Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 710, 711, 712 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 11:42:29 vasta tsitaadiga

laurx, uuematel ülelaetud bensukatel võtab ka madalalt
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 05.08.2018 11:42:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
bensukal pole madalallt jõudu, diislil on..

Pane turps juurde ja mure lahendatud. Ilma turbota diislil pole ka madalalt jõudu.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 11:43:02 vasta tsitaadiga

Miks ma peaksin minema küsima, ma tean mis maksavad. Suht kloun oleks automaadiga hakata linnas käsitsi käike vahetama...
icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 11:49:56 vasta tsitaadiga

Ostad siis automaati
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 12:07:36 vasta tsitaadiga

..me ei tea kui pr.se su kasti jaoks selle tjuunimisega väändegraafik joonistati.
tsitaat:

icon_lol.gif

mis selle viimase naermise kohta vanasti öeldigi..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 13:37:39 vasta tsitaadiga

Mida pekki, autol on ratastel viis polti, esiteljepidurikettaid müüaksegi 5 auguga, tagumistel on osadel 9 auku icon_eek.gif, osadel jälle viis... Pole näinud veel sõidukat 9 poldiga, kas see sobib siis ka?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 13:40:22 vasta tsitaadiga

ehk on universaalne, sobib nii 5 kui 4 poldiga masinatele
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 13:43:29 vasta tsitaadiga

ja kuskile kinnitub ketas ise kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 14:17:51 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
..me ei tea kui pr.se su kasti jaoks selle tjuunimisega väändegraafik joonistati.
tsitaat:

icon_lol.gif

mis selle viimase naermise kohta vanasti öeldigi..

Ei tea. Näita mulle diislit mis madalatelt pööretelt koheselt kiirendama hakkab? Suht imelik oleks linnas koguaeg 2000rpm ka sõita ju. Vb mingi kolmepütasega tõesti on pöörded niikõrgel.
E: 115 spidol ja mingi 1800 1900 kuuendaga.
Linnas on vist alla 60 spidol ja 1300 rpm. Pole pilti linnakiirusest, nr osa pole näha.
Ehk kui su kalaktika on linnas 2000 ei tähenda et kõigil on?
icon_biggrin.gif
...
Ju siis pole vaja eriti kõrgel hoida -
500 Nm
@ 1750–3000 rpm
Aga kui ma sinnakanti satun siis tulen läbi, panete vanaga mul paika asjad.
beer_yum.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 14:28:48 vasta tsitaadiga

caddy oli see, millel on 90ga pea 3k. diisel. automaatide kiipimist võib ainivana sulle rohkem kommenteerida aga nii palju kui ma üle tema õla olen näinud, on oht, et automaadi kiipimisel keeratakse kasti jaoks asjad veits segaseks. üks phaeton hakkas konkreetselt kasti lõhkuma kiirendamise ajal.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 15:16:31 vasta tsitaadiga

Muruniidukit ka chiptuunida saab?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 15:29:54 vasta tsitaadiga

Diisel ikka?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 15:51:36 vasta tsitaadiga

Ainult turbotatud dislasi saab
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 16:30:31 vasta tsitaadiga

Isegi võrri saab tsippida...
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 16:31:44 vasta tsitaadiga

noh. saab üht teist teha aga tsippimiseks seda nimetada ei saa päris. tsipi keerad kruviga kuskile silindri jahutusribi külge demonstratiivselt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 16:41:26 vasta tsitaadiga

Mul selle tegemine pooleli, plaat on valmis, kuskilt õiges mõõdus mähisetraati ostma veel.
Eestis mõned tsipatavad võrrid sõidavad ringi icon_lol.gif

http://www.wagnerland.ru/index.php?topic=265.0
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 16:47:18 vasta tsitaadiga

võrril kui me seda riga mootorit nii nimetame, on aaegade algusest selline spetsiifiline sisselase läbi väntvõlli. sealt kaudu rohkem peale anda on üsna keeruline. D4/D5 väntvõllid olid paremini tasakaalustatud ja pidasid paremini vastu samas d4/d5 silinder oli ühes tükis ja selle alt surveastet näppida üsna keeruline. d6 ja edasi silinder aga käis peast eraldi ja seda sai teha. kepsupuksi asemele pead panema laagri. kõvera märknõelaga saad sisselaske ka kolvile peale joonistada peaaegu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 18:11:17 vasta tsitaadiga

Läheb juba üsna offtopicuks. Aga see probleem on lahendatud.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 19:38:56 vasta tsitaadiga

Marko, kas soovitad: http://www.auto24.ee/used/2870836 ?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 19:41:03 vasta tsitaadiga

Päris õudne näeb välja seest
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.08.2018 19:41:27 vasta tsitaadiga

Sold OUT, nii suure läbisõiduga. Vana ront. Seda ronti peaks ikka laurxi käest küsima.
_________________
www.estonia1918.com


viimati muutis XR 05.08.2018 19:41:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 19:41:43 vasta tsitaadiga

rool on ka jube kole
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 20:06:12 vasta tsitaadiga

Mida täpselt minu käest küsima peab? Ma ei kauple rontidega.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.08.2018 20:16:28 vasta tsitaadiga

Executive kohta on jah nagu liiga palju plasti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 20:16:50 vasta tsitaadiga

audi on ilusam kui see
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 20:17:16 vasta tsitaadiga

Lost in translation.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 20:29:40 vasta tsitaadiga

Mul on millegagi vaja ju sõita. Krdi diisel blw autosid on 645 ja bensukaid vaid 94
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 20:35:02 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mul on millegagi vaja ju sõita. Krdi diisel blw autosid on 645 ja bensukaid vaid 94


http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&b=4&bw=244&f2=1995&k1=105&k2=105&h=2&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 20:35:05 vasta tsitaadiga

Soldat on meil nüüd jah jalamees
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 20:47:41 vasta tsitaadiga

Sold OUT, Talv tulekul, E36 winterbiiter võta
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 21:19:56 vasta tsitaadiga

Skoda võta.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.08.2018 21:21:41 vasta tsitaadiga

Ära võta, osta.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.08.2018 22:41:37 vasta tsitaadiga

Susuki Jimni
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 22:47:51 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Susuki Jimni

See nagu rohkem kalamehe auto. Soldat ei olnud vist kalamees. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.08.2018 22:53:13 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Marko, kas soovitad: http://www.auto24.ee/used/2870836 ?


Minu jaoks ls liiga suur, samas, sakslastel on see normiks samas vanuses. East tingitud hädasid tal kindlasti ei ole. See on esimese taseme executive, ilma nahata, st istmed on poolnahk. Mul on nahaga, ja pildilt sa aru ei saa, et seda on päris palju polsterduses. Täna sai esimene pikem tripp ka tehtud tln-trt-tln, keskmine kulu 4,8/100. Ot kesse oli siin, kes hübriidi pettuseks pidas ? Atkinson kicks in ka maanteel, 2l kuluvahet vanema vennaga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 01:26:33 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Diisel ikka?

Kolmene phaeton jah, driver wish oli midagi 900nm juures, tehase stock lagi 620-80, päris täpselt ei mäleta, keeras võlli pooõels, aga mitte tüüpveaga võlli vaid teist kastis olevat. Hetkel tagasiside hea.
E61 sõitis ka 4000rpm mäkke, käiku 90 pealt ära ei vahetanud, Samuti autoeksperdi vms tune. Ise hindad 1.4tfsi mootoreid kruvikompressori, turbo ja lpg pärast, kerib koheselt istmesse, vahet pole mis põõrded, ja kui veel sippida ka siis ma kohe ei teagi...
1.8t hakkas ka hästi liikuma madalate põõretega peale kruvimist.

Vag grupil tuleb autumaati ka kruvida kui motot näpid, 90% firmasid eestis seda ei tee. Hakkavad igast anomaaliad kui tegemata ja keegi ei taha vastutust kastile võtta.

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 09:05:07 vasta tsitaadiga

Palju kilusid peale sippi sellest 1.4st välja võetakse?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 09:19:13 vasta tsitaadiga

1.8t a3 bensukas liikus vägagi hästi. Igipõhine dislamees istus kõrval ja küsis kas mu diisel on ka turboga...
Veel üks diislis peitub jõud tegelane, kelle arust bensukad edasi ei lähe.
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.08.2018 09:31:00 vasta tsitaadiga

kui juba madalalt veab, siis ongi tunne hea.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 12:29:15 vasta tsitaadiga

Mis selle armatuuril oleva nublaka funktsioon on? Kasutusjuhendist ei suutnud eile uurides infot leida.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 12:30:56 vasta tsitaadiga

Kliimaseadme temperatuuriandur peaks seal all olema.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 12:40:15 vasta tsitaadiga

Kliimaseadme päikeseandur. Kui päike paistab, puhub jahedamat õhku vms.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.08.2018 12:50:54 vasta tsitaadiga

Pigem peaks see päikesesensor olema.
Temperatuuri mõõtmiseks vale koht, kui päike peale paistab ju.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 12:52:36 vasta tsitaadiga

Ja kuidas ta seda päikest siis mõõdab? icon_rolleyes.gif

Loomulikult pole see ainus salongis olev temperatuuriandur.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 06.08.2018 12:53:19 vasta tsitaadiga

Kui kuum/päike ja auto käivitada siis mul auto valib siseõhu, mida jahutama hakkab. Ei tea kas see mõistlik või mitte, tavaliselt valin välisõhu siiski...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 12:55:27 vasta tsitaadiga

https://www.amphenol-sensors.com/en/thermometrics/assemblies/790-dual-solar-sensor
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 13:04:49 vasta tsitaadiga

OK. On seal mingit vahet kah, kui seda keerata ühele või teisele poole, sest see liigub 360 kraadi mõlemale poole?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 13:19:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
OK. On seal mingit vahet kah, kui seda keerata ühele või teisele poole, sest see liigub 360 kraadi mõlemale poole?

No kui see päikeseandur on, siis loogiline et päikese poole keerad? Ohoo oled?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 13:21:47 vasta tsitaadiga

Ärge narrige, poisil esimene auto. Kohe hea sõna võtta liikluse ja autoteemades
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.08.2018 13:22:00 vasta tsitaadiga

Betamax, katseta. Ilmselt hämarasse keerates on kauem täisvalgustus ja armatuurivalgustus hämara režiimis.
Sold OUT, mõttetu kütuseõgard. Sinusugusele kübertrollile sobilik thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 710, 711, 712 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.