamiseks.
Ma arvan, et ei jõuta lokaliseerida lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2018 19:10:02 vasta tsitaadiga

Seoses VSB HD-ga küsin ühe küsimuse veel - keegi seda udp:// aadressi saab jagada sellele kanalile?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2018 19:12:17 vasta tsitaadiga

Miks? Tahad bitrate teada?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2018 19:48:54 vasta tsitaadiga

Ega uue boksi osas ole teada, millal jõuab? Lähiajal oleks kahele telerile vaja, aga oleks narr vanu soetada kui uued päev hiljem letil on.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2018 20:10:48 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Ega uue boksi osas ole teada, millal jõuab? Lähiajal oleks kahele telerile vaja, aga oleks narr vanu soetada kui uued päev hiljem letil on.

võta tänased üürile, kui tuleb siis vahetad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 15.08.2018 20:21:23 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Ega uue boksi osas ole teada, millal jõuab? Lähiajal oleks kahele telerile vaja, aga oleks narr vanu soetada kui uued päev hiljem letil on.


Lubati sel aastal. Seda aastat 4 kuud järel. Elame näeme.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2018 20:22:41 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
Seoses VSB HD-ga küsin ühe küsimuse veel - keegi seda udp:// aadressi saab jagada sellele kanalile?

Aga seda kanalit pole ju enam?
Spoiler Spoiler Spoiler

 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2018 20:43:43 vasta tsitaadiga

Jube nimi tegelikult.... tvplay sports okse.gif

VSB-ks jääb see minu jaoks tükiks ajaks nagu statoilgi icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 15.08.2018 20:44:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2018 20:45:13 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Fate kirjutas:
Seoses VSB HD-ga küsin ühe küsimuse veel - keegi seda udp:// aadressi saab jagada sellele kanalile?

Aga seda kanalit pole ju enam?
Spoiler Spoiler Spoiler

 


Aitäh. Ei ole jah. Vastuseks KillFrenzyle, et tahan vaadata, kas saab bypassida vanamenüü korral ja arvutist HD pildi projektoriga/telekaga seinale kuvada VSB HD/TVPlay Sports.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2018 21:17:38 vasta tsitaadiga

Fate, ei saa. Ära näe vaeva. Peale mõne eesti kanali on kõik krüptitud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2018 21:59:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Jube nimi tegelikult.... tvplay sports okse.gif

VSB-ks jääb see minu jaoks tükiks ajaks nagu statoilgi icon_cool.gif


Lühenda TPS'iks

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.08.2018 23:54:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Jube nimi tegelikult.... tvplay sports okse.gif

VSB-ks jääb see minu jaoks tükiks ajaks nagu statoilgi icon_cool.gif

Ei ole suuremasi nimi jah.
Nüüd on Viasati pakettide nimed ka ära muudetud... tulevikus näeme vist nt TvPlay Premiums jne. filmikanaleid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2018 23:55:21 vasta tsitaadiga

Pannud siis tvp sports vms
Tvp niisama oleks ideaalne olnud,....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 00:20:46 vasta tsitaadiga

varsti ka tvplay 3 ja tvplay 6? icon_biggrin.gif

Lihtsalt TVP ilmselt vist ei saanud, hakatakse nimevarguses süüdistama? Kuna poolakatel terve hunnik kanaleid alustades TVP 1, TVP2, TVP Sport, TVP Seriale jne

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 00:29:02 vasta tsitaadiga

Tvplay kolm ja tvplay kuus....võtavad ikka rohkem ekraaniruumi thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 03:15:11 vasta tsitaadiga

Palju vingutakse siis nad kirjutavad TELEVIISORPLAY KOLM
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 16.08.2018 20:16:54 vasta tsitaadiga

See on küll kõva sõna, et kui Telias on salvestuse teenus, siis uusi telekanaleid tellides näeb ka sisu, mis oli enne uute kanalite tellimist thumbs_up.gif . Starmanis vähemalt omal ajal nii polnud võimalik.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 20:58:53 vasta tsitaadiga

Telias polnud ka algselt see võimalik aga tundub et saadi ühel hetkel aru kui absurdne see on.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 21:17:46 vasta tsitaadiga

Sest tegu oli eksitava reklaamiga. Igal pool kirjas, vaatamiseks telli salvestamine. Inimesed tellisid ära ja seda saadet ikka ei näinud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 22:12:19 vasta tsitaadiga

VIP1113 unustab 1080P50 seadistuse. Korra sisse/välja lülitades jääb alles aga mingist x ajast tuleb 1080P24 tagasi. Mingi teada teema või boksi viga?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 22:24:31 vasta tsitaadiga

Võid proovida power nuppu põhja all hoida, laeb tarkvara uuesti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 18:56:08 vasta tsitaadiga

Kas arrise digiboks peaks out of the box toetama teleripuldiga juhtimist? Ei taha minu Sony androidiga seda teha, samas CEC on mõlemalt poolelt sees
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 19:13:37 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Kas arrise digiboks peaks out of the box toetama teleripuldiga juhtimist? Ei taha minu Sony androidiga seda teha, samas CEC on mõlemalt poolelt sees


pult tuleb IR käske tundma õpetada.
https://www.telia.ee/abi/view/131?t=2,81

sellega on pisike aga, mõned uued puldid ei juhi telerit IR abil vaid raadioteel, seega ei saa ka õpetada.
selleks on vaja mõnda vastava telerimargi vana ir pulti või siis ka saab vana elioni puldiga.
cec ei oma muud rolli kui on ja off käsud läbi teliatv nupu
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 21:13:50 vasta tsitaadiga

Ma täpselt ei saanud aru, kuidas see link ja sellele eelnev lause seotud olid. Ma tahan kasutada Sony pulti Telia jaoks, mitte vastupidi.
Mujl on täitsa teada, et samsungi uuemat sorti (mudelinumbrit päris ei tea, aga kumer ta oli) TV pult juhib Telia boksi väga hästi - üles-alla-paremale-vasakule, OK ja back nupp toimivad, mida muud elult tahta. Samuti töötas Sony pult Elisa Elamusega kenasti

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 21:18:34 vasta tsitaadiga

Amphor, tv pult töötab Arrise boksiga siis kui teleri universaalpuldi viisardis on digiboks toetatud. Seni on teadaolevalt see võimalik Samsungi ja LG teleritega, teistega pole kursis.
Omal on olnud igasuguseid telereid ja kuna tehnikat on palju siis niikuinii teleri puldist ei piisaks, abiks on Logitech Harmony universaalpult mis juhib praktiliselt kogu kodust tehnikat mida juhtida vaja.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.08.2018 21:25:52 vasta tsitaadiga

Telia boksid ei toeta amelikult mitte mingeid teisi pulte, ei in ega out of the box. Samsungi lahenduse nimi on 'universal remote', telekal on endal IR saatja ja kui sobiva profiili leiad (Telia bokside jaoks on need olemas), siis telekas tõlgib oma puldi käsud boksile sobivaks. Kui Sony sellist asja ei oska, siis palju rohkem variante peale Telia enda (või mingi kolmanda partei universaalpuldi) ei ole, nagu enne öeldi siis CEC on ainult sisse ja väljalülitamise tarkusega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 15:56:21 vasta tsitaadiga

Amino vännidel läheb elu lihtsaks vist hihi https://www.viasat.ee/viimased_uudised/2018-08-01/viasat-laheb-01092018-telepildi-edastamisel-ule-uuele-tehnoloogiale
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 16:03:37 vasta tsitaadiga

Suts ja valmis thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 16:12:02 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Amino vännidel läheb elu lihtsaks vist hihi https://www.viasat.ee/viimased_uudised/2018-08-01/viasat-laheb-01092018-telepildi-edastamisel-ule-uuele-tehnoloogiale


Kuidas telia siia puutub? Et võiks ka nii teha?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 16:12:05 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Inspiro kirjutas:
Amino vännidel läheb elu lihtsaks vist hihi https://www.viasat.ee/viimased_uudised/2018-08-01/viasat-laheb-01092018-telepildi-edastamisel-ule-uuele-tehnoloogiale

Kuidas telia siia puutub?

Ka telia võrgus lähevad need kanalid MPEG4 peale. Seega aminoga neid ei näe.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 16:13:15 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Inspiro kirjutas:
Amino vännidel läheb elu lihtsaks vist hihi https://www.viasat.ee/viimased_uudised/2018-08-01/viasat-laheb-01092018-telepildi-edastamisel-ule-uuele-tehnoloogiale


Kuidas telia siia puutub? Et võiks ka nii teha?

Jah.
Samas ma ei tea kas viasatil on nn kriitiline hulk saavutatud või lihtsalt juhe välja, aitab küll

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 16:16:45 vasta tsitaadiga

indrpo, tahad öelda, et Telia ühtegi kanalit ise ringi ei kodeeri? ETV, TV3 jne tulevad sisse MPEG2 formaadis endiselt lisaks HD-s tulevale MPEG4-le?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 21.08.2018 17:01:29 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
indrpo, tahad öelda, et Telia ühtegi kanalit ise ringi ei kodeeri? ETV, TV3 jne tulevad sisse MPEG2 formaadis endiselt lisaks HD-s tulevale MPEG4-le?


Kodeeriti ja need, mis jäänud, kohe maha ei võeta (kui vana UI kinni, lähevad kõik maha). Uusi ei lisata. Samm sammult vana UI kinni (Aminod teenusest välja).
Iga kanali eraldi MPEG2 kodeerimine võtab lisaressursi (ehk 1 kanal = 2 kanalit erineval tehnoloogial).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 17:17:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi viitsib seletada, mis see põhjus üldse on, et me vahetame ühe iganenud tehnoloogia teise vastu (mpeg2 -> mpeg4), miks mitte mpeg-h (h.265) ja tükk aega rahu?
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.08.2018 17:54:51 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Kas keegi viitsib seletada, mis see põhjus üldse on, et me vahetame ühe iganenud tehnoloogia teise vastu (mpeg2 -> mpeg4), miks mitte mpeg-h (h.265) ja tükk aega rahu?

Nii ei ole huvitav üldse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2018 17:56:21 vasta tsitaadiga

dex, tõenäoliselt need boxid lihtsalt ei suuda seda dekodeerida. Uus eeldatavasti suudab. Aga vanade ringlusest eemaldamine käib nii pika vinnaga, et selle h.265'ni vist ei jõua enne kui see standard ka iganenud on.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 18:27:02 vasta tsitaadiga

h.265 üleminek pole enam mingi mustkunst, paar klõpsu ja valmis. arrised peaks seda supportima küll.
Kindel pole aga minumeelest kõiki striime ümber ei kodeerita hetkel, tulevad otse tootjalt edastajalt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 14:30:25 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
h.265 üleminek pole enam mingi mustkunst, paar klõpsu ja valmis. arrised peaks seda supportima küll.
Kindel pole aga minumeelest kõiki striime ümber ei kodeerita hetkel, tulevad otse tootjalt edastajalt.

Praegused Arrised? No ei usu.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 22.08.2018 15:30:42 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
h.265 üleminek pole enam mingi mustkunst, paar klõpsu ja valmis. arrised peaks seda supportima küll.
Kindel pole aga minumeelest kõiki striime ümber ei kodeerita hetkel, tulevad otse tootjalt edastajalt.


Peaks küll jah, VIP4302 täitsa toetab, aga ainult 1080p60.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 15:31:52 vasta tsitaadiga

http://www.arris.com/globalassets/resources/data-sheets/vip1113.pdf
tsitaat:
MPEG-4 AVC (H.264) HP@L4.2 1080p60, MPEG-2 (Optional and subject to a separate license fee). Other codecs on request

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 00:56:37 vasta tsitaadiga

loox kirjutas:
indrpo kirjutas:
h.265 üleminek pole enam mingi mustkunst, paar klõpsu ja valmis. arrised peaks seda supportima küll.
Kindel pole aga minumeelest kõiki striime ümber ei kodeerita hetkel, tulevad otse tootjalt edastajalt.


Peaks küll jah, VIP4302 täitsa toetab, aga ainult 1080p60.
icon_lol.gif See ju mingi tolmuimeja
https://www.arris.com/globalassets/resources/data-sheets/arris-datasheet-vip4302w.pdf

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2018 01:03:18 vasta tsitaadiga

loox kirjutas:
indrpo kirjutas:
h.265 üleminek pole enam mingi mustkunst, paar klõpsu ja valmis. arrised peaks seda supportima küll.
Kindel pole aga minumeelest kõiki striime ümber ei kodeerita hetkel, tulevad otse tootjalt edastajalt.


Peaks küll jah, VIP4302 täitsa toetab, aga ainult 1080p60.
Specis küll seda kirjas ei ole. h.264 on ainult. Aga mis selle 4302 mudeliga üldse on? See ju pole Telial kasutuses ja minuteada ju ka ei tule?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 09:41:34 vasta tsitaadiga

Ma ei tea jah miks ta linkis selle mudeli siia. Vb see on kuskil skandinaavias kasutusel?
https://www.arris.com/globalassets/resources/data-sheets/vip5305.pdf on see mida tasub silmas pidada.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.08.2018 11:19:34 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Ma ei tea jah miks ta linkis selle mudeli siia. Vb see on kuskil skandinaavias kasutusel?
https://www.arris.com/globalassets/resources/data-sheets/vip5305.pdf on see mida tasub silmas pidada.


4302 boks on kasutusel Rootsis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 23.08.2018 14:15:17 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Ma ei tea jah miks ta linkis selle mudeli siia. Vb see on kuskil skandinaavias kasutusel?
https://www.arris.com/globalassets/resources/data-sheets/vip5305.pdf on see mida tasub silmas pidada.


4302 boks on kasutusel Rootsis.

See jah Rootsis kasutusel. Rootsis saab selle boksiga lisaks kõik võimalike Play teenuste(nagu meil FOXPlay, aga seal on neid Play kanaleid tunduvalt rohkem. Näiteks TV3Play jne.) veel Netflixi, HBO Nordicut ja Youtube striimida.
Loodaks, et kunagi Netflix ka Eesti Telia boksiga vaadata saab. Tean et seda saab kõik võimalike Smart TV-de kaudu vaadata. Vaatan isegi Apple TV kaudu Netflixi. Lihtsalt mugavam oleks kui kõik teenused ühe puldiga saaks. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 14:28:02 vasta tsitaadiga

Üldse võiksid kõik boksid pigem ära kaduda,et saaks smartvga Telia APPi abil kõiki funktsioone kasutada. Tean jah,et mingid vanad telekad toetasid Telia appi aga uuemad võiksid samuti.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.08.2018 14:41:28 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Üldse võiksid kõik boksid pigem ära kaduda,et saaks smartvga Telia APPi abil kõiki funktsioone kasutada. Tean jah,et mingid vanad telekad toetasid Telia appi aga uuemad võiksid samuti.


TV tootjate ja nende toodetu on killustatud. Pole sellist jõudu tuge pakkuda. See on õudusunenägu. Läheb veel aastaid X, mil iga TV toetab vajalikku.
Pole lähiaastatel loota, et selline mugavus tuleb.
Kui on valida box vs x arv erinevaid tv mudeleid, on täna valik kiirelt boksi poole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 14:43:41 vasta tsitaadiga

firemark, vabalt. Usun et Telia hakkab seda äppi kohe pakkuma kui kõik suuremad TV tootjad (LG, Samsung, Sony, Panasonic, Philips jne.) ühtsele SmartTV platvormile lähevad ja seda minimaalselt järgmised 5+ aastat ka toetada lubavad. icon_lol.gif

Telia taolisel väiketegijal pole mõtet arendada äppi erinevatele tootjatele eriti kui nonde alusplatvorm võib iga aasta muutuda nii, et kogu eelnev töö muutub praktiliselt kasutuskõlbmatuks.
Seda võivad omale lubada ainult suured tegijad kelle äppi toimimisest on ka TV tootjad ise huvitatud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 23.08.2018 17:38:20 vasta tsitaadiga

Äpp on ju ammu olemas apples ja androidis minutv, lihtsalt ei taheta pakkuda koos telia tv teenusega, ilmselt ilge paranioa neil et keegi jumala eest "apktool d tv.apk" ei teeks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 17:56:04 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
Äpp on ju ammu olemas apples ja androidis minutv, lihtsalt ei taheta pakkuda koos telia tv teenusega, ilmselt ilge paranioa neil et keegi jumala eest "apktool d tv.apk" ei teeks.


minutv ja teliatv on kaks eri asja, kaks eri platvormi. android ja ios nutiseadmete jaoks loodigi minutv, seda tahetigi.
Seni kuni igal teleritootjal on oma soft ja igal aastal taas uus versioon ning universaalset stabiilset lahendust telerisse rakendust väikeoperaatoril luua võimalik pole, seni pole, punkt.
Pealegi, digiboks peab niikuinii jääma, müüakse ja kasutatakse ka hulgi veel non nuti telereid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 918, 919, 920 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.