Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 30.07.2018 16:47:52 vasta tsitaadiga

Telefonid on erinevad olemas jah, aga ma mõtlesin seda, et need mis siin müüakse (klick ja euronics) et need on samad telefonid ja selle "AI" nime all siis gsmarenast.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 16:53:37 vasta tsitaadiga

Ei ole ju, vaatasid ka ?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007




sõnum 30.07.2018 17:46:23 vasta tsitaadiga

Eks sa muljeta siis kui kätte saad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.07.2018 19:27:34 vasta tsitaadiga

06.08 sain mina enda Xiaomi Redmi Note 5 AI 3GB 32GB kätte ja siiani olen sellega väga rahul olnud.

See android 7-ga versioon on mõeldud India turu jaoks ainult, kuid neid müüakse ka meil.
Ja india turule mõeldud redmi note 5 pro pole 3 GB 32GB versiooni. Neil on ainult kas 4GB/64GB või 6GB/64GB versioonid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 19:57:47 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
06.08 sain mina enda Xiaomi Redmi Note 5 AI 3GB 32GB kätte ja siiani olen sellega väga rahul olnud.

See android 7-ga versioon on mõeldud India turu jaoks ainult, kuid neid müüakse ka meil.
Ja india turule mõeldud redmi note 5 pro pole 3 GB 32GB versiooni. Neil on ainult kas 4GB/64GB või 6GB/64GB versioonid.


India versioon on 32gb täiesti olemas https://mobile.mi.com/in/redmi-note5/#specs
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 30.07.2018 20:02:54 vasta tsitaadiga

Selliseid telefone pole hiinlased teinud vahepeal nagu nokia e7 oli. Ala klaviatuur libiseb välja?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.07.2018 20:09:02 vasta tsitaadiga

martl kirjutas:
lopes39 kirjutas:
06.08 sain mina enda Xiaomi Redmi Note 5 AI 3GB 32GB kätte ja siiani olen sellega väga rahul olnud.

See android 7-ga versioon on mõeldud India turu jaoks ainult, kuid neid müüakse ka meil.
Ja india turule mõeldud redmi note 5 pro pole 3 GB 32GB versiooni. Neil on ainult kas 4GB/64GB või 6GB/64GB versioonid.


India versioon on 32gb täiesti olemas https://mobile.mi.com/in/redmi-note5/#specs


Sellel esiteks pole dual camera taga ja teiseks prose on ka SD625 ja mitte SD636
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 20:24:54 vasta tsitaadiga

Vaatasin ise mingit india inglise keelset review'd ja sea ütles ka, et 32/3 ja 64/6 on olemas.

Nii palju kui eile kolasin, siis saigi selgeks, et mõlemaid müüakse worldwide lihtsalt üks on hiina ja teine india turule mõelnud.

GSMarena võttiski nii kokku, et AI dualcam on ülejäänud maailma jaoks note 5 pro paar kuud hiljem välja tulnud "uuendus" mis on samas korpuses, teiste kaamerate, by deafult 8.0 androidi ja teise kaamerasoftiga.
Lisaks siis nagu juba mitu korda eelpool mainiti ka erineva põlvkonna quikcharged ja sellele uuemale telefonile lubatakse ka uuendusi.

Järgmise uuendusega pidi tulema 4k videovõimalus kuid FHD 60fps kohta on segased infokillud.

Muide mingi google playst tõmmatud kaameraäpiga saab kohe selle telefoniga 4k videot filmida
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 20:42:13 vasta tsitaadiga

Hiina ja india versioonil puudub b20 4g sagedus.
Seega mõistlik oleks Global Version võtta( ei ole sama mis global rom)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 20:51:56 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis see tähendabki.

Aga ma võtsin endaoma klickist.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kreeklane
HV kasutaja
kreeklane

liitunud: 10.11.2004




sõnum 30.07.2018 22:27:25 vasta tsitaadiga

Huvitav mis versiooni Xiaomist müüb kamillpluss:
http://www.kamillpluss.ee/et/home/225790064-xiaomi-redmi-note-5-464gb.html
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 23:24:15 vasta tsitaadiga

kreeklane, mul vend hankis sealt redmi 4x'i ja soovitasin tal ka eelnevalt küsida, et kas on ikka global. Vastati, et kõik, mida müüvad, on global versioonid.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.07.2018 00:54:11 vasta tsitaadiga

Seal kamillplus see on kahtlane, kui on android 7.1 ja eriti veel see et octa core 2.0ghz prose. SD636 on octa core 1.8
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2018 06:19:49 vasta tsitaadiga

Nagu oleks ühe kaameraga versiooni andmed (va. kaamera omad ja pilt)
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8959&idPhone2=9120&idPhone3=8893
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 31.07.2018 07:49:40 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Ei ole ju, vaatasid ka ?


Vaatasin küll, aga ma ikkagi pakun et sama telefon. Suurem tõenäosus on et mingi toote haldur on mõne speciga puusse pannud kui see et Klick v Euronics võtab endale mingi muu versiooni sisse.

Xiaomil see toodete nimetus nii lappes et kui ise sellega aktiivselt ei tegele ja seda teemat siin ei jälgi siis ei saagi päris täpselt miskit aru icon_smile.gif

Lisaks, karbi peal on lihtsalt "redmi note 5" ei prod ei ai
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2018 21:58:25 vasta tsitaadiga

Neid ju müüaksegi paralleelselt.

GSM arenas kirjutas ka sama juttu. Nende jaoks oli ka segane, et mis värk on aga siis toodigi erinevustena välja juba eelpool mainitud asjad.

Muidugi ei saa välistada, et keegi on andmed valesti märkinud kuid ma ei näe küll põhjust miks ei võiks neil kummalgi erinev olla.

Jutt ja pildid mis kuu aega tagasi redmi 4x kohta trükkisin:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja nüüd verivärske "Xiaomi Redmi Note 5 AI Dual Camera"

Spoiler Spoiler Spoiler


Isa näppis mu tulitera redmi 4x'i ning kui kõige taustal kuulis, et see minu käes ladnalt 3 päeva peab, siis hakkas nõudma, et tal on vaja sellist.
Ma ütlesin, et viimane must on minul. No seda enam on tal seda sama vaja. Peale mõningast jauramist suutis ta mulle selgeks teha, et ostku ma midagi muud siis.

Noh, well... tõstsin panuseid siis 40 euro võrra ja ostsin 1,5 aastat uuema. Xiaomi Redmi Note 5 AI Dual Camera
https://www.klick.ee/xiaomi-redmi-note-5-32gb-dual-sim

Ning võrdlus 4x'iga mida sain napilt kasutada kuu aega ja siin sellest ka kohe kirjutasin ning Z5'ga mis mul oli
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone3=9120&idPhone2=8608&idPhone1=7534

Suur on raibe aga see on minu enda draama. Ehk harjun ära. Mida kohe tähele panin on see, et selliste piklikute flöötide puhul võiksid nad raskuskeset allapoole nihutada- oleks tunduvalt mugavam ühe käega seda käsitleda.

Asjad mida olen lühikese ajaga tähele pand:

*4x ekraan oli kuidagi libedam ja pöidlal mõnusam libiseda. Sellel ei ole halb aga on tunda, et on teine. Ilmselt mingi gorilla vahe

*Aku kestvust lubatakse uuema softi ja palju haiendima protsessori arvelt pea poole ööpäeva jagu kauem kuid nigu ma kartsin, siis hetkel uue telefoni ärevuses seda näppides ja seadistades võin ka kinnitada, et reaalselt seda kasutades on märgata kuidas aku tühjeneb. 4x oli selles suhtes way tublim. Muidugi siin mängivad nüüd rolli ekraanide suurused ja resod. Ma arvan, et kui ma kasutan seda samamoodi nagu 4x'i, siis ehk (ma tõesti loodan), et akud peavad vähemalt ühtmoodi või nagu GSM arena testide põhjal on ilmnenud ,et isegi kauem

*Sisselülitades uuendas ennast peale gmailiga sünki kohe 8.1 androidi peale ära ja siis tõmbas kogu kola bäkupist alla aga minule kurvastuseks ei tulnud swedi äppi ega taustapilti kaasa. Ilmselgelt ei ole see katastroof kuid 4x suutis Z5 kama nii sünkida, et KÕIK äpindus tuli ning taustapilt samuti.

*Kaamera on hoopis teisest levelist võrreldes 4x'iga kuid kindlasti endiselt ei pane käsi plaksutama võrreldes tänapäevaste kaameratega. Siinkohal tuleb ennast maapeale tuua tõsiasjaga, et tegemist on 199 eurot maksva telefoniga. Hämaras kipub tulema müra sisse, samas valges ei ole häda. Ma arvan, et selle telefoni puhul ei saa ma enam üldse kaamera üle nuriseda (Sealjuures kui 159 eurose 4x puhul lubasin endale kerget vingu). Ilmselt ta suht-koht Z5 kaamera vääriline on. Ma loodan, et uuendusega tuleb 60fps FHD video ka, sest 4k võimalus pidavat xiaomi poolt juba lukus olema järgmise updatega. Samas pean mainima, et ma ei ole mingeid pimeda režiime testinud. Internetist leitud pildid õhtustest linnatänavatest on samas muljetavaldavad. Minu kogemused on hetkel pimeda toaga.

*Käes tundub endiselt kvaliteetne nagu 4x'ki. Sõrmejäljelugeja responsib still hästi kuid seda on sedapuhku juba uuendatud. Peale sõrmejälje või jälgede sisselugemist pakub see lahekelt veel, et pange sõrm tagasi ja nüüd ta mõõdab kõik sõrme äärmised osad ka üle, et kiiruga võttes vähem võimalust sõnnikut teha oleks.

*Ilmselt selle uue androidi teema aga skype äppi peale seadistamist otsima hakates avastasin hämminguga, et eraldi microsofti kaust on ning see oli seal. Kaustast leiab veel office tavaari

*Miskit rohkemat ei oska esile tuua. Suurem 4x lihtsalt. Ekraan on parema resoga ja teravam veits, heledusest puudu ei jää kohe kindlasti etc. GSM arena testides üldiselt luttis ka kõiki vähegi sarnase klassi telefone nii, et mis siin pikemalt rääkida


Kes nüüd plaanib seda selleks päris-päris telefoniks võtta, siis jäävad endiselt need argumendid, et kui olete sõbra kõige kangemat huiveid või samsung 9+'i näppinud, siis neid ta nüüd küll ei asenda aga ma arvan, et kui sellelt levelit alla libiseda, siis ei ole mitte ühtegi arukat argumenti miks peaks mingi muu vahepealse asja ala 500 või 600 euro eest ostma. Kahju lihtsalt, et ei ole endiselt veekindel. Kes veel oodata tahab, siis ma arvan, et see redmi 6 mis nüüd tuli saab ka varsti mingi ägedama edasiarenduse ja maksab vast sinna sihtida, sest nagu ma aru saan, siis see redmivärk üle 200 euro naljalt ei kerkigi.

Long story short. Minule jääb ta endiselt pikemas perspektiivis töö ja bäkup telefoniks kui mõni haiend asi ahvatlema hakkab kuna täna tahaks ikkagi väga korraliku kaameraga asja ning need odavamad lihtsalt ei saa vastu. Kui viimane sõna ei ole oluline, siis ma päriselt ei näe enam mõtet maksta mingi vahepealse asja eest ükskõik mis summat rohkem.
Kõik testid näitavad, et ta loputab kõike enda hinnaklassis ning ka mitu sotti kallemaid asju. Samuti igast painutamis ja kraapimis ja kukkumisteistid on eeskujulikud.
Vaatasin just mingit ca. 700 euri maksvat HTC'd ka huvipärast ning ei leidnud küll ühtegi argumenti miks see 500 eurot rohkem maksab, sest reaalselt sott kallimalt saab juba lagi aparaadi.

Mingid samsung A5 ja A6 asjad (mis niigi on kallimad kui see redmi note 5) on pigem väärilised vastased mu sellele poolteist aastat vanale 4x mudelile ning kangemad, mis on olemuselt nagu note 5 maksavadki juba mitusada rohkem.

Proovisin klõpsida analoogpilte nagu 4x'iga
Ma ainult ei ole aru saanud kas peaks tegema 18:9 või 16:9

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis c4v6 01.08.2018 21:52:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2018 22:04:04 vasta tsitaadiga

OT: aga kas seal ühel pidlil kus aknast välja oled foto teinud, ongi parempoolsel majal rõdud nii kõverad? icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2018 22:10:09 vasta tsitaadiga

Jeps icon_lol.gif
Lihtsalt enda OT'd veel juurde, et sama pilti suure resoga vaadates jäi mulle mulje, et mõlemaid äärmisi maju moonutab veidi kaldu kuid päris kindlasti on see moonutus äärtes väiksem kui Z5 kaamera puhul. Tollel nimelt oli selline häda, et pilt ise keskmes oli hea aga ääred läksid häguseks ja hakkasid moonutama
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.08.2018 18:08:32 vasta tsitaadiga

c4v6, Youtube-st leiab muidu videoid ka sellest palju see wett kannatab, ehk siis water test, kuid see on note 5 Pro-le põhiliselt seal.
Samas ega neil süüd nii suurt vahet ka pole ja ei usu et note 5 AI nüüd kiiremini vees sureks kui seal videos.
Üldjuhul peaks suht normaalne veekindlus olema ja kui isegi viskab pildi tasku, siis ööseks riisi sisse kuivama ja hommikul töötab jälle.

Samas minuteada pidi quick charge olema 2.0 ainult neil micro usb kaablitega ja seda 3.0 ei pidanud saama.
Aga see ka kuskilt GSMA kommentaaridest vist
Kui saab 3.0 siis võiks keegi jagada mingit linki kust saab normaalse laadija muretseda. Ma neid mingi mõne euroseid ei usalda.
Võiks mingi 10 euro umbes olla siis peaks ok olema vast
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 01.08.2018 18:09:11 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Neid ju müüaksegi paralleelselt.

GSM arenas kirjutas ka sama juttu. Nende jaoks oli ka segane, et mis värk on aga siis toodigi erinevustena välja juba eelpool mainitud asjad.

Muidugi ei saa välistada, et keegi on andmed valesti märkinud kuid ma ei näe küll põhjust miks ei võiks neil kummalgi erinev olla.

...



Pro pole siia turule mõeldud, b20 puudu, seega ma siiski arvan et need mis siin müüakse ikka üks ja see sama.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2018 18:36:12 vasta tsitaadiga

Noh, seda saab nii teada, et keegi läheb ja võtab nüüd endale euronicsist antud isendi icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2018 18:43:28 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Noh, seda saab nii teada, et keegi läheb ja võtab nüüd endale euronicsist antud isendi icon_lol.gif

Nädalapäevad tagasi ostsin antud isendi..... ( https://www.euronics.ee/t/88218/telefonid/nutitelefon-xiaomi-redmi-note-5-dual-sim-(32-gb)/18135 ) ja mina küll väga rahul.
Kordi kiirem kui p9 lite ja ka üks tripp soome kesk osasse tehtud, videod pildid tip top. Aku ei oska veel kommenteerida kuna hetkel näppimist omajagu, aga päeva peab vabalt vastu.
Hommikul võtsin laadijast ja praegu 63%
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2018 19:18:39 vasta tsitaadiga

No vot.
Kuna sa selle sealt nüüd ostsid, siis ootaks kommentaare, et mis näitajad tal on siis.
Tuli 7.1 androidiga ja kas kaamera on 2.2 või 1.9 läätsega ?

Sellega peaks saama lõpetatud arutelu kas müüakse neid meil siin paralleelselt või mitte.
Ühtlasi peaks eristama minu klickist ostetud telefoni puhul veel see, et tollel euronicisi masinal peaks olema quick charge 2.0 samal ajal kui minu omal on 3.0

Eile netis kolades leidsin võrdluspildid ka selle note 5 vs ai'ga
Mingid väikesed erinevused ikkagi olid

Edit: Leidsin ühe
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 01.08.2018 19:28:39 vasta tsitaadiga

Note 5 Pro'l ei ole b20 icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2018 19:28:52 vasta tsitaadiga

c4v6, androidi versioon on 8.1.0 , miui 9.5.19.0 , kaamera peaks 2.2 olema.... või kukohast ma seda vaadata saaks?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.