Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 711, 712, 713 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 13:44:52 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Betamax, katseta. Ilmselt hämarasse keerates on kauem täisvalgustus ja armatuurivalgustus hämara režiimis.
Sold OUT, mõttetu kütuseõgard. Sinusugusele kübertrollile sobilik thumbs_up.gif


Mida ise soovitaksid siis?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.08.2018 13:46:59 vasta tsitaadiga

Opelit, saad teada kas naine oli sinu pärast või auto pärast icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 13:53:19 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Betamax kirjutas:
OK. On seal mingit vahet kah, kui seda keerata ühele või teisele poole, sest see liigub 360 kraadi mõlemale poole?

No kui see päikeseandur on, siis loogiline et päikese poole keerad? Ohoo oled?

Kumb see päikese poole oma on? See, millel pruunikam jume? Nublakas igast asendist samasugune ja markeeringuid pole icon_rolleyes.gif
Sold OUT kirjutas:
Ärge narrige, poisil esimene auto. Kohe hea sõna võtta liikluse ja autoteemades

Jah, ärge küberkiusake ja diskrimineerige. Niigi Põlvas vaadatakse imelikult, et mismõttes polegi 15 aastat vana roosteplekkidega diiselaudi või -passat icon_cry.gif
Kluppi ei julge absull sõita. Maa sool annab ketuka... Naisi kah sealkandis ei saa. Kõik suurte sünnituspuusadega üksikemad vaatavad, et sellest isasest küll meest ei saa, ja lepivad oma kalevipojaga kord nädalas.

Nojah, oma vitsad peksavad. Oli vaja osta eriline auto, mis karjub igal pool oma välimuselt, et linnamees.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.08.2018 14:58:01 vasta tsitaadiga

Ostke Subaru ära, paistab juba kaugelt, et maamees.
https://osta-ee.postimees.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=111305529

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 15:09:24 vasta tsitaadiga

See määrib mu Armani teksad ja Versace pintsaku ära. Peaksin selle Subaruga sõitmiseks mingid Montoni hilbud selga ajama. On teatud piir, millest allapoole ma pole nõus langema.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 15:15:19 vasta tsitaadiga

Betamax, mis roikaga sõidad?
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 15:36:39 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Betamax, mis roikaga sõidad?

Ma ei saa öelda. Neid pole linnapildis eriti palju. Pole HMD ega roostetav rahvaauto-põllurallikas/masuudipress.
Krt, pärast satun linnas või maanteel teile ette ja hakkate mind jälitama, lootuses autoteemasse kompromiteerivat kraami salvestada ja üles laadida - nt sõidan täpselt piirkiirusega, sundides tagant tulijaid loodusliku valikuga riskima must mööda sõites või siis sõidate kõrvale ja filmite, kuidas ma Wazet ei kasuta, et patrullide eest hoiatada. Hakkate siia tundidepikkuseid "tagaajamisi" üles panema, millest foorum umbe läheb ja Tanel peab operaatorilt andmemahtu juurde tellima ning selle tulemusena tasuta äriteemad kaovad ära. Mkm, ei tasu tulega mängida!

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 15:39:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tanel peab operaatorilt andmemahtu juurde tellima

tellisin täna just kettaid juurde

3x SSD SATA 6G 960GB MIXED-USE 2.5' H-P EP

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 15:46:42 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
riaak kirjutas:
Betamax, mis roikaga sõidad?

Ma ei saa öelda. Neid pole linnapildis eriti palju. Pole HMD ega roostetav rahvaauto-põllurallikas/masuudipress.
Krt, pärast satun linnas või maanteel teile ette ja hakkate mind jälitama, lootuses autoteemasse kompromiteerivat kraami salvestada ja üles laadida - nt sõidan täpselt piirkiirusega, sundides tagant tulijaid loodusliku valikuga riskima must mööda sõites või siis sõidate kõrvale ja filmite, kuidas ma Wazet ei kasuta, et patrullide eest hoiatada. Hakkate siia tundidepikkuseid "tagaajamisi" üles panema, millest foorum umbe läheb ja Tanel peab operaatorilt andmemahtu juurde tellima ning selle tulemusena tasuta äriteemad kaovad ära. Mkm, ei tasu tulega mängida!



Liiga suure vihje andsid pildiga. Citroen C4 2011?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 15:50:32 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Betamax kirjutas:
riaak kirjutas:
Betamax, mis roikaga sõidad?

Ma ei saa öelda. Neid pole linnapildis eriti palju. Pole HMD ega roostetav rahvaauto-põllurallikas/masuudipress.
Krt, pärast satun linnas või maanteel teile ette ja hakkate mind jälitama, lootuses autoteemasse kompromiteerivat kraami salvestada ja üles laadida - nt sõidan täpselt piirkiirusega, sundides tagant tulijaid loodusliku valikuga riskima must mööda sõites või siis sõidate kõrvale ja filmite, kuidas ma Wazet ei kasuta, et patrullide eest hoiatada. Hakkate siia tundidepikkuseid "tagaajamisi" üles panema, millest foorum umbe läheb ja Tanel peab operaatorilt andmemahtu juurde tellima ning selle tulemusena tasuta äriteemad kaovad ära. Mkm, ei tasu tulega mängida!



Liiga suure vihje andsid pildiga. Citroen C4 2011?

Nii vana ront... kas te selliseks mind peategi vä?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 15:51:33 vasta tsitaadiga

Ainult Opeli ja parantsuse auto ostjad varjavad tavaliselt teiste eest oma auto ostu. Häbi või nii ...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 15:52:03 vasta tsitaadiga

Ära häbene. Ütle mark või saad foorumist bänni
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 15:52:33 vasta tsitaadiga

https://www.netcarshow.com/citroen/2011-c4/800x600/wallpaper_2f.htm

Matchib kõige rohkem tolle pildiga mis panid.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 16:00:48 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
Ära häbene. Ütle mark või saad foorumist bänni

Aga kes teile siis kvaliteetmeelelahutust ja -trollimist pakkuma hakkab? Sold OUT ei jõua üksi kõikjale...
hkurujo88r kirjutas:
https://www.netcarshow.com/citroen/2011-c4/800x600/wallpaper_2f.htm

Matchib kõige rohkem tolle pildiga mis panid.

Ma tean. Sealt ma selle pildi saingi. Lõikasin selle nublaka osa välja, et täpsem oleks. Muidu tulnuks siia 10 ühesugust postitust, et vuih, nii rõve sisu - hullem kui Lexusel. Ja ma polekski oma küsimusele vastust saanud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 16:06:53 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Maxim Puente kirjutas:
Ära häbene. Ütle mark või saad foorumist bänni

Aga kes teile siis kvaliteetmeelelahutust ja -trollimist pakkuma hakkab? Sold OUT ei jõua üksi kõikjale...


Teedki noortele ruumi
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 16:12:19 vasta tsitaadiga

Järelkasvu kvaliteet jätab soovida. Liiga palju lumehelvesust...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 16:13:25 vasta tsitaadiga

Pead trollikooli tegema
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 16:14:36 vasta tsitaadiga

Ei ole midagi hullu sisu. thumbs_up.gif
http://www.motors24.ee/uudised/uudised.php?uid=55786

Tundub päris äge pill peenestamiseks.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 16:18:27 vasta tsitaadiga

Sitröön ei ole veel maailmalõpp.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 16:28:53 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Ei ole midagi hullu sisu. thumbs_up.gif
http://www.motors24.ee/uudised/uudised.php?uid=55786

Tundub päris äge pill peenestamiseks.

Maxim Puente kirjutas:
Sitröön ei ole veel maailmalõpp.

Loe ülaltoodud uudisnupukese kommentaare. Isegi 2005. aasta riisirakett on parem. Ja erutust kah ei tekita. Pole küll täpsustatud, millist. Oletan, et seda:
Spoiler Spoiler Spoiler

Aga see Renault R.S. oli mõnusa minekuga küll. Kahju, et meie teedel selle täisvõimsust nautida pole võimalik - peab kusagile ringrajale minema thumbs_down.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 17:31:07 vasta tsitaadiga

Mingi lambo mees oli kärdla tänavatele tulnud neerusi ravima, aknad olid lahti, kont ilmselt tühi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.08.2018 17:37:09 vasta tsitaadiga

Nautis saare briisi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 17:37:09 vasta tsitaadiga

Pärnus riia maanteel sõitis ka mingi oranz lambo vastu täna. Aken oli irvakil. Ju oli ka kont tühi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 17:45:00 vasta tsitaadiga

Lisavarustus maksab. Nagunii oli kaltssisu ja topsihoidjas Knorri kiirsupitopsik.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 17:54:36 vasta tsitaadiga

Tglt ma arvan et kartis politseid, ukseklaasid olid toonitud. Siin kohalik polizei vormistab kähku ära.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 18:04:15 vasta tsitaadiga

KillFrenzy
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 18:06:02 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tglt ma arvan et kartis politseid, ukseklaasid olid toonitud. Siin kohalik polizei vormistab kähku ära.

See selgitab, miks aknad lahti olid. Muidu ei näe välja külgedelt.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 18:18:41 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Pärnus riia maanteel sõitis ka mingi oranz lambo vastu täna. Aken oli irvakil. Ju oli ka kont tühi.


Paar nädalat tagasi tiirutas JEFKA3 nimeline Aventador Pärnus ringi, katust üldse polnud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 18:22:57 vasta tsitaadiga

somnambuul, aa sel oli tavaline numbrimärk. Kui ei jätkunud raha erilise märgi jaoks.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.08.2018 18:29:18 vasta tsitaadiga

Muidu oleks pere-eelarve kreeni läinud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 19:37:59 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Pärnus riia maanteel sõitis ka mingi oranz lambo vastu täna. Aken oli irvakil. Ju oli ka kont tühi.

täna oli üsna jahe ilm hommikupoole vähemalt. hoidis kondi arvelt kokku nii pool liitrit kütust.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.08.2018 20:54:32 vasta tsitaadiga

Lambol ei või aknad lahti olla ? Midagi veel ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 21:06:36 vasta tsitaadiga

Üldse ei või aknad lahti olla.
Päiksekad peavad ka 247 ees olema.
https://www.youtube.com/watch?v=Ws0ssQpAgws
Nägin bemmi, nr märk oli 666XXX, tahan endale.
icon_evil.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.08.2018 21:19:08 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Lambol ei või aknad lahti olla ? Midagi veel ?


Üldse ei või aknad lahti olla. Ma just üks päev sõitsin, kui autos leitsak oli. Mõlemalt poolt aknad täiesti lahti.
Oleks HV konsiilium seda teadnud, siis oleks vist Politsei kutsunud.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 21:31:50 vasta tsitaadiga

Kindlasti, ilmselt oleks aegunud tulekustuti ka leidnud.

Markos kirjutas:
Lambol ei või aknad lahti olla ? Midagi veel ?


Whoosh
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 21:47:39 vasta tsitaadiga

Mina näiteks jäin laurxi külmikus suht kergelt haigeks,
Eelistan pigem natural ventilatsiooni, suurte kuumadega muidugi naudin jahedat kondi õhku, kuid endiselt sügavkülmikus olla ei taha.
See oraanz lambu astri köögi ees tavaliselt.

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 06.08.2018 21:48:58 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:

Nägin bemmi, nr märk oli 666XXX, tahan endale.
icon_evil.gif


Nägin täna masinat numbriga 111WRC. Oleks siis mingi Impreza või midagi olnud, aga vana volvo ...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 21:52:27 vasta tsitaadiga

Nõrk, ma sõitsin ka suurte kuumadega nagu külmkambris, pole häda miskit.
Ning see oranz lambu pidi lõunakeskuse omaiku poja oma olema, olevat sünnaks saanud vms icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 21:53:52 vasta tsitaadiga

Külmkapp on tinglik väljend, paned kliima tempi paika ja hoiab seda kenasti.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 21:56:45 vasta tsitaadiga

Ma hoian alati 22 kraadi, lumehelbekese ja automaatse tsirkulatsiooni peal. Aknaid ei tee lahti, vaid siis kui parkla sedelit ulatan.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 22:34:58 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Nägin bemmi, nr märk oli 666XXX, tahan endale.
icon_evil.gif

Kumba? Numbrimärki väga ei soovitaks. Mait Metsamaal oli ka 666 autonumbril ja õnne see talle ei toonud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.08.2018 22:55:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Külmkapp on tinglik väljend, paned kliima tempi paika ja hoiab seda kenasti.


mul on külm põhjas, siseringi peal ja vent kolmandas. mingeid temperatuuriga jurasid pole. kellele ei sobi, läheb jala. icon_lol.gif

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 23:11:36 vasta tsitaadiga

siseringil sööb ju hapniku ära icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 23:17:14 vasta tsitaadiga

Laurx teeb kõik õigesti. Kõikidel teistel on valesti ja ei saa SI systeemi järgi mõõta
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 23:18:22 vasta tsitaadiga

laurx-i autod on hõredad nagu Annelinna maja aknadki - loomulik ventilatsioon. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 23:19:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
siseringil sööb ju hapniku ära icon_rolleyes.gif

Siseringlus küll hapniku ära ei söö, ikka ise tarbid ära. Samas kui kuut piisavalt hõre, siis tuleb ka värsket õhku piisavalt peale.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.08.2018 23:22:24 vasta tsitaadiga

ma lasin kondi just täita.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 23:26:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma lasin kondi just täita.

No siis on arusaadav. Siis tulebki kohe max külm aparaadist välja kiskuda. Kes teab kauaks seda on.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 23:34:16 vasta tsitaadiga

Eestis arvel olevatest autodest viiendik on peatatud registrikandega icon_eek.gif St. ei osale liikluses. Päevakaja 06.08.2018.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 23:35:32 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Eestis arvel olevatest autodest viiendik on peatatud registrikandega icon_eek.gif St. ei osale liikluses. Päevakaja 06.08.2018.
No need on need roikad mida enam olemas pole aga arvelt ka maha ei saa icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 711, 712, 713 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.