|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
01.08.2018 11:53:58
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
Mis ajast noppekanal YLE TV1 tasuliseks läks? Ja kas peaks tulema ka mingi teavitus enne, et antud kanal muutub tasuliseks?
Siin teemas mainiti, et YLE TV2 on juuli lõpuni tasuta aga seelle hind on endiselt 0€ |
YleTV1 oli 0eur ainult juuni eest. Põhjusel, et 1 (üks!) saade oli pimendatud.
YleTV2 jätkub 0 EUR tariifiga pimendamise eest. Hetkel on pimendamine septembri keskpaigani, peale seda saame uue listi Yle käest, mida pikendada nõuavad.
Mis kanaliga edasi, kas jääb 0 EUR, kas üldse kanal jääb, selgub järgnevate kuude jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
01.08.2018 14:10:23
|
|
|
Sai ka nüüd uuesti tellitud VSB kanal 3.50€ eest. Pilt on küll hea. Võiks see hind jääda ja kanaleid pole rohkem juurde ka vaja.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
01.08.2018 19:06:36
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Üle-eile just lõpetasin paari noppekanali tellimust ja jäi silma, et YLE1 on tasuline ja YLE2 mitte. Mingit infot seal YLE2 juures polnud, et see 0€ ajutine on
Kuna alles siin olid nende YLE kanalitega segadused, siis ei hakanud tellima. |
Kui peaks tasuliseks tagasi minema, saadame 1 kuu ette teavituse. Esialgu jääb 0 okt alguseni (pimendamised jätkuvad, jätkub ka 0, kui just uut kokkulepet ei tule).
Augusti ja septembri arvele tuleb info, et sept lõpuni 0 EUR.
Jälgime ka seda, et vähemalt 30 päeva ette teatame kõikidele, kes kanali tellinud.
Segadusi väldime. Ühe kanali tõttu tobedalt palju tõmblemist ning pimendamistest lahti kah ei saa. Kliendile pahameelt tekitav. Antud juhul pole win-win ei kliendile (0 EUR küll plussiks, kuid sporti soovitakse vaadata ja sellele Eestis õigusi pole ja see on suurem miinus) ei Teliale.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
05.08.2018 12:13:54
|
|
|
Pidin ka uue puldi ostma, kuna öeldi, et vana menüü lõpetab tegevuse. Paar nädalat tagasi sain puldi kätte (6€ eest ). Kasutusele ei ole võtnud ja ei võta enne, kui vana menüü reaalselt boxist jalga laseb
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.08.2018 18:54:32
|
|
|
| mTim kirjutas: |
Pidin ka uue puldi ostma, kuna öeldi, et vana menüü lõpetab tegevuse. Paar nädalat tagasi sain puldi kätte (6€ eest ). Kasutusele ei ole võtnud ja ei võta enne, kui vana menüü reaalselt boxist jalga laseb |
Ma tegin ohverduse ja läksin uue peale üle VSB HD pärast...ok, see motorola lendas lastetuppa, arrise panin õige teleka taha.
Motorola minu silmis uue menüüga vääriks prügikasti lendamist....laps ja naine tahtsid probleemivabalt telekat vaadata (äpp samsa telekas pani näkku).
Ootan seda vana "uut" boksi edasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
06.08.2018 00:21:07
|
|
|
| VSB HD töötab ainult uue menüüga, eks?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.08.2018 00:26:11
|
|
|
| Fate kirjutas: |
| VSB HD töötab ainult uue menüüga, eks? |
indeed
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
06.08.2018 12:51:39
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Telia esindaja palvel eemaldasin HBOd puudutavad postitused. |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.08.2018 13:16:59
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Telia esindaja palvel eemaldasin HBOd puudutavad postitused.
Septembris tuleb selle kohta ametlik informatsioon. |
Su postis on praegu sama palju informatsiooni kui enne siin oli
Lisaks oli üks täiesti mõttetu screenshot.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
06.08.2018 13:21:10
|
|
|
Tundub et saate ikka järgmine aasta, koos uue boksiga
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.08.2018 13:24:22
|
|
|
Miks mitte ülejärgmisel. Siis on aastanumber ilus ümar, hea meeles pidada, millal tuli.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.08.2018 13:26:56
|
|
|
| ot: |
Tuleks pilt vihjena saata meediaväljaannetele, et mis värk on. FB ja Twitterisse ka postida. Las siis topivad vett pudelisse tagasi.  |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.08.2018 19:29:48
|
|
|
Eks tuletame meelde, et netflix pidi ka teliasse tulema Mitu aastat tagais see juba oligi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
06.08.2018 22:08:24
|
|
|
| Netflix on tulemas, valmistavad kampaaniat ette, või siis seda hbo aga miskit toimetavad.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.08.2018 19:18:19
|
|
|
| Kas VIP1903 on ka "uus" menüü olemas?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
07.08.2018 19:46:56
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Kas VIP1903 on ka "uus" menüü olemas? |
On.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.08.2018 19:59:48
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Kas VIP1903 on ka "uus" menüü olemas? |
On. |
Okei. Mõtlesin et peab hakkama muidu realiseerima juba.
Uue puldiga back nuppu ja siis hakkab uut laadima?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
07.08.2018 20:06:18
|
|
|
| Kas Telial on ikka YLE blokk peal, kui käib kergejõustik? ETV näitab ainult vasaraheidet, kuigi samal ajal toimub ka muudki..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.08.2018 20:08:43
|
|
|
Täna teliast helistati, et kasutan motorolat....kasutan. Taheti vist uut menüüd pähe määrida, kuigi ma juba ca 2 nädalat vist seda kasutanud. Peale mingit otsimist siis onu ka nägi seda.
Huvitav kui vanad andmebaasid neil seal siis on?
Peale mainimist, et uue menüüga on see suht prügikastikaup(loe: sitax aeglane), siis minu üllatuseks sellega nõustuti.
Aga paari kuu jooksul pidi uue generatsiooni digiboks ilmuma
Ma ei saanud mainimata jätta, et te testite seda juba aasta vms.....
Aga onust kasu oli nii palju, et saadab mulle uue ruuteri ja ma ei pea teliasse kohale ronima selle jaoks
| vysnap007 kirjutas: |
| Kas Telial on ikka YLE blokk peal, kui käib kergejõustik? ETV näitab ainult vasaraheidet, kuigi samal ajal toimub ka muudki.. |
Vaata eurospordi pealt. Seal sama pilt pm, lisaks jooksu just näitas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
08.08.2018 10:41:12
|
|
|
Mis selle mõte peaks olema? Töötava ja korralikult supporditud Netflixi appi asemel ( mis töötab igal platvormil ) hakata kasutama mingit Telia kodukootud ja poolpidust lahendust? HDMI portide puudus?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.08.2018 10:48:45
|
|
|
sukelduja, sellest on varem juttu olnud ja mõni arvab et nii tore kui kõik on ühe arve peal ja kui pole pangakaarti jne.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.08.2018 10:58:26
|
|
|
sukelduja, mugavus? Kõigil äkki pole Netflix-i võimelist TV-d? Samas eks see selline libe tee jällegi ole.
Üks asi mida Telia teha võiks, nad võiksid meie kohaliku Delfi TV sinna uude boksi kuidagi liidestada.
Hetkel oma 4a vana telekas vaatan seda kas läbi browseri või siis läbi selle hübriid-TV. Suht ebamugav käsitseda.
Teinekord näidatakse sealt kohalikku kossu vms mida tavakanalites pole.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
08.08.2018 11:23:33
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
sukelduja, mugavus? Kõigil äkki pole Netflix-i võimelist TV-d? Samas eks see selline libe tee jällegi ole.
|
Mul käib 10+ aastat vana TV peal Chromecasti abil ilma probleemideta. Aga vahet pole, kui nad ei suuda teenust turule tuua, siis ei olegi midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.08.2018 11:42:50
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
sukelduja, mugavus? Kõigil äkki pole Netflix-i võimelist TV-d? Samas eks see selline libe tee jällegi ole.
Üks asi mida Telia teha võiks, nad võiksid meie kohaliku Delfi TV sinna uude boksi kuidagi liidestada.
Hetkel oma 4a vana telekas vaatan seda kas läbi browseri või siis läbi selle hübriid-TV. Suht ebamugav käsitseda.
Teinekord näidatakse sealt kohalikku kossu vms mida tavakanalites pole. |
No võiks jah kui aus olla.
Mul küll tutikas telekas, aga peab läbi browseri vaatama aegajalt kui ei viitsi arvutit hõivata.
Äppi nad lg jaoks pole suutnud vist treida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
08.08.2018 11:53:10
|
|
|
| Delfi TV on Elisa boxi ekslusiiv? Ei teadnudki seda, arvasin et Telial ka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.08.2018 11:55:27
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Delfi TV on Elisa boxi ekslusiiv? Ei teadnudki seda, arvasin et Telial ka olemas. |
Millegipärast kõik eksklusiivsed asjad on elisal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
08.08.2018 12:27:47
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
sukelduja, mugavus? Kõigil äkki pole Netflix-i võimelist TV-d? Samas eks see selline libe tee jällegi ole.
. |
Pakun, et siia ongi koer maetud. Netflixi sisu on HEVC formaadis, seega eeldab riistvaras mahamängimise võimekust. Kui mõni aasta tagasi välja lubati, ju siis loodeti HEVC toega digiboks kiiremini käiku saada. Hetkel siis see hetk "paari kuu" kaugusel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
08.08.2018 12:54:11
|
|
|
| jaakjaak22 kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
sukelduja, mugavus? Kõigil äkki pole Netflix-i võimelist TV-d? Samas eks see selline libe tee jällegi ole.
. |
Pakun, et siia ongi koer maetud. Netflixi sisu on HEVC formaadis, seega eeldab riistvaras mahamängimise võimekust. Kui mõni aasta tagasi välja lubati, ju siis loodeti HEVC toega digiboks kiiremini käiku saada. Hetkel siis see hetk "paari kuu" kaugusel. |
Võib-olla 4k sisu on HEVC, väiksemad resolutsioonid kohe kindlasti pole. Muidu ei saaks sellega enamus seadmeid hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
08.08.2018 13:43:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Oliverk kirjutas: |
| Delfi TV on Elisa boxi ekslusiiv? Ei teadnudki seda, arvasin et Telial ka olemas. |
Millegipärast kõik eksklusiivsed asjad on elisal  |
Tegelikult Telial oli juba kõik enne valmis mõeldud, aga testimise ajal kaaperdas konkurent idee ära.
...jälle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.08.2018 14:22:49
|
|
|
See oleks jah eriti kõva kui tuleks veel viies "versioon" telioni tv boksindusest välja.
1. Amino
2. Motorolad vana menüüga
3. Motorolad uue menüüga
4. Arris
5. Premium Arris mis toetab netflixi
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.08.2018 14:36:32
|
|
|
KillFrenzy, teoreetiliselt tulebki. Praktiliselt oleneb millal vana menüü ahju lükatakse koos aminoga ja kaua need "paar kuud" kestavad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
08.08.2018 15:03:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
KillFrenzy, teoreetiliselt tulebki. Praktiliselt oleneb millal vana menüü ahju lükatakse koos aminoga ja kaua need "paar kuud" kestavad  |
Paistab see ahju lükkamine on väga raske.
2015.a lõpus hakati lükkama ja muudkui lükatakse. Viimane tärmin, mis kuulda oli, et juuli 2018 on ahjus... aga tutkit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
08.08.2018 17:17:47
|
|
|
Vana teenus on kinni ja sellest oli jutt. Telia pole kusagil öelnud, et juuliks vana UI kinni on.
Amino = utiil. Kes kasutab, see kasutab. Veel on võimalik.
Motorola = suht utiil. Kes vana UI kasutab, see kasutab.
Arrised on aktuaalsed.
Vaba valik kasutajale kas uuendab boksi või mitte. Vana UI on juba teenuste osas ajale jalgu jäänud ja kõike sinna ei lisata.
Kas häirib see, et mitu boksi ja UId kasutusel? Kui jah, miks? Kes keelab uuendada?
Pseudoprobleemid.
Varem siin sellest palju juttu olnud. Valik 1. Paneme julmalt kinni ja suva need kasutajad.
Valik 2. Liigume vaikselt ja kliendid tulevad uuele tehnikale ja UI peale üle. Lõpuks väheste kasutajate jäämisel paneme julmalt kinni (peale tonnide viisi teavitamisi ja personaalseid teateid, kõnesid).
Valin pimesilmi, igal ajal, nr 2.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.08.2018 17:23:59
|
|
|
armjan, häirib see et telioni üks käsi ei tea mis teine teeb, telefonimüügi osakond valetab süstemaatiliselt, et pannakse vana menüü kinni ja ostke uus pult.
Mis lolli mängimine ja 6 euri kerjamine see käib. Tõmmakse raks plaaster ühe järsu liigutseda ära ja saatke inimestele puldid kes pole üle läinud kui on vaja vanast menüüst lahti saada.
Palju neid inimesi siis motorolaga vana menüüd peal on?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.08.2018 17:31:58
|
|
|
| tsitaat: |
Mis lolli mängimine ja 6 euri kerjamine see käib
|
Mulle läks 12€ vms maksma....aga see selleks.
Samas see vaikselt tiksumine nii ongi, et pm pärast ei lisata vanale enam asju.
Ehe näide on VSB HD, ei ole ühtegi põhjust seda vanale menüüle mitte anda, samas kui tv3 HD jne saaks päeva pealt juurde võta.
Nii need kliendid vaikselt uue peale tiksuvad k.a mina. Vabatahtlikult sunniviisiline
| tsitaat: |
Lõpuks väheste kasutajate jäämisel paneme julmalt kinni
|
Siin aegajalt mainitakse, et jube väike % kasutab aminot ja vana UI......selle postituse põhjal seda küll ütleks.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
08.08.2018 17:38:54
|
|
|
Mis staatus VIP5305'ga täpsemalt on?
Testimises? Meestest puudu? Andke üks boks mulle, ma võin kasutades aidata
Frontendi kiigates ma üüratult palju koodimuudatusi arris5305-ga ei näe, natuke BLE puldi spetsiifilist, toetatud audioformaate, edid... not much.
Seriously, laske beeta testida... mul kannatus katkeb selle motorolaga
viimati muutis Alan 08.08.2018 17:40:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.08.2018 17:39:35
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Mis lolli mängimine ja 6 euri kerjamine see käib
|
Mulle läks 12€ vms maksma....aga see selleks.
|
Krdi kavalpead, on 100% vahepeal selle käki hinda tõstnud.
Mõni post just tagasi, keegi mainis et telefonimüügi vale peale ostsis 6€ eest uue puldi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.08.2018 17:44:08
|
|
|
KillFrenzy, ma ostsin telekas, sest sealt uut nutit muud moodi ei saanud vana menüüga...koolirahaks läks see 12 vms euri
Oleks saanud vast tagasi esinduses, aga kes sinna viitsib minna
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
08.08.2018 20:14:14
|
|
|
| Alan kirjutas: |
Mis staatus VIP5305'ga täpsemalt on?
Testimises? Meestest puudu? Andke üks boks mulle, ma võin kasutades aidata
Frontendi kiigates ma üüratult palju koodimuudatusi arris5305-ga ei näe, natuke BLE puldi spetsiifilist, toetatud audioformaate, edid... not much.
Seriously, laske beeta testida... mul kannatus katkeb selle motorolaga  |
Arristel MW osas polegi suurt erinevust. Peamine on FW, puldid ja omavaheline koostöö. Kui FWs vigasid, lahendab need Arris ja see võtab aja. Tegijaist puudus pole, samuti testijatest. OTT võimekus peab samuti uuel nagu kulda jooksma.
Teistele - tädid, kui ütlevad otse, et juuli lõpuks kinni, on see vale ning sellist sõnumit pole neile antud (sünk, loomulikult, on tehtud). Kes uuele läinud ja uue UI peal, siis mis vahet seal on, kas vana UI veel saadaval või mitu Aminot kasutusel on. Mind ei koti, et paljud kasutavad vanu telefone. Minul on see, mis on ja kõik. Uue boksi tulek ei sõltu vana UI kinnipanekust.
Lõpus, kui jäänud vanale kliente, tegeleme nendega eraldi. Fakt on see, et julmalt keskkonda kinni ei pane ning, et see tekitab siin furoori, on pehmelt öeldes üle mõistuse.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.08.2018 20:51:57
|
|
|
tädidel on omad tabelid keda ja millal helistatakse. jah, igale kliendile antakse kuu vms tähtajaks ette. etappe on mitu. aminod, motorolad vana puldiga jms. kui tehakse kõne öeldakse kliendile aeg, millal peab olema kasutuses uus boks või pult motorolaga.
SEE aeg pole küll vana menüü või amino sulgemine, kuid kliendi jaoks on see aeg millal peab olema kasutusel uus, vastasel korral on valik, lõpeta teenus või seadme kasutamine, sest see enam ei toimi.
mingiks ajaks kui seadmete ja pultidega on ühel pool, suletaksegi vana menüü ja pult ja amino.
Telia laseb rahulikult üle minna, nii kiire protsess pole kui teistel on ajaloos olnud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
08.08.2018 21:15:20
|
|
|
| Uuest boksist ja menüüst saan ma veel aru, aga miks sunniti uus pult peale, seda ma ikka ei mõika. Et ühe nupu pärast oli vaja pulti vahetada, kuigi boks jäi samaks, on arusaamatu. Selline korralik loodusvaenulik mõttemaailm Telial. Või oli mõni päris põhjus ka?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.08.2018 21:23:24
|
|
|
| Seda enam, et mngi aeg tagasi tehti muudatus, et toimib ka teiste pultide back nupp paralleelselt telia backiga.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.08.2018 22:45:54
|
|
|
Eks ta ole, ma näen, et erinevates generatsioonides ollakse üllatunud kui hea ja lihtne pult see uus on, kõik on mõnede klõpsude kaugusel. Tundub, et see mass on vist siis natuke nõrgemapoolsem rahvas?
Jääb mulje, et Ctrl+F peaks olema puldil kuna sinne rahvas on nii harjunud?
Tegelikult peaks arendajatel ikka selle USB klaveri toe laskma tervikuna aktiviseerida, saab keegi isegi cmd käskudega kanaleid vahetada ja saateid ning filme otsida.
Puldi tema on minu jaoks juba 6 aastat "closed" sest siis tuli samsa äpp koos uue menüü ja puldiga ja nii see edasi jäi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
08.08.2018 22:47:35
|
|
|
| armjan kirjutas: |
Vana teenus on kinni ja sellest oli jutt. Telia pole kusagil öelnud, et juuliks vana UI kinni on.
...
Varem siin sellest palju juttu olnud. Valik 1. Paneme julmalt kinni ja suva need kasutajad.
Valik 2. Liigume vaikselt ja kliendid tulevad uuele tehnikale ja UI peale üle. Lõpuks väheste kasutajate jäämisel paneme julmalt kinni (peale tonnide viisi teavitamisi ja personaalseid teateid, kõnesid).
Valin pimesilmi, igal ajal, nr 2. |
See jutt on siin teemas küll koguaeg muutunud nagu kevadine ilm.
Lausa konkreetselt on siin üks firma esindaja paar aastat tagasi parastanud, et kohe paneme vana menüü kinni ja lähete uue peale kasvõi nuttes.
Ja on ka tähtaegu välja käidud siin teemas, rääkimata Elioni teenindajast, kes mulle täpselt ütles, millal vana kinni pannakse.
Aga Telia pole loomulikult kunagi midagi öelnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.08.2018 22:51:56
|
|
|
seeru, oled ju märganud, et Telia tegelased siin üldiselt aegasid ei märgi, hea kui aastagagi täppi läheb. Hetkeseisuga on kõik küsimused saanud vastuse, sel aastal
Loodetavasti see nii juhtub kuid ei pruugi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
08.08.2018 23:07:00
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Eks ta ole, ma näen, et erinevates generatsioonides ollakse üllatunud kui hea ja lihtne pult see uus on, kõik on mõnede klõpsude kaugusel. Tundub, et see mass on vist siis natuke nõrgemapoolsem rahvas?
Jääb mulje, et Ctrl+F peaks olema puldil kuna sinne rahvas on nii harjunud?
Tegelikult peaks arendajatel ikka selle USB klaveri toe laskma tervikuna aktiviseerida, saab keegi isegi cmd käskudega kanaleid vahetada ja saateid ning filme otsida.
Puldi tema on minu jaoks juba 6 aastat "closed" sest siis tuli samsa äpp koos uue menüü ja puldiga ja nii see edasi jäi. |
ega ma mingit normaalset (reaalset) põhjust lootnudki saada, aga selle iba oleks küll võinud endale hoida
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.08.2018 23:09:54
|
|
|
| tsitaat: |
Hetkeseisuga on kõik küsimused saanud vastuse, sel aastal
|
Ja te suudate stabiilselt sellega ikka puusse panna
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|