Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 916, 917, 918 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 01.08.2018 11:53:58 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Mis ajast noppekanal YLE TV1 tasuliseks läks? Ja kas peaks tulema ka mingi teavitus enne, et antud kanal muutub tasuliseks?

Siin teemas mainiti, et YLE TV2 on juuli lõpuni tasuta aga seelle hind on endiselt 0€


YleTV1 oli 0eur ainult juuni eest. Põhjusel, et 1 (üks!) saade oli pimendatud.
YleTV2 jätkub 0 EUR tariifiga pimendamise eest. Hetkel on pimendamine septembri keskpaigani, peale seda saame uue listi Yle käest, mida pikendada nõuavad.
Mis kanaliga edasi, kas jääb 0 EUR, kas üldse kanal jääb, selgub järgnevate kuude jooksul.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2018 14:03:54 vasta tsitaadiga

Üle-eile just lõpetasin paari noppekanali tellimust ja jäi silma, et YLE1 on tasuline ja YLE2 mitte. Mingit infot seal YLE2 juures polnud, et see 0€ ajutine on icon_rolleyes.gif
Kuna alles siin olid nende YLE kanalitega segadused, siis ei hakanud tellima.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2018 14:10:23 vasta tsitaadiga

Sai ka nüüd uuesti tellitud VSB kanal 3.50€ eest. Pilt on küll hea. Võiks see hind jääda ja kanaleid pole rohkem juurde ka vaja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 01.08.2018 19:06:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Üle-eile just lõpetasin paari noppekanali tellimust ja jäi silma, et YLE1 on tasuline ja YLE2 mitte. Mingit infot seal YLE2 juures polnud, et see 0€ ajutine on icon_rolleyes.gif
Kuna alles siin olid nende YLE kanalitega segadused, siis ei hakanud tellima.


Kui peaks tasuliseks tagasi minema, saadame 1 kuu ette teavituse. Esialgu jääb 0 okt alguseni (pimendamised jätkuvad, jätkub ka 0, kui just uut kokkulepet ei tule).
Augusti ja septembri arvele tuleb info, et sept lõpuni 0 EUR.
Jälgime ka seda, et vähemalt 30 päeva ette teatame kõikidele, kes kanali tellinud.
Segadusi väldime. Ühe kanali tõttu tobedalt palju tõmblemist ning pimendamistest lahti kah ei saa. Kliendile pahameelt tekitav. Antud juhul pole win-win ei kliendile (0 EUR küll plussiks, kuid sporti soovitakse vaadata ja sellele Eestis õigusi pole ja see on suurem miinus) ei Teliale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 12:13:54 vasta tsitaadiga

Pidin ka uue puldi ostma, kuna öeldi, et vana menüü lõpetab tegevuse. Paar nädalat tagasi sain puldi kätte (6€ eest icon_sad.gif ). Kasutusele ei ole võtnud ja ei võta enne, kui vana menüü reaalselt boxist jalga laseb
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 18:54:32 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Pidin ka uue puldi ostma, kuna öeldi, et vana menüü lõpetab tegevuse. Paar nädalat tagasi sain puldi kätte (6€ eest icon_sad.gif ). Kasutusele ei ole võtnud ja ei võta enne, kui vana menüü reaalselt boxist jalga laseb

Ma tegin ohverduse ja läksin uue peale üle VSB HD pärast...ok, see motorola lendas lastetuppa, arrise panin õige teleka taha.
Motorola minu silmis uue menüüga vääriks prügikasti lendamist....laps ja naine tahtsid probleemivabalt telekat vaadata (äpp samsa telekas pani näkku).
Ootan seda vana "uut" boksi edasi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 00:21:07 vasta tsitaadiga

VSB HD töötab ainult uue menüüga, eks?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 00:26:11 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
VSB HD töötab ainult uue menüüga, eks?
indeed
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.08.2018 11:53:57 vasta tsitaadiga

Telia esindaja palvel eemaldasin HBOd puudutavad postitused.
Septembris tuleb selle kohta ametlik informatsioon.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 06.08.2018 12:51:39 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Telia esindaja palvel eemaldasin HBOd puudutavad postitused.

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 13:16:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Telia esindaja palvel eemaldasin HBOd puudutavad postitused.
Septembris tuleb selle kohta ametlik informatsioon.


Su postis on praegu sama palju informatsiooni kui enne siin oli icon_neutral.gif
Lisaks oli üks täiesti mõttetu screenshot.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 13:21:10 vasta tsitaadiga

Tundub et saate ikka järgmine aasta, koos uue boksiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 13:24:22 vasta tsitaadiga

Miks mitte ülejärgmisel. Siis on aastanumber ilus ümar, hea meeles pidada, millal tuli. beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 13:26:56 vasta tsitaadiga

ot:
Tuleks pilt vihjena saata meediaväljaannetele, et mis värk on. FB ja Twitterisse ka postida. Las siis topivad vett pudelisse tagasi. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 19:29:48 vasta tsitaadiga

Eks tuletame meelde, et netflix pidi ka teliasse tulema icon_lol.gif Mitu aastat tagais see juba oligi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 06.08.2018 21:54:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Eks tuletame meelde, et netflix pidi ka teliasse tulema icon_lol.gif Mitu aastat tagais see juba oligi


2016 ehk siis 2 aastat tagasi.

https://www.telia.ee/uudised/netflix-jouab-telia-klientide-teleritesse
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 06.08.2018 22:08:24 vasta tsitaadiga

Netflix on tulemas, valmistavad kampaaniat ette, või siis seda hbo aga miskit toimetavad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 19:18:19 vasta tsitaadiga

Kas VIP1903 on ka "uus" menüü olemas?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 07.08.2018 19:46:56 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kas VIP1903 on ka "uus" menüü olemas?


On.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 19:59:48 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Kas VIP1903 on ka "uus" menüü olemas?


On.


Okei. Mõtlesin et peab hakkama muidu realiseerima juba.

Uue puldiga back nuppu ja siis hakkab uut laadima?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 20:06:18 vasta tsitaadiga

Kas Telial on ikka YLE blokk peal, kui käib kergejõustik? ETV näitab ainult vasaraheidet, kuigi samal ajal toimub ka muudki..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 20:08:43 vasta tsitaadiga

Täna teliast helistati, et kasutan motorolat....kasutan. Taheti vist uut menüüd pähe määrida, kuigi ma juba ca 2 nädalat vist seda kasutanud. Peale mingit otsimist siis onu ka nägi seda.
Huvitav kui vanad andmebaasid neil seal siis on?
Peale mainimist, et uue menüüga on see suht prügikastikaup(loe: sitax aeglane), siis minu üllatuseks sellega nõustuti.
Aga paari kuu jooksul pidi uue generatsiooni digiboks ilmuma thumbs_up.gif icon_lol.gif
Ma ei saanud mainimata jätta, et te testite seda juba aasta vms.....

Aga onust kasu oli nii palju, et saadab mulle uue ruuteri ja ma ei pea teliasse kohale ronima selle jaoks thumbs_up.gif

vysnap007 kirjutas:
Kas Telial on ikka YLE blokk peal, kui käib kergejõustik? ETV näitab ainult vasaraheidet, kuigi samal ajal toimub ka muudki..

Vaata eurospordi pealt. Seal sama pilt pm, lisaks jooksu just näitas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 10:41:12 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Eks tuletame meelde, et netflix pidi ka teliasse tulema icon_lol.gif Mitu aastat tagais see juba oligi


2016 ehk siis 2 aastat tagasi.

https://www.telia.ee/uudised/netflix-jouab-telia-klientide-teleritesse

Mis selle mõte peaks olema? Töötava ja korralikult supporditud Netflixi appi asemel ( mis töötab igal platvormil ) hakata kasutama mingit Telia kodukootud ja poolpidust lahendust? HDMI portide puudus?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 10:48:45 vasta tsitaadiga

sukelduja, sellest on varem juttu olnud ja mõni arvab et nii tore kui kõik on ühe arve peal ja kui pole pangakaarti jne. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 10:58:26 vasta tsitaadiga

sukelduja, mugavus? Kõigil äkki pole Netflix-i võimelist TV-d? Samas eks see selline libe tee jällegi ole.

Üks asi mida Telia teha võiks, nad võiksid meie kohaliku Delfi TV sinna uude boksi kuidagi liidestada.
Hetkel oma 4a vana telekas vaatan seda kas läbi browseri või siis läbi selle hübriid-TV. Suht ebamugav käsitseda.
Teinekord näidatakse sealt kohalikku kossu vms mida tavakanalites pole.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 11:23:33 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
sukelduja, mugavus? Kõigil äkki pole Netflix-i võimelist TV-d? Samas eks see selline libe tee jällegi ole.

Mul käib 10+ aastat vana TV peal Chromecasti abil ilma probleemideta. Aga vahet pole, kui nad ei suuda teenust turule tuua, siis ei olegi midagi teha.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 11:42:50 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
sukelduja, mugavus? Kõigil äkki pole Netflix-i võimelist TV-d? Samas eks see selline libe tee jällegi ole.

Üks asi mida Telia teha võiks, nad võiksid meie kohaliku Delfi TV sinna uude boksi kuidagi liidestada.
Hetkel oma 4a vana telekas vaatan seda kas läbi browseri või siis läbi selle hübriid-TV. Suht ebamugav käsitseda.
Teinekord näidatakse sealt kohalikku kossu vms mida tavakanalites pole.

No võiks jah kui aus olla.
Mul küll tutikas telekas, aga peab läbi browseri vaatama aegajalt kui ei viitsi arvutit hõivata.
Äppi nad lg jaoks pole suutnud vist treida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 11:53:10 vasta tsitaadiga

Delfi TV on Elisa boxi ekslusiiv? Ei teadnudki seda, arvasin et Telial ka olemas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 11:55:27 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Delfi TV on Elisa boxi ekslusiiv? Ei teadnudki seda, arvasin et Telial ka olemas.


Millegipärast kõik eksklusiivsed asjad on elisal icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 12:27:47 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
sukelduja, mugavus? Kõigil äkki pole Netflix-i võimelist TV-d? Samas eks see selline libe tee jällegi ole.
.

Pakun, et siia ongi koer maetud. Netflixi sisu on HEVC formaadis, seega eeldab riistvaras mahamängimise võimekust. Kui mõni aasta tagasi välja lubati, ju siis loodeti HEVC toega digiboks kiiremini käiku saada. Hetkel siis see hetk "paari kuu" kaugusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 12:54:11 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
bladerunner kirjutas:
sukelduja, mugavus? Kõigil äkki pole Netflix-i võimelist TV-d? Samas eks see selline libe tee jällegi ole.
.

Pakun, et siia ongi koer maetud. Netflixi sisu on HEVC formaadis, seega eeldab riistvaras mahamängimise võimekust. Kui mõni aasta tagasi välja lubati, ju siis loodeti HEVC toega digiboks kiiremini käiku saada. Hetkel siis see hetk "paari kuu" kaugusel.

Võib-olla 4k sisu on HEVC, väiksemad resolutsioonid kohe kindlasti pole. Muidu ei saaks sellega enamus seadmeid hakkama.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.08.2018 13:43:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Oliverk kirjutas:
Delfi TV on Elisa boxi ekslusiiv? Ei teadnudki seda, arvasin et Telial ka olemas.


Millegipärast kõik eksklusiivsed asjad on elisal icon_lol.gif

Tegelikult Telial oli juba kõik enne valmis mõeldud, aga testimise ajal kaaperdas konkurent idee ära.
icon_lol.gif
...jälle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 14:22:49 vasta tsitaadiga

See oleks jah eriti kõva kui tuleks veel viies "versioon" telioni tv boksindusest välja.

1. Amino
2. Motorolad vana menüüga
3. Motorolad uue menüüga
4. Arris
5. Premium Arris mis toetab netflixi

icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 14:36:32 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, teoreetiliselt tulebki. Praktiliselt oleneb millal vana menüü ahju lükatakse koos aminoga ja kaua need "paar kuud" kestavad icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.08.2018 15:03:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
KillFrenzy, teoreetiliselt tulebki. Praktiliselt oleneb millal vana menüü ahju lükatakse koos aminoga ja kaua need "paar kuud" kestavad icon_biggrin.gif

Paistab see ahju lükkamine on väga raske.
2015.a lõpus hakati lükkama ja muudkui lükatakse. Viimane tärmin, mis kuulda oli, et juuli 2018 on ahjus... aga tutkit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 08.08.2018 17:17:47 vasta tsitaadiga

Vana teenus on kinni ja sellest oli jutt. Telia pole kusagil öelnud, et juuliks vana UI kinni on.

Amino = utiil. Kes kasutab, see kasutab. Veel on võimalik.
Motorola = suht utiil. Kes vana UI kasutab, see kasutab.
Arrised on aktuaalsed.

Vaba valik kasutajale kas uuendab boksi või mitte. Vana UI on juba teenuste osas ajale jalgu jäänud ja kõike sinna ei lisata.

Kas häirib see, et mitu boksi ja UId kasutusel? Kui jah, miks? Kes keelab uuendada?
Pseudoprobleemid.

Varem siin sellest palju juttu olnud. Valik 1. Paneme julmalt kinni ja suva need kasutajad.
Valik 2. Liigume vaikselt ja kliendid tulevad uuele tehnikale ja UI peale üle. Lõpuks väheste kasutajate jäämisel paneme julmalt kinni (peale tonnide viisi teavitamisi ja personaalseid teateid, kõnesid).

Valin pimesilmi, igal ajal, nr 2.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 17:23:59 vasta tsitaadiga

armjan, häirib see et telioni üks käsi ei tea mis teine teeb, telefonimüügi osakond valetab süstemaatiliselt, et pannakse vana menüü kinni ja ostke uus pult.

Mis lolli mängimine ja 6 euri kerjamine see käib. Tõmmakse raks plaaster ühe järsu liigutseda ära ja saatke inimestele puldid kes pole üle läinud kui on vaja vanast menüüst lahti saada.
Palju neid inimesi siis motorolaga vana menüüd peal on?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 17:31:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis lolli mängimine ja 6 euri kerjamine see käib

Mulle läks 12€ vms maksma....aga see selleks.

Samas see vaikselt tiksumine nii ongi, et pm pärast ei lisata vanale enam asju.
Ehe näide on VSB HD, ei ole ühtegi põhjust seda vanale menüüle mitte anda, samas kui tv3 HD jne saaks päeva pealt juurde võta.
Nii need kliendid vaikselt uue peale tiksuvad k.a mina. Vabatahtlikult sunniviisiline thumbs_up.gif
tsitaat:

Lõpuks väheste kasutajate jäämisel paneme julmalt kinni

Siin aegajalt mainitakse, et jube väike % kasutab aminot ja vana UI......selle postituse põhjal seda küll ütleks.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 17:38:54 vasta tsitaadiga

Mis staatus VIP5305'ga täpsemalt on?
Testimises? Meestest puudu? Andke üks boks mulle, ma võin kasutades aidata icon_smile.gif
Frontendi kiigates ma üüratult palju koodimuudatusi arris5305-ga ei näe, natuke BLE puldi spetsiifilist, toetatud audioformaate, edid... not much.

Seriously, laske beeta testida... mul kannatus katkeb selle motorolaga icon_biggrin.gif


viimati muutis Alan 08.08.2018 17:40:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 17:39:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Mis lolli mängimine ja 6 euri kerjamine see käib

Mulle läks 12€ vms maksma....aga see selleks.


Krdi kavalpead, on 100% vahepeal selle käki hinda tõstnud.

Mõni post just tagasi, keegi mainis et telefonimüügi vale peale ostsis 6€ eest uue puldi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 17:44:08 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ma ostsin telekas, sest sealt uut nutit muud moodi ei saanud vana menüüga...koolirahaks läks see 12 vms euri
Oleks saanud vast tagasi esinduses, aga kes sinna viitsib minna

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 08.08.2018 20:14:14 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
Mis staatus VIP5305'ga täpsemalt on?
Testimises? Meestest puudu? Andke üks boks mulle, ma võin kasutades aidata icon_smile.gif
Frontendi kiigates ma üüratult palju koodimuudatusi arris5305-ga ei näe, natuke BLE puldi spetsiifilist, toetatud audioformaate, edid... not much.

Seriously, laske beeta testida... mul kannatus katkeb selle motorolaga icon_biggrin.gif


Arristel MW osas polegi suurt erinevust. Peamine on FW, puldid ja omavaheline koostöö. Kui FWs vigasid, lahendab need Arris ja see võtab aja. Tegijaist puudus pole, samuti testijatest. OTT võimekus peab samuti uuel nagu kulda jooksma.

Teistele - tädid, kui ütlevad otse, et juuli lõpuks kinni, on see vale ning sellist sõnumit pole neile antud (sünk, loomulikult, on tehtud). Kes uuele läinud ja uue UI peal, siis mis vahet seal on, kas vana UI veel saadaval või mitu Aminot kasutusel on. Mind ei koti, et paljud kasutavad vanu telefone. Minul on see, mis on ja kõik. Uue boksi tulek ei sõltu vana UI kinnipanekust.
Lõpus, kui jäänud vanale kliente, tegeleme nendega eraldi. Fakt on see, et julmalt keskkonda kinni ei pane ning, et see tekitab siin furoori, on pehmelt öeldes üle mõistuse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 20:51:57 vasta tsitaadiga

tädidel on omad tabelid keda ja millal helistatakse. jah, igale kliendile antakse kuu vms tähtajaks ette. etappe on mitu. aminod, motorolad vana puldiga jms. kui tehakse kõne öeldakse kliendile aeg, millal peab olema kasutuses uus boks või pult motorolaga.
SEE aeg pole küll vana menüü või amino sulgemine, kuid kliendi jaoks on see aeg millal peab olema kasutusel uus, vastasel korral on valik, lõpeta teenus või seadme kasutamine, sest see enam ei toimi.
mingiks ajaks kui seadmete ja pultidega on ühel pool, suletaksegi vana menüü ja pult ja amino.

Telia laseb rahulikult üle minna, nii kiire protsess pole kui teistel on ajaloos olnud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 21:15:20 vasta tsitaadiga

Uuest boksist ja menüüst saan ma veel aru, aga miks sunniti uus pult peale, seda ma ikka ei mõika. Et ühe nupu pärast oli vaja pulti vahetada, kuigi boks jäi samaks, on arusaamatu. Selline korralik loodusvaenulik mõttemaailm Telial. Või oli mõni päris põhjus ka?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 21:23:24 vasta tsitaadiga

Seda enam, et mngi aeg tagasi tehti muudatus, et toimib ka teiste pultide back nupp paralleelselt telia backiga.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:45:54 vasta tsitaadiga

Eks ta ole, ma näen, et erinevates generatsioonides ollakse üllatunud kui hea ja lihtne pult see uus on, kõik on mõnede klõpsude kaugusel. Tundub, et see mass on vist siis natuke nõrgemapoolsem rahvas?
Jääb mulje, et Ctrl+F peaks olema puldil kuna sinne rahvas on nii harjunud?
Tegelikult peaks arendajatel ikka selle USB klaveri toe laskma tervikuna aktiviseerida, saab keegi isegi cmd käskudega kanaleid vahetada ja saateid ning filme otsida.

Puldi tema on minu jaoks juba 6 aastat "closed" sest siis tuli samsa äpp koos uue menüü ja puldiga ja nii see edasi jäi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.08.2018 22:47:35 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Vana teenus on kinni ja sellest oli jutt. Telia pole kusagil öelnud, et juuliks vana UI kinni on.
...
Varem siin sellest palju juttu olnud. Valik 1. Paneme julmalt kinni ja suva need kasutajad.
Valik 2. Liigume vaikselt ja kliendid tulevad uuele tehnikale ja UI peale üle. Lõpuks väheste kasutajate jäämisel paneme julmalt kinni (peale tonnide viisi teavitamisi ja personaalseid teateid, kõnesid).

Valin pimesilmi, igal ajal, nr 2.

See jutt on siin teemas küll koguaeg muutunud nagu kevadine ilm.
Lausa konkreetselt on siin üks firma esindaja paar aastat tagasi parastanud, et kohe paneme vana menüü kinni ja lähete uue peale kasvõi nuttes.
Ja on ka tähtaegu välja käidud siin teemas, rääkimata Elioni teenindajast, kes mulle täpselt ütles, millal vana kinni pannakse.

Aga Telia pole loomulikult kunagi midagi öelnud. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:51:56 vasta tsitaadiga

seeru, oled ju märganud, et Telia tegelased siin üldiselt aegasid ei märgi, hea kui aastagagi täppi läheb. Hetkeseisuga on kõik küsimused saanud vastuse, sel aastal icon_biggrin.gif
Loodetavasti see nii juhtub kuid ei pruugi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 23:07:00 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Eks ta ole, ma näen, et erinevates generatsioonides ollakse üllatunud kui hea ja lihtne pult see uus on, kõik on mõnede klõpsude kaugusel. Tundub, et see mass on vist siis natuke nõrgemapoolsem rahvas?
Jääb mulje, et Ctrl+F peaks olema puldil kuna sinne rahvas on nii harjunud?
Tegelikult peaks arendajatel ikka selle USB klaveri toe laskma tervikuna aktiviseerida, saab keegi isegi cmd käskudega kanaleid vahetada ja saateid ning filme otsida.

Puldi tema on minu jaoks juba 6 aastat "closed" sest siis tuli samsa äpp koos uue menüü ja puldiga ja nii see edasi jäi.
ega ma mingit normaalset (reaalset) põhjust lootnudki saada, aga selle iba oleks küll võinud endale hoida
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 23:09:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hetkeseisuga on kõik küsimused saanud vastuse, sel aastal

Ja te suudate stabiilselt sellega ikka puusse panna

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 916, 917, 918 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.