|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
10.07.2018 22:08:21
|
|
|
Magic, mulle näib nii et mida suurem pood, seda väiksem on võimalus kaubelda. Väikeses poes, kus tihti istub leti taga omanike ringi kuuluv inimene, on hinnast rääkimine kordades lihtsam. Ja väikeses poes ei lasta potentsiaalset ostjat nii kergesti ilma ostuta ära minna. Sest isegi väiksem kasum on tegelikult ju ikkagi kasum.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
11.07.2018 11:53:15
|
|
|
No teile meeldiks, kui teie tööandjaga käiks kõik pidevalt hinda kauplemas ja selletõttu jääb see aasta palk tõstmata?
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.07.2018 12:43:31
|
|
|
| hans kirjutas: |
| No teile meeldiks, kui teie tööandjaga käiks kõik pidevalt hinda kauplemas ja selletõttu jääb see aasta palk tõstmata? |
No aga nad ise pakuvad sellist võimalust....ei ole neil midagi ohkida.
Võtku oma hinnagarantii maha, siis rahu majas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
11.07.2018 22:36:13
|
|
|
| tsitaat: |
osta siis konkurendi käest
|
No ostsingi Võitsin 60 eur. Euronics pakkus soodustust 10 eur. Minu tänu HinnaVaatlusele
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trisll
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
27.07.2018 12:39:40
|
|
|
| Paar nädalat tagasi sain järjekordselt Tartu Kaubamaja Euronicsist tutika pähe kasutatud asja. Wifi seade, millel isegi võrgunimi oli ära muudetud, kodus katsetatud, ilmselt ei töötanud, pandi karpi tagasi ja müüdi mulle maha. WTF? Kuna kohe kasutama ei hakanud, ei läinud ka tagasi õiendama, aga üldiselt minu jaoks viimane kord sealt midagi võtta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
14.08.2018 19:31:09
|
|
|
| Euronicsi parima hinna garantii - olen lugenud ka siit kogemusi - kas on mõtet minna nendega kemplema sel teemal. Teemaks siis Euronicsi hind versus bigbox.ee`s olev (laos ja kohe saada) aga tunduvalt odavam asi.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
14.08.2018 19:32:41
|
|
|
osta siis bigboxist mitte Euronicsist ...
Aga netipoodide hinnad neist vist ei huvitanud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
14.08.2018 19:43:34
|
|
|
| Netipoed ei lähe arvesse jah.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
15.08.2018 10:32:03
|
|
|
Renka, firemark, netipoed lähevad ikka arvesse, lihtsalt see kas nad sulle hinnasoodustuse teevad või mitte on omaette teema...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
15.08.2018 10:53:26
|
|
|
Sama hinna garantii
Leidsid teisest e-poest sama toote soodsamalt? Sama hinna garantii võimaldab Sul selle Euronicsi e-poest sama hinnaga osta. Sama hinna garantii kehtivuse kontrollimiseks veendu, et teises e-poes pakutav kaup vastab kõikidele allpool toodud tingimustele. Sama hinna garantiid on võimalik taotleda vaid internetist ning see kehtib üksnes Eesti e-poodide hindadele.
https://www.euronics.ee/sama-hinna-garantii
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.08.2018 11:21:51
|
|
|
| tsitaat: |
Sama hinna garantii aluseks on konkurendi juures reaalselt saadaolev kaup
|
Selle tingimusega langeb bigbox suht automaatselt ära. Nende "laos" tähendab lätit/leedut kui just kusagil kontoris mingi kaup ei seisa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puistumees
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2018
|
24.08.2018 07:55:12
|
|
|
| Sai eeltellitud F1 2018 PS4, eks vaatab mitu päeva peale reliisi ootama peab, eelmise aasta mänguga ootasin paar päeva ja siis lendasin kohale ja küsisin mis värk on ja kohe otsiti tagant välja. NFS Paybackiga ootasin ka mitu päeva peale reliisi. Watch Dogs 2 sain imekombel reliisi päeval kätte kuigi eeltellisin.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toooomas
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2006
|
24.08.2018 08:30:03
|
|
|
| Mina sain Euronicsist alla kui näitasin teise poe, kus asi laos, lehekülge. Muidugi oli reaalne pood, vist Expert.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
24.08.2018 10:32:40
|
|
|
| puistumees kirjutas: |
| Sai eeltellitud F1 2018 PS4, eks vaatab mitu päeva peale reliisi ootama peab, eelmise aasta mänguga ootasin paar päeva ja siis lendasin kohale ja küsisin mis värk on ja kohe otsiti tagant välja. NFS Paybackiga ootasin ka mitu päeva peale reliisi. Watch Dogs 2 sain imekombel reliisi päeval kätte kuigi eeltellisin. |
Aga miks sealt siis osta kui tarneaeg ei meeldi? On ju muid kohti. Ja kas PS4'l digitaalselt ei saagi osta juba, et oleks kohe launchi ajal käes?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puistumees
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2018
|
01.09.2018 21:08:02
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| puistumees kirjutas: |
| Sai eeltellitud F1 2018 PS4, eks vaatab mitu päeva peale reliisi ootama peab, eelmise aasta mänguga ootasin paar päeva ja siis lendasin kohale ja küsisin mis värk on ja kohe otsiti tagant välja. NFS Paybackiga ootasin ka mitu päeva peale reliisi. Watch Dogs 2 sain imekombel reliisi päeval kätte kuigi eeltellisin. |
Aga miks sealt siis osta kui tarneaeg ei meeldi? On ju muid kohti. Ja kas PS4'l digitaalselt ei saagi osta juba, et oleks kohe launchi ajal käes? |
Eestis ei ole tegelikult muid kohti kust oleks võimaluski reliisi päeval kätte saada. Netipoodidest tõenäoliselt reliisil kohale ei jõua. Digitaalselt ei osta selliseid mänge 1. Kuna hiljem on füüsilist võimalus edasi anda/müüa kui ise enam ei taha ja 2. kogu füüsiline kollektsioonikraam. Artbookid, kujukesed jne. Digitaalsega neid ju ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.09.2018 21:49:13
|
|
|
gamestar on seni alati väljalaske ajaks mängu kätte jaganud, Euronics'ilt ükskord tellisin ja nädal aega ootamist sain teada, et ei saagi kätte. Õnneks kanti raha kiirelt tagasi ning vabandati ja anti tasuta psn raha kaart.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
06.09.2018 17:20:47
|
|
|
ära siis unusta seal ka alkopoodi tühjemaks osta
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.09.2018 17:44:55
|
|
|
Ladu asub lätis/leedus ja põline eestlane on rikas....kõik korrektne
hääletatakse jalgadega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
06.09.2018 20:13:12
|
|
|
| Samas Philipsi 55 OLED on lätis 100€ kallim. Saa siis sellest aru.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.09.2018 20:37:35
|
|
|
| Euronicsi poega selline kogemus, et veebipoes oli üks hind ja füüsilises poes kallim. Sai siis viisakalt küsitud millest selline hinnavahe. Tehti imestunud silmad pähe vaadati veebipoodi ja nenditi fakti. Näe ongi. Kas hinda muudeti poes seda ma ei tea ja pole viitsinud spetsiaalselt kontrollima ka minna, huvi pärast. Vot siuke kogemus siis minul
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.09.2018 21:04:01
|
|
|
| Pahandus80 kirjutas: |
| Euronicsi poega selline kogemus, et veebipoes oli üks hind ja füüsilises poes kallim. Sai siis viisakalt küsitud millest selline hinnavahe. Tehti imestunud silmad pähe vaadati veebipoodi ja nenditi fakti. Näe ongi. Kas hinda muudeti poes seda ma ei tea ja pole viitsinud spetsiaalselt kontrollima ka minna, huvi pärast. Vot siuke kogemus siis minul |
nii kahju et sul sedasi juhtus,
aga see peaks ka kõige kitsimale ahvile selge olema, et e-pood ja füüsiline kauplus on kaks eri asja ning hinnatingimisel kehtivad erinevad reeglid
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.09.2018 22:15:57
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| Pahandus80 kirjutas: |
| Euronicsi poega selline kogemus, et veebipoes oli üks hind ja füüsilises poes kallim. Sai siis viisakalt küsitud millest selline hinnavahe. Tehti imestunud silmad pähe vaadati veebipoodi ja nenditi fakti. Näe ongi. Kas hinda muudeti poes seda ma ei tea ja pole viitsinud spetsiaalselt kontrollima ka minna, huvi pärast. Vot siuke kogemus siis minul |
nii kahju et sul sedasi juhtus,
aga see peaks ka kõige kitsimale ahvile selge olema, et e-pood ja füüsiline kauplus on kaks eri asja ning hinnatingimisel kehtivad erinevad reeglid |
ei asi pole kitsiduses. Enne poodi minekut spetsiaalselt uurisin klienditeenindusest järgi, et kas interneti ja füüsilise poe hinnad võivad erineda, selle peale öeldi. Mitte eriti kui tegemist ei ole just mingi spetsiaalse kampaania või asjaga. Mingil x-põhjusel oli pood jätnud hinnamuutuse tegemata.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
08.09.2018 23:12:42
|
|
|
Kui Euronicsist osta, siis eelnevalt võiks ka HV hindasid vaadata ning sama hinna garantiid kasutada.
https://www.euronics.ee/sama-hinna-garantii
| tsitaat: |
| Leidsid teisest e-poest sama toote soodsamalt? Sama hinna garantii võimaldab Sul selle Euronicsi e-poest sama hinnaga osta. |
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.09.2018 21:03:15
|
|
|
Kas meil müüakse refurbished asju uute pähe?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
18.09.2018 21:12:27
|
|
|
| Pannaksegi kasutatud telefon uuesti kilesse?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.09.2018 21:16:50
|
|
|
euronics põhjendas miks selline viga juhtus...
ise tean juhtumit kus üks arvutipood andis kinnises pakendis arvuti millel olid tükid taga, vabandati ja anti kohe uus.
väidetavalt oli tutikate toodete hulka sattunud tarnimisel vms moel viga saanud isend, mis pidi tootjale tagasi minema
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.09.2018 23:12:41
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Kas meil müüakse refurbished asju uute pähe? |
Nii tehakse terves maailmas ja ka Eesti pole mingi erand.
Kõik mis tagasi viid, saadetakse uuesti müüki.
Kunagi ostsin ühe läpaka emaplaadi ning selle kohta ütles Ametlik Esindus ausalt, et see plaat on "neljandal müügiringil".
Ei mingit probleemi - raha liigub.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
20.09.2018 16:45:07
|
|
|
Eino jaano, aga refurbished asja ja täiesti uue asja vahel peaks peale aususe veel ka hinnavahe olema.
Ise samuti edukalt refurbished läppari ostnud aga just selle pähe ma ta ostsingi ja mitte uue pähe ja seda näitas ka palju madalam hind.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
01.10.2018 13:50:21
|
|
|
Panen siia ka oma negatiivse kogemuse kirja.
Tellisin euronicsist ette Valkyria Chronicles 4 Memoirs from Battle Premium Edition xbox one-le, maksin raha juba kuu alguses ära, kui tuli ilmumiskuupäev, uurisin siis veebilehelt nende teenindaja kaudu, et kas homseks saab ehk kätte? (olen ennem ka korra tellinud, siis küll tavalise versiooni ja sain järgmisel päeval kätte kui oli ilmumispäev) sealt tuli vastus, et teil tuleb oodata veel 3 nädalat, mul oli nagu mis mõttes? siis saadeti mulle pilt mingist väiksest aknakesest kus oli kirjas pikk ooteaeg, kuna mängu enam poest osta ei saanud sellist versiooni siis ma kusagilt arvelt seda ei näinud, et nii pikk tarne on, samuti vaadates teisi mänge kõigil on kirjas, et meist ei olene millal toote kätte saate aga ilmumiskuupäev on ilusti kirjas millal peaks see siis müüki tulema. Okei, helistasin siis sinna klienditeenindusse igaks petteks üle, et kas tõesti võtab aega 3 nädalat? tellisin ju ikkagi ette, mis mõte sellel siis on? siis ma oleks võinud juba amazonist tellida ja 1-2 nädalat oodata ja oleks käes old.
Sealt vastati, et ei nii kaua ikka oodata ei tule, a kaua täpselt ei oska öelda, helistage homme uuesti. Okei, ei helistanud homme, helistasin ülehomme. Vastuseks sain, jah toode jõudis meie lattu, nüüd hakatakse selle laiali vedamisega tegelema. Tore, meel läks paremaks, ju ma siis homme saan kätte, jõudis homme, uurisin jälle veebist, et mis ajal see võiks jõuda? Öeldi, et tegeletakse sellega, a muud infot pole... Helistasin jälle nende klienditeenindusse, sealt öeldi, et ei uurisime just tootejuhi käest ja tuli vastuseks, et meie laos neid pole, ei oska öelda millal jõuab ka. Küsisin siis, et kas varem on ka sellist asja olnud, et asjad venivad sedasi, kuidas on eelnevad lahendused olnud. Selle peale midagi konkreetset ei osatud öelda. Mul viskas kopa ette siis, mõtlesin, et kaua ma lasen endaga siin lollitada, oleks seda teadnud oleks kohe amazonist tellinud, tegin avalduse, et tühistada tellimus ja raha tagasi. Kuna nad ei oska öelda kas tuleb ja millal tuleb.
Kirss tordil oli see, et see mäng ilmus maagiliselt sama päeva õhtul müüki ja just xboxi versioon mille olin tellinud ja seda ainult üks eksmplar rocca poes, loomulikult 15€ kallimalt kui ma algselt tellisin selle... Kokkusattumus? vaevalt...
Täiesti uskumatu kuidas aetakse häma kliendile...
Igatahes on see viimane kord kui ma euronicsist midagi ette tellin, mõtlesin, et saan kiiremini kui inglismaalt a tulemus oli kulutatud närvirakud ja aeg.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.10.2018 16:33:29
|
|
|
| tsitaat: |
Kirss tordil oli see, et see mäng ilmus maagiliselt sama päeva õhtul müüki ja just xboxi versioon mille olin tellinud ja seda ainult üks eksmplar rocca poes, loomulikult 15€ kallimalt kui ma algselt tellisin selle... Kokkusattumus? vaevalt...
|
Eeltellimustel ongi neil ca 10% ale; sealt see hinnavahe.
Nagu aru olen saanud, siis e-pood ja tavapood on neil eri (ja üksteisest sõltumatud) süsteemid - tobe muidugi, et tavapoes on asi müügil aga eeltellimuse teinu peab "näppu imema"...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
02.10.2018 12:00:12
|
|
|
Ilmselt oli see, et tellitud mäng jõudis nendeni kui olin juba oma tellimuse tühistanud, ega neil siis muud jäänudki üle kui see poodi müüki panna.
A nad oleks võinud seda ikka teada ka millal neile midagi jõuab mitte nii, et me ei tea midagi öelda, võib minna nädalaid...
Lihtsalt kogu see juhtum on nii veider, et iga klienditeenindaja räägib erinevat juttu, veebis olev online help tundus täiesti mõttetu olema, kuna nad ei tea seal mitte midagi vist, helistades tundus info adekvaatsem samas oli see ka täiesti seinast seina. Üks ütleb, et on kohal ja tegeleme laiali vedamisega, teine ütleb, et ei tea millal saabubki neile see asi...
Kuna tegemist on eriversiooniga, mille hind aegade jooksul pigem tõuseb kui langeb, siis on suur oht asjast ilma ka jääda kui väga kauaks ootama jääd...
Oleks võinud ka nii minna, et ootad mitu nädalat ja siis öeldakse, et sorry ei saa ikka, võta oma raha ja siis ei pruugi enam seda müügil olla sellise hinnaga ja oledki pika ninaga...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.10.2018 12:25:29
|
|
|
OT:
| tsitaat: |
Kuna tegemist on eriversiooniga, mille hind aegade jooksul pigem tõuseb kui langeb, siis on suur oht asjast ilma ka jääda kui väga kauaks ootama jääd...
|
See oht on alati, samas paar viimast aastat on igasuguste LE ja CE tiraaž nii suur (v.a nummerdatud ja/või fikseeritud tiraažiga), et reeglina lõpetavad nad allahinnatud asjade riiulis...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.10.2018 10:50:14
|
|
|
okei... kuhu hinnad kadusid? Ainult kuumakse..
Mida kuradit.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
08.10.2018 11:14:11
|
|
|
| On hinnad ju
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.10.2018 11:15:25
|
|
|
| iir kirjutas: |
okei... kuhu hinnad kadusid? Ainult kuumakse..
Mida kuradit.
 |
Spoiler 
Läksid blokeerimisega liiale?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.10.2018 12:57:23
|
|
|
Chrome'is kuvatakse ilusti
Desktop vs mobiilivaade
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jake28
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2014
|
29.10.2018 17:07:49
|
|
|
| kas see on normaalne?tuttav ostis lauarvuti sealt,sellepeale et kui ise tolmu vottad voi nt ssd/gpu vahetad valja,siis enam garantii ei kehti..kas see on normaalne et voi ise tolmust puhastada ja pean puhastamise eest raha valja kaima,voi nt ei tohi ssd lisada sinna et arvuti kiirem oleks .tuttav vist ostis nightblade mudeli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
29.10.2018 17:23:01
|
|
|
| MSI arvutitel on tõesti kleepsud peal. Ostukohast sõltumata.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
29.10.2018 20:18:31
|
|
|
| Küsi ametlikult hoolduselt, minu teada msi ei keela masinat avada kui ei kaasne füüsilisi vigastusi, isegi kui on peal warranty void kleebised.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
23.12.2018 11:25:32
|
|
|
Väga tore, et see aasta ei ole loos punktide peale, et saaks loosis osaleda.
https://www.euronics.ee/kalender
Kuigagi vigane tundub see loosi värk olevat. Täna 23.12.18 kuupäev ja seal loosis kuupäevad väga nihu.
Vajutad linnukese ette, et nõustud tingimustega ja osalen, siis viskab üldse teate, et 20.12 loosivad võitja.
Spoileris screenshotid.
Spoiler 
Ei ole üldse kindel, et see loos on korrektne ja aus.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
23.12.2018 11:42:32
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
Väga tore, et see aasta ei ole loos punktide peale, et saaks loosis osaleda.
https://www.euronics.ee/kalender
Kuigagi vigane tundub see loosi värk olevat. Täna 23.12.18 kuupäev ja seal loosis kuupäevad väga nihu.
Vajutad linnukese ette, et nõustud tingimustega ja osalen, siis viskab üldse teate, et 20.12 loosivad võitja.
Spoileris screenshotid.
Spoiler 
Ei ole üldse kindel, et see loos on korrektne ja aus.  |
Ja igakord kui uuesti linki avada lubab taas loosis osaleda mitte ei tule kirja, et "sa juba osaled loosis" vms.
Aus või mitte ja otseselt midagi ei kaota aga kole buggine on küll. 21 ja 22 on ka välja loosimata ja tänapäeval võiks juba nii olla, et nii kui kell 00.00 kukub valib arvuti randomilt ühe võitja ja olemas.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.01.2019 19:46:16
|
|
|
Küsisin neilt "parima hinna garantii" kohta ning täitsa toimis. Sai toote sama hinnaga, mis mujal pakuti. Vahelduseks midagi üllatavalt positiivset kah.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
11.01.2019 20:31:25
|
|
|
Huvitav... varem vist ei olnud, et epoed ka selle alla läksid.
| Euronics garanteerib, et juhul kui 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest on mujal (Eestis tegutsevad jaekauplused ja nende e-poe) sama toode Sinu poolt tasutud hinnast soodsamalt müügil, tagastame Sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. |
Vähemalt kunagi kui telekat sai ostetud, siis ei lugenud küll kuskilt välja, et see epoe kohta kehtiks.
HinnaVaatlus on koht, kus mõneski kohas leiab odavama teleri, kui euronics.
Teinekord vajadus, siis peab kirja saatma ja uurima, et mis teha saavad.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.01.2019 20:57:20
|
|
|
ennem oli jah vaid füüsilised poed
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.01.2019 22:49:45
|
|
|
Enda juhtumi puhul oli tegemist füüsilise poega, mille hinnakiri oli tootega koos web'is olemas. Nende webi tugi peksis natuke segast aga klienditeenindaja suunas õige vormi täitmisele ja sai asjad kenasti aetud. Huvipärast proovisin ja toimis.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|