Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 716, 717, 718 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.08.2018 12:12:20 vasta tsitaadiga

Black66, ma viimati tegelesingi selle teemaga rohkem kui 2a tagasi. Siis oli põmst originaal or nothing. Hea info Igaljuhul.

PS! Ma tean, mis tunne on, kui pidurid täiesti ära kaovad maanteel. Vajutad pedaali ja absoluutselt mitte midagi ei juhtu. Aga see oli hoopis sellepärast, et mõlemad tagumised piduritorud olid läbi roostetanud. SBC erroriga tuleb lihtsalt kõvemini tallata.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 12:36:27 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Hakkad ossistuma?


Mul on Škodas ka bassikõlar. Olen oss. Kuulan Arvo Pärti.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.08.2018 13:13:43 vasta tsitaadiga

DJ Arvo Pärt Extended Mix Bass boosted
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 13:40:03 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Hakkad ossistuma?


Mul on Škodas ka bassikõlar. Olen oss. Kuulan Arvo Pärti.


Ei, sa oled mees kellel on Skodas basskõlar
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 13:44:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 18:42:44 vasta tsitaadiga

lkf.ee lehel on liikluskindlustuse hinnavõrdlusele lisandunud rida: Sõidukit kasutatakse tavapärasest enam või riskiohtlikumalt icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 19:38:28 vasta tsitaadiga

Huvitav kuidas nad selle lahti seletavad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 19:47:54 vasta tsitaadiga

Siis kui Oisu rooli lastakse
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.08.2018 20:23:15 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
lkf.ee lehel on liikluskindlustuse hinnavõrdlusele lisandunud rida: Sõidukit kasutatakse tavapärasest enam või riskiohtlikumalt icon_lol.gif

Sõidujagajad?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 20:38:25 vasta tsitaadiga

Seal on ju seletus olemas. Varem oli valik lihtsalt, et sõidukit kasutatakse taksona.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 21:57:19 vasta tsitaadiga

Suures meeltesegaduses sai dailyks võetud veel üks Mercedes ja veel selline, mis mulle kunagi eriti meeldinud pole - W220. Tegu viimase tootmisaasta mudeliga S350. Ega muidu poleks tuksatanud aga autol originaalläbisõit 145tkm

Käetoest vaatab vastu selline kaunitar:

Täna sai 450km sellega sõidetud maanteid ja selleks kulus pool paaki täpselt.


viimati muutis Tjena 11.08.2018 21:59:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 21:59:22 vasta tsitaadiga

Sadas/sajab. Sain teada, et uusi rehve vaja. Kohati läheb kergaks
Jääk 4mm kanti.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.08.2018 23:58:57 vasta tsitaadiga

krt pool mustrist alles ju.keskkonna peale ka mõtled, enne kui rehve vahetama tormad?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 09:48:11 vasta tsitaadiga

Äkki Laurx sõidab koguaeg piirisituatsioonis. Me ei tea ju milleks tema roikad võimelised on.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 09:50:11 vasta tsitaadiga

Teatud odavrehvid võivadki märjaga 4mm jäägiga juhitamatuks muutuda.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 10:27:08 vasta tsitaadiga

No rool läks kergeks pikiroopas ja miski 120 pealt. Ringilt välja kiirendades oli ka libe. Kuna 14" ei maksa sisuliselt midagi, vahetan välja.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 10:44:20 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
No rool läks kergeks pikiroopas ja miski 120 pealt. Ringilt välja kiirendades oli ka libe. Kuna 14" ei maksa sisuliselt midagi, vahetan välja.

Homme lubab ju kuiva ilma icon_rolleyes.gif Norrakas isegi soovitav suverehvi väljavahetada 3 mm mustrijäägi pealt ja talverehvi 5 mm pealt icon_eek.gif Sellepärast ongi Eestis müüa vähekasutatud talverehvid. Neil ju uuest pärast vaevalt 8 mm mustrit icon_evil.gif

Kas neid hinnagraafikuid võib tõe pähe võtta?
https://www.hinnavaatlus.ee/467872/goodyear-ultragrip-ice-arctic-18555-r15/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 14:28:09 vasta tsitaadiga

Oisu., pigem ei. Talverehvi hinnad üldse puhas komöödia minu arust, vaata kust ja kuna tahad, kogu aeg on tavahind a la 150 maha kriipsutatud ja 87 asemel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.08.2018 15:21:06 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Oisu., pigem ei. Talverehvi hinnad üldse puhas komöödia minu arust, vaata kust ja kuna tahad, kogu aeg on tavahind a la 150 maha kriipsutatud ja 87 asemel.
Tasub parem koht siis leida, kust hindu vaadata.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 15:29:19 vasta tsitaadiga

mis sellega teha saab?
Paneks oma tööbussile vahele, palju KWd juurde chipib? icon_cool.gif
https://osta-ee.postimees.ee/auto-chiptuuningu-seade-111735860.html

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 15:36:30 vasta tsitaadiga

osta ja käi dynos, saad teada.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 15:48:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Oisu., pigem ei. Talverehvi hinnad üldse puhas komöödia minu arust, vaata kust ja kuna tahad, kogu aeg on tavahind a la 150 maha kriipsutatud ja 87 asemel.
Tasub parem koht siis leida, kust hindu vaadata.


Et siis selline koht kus müüaksegi rehvi kogu aeg 150€? või mis sa öelda tahad?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 16:28:42 vasta tsitaadiga

Hiid, las see jääb sinna ostasse. tuuningu annab muudetud tarkvara, mis autosse laetakse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 16:41:06 vasta tsitaadiga

Kuidas saab seda audil korda, et näitab käivitamisel parema tagumise suunatule viga. Paned suuna sisse, siis vilgutab 3-4x kiirelt nagu katkise pirniga ja siis hakkab normaalselt vilkuma ja viga kaob ära. Suund töötab
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 17:05:11 vasta tsitaadiga

Sold OUT, kehva ühendus?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 18:33:17 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kuidas saab seda audil korda, et näitab käivitamisel parema tagumise suunatule viga. Paned suuna sisse, siis vilgutab 3-4x kiirelt nagu katkise pirniga ja siis hakkab normaalselt vilkuma ja viga kaob ära. Suund töötab

Kas armatuuris ohutulelüliti/relee oled teist proovinud? Lähevad lolliks.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 20:11:12 vasta tsitaadiga

Bemmil jama majas, keskluku moodul bucciz, uksed lukku lähevad, lahti tuleb vaid juhiuks ja võtmest ainult. Isegi seest linki tõmmates ei saa teisi uksi lahti. Sisuliselt ühe kohaga auto hetkel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 20:21:27 vasta tsitaadiga

rocky-b, buccis. Ämma ei vea enam.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 20:28:53 vasta tsitaadiga

Tagaluuk käib lahti
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 20:30:01 vasta tsitaadiga

rocky-b, Ämm koos boileriga pagassi ? Mõistlik 50:50 kaalujaotus. Pidamine parem.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 20:41:40 vasta tsitaadiga

E46 juba tehasest 50:50. Aga panin eile bassikõlari sisse, nüüd peab oletatava ämma ja boileri vahel valima.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 20:45:46 vasta tsitaadiga

Pidi ju isikupära olema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 20:46:07 vasta tsitaadiga

rocky-b, suusaboksi katusele.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.08.2018 20:46:39 vasta tsitaadiga

Bassikõlar rikkus kaalujaotuse ära. Pead nüüd ise ka kõlari jagu juurde võtma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 20:50:54 vasta tsitaadiga

Ongi jamasti. Ennem oli vaidlus tojota vs skoda. Nüüd on bassikõlar või ämmaboileri kombo. Kahte asja ei saa ju.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 22:58:57 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kuidas saab seda audil korda, et näitab käivitamisel parema tagumise suunatule viga. Paned suuna sisse, siis vilgutab 3-4x kiirelt nagu katkise pirniga ja siis hakkab normaalselt vilkuma ja viga kaob ära. Suund töötab


Vale võimsus või LED lamp kasutusel.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 23:14:14 vasta tsitaadiga

tulemooduli kodeering..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 07:28:50 vasta tsitaadiga

Pane uued lambipirnid.
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 07:51:56 vasta tsitaadiga

Standard check of air bags and driver reaction time.
phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.08.2018 07:55:15 vasta tsitaadiga

wow icon_biggrin.gif
ja ma nurisesin kivi üle mis rekkalt klaasi tuli icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 08:58:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Pidi ju isikupära olema.


Ongi, sest täna hakkas jälle tööle icon_lol.gif Huvitav kas homme ka töötab icon_question.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2018 10:44:08 vasta tsitaadiga

Niiskus/korrosioon, palju õnne.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 10:51:37 vasta tsitaadiga

GM5 moodul, mille sees on kaks releed, kumbki saba annab, siis ongi selline teema. Aga vea põhiline omadus ongi "sometimes work but always win". Moodul ise asub pardatshoki taga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 12:35:03 vasta tsitaadiga

Kindalaegas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 12:35:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pardatshoki

kindalaeka?

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 12:42:18 vasta tsitaadiga

Mhm, aga ma kindaid seal ei hoia, kabatshokki ka mitte.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 12:45:56 vasta tsitaadiga

mul on eestikeelne manual seal

*kasutusjuhend

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 12:46:45 vasta tsitaadiga

Paljud teist veel paraadnas elavad...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 12:47:23 vasta tsitaadiga

Mul eminemi "curtain call" album kompaktsel kettal. Ja autokirjandust ka, saksa keeles küll.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 12:48:13 vasta tsitaadiga

Lintmakki polegi?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 716, 717, 718 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.