Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 715, 716, 717 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 15:44:41 vasta tsitaadiga

Top kolm on roigas, skoda ja leksus - paremuse järjekord teadmata.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 15:45:59 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
SBC või?

Jup, mul seda rõhu balluuni vajaka, tundub et membraan katki ja lämmastik väljas. kellelgi mitte midagi ei ole, peaks ju neid softiveaga 500k ja kulunud harjadega pedaalivajutus jääke kõik ilm täis olema. yawn.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 15:46:41 vasta tsitaadiga

2004-2005 Viano laguneb väga kõvasti? Vaja kiirelt kaubikut/bussi vähemalt 5-6 kohaga kuni ~5/6000€. Peale Viano väga silma midagi ei jää, paar Transitit on ka.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 16:25:34 vasta tsitaadiga

Transit hullem, aga kumbki neist parem ole. Roostetavad mõlemad.
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 17:04:56 vasta tsitaadiga

Mul endal on 2007 Viano. Pooleteise aastaga 75k km tõmmanud, pole nagu otseselt midagi ära lagunenud, normaalne kulumine ja teiste poolt tegemata asjad pigem.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 17:08:01 vasta tsitaadiga

Normaalne kulumine okei. Üks 2006.a oma jäi ka silma. Peab minema siis vaatama. Transporterit pole väga üldse müügil ja vanu trafficuid ei julge võtta selle raha eest.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 18:13:34 vasta tsitaadiga

Ainivana kirjutas:
Black66 kirjutas:
SBC või?

Jup, mul seda rõhu balluuni vajaka, tundub et membraan katki ja lämmastik väljas. kellelgi mitte midagi ei ole, peaks ju neid softiveaga 500k ja kulunud harjadega pedaalivajutus jääke kõik ilm täis olema. yawn.gif

mbshopil peaks kohapeal üks uus rõhupaak mõistliku hinnaga olema. uuri nende käest.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 18:20:11 vasta tsitaadiga

Miks ei võiks ACC ehk Adaptive Cruise Control samamoodi kiirendada, kui teine sõiduk tagant "selga" tuleb?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 18:22:16 vasta tsitaadiga

kühvlil läks suure kuumaga süütepool läbi. icon_mad.gif
uued küünlajuhtmed koos süütepooli ja tööga 135 eur icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 10.08.2018 18:37:02 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Miks ei võiks ACC ehk Adaptive Cruise Control samamoodi kiirendada, kui teine sõiduk tagant "selga" tuleb?

Et laseks siis 150ni kui miski rakett tuleb? See ju nii ebareaalne mõte.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 18:47:32 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Miks ei võiks ACC ehk Adaptive Cruise Control samamoodi kiirendada, kui teine sõiduk tagant "selga" tuleb?

Et laseks siis 150ni kui miski rakett tuleb? See ju nii ebareaalne mõte.

Autod ju nii targad, et lubatud maximumini võiks ju kiirendada?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 18:52:58 vasta tsitaadiga

Ons keegi viimati siit liisinguautot müünud oma päi ? Et portaali müüki. Ei mõtle salongi teise sissemaksuks. Oleks paar küssi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 19:03:14 vasta tsitaadiga

Küsi, vastame
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 19:07:45 vasta tsitaadiga

Maxim Puente, oletame, et mul on auto, millel liisingujääk on 10k. Ja autole leiaks uue omaniku 15k eest. Ja oletame, et uus omanik tahab ka auto liisingusse võtta. Kuidas kõige mõistlikum majandada on ? Kuidas mina selle 5k eurot endale saaksin ? Muudab liisingu lepingut nii, et edasi hakkab tasuma liisingut uus omanik ja uus omanik annab mulle 5k ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 19:24:42 vasta tsitaadiga

Pätu Lihtsam on see kui sa ise liisingult välja ostad ja siis müüd ostja liisingule edasi. Saab tunduvalt kiiremini asjad aetud. Aga vajadusel tehakse neljapoolne leping kus märgitakse ära kes mis rahad saab jne.

Olin sellisel viisil ühte masinat ostmas mingi hetk. Aga lõpuni ei jõudnud - müüja loobus müümast. Igal juhul liisingupakkuja ise pakkus, et kui vähegi võimalik, siis müüja ostku ise välja ja saab asjad kõigi jaoks lihtsamini aetud. Samas kui müüja ja ostja liisingupakkuja on sama ettevõte siis vast pole üldse probleemi. Swedis näiteks sai onlines kogu asja ära teha minuteada.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.08.2018 20:00:25 vasta tsitaadiga

Ainivana, kas sa oskad selle SBCga imesid teha? Mul on see pidurduskordade arv täis vanal autol. Sul on selle vastu mingit rohtu?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 20:28:13 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
omg kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Miks ei võiks ACC ehk Adaptive Cruise Control samamoodi kiirendada, kui teine sõiduk tagant "selga" tuleb?

Et laseks siis 150ni kui miski rakett tuleb? See ju nii ebareaalne mõte.

Autod ju nii targad, et lubatud maximumini võiks ju kiirendada?


Kui ma sõidan ACC-ga, siis sõidangi määratud maksimumiga, v.a kui keegi aeglasem ees, sel juhul hoiab pikivahet. Kui nüüd kiirem tagant tuleb, võiks auto kiirendada maksimumi ja pikivahe asemel eesmisele otsa sõita?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 20:35:10 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Ainivana, kas sa oskad selle SBCga imesid teha? Mul on see pidurduskordade arv täis vanal autol. Sul on selle vastu mingit rohtu?

Ma olen neid "näppijaid" näinud rohkem kui veel ja vähemalt Tallinnas ei suuda keegi imet teha. Mõnel toimib pärast näppimist 2 päeva, mõnel 2 nädalat ja mõnel 2 kuud, aga reaalsuses tuleb ikkagi uus pump panna.
See pump ei ole tänasel päeval nii kallis, et teda ei kannata osta. Uus Bosch alates ~700€, olenevalt varuosakoodist.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 22:16:53 vasta tsitaadiga

Pidurduskorrad?
icon_biggrin.gif
...
Nägin volvo kirstu, taga mingi cts tsipptuuningu reklaam. Raisk kus tossas. Võib ikka hea tuuning olla, kui selline reklaamauto ringi sõidab..
icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.08.2018 22:18:36 vasta tsitaadiga

Black66, kas seda Boschi ostes saab kindel olla, et see läheb ka tööle? Ja kui tööle ei lähe, kas siis saab välja vahetada? Paigaldusega koos ka saaks?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 22:26:39 vasta tsitaadiga

Ostad VIN järgi ja lased vajadusel kasvõi Silberis paigaldada. Üldiselt iga MB'd remontiv ettevõte, kes Xentryt (MB arvutit) omab, saab selle paigaldusega hakkama. Tartus peaks ikka kah mõned kohad olema.
Pole veel kuulnud, et uut pumpa tööle ei saadaks. Pigem ei saada tööle lammari riiulist pumpasid, sest niiskust täis ja pumbad seest roostes.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 22:27:46 vasta tsitaadiga

iir, jah. mersul on ühe komponendi kordade arv loetud. icon_lol.gif XR, STAR paaritab..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.08.2018 22:30:50 vasta tsitaadiga

Jah, kui liiga palju pidurdad, siis saavad korrad täis ja tuleb uued korrad sisse progeda või uus jupp panna.
Põhimõtteliselt nagu suunatule vedelik.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 22:31:41 vasta tsitaadiga

ilma naljata. läheb avariisse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 22:36:09 vasta tsitaadiga

Eks nalja võib ju teha, aga MB'l mõnel ajal kasutusel olnud SBC on oma pidurdusomadustelt teiste autode süsteemidest peajagu üle. Kahjuks ei suudetud Sensotronic Brake Controli nii veavabaks ehitada, oli palju tagasikutsumisi ja alates 2006 kadus E-klassilt ja CLS-klassilt ära. SL sai järgmise põlvkonnani ja McLaren SLR tootmise lõpuni antud pidurisüsteemi kasutada.

Kui arvestada seda, et antud süsteem tuli 2002 kasutusele, siis keegi teine ei suutnud tollel hetkel midagi samaväärset vastu pakkuda.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 23:08:08 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
XR kirjutas:
Ainivana, kas sa oskad selle SBCga imesid teha? Mul on see pidurduskordade arv täis vanal autol. Sul on selle vastu mingit rohtu?

Ma olen neid "näppijaid" näinud rohkem kui veel ja vähemalt Tallinnas ei suuda keegi imet teha. Mõnel toimib pärast näppimist 2 päeva, mõnel 2 nädalat ja mõnel 2 kuud, aga reaalsuses tuleb ikkagi uus pump panna.
See pump ei ole tänasel päeval nii kallis, et teda ei kannata osta. Uus Bosch alates ~700€, olenevalt varuosakoodist.


XR, võime proovida algatuseks konkreetse veakoodi välja lugeda ja siis otsustada edasise käigu.
Abritesel sbc reset olemas, kirjutab eepromi ümber läbi obd, saan ka stari developer modega teha.
"internal fault" triggerdab palju põhjuseid: solekad ära, hüdraulika kulunud, uppunud, külmakad, softi viga, toited puudu jne jne. ning levinud on ka service time ecceeded.Rohi on ikka olemas, keegi ei ole ära tabanud/ viitsinud mootoril harju ära vahetada ja süveneda veakoodidesse enne eepromi modimist. Kui "lihtsalt" easy money teha siis jah loterii, kui mõni jupp ikka läbi, siis on õigustatud võimalusel vahetada see või siis uus sbc moodul osta. Tegime laurxiga eile ja täna seda e-classe millel pidureid üldse polnud, nagu kohe et üldse mitte. Sai ajutiselt jupiooteks kolmikud vahele pandud, istud
ninapidi klaasis kui pidurit puutud icon_lol.gif
Need raisad võivad ju sõidupealt ka pidurid ära kaotada... icon_evil.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 23:16:08 vasta tsitaadiga

Mingid pidurid ikka jäävad, aga jubedalt peab pressima.

Ma muidugi imestan, et inimesed selle töö kinni maksavad. 2 täispäeva maadlemist on juba töörahas ~400-500€. Mõistlikum oleks uus pump juba osta ja poole päevaga on asi igaljuhul vahetatud ja arvutiga autole kõik selgeks tehtud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 23:22:46 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Pidurduskorrad?
icon_biggrin.gif
...
Nägin volvo kirstu, taga mingi cts tsipptuuningu reklaam. Raisk kus tossas. Võib ikka hea tuuning olla, kui selline reklaamauto ringi sõidab..
icon_lol.gif


Jyrisoo konkurent
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 23:24:22 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Mingid pidurid ikka jäävad, aga jubedalt peab pressima.

Ma muidugi imestan, et inimesed selle töö kinni maksavad. 2 täispäeva maadlemist on juba töörahas ~400-500€. Mõistlikum oleks uus pump juba osta ja poole päevaga on asi igaljuhul vahetatud ja arvutiga autole kõik selgeks tehtud. icon_lol.gif

Jubida ei olnud seal midagi, egas eile poolteist ja täna tunnike kokku päeva ei anna. icon_biggrin.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 23:25:16 vasta tsitaadiga

Jutust jäi mulje, et keegi hull maksab tulemuseta maadlemisi eest 2 täispäeva kinni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 23:34:01 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Jutust jäi mulje, et keegi hull maksab tulemuseta maadlemisi eest 2 täispäeva kinni icon_biggrin.gif

Mõistan icon_lol.gif
Rockyb, tahad annan sulle Exclusive, mega, Hyper Tuning pack collectioni 30000+ masinat, saad ka hakata jüriöö konkurendiks?
Vastutust mina ei kanna icon_razz.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 23:45:24 vasta tsitaadiga

Testisin uusi pidureid (nii 15km sõitnud) ning 120km/h pidurile hüpates ei saanud rattaid kohe blokki. On see norm või pidurid pasad? Brembo kettad said muidu.
Pidurdus ise tundus enam-vähem.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 23:47:42 vasta tsitaadiga

See on töötav ABS kui rattaid blokki ei saa
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 23:56:05 vasta tsitaadiga

120km/h pealt blokki lasta oleks päris huvitav kogemus...pärast lähed lased Ainivana 'al uuesti rehvid ümmarguseks treida? icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 23:56:27 vasta tsitaadiga

Sellel roikal pole ABS. Madalamal kiirusel võtab ikka blokki, aga 100+ puhul vaja ebaloomulikult kõvasti pedaalile vajutada.

Küsimus ongi et kas tavalise sõiduka puhul see norm või piduritel siiski midagi viga?

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 00:14:47 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Sellel roikal pole ABS. Madalamal kiirusel võtab ikka blokki, aga 100+ puhul vaja ebaloomulikult kõvasti pedaalile vajutada.

Küsimus ongi et kas tavalise sõiduka puhul see norm või piduritel siiski midagi viga?


Kuidas ennem oli?

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 00:18:36 vasta tsitaadiga

Ainivana, kui akslionu ja peetrionu pusimine sisse arvestada siis vast tuleb "päev" ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 00:23:44 vasta tsitaadiga

Ainivana kirjutas:
riaak kirjutas:
Sellel roikal pole ABS. Madalamal kiirusel võtab ikka blokki, aga 100+ puhul vaja ebaloomulikult kõvasti pedaalile vajutada.

Küsimus ongi et kas tavalise sõiduka puhul see norm või piduritel siiski midagi viga?


Kuidas ennem oli?
Enne ei proovinud ning ei tahtnud ka proovida kuna üks esimene ketas oli mõraga.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 00:32:54 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Ainivana kirjutas:
riaak kirjutas:
Sellel roikal pole ABS. Madalamal kiirusel võtab ikka blokki, aga 100+ puhul vaja ebaloomulikult kõvasti pedaalile vajutada.

Küsimus ongi et kas tavalise sõiduka puhul see norm või piduritel siiski midagi viga?


Kuidas ennem oli?
Enne ei proovinud ning ei tahtnud ka proovida kuna üks esimene ketas oli mõraga.


Pigem jah, kui järsult pidurile virutada jalaga, võiks blokki ju lüüa, kuid samas hoog suur ja iseenesest tundub normaalne.
Madalal kiirusel saad ratta kinni?

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 00:36:29 vasta tsitaadiga

Madalamal võtab kinni jah.
Äkki siis normaalne.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 01:03:14 vasta tsitaadiga

Ma oma Arosal pole proovinud kuna kardan välja lennata, aga arvan ka et ainult kässariga saan kraapsu, suhteliselt mehiselt peab pedaalile lööma et loha lasta.
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 03:08:10 vasta tsitaadiga

Peate omale mersu siis ostama. (Väga)Uusi ei tea aga vanu mersusi päris mitmeid olnud ja neil kõigil on väga äkiline pidur. Ma ei tea kas on julmalt üle võimendatud vmi. aga kui tüki aega oled igast teiste roigastega sõitnud, ja satud siis mersu rooli, siis esimene pidurdus võib korra lausa ära ehmatada. Väga kerge vajutusega, väga tugevalt võtab.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003



Online
sõnum 11.08.2018 06:15:29 vasta tsitaadiga

riaak, kui see mure ei lase magada, siis vajuta 100 peal pidur põhja ja pidurda nulli. Mõõda pidurdusteekond ära ja võrdle ametlikuga või anna siia teada. Siis spetsid saavad edasi lahendada su mure. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 07:17:48 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Testisin uusi pidureid (nii 15km sõitnud) ning 120km/h pidurile hüpates ei saanud rattaid kohe blokki. On see norm või pidurid pasad? Brembo kettad said muidu.
Pidurdus ise tundus enam-vähem.

sõida ennem sisse ikka nii paar nädalat ja testi siis uuesti.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 09:34:05 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Peate omale mersu siis ostama. (Väga)Uusi ei tea aga vanu mersusi päris mitmeid olnud ja neil kõigil on väga äkiline pidur. Ma ei tea kas on julmalt üle võimendatud vmi. aga kui tüki aega oled igast teiste roigastega sõitnud, ja satud siis mersu rooli, siis esimene pidurdus võib korra lausa ära ehmatada. Väga kerge vajutusega, väga tugevalt võtab.

Märksõna: autobahn
Madalatel ja keskmistel kiirustel võib pidur järsuna tunduda, aga 150km/h ja suurematel kiirustel on parajad (nii suurtel kiirustel ei pidurda nii äkiliselt).
Raske seletada, aga kes on autobahnil või ringrajal sõitnud, need teavad millest jutt.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 09:47:01 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Peate omale mersu siis ostama. (Väga)Uusi ei tea aga vanu mersusi päris mitmeid olnud ja neil kõigil on väga äkiline pidur. Ma ei tea kas on julmalt üle võimendatud vmi. aga kui tüki aega oled igast teiste roigastega sõitnud, ja satud siis mersu rooli, siis esimene pidurdus võib korra lausa ära ehmatada. Väga kerge vajutusega, väga tugevalt võtab.

Rekkaga sama mure. Sain siis esimese Actrose rooli. Lätis näitas mingi rekka paremat suunda, läksin möödasõidule aga vastasuunast tuli auto. Eks siis vajutasin pidurit nii, et koorem tahtis haagisest välja lennata. Saksamaal läkski mingite akende uste mahakandmisele icon_redface.gif Enne olin Scania 113 roolis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.08.2018 10:41:42 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Ostad VIN järgi ja lased vajadusel kasvõi Silberis paigaldada. Üldiselt iga MB'd remontiv ettevõte, kes Xentryt (MB arvutit) omab, saab selle paigaldusega hakkama. Tartus peaks ikka kah mõned kohad olema.
Pole veel kuulnud, et uut pumpa tööle ei saadaks. Pigem ei saada tööle lammari riiulist pumpasid, sest niiskust täis ja pumbad seest roostes.


Silberil ka pole probleemi uue Boschi paigaldamisega?
Millal see 700EUR variant tuli? Enne polnud.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 10:52:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Xentryt

eile oli meil ka see mängus.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 11:17:13 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Oisu. kirjutas:
omg kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Miks ei võiks ACC ehk Adaptive Cruise Control samamoodi kiirendada, kui teine sõiduk tagant "selga" tuleb?

Et laseks siis 150ni kui miski rakett tuleb? See ju nii ebareaalne mõte.

Autod ju nii targad, et lubatud maximumini võiks ju kiirendada?


Kui ma sõidan ACC-ga, siis sõidangi määratud maksimumiga, v.a kui keegi aeglasem ees, sel juhul hoiab pikivahet. Kui nüüd kiirem tagant tuleb, võiks auto kiirendada maksimumi ja pikivahe asemel eesmisele otsa sõita?

Üldjuhul sellel aeglasemal, kes jalgu hakkab jääma, on eespool tühjus tekkinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 11:41:07 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Black66 kirjutas:
Ostad VIN järgi ja lased vajadusel kasvõi Silberis paigaldada. Üldiselt iga MB'd remontiv ettevõte, kes Xentryt (MB arvutit) omab, saab selle paigaldusega hakkama. Tartus peaks ikka kah mõned kohad olema.
Pole veel kuulnud, et uut pumpa tööle ei saadaks. Pigem ei saada tööle lammari riiulist pumpasid, sest niiskust täis ja pumbad seest roostes.


Silberil ka pole probleemi uue Boschi paigaldamisega?
Millal see 700EUR variant tuli? Enne polnud.

Ei ole Silberil probleeme, vähemalt Tallinnas. Bosch toodab ju originaali kah, lihtsalt nüüd on juba aastaid saada ka Bosch kirjaga.
Nagu öeldud, siis Bosch pump alates 700€. Neid on mitme eri koodiga ja hinnad Boschi puhul olenevalt variandist 700-1100€. Sinu AMG'l ei pruugi kõige odavam olla, kuigi see on minu arust sõltunud rohkem aastakäigust, kui mootori kubatuurist/võimsusest. Viimased paar-kolm aastat on kindlasit varuosa turul saada olnud. Eestis muidugi on viimase aasta-pooleteise jooksul rohkem turule tekkinud, aga Saksamaalt sai juba aastaid tagasi neid tellitud.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 715, 716, 717 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.