Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 13:41:54 vasta tsitaadiga

Iphone 6s must. Ainult ekraanikomplekt on võimalik? Vahetaks ise.
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 14:16:56 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
Iphone 6s must. Ainult ekraanikomplekt on võimalik? Vahetaks ise.

Hei,
Ikka saab.

Analoog 35€, analoogil võib esineda ghost touchi või 3d touch võib puudulik olla. Garantii neile ei rakendu.
Taastatud originaal uus 65€, garantii 3 kuud

Garantii ei rakendu vahetuse käigus tekkinud veale.

Jaksu,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 21:24:36 vasta tsitaadiga

Tervitus

Tahvel Lenavo A7-10F, digitizer ja lcd puru. Mis maksaks jupid + töö või ainult jupid? Hetkel kahtlen kas on üldse mõtet korda teha seda elukat. icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 17:09:04 vasta tsitaadiga

uhmer kirjutas:
Tervitus

Tahvel Lenavo A7-10F, digitizer ja lcd puru. Mis maksaks jupid + töö või ainult jupid? Hetkel kahtlen kas on üldse mõtet korda teha seda elukat. icon_smile.gif

Hei,
Analoog koos vahetusega 60€ - tarne ca kuu
Kvaliteet analoog, võiks öelda originaal aga ei riski sellega, ühesõnaga turu kvaliteetseim koos vahetusega 85€ - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud

Jaksu,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 17:21:31 vasta tsitaadiga

IPhone 6, musta värvi? Sobib analog. Palju koos vahetusega?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 17:49:04 vasta tsitaadiga

Ravez0r kirjutas:
IPhone 6, musta värvi? Sobib analog. Palju koos vahetusega?

Hei,
Analoog ekraan 35€ (võivad olla ghost touchid vms anomaaliad aga ei pruugi)
Taastatud originaal ekraan uus 60€
Originaal kasutatud ekraan (viisakas) 55€

Hind sisaldab tööd ning ekraanid kohapeal.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 09:06:04 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas Samsung S7 edge akut ka vahetate ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 10:37:45 vasta tsitaadiga

crycx kirjutas:
Tere,

Kas Samsung S7 edge akut ka vahetate ?

Tere,
Ikka
Aku kohapeal koos vahetusega 45€ (originaal)

Eeldusel, et tagaklaas terve ja mikromõradeta, et selle tervelt kätte saame (95% saame).

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
travel
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2011




sõnum 16.08.2018 15:01:48 Honor 8 vasta tsitaadiga

Hei

Honor 8 sinine, LCD koos vahetusega?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 15:11:26 Re: Honor 8 vasta tsitaadiga

travel kirjutas:
Hei

Honor 8 sinine, LCD koos vahetusega?


Tere,
*Analoog, tarne ca 3 nädalat - 70€, sh vahetus (garanteerida midagi ei saa, kliendi vastutusel, ala kui on ghost touch või muu anomaalia mooduliga, siis tööraha rakendub 15€ ulatuses + ajakulu (ekraani vahetus jms muu protsess meie poolt)
*Kvaliteet ekraan, tarne ca 5-9tp - 105€. sh vahetus - garantii 1 kuu
*OEM ekraan (koos raami ja akuga) - tarne ca 5-9tp - 135€ - garantii 3 kuud.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tatokas
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2018




sõnum 18.08.2018 10:40:41 One+5 vasta tsitaadiga

Kas sellisel mudelil oleks võimalik klaas ja uus korpus?
_________________
M.Soome
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2018 15:49:09 Re: One+5 vasta tsitaadiga

tatokas kirjutas:
Kas sellisel mudelil oleks võimalik klaas ja uus korpus?

Tere,
Originaal ekraan koos raamiga, tarne ca 5-9tp ning koos tööga 195€, garantii tööle 3 kuud. Must. Kuldse tarne võib septembris olla, hind plus 7€
Analoog 85€ koos tööga, tarne ca 3 nädalat.

Parimat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2018 15:56:05 vasta tsitaadiga

Tere.

S7 EDGE must, kukkus, esiklaas ämblik. Ekraan ja puutetundlikkus töötavad. Näpujäljelugeja ka töötab.
Mis variandid oleks?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 22:16:04 vasta tsitaadiga

iphone 7 (mattmust) klaas katki, mis hinnaga ära vahetaksid? thumbs_up.gif Kõik muu toimib 100%
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 09:08:59 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Tere.

S7 EDGE must, kukkus, esiklaas ämblik. Ekraan ja puutetundlikkus töötavad. Näpujäljelugeja ka töötab.
Mis variandid oleks?

Hei,
Kahjuks variandid üsna kesised-kulukad, kui kindlustust pole.

Originaal koos tööga 260€ - tarne 5-9tp
Originaal kuldne 260€ - kohapeal (siis peaks ka tagakaane kuldse vastu vahetama, muudaks telefoni kuldseks ära.)
Originaal kuldne- taastatud - 205€ - kohapeal

Moodulid (ehk raami, home nupuga)

Uus kuldne tagakaas 49€ kohapeal
Kasutatud kuldne tagakaas 15€ kohapeal

Parimat,




keimps1 kirjutas:
iphone 7 (mattmust) klaas katki, mis hinnaga ära vahetaksid? thumbs_up.gif Kõik muu toimib 100%


Hei,
Taastatud originaal koos tööga 95€ - kohapeal

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2018 09:42:59 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy A5 2016 kuldne, ekraan ämblikuks, puutetundlikkus töötab. Palju läheks vahetus?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2018 09:59:21 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Samsung Galaxy A5 2016 kuldne, ekraan ämblikuks, puutetundlikkus töötab. Palju läheks vahetus?

Tere, Kahjuks kallis.
Originaal ekraan koos vahetusega 94€, tarne 5-9tp - garantii 3 kuud

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 20:06:03 vasta tsitaadiga

xiaomi redmi 5A jaoks on lcd pakkuda?
mcg3b
must

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 10:05:39 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
xiaomi redmi 5A jaoks on lcd pakkuda?
mcg3b
must

Hei,
Saan aru, et ilma vahetuseta?
Täna õhtul olen laost tellimust tegemas,
40€ + post (3€) ja ilmselt järgmine nädal peaks kaup kohal olema.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 14:46:57 vasta tsitaadiga

originaal?
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 14:50:53 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
originaal?

Pigem kvaliteet analoog. Antud hiina tootel ei oska kindlat hinnangut anda, kuid kvaliteet tagatud ning mure korral on garantii 3 kuud.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wuuzi
HV kasutaja
wuuzi

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 21:08:21 vasta tsitaadiga

Oneplus 3T gunmetal grey, A3003

Samsung Galaxy S4 tumesinine, i9505
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2018 08:21:30 vasta tsitaadiga

wuuzi kirjutas:
Oneplus 3T gunmetal grey, A3003

Samsung Galaxy S4 tumesinine, i9505


Hei,

Oneplus 3T
Originaal ekraan koos vahetusega (sh raam) 165€ - tarne 5-9tp (gar 3 kuud)
Kvaliteet originaalilähedaseim ekraan tööga - KOHAPEAL - 135€ (gar 3 kuud)
Analoog ekraan koos vahetusega - 90€ - tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel omavastutusega 15€


S4
Pigem soeta uus-vana. Tuleb odavam.
Originaal koos tööga 145€ minimaalne hind üldse - tarne 5-9tp (gar 3 kuud)
Analoog koos tööga 60€- tarne 3 nädalat. - garantiid aga anda ei julge, va niipalju , et üleandes töötab. Kas edasi 1 kuu, vähem, rohkem - ma ei taha seda vastutust.

https://www.okidoki.ee/item/samsung-galaxy-s4-i9505/7935799/
või sora
https://www.okidoki.ee/buy/all/?query=galaxy+s4&c=0

Usun, et saad mõistlikuma pakkumise terve telefonina, emaplaat vajadusel kasvõi ümber tõsta, kui andmeid vaja.. thumbs_up.gif

Jaksu,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
luhasalu
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 10:47:49 vasta tsitaadiga

S8+ lilac purple originaal ekraan?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 14:27:03 vasta tsitaadiga

luhasalu kirjutas:
S8+ lilac purple originaal ekraan?

Hei,
269€ koos vahetusega, tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud.

Kasutatud violeti vist pole, homme aga saan üle vaadata, kas on laos juhuslikult.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BaSSaller
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2016




sõnum 09.09.2018 20:00:47 vasta tsitaadiga

Tere! Tegelete küll ekraanide vahetusega põhiliselt aga ehk oleks võimalik lasta aku vahetada teie juures? Telefoniks HONOR 7, mudel:PLK - L01.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 20:24:24 vasta tsitaadiga

BaSSaller kirjutas:
Tere! Tegelete küll ekraanide vahetusega põhiliselt aga ehk oleks võimalik lasta aku vahetada teie juures? Telefoniks HONOR 7, mudel:PLK - L01.

Tere,
Saab ka ainult akut vahetada ikka.

38€ uus originaal aku koos vahetusega - tarne 5-9tp

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 20:30:56 vasta tsitaadiga

Sony Z5 Compact, puutele ei reageeri

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 20:32:50 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Sony Z5 Compact, puutele ei reageeri

Tere, mis värvi?

On kohapeal mõned kasutatud paneelid, peaks olema graphite black. - originaal
60€ koos tööga.

Parimat,

E , juba jõudsid pildi juurde panna.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 21:02:10 vasta tsitaadiga

Lg G4 H815 uut korraliku aku on pakkuda?
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 22:32:25 vasta tsitaadiga

maxfox04 kirjutas:
Lg G4 H815 uut korraliku aku on pakkuda?

Tere,
24€ uus orig. aku. Tarne ca 5-9tp

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AO
HV kasutaja
AO

liitunud: 23.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 22:37:35 vasta tsitaadiga

Tere
Seadme mudel: sony Z3 compact
Seadme värv: Must
Muu info: klaasil väike ämblik kukkumisest ja puutetundlikus osaliselt kadunud
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 22:42:03 vasta tsitaadiga

AO kirjutas:
Tere
Seadme mudel: sony Z3 compact
Seadme värv: Must
Muu info: klaasil väike ämblik kukkumisest ja puutetundlikus osaliselt kadunud

Hei,

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 60€
*A uus LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 65€
*kasutatud OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 70€ KOHAPEAL (kasutatute seast saad vajadusel ise valida) - üsna viisakad siiski.
*Uus OEM 140€ - tarne ca 5-9tp

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ka:rel
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2014




sõnum 13.09.2018 12:51:10 vasta tsitaadiga

Tere,
Must Xiaomi Redmi Note 4.
Puutetundlikus toimib, kuid klaas on mõranenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 09:10:23 vasta tsitaadiga

ka:rel kirjutas:
Tere,
Must Xiaomi Redmi Note 4.
Puutetundlikus toimib, kuid klaas on mõranenud.

Tere

Originaal raamiga ning koos tööga 95€ - tarne 5-9tp (gar 3 kuud)
Analoog koos tööga 55€ - tarne ca 3 nädalat (gar kliendi vastutusel omavastutusega 15€)

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
0nujuhan
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2016




sõnum 15.09.2018 13:28:39 vasta tsitaadiga

Tere
Seadme mudel: IPhone 6s
Seadme värv: Gold
Muu info: klaas mõrane, killud kohati väljas, puutetundlikus olemas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InsidePC
HV kasutaja
InsidePC

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 14:33:15 vasta tsitaadiga

Samsung s8+ tagaklaasi vahetus ?
_________________
If you design it, it will break.
If you fix it and it's not broke it will be ruined.
If you just walk away you can't make it any worse.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The RED
Kreisi kasutaja
The RED

liitunud: 01.11.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 20:07:31 vasta tsitaadiga

Iphone SE space gray
Klaas katki
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 11:35:42 vasta tsitaadiga

0nujuhan kirjutas:
Tere
Seadme mudel: IPhone 6s
Seadme värv: Gold
Muu info: klaas mõrane, killud kohati väljas, puutetundlikus olemas


Tere,
Analoog ekraan 50€ vahetusega
Taastatud originaal 85€ vahetusega (garantii 3 kuud)
Kohapeal.

Parimat


InsidePC kirjutas:
Samsung s8+ tagaklaasi vahetus ?

Hei,
Mis värvi? Must ja violet vist peaks kohapeal olema, võib olla on ka midagi kasutatud kohapeal aga saan vaadata, kui värvi ütled.
Kui kohapeal pole, tarne 5-9tp

Hind 48€ koos vahetusega
Kasutatud kui on, saab 25€

Parimat,



The RED kirjutas:
Iphone SE space gray
Klaas katki


Hei, taastatud originaal 55€ kohapeal
Garantii 3 kuud

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timofo
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2009




sõnum 16.09.2018 11:57:04 vasta tsitaadiga

Terv,

iPhone 5S ekraan puru, ämblikune ja ülevalt tükid väljas. Puutetundlikkus säilinud.

Pilt: https://www.upload.ee/image/8950085/20180916_114941.jpg
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 12:00:44 vasta tsitaadiga

Timofo kirjutas:
Terv,

iPhone 5S ekraan puru, ämblikune ja ülevalt tükid väljas. Puutetundlikkus säilinud.

Pilt: https://www.upload.ee/image/8950085/20180916_114941.jpg

Tere
Analoog ekraan 25€ koos vahetusega (ei ole garantiid touchghost jms muu lolluse vastu)
Taastatud originaal 55€ koos vahetusega, garantii 3 kuud

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 22:01:57 vasta tsitaadiga

Apple'i watchil ka vahetad?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 08:37:57 vasta tsitaadiga

SirShark kirjutas:
Apple'i watchil ka vahetad?

Hei, oleme vahetanud, kuid saadavus paneelidele on kesine. Milleat täpsemalt juttu, saab vaadata siis.. icon_smile.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 16:51:33 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
SirShark kirjutas:
Apple'i watchil ka vahetad?

Hei, oleme vahetanud, kuid saadavus paneelidele on kesine. Milleat täpsemalt juttu, saab vaadata siis.. icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=YZzDCyYjmn0
Töö pmst see, digitizer pmst aint vahetada, ja selle sebiks ka ise.
Apple Watch Series 3
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 19:56:55 vasta tsitaadiga

SirShark kirjutas:
mteachx kirjutas:
SirShark kirjutas:
Apple'i watchil ka vahetad?

Hei, oleme vahetanud, kuid saadavus paneelidele on kesine. Milleat täpsemalt juttu, saab vaadata siis.. icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=YZzDCyYjmn0
Töö pmst see, digitizer pmst aint vahetada, ja selle sebiks ka ise.
Apple Watch Series 3

Hei, ei kahjuks seda me ei vaheta - või seda teenust ei paku.

Vabandame

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristjan l
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2018 14:13:14 vasta tsitaadiga

Tervist!

Iphone 6s plus, rose gold
Ekraan katki, kilde väljas ja puutetundlikkus osaline
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
giordano
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 16:45:41 vasta tsitaadiga

Tere!

LG D802 black ekraani vaja koos vahetusega
Galaxy Tab T310 ekraani vaja koos vahetusega

Kas saab teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 18:31:26 vasta tsitaadiga

Samsung S9+ (SM-G965F/DS) ekraan ämblik, muidu kõik töötab. Keegi vahetab + ekraan hind?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 12:49:48 vasta tsitaadiga

kristjan l kirjutas:
Tervist!

Iphone 6s plus, rose gold
Ekraan katki, kilde väljas ja puutetundlikkus osaline


Tere,
Vabandan pikale veninud vastuse eest. Antud ekraani kohapeal paraku kohe pole, kuid kolleegidelt Tallinna poolt saaksin tellida vast mõne päevaga.
Hind koos vahetusega originaal taastatud ekraanile 115€ - garantii kuu.

Parimat,




giordano kirjutas:
Tere!

LG D802 black ekraani vaja koos vahetusega
Galaxy Tab T310 ekraani vaja koos vahetusega

Kas saab teha?


Tere,
D802
Analoog ekraanimoodul (valge/must) - 55€ - tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega (üleandes garantii et töötab)
Originaal (kuldne) - 86€ - tarne ca 5-9tp garantii 3 kuud (must-valge hind originaalis ajuvabalt kõrge, 126€)

T310
Originaal paneeli hinnad olenevalt värvist kõiguvad 195€-258€ vahel, tarne 5-9tp
Analoog 85€ koos vahetusega - tarne ca 3 nädalat

Parimat,



Timo1337 kirjutas:
Samsung S9+ (SM-G965F/DS) ekraan ämblik, muidu kõik töötab. Keegi vahetab + ekraan hind?

Tere,
Mis värvi seadmega tegu?
323€ kanti jääb originaali hind koos tihendite ja tööga.
Kui on kindlustus olemas, saan ka kindlustusaktiga aidata.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
giordano
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 16:04:05 vasta tsitaadiga

giordano kirjutas:
Tere!

LG D802 black ekraani vaja koos vahetusega
Galaxy Tab T310 ekraani vaja koos vahetusega

Kas saab teha?


Tere,
D802
Analoog ekraanimoodul (valge/must) - 55€ - tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega (üleandes garantii et töötab)
Originaal (kuldne) - 86€ - tarne ca 5-9tp garantii 3 kuud (must-valge hind originaalis ajuvabalt kõrge, 126€)

T310
Originaal paneeli hinnad olenevalt värvist kõiguvad 195€-258€ vahel, tarne 5-9tp
Analoog 85€ koos vahetusega - tarne ca 3 nädalat

Parimat,

Kas Samsungi analoogile ka mingi garantii on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.